tcbs

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9694000
Ø Taso5,940,000,000,00
Voitot479049,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä481049,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä940,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225523,26%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu69110,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu88050,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu632,820,000,000,00
Valtauspisteitä68300,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59390,6100,0000,0000,00
Kokemus391,360,000,000,00
WN7919,180,000,000,00
WN81055,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9694
Ø Taso5,94
Voitot479049,41%
Häviöitä481049,62%
Tasapelejä940,97%
Taisteluja selvitty225523,26%
Vaunuja tuhottu69110,71
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu88050,91
Vahinkoa aiheutettu632,82
Valtauspisteitä68300,70
Puolustuspisteitä59390,61
Kokemus391,36
WN7919,18
WN81055,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu573,550,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus74,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot00,00%
Häviöitä11100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu50,45
Vahinkoa aiheutettu573,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus74,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot228,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä571,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu657,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä71,0000,0000,0000,00
Kokemus231,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot228,57%
Häviöitä571,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,43
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu20,29
Vahinkoa aiheutettu657,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä71,00
Kokemus231,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja79000
Voitot4455,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3544,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3645,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu580,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu640,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.157,320,000,000,00
Valtauspisteitä1051,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2943,7200,0000,0000,00
Kokemus518,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja79
Voitot4455,70%
Häviöitä3544,30%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3645,57%
Vaunuja tuhottu580,73
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu640,81
Vahinkoa aiheutettu1.157,32
Valtauspisteitä1051,33
Puolustuspisteitä2943,72
Kokemus518,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja166000
Voitot6941,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9456,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,81%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4627,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu840,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu1440,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu603,570,000,000,00
Valtauspisteitä2871,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä770,4600,0000,0000,00
Kokemus319,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja166
Voitot6941,57%
Häviöitä9456,63%
Tasapelejä31,81%
Taisteluja selvitty4627,71%
Vaunuja tuhottu840,51
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu1440,87
Vahinkoa aiheutettu603,57
Valtauspisteitä2871,73
Puolustuspisteitä770,46
Kokemus319,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (124)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-856751,1140940652,96%1269,73
Jagdpanther II81194,4146935743,98%1189,36
KV-15526,7240032053,75%1102,50
E 25 7833,0444831649,37%1174,45
IS-381157,1654928051,07%1282,79
Jagdpanther7862,3244424852,02%1178,96
SU-100Y 6685,4738422948,47%1116,77
Jagdpanzer IV6493,9132821649,07%783,57
T2971015,6356320450,00%1292,76
AMX 12 t6455,2540420048,00%1131,42
IS7855,6247019647,96%1132,50
StuG III Ausf. G5349,6225218843,09%644,83
M41 Walker Bulldog8733,9656618247,25%1214,02
T-1506614,5135517848,31%931,55
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81046,6051616346,63%1081,53
T-345504,2139515158,28%1729,16
Tiger I7977,8449315152,32%1309,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4251,1122715154,97%579,08
Pz.Kpfw. II Luchs4226,0731415142,38%664,91
AMX 13 757571,5349314057,14%1230,28
Sturer Emil7830,7542413949,64%1170,14
VK 30.01 (H)5476,1733013154,20%1164,87
M18 Hellcat6747,3442712554,40%1415,94
Panther7839,6649512356,91%1307,64
VK 30.01 (P)6595,8836612245,90%942,93
T-109989,3454412045,83%743,10
Hummel6584,2432911551,30%826,77
M66567,5732411544,35%722,73
T-34-856722,5041011554,78%1382,45
IS-2 7960,8746911546,09%1114,27
T376442,6642111453,51%1220,38
SU-1527964,8444111050,91%1303,14
T-437807,0551110848,15%1235,39
SU-855469,9936010661,32%1083,25
T675506,2234610350,49%1145,46
Cromwell B 6641,9946710352,43%1126,15
Grille5479,1025410044,00%871,70
T25/27867,2551110050,00%1244,91
Pz.Sfl. IVc5430,153329949,49%952,95
T-34-85 Rudy 6647,824489945,45%986,28
Matilda IV 5542,654499256,52%1591,45
Tiger (P)7846,804529139,56%941,76
VK 30.02 (M)6615,373658948,31%1137,94
Cromwell6680,814048640,70%1304,82
Sturmpanzer II4244,332028650,00%673,35
M24 Chaffee5308,773808658,14%1033,64
T1 Heavy5463,342958538,82%786,48
Valentine AT4202,301858448,81%458,43
VK 36.01 (H)6586,154078242,68%860,44
Pz.Kpfw. III/IV5227,092237647,37%426,63
Nashorn6811,334437652,63%1546,35
SU-1006564,563677356,16%962,41
T-448839,226296946,38%937,34
Jagdtiger9993,874836946,38%654,24
Matilda4298,962496740,30%670,21
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6563,563846456,25%971,35
Renault NC-311113,981476349,21%478,67
G.W. Panther7837,713996346,03%900,21
AMX 13 909742,195256250,00%981,16
SU-85B4464,693196259,68%1307,10
KV-37797,134495650,00%928,52
Panther II81024,765145442,59%1080,29
Marder 38T4265,211915333,96%460,75
VK 20.01 (D)4197,342575349,06%476,04
AMX ELC bis5223,253275341,51%475,70
Renault G15448,644364751,06%1323,70
T-505195,742364738,30%430,38
Pz.Kpfw. II Ausf. G3111,912224744,68%234,15
AMX 404139,731944440,91%293,10
Marder II3180,451774447,73%418,51
SARL 424232,772354447,73%602,17
Crusader6447,814064358,14%1584,27
Alecto4138,701654348,84%189,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5269,894233554,29%659,07
SU-76M4254,182173444,12%601,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4167,792283455,88%420,82
Universal Carrier 2-pdr2177,701573354,55%700,58
Rhm.-Borsig Waffenträger81401,796223348,48%1409,41
Vickers Medium Mk. III3113,381263234,38%190,02
M5A1 Stuart4331,913243253,13%1200,49
M8A14286,632643256,25%711,61
Dicker Max 6692,744743158,06%1261,24
T-463116,141142832,14%223,92
Type T-345368,863802846,43%924,69
VK 16.02 Leopard5178,743312751,85%411,18
AMX 105 AM mle. 474263,731882638,46%700,12
Covenanter5290,503282458,33%1034,80
Vickers Medium Mk. I167,831102347,83%173,33
T-284153,521862356,52%362,64
Vickers Medium Mk. II293,901182133,33%209,96
Durchbruchswagen 24373,292632142,86%950,18
Comet7651,755872045,00%903,69
Cruiser Mk. III376,751262040,00%99,37
Birch Gun4249,782951850,00%850,59
Sturmpanzer I Bison3138,131291546,67%307,46
M3 Lee4227,001911540,00%608,94
Type 2597 Chi-Ha3330,272521533,33%1187,12
M5 Stuart4104,132221546,67%90,56
StuG IV 5586,864811464,29%1795,80
Pz.Kpfw. II2124,852071369,23%571,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E3190,542241369,23%664,45
Tetrarch 2112,381671353,85%457,50
Lorraine 39L AM3181,251971266,67%627,57
AMX 13 105 AM mle. 505374,502121225,00%589,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3156,252081283,33%557,89
Vickers Mk. E Type B2114,641261136,36%258,66
T328883,645081127,27%670,82
AT-1288,091071154,55%208,80
AMX 383140,802131070,00%513,03
Pz.Kpfw. I237,30951040,00%17,44
TOG II* 6647,004601030,00%913,20
Cruiser Mk. IV4169,67241955,56%439,97
Leichttraktor143,38108850,00%83,69
Panzerjäger I2138,75132850,00%390,93
Matilda Black Prince 5370,25269850,00%726,95
M2 Medium Tank3151,57132728,57%333,57
T56 GMC3317,29470771,43%1406,34
T3 HMC2169,00246580,00%867,99
LTP 3114,60204580,00%563,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C316,2578425,00%0,00
T1 Cunningham137,002510,00%0,00
MS-1135,002110,00%0,00
T7 Combat Car 20,001210,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,0011110,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.10.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.2.2015
Lähti: 7.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.9.2016
Lähti: 16.9.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 9.6.2015
Lähti: 18.12.2015