wilda033

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14277817101
Ø Taso7,498,138,248,23
Voitot691548,43%450,00%741,18%4746,53%
Häviöitä719450,39%450,00%952,94%4948,51%
Tasapelejä1681,18%00,00%15,88%54,95%
Taisteluja selvitty306821,49%225,00%423,53%2524,75%
Vaunuja tuhottu82870,5881,00130,76820,81
Tuhoamissuhde0,741,331,001,08
Vaunuja havaittu112990,79131,63191,121051,04
Vahinkoa aiheutettu910,551.362,751.598,711.481,41
Valtauspisteitä65990,4600,0000,0090,09
Puolustuspisteitä42240,3000,0000,0000,00
Kokemus501,76588,00665,35706,16
WN7810,701224,24988,431038,98
WN8990,201718,851560,471388,61
Yhteensä
Taisteluja14277
Ø Taso7,49
Voitot691548,43%
Häviöitä719450,39%
Tasapelejä1681,18%
Taisteluja selvitty306821,49%
Vaunuja tuhottu82870,58
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu112990,79
Vahinkoa aiheutettu910,55
Valtauspisteitä65990,46
Puolustuspisteitä42240,30
Kokemus501,76
WN7810,70
WN8990,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso8,13
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu81,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu131,63
Vahinkoa aiheutettu1.362,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus588,00
WN71224,24
WN81718,85
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja17
Ø Taso8,24
Voitot741,18%
Häviöitä952,94%
Tasapelejä15,88%
Taisteluja selvitty423,53%
Vaunuja tuhottu130,76
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu191,12
Vahinkoa aiheutettu1.598,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus665,35
WN7988,43
WN81560,47
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja101
Ø Taso8,23
Voitot4746,53%
Häviöitä4948,51%
Tasapelejä54,95%
Taisteluja selvitty2524,75%
Vaunuja tuhottu820,81
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu1051,04
Vahinkoa aiheutettu1.481,41
Valtauspisteitä90,09
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus706,16
WN71038,98
WN81388,61
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot2545,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3054,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1221,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu210,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.280,560,000,000,00
Valtauspisteitä621,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä631,1500,0000,0000,00
Kokemus520,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot2545,45%
Häviöitä3054,55%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1221,82%
Vaunuja tuhottu350,64
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu210,38
Vahinkoa aiheutettu1.280,56
Valtauspisteitä621,13
Puolustuspisteitä631,15
Kokemus520,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja138000
Voitot6446,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7252,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3928,26%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu710,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu780,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu889,270,000,000,00
Valtauspisteitä360,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2061,4900,0000,0000,00
Kokemus420,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja138
Voitot6446,38%
Häviöitä7252,17%
Tasapelejä21,45%
Taisteluja selvitty3928,26%
Vaunuja tuhottu710,51
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu780,57
Vahinkoa aiheutettu889,27
Valtauspisteitä360,26
Puolustuspisteitä2061,49
Kokemus420,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot947,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1052,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty736,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu140,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.004,260,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1186,2100,0000,0000,00
Kokemus528,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot947,37%
Häviöitä1052,63%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty736,84%
Vaunuja tuhottu120,63
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu140,74
Vahinkoa aiheutettu1.004,26
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1186,21
