| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T67 | 5 | 351,27 | 289 | 329 | 49,24% | 660,01 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3078,92 | 1002 | 255 | 61,57% | 2874,26 | |||||
| Forest Spirit | 8 | 2325,91 | 991 | 251 | 60,16% | 2797,82 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1704,04 | 957 | 232 | 61,64% | 2512,44 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1330,83 | 817 | 209 | 55,02% | 1867,82 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1508,29 | 829 | 197 | 52,79% | 1871,12 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 3223,34 | 931 | 181 | 55,80% | 2907,95 | |||||
| Object 140 | 10 | 2671,12 | 925 | 170 | 56,47% | 2431,75 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1920,61 | 995 | 169 | 51,48% | 2571,83 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1608,08 | 801 | 167 | 53,89% | 2176,63 | |||||
| T110E5 | 10 | 3409,52 | 1147 | 155 | 65,81% | 3243,28 | |||||
| IS-7 | 10 | 3056,55 | 971 | 150 | 61,33% | 3051,40 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1011,55 | 663 | 148 | 48,65% | 1295,86 | |||||
| IS-3 | 8 | 1084,79 | 675 | 134 | 47,76% | 1123,16 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1283,71 | 649 | 133 | 51,13% | 1337,27 | |||||
| Kranvagn | 10 | 3106,79 | 997 | 120 | 58,33% | 2965,86 | |||||
| T-10 | 9 | 1675,15 | 716 | 114 | 44,74% | 1519,55 | |||||
| Conqueror | 9 | 1774,55 | 791 | 113 | 47,79% | 1600,86 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 429,38 | 371 | 109 | 46,79% | 1070,30 | |||||
| KV-85 | 6 | 501,39 | 349 | 108 | 46,30% | 641,95 | |||||
| Type 64 | 6 | 611,30 | 590 | 107 | 52,34% | 1549,00 | |||||
| M2 Light | 2 | 278,75 | 374 | 102 | 49,02% | 1308,74 | |||||
| T-28 | 4 | 217,93 | 251 | 99 | 49,49% | 523,36 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2974,36 | 865 | 99 | 59,60% | 2800,14 | |||||
| KV-1S | 6 | 410,15 | 328 | 94 | 50,00% | 613,80 | |||||
| Type 61 | 9 | 2343,96 | 1004 | 93 | 58,06% | 2713,21 | |||||
| Emil II | 9 | 2033,88 | 954 | 91 | 58,24% | 2107,06 | |||||
| KV-1 | 5 | 421,21 | 339 | 91 | 42,86% | 702,13 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2549,46 | 1002 | 90 | 54,44% | 2679,74 | |||||
| Object 252U | 8 | 1905,41 | 972 | 88 | 62,50% | 2657,28 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1803,10 | 668 | 87 | 55,17% | 1618,13 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2905,84 | 949 | 86 | 61,63% | 2983,91 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 593,98 | 551 | 83 | 45,78% | 1171,81 | |||||
| Object 257 | 9 | 2073,17 | 928 | 83 | 46,99% | 2315,16 | |||||
| E 75 | 9 | 1968,01 | 796 | 81 | 49,38% | 1974,11 | |||||
| T-34-85 | 6 | 782,27 | 586 | 79 | 50,63% | 1568,01 | |||||
| STA-1 | 8 | 1329,08 | 719 | 78 | 51,28% | 1734,89 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2366,93 | 860 | 76 | 61,84% | 2212,76 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 946,61 | 552 | 76 | 46,05% | 1255,85 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1486,96 | 730 | 75 | 57,33% | 1765,27 | |||||
| T-44 | 8 | 1040,37 | 632 | 75 | 48,00% | 1308,25 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 2595,47 | 1087 | 75 | 57,33% | 3170,37 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 535,49 | 564 | 74 | 50,00% | 994,51 | |||||
| Panther | 7 | 756,53 | 620 | 73 | 53,42% | 1142,10 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 405,63 | 488 | 73 | 58,90% | 1734,93 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2127,60 | 860 | 72 | 51,39% | 2344,54 | |||||
| Object 277 | 10 | 2437,74 | 750 | 72 | 48,61% | 1914,46 | |||||
| Emil I | 8 | 1437,33 | 689 | 69 | 46,38% | 1756,67 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 872,16 | 497 | 69 | 46,38% | 1709,56 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 2194,57 | 898 | 67 | 61,19% | 2145,06 | |||||
| E 100 | 10 | 3106,48 | 858 | 66 | 63,64% | 2873,84 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2276,38 | 941 | 65 | 60,00% | 2429,87 | |||||
| CS-63 | 10 | 2487,54 | 807 | 65 | 56,92% | 2209,19 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2582,14 | 972 | 65 | 46,15% | 2750,30 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 358,48 | 425 | 64 | 57,81% | 1228,89 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1326,53 | 646 | 64 | 48,44% | 1130,27 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1449,37 | 737 | 63 | 49,21% | 2089,73 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2212,52 | 952 | 62 | 56,45% | 2405,74 | |||||
| IS | 7 | 977,35 | 592 | 60 | 56,67% | 1404,40 | |||||
| Tiger I | 7 | 1781,29 | 1011 | 55 | 60,00% | 2905,38 | |||||
| STB-1 | 10 | 2798,65 | 929 | 55 | 56,36% | 2614,90 | |||||
| T95 | 9 | 2583,87 | 1008 | 55 | 58,18% | 2453,16 | |||||
| M103 | 9 | 2792,96 | 1148 | 55 | 67,27% | 3483,47 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 781,65 | 572 | 55 | 47,27% | 1423,82 | |||||
| Cromwell | 6 | 456,48 | 508 | 54 | 51,85% | 795,50 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 2186,65 | 1102 | 54 | 62,96% | 3575,09 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2774,79 | 831 | 52 | 51,92% | 2128,63 | |||||
| CS-53 | 8 | 1521,33 | 774 | 52 | 48,08% | 2183,35 | |||||
| T54E1 | 9 | 2516,96 | 1003 | 51 | 56,86% | 2778,23 | |||||
| Tiger II | 8 | 1676,86 | 806 | 50 | 64,00% | 2282,93 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1032,08 | 624 | 48 | 50,00% | 1378,84 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2843,77 | 777 | 47 | 57,45% | 2207,22 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1925,23 | 967 | 47 | 59,57% | 2372,62 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1639,32 | 824 | 47 | 51,06% | 2096,33 | |||||
| Covenanter | 5 | 251,65 | 262 | 46 | 47,83% | 677,32 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 3116,87 | 1360 | 46 | 58,70% | 3866,98 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 888,00 | 798 | 45 | 55,56% | 1735,76 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 2816,40 | 1020 | 45 | 57,78% | 3005,25 | |||||
| Leo | 7 | 839,45 | 619 | 44 | 52,27% | 1338,89 | |||||
| SU-5 | 4 | 189,59 | 204 | 44 | 50,00% | 316,58 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1444,48 | 854 | 44 | 56,82% | 1687,27 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 333,58 | 451 | 43 | 58,14% | 1459,49 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1737,62 | 941 | 42 | 61,90% | 2639,48 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 469,60 | 597 | 42 | 54,76% | 1339,18 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1665,64 | 823 | 42 | 40,48% | 1839,48 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 865,10 | 630 | 42 | 47,62% | 1029,40 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1039,59 | 744 | 41 | 51,22% | 1711,03 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1862,93 | 975 | 41 | 46,34% | 2229,92 | |||||
| T25 AT | 7 | 1544,40 | 880 | 40 | 60,00% | 2499,68 | |||||
| T29 | 7 | 1719,82 | 875 | 39 | 69,23% | 2441,96 | |||||
| Comet | 7 | 1299,64 | 822 | 39 | 64,10% | 2373,46 | |||||
| Marder 38T | 4 | 354,51 | 311 | 39 | 53,85% | 821,16 | |||||
| T28 | 8 | 1822,24 | 856 | 38 | 47,37% | 2394,93 | |||||
| Type 71 | 10 | 3213,21 | 951 | 38 | 47,37% | 2391,10 | |||||
| M8A1 | 4 | 228,76 | 241 | 38 | 36,84% | 347,05 | |||||
| Crusader | 6 | 187,16 | 321 | 37 | 70,27% | 534,17 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1088,32 | 723 | 37 | 51,35% | 1163,36 | |||||
| ARL 44 | 6 | 835,75 | 640 | 36 | 52,78% | 1472,94 | |||||
| T32 | 8 | 2432,43 | 1218 | 35 | 60,00% | 3964,05 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 3014,00 | 787 | 35 | 51,43% | 2548,13 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1617,76 | 1011 | 33 | 66,67% | 2647,67 | |||||
| CS-59 | 9 | 2646,52 | 1126 | 33 | 66,67% | 3318,54 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1655,24 | 1072 | 33 | 69,70% | 2917,50 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 260,12 | 270 | 33 | 45,45% | 230,94 | |||||
| T69 | 8 | 1745,45 | 995 | 33 | 63,64% | 2558,86 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 446,34 | 435 | 32 | 53,13% | 998,99 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 119,56 | 174 | 32 | 50,00% | 152,13 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1789,31 | 890 | 32 | 46,88% | 2639,79 | |||||
| CS-44 | 7 | 1560,06 | 952 | 31 | 51,61% | 3059,77 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 972,26 | 603 | 31 | 38,71% | 1580,82 | |||||
| T-54 | 9 | 1125,58 | 628 | 31 | 51,61% | 1086,12 | |||||
| Type 58 | 6 | 1175,10 | 714 | 30 | 33,33% | 2432,19 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1363,80 | 753 | 30 | 40,00% | 1853,69 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 370,24 | 327 | 29 | 37,93% | 632,24 | |||||
| 122 TM | 8 | 1710,21 | 825 | 29 | 48,28% | 2142,04 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 557,15 | 432 | 27 | 51,85% | 1554,31 | |||||
| T20 | 7 | 1328,11 | 865 | 27 | 66,67% | 2148,00 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 774,89 | 472 | 27 | 59,26% | 1465,64 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 166,78 | 232 | 27 | 48,15% | 402,17 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 530,93 | 502 | 27 | 59,26% | 1036,45 | |||||
| Strv 74 | 6 | 627,27 | 518 | 26 | 42,31% | 962,49 | |||||
| M12 | 7 | 843,08 | 578 | 26 | 65,38% | 1099,42 | |||||
| B1 | 4 | 157,36 | 227 | 25 | 36,00% | 167,88 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 118,48 | 180 | 25 | 36,00% | 86,68 | |||||
| T77 | 8 | 1664,16 | 870 | 25 | 52,00% | 2333,33 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1141,88 | 722 | 24 | 45,83% | 1876,45 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3966,13 | 1064 | 24 | 54,17% | 2995,93 | |||||
| M44 | 6 | 815,43 | 531 | 23 | 47,83% | 1324,82 | |||||
| BZ-58 | 7 | 2290,00 | 1471 | 22 | 77,27% | 4646,93 | |||||
| Object 274a | 8 | 1451,00 | 661 | 22 | 45,45% | 1654,81 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1139,38 | 785 | 21 | 52,38% | 1960,69 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1300,62 | 813 | 21 | 61,90% | 2043,13 | |||||
| T-34 | 5 | 373,75 | 349 | 20 | 45,00% | 858,04 | |||||
| Matilda | 4 | 271,45 | 247 | 20 | 25,00% | 481,01 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 720,95 | 467 | 20 | 40,00% | 1449,17 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2065,00 | 622 | 20 | 65,00% | 1884,29 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 79,35 | 190 | 20 | 45,00% | 158,65 | |||||
| Ambassador | 9 | 2528,55 | 1155 | 20 | 75,00% | 2309,73 | |||||
| SU-85 | 5 | 320,58 | 373 | 19 | 63,16% | 680,28 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 345,11 | 281 | 19 | 52,63% | 1226,78 | |||||
| ST-II | 10 | 3404,74 | 976 | 19 | 47,37% | 3572,36 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 246,89 | 379 | 19 | 42,11% | 1221,87 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1285,67 | 892 | 18 | 55,56% | 1958,29 | |||||
| T56 GMC | 3 | 148,83 | 182 | 18 | 50,00% | 338,22 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 3594,17 | 1129 | 18 | 66,67% | 3639,62 | |||||
| SU-122A | 5 | 352,17 | 290 | 18 | 44,44% | 672,00 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 432,17 | 457 | 18 | 66,67% | 686,64 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 2729,11 | 957 | 18 | 44,44% | 3232,41 | |||||
| T-46 | 3 | 109,12 | 225 | 17 | 47,06% | 274,96 | |||||
| KV-3 | 7 | 2017,76 | 969 | 17 | 35,29% | 3117,73 | |||||
| D2 | 3 | 58,31 | 147 | 16 | 50,00% | 73,82 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 510,75 | 330 | 16 | 31,25% | 880,84 | |||||
| SU-26 | 3 | 121,63 | 189 | 16 | 50,00% | 187,66 | |||||
| T-150 | 6 | 1214,94 | 863 | 16 | 56,25% | 2386,21 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1963,06 | 1059 | 16 | 68,75% | 2483,32 | |||||
| A-20 | 5 | 197,20 | 309 | 15 | 46,67% | 522,33 | |||||
| M41 | 5 | 628,80 | 435 | 15 | 53,33% | 1000,12 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1199,47 | 620 | 15 | 46,67% | 1742,79 | |||||
| L-60 | 2 | 135,07 | 290 | 15 | 46,67% | 622,42 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 386,40 | 634 | 15 | 60,00% | 727,21 | |||||
| T110E3 | 10 | 2300,21 | 792 | 14 | 57,14% | 1872,60 | |||||
| StuG IV | 5 | 469,50 | 324 | 14 | 28,57% | 917,18 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 723,00 | 608 | 14 | 50,00% | 1385,71 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 185,23 | 231 | 13 | 38,46% | 530,60 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 531,38 | 366 | 13 | 23,08% | 1357,28 | |||||
| P.43 bis | 6 | 828,23 | 698 | 13 | 53,85% | 1648,56 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 149,69 | 297 | 13 | 53,85% | 558,15 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1237,23 | 766 | 13 | 53,85% | 2296,07 | |||||
| Marder II | 3 | 199,46 | 208 | 13 | 38,46% | 455,65 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 730,62 | 850 | 13 | 84,62% | 2385,13 | |||||
| Obsidian | 8 | 1600,15 | 1038 | 13 | 53,85% | 2198,93 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1862,08 | 807 | 13 | 46,15% | 1954,51 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 180,42 | 327 | 12 | 58,33% | 1257,65 | |||||
| Churchill VII | 6 | 621,08 | 693 | 12 | 83,33% | 1244,36 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1190,25 | 696 | 12 | 41,67% | 1497,23 | |||||
| Lago | 4 | 585,91 | 494 | 11 | 54,55% | 1958,26 | |||||
| T30 | 9 | 3035,82 | 913 | 11 | 45,45% | 3325,71 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 828,91 | 458 | 11 | 36,36% | 603,65 | |||||
| Type T-34 | 5 | 493,82 | 417 | 11 | 54,55% | 1356,44 | |||||
| AMX 38 | 3 | 90,36 | 203 | 11 | 63,64% | 244,51 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 52,70 | 131 | 10 | 40,00% | 0,24 | |||||
| Object 283 | 9 | 1683,60 | 563 | 10 | 30,00% | 1536,64 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 836,50 | 592 | 10 | 60,00% | 1359,68 | |||||
| Somua SM | 8 | 1893,80 | 1124 | 10 | 70,00% | 2105,77 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 636,00 | 448 | 10 | 70,00% | 1046,21 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 772,67 | 832 | 9 | 66,67% | 1898,87 | |||||
| P.43 | 5 | 699,89 | 578 | 9 | 44,44% | 1740,14 | |||||
| S-51 | 7 | 709,67 | 646 | 9 | 55,56% | 777,11 | |||||
| SU-18 | 2 | 126,00 | 200 | 9 | 55,56% | 685,60 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 237,44 | 348 | 9 | 44,44% | 455,24 | |||||
| TOG II* | 6 | 1069,00 | 688 | 9 | 66,67% | 2363,15 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1914,00 | 1035 | 9 | 66,67% | 1934,10 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 49,25 | 120 | 8 | 25,00% | 0,30 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 65,13 | 147 | 8 | 62,50% | 261,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 135,75 | 254 | 8 | 37,50% | 483,62 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 113,88 | 198 | 8 | 62,50% | 348,28 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 65,13 | 103 | 8 | 12,50% | 0,00 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 186,00 | 171 | 8 | 0,00% | 270,33 | |||||
| SU-76M | 4 | 165,14 | 231 | 7 | 71,43% | 478,92 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 148,71 | 209 | 7 | 42,86% | 554,98 | |||||
| TS-54 | 8 | 2253,00 | 884 | 7 | 28,57% | 2708,96 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 632,14 | 455 | 7 | 57,14% | 907,08 | |||||
| Churchill I | 5 | 522,83 | 700 | 6 | 100,00% | 1243,29 | |||||
| AT-1 | 2 | 118,67 | 153 | 6 | 66,67% | 455,62 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2396,33 | 862 | 6 | 50,00% | 1868,62 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 87,50 | 268 | 6 | 33,33% | 112,86 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 74,50 | 146 | 6 | 33,33% | 2,48 | |||||
| T-116 | 3 | 190,17 | 252 | 6 | 66,67% | 756,67 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 420,20 | 411 | 5 | 60,00% | 1187,48 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 202,40 | 195 | 5 | 60,00% | 725,61 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 84,40 | 183 | 5 | 60,00% | 190,45 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1267,80 | 1058 | 5 | 80,00% | 2102,93 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 2505,80 | 1650 | 5 | 100,00% | 6974,54 | |||||
| LTG | 7 | 1120,00 | 1166 | 5 | 60,00% | 3402,04 | |||||
| Tetrarch | 2 | 282,80 | 481 | 5 | 40,00% | 1610,87 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 609,40 | 528 | 5 | 40,00% | 819,50 | |||||
| TS-5 | 8 | 1428,60 | 981 | 5 | 80,00% | 1606,95 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 798,60 | 289 | 5 | 40,00% | 528,97 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 176,75 | 337 | 4 | 75,00% | 1136,01 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 1323,25 | 1071 | 4 | 75,00% | 6206,26 | |||||
| D1 | 2 | 84,00 | 234 | 4 | 75,00% | 379,49 | |||||
| AMX 40 | 4 | 25,25 | 91 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 232,00 | 218 | 4 | 25,00% | 1220,39 | |||||
| SU-100 | 6 | 356,25 | 477 | 4 | 50,00% | 438,93 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1377,75 | 816 | 4 | 75,00% | 1190,63 | |||||
| T-50-2 | 6 | 242,25 | 293 | 4 | 25,00% | 359,23 | |||||
| Löwe | 8 | 1982,75 | 997 | 4 | 75,00% | 3032,94 | |||||
| LTP | 3 | 374,00 | 422 | 4 | 25,00% | 1994,58 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 288,00 | 136 | 4 | 0,00% | 58,67 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 151,00 | 418 | 3 | 100,00% | 975,81 | |||||
| M2 | 2 | 127,00 | 199 | 3 | 66,67% | 582,08 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 67,00 | 148 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 78,33 | 91 | 3 | 33,33% | 77,61 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 293,67 | 229 | 3 | 66,67% | 1287,34 | |||||
| T-62A | 10 | 1563,33 | 310 | 3 | 0,00% | 922,65 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 2893,33 | 1284 | 3 | 100,00% | 4325,51 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 1312,00 | 479 | 3 | 0,00% | 1272,56 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 182,50 | 280 | 2 | 50,00% | 1086,81 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 121,50 | 265 | 2 | 50,00% | 455,41 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 46,50 | 137 | 2 | 50,00% | 89,84 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 117,00 | 182 | 2 | 50,00% | 403,76 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 140,00 | 348 | 2 | 50,00% | 474,74 | |||||
| M15/42 | 3 | 332,50 | 214 | 2 | 50,00% | 868,58 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 365,00 | 656 | 2 | 50,00% | 2416,58 | |||||
| T-60 | 2 | 204,50 | 451 | 2 | 50,00% | 837,25 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 81,50 | 324 | 2 | 50,00% | 101,00 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 791,00 | 573 | 2 | 50,00% | 775,73 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 301,00 | 451 | 1 | 100,00% | 1936,31 | |||||
| Renault FT | 1 | 131,00 | 329 | 1 | 100,00% | 892,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 16 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1609,00 | 389 | 1 | 0,00% | 1281,59 | |||||
| BT-2 | 2 | 49,00 | 34 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| P26/40 | 4 | 1087,00 | 944 | 1 | 100,00% | 4842,66 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 42,00 | 195 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 157,00 | 273 | 1 | 100,00% | 532,46 | |||||
| T-26 | 2 | 251,00 | 663 | 1 | 100,00% | 1773,94 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 331,00 | 725 | 1 | 100,00% | 1735,38 | |||||
| SU-85B | 4 | 303,00 | 528 | 1 | 100,00% | 753,04 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 92 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 153,00 | 465 | 1 | 100,00% | 746,25 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 3243,00 | 591 | 1 | 0,00% | 2805,46 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 342,00 | 186 | 1 | 0,00% | 572,73 | |||||
| Windhund | 8 | 1789,00 | 543 | 1 | 0,00% | 1733,91 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 2124,00 | 771 | 1 | 0,00% | 3491,48 | |||||
| Char de transition | 6 | 695,00 | 725 | 1 | 100,00% | 975,19 | |||||
| Dicker Max | 6 | 264,00 | 134 | 1 | 0,00% | 140,38 | |||||
| Excalibur | 6 | 681,00 | 345 | 1 | 0,00% | 688,03 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 979,00 | 908 | 1 | 100,00% | 1576,51 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 314,00 | 66 | 1 | 0,00% | 36,55 |
stasio_47
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 10349 | 13 | 63 | 226 | ||||
| Ø Taso | 7,56 | 8,46 | 9,21 | 9,53 | ||||
| Voitot | 5553 | 53,66% | 11 | 84,62% | 37 | 58,73% | 140 | 61,95% |
| Häviöitä | 4664 | 45,07% | 2 | 15,38% | 26 | 41,27% | 84 | 37,17% |
| Tasapelejä | 132 | 1,28% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,88% |
| Taisteluja selvitty | 2303 | 22,25% | 7 | 53,85% | 19 | 30,16% | 72 | 31,86% |
| Vaunuja tuhottu | 8976 | 0,87 | 19 | 1,46 | 81 | 1,29 | 269 | 1,19 |
| Tuhoamissuhde | 1,12 | 3,17 | 1,84 | 1,75 | ||||
| Vaunuja havaittu | 14007 | 1,35 | 16 | 1,23 | 76 | 1,21 | 405 | 1,79 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.553,09 | 2.998,62 | 3.172,48 | 2.810,27 | ||||
| Valtauspisteitä | 4947 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 14 | 0,06 |
| Puolustuspisteitä | 6029 | 0,58 | 5 | 0,38 | 5 | 0,08 | 81 | 0,36 |
| Kokemus | 729,93 | 1.296,46 | 1.114,52 | 1.054,46 | ||||
| WN7 | 1390,15 | 2169,96 | 1855,53 | 1778,20 | ||||
| WN8 | 2042,63 | 3568,60 | 2908,08 | 2929,82 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 10349 | |
| Ø Taso | 7,56 | |
| Voitot | 5553 | 53,66% |
| Häviöitä | 4664 | 45,07% |
| Tasapelejä | 132 | 1,28% |
| Taisteluja selvitty | 2303 | 22,25% |
| Vaunuja tuhottu | 8976 | 0,87 |
| Tuhoamissuhde | 1,12 | |
| Vaunuja havaittu | 14007 | 1,35 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.553,09 | |
| Valtauspisteitä | 4947 | 0,48 |
| Puolustuspisteitä | 6029 | 0,58 |
| Kokemus | 729,93 | |
| WN7 | 1390,15 | |
| WN8 | 2042,63 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 13 | |
| Ø Taso | 8,46 | |
| Voitot | 11 | 84,62% |
| Häviöitä | 2 | 15,38% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 7 | 53,85% |
| Vaunuja tuhottu | 19 | 1,46 |
| Tuhoamissuhde | 3,17 | |
| Vaunuja havaittu | 16 | 1,23 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.998,62 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 5 | 0,38 |
| Kokemus | 1.296,46 | |
| WN7 | 2169,96 | |
| WN8 | 3568,60 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 63 | |
| Ø Taso | 9,21 | |
| Voitot | 37 | 58,73% |
| Häviöitä | 26 | 41,27% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 19 | 30,16% |
| Vaunuja tuhottu | 81 | 1,29 |
| Tuhoamissuhde | 1,84 | |
| Vaunuja havaittu | 76 | 1,21 |
| Vahinkoa aiheutettu | 3.172,48 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 5 | 0,08 |
| Kokemus | 1.114,52 | |
| WN7 | 1855,53 | |
| WN8 | 2908,08 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 226 | |
| Ø Taso | 9,53 | |
| Voitot | 140 | 61,95% |
| Häviöitä | 84 | 37,17% |
| Tasapelejä | 2 | 0,88% |
| Taisteluja selvitty | 72 | 31,86% |
| Vaunuja tuhottu | 269 | 1,19 |
| Tuhoamissuhde | 1,75 | |
| Vaunuja havaittu | 405 | 1,79 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.810,27 | |
| Valtauspisteitä | 14 | 0,06 |
| Puolustuspisteitä | 81 | 0,36 |
| Kokemus | 1.054,46 | |
| WN7 | 1778,20 | |
| WN8 | 2929,82 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 69 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 29 | 42,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 39 | 56,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 1 | 1,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 22 | 31,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 61 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 38 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.528,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 13 | 0,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 77 | 1,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 680,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 69 | |
| Voitot | 29 | 42,03% |
| Häviöitä | 39 | 56,52% |
| Tasapelejä | 1 | 1,45% |
| Taisteluja selvitty | 22 | 31,88% |
| Vaunuja tuhottu | 61 | 0,88 |
| Tuhoamissuhde | 1,30 | |
| Vaunuja havaittu | 38 | 0,55 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.528,42 | |
| Valtauspisteitä | 13 | 0,19 |
| Puolustuspisteitä | 77 | 1,12 |
| Kokemus | 680,65 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 392 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 180 | 45,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 202 | 51,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 10 | 2,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 140 | 35,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 278 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 210 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.677,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 391 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1200 | 3,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 645,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 392 | |
| Voitot | 180 | 45,92% |
| Häviöitä | 202 | 51,53% |
| Tasapelejä | 10 | 2,55% |
| Taisteluja selvitty | 140 | 35,71% |
| Vaunuja tuhottu | 278 | 0,71 |
| Tuhoamissuhde | 1,10 | |
| Vaunuja havaittu | 210 | 0,54 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.677,04 | |
| Valtauspisteitä | 391 | 1,00 |
| Puolustuspisteitä | 1200 | 3,06 |
| Kokemus | 645,86 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 3 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 2 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 6 | 1,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 3 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.891,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 1.059,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 5 | |
| Voitot | 3 | 60,00% |
| Häviöitä | 2 | 40,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 20,00% |
| Vaunuja tuhottu | 6 | 1,20 |
| Tuhoamissuhde | 1,50 | |
| Vaunuja havaittu | 3 | 0,60 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.891,20 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 1.059,20 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen