EU Palvelimen tilastot

Seurattu pelaaja: 3272755

Aktiiviset pelaajat: 884741

Seuratut klaanit: 83653

Aktiiviset klaanit: 73988

EU Palvelimen vaunutilastot

Vaunun nimiTyyppiKansakuntaTasoPelaajaØ TaistelujaØ VahinkoØ XPVoitotØ WN8
Object 279 early 10125753462112365,36%2903,60
Chimera 8442241994105560,64%2337,86
T-22 medium 102073178255490761,18%2403,77
Object 907 1025183261251487957,87%2220,74
IS-5 (Object 730) 813049185162986458,74%2155,91
Chieftain/T95 8788596144885756,19%2171,07
KV-4 Kreslavskiy 8175463152084357,41%2014,17
AMX M4 mle. 51924296114190583253,89%1690,97
121B 10476462233481354,36%2111,01
VK 72.01 (K) 1015149150237080055,65%2038,15
T95E6 10669176234879854,07%1930,54
M60 109804125238679854,95%2152,26
Object 260 1025281104224078954,66%1929,96
Object 430969505143177778353,02%1538,82
Object 252U 843762133133878353,99%1392,35
60TP Lewandowskiego101993278217478151,60%1500,03
50TP Tyszkiewicza927289109172377652,14%1504,91
WZ-111 model 5A105494396221077352,16%1688,90
Type 5 Heavy1069192139207676851,63%1459,97
Progetto M40 mod. 651018355141222076851,46%1649,33
Prototipo Standard B927975147179676751,65%1608,56
Object 705951971100165876652,19%1491,12
Object 252U Defender 849799234136076553,45%1482,24
T26E5 Patriot 864225183114176252,20%1370,76
Object 430U1063726101211975852,35%1593,43
IS-3A 843711133120975751,27%1625,15
Object 430 Version II963754205154775452,71%1654,86
Object 705A103569485201575350,97%1455,92
Object 4301035126160191375151,42%1680,94
AMX M4 mle. 54101355481196375049,96%1535,74
Caernarvon Action X 86887857113074950,54%1265,18
VK 168.01 (P) 81485174750,00%688,33
T 55A 99997390165774753,64%1731,87
T-44-122 74699117274560,04%1717,51
Strv 81 888127974548,44%1549,24
WZ-111 870905367125874552,11%1573,08
Škoda T 509119277244173074051,77%1618,45
Object 268 Version 4105616096224373854,20%1533,10
AMX 13 57 72475311183273453,89%1529,89
Emil II975817164160373351,57%1511,49
WZ-111 Alpine Tiger 8900531111273249,83%1255,60
Kranvagn1038051104195073250,42%1584,67
T-44-100 853762249119473252,43%1612,83
AMX M4 1949 Liberte 852707196113672951,14%1230,42
WZ-111 model 1-49135858238159572451,18%1548,75
50TP prototyp 85159582121072451,77%1284,76
Object 277105461257197772350,20%1424,97
K-9110900548185472349,56%1457,17
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,31%2011,76
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82908865102172250,84%1209,60
Pz.Kpfw. VII104553677188472050,53%1338,44
WZ-111G FT911952159185171950,94%1538,58
1131071198155189071450,25%1596,66
SU-130PM 86755029140971250,69%1321,10
T23E3 71391986101271055,10%1912,06
T26E5 86915576102970851,46%1166,30
TVP T 50/511086714266203170650,87%1661,48
Chrysler K GF 829597113110070551,32%1219,14
STB-11052076227192970551,28%1706,75
Super Conqueror1010586673193170450,36%1397,53
Tortoise9120372226162370350,54%1445,21
M48A5 Patton1083139221193770350,67%1621,82
Type 59 8102603882105870251,51%1454,01
Excalibur 6394214103670257,11%1853,45
Emil I8139910151127070251,50%1394,64
Mäuschen950151119148770151,11%1267,31
Progetto M35 mod. 46 8130057159124870151,21%1385,83
