ybbes

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 19.7.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2864801229
Ø Taso8,060,0010,009,38
Voitot1534353,56%00,00%650,00%1551,72%
Häviöitä1299845,37%00,00%650,00%1344,83%
Tasapelejä3071,07%00,00%00,00%13,45%
Taisteluja selvitty749926,18%00,00%325,00%931,03%
Vaunuja tuhottu270070,9400,00121,00240,83
Tuhoamissuhde1,280,001,331,20
Vaunuja havaittu374731,3100,0090,75321,10
Vahinkoa aiheutettu1.534,990,002.256,172.252,76
Valtauspisteitä120120,4200,0000,0060,21
Puolustuspisteitä96040,3400,0000,0000,00
Kokemus778,220,00543,83562,76
WN71318,580,001161,451234,75
WN81859,780,001895,502776,60
Yhteensä
Taisteluja28648
Ø Taso8,06
Voitot1534353,56%
Häviöitä1299845,37%
Tasapelejä3071,07%
Taisteluja selvitty749926,18%
Vaunuja tuhottu270070,94
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu374731,31
Vahinkoa aiheutettu1.534,99
Valtauspisteitä120120,42
Puolustuspisteitä96040,34
Kokemus778,22
WN71318,58
WN81859,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja12
Ø Taso10,00
Voitot650,00%
Häviöitä650,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu121,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu2.256,17
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus543,83
WN71161,45
WN81895,50
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja29
Ø Taso9,38
Voitot1551,72%
Häviöitä1344,83%
Tasapelejä13,45%
Taisteluja selvitty931,03%
Vaunuja tuhottu240,83
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu321,10
Vahinkoa aiheutettu2.252,76
Valtauspisteitä60,21
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,76
WN71234,75
WN82776,60
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36000
Voitot1952,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1747,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1438,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,730,000,000,00
Vaunuja havaittu290,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.098,560,000,000,00
Valtauspisteitä461,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä892,4700,0000,0000,00
Kokemus821,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36
Voitot1952,78%
Häviöitä1747,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1438,89%
Vaunuja tuhottu160,44
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu290,81
Vahinkoa aiheutettu2.098,56
Valtauspisteitä461,28
Puolustuspisteitä892,47
Kokemus821,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä450,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu101,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu416,880,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus566,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu101,25
Vahinkoa aiheutettu416,88
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus566,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja103000
Voitot5351,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4846,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3937,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu820,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu810,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.273,220,000,000,00
Valtauspisteitä1741,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä720,7000,0000,0000,00
Kokemus727,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja103
Voitot5351,46%
Häviöitä4846,60%
Tasapelejä21,94%
Taisteluja selvitty3937,86%
Vaunuja tuhottu820,80
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu810,79
Vahinkoa aiheutettu1.273,22
Valtauspisteitä1741,69
Puolustuspisteitä720,70
Kokemus727,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja107000
