yalien

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.3.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22714000
Ø Taso7,310,000,000,00
Voitot1170351,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1064046,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä3711,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty632727,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu195130,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,190,000,000,00
Vaunuja havaittu247141,0900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.011,120,000,000,00
Valtauspisteitä318511,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä131220,5800,0000,0000,00
Kokemus587,230,000,000,00
WN71114,920,000,000,00
WN81380,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22714
Ø Taso7,31
Voitot1170351,52%
Häviöitä1064046,84%
Tasapelejä3711,63%
Taisteluja selvitty632727,86%
Vaunuja tuhottu195130,86
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu247141,09
Vahinkoa aiheutettu1.011,12
Valtauspisteitä318511,40
Puolustuspisteitä131220,58
Kokemus587,23
WN71114,92
WN81380,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja343000
Voitot17952,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15545,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,62%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14441,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1870,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu4251,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.463,750,000,000,00
Valtauspisteitä6791,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3040,8900,0000,0000,00
Kokemus655,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja343
Voitot17952,19%
Häviöitä15545,19%
Tasapelejä92,62%
Taisteluja selvitty14441,98%
Vaunuja tuhottu1870,55
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu4251,24
Vahinkoa aiheutettu1.463,75
Valtauspisteitä6791,98
Puolustuspisteitä3040,89
Kokemus655,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot3060,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1734,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä36,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1836,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu300,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu470,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.171,100,000,000,00
Valtauspisteitä691,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2014,0200,0000,0000,00
Kokemus823,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot3060,00%
Häviöitä1734,00%
Tasapelejä36,00%
Taisteluja selvitty1836,00%
Vaunuja tuhottu300,60
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu470,94
Vahinkoa aiheutettu1.171,10
Valtauspisteitä691,38
Puolustuspisteitä2014,02
Kokemus823,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu91,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu485,400,000,000,00
Valtauspisteitä20,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä418,2000,0000,0000,00
Kokemus404,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu91,80
Vahinkoa aiheutettu485,40
Valtauspisteitä20,40
Puolustuspisteitä418,20
Kokemus404,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja124000
Voitot5342,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6955,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,61%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3326,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu570,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu1471,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.159,720,000,000,00
Valtauspisteitä1050,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1010,8100,0000,0000,00
Kokemus568,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja124
Voitot5342,74%
Häviöitä6955,65%
Tasapelejä21,61%
Taisteluja selvitty3326,61%