IS-2M 7162814102570052,73%1223,79
M46 Patton9126712241147470050,93%1488,67
53TP Markowskiego84601885118969850,48%1303,69
Type 61976233241154169750,52%1598,88
T25 Pilot Number 1 8106837185110069750,62%1446,21
AMX 50 Foch983104217161269650,50%1521,99
Maus10133209193177369650,52%1382,08
Conqueror9180373241153669649,68%1439,80
Chrysler K 8553327104969450,98%1084,75
Object 2631039254210214169151,15%1681,97
Somua SM 88032451120969051,44%1103,94
Object 14010198668309182669050,79%1559,59
T959125568243169268751,79%1447,39
AMX 30 1er prototype986055219153168650,91%1525,60
IS-6 B 87888128111268549,73%1201,52
WZ-113G FT10558564204268548,23%1435,44
Centurion Mk. 7/19146739254146568450,04%1459,97
FCM 50 t 8100820296111968450,41%1402,62
Object 263946458103165868251,56%1392,34
T54E19253039238154168150,06%1470,96
T57 Heavy Tank10182994299202967949,61%1578,80
M6A2E1 814862139109267849,81%1289,79
WZ-132-11018415116148667849,70%1720,09
M46 Patton KR 85712915298067850,27%1231,58
FV215b 1086619170183167749,14%1495,57
E 509200038283143067650,16%1400,89
T110E31085318246208867650,95%1533,09
E 50 Ausf. M10131918278186367550,42%1552,83
T-100 LT1050202148128867450,46%1531,56
Strv 103B1052998178216967450,23%1513,66
P.44 Pantera850776101112567350,02%1364,33
112 870148218100467248,99%1134,39
T95E2 81677346110267152,33%1461,14
AMX 30 B1040172120181067149,45%1531,96
Centurion Action X10101355216183667049,81%1546,94
AMX 50 Foch (155) 1056698292217067050,31%1647,47
KV-5 876694463106466850,28%1241,36
T-62A10147694299171666849,82%1493,25
T110E510241160297180066849,94%1488,53
Type 4 Heavy9128484197138866750,25%1302,31
WZ-120-1G FT 8103185116120466751,72%1155,21
IS-2 764930117100966753,61%1296,78
1211061924212180266649,17%1527,34
T-54 first prototype 814564923295966650,55%1193,45
IS-410165483207176866649,19%1454,36
ST-I9180918262142966550,15%1340,67
AMX 50 B10122487272199766549,77%1634,07
Primo Victoria 83985110090066549,28%1076,61
T-549368080370128966450,15%1368,81
Kanonenjagdpanzer 105 81028254119866449,92%1119,36
VK 100.01 (P)8121771123108766251,48%1151,40
VK 45.02 (P) Ausf. B9182942252140966249,73%1352,30
LT-432 8436494182566252,16%1308,89
FV4004 Conway957040161163666249,43%1452,87
Bat.-Châtillon 25 t10225475475178266050,52%1537,29
Strv 103-0992185195173766049,84%1464,40
FV4202 815515717097365950,04%1194,71
Lorraine 40 t 8138552152121065751,45%1277,23
Object 7049205324293185365750,91%1532,83
SU-122-54958487184151365749,51%1491,14
WZ-1209108488247129165749,40%1334,73
AT 158163760171119765750,80%1319,53
STA-2 85906313797165649,34%1241,24
Panzer 58 Mutz 86268814996365549,77%1222,06
AMX 13 1051049344149153965349,75%1652,34
AMX 50 1209198575223152965249,04%1460,99
1108204142178109564750,24%1300,34
T-54 ltwt.915543428397764650,84%1451,78
FV217 Badger108347540180364549,16%1225,01
AMX M4 mle. 49 8436527397864450,06%1026,55
VK 168.01 Mauerbrecher 8286157698964249,63%1005,02
Schwarzpanzer 58 8134089189264048,39%1117,61
FV4005 Stage II1037216227202664049,29%1404,33
Leopard 110103271258174364048,62%1445,59
E 10010312965331171963949,23%1342,66
AMX 50 Foch B104493141190663949,96%1358,49
Bat.-Châtillon 25 t AP9282666232132863748,86%1370,10
STG 81577572106163750,10%1167,93
T26E3 Eagle 7 7282181188963752,97%1175,46
T-34-3 89360926298963648,93%1241,97
AMX 13 57 GF 74620820162263551,63%1257,91
KV-220-2 55279412258063558,35%1339,96
Panzer 58 82574163540,00%720,52
WZ-132A945639145105663549,38%1517,01
M1039345286284136163248,83%1309,73
O-Ho8200144145107763250,52%1168,53
IS-710451932319165063148,77%1342,28
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698270921200105863050,26%1364,57
STA-18132072194104563049,87%1410,72
M26 Pershing8208966187101462950,51%1345,37
Caernarvon8249274179103562948,91%1185,30
STG Guard 824516113104062949,81%1133,09
Object 4168133767171106462750,72%1392,44
59-Patton 8324857982062748,23%1011,52
Charioteer891584169121862650,21%1335,40
Waffenträger auf E 10010112477322211662648,69%1498,75
Rheinmetall Skorpion 8650124862452,84%1458,65
E 759466004348133562349,11%1245,36
T110E410170487284194762248,72%1425,81
AMX 50 1008333588246121362149,93%1361,00
Cromwell B 614219119870462155,19%1389,50
Object 26810118837247203961848,83%1509,74
Jagdtiger9309735293162161849,24%1359,94
FV215b (183) 1098948353187661748,30%1380,05
FV201 (A45) 7257255879161650,85%1082,89
T309257415324155461649,29%1338,59
Leopard Prototyp A9170230255127861548,14%1221,47
XM551 Sheridan1033483117131061548,26%1390,05
T26E4 SuperPershing 832763738491561449,26%1122,96
AMX Canon d'assaut 105 83048286110061249,49%1064,61
Löwe 835540941598561148,91%1061,92
45TP Habicha7662216893861050,61%1229,82
Waffenträger auf Pz. IV9249316288159861048,55%1351,81
AMX Chasseur de chars 819236427394060949,24%1206,30
Rhm.-Borsig Waffenträger8344628401140460949,66%1415,75
Rheinmetall Panzerwagen1024472102114860746,93%1298,86
leKpz M 41 90 mm GF 89999923875460750,35%1285,54
Type 62 76120429060060550,67%1334,27
T328503805207104260550,01%1205,63
ISU-130 82399122160553,35%1429,22
IS-2727560816196060450,88%1298,87
SU-1018145806152112260349,58%1292,45
IS-6 8248792311102160251,43%1100,53
AT 7722861111595960252,90%1259,95
T34 B 8982114697060248,70%1049,94
T288188702152119960249,99%1279,32
P.43 ter7725187684260250,94%1290,13
IS-M81210657294460249,89%995,39
Jagdpanzer E 10010207393345191760149,03%1389,77
M4A3E8 Thunderbolt VII 6358436864260151,99%1206,03
LTTB820127816168059950,87%1262,43
AMX AC mle. 488130684190116659849,04%1340,51
T-109621827317129659748,62%1199,53
Spähpanzer Ru 251915804729782859549,56%1220,19
T92 8616078558759549,63%975,23
Object 257922351663128559549,19%1011,24
Centurion Mk. I825205018093059449,88%1202,50
O-Ni731971912994059452,08%1189,76
AMX 65 t8557087792259248,07%1011,85
WZ-111-1G FT825000121112159248,77%1153,16
E 25 722502936490259150,92%1340,42
VK 45.02 (P) Ausf. A8251820191100559148,37%1158,46
WZ-132817261026075859050,23%1287,34
T-34-2810658817887159048,44%1184,28
AMX 13 90937924738978758850,24%1150,48
T28 Concept 72837395497258453,33%1412,66
VK 45.03 7465568887958450,99%1088,86
KV-2 (R) 6264316075458453,18%1236,08
ELC EVEN 90 88022410366658351,63%1112,29
Panther II828776018293458249,73%1211,17
Panther mit 8,8 cm L/71 810381621083158246,90%993,84
TVP VTU Koncept816272813790958148,31%1191,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821303824498158148,16%1065,39
AT 15A 75436313780157951,19%1116,25
Conqueror Gun Carriage1042899389169457850,95%1429,82
Indien-Panzer819772419293757748,07%1183,45
KV-122 7134126182657749,86%1056,86
T-34-85 Rudy 69089118271857653,63%1340,78
FV3805961075284134957649,83%1356,81
T49920107733180957549,55%1141,84
Strv S1 8140614200118457450,23%1091,83
M56 Scorpion 76392711386557350,25%1157,73
ISU-122S 73997512590857250,89%1212,26
T-34-1718219315380557250,97%1277,27
T-44842026325185057249,74%1133,67
SU-122-44 717652129396357052,74%1329,99
T29770435829195656951,21%1198,90
IS-38912324434106456849,88%1182,79
Kanonenjagdpanzer 82308511983456845,49%899,19
T34 8376903603102156749,75%1150,86
212A9100895305148656649,71%1459,79
A-44719986210679356650,69%1273,12
Black Prince734571313478056549,81%1038,45
Grille 1510157586249190156448,48%1327,06
T20729304514280356451,18%1231,71
M53/M559134048437137156350,38%1356,03
Type 5 Chi-Ri718815314080956248,93%1301,07
UDES 038166392169112856148,63%1139,56
Object 2611066757481169356049,94%1552,32
Panther/M10 78729818172855849,78%1132,27
Leo717537011078555749,92%1204,62
M41 Walker Bulldog832329625363855550,12%1146,96
T-34-2G FT7420018891855550,79%1261,71
M4A1 Revalorisé 81974199290955549,88%957,61
T28 Prototype8367878242111055549,02%1164,51
Tiger 131 6457447568855451,14%1174,13
Bat.-Châtillon 155 581076080506151055249,16%1373,58
KV-4833319719892055249,33%1041,04
WZ-131725382316457355149,08%1115,06
Pudel 6650219363955152,06%1147,59
leKpz M 41 90 mm 8333765369755150,05%1122,17
SU-100M1723586710889954751,07%1277,81
G.W. E 1001088384401160954648,73%1421,39
M40/M438233349303120654650,57%1333,63
Rheinmetall Skorpion G 8355388277109854450,20%1043,19
Jagdpanther II8229490278115154448,67%1164,82
ISU-1528344825320122254449,43%1264,83
Konštrukta T-34/100726347012378554449,50%1217,95
Tiger II867132230596954448,11%1077,74
Challenger713313810084654349,16%1108,90
M4A3E8 Fury 65588510557054251,42%1140,09
Ferdinand8294068300116554149,22%1179,30
T92 HMC1083607385157454048,83%1385,40
Bat.-Châtillon 155 559107279349123753948,69%1242,85
G.W. Tiger9159581306135853848,48%1335,36
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153753,00%1085,17
Tiger (P)748665220082753649,79%1069,04
LTG7614108963553450,21%1187,57
Sherman VC Firefly 699483065653450,57%1114,82
FV2078105657218101853349,39%1193,99
AMX M4 mle. 45738122413283853348,76%1128,41
Heavy Tank No. VI 61784118569253150,88%1212,25
T71 DA736883221357753050,00%1135,05
Panther739307218773452949,96%1133,08
SU-14-28121770255117052950,00%1301,55
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3214988928052763,21%1252,26
Lorraine 155 mle. 518190219255108652649,27%1216,46
Comet742794814167652348,70%1056,87
Krupp-Steyr Waffenträger 7507999481252048,97%1030,04
Churchill III 537343614841852051,19%919,35
AC 4 Experimental 6253815963851950,84%1136,30
Loza's M4-A2 Sherman 682092251951848,92%948,06
Spähpanzer SP I C723252413362951348,83%1118,91
Strv m/42-57 Alt A.2 61273469864451350,76%1141,63
T-43754027914767851249,94%1082,13
KV-3750782714381550449,55%1013,44
VK 30.02 (D)727756315264250348,73%966,94
Škoda T 40 611627913963550250,00%1213,01
SU-76I 3118615642550161,68%1642,59
T-34-85M 634665714766950051,22%1110,63
AMX AC mle. 46717923012182849949,37%1174,97
Tiger I780955230778149148,85%952,51
AMX 13 75762377115050149148,82%964,97
G.W. Tiger (P)822394825399448848,65%1114,83
IS7106926424977448749,20%997,31
Type 64 626636619448148551,12%1185,04
P.43 bis61289816059348550,14%1089,16
Aufklärungspanzer Panther710442111542948347,93%850,63
Bat.-Châtillon 12 t83085869861148248,73%949,05
Achilles61120108263848049,82%1160,56
Strv 7462658048760648049,70%1121,10
HWK 128925266959947848,78%881,42
T25 AT717913015382347750,06%1096,92
O-I649499215066847651,57%1084,54
Ikv 90 Typ B722565310577547548,03%1052,41
Škoda T 25638394012458147349,48%1130,50
M12734290019888747249,82%1137,85
A-4362551699952547150,04%1054,10
Type 58641853914355947149,45%1122,60
Type 4 Chi-To627776210258647048,72%1129,29
Pz.Kpfw. V/IV 5395420738546950,20%849,97
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5137166446846850,92%1275,41
T71 CMCD7458727050146548,63%933,70
Sturer Emil742043814179746347,10%1062,89
T25/2758887417373846248,72%1000,23
Lorraine 155 mle. 50728569617484446048,78%1036,34
M4 Improved 5215013639645953,07%1109,27
Crusader 5.5-in. SP717651213876545949,53%1102,84
T37648659214243445950,50%1153,67
G.W. Panther747203829192945849,60%1124,94
SU-152749187518679545749,35%1093,83
Sherman Firefly611223411159145749,22%1093,21
WZ-131G FT6710636666045650,18%1142,56
M4A3E2 Sherman Jumbo637107113653345250,38%1005,98
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68357317754645249,37%1038,69
KV-4 KTTS 81368945133,33%486,86
VK 30.02 (M)63396099855645048,34%1040,78
KV-13729309710150044848,55%711,17
Cromwell670612324452144750,73%1004,32
Jagdpanther758760423378944649,16%1016,37
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41733246434944656,01%967,08
Turán III prototípus 5273784643844350,81%1128,42
ARL 44651125615461544248,74%1068,13
SU-100Y 616725320264044051,79%1088,62
T-28E with F-30 41159224142343955,88%1243,19
AT 863521539553043951,66%929,47
S-51722071819083343849,62%966,30
40TP Habicha61018434654243849,30%960,88
Matilda IV 51751978840043652,94%1031,76
TOG II* 63252609063343450,16%1013,62
T14 514965414439343250,47%850,29
SU-14-179065222574443249,43%1001,27
M4A3E8 Sherman624421814649443250,39%935,09
Nashorn651876210767342847,81%1142,14
Dicker Max 629596717263642849,88%1103,83
Churchill VII654280210052942848,29%880,66
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5133442337442850,08%1031,47
105 leFH18B2 511251822057142754,30%1241,62
59-16634936610832742648,56%825,91
Ram II 55479510338342153,46%1049,57
KV-2662934216958742051,66%965,35
SU-100666677417363341751,04%1127,52
M44640916018264141650,57%1052,77
AMX 13 F3 AM638131514568841549,52%982,46
Pz.Kpfw. T 25 534202815740141451,58%1045,07
Excelsior 52251918239141350,57%806,76
T-34 shielded 51349142142741150,69%1112,19
T2163856909831041048,70%773,67
M36 Jackson627797614860440950,87%1041,60
MT-25640561512828040850,30%745,28
Ikv 65 Alt II63534078359840848,97%1025,89
BT-SV 392654927440855,87%1308,38
O-I Experimental55744229451240851,13%940,21
T-150677779516553940750,04%867,33
M6661859715653840648,78%863,35
Type 3 Chi-Nu Kai 52359209741640550,61%1119,85
T-34-85667965126250240450,16%932,08
SU-85I 5487158747840350,92%1138,53
KV-856113430533456640349,97%907,77
VK 30.01 (D)626770813045240148,40%794,77
AMX 12 t687733913235440049,00%890,10
M18 Hellcat689273229255639651,10%936,80
VK 28.01643319011329639148,72%744,17
VK 36.01 (H)683276220249439149,18%804,40
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31629919628139057,13%1119,80
AC 1 Sentinel 4876861628338952,32%1067,03
VK 30.01 (P)662992715447238848,17%804,49
FV304630867320458138751,15%1007,57
ARL V3962627739854938547,73%981,59
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25834513225338455,83%1187,65
SU-8619510517867638149,65%915,72
M24 Chaffee56034809927738050,62%908,87
S35 CA53175978451637851,52%1170,68
Hummel664833118867937548,79%967,79
Matilda Black Prince 51613196938237251,49%955,46
AT 255223517438736652,52%922,97
Sherman III51560317337136450,42%981,43
P.4351857383834936349,87%930,72
BDR G1 B55920519942436249,18%857,95
T-50-2 6285411837636150,17%846,81
Strv m/4253426765336935949,25%978,40
M4 Sherman565832513737635851,28%947,25
Valentine II 42782953423735551,41%810,04
KV-1S557344210838835150,43%728,02
VK 30.01 (H)561693311639435048,33%747,07
Jagdpanzer IV681726814148634947,87%798,08
T1 Heavy Tank579054212438434949,38%757,73
FCM 36 Pak 40 31611489331234457,01%1077,55
Škoda T 2454813186735434348,69%953,05
Type 3 Chi-Nu54347507233934149,11%917,06
Churchill I582716910137034148,81%717,39
KV-15153721923239533950,29%776,33
Type T-34571083110034333949,15%924,94
Großtraktor - Krupp 3367302421133853,59%853,82
Archer51686264540333649,53%884,57
A-32 4244816419333452,44%614,39
25TP KSUST II51403603430833049,48%760,76
Churchill Gun Carrier6729987541232747,48%652,85
M4A2E4 Sherman 52655510229332650,85%749,70
AMX ELC bis596969114523532450,07%692,52
StuG IV 55333763539232248,19%949,75
60G FT51056013939832149,48%854,60
M10 Wolverine549529912138732050,66%852,05
T67586513519636732051,51%754,24
Pz.Sfl. IVc56737538541831947,69%913,86
M41 HMC562580410146131549,19%672,49
T-127 32938465222231554,23%886,25
Bishop53869637540331151,95%872,92
Renault G15813346929231147,93%712,84
Pz.Kpfw. T 15 31238865417831054,72%860,78
M755472188524730949,08%837,98
M22 Locust 31217766918330353,37%855,58
T2 Light Tank 22092337313530352,23%786,86
VK 16.02 Leopard57627819218730249,04%535,59
Type 5 Ke-Ho42190254624830151,44%894,42
Ikv 10354939915332430048,50%736,10
T-345106834613428729949,66%712,18
MTLS-1G14 33323591522829750,46%988,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5105520819429529649,21%684,64
P26/4042655762526629250,13%803,18
Grille581230413944029249,93%897,36
SU-85587515111237429149,73%802,05
Marder 38T48793184930729150,78%764,32