Voitot6358,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4441,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3734,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu770,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu820,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.932,850,000,000,00
Valtauspisteitä320,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä650,6100,0000,0000,00
Kokemus886,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja107
Voitot6358,88%
Häviöitä4441,12%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3734,58%
Vaunuja tuhottu770,72
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu820,77
Vahinkoa aiheutettu1.932,85
Valtauspisteitä320,30
Puolustuspisteitä650,61
Kokemus886,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (262)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81253,3283776854,43%1515,19
Leopard 1102773,4983254553,03%2528,24
Panhard EBR 105101198,5974847549,89%1461,15
Lorraine 40 t 81508,5480543947,84%1905,13
Waffenträger auf Pz. IV91848,1172343650,00%1574,87
T3092085,9086943157,54%2069,59
Progetto M35 mod. 46 81594,0888642451,18%2180,48
FV4005 Stage II102165,7667441652,40%1845,79
Grille 15102125,4870339049,74%1641,57
FV215b (183) 102116,3474438653,11%1681,13
SU-130PM 81767,7186938554,81%2033,49
E 100102875,8294436457,42%2554,94
Kampfpanzer 50 t 92442,60105933458,68%2571,71
Super Conqueror102933,8298131553,02%2702,13
T-44-100 81578,4296830958,90%2444,31
T-1506576,8451828948,44%860,82
Leopard Prototyp A91760,9479628153,02%1777,17
IS-7102270,9687027852,16%1993,92
Rheinmetall Skorpion G 81533,3374526949,07%1683,53
Cromwell B 6658,9468326654,14%1281,01
M48A5 Patton102220,2182126252,29%1951,00
Spähpanzer Ru 25191026,8575725954,05%1760,92
Caernarvon Action X 81427,3091525355,34%1939,02
KV-481038,8768325244,44%1116,57
T110E3102399,0885124956,22%2021,41
Sturer Emil7793,6354024551,84%1107,16
VK 100.01 (P)81490,5589224558,37%1898,13
Object 279 early 102821,2199724559,59%2148,80
Mäuschen91682,7579723650,85%1680,72
Škoda T 56 82143,44104323155,41%2393,45
Panther mit 8,8 cm L/71 8981,7171223048,70%1195,83
KV-2 (R) 61089,8284522759,91%2093,95
Object 140102047,8577822344,84%1711,49
VK 30.01 (P)6701,6161021950,23%1233,70
ISU-15281882,3686321757,14%2291,68
LT-432 8943,8581021353,05%2141,22
Rhm.-Borsig Waffenträger81300,1865221152,13%1321,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81589,5785721151,66%2127,81
Object 25792081,4195820858,17%2454,95
ST-I91868,6485620749,28%1923,03
Object 252U Defender 81960,10100520658,74%2663,65
Jagdpanzer E 100102230,9475120552,68%1677,61
FV4004 Conway91691,2672519845,45%1532,69
Panhard EBR 75 (FL 10) 8650,3271419554,87%1092,97
E 75 TS 82097,84107519562,56%3209,99
T 55A 91918,5494019557,95%2302,06
Kanonenjagdpanzer 105 81654,7688419156,02%2260,45
E 25 71122,8778619157,59%1841,72
Spähpanzer SP I C7656,9060118852,13%1345,33
Rheinmetall Panzerwagen101231,2273018751,87%1488,15
ELC EVEN 90 8771,4687918561,08%1820,81
HWK 128567,7956718342,62%763,59
Controcarro 3 Minotauro102964,0495517955,31%2424,10
Object 780 102682,6888517750,28%2211,04
leKpz M 41 90 mm 8953,3577217357,80%2022,45
T26E5 81192,1285317156,14%1484,31
T2971752,48106917060,00%2944,10
M46 Patton91890,0189217054,71%2037,99
M4A1 Sherman5485,4854516955,62%1377,23
T-1091896,4079416946,75%1945,69
KV-15343,3539016450,61%575,05
Hirschkäfer112321,4874716350,92%1606,15
HWK 30 8937,9868216346,01%1759,26
TVP T 50/51102113,2171616040,63%1874,18
Nashorn6669,2750615949,69%1074,76
Lorraine 50 t 92144,9396115957,86%2404,64
Concept 1B 92467,22102715756,05%2463,06
60TP Lewandowskiego103089,3897215663,46%2747,13
IS-3A 81838,34100714853,38%2313,27
TS-5 81929,68107414860,81%2440,30
T9592150,9286614650,00%2013,73
KV-37711,2360314553,10%801,92
Ares 90102108,2558014148,23%1675,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4267,9833913650,00%622,63
Tiger 131 6656,7459613647,79%1013,04
