sonicmen

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5171152557
Ø Taso7,6910,009,929,96
Voitot2634250,94%240,00%1456,00%3154,39%
Häviöitä2463147,63%360,00%1144,00%2442,11%
Tasapelejä7381,43%00,00%00,00%23,51%
Taisteluja selvitty1763234,10%00,00%1040,00%2442,11%
Vaunuja tuhottu483810,9410,20220,88591,04
Tuhoamissuhde1,420,201,471,79
Vaunuja havaittu490480,9500,00160,64390,68
Vahinkoa aiheutettu1.173,52992,801.599,641.718,12
Valtauspisteitä599271,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä401740,7800,0000,0000,00
Kokemus518,42397,20564,16553,18
WN71174,91233,881026,001107,47
WN81523,34607,131261,191333,58
Yhteensä
Taisteluja51711
Ø Taso7,69
Voitot2634250,94%
Häviöitä2463147,63%
Tasapelejä7381,43%
Taisteluja selvitty1763234,10%
Vaunuja tuhottu483810,94
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu490480,95
Vahinkoa aiheutettu1.173,52
Valtauspisteitä599271,16
Puolustuspisteitä401740,78
Kokemus518,42
WN71174,91
WN81523,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja5
Ø Taso10,00
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,20
Tuhoamissuhde0,20
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu992,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus397,20
WN7233,88
WN8607,13
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja25
Ø Taso9,92
Voitot1456,00%
Häviöitä1144,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1040,00%
Vaunuja tuhottu220,88
Tuhoamissuhde1,47
Vaunuja havaittu160,64
Vahinkoa aiheutettu1.599,64
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus564,16
WN71026,00
WN81261,19
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja57
Ø Taso9,96
Voitot3154,39%
Häviöitä2442,11%
Tasapelejä23,51%
Taisteluja selvitty2442,11%
Vaunuja tuhottu591,04
Tuhoamissuhde1,79
Vaunuja havaittu390,68
Vahinkoa aiheutettu1.718,12
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus553,18
WN71107,47
WN81333,58
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja116000
Voitot3832,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7463,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä43,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2925,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu600,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu1040,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.515,180,000,000,00
Valtauspisteitä1351,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0100,0000,0000,00
Kokemus388,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja116
Voitot3832,76%
Häviöitä7463,79%
Tasapelejä43,45%
Taisteluja selvitty2925,00%
Vaunuja tuhottu600,52
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu1040,90
Vahinkoa aiheutettu1.515,18
Valtauspisteitä1351,16
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus388,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot1043,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1147,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä28,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1147,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,580,000,000,00
Vaunuja havaittu170,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.461,090,000,000,00
Valtauspisteitä341,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,3900,0000,0000,00
Kokemus456,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot1043,48%
Häviöitä1147,83%
Tasapelejä28,70%
Taisteluja selvitty1147,83%
Vaunuja tuhottu190,83
Tuhoamissuhde1,58
Vaunuja havaittu170,74
Vahinkoa aiheutettu1.461,09
Valtauspisteitä341,48
Puolustuspisteitä90,39
Kokemus456,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot527,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1161,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä211,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty633,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu60,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu439,330,000,000,00
Valtauspisteitä281,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus165,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot527,78%
Häviöitä1161,11%
Tasapelejä211,11%
Taisteluja selvitty633,33%
Vaunuja tuhottu100,56
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu60,33
Vahinkoa aiheutettu439,33
Valtauspisteitä281,56
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus165,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot919,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3778,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty817,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,2800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu410,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu514,550,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä350,7400,0000,0000,00
Kokemus159,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot919,15%
Häviöitä3778,72%
Tasapelejä12,13%
Taisteluja selvitty817,02%
Vaunuja tuhottu130,28
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu410,87
Vahinkoa aiheutettu514,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä350,74
Kokemus159,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja79000
Voitot3443,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4556,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2936,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu620,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu740,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.264,040,000,000,00
Valtauspisteitä1301,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2222,8100,0000,0000,00
Kokemus513,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja79
Voitot3443,04%
Häviöitä4556,96%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2936,71%
Vaunuja tuhottu620,78
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu740,94
Vahinkoa aiheutettu1.264,04
Valtauspisteitä1301,65
Puolustuspisteitä2222,81
Kokemus513,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja83000
Voitot3238,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4756,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2934,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu550,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu820,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu846,340,000,000,00
Valtauspisteitä2162,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä440,5300,0000,0000,00
Kokemus278,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja83
Voitot3238,55%
Häviöitä4756,63%
Tasapelejä44,82%
Taisteluja selvitty2934,94%
Vaunuja tuhottu550,66
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu820,99
Vahinkoa aiheutettu846,34
Valtauspisteitä2162,60
Puolustuspisteitä440,53
Kokemus278,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot225,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä675,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty112,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu111,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.229,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus163,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot225,00%
Häviöitä675,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty112,50%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu111,38
Vahinkoa aiheutettu1.229,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus163,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (451)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. III/IV5344,1228877852,06%893,20
AMX 13 909934,9457876952,41%1555,89
E 25 71147,7657470351,92%1983,94
T34 81305,2263968652,62%1576,44
T-5491360,3163059951,42%1450,78
ELC EVEN 90 8720,6867752551,24%1535,47
T57 Heavy102112,2557346446,77%1645,12
Strv 103-092084,9959846053,04%2140,88
T-448857,5344945849,34%1097,90
KV-48914,6446043650,69%958,47
E 7591542,2668643445,62%1424,84
G.W. Panther71070,6836842546,82%1242,34
Waffenträger auf Pz. IV91915,5749941751,08%1765,19
G.W. Tiger91296,4045740148,13%1255,57
ST-I91624,2756640047,25%1469,39
IS-6 81394,7866438948,84%1710,54
Spähpanzer Ru 2519936,4754038652,85%1624,41
Progetto M40 mod. 65101884,9053038247,12%1565,83
IS-381252,3152537650,80%1437,10
Bat.-Châtillon 25 t AP91542,4552437549,60%1646,11
ISU-15281440,5551037454,28%1704,96
Caernarvon Action X 81353,2176736547,40%1700,19
Object 70492110,7054836250,83%1885,83
Tiger II8929,5447336046,39%941,68
Caernarvon81126,8153835950,70%1273,95
T54E191830,7461635355,24%2010,28
M10391609,7257034948,14%1586,56
Type 6191724,4659834149,85%1758,51
T4991029,1752933950,44%1607,02
Tortoise91551,4455533948,67%1200,50
Bat.-Châtillon 25 t101935,8562033751,63%1630,06
FV4202 81240,0278833151,66%1809,75
Jagdpanther II81578,7657232748,93%1912,10
Škoda T 5091846,1659232347,99%1950,23
Grille 15101879,2652632147,66%1349,24
Jagdtiger91794,2952831753,31%1642,06
T-284315,6424631551,11%977,19
AMX 50 12091728,1853731550,48%1738,71
Conqueror91693,7355031449,68%1613,32
SU-1006705,7638030855,84%1275,66
T297956,5844130647,71%1091,65
E 5091544,3454430352,81%1582,97
T-54 ltwt.91052,0254030156,15%1879,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91721,1857229653,04%1736,42
STA-181186,9949229247,26%1635,74
T3091889,7662329150,86%1792,02
T6981370,2460729056,21%2117,84
Leopard Prototyp A91783,0954728949,83%1773,12
KV-37700,0638328846,88%751,05
Rheinmetall Panzerwagen101060,8457628844,79%1035,25
Emil II91852,7357428647,55%1811,58
WZ-132A9985,4453428251,42%1523,71
KV-856728,2236828046,43%1219,75
AMX 50 Foch92153,4959127955,91%2332,41
AMX 50 10081310,8650427343,59%1388,18
T-34-28983,3148426751,31%1280,44
VK 45.02 (P) Ausf. A81362,3954926547,55%1608,76
Cromwell6821,4749226353,99%2060,24
T28 Prototype81480,3450225254,76%1815,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81686,7362725255,95%2122,07
AMX M4 mle. 457982,7044025042,40%1237,90
AT 1581387,1151524951,81%1563,67
UDES 0381665,4060924753,44%2254,17
VK 100.01 (P)81240,4053424350,21%1534,03
Type 4 Heavy91403,3954324239,67%1145,98
T2881493,3148323847,06%1629,76
E 100101642,1649623641,53%1173,25
T3281374,4657923552,77%1727,67
Panther II81205,0948223246,12%1588,69
M66567,3334523152,38%786,04
Jagdpanther71219,0651623154,98%1819,99
SU-1527978,0545822945,85%1380,77
O-Ho81479,4555722746,26%1788,36
SU-10181381,7850822449,55%1754,24
SU-122-5491603,8556922450,00%1519,23
IS7803,7042722254,05%1038,32
Hummel6849,6031522044,55%1161,77
Type 586852,7464721958,90%2167,68
T25/271020,8845921553,02%1697,04
AMX 30 1er prototype91753,0864921449,53%1890,25
AMX 12 t6473,4038821147,87%1196,51
AMX 50 B102155,3853920953,11%1895,20
WZ-12091392,6159120857,21%1563,35
Tiger I7836,7740620649,03%935,52
TVP VTU Koncept8978,0956620644,17%1231,78
Leo7986,7752520449,51%1697,14
Tiger (P)71137,7954420454,41%1645,33
STB-1101650,1654220348,77%1356,22
KV-15405,5929420049,50%725,38
T71 DA7509,3944819546,67%900,72
T216283,8428819439,69%525,34
Sturer Emil7953,7240819252,60%1350,93
WZ-1328914,8750219149,21%1735,10
Centurion Mk. I81251,8864519151,31%1814,26
WZ-111G FT91866,9658419057,89%1607,66
T1 Heavy5453,7533018852,13%837,96
T-437615,3939918551,35%873,83
VK 36.01 (H)6547,8838318359,02%891,36
AMX ELC bis5337,6128118347,54%1111,00
M41 Walker Bulldog8740,9749518351,91%1452,70
Progetto C50 mod. 6691822,0372718055,00%2056,63
Type 59 G 81121,8571117949,72%1445,84
AMX 65 t81011,0348017745,76%1141,86
Ikv 90 Typ B71175,4052017656,25%2198,27
Panhard EBR 909618,6952117447,13%820,23
IS-7101811,6958217254,65%1540,75
Indien-Panzer81224,4055017153,80%1708,59
SU-100M171037,4056616956,21%1646,66
ARL 446756,0549316851,19%1390,54
T-1092009,4361116854,76%2335,02
Object 268102048,2248116855,36%1508,65
AMX 13 757542,5444016642,17%1001,71
FV4004 Conway91797,3560816650,00%1712,27
Ares 8591403,0877916653,01%1379,24
Centurion Action X101834,7054116254,32%1569,79
T14 5409,2437615954,09%757,97
T92 8507,3770615851,27%940,53
LTTB8628,3148015755,41%1206,98
Emil I81502,0460115652,56%1866,49
Type 5 Chi-Ri7981,3668315351,63%1645,30
G.W. E 100101542,3056014851,35%1341,36
Škoda T 256808,1549014652,05%1807,03
Prototipo Standard B92252,8371914657,53%2684,37
45TP Habicha71160,6053214660,27%1878,41
UDES 1691852,5457214649,32%2022,70
Leopard 1101840,9970314656,85%1518,49
Black Prince7844,3848014546,90%1088,89
T25 Pilot Number 1 81129,8562314153,19%1607,02
KV-26756,7245214054,29%1343,71
CS-5991636,8363313948,92%1665,53
O-I6809,6643313849,28%1470,70
AMX AC mle. 4881274,3055813859,42%1553,06
SU-130PM 81362,2861713847,10%1247,28
Object 41681176,9657413752,55%1572,89
A-4471105,0555313555,56%2165,79
AMX 13 105101492,7654313553,33%2099,80
E 75 TS 81423,8380913450,00%1764,33
Konštrukta T-34/10071163,2161313357,14%2169,02
IS-27925,7151613360,90%1365,57
AT 771125,4252113363,16%1685,22
Hotchkiss EBR7671,1751013250,76%1739,04
WZ-111 model 1-491815,8973113153,44%1886,24
Object 430 Version II91499,6968013141,98%1454,72
MT-256313,0639813051,54%872,41
Panther7987,4454912962,02%1879,47
GSOR 3301 AVR FS9694,3660712948,84%1021,06
Comet71011,6876512759,84%2140,72
M40/M4381245,4650012744,88%1262,34
Mäuschen91806,4257712747,24%1800,06
O-Ni71183,0455412657,94%1854,93
M75294,9426812653,97%980,11
M10 Wolverine5597,9834912645,24%1355,62
Panhard AML Lynx 6x68596,9455812646,03%1038,23
S-517830,2152312557,60%1036,83
P.43 ter71015,6455212553,60%1827,82
AMX AC mle. 467982,4944712552,80%1546,65
Spähpanzer SP I C7816,5846812551,20%1746,61
M446811,5444612352,85%1534,78
M127973,4351512250,82%1318,89
M24 Chaffee5379,3842712259,84%1585,38
A-436572,6737012045,00%1094,74
T376490,6843312050,00%1478,42
Vz. 71 Tesák10979,9263011942,86%933,34
Object 43091947,8971611953,78%2095,94
SU-855384,5721811548,70%735,94
T-34-17969,1052511560,87%1645,17
M3 Lee4250,4624711448,25%801,67
BDR G1 B5501,3631511452,63%989,57
40TP Habicha6699,4337811350,44%1394,96
ARL V396772,4636011246,43%1464,69
50TP Tyszkiewicza91776,3372811154,05%1757,54
Churchill VII6592,0637411149,55%969,93
Ares 7581338,2480311150,45%1777,81
LHMTV8711,0651611147,75%1343,00
M18 Hellcat6884,9943011053,64%1730,38
VK 30.02 (D)7876,9056010956,88%1433,91
Type 6891769,0682610953,21%1625,56
Controcarro 1 Mk. 291366,4555610843,52%993,71
Lorraine 155 mle. 507915,6345810850,00%1054,28
WZ-111-1G FT81347,8457610851,85%1596,76
M46 Patton91769,1964010756,07%1870,86
AT 86719,8142910654,72%1382,89
Pz.Kpfw. II Luchs4174,9520710551,43%524,62
P.43 bis6798,6151310456,73%1781,95
IS-M81093,8756510447,12%1294,91
T-34-2G FT71157,0051510355,34%1860,98
Type T-345540,6735110248,04%1729,80
UDES 14 Alt 581398,4164910149,50%1913,68
LPT-67 Šelma9984,2374210156,44%1389,58
Type 4 Chi-To6791,2446610051,00%1721,07
Churchill I5432,483129950,51%844,43
VK 30.01 (D)6774,624959948,48%1779,25
P.44 Pantera81617,386409852,04%2390,52
M26 Pershing81166,936639752,58%1531,38
VK 30.02 (M)6566,873809554,74%1106,93
Strv 746774,724519456,38%1630,24
T-345429,173429356,99%1242,33
B14185,122049349,46%353,39
Škoda T 245529,773689353,76%1723,54
Ikv 65 Alt II6917,884479358,06%2210,79
M5 Stuart4185,052509352,69%406,45
VK 30.01 (P)6866,245219266,30%1838,88
FV215b (183) 102021,885309246,74%1440,91
T110E3101775,885809242,39%1088,23
WZ-131G FT6784,944229060,00%1623,35
T-100 LT101087,754778944,94%1220,40
Object 268 Version 4102186,135428955,06%1738,70
VK 28.016352,273988855,68%1053,85
FV601 Saladin8632,264688836,36%510,34
ST vz. 394259,092188650,00%704,74
Pz.Kpfw. VII101989,526718655,81%1581,32
Strv 103B102043,075718549,41%1447,20
Ho-Ri 281162,856348444,05%1158,88
Charioteer81658,656388464,29%2208,93
AMX 13 F3 AM6678,304358353,01%1073,11
Achilles6804,454338351,81%1677,59
T-463106,631618250,00%285,03
Maus101846,077468247,56%1214,97
Pz.Kpfw. II2140,522288155,56%520,53
53TP Markowskiego81306,186398051,25%1535,96
T110E4102150,637147940,51%1432,57
Kranvagn102018,976007852,56%1664,26
Progetto CC55 mod. 5481547,978187858,97%2016,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4116,901887853,85%166,28
IS-2-II81444,086647852,56%1823,44
XM551 Sheridan101032,434527748,05%1014,82
T2071202,386397653,95%2229,05
TVP T 50/51101615,214817638,16%1156,01
FV3046443,832847640,79%549,27
M-VI-Y91067,415567642,11%742,77
Škoda T 177672,385187459,46%1464,96
T110E5101652,544747432,43%1049,85
Object 140101665,765027447,30%1407,25
Pz.Sfl. IVc5430,992917342,47%873,79
SU-263309,761767241,67%775,28
Challenger71328,716257272,22%2260,88
GSOR 1006 Scheme 791308,426967250,00%1161,56
Jagdpanzer IV6757,004107154,93%1562,52
M4A3E8 Sherman6662,014177058,57%1311,22
Type 5781248,767477048,57%1262,99
11081282,435906953,62%1577,19
BZ-16681131,326416842,65%1194,48
Strv m/425470,213586665,15%1424,44
AMX 404197,912026648,48%594,72
M415497,293016659,09%866,10
BZ-6891482,718346651,52%1311,01
Panhard EBR 10510740,835416653,03%768,80
CS-4471259,915276454,69%2076,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4334,972666355,56%866,57
SU-85B4298,742416250,00%706,52
Jagdpanzer E 100102074,054906248,39%1583,81
SU-14-281357,856016149,18%1554,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3162,071816145,90%353,24
Nashorn6772,564586157,38%1408,86
M4A1 Sherman5419,203296056,67%1096,09
Vz. 64 Blesk8550,035016043,33%687,90
IS-3-II91729,667705952,54%1611,94
CS-5381316,766055843,10%1856,95
TNH T Vz. 5191455,676445745,61%1181,89
AMX M4 mle. 5191914,546815750,88%1800,60
GSR 3301 Setter7565,536075747,37%1347,59
StuG III Ausf. G5448,663585653,57%967,80
WZ-1317777,957625662,50%2063,73
IS-4101903,225675545,45%1562,23
Lago4304,812745446,30%871,86
Rinoceronte102013,225865451,85%1432,17
E 50 Ausf. M101991,025455453,70%1721,70
Kampfpanzer 50 t 91488,336235453,70%1211,99
BZ-5871011,587145349,06%1363,00
59-166668,445405250,00%2487,30
Panhard AMD 178B6503,835075257,69%1657,34
Type 3 Chi-Nu5533,023615046,00%1719,27
T3 HMC2169,281775054,00%689,23
Ares 90101660,687085052,00%1246,99
Löwe 81324,807754959,18%1597,29
Crusader6414,583224856,25%1373,64
S35 CA5481,103384856,25%1071,71
FV217 Badger101951,396014641,30%1305,24
Waffenträger auf E 100102617,585294548,89%1917,86
Type 1 Chi-He4320,092554443,18%875,03
A-20569,832174252,38%131,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5426,054194245,24%1187,19
FSV Scheme A7670,405864250,00%994,36
EMIL 1951 81301,108204257,14%1554,81
Alecto4299,222784160,98%876,60
Sturmpanzer I Bison3107,331334057,50%278,85
Sturmpanzer II4352,101674040,00%1002,24
T56 GMC3183,951894047,50%493,72
Marder II3266,471963847,37%739,27
AT 25414,033833865,79%1171,95
VK 16.02 Leopard5389,033903644,44%1235,06
Covenanter5293,192513638,89%844,86
Manticore10724,474463644,44%703,41
Carro d'assalto P.8871240,066843452,94%1937,86
T28 Concept 71051,154633458,82%1559,89
M5A1 Stuart4244,392973348,48%696,20
Vz. 44-171185,097543339,39%1726,71
M48A5 Patton102036,154703336,36%1449,55
BT-74143,882173265,63%500,58
Matilda4120,192323268,75%311,30
SMV CC-6781031,136483246,88%984,71
M2 Medium Tank3120,681663158,06%353,67
T404354,333333046,67%831,90
Type 3 Ju-Nu6670,735403040,00%753,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146,872373066,67%732,47
T-62A101732,175833056,67%1612,43
FV215b 101832,314122934,48%1272,35
SU-76M4147,341542951,72%254,50
M3 Stuart3182,142122853,57%623,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4232,213362853,57%759,78
Pz.Kpfw. II Ausf. G387,141662850,00%166,92
Super Conqueror101939,045742853,57%1529,43
LTP 3185,822162853,57%819,17
LT vz. 383235,152372759,26%1033,47
Chi-To SP71072,336202751,85%1176,81
Großtraktor - Krupp 3311,153082748,15%1282,16
Type 97 Chi-Ha3230,652422646,15%667,35
TNH 105/100081689,819932661,54%2565,67
Object 277102080,696622657,69%1784,57
T-1506235,162342540,00%111,37
M-II-Y7973,285202544,00%1205,47
BT-22148,581812454,17%681,56
SMV CC-567792,386212454,17%1046,76
Type 95 Ji-Ro6886,385462454,17%1720,24
M15/423267,042352356,52%768,39
AMX 383112,171292339,13%108,74
BT-7 artillery 3293,132942356,52%1191,96
Vickers Medium Mk. III3122,091462250,00%312,90
Somua SAu 404413,503422268,18%1358,18
Somua SM 81582,557162250,00%1790,78
T-262112,191382142,86%358,75
SU-182180,351572045,00%1023,69
Semovente M43 Bassotto6676,854472070,00%1130,95
Renault UE 573219,451812050,00%634,24
BZ-75101777,759192065,00%1328,38
Object 430U101716,107342050,00%1262,29
M-III-Y8990,207072040,00%866,39
Leichttraktor175,421701947,37%172,28
FV4005 Stage II101074,004601947,37%635,48
Concept No. 5101332,325291931,58%688,50
Strv m/40L3217,562311850,00%695,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3235,942801850,00%819,48
Semovente M415720,414371741,18%1718,96
Type 3 Ho-Ni III5678,765041764,71%1551,97
AMX 30 B101911,295191735,29%1588,55
D23151,941871662,50%519,40
AT-12202,131851643,75%682,16
Type 4 Ju-To71456,069611656,25%2197,15
AMX 50 Foch B101755,197201668,75%1367,75
Hotchkiss H352102,731481546,67%286,90
Ho-Ri 191665,477191540,00%1234,79
Cruiser Mk. IV4270,472551553,33%810,65
Cruiser Mk. III3235,932481560,00%1244,07
AMX M4 mle. 54101526,807641553,33%1000,56
StuG IV 5518,872701533,33%1116,77
Universal Carrier 2-pdr2120,001061428,57%270,39
Vickers Medium Mk. II2134,231641353,85%569,96
Type 2597 Chi-Ha3203,621941338,46%529,91
WZ-113G FT101794,008511384,62%1188,27
Marder 38T4423,004931384,62%1375,02
Pawlack Tank6825,468131369,23%1692,15
Chi-Ni2141,921611250,00%567,37
D1298,921271250,00%281,56
Type 98 Ke-Ni3362,502721250,00%1827,23
Valentine AT4238,552761145,45%544,76
Lorraine 155 mle. 518719,404511050,00%702,45
Renault FT AC2120,001691080,00%502,08
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81689,408451040,00%1924,28
Object 260 101585,206601070,00%1247,80
AMX M4 mle. 49 81308,605721040,00%1270,04
T1 Cunningham119,4482966,67%218,72
Pz.Kpfw. 35 (t)245,44125966,67%229,44
M2 Light293,56139933,33%137,09
Vickers Mk. E Type B2160,44215966,67%732,33
Bat.-Châtillon 155 5591081,89386944,44%878,13
T-703243,44318966,67%1009,89
Staghound Mk. III6798,89701944,44%1635,85
AS-XX 40 t111622,89695944,44%955,53
Churchill III 5581,78571955,56%1262,12
MS-1165,5072825,00%87,82
L6/40299,14194728,57%98,75
Type 95 Ha-Go2168,00178742,86%633,47
Vz. 55101491,57567757,14%995,00
T2 Medium Tank290,00118714,29%226,23
FCM 36281,43133742,86%127,13
Object 283 91198,14478757,14%1030,69
T-50-2 6316,14263742,86%634,76
T 55A 91395,71530742,86%1124,89
LT vz. 352163,33212650,00%743,21
Object 705A102623,00654650,00%2102,02
FV230 Canopener101896,33787666,67%1360,21
Windhund 81043,83701683,33%1110,02
FCM 36 Pak 40 3426,60330560,00%1150,22
60TP Lewandowskiego101410,20640560,00%966,85
Panzerjäger I2143,00146560,00%454,40
Char Mle. 75 9572,00427540,00%465,73
Chimera 81878,00856540,00%1893,12
Char Futur 4 91393,80388520,00%1032,64
Vickers Medium Mk. I181,75143450,00%292,81
Fiat 30001168,75179450,00%716,02
Strv m/382171,25310475,00%886,81
Renault FT179,25133450,00%286,41
Type 5 Heavy101612,00689450,00%948,91
Controcarro 3 Minotauro102041,75743475,00%1310,25
NC 70 Błyskawica101541,50678475,00%1265,44
T-602129,50285475,00%601,51
T-34 shielded 5514,75271425,00%1219,26
T-45 2269,754294100,00%1528,95
Type 63 8853,00426450,00%769,11
Excelsior 5546,00350450,00%883,24
Renault NC-311107,00129366,67%549,52
105 leFH18B2 5655,006083100,00%1352,02
Pvlvv fm/422157,67191333,33%386,76
CS-6310705,0021230,00%211,50
UDES 15/16101675,00563366,67%1480,52
WZ-111 model 5A101957,67622366,67%1699,54
FV2078219,00338333,33%0,00
T-29 3280,33273366,67%1168,84
Chrysler K GF 81209,33589366,67%1443,30
AE Phase I 92081,007723100,00%2657,67
Strv fm/211262,005992100,00%2099,17
Renault Otsu1123,503152100,00%606,75
Object 261101249,509902100,00%1123,24
Bat.-Châtillon 155 58101081,5029620,00%716,51
Pz.Kpfw. I2131,00290250,00%457,51
Object 263101277,00369250,00%680,93
M53/M559342,505522100,00%288,72
K-91101058,008062100,00%805,68
VK 168.01 (P) 8327,00528250,00%191,54
Schwarzpanzer 58 81223,0025820,00%1148,07
Patton the Tank 9810,0024520,00%458,28
Valentine II 4116,50187250,00%214,65
Excalibur 6856,00317250,00%1195,33
Fantôme 92004,00592250,00%2123,53
Kolohousenka1173,003371100,00%1018,48
VK 30.01 (H)50,003010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 20,001510,00%0,00
12110782,004921100,00%536,96
WZ-132-110765,006731100,00%856,63
Renault R352299,008951100,00%1927,43
M-V-Y101726,0023710,00%860,34
GSOR the TANK 9710,0025410,00%335,82
ST-II101301,007191100,00%940,11
T-116 30,001791100,00%261,00
Tiger 131 6451,0021510,00%390,57
Strv m/42-57 Alt A.2 6710,0021410,00%1010,07
MTLS-1G14 3212,004221100,00%921,05
M22 Locust 381,001151100,00%303,63
T1E6 2308,0019410,00%1498,84
T7 Combat Car 20,001961100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2124,003361100,00%578,66

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2026