Crusader58476217924928948,34%627,61
SU-76G FT41405983032428851,26%771,19
Lago44717743222528249,56%715,70
AMX 13 105 AM mle. 5053643798439027947,80%761,78
Pz.Kpfw. III/IV561741314526027847,94%632,49
Type 1 Chi-He44626073922427649,62%732,69
Matilda49207678725227451,85%685,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C310197659314127451,37%625,33
M5A1 Stuart48880515117227349,54%613,75
Tetrarch 28270651917727254,47%1101,21
StuG III Ausf. G5114693915933627049,14%674,71
T-5056126519012626750,34%310,70
SU-122A52196327932326448,46%636,18
T4046505906827226351,46%642,37
Alecto46073405024426149,77%628,88
ST vz. 3946055803120225949,07%640,64
Valentine44545513921225949,89%824,50
Grant42227392622625549,28%716,74
M5 Stuart410429875111525149,08%371,91
Pz.Kpfw. II Luchs411132427314125051,00%438,70
M8A149649875523225050,15%562,34
L6/402106477513424950,30%714,81
SARL 4241441673221624949,15%660,66
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2791966118124949,37%387,84
Sexton I 3291254719624952,98%818,57
Covenanter411624985716824849,09%589,25
B147382064118324847,91%535,14
SU-85B48941066726124850,77%596,30
Sav m/4346420882921124848,96%536,84
M15/4233093941220924550,13%719,59
T-29 37996082022024550,26%895,70
Somua S3532041001917424451,80%627,84
Type 95 Heavy46431353119724247,62%599,20
14TP42074422115524249,09%564,12
T-8042930885016424249,03%556,21
L-60 2748020109424248,64%511,20
StuG III Ausf. B42505384222024049,36%545,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42993664919523848,65%539,92
M14/412265955516123851,02%756,84
M223628151313023650,44%646,47
AMX 105 AM mle. 4743827345125623649,81%803,36
Strv m/382604680712723649,25%620,65
Durchbruchswagen 246409264317723547,40%443,37
Stuart I-IV32942931414623449,53%568,94
VK 20.01 (D)42008094115123248,39%410,14
Strv fm/2111102645511923150,16%775,41
Strv m/40L35518281515223049,64%518,88
Type 98 Ke-Ni32894221816022950,22%657,22
Somua SAu 4044373853620722848,85%505,11
T-45 24228361814122751,18%779,24
Type 97 Chi-Ha36019232016322650,14%566,05
AMX 40410909413814322548,68%562,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410176676611422548,42%310,82
Renault R352183892911622452,02%592,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4139067110822722449,83%525,95
Birch Gun44506304121422349,13%694,64
Pz.Kpfw. II Ausf. G35920102711922250,35%455,01
Pz.Sfl. IVb44940675524322250,15%681,21
M2 Light Tank213009663111822051,90%548,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J47512527513521948,90%350,34
Valentine AT37375882519721850,17%598,16
4TP1400379310521749,78%664,05
M3 Lee413234685618321748,47%545,69
7TP2272064514821650,22%673,99
SU-544837886025821449,50%586,78
Cruiser Mk. IV312029812814621349,65%492,17
M3 Stuart311919922712221349,18%491,56
T-7034697462314521349,09%539,18
T-28416388317617121349,09%450,64
FCM 362340351610621349,40%547,80
Cruiser Mk. II35706162415521250,31%588,61
M3G FT31756031520321150,04%607,87
A-2048645615810721148,08%312,04
10TP32483811015121149,24%581,95
Ikv 7237251321616721049,45%470,06
Pz.Kpfw. II216618773410721050,71%501,39
BT-7 artillery 35902093714220750,16%665,09
LT vz. 352810494712320649,53%647,01
43 M. Toldi III 37462261411220548,67%540,22
Type 2597 Chi-Ha39655312214520550,21%488,00
T82 HMC4812683519420549,12%539,14
M3747358235223420448,91%707,21
LT vz. 3837770351813020449,00%502,87
LTP 310159362714220349,36%610,97
Renault Otsu1151462679520249,80%623,95
Type 89 I-Go/Chi-Ro2700050712620249,15%614,58
Hotchkiss H3529628581211019951,00%520,66
AMX 38311925311610119849,59%389,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33753302213719749,11%460,36
Chi-Ni2713351910819748,47%537,37
D238654561812419349,53%440,49
Renault UE 5735800832115719150,01%447,13
T-602642787129819150,28%475,96
Leichttraktor12547096279719150,69%563,64
Type 95 Ha-Go2401524911419048,72%559,46
Kolohousenka11181356610419050,40%650,73
Marder II315368784516819050,73%417,11
Sturmpanzer II45861065322018948,69%615,37
Pz.Kpfw. I2101958197318747,12%347,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E313492864011218749,15%384,47
Cruiser Mk. III213570583011418650,59%501,89
M7 Priest37790724019718448,74%501,04
Fiat 30001512381310418449,37%609,39
T2 Medium Tank215464201710518449,00%488,18
TKS z n.k.m. 20 mm 2488452610218349,55%583,35
SU-76M310641772815718248,56%393,00
Light Mk. VIC 2724111188818249,50%489,18
Pz.Kpfw. 38 (t)312565323912018249,80%360,14
M2 Medium Tank314975133411618048,94%370,20
Type 91 Heavy37194281512118046,97%369,37
T-46317745553611817948,30%434,57
BT-2211320053210717750,17%526,25
Lorraine 39L AM36365012317817749,93%546,06
T1 Cunningham12335872288317650,33%545,12
Vickers Medium Mk. III39884322212117648,21%385,87
T56 GMC313801882713517548,84%337,55
Type 97 Te-Ke 25209041210717449,43%571,61
Pvlvv fm/42272902068017248,07%308,20
BT-73994135389817247,58%360,24
Cruiser Mk. I27052001211917148,58%501,02
T3 HMC215567534412517151,21%488,93
M3 Light 32123913510717147,60%445,13
Vickers Mk. E Type B211068771210416949,22%456,65
Pz.Kpfw. 35 (t)21452580259716649,38%428,42
T-26217716751510716549,16%478,44
SU-2637183114116516550,91%381,79
T1E6 2695998188416449,50%430,93
T-26G FT2185195611716450,93%453,42
Wespe38082063315416248,78%471,58
D1296524487816247,28%346,50
Sexton II36366782212216149,07%439,73
T7 Combat Car 2965687177216149,90%378,29
MS-112317927148015850,60%465,52
T18 HMC31254911310215849,13%374,58
Panzerjäger I216632581811815650,10%400,05
Vickers Medium Mk. I12156161138415449,39%460,56
Universal Carrier 2-pdr29255471210815148,13%390,56
Renault NC-311146523177214649,19%407,26
Renault FT AC27165191010814348,08%357,98
Renault FT 75 BS27511141111614250,70%628,99
Renault FT1187894676214148,54%364,40
AT-1211685901310613848,88%352,25
Vickers Medium Mk. II21144694128313647,43%328,17
Sturmpanzer I Bison38240492112013548,76%326,01
SU-1829298341411213249,31%623,93
Loyd Gun Carriage2780484108113049,51%472,77
T1 HMC21198018189112349,21%444,62
G.Pz. Mk. VI (e)298463694510047,39%252,03
Object 777 Version II 1012000,00%0,00
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00

Päivitetty viimeksi: 14.12.2018 4.34

Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje