twetty3

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja237821541178
Ø Taso6,968,408,518,81
Voitot1181749,69%960,00%2048,78%9352,25%
Häviöitä1156148,61%640,00%2151,22%8246,07%
Tasapelejä4041,70%00,00%00,00%31,69%
Taisteluja selvitty888537,36%640,00%1229,27%6234,83%
Vaunuja tuhottu162140,68151,00360,881030,58
Tuhoamissuhde1,091,671,240,89
Vaunuja havaittu184510,78261,73651,592441,37
Vahinkoa aiheutettu721,751.290,331.015,15786,74
Valtauspisteitä337951,4200,0010,02600,34
Puolustuspisteitä148480,6230,20781,901140,64
Kokemus450,62592,07518,66492,02
WN7865,531334,841172,80840,44
WN8954,331640,831129,16814,54
Yhteensä
Taisteluja23782
Ø Taso6,96
Voitot1181749,69%
Häviöitä1156148,61%
Tasapelejä4041,70%
Taisteluja selvitty888537,36%
Vaunuja tuhottu162140,68
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu184510,78
Vahinkoa aiheutettu721,75
Valtauspisteitä337951,42
Puolustuspisteitä148480,62
Kokemus450,62
WN7865,53
WN8954,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja15
Ø Taso8,40
Voitot960,00%
Häviöitä640,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty640,00%
Vaunuja tuhottu151,00
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu261,73
Vahinkoa aiheutettu1.290,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,20
Kokemus592,07
WN71334,84
WN81640,83
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja41
Ø Taso8,51
Voitot2048,78%
Häviöitä2151,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1229,27%
Vaunuja tuhottu360,88
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu651,59
Vahinkoa aiheutettu1.015,15
Valtauspisteitä10,02
Puolustuspisteitä781,90
Kokemus518,66
WN71172,80
WN81129,16
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja178
Ø Taso8,81
Voitot9352,25%
Häviöitä8246,07%
Tasapelejä31,69%
Taisteluja selvitty6234,83%
Vaunuja tuhottu1030,58
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu2441,37
Vahinkoa aiheutettu786,74
Valtauspisteitä600,34
Puolustuspisteitä1140,64
Kokemus492,02
WN7840,44
WN8814,54
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu20,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu840,670,000,000,00
Valtauspisteitä467,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,3300,0000,0000,00
Kokemus498,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu10,17
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu20,33
Vahinkoa aiheutettu840,67
Valtauspisteitä467,67
Puolustuspisteitä20,33
Kokemus498,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu308,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus27,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu308,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus27,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4477000
Voitot241153,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä197944,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä871,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty201845,07%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31570,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu19450,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu498,970,000,000,00
Valtauspisteitä44921,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä54811,2200,0000,0000,00
Kokemus335,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4477
Voitot241153,85%
Häviöitä197944,20%
Tasapelejä871,94%
Taisteluja selvitty201845,07%
Vaunuja tuhottu31570,71
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu19450,43
Vahinkoa aiheutettu498,97
Valtauspisteitä44921,00
Puolustuspisteitä54811,22
Kokemus335,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51000
Voitot2345,10%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2650,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1427,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu500,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu899,880,000,000,00
Valtauspisteitä500,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus528,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja51
Voitot2345,10%
Häviöitä2650,98%
Tasapelejä23,92%
Taisteluja selvitty1427,45%
Vaunuja tuhottu260,51
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu500,98
Vahinkoa aiheutettu899,88
Valtauspisteitä500,98
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus528,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja424000
Voitot14033,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26963,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä153,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11827,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1760,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu3580,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu637,300,000,000,00
Valtauspisteitä4231,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2740,6500,0000,0000,00
Kokemus349,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja424
Voitot14033,02%
Häviöitä26963,44%
Tasapelejä153,54%
Taisteluja selvitty11827,83%
Vaunuja tuhottu1760,42
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu3580,84
Vahinkoa aiheutettu637,30
Valtauspisteitä4231,00
Puolustuspisteitä2740,65
Kokemus349,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja63000
Voitot2031,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4368,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1320,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu460,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu864,590,000,000,00
Valtauspisteitä480,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,1600,0000,0000,00
Kokemus434,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja63
Voitot2031,75%
Häviöitä4368,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1320,63%
Vaunuja tuhottu190,30
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu460,73
Vahinkoa aiheutettu864,59
Valtauspisteitä480,76
Puolustuspisteitä100,16
Kokemus434,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (256)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
ELC EVEN 90 8409,41586204550,02%681,27
Grille5503,57327176559,66%1216,65
KV-856504,67378158751,04%752,12
Strv S1 81203,61562142449,72%1181,55
M18 Hellcat6560,75379135152,85%960,67
Hummel6686,5733596650,62%1114,61
G.W. Panther7931,7847378852,28%1275,22
M446719,1446778553,89%1276,07
M40/M4381259,5650876847,14%1567,96
M53/M5591116,9540857446,86%1024,51
Grille 15101421,9753154644,32%800,98
Rhm.-Borsig Waffenträger8939,0952047745,07%776,47
IS-38898,0752442845,09%848,05
T-50-2 6333,2745241248,79%816,64
Rheinmetall Skorpion G 81153,3655337747,21%1105,30
T92 HMC101185,4953332750,46%931,67
IS7659,0446731444,90%730,48
T-1506607,9735726548,68%968,70
Jagdpanzer E 100101189,0752925948,65%649,24
M127971,1857822953,28%1497,36
Manticore10650,3259722454,02%657,95
Bat.-Châtillon 155 559921,8452521551,16%795,61
KV-15467,2438719951,26%950,51
FV4005 Stage II101165,5448219245,31%706,44
Strv 103-091313,1864318249,45%1051,25
KV-26646,8642017345,66%947,91
M2 Medium Tank3105,6818516842,26%156,70
AMX 12 t6373,6344615548,39%921,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 8852,8752115343,79%867,00
SU-1006684,1240614650,00%1092,37
SU-855376,8723514143,26%702,63
Bat.-Châtillon 12 t8353,9146613739,42%359,26
UDES 0381052,2154913449,25%1064,91
T297859,9365812654,76%1013,73
LHMTV8380,8049312348,78%537,46
FV4004 Conway91198,0349612145,45%845,42
WZ-111-1G FT81031,1651611351,33%1026,09
Waffenträger auf Pz. IV91402,1066811250,89%1103,19
GSOR 3301 AVR FS9438,6253710646,23%450,78
Kunze Panzer 91153,7761610544,76%963,24
Ferdinand8918,7055410146,53%719,04
Ikv 65 Alt II6520,0730610041,00%715,24
Charioteer8831,175039643,75%704,00
Char Futur 4 91279,415509641,67%969,16
Lorraine 155 mle. 518817,544789247,83%757,85
Birch Gun4209,001699245,65%632,96
Strv 103B101303,465259042,22%697,49
T675347,633349047,78%622,07
Jagdtiger91134,835808948,31%729,71
Bat.-Châtillon 155 58101028,985768447,62%753,01
SU-263286,092588253,66%849,68
Super Hellcat 7522,184138052,50%639,20
SMV CC-678725,774827847,44%638,44
Object 703 Version II 8875,556907549,33%753,45
Ikv 90 Typ B7640,684027342,47%724,92
Sturmpanzer II4228,761967237,50%603,86
AMX 13 757266,543677157,75%455,55
T1 Heavy5397,193096845,59%628,71
SU-1018699,194316747,76%575,34
SU-1527625,274166642,42%655,58
VK 168.01 (P) 8752,286026550,77%756,39
121B 101267,425076543,08%807,34
KV-37848,234576442,19%1023,00
GSR 3301 Setter7259,563986331,75%295,46
SU-85B4403,822916253,23%1040,09
T-284123,732566058,33%278,46
VK 36.01 (H)6579,124305952,54%875,50
Jagdpanther7878,855375952,54%1064,06
Cromwell6476,244275837,93%733,41
M415549,024415749,12%878,90
IS-M8723,706065756,14%739,97
Tiger II8810,296015648,21%737,51
M66556,004335446,30%663,77
SU-100M17507,593875442,59%432,55
ISU-1528708,503575234,62%410,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,042415058,00%452,09
T-34-856552,715184957,14%1005,18
Lorraine 155 mle. 507675,375104946,94%674,71
T-50597,292354946,94%123,67
AT 86519,904774847,92%758,36
Vz. 64 Blesk8631,325754738,30%846,60
StuG III Ausf. G5370,912274341,86%594,28
Nashorn6627,864324242,86%911,39
T-34-2G FT7735,805694156,10%921,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5265,103654165,85%731,85
StuG III Ausf. B4213,002214052,50%404,97
VK 30.02 (M)6575,875443956,41%988,65
Škoda T 56 81109,355873740,54%861,26
M374385,912593542,86%1416,00
Sturer Emil7745,635363557,14%988,09
Leichttraktor1117,682263447,06%425,70
Indien-Panzer8557,535283450,00%516,02
Bat.-Châtillon 25 t AP9873,635973259,38%794,09
Vz. 44-17707,846233151,61%727,37
Valentine AT4178,901933141,94%280,82
Škoda T 256597,005793050,00%1090,14
Cavalier5317,732913050,00%606,54
M4A1 Sherman5281,412202941,38%450,98
SU-54345,382352948,28%789,09
Konštrukta T-34/1007581,073872839,29%607,21
AMX 13 F3 AM6752,395882853,57%1057,05
Ares 758529,434302846,43%411,21
T-345329,672912744,44%686,46
Strv 746547,894032740,74%779,07
AMX ELC bis5194,222682759,26%556,77
G.W. Tiger (P)8841,484132755,56%908,42
Marder 38T4227,232042650,00%416,09
S-517717,804252556,00%837,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4515,483132548,00%1348,83
VK 30.02 (D)7508,484772540,00%526,16
T2 Medium Tank287,561242540,00%199,18
ARL V396546,244192548,00%815,92
AE Phase I 9867,206192552,00%624,42
Covenanter5195,002042339,13%392,78
Challenger7669,654992352,17%767,55
Object 2579713,874212343,48%403,09
Chrysler K 8751,835632330,43%521,24
Pz.Kpfw. II Luchs4180,681992245,45%469,88
A-20587,712742142,86%52,94
Ikv 1035303,142622157,14%666,71
M7 Priest3235,791851947,37%585,75
SMV CC-567705,005651947,37%768,66
M8A14322,633121931,58%721,85
WZ-111G FT9886,724271844,44%437,32
AT 25215,112551850,00%323,81
BT-7435,472351752,94%132,68
T207580,474961729,41%588,06
Sexton II3168,241901770,59%778,92
SU-182173,241921764,71%1080,13
SU-76M4256,412131752,94%704,71
D23150,631921656,25%505,93
Jagdpanzer IV6507,134841656,25%870,17
Black Prince7407,134171656,25%406,46
Semovente M43 Bassotto6575,193511662,50%928,36
AT 77785,695261637,50%744,04
Renault R352165,941801650,00%659,03
Panhard AML Lynx 6x68151,753261631,25%0,00
Tiger I7524,274261533,33%404,23
Leo7559,603601533,33%648,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J4119,871921546,67%107,15
SU-130PM 8987,674841553,33%851,64
M3 Light 397,402201546,67%277,54
Renault UE 573304,573631457,14%1064,60
S35 CA5656,293521414,29%1329,14
LTTB8207,294321457,14%261,99
Chi-Ni296,151631353,85%333,70
B14102,921861338,46%10,50
ARL 446609,923671346,15%847,45
T56 GMC3162,312191353,85%483,19
T25 AT7468,463581338,46%330,77
Somua SAu 404155,082421346,15%205,29
Matilda4404,252441250,00%962,50
Strv m/425159,581711225,00%130,02
Semovente M415373,832711241,67%635,54
Škoda T 245317,183231154,55%709,26
P26/404304,821981145,45%609,39
14TP4204,092661154,55%650,02
Crusader6233,734291127,27%460,12
T-463131,091861154,55%467,38
Lorraine 39L AM3359,272181172,73%1332,42
AMX 13 105 AM mle. 505290,091911154,55%508,75
Marder II3311,913041154,55%973,91
Pz.Sfl. IC 4368,913211154,55%1133,48
Cromwell B 6465,644611172,73%905,07
M3 Lee4167,401761060,00%505,71
O-I6480,304171040,00%519,83
60G FT5196,402111050,00%238,05
T-109635,703961040,00%314,99
Heavy Tank No. VI 6676,403261030,00%853,27
Strv 81 8708,206661070,00%941,41
Löwe 8654,904551040,00%445,06
Dicker Max 6513,703481050,00%719,88
T-34-85M 6637,804411050,00%999,64
WZ-120-1G FT 8935,606441060,00%926,65
T1 Cunningham125,11105933,33%1,66
Lago4142,00169944,44%219,52
M15/423277,67187955,56%775,32
4TP189,44171955,56%324,63
AMX 404117,44135944,44%206,95
T25/27635,56317933,33%598,95
M-II-Y7745,78604933,33%796,22
SDP wz 66 Grom 81100,22725955,56%1142,65
Caernarvon Action X 8438,56480933,33%221,67
Strv m/40L3137,38163837,50%235,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,38224887,50%399,21
Churchill VII6410,75365825,00%397,78
Bishop5250,63206862,50%497,32
Hotchkiss EBR7456,88694862,50%1058,53
LTG7370,38379837,50%454,46
Pawlack Tank6498,75558862,50%776,95
Object 7059966,50656862,50%788,45
L6/402161,86161728,57%349,86
Renault FT 75 BS2221,43235742,86%1377,14
Churchill I5148,71256742,86%53,02
M10 Wolverine5412,14231757,14%816,39
SU-76G FT4422,14221728,57%816,93
Achilles6652,00414742,86%991,13
CS-52 LIS 81066,29406742,86%915,89
ST vz. 394450,67188616,67%1377,30
10TP3128,33108616,67%233,80
AMX 383248,3321660,00%746,15
Type 95 Ji-Ro6293,67196633,33%169,96
Pz.Kpfw. II Ausf. G3212,83175683,33%830,24
7TP2148,20191560,00%479,97
Sturmpanzer I Bison3197,00203540,00%555,38
Panzerjäger I2199,20258540,00%587,54
M36 Jackson6868,6047350,00%1473,93
Vickers Mk. E Type B2198,00135425,00%650,38
Type 2597 Chi-Ha3342,75223475,00%1360,82
SU-86540,25201425,00%443,29
AMR 35 268,25128450,00%158,21
Vickers Medium Mk. II280,339930,00%133,96
BT-22135,00261333,33%456,57
Renault NC-31178,001663100,00%424,13
Type 3 Chi-Nu5684,33499366,67%1958,26
Type 97 Chi-Ha364,67157366,67%237,51
Pvlvv fm/42289,00140366,67%363,06
MS-1139,0076333,33%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E334,33114333,33%0,00
T3 HMC2278,00307366,67%1470,07
WZ-131G FT6973,00524333,33%1715,33
M24E2 Super Chaffee 6335,67285333,33%631,84
T28 Concept 7839,67468333,33%1103,05
Fiat 30001108,002312100,00%566,85
Renault FT115,002220,00%0,00
LT vz. 383173,50151250,00%521,89
VK 30.01 (H)596,509320,00%0,00
Ikv 72384,00103250,00%103,72
Type 97 Te-Ke 2190,5014520,00%753,26
59-166167,00334250,00%297,40
AT-1241,5075250,00%74,55
Mitsu 1085177,00276250,00%134,90
AT 158939,5033520,00%838,53
Panhard AMD 178B6164,00180250,00%262,92
GSOR the TANK 9828,0039020,00%486,29
T-54 first prototype 8500,507522100,00%562,42
StuG IV 5281,5017820,00%367,98
Vickers Medium Mk. I10,001421100,00%261,00
Kolohousenka1235,0012410,00%1051,58
LT vz. 352209,002281100,00%987,03
Strv m/382116,002291100,00%503,20
Type 95 Ha-Go289,003351100,00%400,00
TVP VTU Koncept8766,0039510,00%619,74
Emil I8297,0029910,00%14,71
Type 98 Ke-Ni343,0020010,00%0,00
WZ-13170,0024610,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro241,006510,00%0,00
SDP 44 Burza60,004231100,00%261,00
SDP 57 Gowika7920,0036010,00%823,14
T6 Medium4276,004011100,00%677,24
K-91-PT 9852,005871100,00%682,00
Tiger 131 60,0011710,00%0,00
Lago M38 352,003261100,00%261,00
L-60 281,002731100,00%453,41
T1E6 20,004010,00%0,00
43 M. Toldi III 3179,004521100,00%808,74

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 13.8.2023
Lähti: 8.6.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 13.8.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.2.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.12.2019
Lähti: 14.3.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.5.2023
Lähti: 10.8.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.5.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.5.2022
Lähti: 22.5.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.12.2016
Lähti: 6.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.4.2023
Lähti: 26.4.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.2.2021
Lähti: 26.2.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2016
Lähti: 18.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.12.2020
Lähti: 29.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.3.2016
Lähti: 26.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2016
Lähti: 19.10.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2016
Lähti: 24.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.3.2016
Lähti: 1.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.1.2016
Lähti: 20.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.5.2016
Lähti: 7.5.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 26.8.2012
Lähti: 1.1.2016