Vaunuja tuhottu570,46
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu1471,19
Vahinkoa aiheutettu1.159,72
Valtauspisteitä1050,85
Puolustuspisteitä1010,81
Kokemus568,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot1043,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1252,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,35%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty834,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu210,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu994,130,000,000,00
Valtauspisteitä441,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä853,7000,0000,0000,00
Kokemus568,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot1043,48%
Häviöitä1252,17%
Tasapelejä14,35%
Taisteluja selvitty834,78%
Vaunuja tuhottu150,65
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu210,91
Vahinkoa aiheutettu994,13
Valtauspisteitä441,91
Puolustuspisteitä853,70
Kokemus568,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot541,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä758,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty650,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu110,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu499,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,3300,0000,0000,00
Kokemus286,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot541,67%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty650,00%
Vaunuja tuhottu50,42
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu110,92
Vahinkoa aiheutettu499,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,33
Kokemus286,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (265)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81226,89766163753,45%1883,39
Löwe 81274,52670158350,47%1568,12
T34 81202,32598122552,41%1425,11
E 5091458,9472455548,83%1501,77
IS-7101408,5367535652,81%1082,14
IS-381326,5771434451,45%1790,33
T-1091684,9967531143,73%1833,16
Ferdinand81502,6964829152,58%1898,73
T-5491260,9974426450,76%1355,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91192,5066823449,15%1226,27
Tiger II81428,5173922850,44%1908,02
IS7913,8556922445,54%1335,50
ISU-15281284,9856522248,20%1347,04
M46 Patton91329,7672822246,85%1270,84
T25 AT71235,4265221357,75%2184,30
M10391513,1873220752,66%1494,57
Jagdtiger91862,6672020254,95%1805,99
E 7591849,5077220251,98%2174,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81099,3051620154,23%1036,12
T-4481030,4674819961,31%1624,69
1108932,4954019252,60%998,93
T9591669,4066719252,60%1441,23
AT 1581238,1862418755,08%1489,97
Panther II81182,2866118146,41%1744,51
T2881535,5565017645,45%1899,85
Sturer Emil7768,5739717541,71%869,96
Tiger I7971,3063817047,65%1348,80
AMX AC mle. 4881223,5564416848,81%1396,75
E 100101561,6061416743,11%1122,84
Caernarvon81149,1069816053,75%1489,69
VK 30.01 (P)6599,9351015748,41%986,04
Indien-Panzer81091,4365815754,78%1454,95
Charioteer8879,8444315748,41%845,96
Pz.Kpfw. II2326,6762615664,74%1994,86
Leo7626,1648615550,97%880,61
T3091692,0465915453,25%1626,20
Jagdpanther71019,0658215056,00%1646,35
Pz.Kpfw. V/IV 5457,9053614948,32%517,88
SU-1527951,9455814854,73%1443,02
Type 5 Chi-Ri7576,5943514747,62%759,34
VK 30.02 (D)7754,4564914658,22%1317,46
Panther7814,3764614557,24%1461,12
AMX 50 10081310,5771514050,00%1631,79
M26 Pershing81202,5176813562,22%1890,00
45TP Habicha7896,1343513448,51%1118,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91708,1477113352,63%1933,19
T-34-28669,2449313253,79%746,65
IS-271231,1365313057,69%1898,83
SU-861222,8553412951,16%2201,52
T28 Prototype81570,0469412960,47%2066,19
Challenger7650,2943212944,96%682,42
SU-1006765,6146212855,47%1408,49
UDES 038764,1435812839,06%547,09
VK 45.02 (P) Ausf. A81559,7081612852,34%2292,92
Pz.Kpfw. T 25 5546,4760812855,47%1740,58
T-34-17766,4750912745,67%1082,17
Conqueror9875,8149612443,55%556,27
IS-4101529,5263112445,97%1114,61
Centurion Mk. I8677,7349212347,15%744,06
G.W. Panther7897,3148512154,55%1146,45
O-Ni71089,8050812050,00%1500,17
Konštrukta T-34/1007643,5049411758,97%985,80
O-Ho81182,5563511755,56%1317,27
T-345303,5534111352,21%723,93
T207886,6168011260,71%1572,44
Ikv 65 Alt II6536,5432611256,25%870,26
M4A3E8 Sherman6507,3450010745,79%885,43
P.43 bis6524,8742710742,06%792,28
T-437742,9459010449,04%1219,33
P.43 ter7688,0449710250,98%998,96
AT 77973,2255410252,94%1264,54
AMX 50 12091346,2065910152,48%1251,19
T2971339,1074610047,00%1866,64
T3281529,4384810059,00%2189,07
M36 Jackson6714,6951310054,00%1339,78
Jagdpanzer IV6646,364989751,55%1208,75
40TP Habicha6513,933379752,58%869,39
Type 586590,826119755,67%1222,41
Comet7770,275559655,21%1337,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5475,574279445,74%1196,86
Black Prince71007,917409250,00%1478,68
Ikv 90 Typ B7612,864969246,74%727,72
Type 4 Chi-To6682,734019054,44%1346,53
A-447736,515119054,44%1147,95
M10 Wolverine5571,534808953,93%1460,18
Strv 746548,443708855,68%959,47
O-I6804,434818853,41%1461,16
Škoda T 256519,844338752,87%1006,01
T-34-856563,695008749,43%1034,63
SU-855543,014068547,06%1392,19
Hummel6569,163888556,47%785,62
53TP Markowskiego8828,385008450,00%856,27
Achilles6649,584088452,38%1125,07
T25/27881,935738252,44%1353,93
AMX M4 mle. 4571105,486958150,62%1770,82
AMX AC mle. 467984,356178158,02%1540,57
Leopard Prototyp A9747,734898153,09%551,65
StuG III Ausf. G5349,623777347,95%710,43
ARL 446759,415557349,32%1356,54
SU-54713,374097354,79%2265,95
AMX 13 757537,106107356,16%1109,02
AMX 13 909726,827827270,83%1172,82
ARL V396747,145067250,00%1525,51
TVP VTU Koncept8582,143697140,85%515,94
WZ-131G FT6602,633727152,11%998,14
T110E5101380,005837044,29%925,15
AMX 50 Foch91456,875727050,00%1186,71
M18 Hellcat6645,365066753,73%1235,87
Emil I8797,485566646,97%710,73
Tiger (P)71095,557536558,46%1736,71
Pz.Sfl. IVc5406,482466550,77%781,31
VK 16.02 Leopard5236,002406450,00%644,43
P.44 Pantera8549,713456339,68%389,16
A-436414,894606251,61%736,40
Type 3 Chi-Nu5372,733445945,76%896,54
Ikv 1035367,752735949,15%779,10
M48A5 Patton101117,415415844,83%700,07
T1 Cunningham1281,965915662,50%2465,35
T-15061078,758145667,86%2481,78
AT 86850,256725552,73%1701,39
25TP KSUST II5390,573115455,56%969,17
AMX 13 105 AM mle. 505320,312575442,59%489,15
AMX 13 F3 AM6577,813995455,56%787,30
VK 30.01 (H)5564,094895341,51%1262,87
Archer5533,063825367,92%1447,49
T216378,005735358,49%1061,24
M4A1 Sherman5396,174315244,23%995,45
SU-14-28753,424584847,92%657,57
Jagdpanzer E 100101664,696544856,25%1208,43
T71 DA7514,424254850,00%863,22
Cromwell6729,027234660,87%1639,48
Škoda T 245401,334674647,83%1123,87
Bat.-Châtillon 25 t101090,575604650,00%751,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4395,584214562,22%1267,14
Nashorn6646,294234546,67%1010,21
STA-18588,845574454,55%599,92
Grille5538,113974454,55%1219,24
KV-15801,526754461,36%2074,90
Object 4168536,164054456,82%562,80
M3 Lee4259,283244344,19%864,32
M415357,762784242,86%380,50
CS-447743,884594153,66%1047,28
Churchill VII6875,395924131,71%1706,20
AMX 12 t6308,904574153,66%721,03
BDR G1 B5424,715084160,98%834,51
T404399,733784139,02%943,65
Strv m/425385,003304060,00%1081,07
SU-263513,474323865,79%2144,27
T-62A101294,556573852,63%1009,05
Lago4288,732593748,65%860,50
P.435376,573953748,65%992,39
A-205112,033763759,46%297,98
IS-M8640,763723732,43%450,79
SU-85B4457,894183641,67%1282,29
M66799,185633339,39%1265,92
O-I Experimental5755,486283348,48%1568,23
AT 25596,216073363,64%1811,76
60G FT5323,683713151,61%561,24
Excelsior 5344,733293050,00%536,27
Sav m/434243,032412955,17%585,08
T1 Heavy5538,905352951,72%1117,42
Type 95 Heavy4234,073392968,97%811,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J4160,633632762,96%386,80
Marder 38T4381,633342759,26%1064,19
E 50 Ausf. M10984,814932733,33%483,34
Super Hellcat 7457,593182748,15%462,09
ST vz. 394235,423852653,85%698,22
Churchill I5566,504892650,00%1222,43
14TP4212,321992544,00%539,96
Crusader6366,844682560,00%1263,39
P26/404275,392892356,52%704,07
Type 1 Chi-He4341,042682347,83%961,60
KV-37649,133542334,78%613,12
VK 28.016308,002542334,78%613,00
SU-76M4249,772702245,45%556,82
S35 CA5662,824522240,91%1672,73
Valentine3340,434692166,67%1508,88
Alecto4139,332592152,38%230,39
Type T-345440,204322040,00%1137,96
Pz.Kpfw. II Luchs4265,603262050,00%960,55
T-34-2G FT7591,353202040,00%537,28
Maus101008,005481947,37%545,14
M4A2E4 Sherman 5406,635131947,37%1139,34
Wespe3351,062581838,89%1308,52
SU-76G FT4428,834011850,00%990,68
B14279,063611735,29%666,17
M5A1 Stuart4314,294661741,18%1100,13
LT vz. 383170,402081546,67%536,43
Ikv 723274,002291553,33%834,96
SU-100M17862,574391450,00%952,72
Bat.-Châtillon 12 t8428,213091421,43%477,53
T71 CMCD7496,644501471,43%1012,44
BT-22160,153401338,46%659,03
M374322,773321338,46%946,30
M75393,084041338,46%1501,82
AMX ELC bis5467,854601323,08%1706,44
MT-256244,853131338,46%453,49
IS-2-II8441,004781361,54%447,61
LTP 3231,312551338,46%1176,06
M2 Medium Tank396,332551258,33%258,57
T56 GMC3254,003831275,00%1037,18
T-34 shielded 5546,584631258,33%1302,91
AMX 404222,453781145,45%722,21
Lorraine 39L AM3440,273541181,82%1617,85
Marder II3354,363511136,36%1079,00
T-29 3288,363261172,73%1221,84
Strv m/40L3188,702421080,00%690,87
Matilda4342,403911050,00%843,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3171,403551050,00%414,12
AT-12118,701451040,00%225,41
M3G FT3394,903341020,00%1177,02
M10 RBFM 5508,604151050,00%885,26
Covenanter5186,33436988,89%653,07
SU-182188,88216837,50%973,22
T-50-2 6378,63348862,50%1068,94
Tortoise91221,88608862,50%880,96
DS PZInż5311,29274757,14%575,76
Cruiser Mk. III3312,14472742,86%1807,56
Renault UE 573162,71212728,57%305,13
MKA 2223,71152714,29%582,49
43 M. Toldi III 3115,29137728,57%316,20
TKS z n.k.m. 20 mm 2150,33258666,67%839,80
D12175,50525666,67%977,88
Pvlvv fm/422107,83135616,67%166,61
B.U.G.I.6523,00318650,00%702,20
T-262174,00208666,67%933,90
Sexton II371,8089540,00%32,37
M5 Stuart4288,00446540,00%569,66
LT vz. 35277,00156450,00%188,15
M15/423336,75340475,00%1302,32
10TP3439,50694475,00%2487,71
Type 91 Heavy3285,75243450,00%896,88
T3 HMC2215,5022040,00%840,63
Cruiser Mk. II2335,00510475,00%2105,01
Somua SAu 404157,003674100,00%409,37
Birch Gun471,00116450,00%107,11
Panzerjäger I2120,00263366,67%448,33
Type 2597 Chi-Ha3147,67317333,33%284,09
Type 3 Chi-Nu Kai 5581,67439366,67%2012,95
Tetrarch 2142,00324366,67%742,72
Light Mk. VIC 263,67265366,67%323,07
BT-7 artillery 3221,00299333,33%526,60
Strv m/382118,50261250,00%368,89
Leichttraktor174,00216250,00%182,97
Type 97 Te-Ke 2366,50621250,00%2135,47
MS-11103,002532100,00%553,85
T-26G FT2104,503512100,00%367,71
Object 70491032,0035420,00%521,37
Loyd Gun Carriage2117,508320,00%564,28
M446323,50332250,00%367,85
AMR 35 2122,502492100,00%617,00
T-127 3290,004792100,00%1128,39
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8888,5036220,00%909,76
Strv fm/21193,005221100,00%549,51
BT-74101,0018110,00%72,66
4TP1177,006631100,00%1032,10
7TP284,003651100,00%306,46
Type 97 Chi-Ha3284,004571100,00%1180,90
Cruiser Mk. I1477,008531100,00%4423,69
KV-261258,0010061100,00%2608,88
Bishop512,001621100,00%261,00
Waffenträger auf Pz. IV91275,009361100,00%1059,73
FV230 Canopener10724,0010951100,00%446,29
Pz.Sfl. IC 4345,0017010,00%716,97
T1E6 2339,005011100,00%1906,89

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.3.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.3.2018
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.8.2016
Lähti: 30.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.12.2011
Lähti: 22.10.2015