underking

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.11.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29573629116
Ø Taso8,309,679,939,96
Voitot1514751,22%350,00%1551,72%6455,17%
Häviöitä1400747,36%350,00%1241,38%4942,24%
Tasapelejä4191,42%00,00%26,90%32,59%
Taisteluja selvitty842828,50%116,67%1241,38%3832,76%
Vaunuja tuhottu256500,8720,33280,97990,85
Tuhoamissuhde1,210,401,651,27
Vaunuja havaittu349241,1861,00321,101120,97
Vahinkoa aiheutettu1.410,231.575,501.925,521.968,97
Valtauspisteitä236040,8000,0000,0030,03
Puolustuspisteitä122520,4100,0000,0000,00
Kokemus657,39500,50587,24581,78
WN71165,47745,811143,201131,87
WN81592,90952,991549,011624,37
Yhteensä
Taisteluja29573
Ø Taso8,30
Voitot1514751,22%
Häviöitä1400747,36%
Tasapelejä4191,42%
Taisteluja selvitty842828,50%
Vaunuja tuhottu256500,87
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu349241,18
Vahinkoa aiheutettu1.410,23
Valtauspisteitä236040,80
Puolustuspisteitä122520,41
Kokemus657,39
WN71165,47
WN81592,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja6
Ø Taso9,67
Voitot350,00%
Häviöitä350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu20,33
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu61,00
Vahinkoa aiheutettu1.575,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus500,50
WN7745,81
WN8952,99
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja29
Ø Taso9,93
Voitot1551,72%
Häviöitä1241,38%
Tasapelejä26,90%
Taisteluja selvitty1241,38%
Vaunuja tuhottu280,97
Tuhoamissuhde1,65
Vaunuja havaittu321,10
Vahinkoa aiheutettu1.925,52
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus587,24
WN71143,20
WN81549,01
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja116
Ø Taso9,96
Voitot6455,17%
Häviöitä4942,24%
Tasapelejä32,59%
Taisteluja selvitty3832,76%
Vaunuja tuhottu990,85
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu1120,97
Vahinkoa aiheutettu1.968,97
Valtauspisteitä30,03
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus581,78
WN71131,87
WN81624,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.591,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus158,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu1.591,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus158,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot3563,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2036,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2138,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu290,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu220,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.208,620,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus811,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot3563,64%
Häviöitä2036,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2138,18%
Vaunuja tuhottu290,53
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu220,40
Vahinkoa aiheutettu1.208,62
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus811,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot2040,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3060,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1020,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu200,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu220,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.232,100,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä220,4400,0000,0000,00
Kokemus567,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot2040,00%
Häviöitä3060,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1020,00%
Vaunuja tuhottu200,40
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu220,44
Vahinkoa aiheutettu1.232,10
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä220,44
Kokemus567,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (224)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
UDES 15/16102226,94843107955,61%2017,47
VK 45.02 (P) Ausf. B91145,0154879847,99%982,48
Conqueror92037,9174472550,07%2046,17
Centurion Action X102158,2481571351,61%2042,35
STB-1102009,3663162349,28%1746,06
Leopard Prototyp A92188,6387362053,23%2425,97
Type 6191349,3051657549,74%1268,41
T-34-856522,3938957352,01%969,38
VK 45.02 (P) Ausf. A8842,0441151542,33%805,98
Grille 15102061,4670844552,13%1626,37
Prototipo Standard B92139,2588441256,80%2509,74
Centurion Mk. 7/191914,8692341254,13%2220,03
Leopard 1102135,5074340545,43%1739,72
T26E5 Patriot 81286,4980239254,34%1733,07
Charioteer Nomad 81535,7372238450,00%1673,98
Object 25791379,6556637447,33%1267,17
FV4202 81225,8870837350,13%1814,22
Lorraine 40 t 81308,2874836748,23%1659,40
WZ-12091707,4071735650,28%1827,77
Object 277101840,0459334547,25%1441,72
Bat.-Châtillon 12 t8710,0759133651,79%1378,98
IS-381073,9965332754,13%1242,28
E 5091985,2475832051,56%2159,93
T-5491595,4477531652,53%1662,16
Waffenträger auf Pz. IV91910,6256131050,97%1741,92
AMX 13 909913,6657529647,97%1416,88
Rheinmetall Skorpion G 81000,1346329050,34%972,70
STA-18865,0750328846,53%1011,29
T-1091462,1667628251,77%1474,81
Tiger (P)7681,8945327749,82%781,28
Panhard EBR 909720,7366427347,62%1001,18
Manticore10983,0772227249,26%1156,55
M46 Patton91888,4780026551,32%2055,24
Type 4 Chi-To6507,5737525150,20%875,08
IS7939,2351125050,40%1304,08
M48A5 Patton102073,3880924749,39%1852,82
Škoda T 5091944,1782324552,24%2090,64
Emil II92093,0785924351,03%2107,90
M53/M5591448,0256524146,47%1348,53
Kampfpanzer 50 t 91763,1482524150,62%1711,22
VK 30.01 (P)6375,2530323842,86%416,41
M127726,8337022948,03%871,44
Rhm.-Borsig Waffenträger81441,8049322556,00%1587,59
Pz.Kpfw. VII101825,9760322348,88%1367,23
Concept 1B 91994,8084020554,15%1763,18
TNH 105/100081527,1670720151,24%2120,72
Type 5 Chi-Ri7630,8644219845,96%866,42
Type 3 Chi-Nu5292,7431019548,72%671,11
Centurion Mk. I81284,4878619547,69%1740,90
M40/M4381008,2450619551,28%1038,52
50TP Tyszkiewicza91922,5264819159,69%2002,13
Progetto C50 mod. 6691995,6393619055,79%2266,58
Carro da Combattimento 45 t 102140,3177618547,57%1740,14
TNH T Vz. 5191901,1790218454,35%1940,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91428,1155418452,17%1498,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5240,4725017847,19%476,71
FV4004 Conway91909,6581617557,71%1939,98
M446583,8531517251,16%956,41
Cobra 91930,3483116653,01%2042,25
T-4481251,2763416448,17%1773,99
Panther II81412,4283516253,70%1988,01
T 55A 91633,0581715456,49%1627,87
AMX 12 t6350,2134615346,41%830,28
AT 86464,3534215346,41%648,44
AMX 30 1er prototype91836,1165215052,67%1961,75
Charlemagne 81594,1583214653,42%1632,60
UDES 1691788,7282114553,10%1977,97
Spähpanzer Ru 2519846,5972614450,69%1212,92
E 7591966,8487413551,85%1995,23
AMX ELC bis5163,6729413550,37%402,52
T3091897,4675713154,20%1782,54
M415373,3423413141,22%378,21
Object 430U101938,7883913154,96%1649,29
Progetto CC55 mod. 5481669,9880913053,08%2265,76
Object 140101816,9069613051,54%1515,06
Object 43091736,3768812854,69%1829,17
AMX 13 757519,0242312751,18%1034,11
FV4005 Stage II101375,8058512750,39%997,10
Pz.Sfl. IVc5543,8532112755,12%1254,72
Sturer Emil7806,5044712148,76%1033,69
AltProto AMX 30 81409,2487211454,39%1853,04
WZ-111 model 1-491948,4188411158,56%2087,60
FV20781001,0762811151,35%1061,66
Char Futur 4 91915,8669611050,91%1862,59
Controcarro 1 Mk. 291725,5482910754,21%1664,56
Tortoise92199,2292310752,34%2052,39
T-345196,9828410651,89%374,60
P.44 Pantera81467,7888310459,62%2414,36
T-54 ltwt.9746,1972210450,96%1055,36
Bat.-Châtillon 25 t101951,9482410252,94%1735,28
UDES 14 Alt 581472,6888210167,33%2124,13
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.498,8616410138,61%68,16
Super Conqueror102096,9174210139,60%1445,52
Progetto M35 mod. 46 81916,049959956,57%2905,53
11081234,427419654,17%1366,76
AT 77686,094649536,84%627,93
Nashorn6775,403769554,74%1326,09
M374202,151549440,43%487,79
Emil I81617,809139362,37%2047,89
SMV CC-6781308,467539350,54%1501,75
Type 1 Chi-He4212,772349245,65%500,77
BZ-6891671,688849255,43%1700,48
45TP Habicha71058,125899054,44%1564,70
53TP Markowskiego81393,987098951,69%1704,29
AT 25447,063288852,27%1011,30
IS-7102454,468608542,35%2181,00
T-505178,612938555,29%527,14
Panhard AML Lynx 6x68757,587048551,76%1407,72
DBV-152 102006,576148446,43%1273,93
HWK 128665,107318359,04%1240,40
60TP Lewandowskiego102561,958978160,49%2126,77
KV-137550,734368149,38%759,44
Charioteer81042,235908159,26%1165,27
Pz.Kpfw. 38 (t)399,481298041,25%103,25
IS-3-II91816,099138051,25%1845,63
T28 Prototype81389,347287950,63%1535,83
SU-130PM 81847,258437956,96%2103,33
M10391805,708257653,95%1850,49
BZ-16681386,168377657,89%1757,08
AMX 65 t81048,615747532,00%1005,32
Progetto M40 mod. 65101880,308147357,53%1640,23
CS-63102194,969077358,90%2155,64
LHMTV8636,517277350,68%1229,23
CS-5381067,406997250,00%1375,89
GSOR 3301 AVR FS9762,688807272,22%1320,79
T9592022,668707159,15%1778,14
G.W. Tiger (P)81143,637227055,71%1362,79
Object 274a 81173,757506752,24%1424,16
T-437981,335496650,00%1783,92
IS-M81338,428246657,58%1693,34
TVP VTU Koncept81280,987796555,38%1915,23
Tiger II81467,889426566,15%1998,60
Object 70591768,238236550,77%1844,88
Maus101694,217836258,06%1354,11
AMX M4 mle. 5191948,238746250,00%1769,29
IS-2-II81239,037886251,61%1577,10
CS-5991476,748606154,10%1503,76
ISU-15281129,666155944,07%972,77
SU-14-281232,727425856,90%1292,54
Indien-Panzer81254,777285750,88%1656,36
M26 Pershing81339,638195658,93%2042,16
Object 252U 81365,867605646,43%1463,14
T-34-281541,859295556,36%2348,77
Alecto4243,273015554,55%571,31
T3281578,388935259,62%1950,77
Spähpanzer SP I C7753,027225251,92%1713,15
Type 586786,616475154,90%1573,49
Challenger71220,266315058,00%2049,31
STG Guard 81099,006604946,94%1309,73
114 SP2 102063,735734951,02%1479,99
Caernarvon81423,276894854,17%1795,70
Type 6891944,508944856,25%2017,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,831404641,30%488,53
LTTB8615,827854450,00%1087,75
Leo7997,747294355,81%1892,34
FV230 Canopener101932,168484346,51%1334,35
Type 5781752,8310334165,85%2283,90
Bat.-Châtillon 155 58101464,106214052,50%1193,10
Achilles6788,254114047,50%1350,40
T-50-2 6438,445053966,67%1340,40
Marder 38T4512,394013868,42%1527,53
40TP Habicha6617,695413655,56%1116,81
T1 HMC2160,261313545,71%801,30
Panhard AMD 178B6389,775713551,43%992,38
Valentine AT4263,942793455,88%740,24
Leichttraktor148,09703330,30%0,59
T-463138,901893145,16%397,84
M18 Hellcat6915,876713070,00%1797,77
AMX 404219,142892860,71%837,35
Strv 746787,376252759,26%1578,81
25TP KSUST II5315,263082762,96%728,13
14TP4200,243352552,00%632,00
Type 2597 Chi-Ha3113,521892568,00%383,85
TS-60 92019,387402429,17%1760,06
Type 97 Chi-Ha3209,742422365,22%756,92
AT 1581260,359052365,22%1588,38
AE Phase I 92155,268792360,87%2251,46
BT-2243,48702119,05%0,00
P.43 bis6682,165981952,63%1226,39
Universal Carrier 2-pdr2128,581531952,63%416,79
Object 705A101616,478671770,59%1302,93
Vickers Mk. E Type B250,251031650,00%79,78
VK 28.016354,565561662,50%1126,89
AMX 383149,872261553,33%395,06
T2881589,208661560,00%1909,24
StuG IV 5434,872501546,67%927,65
Archer5517,572581450,00%1120,23
ST-II102339,929951361,54%2404,81
Marder II3244,251391225,00%616,45
Somua SM 82060,5811761283,33%2694,32
Chi-Ni2106,401631050,00%357,62
AMX M4 mle. 49 Liberté 81674,208141030,00%2420,16
Panzer 58 Mutz 81221,207411040,00%1481,62
Panzerjäger I2183,89158944,44%542,87
STA-2 81021,89682944,44%1394,26
10TP3200,50246837,50%589,33
Kunze Panzer 91458,00656850,00%1245,55
Renault Otsu1119,86227742,86%342,95
FCM 36294,71160742,86%185,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,14150757,14%153,72
Churchill Crocodile 61107,57531728,57%1409,98
Type 64 6118,14327742,86%59,83
KR-1111499,71729742,86%697,36
T1 Cunningham115,83113666,67%218,72
50TP prototyp 81355,00935683,33%1800,94
MS-1124,6771650,00%77,53
Cruiser Mk. II2154,67167616,67%518,07
Super Hellcat 7748,50730666,67%1114,40
LT vz. 352124,80166520,00%394,42
M5A1 Stuart4303,40413580,00%1105,51
ELC EVEN 90 8425,00468520,00%583,72
Vickers Medium Mk. I161,5081425,00%68,11
Renault FT149,50145475,00%278,29
Renault NC-31193,25170450,00%373,30
AMX Canon d'assaut 105 81064,50624450,00%1008,44
Stinger 101215,0019230,00%448,68
Strv fm/211141,50234250,00%675,06
Cruiser Mk. I180,505420,00%160,61
L-60 2153,0013820,00%652,31
Strv S1 81165,0036420,00%957,35
Kolohousenka10,001291100,00%261,00
4TP1100,007910,00%223,62
Valentine3291,002731100,00%1314,34
Char de transition 6276,003771100,00%377,92

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.11.2020
Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.11.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.5.2016
Lähti: 13.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.2.2020
Lähti: 1.4.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.8.2019
Lähti: 8.2.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.10.2015
Lähti: 27.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.11.2018
Lähti: 9.5.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.4.2020
Lähti: 9.6.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 25.5.2019
Lähti: 2.8.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.10.2018
Lähti: 12.11.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.6.2020
Lähti: 5.8.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.4.2020
Lähti: 24.4.2020