xdamix1

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.5.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29918082484
Ø Taso7,260,008,508,72
Voitot1682556,24%00,00%5668,29%29761,36%
Häviöitä1279642,77%00,00%2631,71%18538,22%
Tasapelejä2970,99%00,00%00,00%20,41%
Taisteluja selvitty1107337,01%00,00%4150,00%20442,15%
Vaunuja tuhottu406201,3600,001471,798811,82
Tuhoamissuhde2,160,003,593,15
Vaunuja havaittu377741,2600,001211,487701,59
Vahinkoa aiheutettu1.608,510,002.476,012.691,41
Valtauspisteitä274240,9200,0050,06690,14
Puolustuspisteitä316981,0600,0000,001810,37
Kokemus630,230,001.082,041.053,66
WN71756,990,002100,572154,91
WN82567,090,003408,413497,00
Yhteensä
Taisteluja29918
Ø Taso7,26
Voitot1682556,24%
Häviöitä1279642,77%
Tasapelejä2970,99%
Taisteluja selvitty1107337,01%
Vaunuja tuhottu406201,36
Tuhoamissuhde2,16
Vaunuja havaittu377741,26
Vahinkoa aiheutettu1.608,51
Valtauspisteitä274240,92
Puolustuspisteitä316981,06
Kokemus630,23
WN71756,99
WN82567,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja82
Ø Taso8,50
Voitot5668,29%
Häviöitä2631,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4150,00%
Vaunuja tuhottu1471,79
Tuhoamissuhde3,59
Vaunuja havaittu1211,48
Vahinkoa aiheutettu2.476,01
Valtauspisteitä50,06
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.082,04
WN72100,57
WN83408,41
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja484
Ø Taso8,72
Voitot29761,36%
Häviöitä18538,22%
Tasapelejä20,41%
Taisteluja selvitty20442,15%
Vaunuja tuhottu8811,82
Tuhoamissuhde3,15
Vaunuja havaittu7701,59
Vahinkoa aiheutettu2.691,41
Valtauspisteitä690,14
Puolustuspisteitä1810,37
Kokemus1.053,66
WN72154,91
WN83497,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu33,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.659,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus212,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu33,00
Vahinkoa aiheutettu2.659,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus212,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.190,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus739,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.190,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus739,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja124000
Voitot5947,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6451,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,81%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4737,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu770,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu890,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.096,810,000,000,00
Valtauspisteitä2602,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä700,5600,0000,0000,00
Kokemus444,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja124
Voitot5947,58%
Häviöitä6451,61%
Tasapelejä10,81%
Taisteluja selvitty4737,90%
Vaunuja tuhottu770,62
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu890,72
Vahinkoa aiheutettu1.096,81
Valtauspisteitä2602,10
Puolustuspisteitä700,56
Kokemus444,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja99000
Voitot5858,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4040,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4747,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu880,8900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,690,000,000,00
Vaunuja havaittu1061,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu907,080,000,000,00
Valtauspisteitä800,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1431,4400,0000,0000,00
Kokemus499,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja99
Voitot5858,59%
Häviöitä4040,40%
Tasapelejä11,01%
Taisteluja selvitty4747,47%
Vaunuja tuhottu880,89
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu1061,07
Vahinkoa aiheutettu907,08
Valtauspisteitä800,81
Puolustuspisteitä1431,44
Kokemus499,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot330,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä770,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty440,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu202,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu990,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä676,7000,0000,0000,00
Kokemus195,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot330,00%
Häviöitä770,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty440,00%
Vaunuja tuhottu70,70
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu202,00
Vahinkoa aiheutettu990,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä676,70
Kokemus195,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (287)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t102864,3568679853,38%2989,06
E 100102823,4671468056,76%2780,87
Jagdpanzer E 100102784,8764265655,18%2372,89
Panther/M10 71228,3964262654,47%2422,80
IS-7102773,7674855255,43%2946,41
Maus103186,8972754655,31%3272,07
T-5492489,3678450663,04%3662,13
T6751098,4862448261,41%3795,60
FV3046971,0341947253,60%2222,62
T-54 ltwt.91562,9768245353,20%2767,11
T110E5102867,3470842257,11%2987,77
T-1092114,8071940055,25%2439,60
AMX 13 9091165,7563337656,12%1989,75
E 7591613,8352537548,53%1548,44
Tiger II81104,7943837447,06%1282,19
M10392245,3772537461,50%2680,04
T71 DA71696,1684633561,79%5760,86
AMX 13 757855,8655432748,62%2086,17
Centurion Action X102968,5774632754,13%3126,93
VK 16.02 Leopard5550,0356231158,52%2749,99
Centurion Mk. 7/192395,7874531157,23%2945,28
WZ-111 model 5A103616,82103529755,89%3624,79
Object 430U103525,0493929656,08%3544,36
AMX 50 10082116,2570828160,85%3090,73
O-I61339,1369128063,93%3115,22
Jagdtiger92210,2158627650,00%2076,49
Object 140103129,7680927361,54%3489,77
VK 45.02 (P) Ausf. B92277,0474027160,15%2715,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91689,4259927053,70%1879,75
Leopard Prototyp A92192,6165626258,02%2754,42
S-517983,5436025747,47%1149,55
Valentine II 4609,1759125461,42%3109,39
FV4202 81812,9881624856,85%3042,70
Tiger I7652,4438724344,86%683,94
Super Conqueror103621,48106323660,17%3513,07
T-100 LT102349,6694721758,53%3764,26
VK 36.01 (H)6429,8732520851,44%686,93
SU-100Y 61040,8148520754,59%2048,38
Rhm.-Borsig Waffenträger82144,0961920356,65%2441,94
Ferdinand81639,0155819653,57%1850,89
Caernarvon82391,81101218662,37%3734,55
ISU-15281782,2157218460,87%2187,93
Object 430 Version II92636,0990618365,57%3532,99
T2971509,9970818055,00%2288,26
Indien-Panzer81342,5958818056,67%1966,36
IS-381668,2560417948,60%2137,73
SU-1527928,8836817748,59%1293,59
KV-26766,4839617749,15%1386,53
M41 Walker Bulldog81439,3476217667,61%3762,15
AMX ELC bis5634,6860917458,62%3240,52
T14 5302,5826717346,24%526,14
T3281523,7865916654,82%2162,69
VK 45.02 (P) Ausf. A81610,8069916656,63%2392,02
Aufklärungspanzer Panther7468,7649016555,76%885,87
KV-856959,4953616353,37%1888,06
AMX 12 t6632,2341316152,80%2025,52
Object 268 Version 4103497,80101815958,49%3015,87
SU-1006756,7043115453,90%1415,43
T25 Pilot Number 1 81795,9975115460,39%3135,63
T7 Combat Car 2275,8138215360,78%2469,97
Pz.Kpfw. III/IV5197,9919615242,76%330,20
Somua SM 82454,38120115265,13%3119,58
Hummel6791,8532514945,64%1114,37
FCM 36 Pak 40 3489,8637414856,08%1995,34
Type 64 61324,4588514862,84%5056,91
LTTB8919,0159614656,16%1898,14
T57 Heavy Tank103286,0087014559,31%3349,85
T54E192807,2293914457,64%3617,65
Conqueror92846,03105614253,52%3240,06
Pz.Kpfw. II Luchs4544,9965314156,03%3068,29
Progetto M35 mod. 46 82379,59108514055,00%3430,16
T-345231,4523613545,19%428,67
Centurion Mk. I81772,6371613459,70%3086,38
A-4471643,3873513061,54%3516,62
FV4005 Stage II103217,1297512766,93%2971,31
Škoda T 2561128,4762712659,52%2893,04
IS71344,1859012356,10%2124,15
BDR G1 B5971,5256112259,84%2703,80
Jagdpanzer IV6602,2730511645,69%1059,52
WZ-13171368,8971611557,39%3954,11
FV4004 Conway92732,1889211250,00%2983,19
T6981846,0274011253,57%3005,50
StuG III Ausf. G5273,5620011152,25%490,14
Tiger (P)71230,1457611153,15%1908,10
KV-15744,0956811163,06%2035,41
Object 26392828,13105311163,06%3146,85
Matilda4637,1649711067,27%2799,74
Škoda T 5092803,55107511063,64%3292,03
Jagdpanther71186,0446711057,27%1751,49
Comet71302,0563011057,27%2839,62
O-I Experimental51120,7064211068,18%3073,10
VK 28.016222,8230011041,82%356,17
T376874,9361611060,00%3136,27
Grille5490,3723110943,12%963,67
WZ-111 model 1-492749,30104410865,74%3349,69
T 55A 92924,80114410862,96%3797,78
T28 Concept 71546,2167010764,49%2904,22
T-34-85M 61505,8986210671,70%3748,04
59-166392,9648810550,48%947,03
Panhard EBR 75 (FL 10) 81755,28108610367,96%3734,97
Object 41681985,747169965,66%3191,92
Sturer Emil71338,195459855,10%2157,47
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3589,296359773,20%3326,00
M22 Locust 3428,194949759,79%3068,28
SU-10182147,5510039659,38%3267,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4190,691759446,81%348,68
Charioteer82166,207359348,39%2603,92
Cromwell6670,674699154,95%1486,23
Type T-345500,344039152,75%1520,06
Waffenträger auf Pz. IV92947,048809158,24%3224,46
TOG II* 6841,703869045,56%1407,53
ARL 4461292,735898957,30%3265,86
M36 Jackson6628,413328757,47%1142,03
Challenger71713,957498659,30%2930,05
T-34-856963,455588560,00%2368,68
IS-271741,6110068562,35%2905,24
AMX 50 12092914,519948551,76%3496,65
BT-2296,011288435,71%284,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6611,894248250,00%1197,18
TVP VTU Koncept81667,097658055,00%2720,02
MT-256405,244368050,00%1104,65
M4 Sherman5381,732927848,72%824,50
AMX M4 mle. 4571561,066527857,69%2889,13
T-127 3397,694387864,10%1939,00
Leichttraktor148,681397757,14%142,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3285,363427748,05%1722,10
Hotchkiss EBR71574,6410577665,79%3976,05
Nashorn61177,294477542,67%2177,86
Rheinmetall Skorpion G 82426,3311157564,00%3724,77
Škoda T 245723,164757448,65%2697,71
KV-1S51083,187967459,46%3148,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5433,303037346,58%1177,87
11081872,009817153,52%2519,24
Bishop5748,843806963,77%2106,71
leKpz M 41 90 mm 81662,539706863,24%3840,92
VK 30.02 (M)61131,285786749,25%2964,76
SU-855336,122356651,52%663,40
Dicker Max 6976,034926654,55%1933,33
Wespe3213,941596549,23%703,36
Tetrarch 2314,493256546,15%2066,12
Type 3 Chi-Nu5569,753846155,74%1925,13
VK 30.01 (P)6688,264276155,74%1340,80
SU-100M171579,519256160,66%2910,31
Crusader 5.5-in. SP7979,846976162,30%1540,71
AMX 50 B103474,329575950,85%3623,53
M24 Chaffee5658,226035962,71%3246,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3254,292935955,93%1358,45
Panhard AMD 178B61127,159315966,10%4592,46
Konštrukta T-34/10071631,247935860,34%3155,97
AMX 404170,141955752,63%707,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J4130,861885745,61%265,29
Churchill VII6883,266445766,67%1900,79
Pz.Sfl. IVc5543,673435752,63%1269,66
Type 3 Chi-Nu Kai 5664,614375756,14%2163,96
BT-7 artillery 3325,753685759,65%2301,48
A-20467,551585644,64%45,11
Achilles61095,096245655,36%2486,86
Churchill I5525,133275545,45%1004,61
M10 Wolverine5470,592925457,41%1138,43
VK 30.01 (H)5618,833865349,06%1365,21
IS-6 81803,067885251,92%2260,52
T404307,632245145,10%705,47
Valentine4254,182134936,73%868,59
M18 Hellcat6903,044784856,25%1675,44
S35 CA5535,803124647,83%1192,79
SU-130PM 82525,5011064663,04%3162,79
Caernarvon Action X 82027,5911764665,22%2954,95
25TP KSUST II5988,708404465,91%3683,86
Type 5861104,817254369,77%2972,27
Object 43092738,3511024372,09%2394,16
M5 Stuart4229,883754259,52%1065,33
T-284201,852344158,54%609,12
Archer5558,983444158,54%1408,73
T-50-2 61183,0511104170,73%4935,77
B14361,803084040,00%1165,34
AT 25569,855184057,50%1478,15
Crusader5295,462743958,97%801,36
Sturmpanzer I Bison3161,051243943,59%394,19
Alecto4432,103513961,54%1492,38
Somua SAu 404358,772633958,97%1258,55
Excelsior 5874,266513979,49%2586,88
Pz.Kpfw. II296,821703860,53%434,33
Object 277103504,1811383868,42%3217,57
Heavy Tank No. VI 61338,006823860,53%2891,10
M3 Lee4233,462203756,76%822,68
LTP 3300,783343764,86%1707,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4261,892783644,44%1101,09
Type 5 Ke-Ho4446,565673473,53%2142,19
Covenanter4224,032473452,94%887,32
Birch Gun4329,942803467,65%1331,82
Black Prince71469,156783357,58%2738,77
Leopard 1102731,587423369,70%2730,86
T1 Cunningham1158,842163234,38%962,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81713,198193259,38%2485,04
StuG IV 5777,134433253,13%2577,91
ST vz. 394562,774453066,67%2897,58
105 leFH18B2 5916,236353063,33%2331,19
KV-1371145,475293050,00%2187,76
BT-7375,721702965,52%324,09
Type 95 Heavy4601,555602975,86%3207,65
Pz.Kpfw. T 25 51010,4110052979,31%3859,99
T-463208,712282853,57%1030,50
M4A1 Revalorisé 82308,2510312850,00%3403,79
Pz.Sfl. IVb4393,783342774,07%1543,13
M5A1 Stuart4297,963062564,00%1347,96
Sexton II3261,442202560,00%1403,45
7TP2481,176582466,67%3554,51
T3 HMC2214,422292445,83%866,53
T56 GMC3136,461592445,83%260,66
T-45 2296,083442458,33%2357,37
LT vz. 383346,963502369,57%2138,64
M8A14373,393342356,52%1107,20
Panhard AML Lynx 6x681555,439702365,22%3182,25
MTLS-1G14 3491,836532352,17%2835,28
Pvlvv fm/422194,822282250,00%1037,34
T25/271336,458132268,18%2259,32
Light Mk. VIC 2188,142332240,91%1188,56
SU-182137,431212157,14%770,53
Marder 38T4576,054202152,38%1875,27
M374423,053091973,68%1565,79
M2 Medium Tank3192,792041947,37%692,77
Cruiser Mk. II3145,951981963,16%617,93
Durchbruchswagen 24322,843591978,95%1114,22
Strv fm/211246,393901877,78%2003,39
Type 2597 Chi-Ha3168,242011770,59%699,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3168,591941741,18%513,61
M3 Stuart3163,442811656,25%706,37
T-703200,002221643,75%676,34
M2 Light Tank280,871341533,33%132,97
Vickers Medium Mk. III3158,471911553,33%519,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,471551533,33%254,75
Renault UE 573191,131821553,33%566,99
StuG III Ausf. B4499,333821560,00%1592,11
Kolohousenka1276,574031464,29%2113,27
Panzerjäger I245,93841457,14%134,74
Sturmpanzer II4294,712851471,43%979,06
Type 89 I-Go/Chi-Ro2321,793351464,29%2324,30
Valentine AT3250,502021457,14%856,40
Strv m/40L3351,693491361,54%1882,71
Marder II3308,002571346,15%973,85
Cruiser Mk. IV3323,233661376,92%1706,64
KV-220-2 51015,239191353,85%2339,98
14TP4640,426891258,33%3798,46
MS-11147,752081250,00%774,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3245,002441250,00%1019,45
Type 91 Heavy3411,673681266,67%1988,64
AMX 38380,672321266,67%345,74
L-60 2261,423681275,00%2151,54
Type 95 Ha-Go2234,912741154,55%1399,11
Type 98 Ke-Ni3204,643141154,55%981,58
Cruiser Mk. III2102,642091163,64%469,56
ARL V396281,361781127,27%207,72
D23305,403331080,00%1624,59
SU-263120,001571070,00%324,50
Excalibur 61687,1010371060,00%3457,47
LT vz. 352281,44309966,67%2173,42
Type 97 Te-Ke 2230,33280955,56%1421,38
Pz.Kpfw. I2195,33310955,56%1339,02
G.Pz. Mk. VI (e)243,2263922,22%14,27
T-29 3399,89547966,67%2337,02
T1E6 2142,67213955,56%842,36
Pz.Kpfw. 35 (t)2171,25189850,00%878,26
Hotchkiss H352106,25142850,00%375,60
T1 HMC2236,13193850,00%1607,76
Vickers Mk. E Type B2101,25131837,50%258,04
Cruiser Mk. I2264,25327850,00%1434,19
Vickers Medium Mk. II2153,71230742,86%625,22
Renault FT AC2163,14136742,86%458,61
Universal Carrier 2-pdr2249,86284785,71%1300,61
Loyd Gun Carriage267,43120771,43%445,39
T-602196,29235728,57%1106,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4272,57280757,14%784,25
Vickers Medium Mk. I1175,83182633,33%838,80
Chi-Ni2231,50297666,67%1599,82
4TP1170,00432666,67%1267,98
D12127,17168650,00%527,16
T-34 shielded 5788,17583650,00%1875,85
Renault Otsu1199,00307520,00%1433,05
M7 Priest3183,40143540,00%275,48
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2188,00437520,00%1169,52
Renault FT1165,75265450,00%966,74
Renault NC-311142,50241450,00%779,72
T-262192,25243450,00%1039,72
Ikv 723869,67511333,33%4540,82
TKS z n.k.m. 20 mm 2240,00397250,00%1933,26
Fiat 30001185,0017110,00%1188,97
43 M. Toldi III 3226,0014410,00%947,19

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.2.2015
Lähti: 24.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.11.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje