| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T92 | 8 | 392,97 | 365 | 242 | 38,84% | 459,44 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 692,95 | 419 | 214 | 49,53% | 900,69 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 64,08 | 149 | 191 | 40,84% | 36,76 | |||||
| SU-101 | 8 | 783,56 | 526 | 183 | 46,45% | 742,60 | |||||
| KV-2 | 6 | 365,48 | 267 | 182 | 43,41% | 380,96 | |||||
| SU-100 | 6 | 500,04 | 302 | 166 | 53,01% | 737,72 | |||||
| T-34-85 | 6 | 346,90 | 320 | 163 | 47,24% | 460,43 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 193,40 | 227 | 126 | 56,35% | 555,54 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 297,55 | 289 | 120 | 45,00% | 569,37 | |||||
| Type 64 | 6 | 128,87 | 186 | 119 | 33,61% | 12,08 | |||||
| M44 | 6 | 518,74 | 308 | 109 | 44,95% | 739,29 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 300,77 | 265 | 108 | 38,89% | 295,59 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1024,07 | 731 | 96 | 51,04% | 1122,71 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 346,52 | 323 | 88 | 48,86% | 857,73 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 110,74 | 193 | 87 | 43,68% | 311,56 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 450,35 | 518 | 83 | 51,81% | 810,15 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 83,27 | 112 | 81 | 44,44% | 39,08 | |||||
| M41 | 5 | 222,80 | 199 | 76 | 52,63% | 236,58 | |||||
| T82 HMC | 4 | 59,24 | 81 | 75 | 28,00% | 0,33 | |||||
| T-43 | 7 | 470,78 | 376 | 72 | 51,39% | 565,36 | |||||
| Churchill III | 5 | 179,94 | 253 | 71 | 39,44% | 81,96 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 570,17 | 411 | 66 | 51,52% | 1013,59 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1073,86 | 537 | 66 | 39,39% | 674,05 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1172,19 | 724 | 63 | 47,62% | 1381,34 | |||||
| SU-152 | 7 | 528,57 | 325 | 58 | 50,00% | 570,53 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 550,91 | 380 | 56 | 42,86% | 740,31 | |||||
| T-44 | 8 | 757,22 | 549 | 54 | 46,30% | 836,34 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 649,42 | 550 | 53 | 49,06% | 724,09 | |||||
| Wespe | 3 | 54,90 | 90 | 51 | 45,10% | 76,15 | |||||
| A-20 | 5 | 142,37 | 193 | 49 | 53,06% | 351,23 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 434,15 | 332 | 47 | 44,68% | 306,36 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 217,70 | 175 | 43 | 30,23% | 268,06 | |||||
| Covenanter | 5 | 67,95 | 129 | 43 | 44,19% | 43,07 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1434,49 | 697 | 43 | 62,79% | 1751,34 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1062,93 | 636 | 42 | 47,62% | 993,24 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1558,33 | 783 | 40 | 57,50% | 1528,31 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 906,71 | 777 | 34 | 64,71% | 1222,71 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 884,97 | 392 | 34 | 52,94% | 832,37 | |||||
| Matilda | 4 | 426,71 | 284 | 31 | 45,16% | 1194,56 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1035,87 | 555 | 31 | 48,39% | 1564,94 | |||||
| 122 TM | 8 | 1362,35 | 750 | 31 | 51,61% | 1512,05 | |||||
| SU-85 | 5 | 183,30 | 201 | 30 | 33,33% | 125,70 | |||||
| SU-26 | 3 | 115,97 | 107 | 30 | 33,33% | 57,82 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 383,72 | 347 | 29 | 41,38% | 1424,45 | |||||
| Churchill VII | 6 | 993,18 | 764 | 28 | 57,14% | 1943,63 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 16,64 | 105 | 28 | 46,43% | 59,54 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1212,48 | 931 | 23 | 78,26% | 1719,32 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 734,83 | 348 | 23 | 47,83% | 1288,85 | |||||
| Valentine AT | 4 | 111,09 | 139 | 23 | 43,48% | 81,18 | |||||
| T-150 | 6 | 365,65 | 288 | 23 | 43,48% | 367,62 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 43,09 | 139 | 22 | 40,91% | 14,88 | |||||
| Churchill I | 5 | 735,33 | 488 | 21 | 47,62% | 1659,24 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 398,53 | 265 | 19 | 36,84% | 371,56 | |||||
| SU-5 | 4 | 99,00 | 89 | 18 | 27,78% | 0,86 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 128,71 | 161 | 17 | 52,94% | 182,62 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1454,65 | 708 | 17 | 35,29% | 1660,24 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 188,67 | 245 | 15 | 60,00% | 533,48 | |||||
| M2 Light | 2 | 96,36 | 190 | 14 | 57,14% | 293,73 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 200,07 | 228 | 14 | 42,86% | 483,37 | |||||
| SU-76M | 4 | 85,07 | 92 | 14 | 35,71% | 0,00 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 677,86 | 449 | 14 | 50,00% | 787,93 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 59,31 | 125 | 13 | 61,54% | 223,37 | |||||
| 10TP | 3 | 231,08 | 183 | 13 | 46,15% | 819,93 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 284,15 | 307 | 13 | 53,85% | 592,55 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 124,17 | 151 | 12 | 33,33% | 137,72 | |||||
| T-50-2 | 6 | 348,75 | 256 | 12 | 33,33% | 632,73 | |||||
| T-29 | 3 | 145,25 | 152 | 12 | 33,33% | 237,14 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 233,58 | 311 | 12 | 58,33% | 545,23 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 33,55 | 53 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 32,64 | 61 | 11 | 18,18% | 0,00 | |||||
| IS-7 | 10 | 2652,00 | 773 | 11 | 27,27% | 1979,80 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 54,64 | 116 | 11 | 54,55% | 116,03 | |||||
| Black Prince | 7 | 1201,50 | 758 | 10 | 60,00% | 1590,71 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 345,30 | 311 | 10 | 60,00% | 937,81 | |||||
| AT-1 | 2 | 53,20 | 117 | 10 | 60,00% | 162,85 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 36,67 | 118 | 9 | 44,44% | 46,12 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 30,11 | 87 | 9 | 55,56% | 155,62 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 21,44 | 102 | 9 | 44,44% | 27,48 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 90,38 | 161 | 8 | 37,50% | 186,12 | |||||
| SU-85B | 4 | 304,00 | 292 | 8 | 62,50% | 739,34 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 165,88 | 194 | 8 | 62,50% | 636,13 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 101,00 | 182 | 7 | 42,86% | 309,10 | |||||
| T20 | 7 | 1063,43 | 692 | 7 | 42,86% | 1278,65 | |||||
| AMX 40 | 4 | 139,14 | 178 | 7 | 57,14% | 415,38 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 26,29 | 117 | 7 | 57,14% | 145,38 | |||||
| Marder II | 3 | 86,29 | 120 | 7 | 42,86% | 15,22 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 331,43 | 207 | 7 | 14,29% | 745,86 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 28,50 | 100 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 41,83 | 129 | 6 | 50,00% | 84,37 | |||||
| 14TP | 4 | 28,33 | 89 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 1000,83 | 746 | 6 | 100,00% | 3013,95 | |||||
| T-26 | 2 | 41,67 | 72 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 20,33 | 71 | 6 | 66,67% | 227,75 | |||||
| Alecto | 4 | 85,00 | 141 | 6 | 50,00% | 89,05 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2068,17 | 664 | 6 | 33,33% | 1077,55 | |||||
| T6 Medium | 4 | 999,33 | 431 | 6 | 66,67% | 3293,16 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 48,80 | 105 | 5 | 60,00% | 164,03 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 30,20 | 67 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 82,80 | 163 | 5 | 60,00% | 186,52 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 129,80 | 169 | 5 | 40,00% | 221,56 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 178,00 | 252 | 5 | 60,00% | 537,20 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 165,40 | 75 | 5 | 0,00% | 167,99 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 132,20 | 226 | 5 | 20,00% | 67,63 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 27,75 | 55 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 59,00 | 118 | 4 | 50,00% | 79,88 | |||||
| AMX 38 | 3 | 18,50 | 117 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 38,00 | 87 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 565,25 | 636 | 4 | 50,00% | 949,43 | |||||
| KV-122 | 7 | 716,00 | 588 | 4 | 100,00% | 1065,41 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 69,67 | 182 | 3 | 66,67% | 328,73 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 507,33 | 315 | 3 | 66,67% | 1427,27 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 76,67 | 239 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 40,00 | 63 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 607,33 | 361 | 3 | 33,33% | 1914,96 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 14,00 | 29 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 108,67 | 211 | 3 | 66,67% | 358,33 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 107,00 | 89 | 3 | 33,33% | 82,20 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 90,67 | 119 | 3 | 66,67% | 426,14 | |||||
| T-26G FT | 2 | 93,33 | 144 | 3 | 66,67% | 282,74 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 926,00 | 427 | 3 | 100,00% | 2320,73 | |||||
| KV-1 | 5 | 38,67 | 158 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 30,33 | 96 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| SU-122A | 5 | 90,00 | 95 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 114,33 | 151 | 3 | 33,33% | 86,14 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 207,33 | 254 | 3 | 66,67% | 513,08 | |||||
| T-34 | 5 | 359,00 | 358 | 2 | 50,00% | 860,34 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 79,50 | 49 | 2 | 0,00% | 166,67 | |||||
| Renault FT | 1 | 64,00 | 68 | 2 | 0,00% | 102,17 | |||||
| BT-7 | 4 | 0,00 | 95 | 2 | 50,00% | 102,04 | |||||
| M3 Lee | 4 | 337,00 | 191 | 2 | 50,00% | 1175,63 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 1182,00 | 876 | 2 | 50,00% | 2815,29 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 55,00 | 39 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,00 | 20 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Marder 38T | 4 | 143,50 | 123 | 2 | 0,00% | 92,07 | |||||
| Renault R35 | 2 | 23,50 | 62 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 305,00 | 244 | 2 | 50,00% | 808,53 | |||||
| Object 283 | 9 | 898,00 | 480 | 2 | 50,00% | 650,83 | |||||
| T-116 | 3 | 269,00 | 333 | 2 | 100,00% | 1230,62 | |||||
| MKA | 2 | 101,50 | 189 | 2 | 50,00% | 214,30 | |||||
| Excelsior | 5 | 115,00 | 209 | 2 | 50,00% | 89,05 | |||||
| FCM 2C | 3 | 674,50 | 334 | 2 | 0,00% | 2057,25 | |||||
| D2 | 3 | 0,00 | 28 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 0,00 | 50 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 0,00 | 37 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 176,00 | 142 | 1 | 0,00% | 813,17 | |||||
| M2 | 2 | 152,00 | 296 | 1 | 100,00% | 788,42 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 343,00 | 145 | 1 | 0,00% | 917,57 | |||||
| M15/42 | 3 | 331,00 | 159 | 1 | 0,00% | 996,21 | |||||
| BT-2 | 2 | 113,00 | 229 | 1 | 100,00% | 541,06 | |||||
| T-28 | 4 | 279,00 | 430 | 1 | 100,00% | 1003,95 | |||||
| D1 | 2 | 7,00 | 101 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 0,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 100 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 0,00 | 142 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 128,00 | 147 | 1 | 100,00% | 393,15 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 517,00 | 573 | 1 | 100,00% | 3043,55 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 139,00 | 117 | 1 | 0,00% | 379,90 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 3,00 | 74 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 97 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1976,00 | 506 | 1 | 0,00% | 2051,31 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1521,00 | 554 | 1 | 0,00% | 1190,76 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 108,00 | 161 | 1 | 0,00% | 20,40 |
srapet
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 4477 | 0 | 0 | 17 | ||||
| Ø Taso | 5,76 | 0,00 | 0,00 | 8,65 | ||||
| Voitot | 2050 | 45,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 35,29% |
| Häviöitä | 2380 | 53,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 11 | 64,71% |
| Tasapelejä | 47 | 1,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1058 | 23,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 5 | 29,41% |
| Vaunuja tuhottu | 2156 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 7 | 0,41 |
| Tuhoamissuhde | 0,63 | 0,00 | 0,00 | 0,58 | ||||
| Vaunuja havaittu | 3167 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 12 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 450,05 | 0,00 | 0,00 | 1.391,82 | ||||
| Valtauspisteitä | 1296 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1186 | 0,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 335,69 | 0,00 | 0,00 | 701,24 | ||||
| WN7 | 593,00 | 0,00 | 0,00 | 590,43 | ||||
| WN8 | 642,57 | 0,00 | 0,00 | 1048,05 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 4477 | |
| Ø Taso | 5,76 | |
| Voitot | 2050 | 45,79% |
| Häviöitä | 2380 | 53,16% |
| Tasapelejä | 47 | 1,05% |
| Taisteluja selvitty | 1058 | 23,63% |
| Vaunuja tuhottu | 2156 | 0,48 |
| Tuhoamissuhde | 0,63 | |
| Vaunuja havaittu | 3167 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 450,05 | |
| Valtauspisteitä | 1296 | 0,29 |
| Puolustuspisteitä | 1186 | 0,26 |
| Kokemus | 335,69 | |
| WN7 | 593,00 | |
| WN8 | 642,57 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 17 | |
| Ø Taso | 8,65 | |
| Voitot | 6 | 35,29% |
| Häviöitä | 11 | 64,71% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 5 | 29,41% |
| Vaunuja tuhottu | 7 | 0,41 |
| Tuhoamissuhde | 0,58 | |
| Vaunuja havaittu | 12 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.391,82 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 701,24 | |
| WN7 | 590,43 | |
| WN8 | 1048,05 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 106 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 40 | 37,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 65 | 61,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 1 | 0,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 29 | 27,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 29 | 0,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 92 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 307,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 27 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 35 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 226,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 106 | |
| Voitot | 40 | 37,74% |
| Häviöitä | 65 | 61,32% |
| Tasapelejä | 1 | 0,94% |
| Taisteluja selvitty | 29 | 27,36% |
| Vaunuja tuhottu | 29 | 0,27 |
| Tuhoamissuhde | 0,38 | |
| Vaunuja havaittu | 92 | 0,87 |
| Vahinkoa aiheutettu | 307,75 | |
| Valtauspisteitä | 27 | 0,25 |
| Puolustuspisteitä | 35 | 0,33 |
| Kokemus | 226,08 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen