superstruna

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2967409090
Ø Taso7,170,009,749,74
Voitot1456449,08%00,00%4550,00%4550,00%
Häviöitä1485950,07%00,00%4448,89%4448,89%
Tasapelejä2510,85%00,00%11,11%11,11%
Taisteluja selvitty771926,01%00,00%3538,89%3538,89%
Vaunuja tuhottu213300,7200,00570,63570,63
Tuhoamissuhde0,970,001,041,04
Vaunuja havaittu246690,8300,0050,0650,06
Vahinkoa aiheutettu863,790,001.311,511.311,51
Valtauspisteitä145560,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä139440,4700,00100,11100,11
Kokemus534,350,00717,07717,07
WN7914,280,00702,42702,42
WN81066,910,001101,011110,10
Yhteensä
Taisteluja29674
Ø Taso7,17
Voitot1456449,08%
Häviöitä1485950,07%
Tasapelejä2510,85%
Taisteluja selvitty771926,01%
Vaunuja tuhottu213300,72
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu246690,83
Vahinkoa aiheutettu863,79
Valtauspisteitä145560,49
Puolustuspisteitä139440,47
Kokemus534,35
WN7914,28
WN81066,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja90
Ø Taso9,74
Voitot4550,00%
Häviöitä4448,89%
Tasapelejä11,11%
Taisteluja selvitty3538,89%
Vaunuja tuhottu570,63
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu50,06
Vahinkoa aiheutettu1.311,51
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,11
Kokemus717,07
WN7702,42
WN81101,01
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja90
Ø Taso9,74
Voitot4550,00%
Häviöitä4448,89%
Tasapelejä11,11%
Taisteluja selvitty3538,89%
Vaunuja tuhottu570,63
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu50,06
Vahinkoa aiheutettu1.311,51
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,11
Kokemus717,07
WN7702,42
WN81110,10
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja82000
Voitot3239,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4554,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä56,10%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1720,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu390,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.051,090,000,000,00
Valtauspisteitä700,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä730,8900,0000,0000,00
Kokemus469,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja82
Voitot3239,02%
Häviöitä4554,88%
Tasapelejä56,10%
Taisteluja selvitty1720,73%
Vaunuja tuhottu280,34
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu390,48
Vahinkoa aiheutettu1.051,09
Valtauspisteitä700,85
Puolustuspisteitä730,89
Kokemus469,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot1630,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3567,31%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty713,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu360,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu860,790,000,000,00
Valtauspisteitä20,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä180,3500,0000,0000,00
Kokemus454,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot1630,77%
Häviöitä3567,31%
Tasapelejä11,92%
Taisteluja selvitty713,46%
Vaunuja tuhottu270,52
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu360,69
Vahinkoa aiheutettu860,79
Valtauspisteitä20,04
Puolustuspisteitä180,35
Kokemus454,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot342,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä342,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä114,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu703,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus496,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot342,86%
Häviöitä342,86%
Tasapelejä114,29%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu50,71
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu20,29
Vahinkoa aiheutettu703,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus496,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja156000
Voitot8151,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7548,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5937,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1040,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu1380,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.210,060,000,000,00
Valtauspisteitä5173,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6414,1100,0000,0000,00
Kokemus744,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja156
Voitot8151,92%
Häviöitä7548,08%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5937,82%
Vaunuja tuhottu1040,67
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu1380,88
Vahinkoa aiheutettu1.210,06
Valtauspisteitä5173,31
Puolustuspisteitä6414,11
Kokemus744,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1321000
Voitot56242,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä70953,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä503,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty36427,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6160,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu10610,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu699,850,000,000,00
Valtauspisteitä12570,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15311,1600,0000,0000,00
Kokemus422,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1321
Voitot56242,54%
Häviöitä70953,67%
Tasapelejä503,79%
Taisteluja selvitty36427,55%
Vaunuja tuhottu6160,47
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu10610,80
Vahinkoa aiheutettu699,85
Valtauspisteitä12570,95
Puolustuspisteitä15311,16
Kokemus422,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja151000
Voitot6945,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7851,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,65%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3321,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,450,000,000,00
Vaunuja havaittu770,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.274,930,000,000,00
Valtauspisteitä1010,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1500,9900,0000,0000,00
Kokemus591,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja151
Voitot6945,70%
Häviöitä7851,66%
Tasapelejä42,65%
Taisteluja selvitty3321,85%
Vaunuja tuhottu530,35
Tuhoamissuhde0,45
Vaunuja havaittu770,51
Vahinkoa aiheutettu1.274,93
Valtauspisteitä1010,67
Puolustuspisteitä1500,99
Kokemus591,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (254)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Dicker Max 6778,79522444250,59%1490,20
Object 261101328,24709209750,26%1058,54
G.W. E 100101428,06662115350,39%1227,34
E 25 7771,2151788346,55%1006,64
SU-85I 5573,9746564953,16%1345,20
G.W. Tiger (P)81074,7054461249,18%1325,97
ISU-122S 7958,1360560551,74%1336,50
Progetto M35 mod. 46 8913,7262158148,54%916,74
WZ-120-1G FT 81068,3968058151,81%1086,83
ISU-15281116,4856054346,41%1098,93
VK 36.01 (H)6609,4239451448,83%984,24
T92 HMC101332,5259448246,47%1063,16
T-505102,5924147350,53%170,11
T675397,2230347049,57%787,02
Tiger I7720,2143446147,07%785,25
IS-381029,3559936748,23%1122,54
Jagdtiger91516,7857132952,89%1316,49
T-1091048,1159730843,83%839,14
Waffenträger auf Pz. IV91281,6956129143,64%924,00
KV-856518,7639427946,24%727,20
T3091049,5559027847,84%733,05
Somua SM 81016,5570826751,69%933,07
T34 8723,8055726544,53%607,51
E 7591229,9768826450,76%1053,71
Ferdinand81170,9757524742,91%1145,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81376,4268424649,59%1490,76
Object 70491351,9263624445,49%944,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5210,6022224249,17%381,86
G.W. Tiger91270,4766523949,79%1236,95
Waffenträger auf E 100101522,1347423942,26%885,28
Strv S1 81037,9257623846,64%942,44
Tiger II8951,7361323748,95%951,45
SU-14-17905,8362022544,00%1206,92
Tortoise91134,1861922251,35%796,20
M8A14261,6224721353,52%613,86
AT 1581234,9573421247,17%1345,03
AT 77896,9767018750,27%1142,71
T25/27880,9459318550,81%1215,98
E 100101167,6758918250,55%793,35
Sturer Emil7856,8758817850,00%1178,08
T28 Prototype81081,6067217253,49%1153,01
IS7782,8061316950,30%1013,26
Jagdpanzer E 100101368,7562216648,19%846,44
Lorraine 155 mle. 507779,4361116247,53%884,98
KV-15321,1029316145,96%477,34
Ikv 90 Typ B7633,8347915954,09%813,31
SU-15271046,0163515752,87%1543,52
M53/M5591357,7973015458,44%1470,05
Ikv 65 Alt II6637,5339115247,37%1135,78
M18 Hellcat6469,3635513551,85%684,46
112 81103,9270113250,76%1298,73
T-262155,8416412847,66%691,08
AT 86510,1452912755,12%829,39
IS-7101287,4456212644,44%836,98
G.W. Panther71190,9863612653,17%1735,06
KV-48954,8362112348,78%1039,00
M40/M4381257,1671812256,56%1510,96
Jagdpanther7869,9961212147,93%1084,45
Matilda IV 5476,7151211052,73%1291,85
T-1506649,3953110747,66%1101,51
FCM 36 Pak 40 3341,2336810452,88%934,93
Object 252U 8988,9368210346,60%906,81
T-284168,3017910250,98%364,43
T-463129,4215510143,56%329,28
M46 Patton KR 8752,4766910048,00%772,82
Grille5481,573909749,48%1088,15
StuG III Ausf. G5476,523769652,08%1117,19
VK 100.01 (P)8835,176439652,08%813,84
Caernarvon Action X 8809,776829544,21%792,76
Bat.-Châtillon 155 58101031,666109346,24%709,04
Grille 15101308,874499344,09%783,77
Cruiser Mk. I1127,651469246,74%505,40
Hummel6714,995119158,24%1210,69
ARL V396623,584339145,05%997,13
Jagdpanzer IV6663,134949045,56%1137,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3258,902619061,11%1097,98
M446646,665598950,56%1003,35
SU-1006859,246258856,82%1664,36
T-34-856465,704308652,33%789,73
M127616,535288348,19%668,08
ISU-152K 81083,516528353,01%1099,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4345,302498144,44%789,60
Type 62 7378,645067844,87%627,97
UDES 038797,754927746,75%667,64
Tiger (P)7773,255887745,45%855,33
AMX 13 57 7552,075187439,19%817,86
Lorraine 155 mle. 518958,975917243,06%884,03
Škoda T 245260,012857149,30%558,42
T3 HMC2151,061306942,03%463,40
O-I6692,635516848,53%1153,72
SU-855679,015666755,22%1990,19
Pz.Sfl. IVc5541,314746746,27%1252,85
SU-130PM 8790,095416640,91%556,09
Pz.Kpfw. T 25 5509,305126648,48%1341,27
M5A1 Stuart4159,463746152,46%406,26
O-I Experimental5465,113776145,90%806,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4181,382526140,98%400,39
T2881230,526356142,62%1247,51
Nashorn6828,005426137,70%1467,74
Type 586396,224656055,00%691,42
Ikv 1035326,953225950,85%672,77
Cruiser Mk. II2154,201685942,37%502,49
Marder 38T4491,194975955,93%1412,44
LT-432 8517,725495844,83%682,58
M4 Improved 5355,984325759,65%893,83
Cromwell6327,093795354,72%510,32
Crusader6313,773575248,08%780,24
KV-371162,177015248,08%1585,40
Bat.-Châtillon 155 559977,925524942,86%792,12
AT 25471,425414854,17%1315,70
O-Ni7728,265794748,94%754,24
AMX ELC bis5215,043724740,43%452,05
T-345308,253384443,18%636,02
AMX 12 t6225,304894459,09%494,07
KV-5 8913,146954351,16%928,25
T-34-17510,645084245,24%572,42
Sexton II3149,881634247,62%484,92
Marder II3245,572554271,43%925,28
Maus101073,406044235,71%512,45
Mäuschen9907,866354250,00%607,22
KV-220-2 5496,205744146,34%776,80
Tiger 131 6602,104924032,50%782,87
AMX 404132,692373948,72%312,55
T92 8427,264993941,03%524,27
FCM 50 t 8733,446453953,85%730,32
M415509,583843847,37%695,37
AMX 30 B10685,185623844,74%341,44
Matilda Black Prince 5381,464543762,16%990,19
KR-1111022,657703751,35%483,10
SU-85B4408,783643647,22%1044,62
Škoda T 256309,973293551,43%447,69
Object 268101364,145003534,29%667,96
Alecto4289,673143333,33%562,29
leKpz M 41 90 mm 8497,855283351,52%827,46
Type T-345420,665013253,13%1335,60
Somua SAu 404200,692713246,88%367,52
S35 CA5494,773943145,16%998,05
Type 3 Chi-Nu Kai 5354,133703141,94%735,39
M5 Stuart472,432503033,33%0,00
Pz.Sfl. IVb4333,613552850,00%1125,90
Object 43091068,575482832,14%679,87
Super Hellcat 7615,575492850,00%723,98
M60 10830,155402748,15%510,98
T404347,963502650,00%818,25
T110E410973,855742638,46%429,97
VK 75.01 (K) 8891,546702646,15%808,57
WZ-111 Alpine Tiger 8808,326212548,00%788,69
M374395,333042437,50%1312,50
T56 GMC397,211462450,00%148,35
Object 430U10982,255282425,00%466,81
Covenanter5211,133072330,43%500,17
Object 27710819,396152339,13%353,48
T-54 first prototype 8651,616232356,52%755,37
M75122,912762259,09%329,75
Birch Gun4186,502862254,55%553,86
T-448466,105782060,00%560,97
T-437700,406522060,00%1079,96
SU-54341,422221921,05%619,28
WZ-111-1G FT81290,056511942,11%1260,80
Renault UE 573175,682361952,63%470,71
Sherman VC Firefly 6568,795431952,63%867,78
Lago4248,443541855,56%782,11
Strv 746339,723001833,33%320,03
T77 8598,335701855,56%513,42
STB-1101078,476441752,94%749,64
Archer5365,653871770,59%832,06
105 leFH18B2 5728,005261643,75%1329,27
Type 5 Ke-Ho4219,443291656,25%644,88
Panzerjäger I292,381031643,75%117,56
Type 2597 Chi-Ha3135,501801637,50%231,38
Valentine3135,001541637,50%216,21
Wespe3152,882431662,50%538,44
LTP 3140,562201668,75%652,35
ELC EVEN 90 8275,635281643,75%300,29
VK 30.01 (P)6354,273871540,00%301,93
StuG IV 5376,003531546,67%779,02
AMX 383180,362601471,43%649,13
Pz.Kpfw. 35 (t)2158,151731330,77%689,03
ST vz. 394325,383481338,46%887,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E3208,543111353,85%577,39
SU-122A5183,542791353,85%284,83
E 75 TS 8900,006611346,15%803,11
Strv m/425107,422041250,00%110,77
Emil I8626,336081258,33%586,00
G.Pz. Mk. VI (e)28,67681250,00%113,16
FV4202 8354,334381225,00%134,16
Turtle Mk. I 8893,424381216,67%560,45
Type 3 Chi-Nu5158,092111154,55%278,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J4128,001971136,36%76,68
T7 Combat Car 299,092871154,55%389,99
M3 Stuart3155,202181030,00%384,43
VK 168.01 Mauerbrecher 8746,406371050,00%754,58
Vickers Medium Mk. I167,11161966,67%318,20
FV217 Badger101680,22595933,33%823,30
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6461,00420944,44%617,54
AMX M4 mle. 49 8729,33560933,33%492,32
D23123,88219850,00%311,47
M2 Light2119,50150850,00%332,11
Emil II9882,88647850,00%575,45
SU-76M4142,25253862,50%332,71
Loyd Gun Carriage2137,13142850,00%838,51
AMX AC mle. 467115,50249837,50%0,00
TOG II* 6403,75342837,50%397,30
Cromwell B 6244,50398837,50%146,34
Hotchkiss H35252,71130742,86%12,53
M7 Priest3143,14237757,14%336,96
AT-12172,86300771,43%849,66
SU-263196,00215742,86%377,37
Bishop5145,43188728,57%29,74
Excelsior 5333,71271742,86%386,58
T1 HMC237,5068633,33%2,57
Bat.-Châtillon Bourrasque 8603,67427616,67%386,53
P.435436,80422540,00%1045,11
Type 98 Ke-Ni3363,206135100,00%2202,38
Leichttraktor150,4059520,00%0,09
Type 91 Heavy313,806650,00%0,94
212A9871,40410520,00%527,27
Rheinmetall Skorpion G 8622,8022250,00%311,29
T26E5 8543,40413520,00%364,81
Vickers Mk. E Type B2159,50228450,00%568,44
AMX 13 757297,75388425,00%310,28
Valentine AT4199,503624100,00%577,86
Pz.Kpfw. I222,0082450,00%110,55
Chi-Go 7253,50351425,00%16,46
D1232,6768333,33%0,00
MS-11127,6714630,00%566,86
Type 95 Heavy4344,67335333,33%1086,37
Windhund 8525,00424333,33%211,80
M24E2 Super Chaffee 6362,67580366,67%1001,10
Valiant 5973,00849333,33%2686,56
43 M. Toldi III 3221,672713100,00%1091,41
TKS z n.k.m. 20 mm 211,00133250,00%114,92
Type 95 Ha-Go2170,00274250,00%643,36
M3 Lee4281,0020820,00%949,91
SU-86627,50498250,00%779,83
Cruiser Mk. IV4357,50542250,00%1300,92
Renault FT AC2257,50280250,00%936,71
M-V-Y10333,00573250,00%145,00
Kampfpanzer 07 RH 8371,50460250,00%274,68
T-29 3115,50252250,00%217,10
MTLS-1G14 347,50135250,00%105,41
BT-7 artillery 381,0013920,00%17,85
T1 Cunningham132,006210,00%0,00
Renault Otsu132,0011210,00%3,10
50TP prototyp 80,0021810,00%0,00
Pz.Kpfw. II2258,0041210,00%1003,48
Universal Carrier 2-pdr20,001010,00%0,00
T-50-2 6273,0028210,00%453,80
MKA 2368,0030510,00%1104,50
Großtraktor - Krupp 3121,002511100,00%417,62
Cobra 974,0017410,00%0,00
T78 60,004101100,00%261,00
Turán III prototípus 5548,0037410,00%1415,21
Fantôme 9767,0017410,00%373,39

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.6.2016
Lähti: 10.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.12.2015
Lähti: 8.2.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 17.11.2017
Lähti: 3.6.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 30.9.2018
Lähti: 6.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.10.2014
Lähti: 28.11.2015