Seuraavat tankit eivät sisälly tilastoihin: Eclipse

starsatack

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 13.7.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja529271255475
Ø Taso8,1014,299,589,22
Voitot2656950,20%433,33%2443,64%21845,89%
Häviöitä2563948,44%758,33%2952,73%25453,47%
Tasapelejä7191,36%18,33%23,64%30,63%
Taisteluja selvitty1471427,80%216,67%1730,91%13628,63%
Vaunuja tuhottu432250,8270,58400,733730,79
Tuhoamissuhde1,130,701,051,10
Vaunuja havaittu483690,91262,17551,003140,66
Vahinkoa aiheutettu1.212,161.287,671.463,291.430,70
Valtauspisteitä613911,16201,671582,873740,79
Puolustuspisteitä278140,5300,0000,00680,14
Kokemus502,42421,17477,58700,37
WN71052,85833,74889,27871,38
WN81324,39725,981125,531141,19
Yhteensä
Taisteluja52927
Ø Taso8,10
Voitot2656950,20%
Häviöitä2563948,44%
Tasapelejä7191,36%
Taisteluja selvitty1471427,80%
Vaunuja tuhottu432250,82
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu483690,91
Vahinkoa aiheutettu1.212,16
Valtauspisteitä613911,16
Puolustuspisteitä278140,53
Kokemus502,42
WN71052,85
WN81324,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja12
Ø Taso14,29
Voitot433,33%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty216,67%
Vaunuja tuhottu70,58
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu262,17
Vahinkoa aiheutettu1.287,67
Valtauspisteitä201,67
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus421,17
WN7833,74
WN8725,98
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja55
Ø Taso9,58
Voitot2443,64%
Häviöitä2952,73%
Tasapelejä23,64%
Taisteluja selvitty1730,91%
Vaunuja tuhottu400,73
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu551,00
Vahinkoa aiheutettu1.463,29
Valtauspisteitä1582,87
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus477,58
WN7889,27
WN81125,53
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja475
Ø Taso9,22
Voitot21845,89%
Häviöitä25453,47%
Tasapelejä30,63%
Taisteluja selvitty13628,63%
Vaunuja tuhottu3730,79
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu3140,66
Vahinkoa aiheutettu1.430,70
Valtauspisteitä3740,79
Puolustuspisteitä680,14
Kokemus700,37
WN7871,38
WN81141,19
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu668,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus180,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu668,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus180,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja106000
Voitot4542,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5652,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä54,72%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3331,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu640,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu750,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.165,910,000,000,00
Valtauspisteitä130,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1651,5600,0000,0000,00
Kokemus448,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja106
Voitot4542,45%
Häviöitä5652,83%
Tasapelejä54,72%
Taisteluja selvitty3331,13%
Vaunuja tuhottu640,60
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu750,71
Vahinkoa aiheutettu1.165,91
Valtauspisteitä130,12
Puolustuspisteitä1651,56
Kokemus448,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja63000
Voitot2641,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3758,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1930,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu540,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu520,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu713,730,000,000,00
Valtauspisteitä1522,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170,2700,0000,0000,00
Kokemus337,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja63
Voitot2641,27%
Häviöitä3758,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1930,16%
Vaunuja tuhottu540,86
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu520,83
Vahinkoa aiheutettu713,73
Valtauspisteitä1522,41
Puolustuspisteitä170,27
Kokemus337,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja74000
Voitot3750,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3243,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu510,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu460,6200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.228,160,000,000,00
