sbikcz

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.2.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13954000
Ø Taso7,990,000,000,00
Voitot733752,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä642546,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1921,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty309722,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu122470,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu262601,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.211,240,000,000,00
Valtauspisteitä105590,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä96590,6900,0000,0000,00
Kokemus671,780,000,000,00
WN71265,980,000,000,00
WN81527,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13954
Ø Taso7,99
Voitot733752,58%
Häviöitä642546,04%
Tasapelejä1921,38%
Taisteluja selvitty309722,19%
Vaunuja tuhottu122470,88
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu262601,88
Vahinkoa aiheutettu1.211,24
Valtauspisteitä105590,76
Puolustuspisteitä96590,69
Kokemus671,78
WN71265,98
WN81527,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja206000
Voitot12962,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7033,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä73,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7938,35%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1480,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu2181,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.603,050,000,000,00
Valtauspisteitä1470,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1830,8900,0000,0000,00
Kokemus866,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja206
Voitot12962,62%
Häviöitä7033,98%
Tasapelejä73,40%
Taisteluja selvitty7938,35%
Vaunuja tuhottu1480,72
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu2181,06
Vahinkoa aiheutettu1.603,05
Valtauspisteitä1470,71
Puolustuspisteitä1830,89
Kokemus866,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus229,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä1100,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus229,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot571,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä228,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty228,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu111,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu207,290,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä497,0000,0000,0000,00
Kokemus413,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot571,43%
Häviöitä228,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty228,57%
Vaunuja tuhottu60,86
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu111,57
Vahinkoa aiheutettu207,29
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä497,00
Kokemus413,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja586000
Voitot34358,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23439,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18331,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4130,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu8131,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.028,320,000,000,00
Valtauspisteitä5290,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4800,8200,0000,0000,00
Kokemus719,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja586
Voitot34358,53%
Häviöitä23439,93%
Tasapelejä91,54%
Taisteluja selvitty18331,23%
Vaunuja tuhottu4130,70
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu8131,39
Vahinkoa aiheutettu1.028,32
Valtauspisteitä5290,90
Puolustuspisteitä4800,82
Kokemus719,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja54000
Voitot3870,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1527,78%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2546,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu430,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,480,000,000,00
Vaunuja havaittu891,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu945,520,000,000,00
Valtauspisteitä541,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2905,3700,0000,0000,00
Kokemus838,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja54
Voitot3870,37%
Häviöitä1527,78%
Tasapelejä11,85%
Taisteluja selvitty2546,30%
Vaunuja tuhottu430,80
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu891,65
Vahinkoa aiheutettu945,52
Valtauspisteitä541,00
Puolustuspisteitä2905,37
Kokemus838,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot685,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä114,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty457,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu81,1400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu431,140,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus271,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot685,71%
Häviöitä114,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty457,14%
Vaunuja tuhottu20,29
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu81,14
Vahinkoa aiheutettu431,14
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus271,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (127)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81104,24775160154,03%1654,79
Löwe 81286,28759119754,47%1732,85
E 50 Ausf. M101838,0368470247,58%1554,71
IS-7101833,5275256751,50%1623,22
IS-381366,3279854956,65%1911,01
T-62A101623,1772550448,61%1436,07
Leopard 1101673,9367236548,49%1250,65
E 100101757,7969735254,55%1517,27
G.W. Panther7954,6250031352,08%1293,15
E 25 7907,3154231254,17%1397,77
T6981410,5184629355,97%2246,25
T-1091717,7974024746,15%1940,03
Maus101716,4074423855,46%1412,15
E 5091412,1672022648,23%1389,19
Spähpanzer Ru 2519676,6752522450,45%926,59
Pz.Kpfw. T 15 3160,8033621753,00%610,52
Panther7688,1457020854,81%1102,87
Object 140101887,0974519755,33%1801,79
T3281337,1279719659,69%1714,23
T-54 ltwt.9698,3450519244,27%882,12
G.W. Tiger91238,3752918545,41%1049,88
KV-5 81369,1575818551,35%1835,26
MT-256242,2856018160,77%662,42
Panther II81031,3864517648,86%1402,03
WZ-1328777,6374317461,49%1639,79
Tiger II81341,7173016648,19%1770,59
112 81360,8076516550,30%1825,30
SU-122-44 71152,9163016350,31%1726,56
Pz.Kpfw. III/IV5252,1138215754,14%573,08
IS-4102183,3981015252,63%2035,87
T57 Heavy101714,4959215047,33%1218,31
IS-6 81640,9286913358,65%2292,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6696,2158313250,76%1341,85
T-448935,4162712845,31%1235,63
T-5491130,8472812851,56%1134,03
T-505136,5142412451,61%312,33
E 7591939,0784812253,28%2322,16
IS7771,2854211442,98%984,34
Tiger I7896,0564910952,29%1240,37
Strv S1 81203,0150010953,21%1221,96
VK 30.01 (H)5312,2638010844,44%539,21
T54E191464,9076310560,00%1540,97
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,2530910347,57%335,39
Jagdpanther II81509,966329655,21%1956,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81999,968419057,78%2748,05
Indien-Panzer81536,758568361,45%2582,19
Centurion Mk. I81022,485998257,32%1467,70
Hummel6838,254508146,91%1351,85
T71 DA7724,576767950,63%1575,65
Leichttraktor1109,713057554,67%461,55
WZ-12091363,537517356,16%1404,82
Jagdpanther71362,937667176,06%2320,85
KV-15449,264946956,52%960,71
VK 45.02 (P) Ausf. B91607,257136848,53%1620,83
T1 Cunningham1190,275116464,06%1515,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E3177,242815446,30%427,46
T2971545,2710054872,92%2915,27
Pz.Kpfw. T 25 5612,495214746,81%1793,17
VK 45.02 (P) Ausf. A81617,639124660,87%2677,30
T110E5102155,938164257,14%1945,83
T2 Light Tank 2119,744594264,29%542,69
Ikv 90 Typ B7577,803734151,22%707,20
Jagdtiger91249,494844143,90%922,09
VK 36.01 (H)6436,334834042,50%561,76
Rheinmetall Skorpion G 81099,684463441,18%968,50
Ikv 65 Alt II6687,273443345,45%1145,19
Tiger (P)71083,977543151,61%1531,46
Comet7940,778113063,33%1791,64
Škoda T 40 6493,613582835,71%748,44
T26E4 SuperPershing 81037,927812657,69%1501,43
VK 30.02 (D)7884,337312454,17%1402,69
T-127 3292,234282245,45%1208,03
Škoda T 256485,863992161,90%948,61
Aufklärungspanzer Panther 7622,624742152,38%1333,45
59-166237,955102065,00%624,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3280,406102070,00%1856,98
Type 64 6344,202862035,00%593,78
AMX 13 757375,375411957,89%709,78
Wespe3172,321671936,84%409,49
Jagdpanzer IV6912,725431833,33%1972,30
AMX 12 t6446,395751855,56%1307,52
T-284101,332751566,67%282,54
Vz. 71 Tesák10354,604811540,00%121,81
KV-137686,005371540,00%1100,93
M75419,505061457,14%2020,45
StuG III Ausf. G5298,853681346,15%473,92
SU-1006894,237591369,23%1921,90
T216606,925721346,15%1979,86
SU-1527817,425931250,00%1093,64
KV-856862,556331154,55%1609,65
Birch Gun4150,092121154,55%424,68
T-1506331,913551145,45%328,00
Type 586455,00488955,56%756,09
SU-855744,88605862,50%2287,22
Hotchkiss H352217,13409837,50%1039,89
T3 HMC2284,00459850,00%1521,81
T-345121,14217728,57%34,16
Pz.Kpfw. II Luchs4376,33631650,00%1669,39
T-463208,40340540,00%716,69
KV-26358,003715100,00%555,46
M24E2 Super Chaffee 6348,60326580,00%895,11
Renault FT130,75125450,00%83,60
Crusader6109,75360475,00%288,66
Covenanter5234,50410450,00%701,64
Škoda T 245850,00355333,33%3003,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5468,67523366,67%1088,46
T-50-2 6334,33335333,33%722,01
Pz.Kpfw. 35 (t)228,00138250,00%82,83
CS-63101355,008922100,00%989,75
AMX ELC bis50,0014120,00%0,00
Char Mle. 75 90,00246250,00%134,24
Strv fm/2110,00851100,00%261,00
Chi-Ni2142,0016810,00%434,97
Renault Otsu1203,005281100,00%1119,93
Pz.Kpfw. II20,002210,00%0,00
Type 97 Te-Ke 248,001731100,00%261,00
MS-110,001591100,00%261,00
Panzerjäger I20,0017510,00%0,00
SU-76M4247,004921100,00%783,60
Patton the Tank 9852,0051810,00%570,51
L-60 2217,0026910,00%1306,08
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 446,003011100,00%261,00
Valentine II 4180,0029110,00%314,60
T1E6 2162,0015110,00%519,07
Tetrarch 260,0015610,00%23,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 281,002231100,00%382,88
StuG IV 50,0013510,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.2.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.2.2014
Lähti: 24.12.2024