sarghe

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.6.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3612260174610
Ø Taso7,939,339,268,90
Voitot1765448,87%2948,33%7945,40%29047,54%
Häviöitä1813050,19%2948,33%9152,30%30850,49%
Tasapelejä3380,94%23,33%42,30%121,97%
Taisteluja selvitty808622,39%2440,00%6336,21%23738,85%
Vaunuja tuhottu253450,70470,781360,784930,81
Tuhoamissuhde0,901,311,231,32
Vaunuja havaittu377991,05150,25620,362390,39
Vahinkoa aiheutettu1.079,081.667,451.568,431.487,13
Valtauspisteitä113960,3290,15140,082360,39
Puolustuspisteitä164920,4600,00130,07170,03
Kokemus506,57734,90704,52731,74
WN7952,12892,54843,66903,44
WN81203,121172,041135,391181,47
Yhteensä
Taisteluja36122
Ø Taso7,93
Voitot1765448,87%
Häviöitä1813050,19%
Tasapelejä3380,94%
Taisteluja selvitty808622,39%
Vaunuja tuhottu253450,70
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu377991,05
Vahinkoa aiheutettu1.079,08
Valtauspisteitä113960,32
Puolustuspisteitä164920,46
Kokemus506,57
WN7952,12
WN81203,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja60
Ø Taso9,33
Voitot2948,33%
Häviöitä2948,33%
Tasapelejä23,33%
Taisteluja selvitty2440,00%
Vaunuja tuhottu470,78
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu150,25
Vahinkoa aiheutettu1.667,45
Valtauspisteitä90,15
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus734,90
WN7892,54
WN81172,04
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja174
Ø Taso9,26
Voitot7945,40%
Häviöitä9152,30%
Tasapelejä42,30%
Taisteluja selvitty6336,21%
Vaunuja tuhottu1360,78
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu620,36
Vahinkoa aiheutettu1.568,43
Valtauspisteitä140,08
Puolustuspisteitä130,07
Kokemus704,52
WN7843,66
WN81135,39
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja610
Ø Taso8,90
Voitot29047,54%
Häviöitä30850,49%
Tasapelejä121,97%
Taisteluja selvitty23738,85%
Vaunuja tuhottu4930,81
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu2390,39
Vahinkoa aiheutettu1.487,13
Valtauspisteitä2360,39
Puolustuspisteitä170,03
Kokemus731,74
WN7903,44
WN81181,47
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu66,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu782,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus97,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu66,00
Vahinkoa aiheutettu782,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus97,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja859000
Voitot43750,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä42249,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty32938,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6240,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu7980,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.179,610,000,000,00
Valtauspisteitä13401,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33093,8500,0000,0000,00
Kokemus569,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja859
Voitot43750,87%
Häviöitä42249,13%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty32938,30%
Vaunuja tuhottu6240,73
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu7980,93
Vahinkoa aiheutettu1.179,61
Valtauspisteitä13401,56
Puolustuspisteitä33093,85
Kokemus569,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja82000
Voitot2732,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5465,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1619,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu420,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu710,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu897,200,000,000,00
Valtauspisteitä210,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä931,1300,0000,0000,00
Kokemus402,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja82
Voitot2732,93%
Häviöitä5465,85%
Tasapelejä11,22%
Taisteluja selvitty1619,51%
Vaunuja tuhottu420,51
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu710,87
Vahinkoa aiheutettu897,20
Valtauspisteitä210,26
Puolustuspisteitä931,13
Kokemus402,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (230)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Jagdpanther II81288,63479388349,83%1390,65
T499914,88477306849,51%1356,18
IS-381308,59541263751,73%1627,03
Löwe 81315,08642194954,69%1664,48
Grille 15101567,71525135844,55%972,96
StuG III Ausf. G5440,75298117549,19%1007,09
VK 30.01 (D)6477,10350103548,02%803,94
E 100101948,56588102152,01%1665,11
Object 277101545,8255187646,80%1121,28
Indien-Panzer8930,6948053949,17%1167,69
Tiger II81007,3647253849,07%1096,39
E 7591562,1758251747,78%1528,70
Jagdpanther7680,6534951646,51%767,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81372,9455350555,25%1407,15
Jagdtiger91173,8343645148,56%835,78
AMX 30 1er prototype91161,2859244043,64%1004,77
T54E191525,1352140548,89%1429,14
FV2078718,5646735644,66%708,24
M41 Walker Bulldog8582,0641034149,27%1009,11
T-1091521,4855233951,33%1570,45
AE Phase I 91500,6275433046,06%1324,10
FV217 Badger101819,2571632846,34%1181,81
IS7922,1851130948,22%1229,68
SU-130PM 81313,7669030747,56%1166,99
UDES 0381188,3442130345,54%1209,38
IS-7101499,9671029743,43%976,43
VK 30.02 (D)7495,9335929345,39%596,77
Object 430U101446,0872726448,86%1055,63
Pz.Kpfw. III/IV5216,9523925546,27%394,07
Jagdpanzer E 100101720,7547525252,38%1215,31
Spähpanzer SP I C7647,1443825049,20%1136,91
Jagdpanzer IV6449,7027823747,26%677,51
Strv 103-091391,7842623647,46%1077,03
Tiger I7826,1443123448,72%966,54
AMX 13 757597,9842023045,22%1190,02
AMX 12 t6449,3740122748,02%1168,23
Pz.Kpfw. III Ausf. J4117,2217820944,98%90,10
Crusader 5.5-in. SP7680,3339920547,32%865,31
T376417,8636019949,75%1090,22
T57 Heavy101615,5755919852,53%1131,66
Tortoise91560,2677518944,97%1221,64
KV-15348,3331318448,91%585,19
FV3046482,4429917847,75%767,06
Bishop5363,3325517147,95%695,06
Controcarro 1 Mk. 291500,9876816951,48%1259,82
T110E5101436,3071816945,56%900,33
Ikv 90 Typ B7972,7747716647,59%1426,76
FV215b (183) 101173,9459616647,59%669,94
SU-1018835,2556515543,87%713,28
Object 26391298,2469114648,63%956,09
VK 28.016332,3632314542,07%784,75
Sturer Emil7768,8142614549,66%918,55
T-34-85M 6690,6946814549,66%1122,47
Char Futur 4 91263,4773914553,10%1063,63
KV-856565,0134814252,82%883,29
AMX 13 909702,8943114247,18%937,31
Spähpanzer Ru 2519547,7342913540,74%567,44
AT 86894,9755712756,69%1742,54
T28 Concept 7976,4245712748,03%1434,42
KV-26598,5835112545,60%920,25
KR-1111856,3382512346,34%1072,21
VK 45.02 (P) Ausf. B91221,2669112042,50%918,11
KV-1S6397,9332212055,00%631,68
SDP 58 Kilana81124,2462811843,22%1009,13
Mäuschen91443,6274311747,01%1274,09
VK 100.01 (P)81034,8872411148,65%1082,05
T2971257,4382010956,88%1689,16
Ikv 65 Alt II6563,1340410854,63%958,18
M24 Chaffee5215,1331910846,30%553,19
Type 6891534,2575310640,57%1236,28
Churchill Crocodile 6797,6369810353,40%1164,09
VK 36.01 (H)6510,2135010046,00%712,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5303,453169550,53%661,87
Strv 103B101455,226209245,65%825,28
Pz.Kpfw. II Luchs4120,822139251,09%265,58
T-448802,986259057,78%1040,80
FV227 Conceiver81174,746978941,57%1184,37
SMV CC-6781164,986988651,16%1216,39
Škoda T 5091422,677038545,88%1143,17
VK 45.02 (P) Ausf. A81068,427258345,78%1082,84
AMX ELC bis5314,203538342,17%1058,10
Type 5781260,466988239,02%1076,58
Conqueror91620,698278149,38%1355,40
M10391278,686768141,98%924,00
Pz.Kpfw. VII101991,217648146,91%1395,27
WZ-114 91509,887607742,86%1205,16
Škoda T 256636,045647648,68%1229,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4204,481807552,00%390,40
Maus101366,487317542,67%851,30
VK 16.02 Leopard5283,243537455,41%847,08
TVP VTU Koncept8827,755947245,83%891,68
Object 268 Version 4101461,166936944,93%905,81
Leopard Prototyp A9912,104306740,30%579,80
Vz. 64 Blesk8519,095056639,39%605,45
Bat.-Châtillon 25 t101521,656916544,62%1079,66
SU-100M17880,885156555,38%1200,90
FV230 Canopener101616,227536546,15%983,82
FV224 Chopper71110,326966538,46%1169,16
Ikv 1035371,522716450,00%831,79
M5 Stuart4149,532766451,56%271,62
M4A3(76)W Sherman 6710,926336254,84%1161,60
Tiger (P)71128,448646162,30%1702,97
T803111892,347346136,07%964,38
T-284200,751985949,15%487,29
Škoda T 177497,505635843,10%824,99
T3281207,298325655,36%1359,00
Carro da Combattimento 45 t 101133,186395545,45%631,99
Object 777 Version II 91257,817455451,85%1094,84
Konštrukta T-34/1007647,135965248,08%925,40
IS-M8939,816315242,31%844,88
Valentine3196,362075048,00%574,56
Marder II3175,941604845,83%380,80
Char de transition 6770,216464751,06%1122,51
SMV CC-567870,115914641,30%987,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E3133,201764647,83%234,65
T-34-856503,675384358,14%976,17
SDP 57 Gowika7856,865264240,48%841,75
Hotchkiss EBR7377,866254259,52%776,60
Sav m/434242,052314047,50%549,53
Semovente M43 Bassotto6707,695273956,41%1084,29
Controcarro 3 Minotauro101391,696463943,59%781,31
SU-855447,292753857,89%994,75
VK 30.01 (P)6708,035703842,11%1071,03
Pz.Sfl. IVb4217,082663844,74%535,29
Type 71101481,226963745,95%857,16
AT 158987,316993542,86%877,70
Object 70591539,098273554,29%1502,10
Ares 7581012,377693554,29%1127,65
Nashorn6632,623653444,12%892,44
Cobra 91720,217553447,06%1379,94
SU-263156,161543158,06%385,76
Type 5 Heavy102060,147782944,83%1251,84
Waffenträger auf Pz. IV91029,185902853,57%724,67
Char Mle. 75 9755,466152846,43%787,63
Caernarvon81083,377482744,44%1071,57
O-Ho81368,386752646,15%1572,65
Type 4 Ju-To71087,277362657,69%1364,54
Churchill VII6659,406332556,00%1113,41
Type 91 Heavy394,761332528,00%47,95
Hirschkäfer111568,406662544,00%867,40
T-437474,175392450,00%592,61
M3 Stuart383,171562347,83%133,69
Vz. 44-17885,577372360,87%1264,83
Chieftain/T95 8956,746092334,78%1116,87
M24E2 Super Chaffee 6255,133572330,43%426,36
SDP 44 Burza6552,574912157,14%853,86
MTLS-1G14 3285,482952142,86%1180,95
FV215b 10808,705592040,00%335,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. A369,101252040,00%1,32
T-46393,891311947,37%191,56
SU-18275,16891952,63%296,35
Panhard AML Lynx 6x68321,424631931,58%252,95
Pz.Kpfw. II217,72991855,56%134,05
AT-FV230 Breaker111699,896201827,78%715,34
O-I6508,354911758,82%750,07
Wespe394,411731752,94%216,43
T1 Heavy5539,384141650,00%983,33
Super Conqueror101579,198181650,00%981,32
T-45 239,441391650,00%91,43
Durchbruchswagen 2499,201631566,67%249,96
Ares 8591046,135241526,67%634,03
Tiger-Maus 91380,648651464,29%1196,80
M66863,386931353,85%1384,28
T-804138,692081346,15%354,37
VK 30.02 (M)6235,773381338,46%147,51
BT-7 artillery 3108,311631353,85%277,15
SU-1006135,582541233,33%0,00
Panzerjäger I2103,831241250,00%229,22
Semovente M415556,584751266,67%1341,73
Pz.Sfl. IVc5498,253081250,00%1072,24
T-345269,452251127,27%501,27
Škoda T 245370,273561145,45%778,79
Panther II8417,094931145,45%299,34
Cruiser Mk. I188,001321040,00%203,49
AT 771101,008821070,00%1848,21
T25/27507,605041060,00%593,82
FV4025 Contriver111873,108741060,00%1195,96
Taschenratte111431,008721060,00%805,90
Vickers Medium Mk. I187,00127955,56%369,74
Leichttraktor143,33102933,33%3,10
SDP 60 Gonkiewicza91137,56523922,22%630,82
Pz.Kpfw. I Ausf. C3109,67157922,22%295,29
Pz.Kpfw. I278,1397837,50%71,13
Valentine II 4254,75238825,00%684,02
Churchill I5427,14509742,86%730,51
Bat.-Châtillon 25 t AP9797,29646757,14%672,58
M18 Hellcat6680,29528771,43%1203,98
MKA 258,1488742,86%30,41
Marder 38T4328,00242650,00%746,84
Panhard AMD 178B6229,00499666,67%597,25
Vz. 58 Medvěd 91691,67817650,00%1146,76
Ikv 723109,00218560,00%250,26
MS-1161,60130540,00%67,65
SU-54117,8095520,00%1,46
Grille5211,40222560,00%365,86
Cruiser Mk. II290,20255580,00%408,82
T-1506175,60340560,00%195,46
Kunze Panzer 91365,00680540,00%1147,00
Matilda4230,0015140,00%392,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4191,75201425,00%354,21
StuG IV 5415,00301450,00%968,56
43 M. Toldi III 3140,50410475,00%718,58
TVP T 50/51101755,00878366,67%1456,29
Bat.-Châtillon 12 t8494,67376333,33%525,36
Windhund 8898,67709366,67%907,86
Kolohousenka10,0012250,00%76,78
Object 25791374,5032320,00%1243,46
HWK 128173,504182100,00%261,00
Object 432U111968,5065420,00%1248,63
T-116 346,506420,00%0,00
T-29 357,005620,00%0,00
Brennos 8651,5029120,00%370,94
Fantôme 91256,009502100,00%1049,34
Strv fm/2110,005410,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2195,0017310,00%1031,04
14TP4381,0042610,00%1038,13
Type 95 Heavy40,001910,00%0,00
Black Prince II 7144,0030210,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6335,0031810,00%468,73
Object 283 90,002110,00%0,00
TS-54 81332,006801100,00%1247,10
T-50-2 6322,0011510,00%523,19
Kanonenjagdpanzer 105 81356,0049110,00%1263,78
Rheinmetall Skorpion G 80,0017010,00%0,00
Tetrarch 2177,0013210,00%605,76
LTP 3373,007131100,00%2230,04
AMX ELC 901 6547,007591100,00%1324,62
Valiant 5638,0019010,00%1253,49
AMX M4 mle. 49 82314,0016101100,00%3874,13
Chi-Go 71407,0041710,00%1327,70

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.6.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 10.6.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.4.2015
Lähti: 23.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.6.2016
Lähti: 2.6.2016