Valtauspisteitä1832,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5086,8600,0000,0000,00
Kokemus531,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja74
Voitot3750,00%
Häviöitä3750,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3243,24%
Vaunuja tuhottu510,69
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu460,62
Vahinkoa aiheutettu1.228,16
Valtauspisteitä1832,47
Puolustuspisteitä5086,86
Kokemus531,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1427000
Voitot57840,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä84058,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä90,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty39927,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8050,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu13760,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.136,440,000,000,00
Valtauspisteitä29782,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä42382,9700,0000,0000,00
Kokemus479,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1427
Voitot57840,50%
Häviöitä84058,86%
Tasapelejä90,63%
Taisteluja selvitty39927,96%
Vaunuja tuhottu8050,56
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu13760,96
Vahinkoa aiheutettu1.136,44
Valtauspisteitä29782,09
Puolustuspisteitä42382,97
Kokemus479,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot2232,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4667,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1927,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu360,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,730,000,000,00
Vaunuja havaittu510,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.090,240,000,000,00
Valtauspisteitä310,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1341,9700,0000,0000,00
Kokemus207,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot2232,35%
Häviöitä4667,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1927,94%
Vaunuja tuhottu360,53
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu510,75
Vahinkoa aiheutettu1.090,24
Valtauspisteitä310,46
Puolustuspisteitä1341,97
Kokemus207,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (273)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-856842,93445380454,50%1634,44
T34 81223,20570304850,52%1478,58
Waffenträger auf Pz. IV91572,47461192449,38%1389,06
T675651,61386164951,36%1580,98
UDES 1691623,21645139553,62%1736,01
IS-381219,37500133751,53%1479,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81380,37475132349,06%1483,87
Strv 103B101927,57554132250,30%1428,38
FV215b (183) 101742,67457130548,89%1321,57
M53/M5591484,81503118852,10%1614,78
T110E4101844,83510117252,05%1385,52
Cromwell6758,92472108853,68%1636,70
FV4005 Stage II101495,10503108749,40%1041,33
Manticore101040,1960294449,79%1151,47
TVP T 50/51101649,2958393650,85%1351,98
O-I61007,0353092456,60%2101,40
M446681,2038785149,71%1191,65
AMX 13 909820,3645285049,41%1173,78
Waffenträger auf E 100101872,6942681744,43%1216,87
Progetto M40 mod. 65101972,7858376547,97%1688,23
T92 HMC101388,5949574049,46%1277,34
AMX 50 B101795,7447773145,55%1391,51
T-103 81112,4964067350,07%1091,88
UDES 15/16101697,7357865748,55%1326,31
T3091595,4447860450,33%1443,22
Char Murat 91481,3170655744,17%1202,96
Sturer Emil7915,4037652148,75%1272,71
Char Futur 4 91521,3077146150,33%1359,13
Bat.-Châtillon 25 t101544,9153446049,78%1214,53
Crusader6242,1622145948,15%569,62
Kranvagn101655,5350745349,45%1262,45
Object 705A101836,2266542349,17%1430,80
IS7806,6043342151,54%1077,98
M127866,5936840652,46%1213,91
T499796,9349140649,01%1055,08
AMX ELC bis5229,2229439751,13%620,64
Strv 103-091701,2450038751,68%1577,13
E 100101685,5653638047,11%1213,48
AMX 50 Foch (155) 101614,4253738049,74%1094,01
T-5491168,9550736450,00%1145,35
Object 70591616,3873935949,30%1536,62
Emil I81223,7152035251,14%1458,12
Chrysler K GF 81097,8164435149,57%1154,12
Bat.-Châtillon 25 t AP91475,2350134052,35%1575,22
E 7591519,1354032154,83%1582,51
T-62A101441,1555131950,16%1198,79
Löwe 81075,7951131047,42%1166,09
Prototipo Standard B91697,8954328147,69%1673,29
M40/M4381126,1153627851,08%1207,48
Tortoise91515,4245124844,35%1139,28
T28 Concept 7873,8741024548,16%1183,93
Covenanter593,2816523546,81%95,15
AMX 50 10081103,0647323253,02%1258,58
Churchill VII6399,9628723247,41%512,88
Nergal 81168,1774722849,12%1119,22
AMX 13 757475,6339621946,58%840,26
AMX M4 mle. 4571006,9646021350,70%1427,63
Nashorn6710,3133820350,74%1242,49
Churchill I5285,9624418445,65%410,68
T25/27883,2046017562,29%1437,46
FV4004 Conway91609,5556017356,07%1443,61
Emil II91502,7654616944,97%1275,73
SU-130PM 81180,1565316946,75%1130,36
Fauteur111897,1082516548,48%1164,90
AMX 50 Foch B101549,6766116253,09%1093,70
AAT60 81269,6179316253,09%1385,70
FV230 Canopener101668,7077116045,63%1111,88
BZ-75101663,8280515854,43%1222,32
KV-37844,0040615747,77%1003,42
Grille 15102066,3345315648,72%1622,50
Strv 746698,8142615358,82%1415,91
GSOR 3301 AVR FS9746,4255915247,37%967,51
Leo7813,1244815044,67%1198,52
T-345245,9321814950,34%514,68
SU-1006386,8225314839,86%444,68
T 55A 91265,5062313947,48%1097,42
T28 Prototype81428,0262513855,07%1649,98
FV227 Conceiver81019,0670813346,62%1022,47
BDR G1 B5498,7932513155,73%1029,76
AMX 50 12091055,0241812846,88%825,52
IS-4101541,9051912850,78%1183,70
Konštrukta T-34/1007910,8747612647,62%1541,97
VK 36.01 (H)6605,0937912651,59%987,23
FV229 Contender91435,1978712652,38%1192,56
T-109874,6137512542,40%626,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5228,2422412550,40%463,22
Tiger I7882,1546712355,28%1192,36
SU-855281,5719012244,26%440,60
Conqueror91279,9071012245,90%1002,14
53TP Markowskiego81111,4969011641,38%1047,15
G.W. Panther7742,2834411650,00%829,89
AMX M4 mle. 54101461,4573311449,12%960,44
ARL 446697,2736111150,45%1265,97
BZ-1668965,4055211149,55%993,75
FV217 Badger101749,5863210649,06%1205,41
Škoda T 256684,8041110442,31%1278,47
M-III-Y81336,3084210456,73%1624,58
Tiger II81104,3051510250,00%1237,26
Matilda4113,411849548,42%116,83
UDES 0381155,754949345,16%1129,36
KV-15372,112418942,70%553,36
50TP Tyszkiewicza91436,837068840,91%1095,21
GSOR the TANK 91318,006868850,00%1220,86
T-1506749,414068751,72%1335,88
KV-26724,404788650,00%1210,52
Saryuda 91317,836928448,81%937,97
A-20547,141688343,37%47,35
ST-I91551,624828145,68%1341,84
GSR 3301 Setter7461,075608149,38%886,94
T2971054,538077958,23%1401,80
AMX 12 t6267,673217945,57%498,50
T110E5101481,947567946,84%952,29
Pz.Sfl. IVc5490,784177948,10%1074,05
T3281440,228227847,44%1588,79
Grille5371,582347646,05%676,81
Lorraine 155 mle. 507607,053007648,68%690,53
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,752217554,67%138,90
BZ-6891205,975417548,00%927,01
G.W. Tiger (P)8749,763077440,54%720,94
Object 4168853,814037044,29%922,64
M415456,873316861,76%759,59
IS-7101842,758866852,94%1475,64
Lorraine 40 t 81148,566686847,06%1269,74
Jagdpanzer E 100101161,296756654,55%762,09
Hummel6368,832226443,75%370,41
Ferdinand81061,975886442,19%906,69
Škoda T 5091416,036626357,14%1329,76
A-447721,934085846,55%975,26
T-29 3351,752715653,57%1386,70
Jagdpanther7963,155525545,45%1135,32
Sturmpanzer II4186,761875062,00%566,94
M-II-Y71134,738584967,35%1628,48
M-VI-Y91578,378084948,98%1385,64
Strv 107-12111597,986724845,83%841,39
Patton the Tank 9977,815804850,00%884,74
LHMTV8512,276734850,00%788,44
FV4025 Contriver111597,387714740,43%834,79
FV224 Chopper71109,527654654,35%1474,26
O-Ni71145,845674358,14%1734,40
M10391171,196294327,91%787,15
AMX 65 t81129,936524341,86%1155,52
Vickers Medium Mk. I141,60984250,00%80,36
SU-1527832,714164252,38%1173,95
Caernarvon81030,605634247,62%1011,72
AMX M4 mle. 5191639,958244143,90%1391,36
Rambo 91007,296184134,15%648,94
BZ-5871163,686374060,00%1621,00
M-V-Y101635,307024037,50%972,36
Tiger 131 6706,954574057,50%1219,00
T82 HMC4320,742153953,85%1085,94
BT-7442,871263844,74%58,53
60TP Lewandowskiego102136,187883850,00%1554,79
UDES 14 Alt 58823,215143839,47%760,55
Jagdtiger91230,716543847,37%854,89
FV3046445,033173850,00%635,17
Super Conqueror101564,617103842,11%1037,05
Type 5 Ke-Ho4230,652353745,95%642,10
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81169,546713751,35%1362,07
Vickers Medium Mk. III3108,171383540,00%158,11
BZ-79111645,668113545,71%764,96
Marder 38T4457,674733354,55%1226,28
Cruiser Mk. IV4112,651733148,39%163,41
KR-1111569,978012948,28%876,32
KV-1S6721,793732839,29%1112,99
Super Hellcat 7730,213592832,14%860,90
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,701532751,85%201,90
Charioteer81074,046002744,44%1122,92
M48A2 Räumpanzer 8950,006522744,44%935,26
M18 Hellcat6414,042972646,15%554,07
Pawlack Tank6786,856472657,69%1259,88
Sexton II3136,361682564,00%577,70
Škoda T 245400,542692445,83%1044,59
AMX 404230,522492352,17%834,58
Ikv 1035312,302432352,17%628,13
Lorraine 155 mle. 518770,785852352,17%759,12
AMX 13 10510935,433912339,13%853,06