Kokemus528,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja602000
Voitot28647,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä30150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä152,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17228,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2740,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu4550,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu877,360,000,000,00
Valtauspisteitä6971,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5390,9000,0000,0000,00
Kokemus425,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja602
Voitot28647,51%
Häviöitä30150,00%
Tasapelejä152,49%
Taisteluja selvitty17228,57%
Vaunuja tuhottu2740,46
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu4550,76
Vahinkoa aiheutettu877,36
Valtauspisteitä6971,16
Puolustuspisteitä5390,90
Kokemus425,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot2346,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2754,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1224,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu250,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.346,820,000,000,00
Valtauspisteitä1442,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä711,4200,0000,0000,00
Kokemus482,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot2346,00%
Häviöitä2754,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1224,00%
Vaunuja tuhottu240,48
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu250,50
Vahinkoa aiheutettu1.346,82
Valtauspisteitä1442,88
Puolustuspisteitä711,42
Kokemus482,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (177)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Panzer 58 Mutz 8809,3348770746,96%869,32
T26E5 Patriot 8916,7963569650,43%1009,12
Caernarvon81060,8554752549,52%1146,04
Caernarvon Action X 81020,6366043650,46%1106,98
Conqueror91442,4351439547,09%1214,18
UDES 0381201,6944733647,92%1228,33
SU-130PM 81437,1570431851,57%1389,36
121B 101337,0851528942,56%865,62
IS-38893,2646926445,45%828,08
CS-52 LIS 81166,6270225849,22%1268,40
Super Conqueror101430,0851925343,08%869,95
Cromwell6353,8031925252,78%562,16
WZ-120-1G FT 81159,8759323450,85%1099,55
Strv 103-091100,8948221846,33%739,38
Black Prince7591,1842421750,23%673,95
Strv 103B101591,0153020446,08%942,78
UDES 1691083,5555920147,76%895,61
FV4004 Conway91515,0456019553,85%1298,81
Konštrukta T-34/1007617,5138319349,22%815,97
Škoda T 256513,4435818843,62%820,98
Churchill VII6358,7531118249,45%463,07
Object 25791176,2252318248,35%991,43
IS7720,1443117352,60%918,16
T-103 81099,9065617054,71%1188,29
Centurion Mk. I8720,8942216440,24%659,37
Comet7543,7637416250,62%728,73
E 65 Zwilling 81507,6469916041,88%1284,54
Ikv 90 Typ B7754,0239015955,97%1075,91
SDP 60 Gonkiewicza91287,4655915939,62%823,77
T3091695,5372915449,35%1388,92
Type 6891196,5663215450,00%864,62
SDP 58 Kilana81078,7152715348,37%978,19
Ikv 65 Alt II6513,6830515150,33%806,71
G.W. Panther7939,2343415142,38%1032,48
Crusader6214,0423314348,25%445,78
Ikv 1035247,4321613346,62%400,12
Centurion Mk. 7/19961,3665113150,38%805,70
IS-7101401,4762013044,62%964,21
VK 28.016337,6537413052,31%897,73
M18 Hellcat6472,2932613049,23%661,00
Type 5781246,6760312748,82%1252,20
KV-856594,1237412347,97%899,87
UDES 14 Alt 58602,0445311947,90%548,13
Spähpanzer SP I C7349,3542911748,72%507,51
E 7591707,1073911542,61%1432,81
FV229 Contender91519,1280811243,75%1187,99
FV227 Conceiver81015,6966310951,38%1007,10
T25/27642,4042210753,27%758,45
Charioteer81073,8059010643,40%1026,26
Mäuschen91510,5865310653,77%1365,42
Hummel6740,1638310249,02%1046,67
Churchill I5214,8029710140,59%184,36
Škoda T 245250,0623610047,00%507,12
T28 Prototype81384,527919953,54%1516,95
Pz.Kpfw. 5581626,737039945,45%1512,10
Tiger I71244,817889056,67%1691,16
VK 16.02 Leopard5219,792619050,00%615,07
Covenanter5113,142478845,45%155,63
T-4481348,368098552,94%1978,03
KV-1S6461,163578257,32%814,27
Bat.-Châtillon 12 t8316,834078141,98%303,78
T-5491438,745907839,74%1220,57
VK 100.01 (P)81246,717907750,65%1389,66
T-34-85M 6608,973897741,56%760,85
Grille5394,232867550,67%737,36
AMX ELC bis5214,873037553,33%642,64
AMX 13 757283,044007143,66%335,99
FV224 Chopper71118,976827149,30%1409,60
Tiger II81226,848117048,57%1336,39
T675201,262107042,86%201,58
Matilda4197,162746749,25%374,72
M48A5 Patton101675,067036741,79%1108,29
Sav m/434149,971926150,82%248,05
M446373,973256149,18%447,49
TVP VTU Koncept8971,825286041,67%1047,68
Pz.Sfl. IVb4235,481906033,33%492,22
G.W. Tiger (P)8719,914155844,83%674,16
HWK 128510,915095440,74%681,89
Tiger (P)71079,498315360,38%1527,12
Pz.Kpfw. II Luchs473,801835048,00%80,14
T-4371264,167805068,00%2471,80
M8A14177,491734936,73%204,52
AMX 12 t6267,193304751,06%553,88
KV-15372,533444757,45%762,47
Challenger71088,276864452,27%1367,82
SDP 57 Gowika7825,355394353,49%1048,84
Type 4 Ju-To7922,675254250,00%976,26
ST vz. 394145,982034148,78%285,87
Valentine3139,222264148,78%311,95
KV-26635,624543938,46%879,32
T110E4102259,676723941,03%1448,51
Vz. 44-171342,699583666,67%1930,29
T-284147,002003554,29%316,60
T-34-856626,885143243,75%1001,50
MBT-B 101808,556102951,72%1167,09
Type 3 Ju-Nu6780,634692766,67%1241,45
Vickers Medium Mk. III3163,643652568,00%694,09
LT vz. 38387,081462445,83%142,12
AMX 404152,711992445,83%351,50
ELC EVEN 90 8487,964742454,17%808,81
Ikv 72396,002272347,83%94,62
AT 25587,174572343,48%1341,03
VK 30.01 (P)61066,007182245,45%1897,46
SDP 44 Burza6589,053562147,62%826,44
Cruiser Mk. II266,672552161,90%223,69
Hotchkiss EBR7196,523302142,86%166,34
P26/404144,301702030,00%122,62
Valentine AT4443,903322040,00%1086,00
Ares 758949,805832050,00%1016,85
VK 36.01 (H)6956,217831963,16%1804,82
Panhard AMD 178B6114,842881952,63%160,06
T-29 3265,843481957,89%849,37
StuG IV 5321,002241947,37%594,44
Pz.Kpfw. II Ausf. G346,781671838,89%0,83
FV4005 Stage II101066,175831855,56%740,55
Wespe3172,711491723,53%352,23
NC 70 Błyskawica101064,386461637,50%461,62
T-804128,132391668,75%497,53
CS-63101402,936121546,67%1030,23
Super Hellcat 7745,874571546,67%916,29
Type 71101588,218781464,29%1133,58
Achilles6795,076511478,57%1662,44
T-345493,924131338,46%1210,95
Strv m/425172,692551361,54%377,48
T56 GMC3196,151641353,85%565,81
Patton the Tank 9593,923841346,15%351,87
T28 Concept 7784,174271233,33%861,93
14TP4406,363251154,55%1537,27
Vickers Medium Mk. II290,102251040,00%197,23
AMX 383143,701971060,00%411,59
FV230 Canopener101860,705741050,00%1153,90
Strv m/40L3108,00162966,67%352,98
10TP3354,44314955,56%1496,00
Vickers Medium Mk. I163,86292785,71%340,93
Lago4181,29235757,14%478,05
Pz.Kpfw. II2105,29230742,86%220,53
G.Pz. Mk. VI (e)240,43123742,86%47,04
AE Phase I 91372,00478742,86%1016,92
Somua SM 8686,14434757,14%577,36
T3 HMC252,00108633,33%2,55
Strv m/38251,00174560,00%171,90
Cruiser Mk. IV4296,805295100,00%1047,11
E 10010829,40545540,00%351,99
MTLS-1G14 3246,60526560,00%1064,32
Tetrarch 2105,60217540,00%279,42
Pvlvv fm/42260,25236450,00%144,09
Cruiser Mk. I156,50175450,00%103,03
Cruiser Mk. III3203,75392475,00%988,73
Black Prince II 7997,00524450,00%1454,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 692,00287450,00%119,38
Type 97 Te-Ke 2272,67456333,33%1189,26
Vz. 60S Dravec 103334,33646333,33%2557,84
GSOR the TANK 9126,67329333,33%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5260,67252366,67%585,46
L-60 215,33143333,33%0,00
Valentine II 4176,33242333,33%344,89
FCM 2C 3529,00637366,67%1779,06
TKS z n.k.m. 20 mm 228,508520,00%0,00
T1 Cunningham132,005420,00%0,00
M14/412110,0012920,00%146,99
Loyd Gun Carriage2142,002982100,00%1064,76
Windhund 8430,005782100,00%384,79
AMR 35 20,005220,00%0,00
Char Futur 4 9559,50374250,00%291,64
BT-7 artillery 3162,50285250,00%429,84
Durendal 101615,506262100,00%1117,29
Fiat 300010,002510,00%0,00
Strv 746171,005810,00%18,04
Panzerwagen 39 329,001851100,00%261,00
FCM 36286,009510,00%118,65
KV-1SA 5895,007441100,00%1682,76
T-116 30,002510,00%0,00
M16/43 Sahariano 30,002310,00%0,00
Primo Victoria 8700,008401100,00%811,11
Type 63 80,0022210,00%0,00
AMX ELC 901 6242,0038110,00%316,54
A7E3 3207,0021510,00%432,62

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.12.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 23.10.2017
Lähti: 9.10.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.4.2019
Lähti: 16.7.2020