Indien-Panzer8874,1266413450,00%1012,18
KV-26452,4746413345,86%579,28
Object 268102424,3576813349,62%1901,88
Type 71102455,3486413155,73%2051,04
G.W. Tiger (P)81167,2273613150,38%1230,69
Pz.Sfl. IVc5344,0234713147,33%606,17
T25/271106,3072113050,77%1809,65
IS-381143,3772812945,74%1238,97
Strv S1 81734,9982012857,81%1985,01
T-5491525,1283912751,18%1752,21
M56 Scorpion 71092,9272912555,20%1749,70
Jagdpanther71157,4771012158,68%1669,42
AMX 12 t6668,8064311954,62%2286,32
Grille5393,9035011739,32%616,06
T28 Prototype81538,2773311741,03%1631,82
Kampfpanzer 07 P(E) 102231,9787311752,99%1876,93
Bisonte C45 81806,8696711752,99%2352,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5607,9862011553,91%1896,44
Kranvagn102231,9478811447,37%1927,13
King Tiger (Captured) 71291,2488411459,65%1994,99
Tiger I71518,8399211362,83%2755,86
Tiger (P)7783,4065911355,75%967,46
Dicker Max 6890,9365511355,75%1744,65
S-517689,3253811149,55%740,06
M26 Pershing81215,7684511055,45%1639,44
KV-1S6616,6465010856,48%1210,24
LHMTV8935,1583510653,77%1964,21
Type 4 Heavy92131,9896710455,77%2385,25
Škoda T 256696,8959910344,66%1362,15
T110E4102577,3190510365,05%2174,57
T2881469,8285310158,42%1793,26
E 7592676,61105310160,40%3239,90
Škoda T 5092311,3392510054,00%2577,75
SU-10061156,0582210059,00%2805,12
Object 26392486,51104910068,00%2919,34
Char Futur 4 92087,7696010064,00%2137,22
Bat.-Châtillon 12 t8898,508449862,24%1933,02
Panther/M10 71009,668149660,42%1928,99
T54 Heavy Tank 91855,648739553,68%1859,58
Strv 746449,554379241,30%619,08
G.W. Panther7720,846369157,14%907,25
M4A3E2 Sherman Jumbo6714,987229157,14%1621,21
Type 5 Heavy102827,308819064,44%2249,30
VK 16.02 Leopard5210,103369045,56%508,67
M6A2E1 81657,879399054,44%2217,28
TVP VTU Koncept8688,724918931,46%601,46
Toro 92141,789178652,33%2172,17
Object 777 Version II 91753,059048557,65%1752,50
Emil II92338,369758459,52%2451,21
VK 28.016339,474248348,19%889,40
T-28483,881948241,46%19,81
M53/M5591362,326928252,44%1202,03
Konštrukta T-34/1007882,817018158,02%1408,53
Object 277102314,389208061,25%2188,52
Pz.Kpfw. V/IV 5975,419618066,25%1947,08
Object 260 102324,859047959,49%1888,45
IS71057,947287851,28%1446,12
Tiger II82013,5910067665,79%2966,78
Object 261101389,376107644,74%973,12
O-Ni71220,778847560,00%1898,14
T28 Concept 71193,477877358,90%1968,64
T-34-85 Rudy 6872,857097350,68%1748,88
T-345560,795467055,71%1716,93
Churchill III 5476,476767052,86%1006,81
GSOR 1008 81851,809296966,67%2294,82
Challenger71193,347356852,94%1916,66
Object 268 Version 4102120,758096854,41%1811,04
Controcarro 1 Mk. 292708,0711236767,16%2935,89
Sherman VC Firefly 61231,819766762,69%2835,62
G.W. E 100101708,426796648,48%1383,61
Charioteer81649,558906457,81%2109,17
Strv m/425249,493236137,70%381,38
K-91102539,118566154,10%2411,28
GSOR 1010 FB 81338,697216157,38%1598,44
Object 703 Version II 81620,589566063,33%1908,40
Hummel6586,105295949,15%753,85
SMV CC-6781915,729545846,55%2487,45
XM57 82094,079345855,17%2148,75
O-Ho81329,218505761,40%1563,95
IS-2 71448,728685754,39%2096,78
Sturmpanzer II4143,452615653,57%335,03
AMX 13 757918,167565655,36%2339,43
O-I6796,116675646,43%1319,88
M446809,576965658,93%1466,43
T2071229,878955565,45%2454,18
Škoda T 40 6807,606875554,55%1726,92
Type 6892321,6310165461,11%2396,39
SU-100M171614,1110475475,93%3079,67
SU-15271308,047925257,69%2181,50
T-28E with F-30 4546,085825257,69%1472,77
Škoda T 245304,273614936,73%618,87
105 leFH18B2 5660,065464957,14%1343,33
M18 Hellcat6691,025824955,10%1145,90
O-I Experimental5681,467404866,67%1630,00
Lago4111,642014744,68%121,81
T-34-856882,288814665,22%2461,64
SU-100Y 61011,567084562,22%1834,38
M40/M4381306,557374452,27%1290,47
Marder 38T4188,141804443,18%264,10
Type 5781692,289744362,79%2226,38
StuG III Ausf. G5680,645554257,14%1685,91
Maus102078,628454250,00%1747,56
IS-6 8702,566284146,34%556,75
50TP Tyszkiewicza92166,658444050,00%2019,06
AMX ELC bis5425,354634045,00%1601,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4140,702654037,50%162,53
StuG IV 5362,233744050,00%814,29
KV-856783,856473964,10%1498,12
Sherman III5548,386163951,28%1623,48
VK 30.02 (M)6822,337853961,54%1952,38
FV217 Badger102849,499763958,97%2342,57
Object 430 Version II91711,648533956,41%1770,52
Pz.Kpfw. II Luchs482,262813847,37%95,26
T675816,056363844,74%2117,87
Sherman Firefly6904,897713756,76%2221,04
Marder II3132,352163740,54%163,55
M127815,977553661,11%1015,05
Pudel 6811,388093461,76%1609,70
Jagdtiger92133,858073348,48%1841,85
VK 30.01 (H)5619,287133271,88%1877,62
Object 41681250,417603246,88%1640,03
SMV CC-5671788,4211433167,74%3512,90
T57 Heavy102121,656823158,06%1687,08
Object 283 91663,909553066,67%1942,44
Gonsalo 81616,079303056,67%1777,91
FV226 Contradictious 82255,8310702962,07%2600,13
Jagdpanzer IV6976,007272857,14%2224,67
AMX 13 F3 AM6720,116152860,71%1155,39
ST vz. 394191,963452759,26%562,18
Sturmpanzer I Bison3121,152372744,44%210,64
Object 252U 81883,8110722766,67%2442,82
Panzerjäger I2116,851742646,15%240,69
Aufklärungspanzer Panther 7916,278792665,38%2488,10
BT-7 artillery 3529,586442657,69%2388,43
KPz 3 Projekt 07 HK 91755,766562536,00%1338,17
T-46391,672142445,83%176,45
T6981578,889402458,33%2503,67
Strv m/40L369,262042360,87%196,35
T56 GMC3107,131642330,43%104,17
XM66F 81410,457532245,45%1453,40
M4A1 Revalorisé 81513,308902055,00%2438,69
M8A14211,533031947,37%389,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4255,053391921,05%420,65
M3 Lee4162,502611855,56%441,12
Emil I82646,3512261770,59%3986,07
114 SP2 101689,185121764,71%1178,45
53TP Markowskiego82370,1311081662,50%4356,80
SU-14-28918,065551650,00%822,18
Taschenratte112304,697191637,50%1110,86
T-29 3274,193331650,00%875,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C369,071731546,67%125,68
T3 HMC237,361091435,71%0,00
Strv 103B101243,154491346,15%694,77
Vz. 60S Dravec 102462,928221376,92%1747,75
T54E191087,855111330,77%691,56
MKA 2379,624821330,77%1619,80
AC 1 Sentinel 4356,925241258,33%1391,82
M4A3E8 Thunderbolt VII 6825,587981258,33%1807,44
Excalibur 6623,366201154,55%963,44
T-26281,56103922,22%145,06
E 65 Zwilling 81662,89788933,33%1218,47
Ares 859922,38423850,00%672,92
Leopard 120 Verbessert112064,38671850,00%1270,01
Type 63 8830,38663875,00%789,51
Chimera 82846,881324875,00%3447,18
G.Pz. Mk. VI (e)286,17151650,00%362,91
SU-2-122 5602,33592666,67%1443,25
Valiant 5594,67790666,67%1285,74
MS-1124,0057520,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3223,80196540,00%587,80
Tetrarch 2148,80365580,00%795,27
Pz.Kpfw. II2100,25233450,00%258,30
Leichttraktor198,00210425,00%254,55
Pz.Kpfw. I288,00223425,00%133,24
MTLS-1G14 3543,50803475,00%2512,70
Fiat 30001190,33316366,67%948,17
Super Hellcat 71353,67642333,33%1521,34
Strv fm/211260,504682100,00%1555,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E3170,503082100,00%562,45
T-45 2438,00676250,00%2594,38
Vickers Medium Mk. I10,00831100,00%261,00
Kolohousenka10,002510,00%0,00
Strv m/382122,006691100,00%557,02
T1 Cunningham189,002461100,00%535,34
Pz.Kpfw. 38 (K) 51146,0014221100,00%3310,31
KV-220-2 52840,0022641100,00%8662,16
SU-100I 51522,0015121100,00%4714,13

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 19.7.2021
Asema: Komentaja
Liittynyt: 19.7.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.9.2018
Lähti: 9.12.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 25.2.2018
Lähti: 29.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.7.2020
Lähti: 7.7.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.12.2018
Lähti: 20.6.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.10.2020
Lähti: 18.7.2021