Type 98 Ke-Ni3164,641662240,91%471,33
KV-48491,593352240,91%294,06
45TP Habicha71084,436432133,33%1275,14
Marder II3106,621552157,14%210,55
AT 25298,763182152,38%597,48
Bat.-Châtillon 12 t8605,863662147,62%898,58
P.44 Pantera8928,854082045,00%934,03
Windhund 81018,056332055,00%1089,60
T-28464,951261942,11%27,03
M66703,446331844,44%1024,86
Cruiser Mk. III394,061311855,56%304,46
Somua SM 81232,227981844,44%1151,20
Vickers Medium Mk. II256,81901643,75%42,58
Type 3 Chi-Nu5125,751501625,00%47,02
Black Prince7535,503431631,25%421,92
T-60292,061641656,25%305,74
T71 CMCD7578,064551662,50%1273,17
Jagdpanzer IV6705,675081546,67%1261,37
Carro da Combattimento 45 t 101269,476281540,00%760,45
Ikv 90 Typ B7720,142941428,57%804,94
40TP Habicha6431,773501330,77%561,06
ST vz. 394135,331671233,33%147,36
AT 158987,003551233,33%824,32
Strv m/425217,912521154,55%443,74
IS-6 8582,404371070,00%578,83
Panhard AML Lynx 6x68259,803511050,00%269,49
Staghound Mk. III6651,105851040,00%1104,58
KV-1SA 5392,204271040,00%527,45
T78 6761,705581030,00%910,43
T-46360,56135966,67%248,70
T-26234,0098966,67%230,85
FV215b 101018,67909977,78%741,91
Hotchkiss H35263,13113837,50%27,16
Vickers Mk. E Type B274,13134837,50%59,87
M3 Lee4269,00248862,50%983,74
AMX 38382,00150850,00%93,27
Hotchkiss EBR7545,13419837,50%974,19
T-50-2 6399,00284862,50%998,28
Light Mk. VIC 275,8888825,00%137,84
T1 Heavy5564,29642771,43%1306,94
Ikv 65 Alt II6631,00260728,57%953,29
A-436111,71201742,86%40,02
T-70394,71123728,57%83,43
T-116 3169,86203742,86%526,32
MTLS-1G14 3327,14379785,71%1440,43
25TP KSUST II5276,17401650,00%538,59
MS-1166,50118666,67%323,20
M75195,17183633,33%389,41
T56 GMC3190,33166633,33%452,55
T7 Combat Car 270,17192683,33%345,21
Pz.Kpfw. 35 (t)280,40125540,00%151,73
Type 95 Ha-Go2157,80214580,00%800,83
BT-2251,40145560,00%172,24
Type 2597 Chi-Ha377,80130560,00%181,94
Type 91 Heavy3160,00209560,00%503,51
Loyd Gun Carriage2101,8079520,00%437,75
G.Pz. Mk. VI (e)28,0065540,00%21,26
AMR 35 2180,20284580,00%819,60
Valiant 5505,60533540,00%1067,59
T1 Cunningham189,75165425,00%306,29
Renault NC-31193,75147475,00%528,08
BT-7 artillery 3352,50392425,00%1268,16
T803111299,7552240,00%488,38
M2 Light293,3387333,33%118,81
Type 95 Heavy4123,67183333,33%131,44
AMX 13 F3 AM6489,33251333,33%468,78
Cruiser Mk. I183,67103333,33%170,47
Alecto4218,67248366,67%591,77
AT 77482,33393366,67%539,24
T-45 2374,00572333,33%1962,65
Type 63 81709,3312193100,00%2320,34
Strv fm/21198,5011920,00%272,35
Ikv 723273,502602100,00%797,64
Leichttraktor165,5098250,00%137,05
Type 97 Te-Ke 275,0010520,00%99,04
Panzerwagen 39 3356,50461250,00%1577,14
IS-2-II8442,50332250,00%306,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6169,5012820,00%100,54
T-34 with L-11 4168,505242100,00%566,18
MKA 2319,0028620,00%1145,75
StuG IV 5579,504952100,00%1596,92
43 M. Toldi III 3160,003162100,00%786,24
Fiat 30001175,002791100,00%1026,28
Renault FT153,002021100,00%299,59
4TP1111,002601100,00%540,02
M5A1 Stuart441,002591100,00%261,00
Panzerjäger I266,003610,00%0,00
Wespe30,002110,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr20,00821100,00%261,00
Panhard AMD 178B60,006910,00%0,00
Black Prince II 7163,006841100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 4354,0016810,00%742,98
M24E2 Super Chaffee 6592,0031010,00%1203,95
L-60 2133,004371100,00%707,99
Valentine II 4303,007831100,00%1196,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,008510,00%0,00
Chi-Go 7240,006231100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 13.7.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.7.2026
Lähti: 12.7.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.5.2026
Lähti: 15.6.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 21.12.2024
Lähti: 7.9.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 21.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.11.2024
Lähti: 21.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.9.2024
Lähti: 9.11.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2024
Lähti: 14.9.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.5.2024
Lähti: 8.9.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.4.2024
Lähti: 10.4.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.4.2024
Lähti: 4.4.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.12.2023
Lähti: 19.12.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.7.2023
Lähti: 19.7.2023