vr24

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.1.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10125831344
Ø Taso7,408,679,318,61
Voitot5008449,46%266,67%861,54%2454,55%
Häviöitä4975449,14%133,33%538,46%2045,45%
Tasapelejä14201,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2698026,64%133,33%538,46%1431,82%
Vaunuja tuhottu664100,6620,6780,62230,52
Tuhoamissuhde0,891,001,000,77
Vaunuja havaittu1047401,0300,0010,08290,66
Vahinkoa aiheutettu871,791.030,331.076,92952,09
Valtauspisteitä779220,7700,0000,0060,14
Puolustuspisteitä391580,3900,0000,0020,05
Kokemus518,55485,33492,92420,11
WN7892,61877,12798,83766,20
WN81061,28907,49945,981027,85
Yhteensä
Taisteluja101258
Ø Taso7,40
Voitot5008449,46%
Häviöitä4975449,14%
Tasapelejä14201,40%
Taisteluja selvitty2698026,64%
Vaunuja tuhottu664100,66
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu1047401,03
Vahinkoa aiheutettu871,79
Valtauspisteitä779220,77
Puolustuspisteitä391580,39
Kokemus518,55
WN7892,61
WN81061,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja3
Ø Taso8,67
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.030,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus485,33
WN7877,12
WN8907,49
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja13
Ø Taso9,31
Voitot861,54%
Häviöitä538,46%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty538,46%
Vaunuja tuhottu80,62
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,08
Vahinkoa aiheutettu1.076,92
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus492,92
WN7798,83
WN8945,98
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja44
Ø Taso8,61
Voitot2454,55%
Häviöitä2045,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1431,82%
Vaunuja tuhottu230,52
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu290,66
Vahinkoa aiheutettu952,09
Valtauspisteitä60,14
Puolustuspisteitä20,05
Kokemus420,11
WN7766,20
WN81027,85
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja210000
Voitot6028,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13966,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä115,24%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5023,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu690,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu1680,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.028,990,000,000,00
Valtauspisteitä3041,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1020,4900,0000,0000,00
Kokemus382,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja210
Voitot6028,57%
Häviöitä13966,19%
Tasapelejä115,24%
Taisteluja selvitty5023,81%
Vaunuja tuhottu690,33
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu1680,80
Vahinkoa aiheutettu1.028,99
Valtauspisteitä3041,45
Puolustuspisteitä1020,49
Kokemus382,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja81000
Voitot3138,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4758,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä33,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2733,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu390,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu540,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu889,430,000,000,00
Valtauspisteitä1131,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1241,5300,0000,0000,00
Kokemus496,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja81
Voitot3138,27%
Häviöitä4758,02%
Tasapelejä33,70%
Taisteluja selvitty2733,33%
Vaunuja tuhottu390,48
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu540,67
Vahinkoa aiheutettu889,43
Valtauspisteitä1131,40
Puolustuspisteitä1241,53
Kokemus496,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot730,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1565,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,35%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty626,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu190,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu339,000,000,000,00
Valtauspisteitä351,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus238,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot730,43%
Häviöitä1565,22%
Tasapelejä14,35%
Taisteluja selvitty626,09%
Vaunuja tuhottu100,43
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu190,83
Vahinkoa aiheutettu339,00
Valtauspisteitä351,52
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus238,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja354000
Voitot16446,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18752,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10730,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1880,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu4051,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu446,800,000,000,00
Valtauspisteitä6741,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1350,3800,0000,0000,00
Kokemus394,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja354
Voitot16446,33%
Häviöitä18752,82%
Tasapelejä30,85%
Taisteluja selvitty10730,23%
Vaunuja tuhottu1880,53
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu4051,14
Vahinkoa aiheutettu446,80
Valtauspisteitä6741,90
Puolustuspisteitä1350,38
Kokemus394,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja677000
Voitot37455,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä29142,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä121,77%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty25237,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3470,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu6981,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu852,970,000,000,00
Valtauspisteitä25213,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10571,5600,0000,0000,00
Kokemus586,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja677
Voitot37455,24%
Häviöitä29142,98%
Tasapelejä121,77%
Taisteluja selvitty25237,22%
Vaunuja tuhottu3470,51
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu6981,03
Vahinkoa aiheutettu852,97
Valtauspisteitä25213,72
Puolustuspisteitä10571,56
Kokemus586,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja255000
Voitot10340,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15058,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8533,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1470,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu2400,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu698,730,000,000,00
Valtauspisteitä6792,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1750,6900,0000,0000,00
Kokemus362,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja255
Voitot10340,39%
Häviöitä15058,82%
Tasapelejä20,78%
Taisteluja selvitty8533,33%
Vaunuja tuhottu1470,58
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu2400,94
Vahinkoa aiheutettu698,73
Valtauspisteitä6792,66
Puolustuspisteitä1750,69
Kokemus362,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (375)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV380591188,73513414749,41%1112,71
T-1506814,48573343654,39%1503,97
Ferdinand81224,09586329851,30%1293,98
AT 86773,24546308253,31%1486,94
Object 261101352,86556296950,32%1073,15
M40/M4381190,29535286950,78%1407,39
T-50-2 6431,17441238851,01%1167,37
G.W. Tiger91239,69510221050,86%1178,51
T207742,95528203852,40%1076,79
IS-381079,68613203750,91%1179,47
T26E4 SuperPershing 8889,37613201547,89%1044,33
IS-6 81104,17683200550,02%1190,85
KV-856672,57494193150,85%1082,18
M53/M5591319,96501188748,33%1290,10
Panther/M10 7715,47535177849,04%1058,62
E 5091161,53558167346,62%948,63
Cromwell6490,26480166352,92%893,84
KV-15551,88511165550,27%1186,39
T92 HMC101207,69469164748,27%948,85
T376412,29436161250,99%1070,10
Bat.-Châtillon 155 58101103,60531159151,10%872,15
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6611,87500153649,54%1078,75
T-34-85M 6646,78475134152,27%1016,45
SU-122-44 7877,62575127848,44%1137,63
Matilda4441,09473110154,68%1458,92
FV3046545,52383103848,94%854,75
O-I6824,6650699550,65%1430,00
G.W. Panther7928,2350497251,03%1153,77
M24E2 Super Chaffee 6408,6243695348,27%1043,07
T-549895,3155591545,68%733,06
Object 70491483,5056786149,71%1111,65
M18 Hellcat6672,3355079552,96%1206,62
STG Guard 8901,2255076148,75%981,10
Conqueror Gun Carriage101184,0050575949,41%858,25
Super Hellcat 7692,3148272549,66%874,33
Kunze Panzer 91124,9753272248,48%949,76
E 100101385,2157471040,99%867,00
G.W. E 100101304,6654864047,19%990,42
FV4202 8733,7156363145,64%800,44
FV215b (183) 101674,9459662143,48%1190,21
TOG II* 6730,8953053153,67%1237,71
212A91393,9960452249,04%1393,55
Tiger II8850,6359251846,14%811,90
T28 Concept 7792,8648051451,17%1037,94
AT 25461,9144050554,26%1207,59
Tiger I7585,5750846944,56%537,68
StuG III Ausf. G5435,0340243648,17%943,21
UDES 14 Alt 58821,9350142949,18%888,98
T71 DA7497,9947741145,26%854,93
ShPTK-TVP 100 8900,4547840741,77%752,59
Type 586517,4749839247,19%898,76
AMX 50 Foch91134,1152138745,48%778,33
Jagdpanzer E 100101547,2353737846,56%991,92
Bat.-Châtillon 155 5591512,5361236748,50%1748,07
Type 5 Ke-Ho4323,9345835155,84%1192,68
M4A3(76)W Sherman 6668,3150735052,86%1101,62
G.W. Tiger (P)81193,7247934449,13%1566,74
KV-26284,9633133647,62%277,47
Conqueror91204,4759932147,35%945,26
M24 Chaffee5231,7048132045,63%566,51
AMX 12 t6209,8037431246,15%337,60
M10391225,2767530746,58%1020,10
E 759967,3362830647,39%705,18
VK 36.01 (H)6408,8443930254,30%590,51
M41 Walker Bulldog8393,8547729650,68%541,40
Waffenträger auf Pz. IV91505,7664929444,90%1209,60
ARL 446486,1546028451,06%733,07
Centurion Mk. 7/191033,4662328442,25%801,19
WZ-111 model 1-491050,6864028350,53%869,75
IS-4101519,4563327642,39%978,88
Pz.Kpfw. III/IV5128,9024827351,65%180,04
Panhard AML Lynx 6x68468,5941027347,62%641,29
AT 1581034,6863726343,73%1001,29
Churchill I5325,0331925447,64%529,60
Hummel6660,3141524845,56%855,51
Centurion Mk. I8640,5252624841,13%592,33
Leopard Prototyp A91015,6453224744,53%752,12
T-34-28729,8163224148,55%812,42
Type 4 Heavy91090,9255023655,08%939,41
Jagdtiger91443,5466023345,06%1138,44
Lorraine 155 mle. 5181218,0254623242,24%1370,23
M36 Jackson6655,5454823152,38%1082,89
FV2078932,5050122945,41%1042,98
T28 Prototype81117,0864122850,44%1188,39
STA-18789,3859222746,26%835,64
IS-27909,4063722452,23%1202,55
T-1091104,3366622449,55%943,17
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6460,7341122246,85%1035,38
Hotchkiss EBR7401,3640622148,87%749,66
T-448803,4366421850,92%1035,11
Tortoise91343,8366021844,04%963,25
Prototipo Standard B91303,2862121747,93%1102,57
Type 3 Chi-Nu Kai 5404,2045021747,93%981,63
T297769,8858021648,61%906,35
AMX 50 12091305,3264921445,79%1105,93
SU-14-281260,6258221345,07%1513,13
Bat.-Châtillon 25 t AP91021,7263521246,23%855,91
AMX 13 909602,9263421147,39%724,71
FV217 Badger101278,0653421147,87%742,49
M5 Stuart483,0721920751,69%107,96
Centurion Action X101153,1458320743,48%710,93
Nashorn6786,5053420444,61%1373,32
AMX AC mle. 4881077,2262720045,50%1090,21
T54E191004,7861219851,52%798,10
T328824,2561919644,90%741,89
ISU-15281239,6667119657,14%1376,19
Waffenträger auf E 100101606,8956219641,84%919,74
Char de transition 6736,6447519641,84%1053,39
M75151,9024519548,72%357,51
IS7419,1247619446,39%350,40
1108898,9763119446,91%900,19
IS-7101268,6560619444,33%855,53
AE Phase I 91061,5151519145,55%780,97
Leo7612,3138919048,95%843,89
Pz.Kpfw. III Ausf. J470,0917418940,74%8,83
AMX 50 1008939,1061618847,87%921,42
T3091660,4475418754,01%1511,14
KV-481005,7768618450,00%1110,48
S-517956,0646518341,53%980,34
Indien-Panzer8732,0959518346,45%774,81
FV1066 Senlac 8457,6742418143,65%607,60
Type 4 Chi-To6608,4955717848,88%1124,12
Konštrukta T-34/1007756,7461017748,02%1166,35
AMX M4 mle. 457612,7851717448,28%641,42
ARL V396534,4344017346,82%842,54
T698872,1864516946,15%923,91
TVP VTU Koncept8638,8450216848,21%692,52
Comet7441,8748916544,24%481,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81545,3872716544,24%1780,74
ST-I91444,5969916344,79%1246,88
Chrysler K GF 8839,4946815839,24%698,01
Type T-345281,3134115646,79%618,38
Churchill Crocodile 6754,0759015050,00%1055,26
Panther7393,9246514952,35%457,16
AMX 40491,9719714950,34%176,14
Jagdpanther7631,3047814551,72%725,85
Panther II8779,2761614251,41%925,64
50TP Tyszkiewicza91339,5756314145,39%1105,57
Ikv 90 Typ B7627,7434214042,86%692,04
T2881071,2061914043,57%1020,53
Lorraine 155 mle. 507737,5545413841,30%743,86
Škoda T 509978,2244413638,24%629,95
AMX ELC bis581,5121113647,06%88,12
T110E5101276,9863513551,11%841,00
M66478,9945613445,52%584,17
SU-1527848,5955813345,11%1083,23
M127803,8052313352,63%1073,06
VK 30.02 (D)7603,8958513158,78%918,16
Bat.-Châtillon 12 t8583,6845613046,92%872,04
Panhard AMD 178B6305,9331313053,08%780,36
P.44 Pantera81013,1248412939,53%1085,19
IS-2-II8905,3651312952,71%958,80
T-28490,3717912850,00%98,42
Churchill VII6329,3237412743,31%336,72
AMX 13 757277,3354812648,41%380,35
AT 77912,2357712552,80%1147,30
BDR G1 B5272,9230012439,52%273,89
T25/27691,0158612450,81%888,69
Marder II3178,5723812147,11%419,82
KV-37839,8358411955,46%1082,98
T216202,1040011747,01%353,54
45TP Habicha7803,4143811653,45%1026,80
O-Ho8668,4640611548,70%557,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4259,3930011356,64%658,05
53TP Markowskiego81067,3851911344,25%1062,50
Crusader 5.5-in. SP7841,5553311347,79%1280,54
Black Prince7738,0560611041,82%832,03
Type 5 Chi-Ri7790,6158610943,12%1136,25
Bat.-Châtillon 25 t10976,1553910542,86%555,12
Sturer Emil7962,8759510545,71%1459,78
Challenger7597,2251510445,19%603,06
T110E4101434,3756710344,66%881,58
SU-855406,5635410247,06%864,42
WZ-131G FT6589,1135710253,92%1024,76
SU-14-17669,1238710253,92%843,53
Jagdpanzer IV6370,6536810145,54%468,91
Emil I8923,0847410143,56%874,39
Type 619825,154789942,42%527,92
Caernarvon8843,335829945,45%762,52
Strv 746526,905329851,02%904,21
Emil II91297,735339843,88%967,46
O-Ni7843,144239848,98%1024,16
T675296,473059858,16%587,16
SU-54504,753299651,04%1234,79
Mäuschen91184,885609652,08%1003,38
T1 Heavy5362,984109547,37%559,31
T1 Cunningham1109,402639447,87%536,06
VK 30.01 (H)5316,683899444,68%543,53
Valentine AT4187,092589350,54%410,28
AMX AC mle. 467806,586189354,84%1192,18
Ikv 65 Alt II6497,223009253,26%778,02
B14183,132749058,89%443,40
Type 5 Heavy101386,735748843,18%733,09
Matilda Black Prince 5420,484548754,02%1096,09
M2 Light2139,132828550,59%484,21
Crusader6205,063108550,59%443,59
T499472,115008138,27%374,55
T-437697,686328051,25%1087,27
T-34-17831,417067962,03%1358,11
P.43 ter7825,445407951,90%1303,53
T-34-856704,625657950,63%1447,49
Valentine3266,203847955,70%1024,31
VK 100.01 (P)81095,245357949,37%1204,01
M446724,095267853,85%1266,31
Covenanter595,281707642,11%56,43
M4A3E8 Sherman6454,874807546,67%782,18
TVP T 50/51101034,695397241,67%585,00
TNH 105/10008946,085417252,78%995,55
Maus101107,365607251,39%676,56
T-345289,913077050,00%656,58
Škoda T 177606,105397045,71%1169,57
UDES 038599,843516942,03%411,30
SU-1006436,344586851,47%641,33
VK 16.02 Leopard574,753036445,31%69,02
40TP Habicha6630,513926352,38%1261,31
Škoda T 245436,264106152,46%1309,87
WZ-111-1G FT8767,573916033,33%520,14
Škoda T 256638,514955950,85%1266,53
Vz. 44-17980,026415957,63%1272,69
Super Conqueror101096,176045853,45%708,73
60G FT5380,092655651,79%751,62
SU-263199,951875637,50%361,95
BZ-587859,934515545,45%1013,62
Tiger (P)7957,455815558,18%1267,40
M415429,983715450,00%629,20
T56 GMC3181,332315455,56%534,54
Alecto4207,072835440,74%328,77
T-34-2G FT7797,894505345,28%958,78
M10 Wolverine5510,965155259,62%1321,35
BZ-1668721,854095242,31%602,41
Churchill Gun Carrier6271,543095242,31%232,30
T-46346,841545044,00%43,56
M5A1 Stuart4124,382975046,00%211,55
Strv m/425452,884824953,06%1293,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,471734944,90%53,66
WZ-1209837,214694850,00%681,14
TNH T Vz. 5191088,254604847,92%807,81
59-166141,543424841,67%129,45
S35 CA5488,564624854,17%1133,89
Leopard 1101221,694914548,89%770,48
T3 HMC2216,893554452,27%972,01
Somua SAu 404256,493524358,14%683,25
Achilles6462,334674353,49%706,59
Pz.Kpfw. II Luchs4103,933344250,00%214,53
Birch Gun4226,952674143,90%698,30
FV224 Chopper7949,855584143,90%1076,09
M10 RBFM 5427,563904151,22%816,93
A-205141,452824052,50%326,06
Vickers Medium Mk. III352,701174050,00%81,33
M3 Lee4356,803934057,50%1422,22
M8A14299,383074040,00%586,23
Cobra 91115,655404042,50%726,95
Grille 15101268,004813946,15%789,45
M4A1 Sherman5328,633903847,37%701,56
UDES 1691021,005063754,05%843,87
Pz.Sfl. IVc5514,754533655,56%1219,44
Pz.Kpfw. II262,711903548,57%73,62
Ikv 1035296,302853357,58%651,70
T2 Light Tank 2100,693182951,72%323,13
Type 3 Chi-Nu5440,434562846,43%1235,92
MS-1156,071412853,57%147,70
D23104,851682751,85%242,49
SU-85B4187,302702744,44%276,32
LTP 3159,783052759,26%685,01
Carro d'assalto P.8871026,814642646,15%1169,44
Archer5588,384672653,85%1344,67
M3 Stuart367,722182544,00%44,74
AMX 38384,252202454,17%140,52
SU-76G FT4278,001992445,83%472,09
O-I Experimental5585,615482356,52%1250,39
Sexton II3169,822592259,09%664,28
T-602243,644062259,09%1229,59
Vickers Medium Mk. II224,33962152,38%111,55
Hotchkiss H35231,65952030,00%0,00
Vz. 64 Blesk8530,155852060,00%834,87
BZ-689994,254392035,00%528,53
M2 Medium Tank3122,472401942,11%239,32
Black Prince II 7689,476491963,16%932,85
Windhund 8859,684631926,32%651,38
StuG IV 5339,843751968,42%866,57
Type 2597 Chi-Ha3115,782201833,33%158,49
T404492,445161861,11%1460,49
Renault NC-311134,822881741,18%639,75
25TP KSUST II5175,691751637,50%130,15
SU-76M4130,441931631,25%103,67
Cruiser Mk. III390,941301656,25%288,35
E 50 Ausf. M101062,196561662,50%775,50
T-26288,471511560,00%356,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G386,212741457,14%217,17
Wespe3123,852281361,54%428,22
M3G FT3191,001841353,85%485,80
Cruiser Mk. IV4171,622471353,85%443,74
Universal Carrier 2-pdr289,231991361,54%299,10
Bishop5200,461951323,08%163,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3140,004251353,85%594,83
T26E3 Eagle 7 7768,544791346,15%995,77
Renault FT119,42851258,33%157,60
Vickers Mk. E Type B2207,253071233,33%794,41
Pz.Kpfw. 38 (t)3233,922671225,00%709,83
KV-1SA 5620,424901233,33%1129,40
P.43 bis6703,915341163,64%1562,63
Sav m/434240,823161145,45%450,42
Tiger 131 6784,455191172,73%1309,86
Brennos 8932,005951136,36%784,90
BT-74131,403111080,00%451,24
Vickers Medium Mk. I173,67123944,44%165,90
Kranvagn10928,22335922,22%394,53
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4223,56388955,56%761,48
Renault UE 573277,78315955,56%880,45
T1E6 239,89129933,33%1,28
T7 Combat Car 2103,56280944,44%344,38
T92 8580,67562933,33%767,68
Leichttraktor129,7575837,50%0,00
Marder 38T4462,13386862,50%1255,66
VK 20.01 (D)4165,75275837,50%248,99
T-703280,50517875,00%1292,21
Object 14010868,88395812,50%425,48
Type 97 Te-Ke 271,29147728,57%81,04
Light Mk. VIC 283,57219771,43%424,76
BT-22163,00247650,00%684,69
SU-182123,33161650,00%554,14
AT-12177,83225650,00%580,11
Loyd Gun Carriage2102,00131616,67%507,69
Durchbruchswagen 24365,00506666,67%1180,42
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8957,17763666,67%1042,83
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,003415100,00%626,28
ST vz. 394340,40577580,00%1293,63
P.435644,40436560,00%2217,04
STB-1101104,00328520,00%506,03
T2 Medium Tank2188,40264540,00%826,77
Cruiser Mk. II271,80207560,00%229,83
Gabler’s Destroyer 5210,80267540,00%350,43
Type 95 Ha-Go2147,25304475,00%655,18
D12113,75131450,00%350,69
14TP436,25138450,00%116,70
Ikv 72388,50163425,00%0,00
Panzerjäger I280,50132450,00%121,61
Renault FT AC2111,50151450,00%269,86
Pz.Kpfw. I2113,75306425,00%260,48
T-804206,75325475,00%827,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3127,00232450,00%247,10
M24 Chaffee No. 594 5400,00257425,00%738,91
AMX 13 (FL 11) 5420,00432450,00%1095,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 279,50145425,00%104,40
LT vz. 383320,67353333,33%1249,84
Lago4344,67377333,33%1079,00
7TP2222,33248366,67%933,38
Type 1 Chi-He4181,33280333,33%284,00
Type 98 Ke-Ni374,00188333,33%32,52
Cruiser Mk. I160,008430,00%35,26
VK 30.01 (P)6690,67485333,33%880,63
Valiant 594,67404366,67%252,27
43 M. Toldi III 3120,33149333,33%276,96
Kolohousenka182,00149250,00%221,31
Strv m/38253,50198250,00%83,60
Renault Otsu1123,50267250,00%441,71
10TP3183,50190250,00%655,38
Type 95 Heavy4101,5011520,00%42,56
T-29 3109,50174250,00%196,69
Strv fm/211117,0017410,00%465,58
Fiat 30001185,0012910,00%755,36
Chi-Ni2374,008131100,00%1851,13
LT vz. 352193,004881100,00%1116,92
Strv m/40L3232,006591100,00%951,84
Renault FT 75 BS20,002810,00%0,00
4TP1527,0050010,00%4273,47
Type 97 Chi-Ha3468,007061100,00%2078,56
Pvlvv fm/4220,001591100,00%261,00
Type 91 Heavy374,006810,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5470,003831100,00%1286,59
L-60 2131,002561100,00%696,57
MTLS-1G14 3160,009810,00%334,32
Valentine II 451,0016210,00%0,00
AMX ELC 901 60,0019410,00%0,00
BT-7 artillery 3106,003031100,00%369,68

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 21.1.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.10.2015
Lähti: 19.1.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.10.2015
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 12.10.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.5.2013
Lähti: 13.10.2015