rpg1977

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 20.9.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1422260119719
Ø Taso8,130,009,929,64
Voitot7003249,24%00,00%6453,78%34748,26%
Häviöitä7062949,66%00,00%5344,54%36450,63%
Tasapelejä15651,10%00,00%21,68%81,11%
Taisteluja selvitty2986721,00%00,00%2621,85%12817,80%
Vaunuja tuhottu1018090,7200,00570,483280,46
Tuhoamissuhde0,910,000,610,55
Vaunuja havaittu1895601,3300,001641,389181,28
Vahinkoa aiheutettu1.122,070,001.546,031.252,20
Valtauspisteitä1274890,9000,003212,705150,72
Puolustuspisteitä523060,3700,00340,29670,09
Kokemus639,350,00792,61708,44
WN7990,290,00917,43734,67
WN81209,870,001194,58922,29
Yhteensä
Taisteluja142226
Ø Taso8,13
Voitot7003249,24%
Häviöitä7062949,66%
Tasapelejä15651,10%
Taisteluja selvitty2986721,00%
Vaunuja tuhottu1018090,72
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu1895601,33
Vahinkoa aiheutettu1.122,07
Valtauspisteitä1274890,90
Puolustuspisteitä523060,37
Kokemus639,35
WN7990,29
WN81209,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja119
Ø Taso9,92
Voitot6453,78%
Häviöitä5344,54%
Tasapelejä21,68%
Taisteluja selvitty2621,85%
Vaunuja tuhottu570,48
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu1641,38
Vahinkoa aiheutettu1.546,03
Valtauspisteitä3212,70
Puolustuspisteitä340,29
Kokemus792,61
WN7917,43
WN81194,58
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja719
Ø Taso9,64
Voitot34748,26%
Häviöitä36450,63%
Tasapelejä81,11%
Taisteluja selvitty12817,80%
Vaunuja tuhottu3280,46
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu9181,28
Vahinkoa aiheutettu1.252,20
Valtauspisteitä5150,72
Puolustuspisteitä670,09
Kokemus708,44
WN7734,67
WN8922,29
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1532000
Voitot53134,66%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä96262,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä392,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29619,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6950,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu20331,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.519,910,000,000,00
Valtauspisteitä9960,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä17711,1600,0000,0000,00
Kokemus585,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1532
Voitot53134,66%
Häviöitä96262,79%
Tasapelejä392,55%
Taisteluja selvitty29619,32%
Vaunuja tuhottu6950,45
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu20331,33
Vahinkoa aiheutettu1.519,91
Valtauspisteitä9960,65
Puolustuspisteitä17711,16
Kokemus585,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1434000
Voitot65545,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä76953,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31822,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9300,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu14130,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.121,560,000,000,00
Valtauspisteitä22621,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14861,0400,0000,0000,00
Kokemus615,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1434
Voitot65545,68%
Häviöitä76953,63%
Tasapelejä100,70%
Taisteluja selvitty31822,18%
Vaunuja tuhottu9300,65
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu14130,99
Vahinkoa aiheutettu1.121,56
Valtauspisteitä22621,58
Puolustuspisteitä14861,04
Kokemus615,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja159000
Voitot5433,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10566,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2817,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu810,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu2411,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu564,860,000,000,00
Valtauspisteitä2391,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0200,0000,0000,00
Kokemus400,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja159
Voitot5433,96%
Häviöitä10566,04%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2817,61%
Vaunuja tuhottu810,51
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu2411,52
Vahinkoa aiheutettu564,86
Valtauspisteitä2391,50
Puolustuspisteitä30,02
Kokemus400,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot323,08%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1076,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty215,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu211,6200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu612,850,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus328,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot323,08%
Häviöitä1076,92%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty215,38%
Vaunuja tuhottu120,92
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu211,62
Vahinkoa aiheutettu612,85
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus328,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja470000
Voitot23349,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22347,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä142,98%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16434,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3130,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu4941,0500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.115,530,000,000,00
Valtauspisteitä10502,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6601,4000,0000,0000,00
Kokemus662,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja470
Voitot23349,57%
Häviöitä22347,45%
Tasapelejä142,98%
Taisteluja selvitty16434,89%
Vaunuja tuhottu3130,67
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu4941,05
Vahinkoa aiheutettu1.115,53
Valtauspisteitä10502,23
Puolustuspisteitä6601,40
Kokemus662,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja585000
Voitot20535,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä36362,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä172,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12922,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2970,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu6941,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu934,760,000,000,00
Valtauspisteitä8561,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5780,9900,0000,0000,00
Kokemus396,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja585
Voitot20535,04%
Häviöitä36362,05%
Tasapelejä172,91%
Taisteluja selvitty12922,05%
Vaunuja tuhottu2970,51
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu6941,19
Vahinkoa aiheutettu934,76
Valtauspisteitä8561,46
Puolustuspisteitä5780,99
Kokemus396,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu93,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu97,000,000,000,00
Valtauspisteitä3110,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus107,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu93,00
Vahinkoa aiheutettu97,00
Valtauspisteitä3110,33
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus107,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (568)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81138,48736351849,80%1332,94
Object 261101571,55610281048,97%1492,14
E 25 71017,29695273050,99%1564,62
S-5171011,93593241751,72%1358,23
G.W. E 100101352,07622198649,30%1149,70
Object 907 101669,89778191649,69%1250,09
T26E4 SuperPershing 81055,36738178449,61%1373,03
SU-100Y 6718,07497158950,53%1238,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3246,03467156851,98%1329,47
Bat.-Châtillon 155 58101354,44592153446,68%1241,64
Conqueror Gun Carriage101395,46581153248,56%1202,67
T34 81085,90629151946,68%1150,53
TVP T 50/51101604,33653147946,52%1205,92
Bat.-Châtillon Bourrasque 81153,55750145950,38%1287,12
VK 16.02 Leopard5442,93548141753,92%1584,47
T92 HMC101448,43588136148,20%1233,96
FV215b (183) 101648,42613133546,82%1186,59
WZ-111 81103,77721129749,34%1222,89
AMX 12 t6559,76587113652,64%1588,03
Type 62 7608,59636110349,14%1300,79
Maus101628,64723104050,00%1201,23
Grille 15101936,9861399148,94%1432,29
G.W. Tiger (P)81177,6361496951,29%1493,82
FV4202 81078,4475296050,83%1470,75
Matilda4402,5041195353,83%1244,39
T-1091371,2171092850,11%1263,54
IS-381041,2865089647,99%1094,37
KV-26697,2457489053,37%1217,03
Type 5 Heavy101892,9577186850,35%1332,27
KV-15506,9446286652,42%1072,79
Strv m/42-57 Alt A.2 6735,8560884348,04%1272,77
IS-7101547,5168883945,41%1105,84
SU-130PM 81354,0870083451,92%1453,54
AMX 13 57 7754,8376583250,60%1477,13
E 100101597,1065282145,92%1139,52
T2971018,8568380749,94%1267,85
Progetto M40 mod. 65101703,2269080447,01%1274,34
AMX 13 105101028,0158179643,34%952,91
ISU-15281242,0762076145,99%1277,33
Jagdpanzer E 100101717,0964775953,89%1275,13
AMX ELC bis5292,4744874750,33%914,62
Char Futur 4 91515,4575874648,93%1303,12
Strv 103B101952,0869472246,81%1390,75
Object 268101858,6764369546,47%1351,51
WZ-132-1101125,2264767848,82%1169,89
AMX 13 909694,0858066943,65%824,26
Carro da Combattimento 45 t 101613,3073466049,09%1175,23
Bat.-Châtillon 25 t101355,6661564943,30%926,02
Škoda T 256602,1254264749,92%1136,92
KV-856654,3546964550,54%1054,40
Object 430 Version II91353,1074362649,84%1356,35
IS7745,5758361251,63%945,27
SU-855388,2330559647,65%786,55
SU-1527720,2950758548,89%904,00
T-5491229,9771255949,55%1239,17
Spähpanzer Ru 2519857,9963255846,77%1181,67
Chimera 81434,8081755852,87%1591,44
FV4005 Stage II101529,3657253744,69%1066,90
P.44 Pantera81228,2574753353,66%1621,36
T-54 ltwt.9890,6466453051,89%1246,84
T499763,9461151144,81%939,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 8517,1758450044,60%639,32
Bat.-Châtillon 155 5591330,1157149946,09%1501,50
Type 5 Chi-Ri7753,3563149854,82%1216,02
Škoda T 5091454,8372249651,01%1358,78
O-I6818,0764048351,97%1489,83
T-100 LT10945,8863247545,68%965,71
T110E4101616,8567247349,68%1100,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91304,1968647146,71%1145,71
STB-1101425,1563946743,47%969,45
UDES 15/16101663,8474845951,20%1338,87
Centurion Action X101434,1464845145,23%995,62
Rheinmetall Panzerwagen10827,0560944643,95%700,15
Object 140101536,7969744146,94%1164,99
M48A5 Patton101634,5072943649,08%1231,86
K-91101575,5472043548,28%1209,46
WZ-111 model 1-491393,7069143345,96%1211,38
AMX 50 Foch (155) 101709,1063043046,74%1267,61
Kampfpanzer 07 RH 81019,4273542650,00%1256,58
SU-1006538,2133740545,93%831,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5418,4845640251,00%1129,86
T25 Pilot Number 1 81071,7277940251,24%1477,30
WZ-111 Qilin 101745,1973439347,33%1247,85
WZ-113G FT101719,3468839050,26%1122,17
Škoda T 56 81325,7478338852,32%1274,16
Object 70491569,2065438345,69%1192,37
T110E5101407,2767237945,65%898,05
Tortoise91474,3871037851,06%1205,74
VK 168.01 (P) 81065,9470237448,13%1149,09
FV380591415,7559036951,22%1468,56
T 55A 91348,8173736949,59%1290,09
STA-18794,4758836845,38%870,27
VK 45.02 (P) Ausf. A8881,9164036550,96%924,09
Waffenträger auf Pz. IV91515,3868336048,89%1267,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,8420635754,06%291,89
Char Mle. 75 91019,2669935749,58%1294,96
T-1506456,7735135644,38%566,65
Churchill VII6681,3360135453,39%1270,19
AMX 50 B101428,5562035443,50%914,04
212A91145,4152935448,87%1027,85
T-34-28858,1264635048,00%1004,15
Charioteer81337,8668535049,14%1581,72
ELC EVEN 90 8758,4069334950,43%1432,55
Panther mit 8,8 cm L/71 8986,8972834750,14%1244,60
Strv 103-091689,6076034653,76%1618,56
60TP Lewandowskiego101980,2379234353,94%1507,85
Leopard 1101459,2667534349,56%989,48
TVP VTU Koncept8848,3262134253,22%1049,19
Super Hellcat 7837,5462734252,92%1275,01
Cromwell6595,4651733950,74%1194,29
Object 430U101564,6573833847,93%1165,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81491,3671333449,70%1691,66
Type 4 Chi-To6601,2054533251,20%1155,30
Tiger (P)7818,4563733151,96%1051,04
AMX 13 F3 AM6871,4855733047,88%1523,83
SU-122-44 71049,7568033050,00%1482,48
M4A1 FL 10 6736,1061932950,76%1230,62
WZ-1328722,0164932754,43%1211,68
T3281070,2171932752,60%1181,14
M53/M5591455,5059032650,61%1590,16
Object 274a 81109,8177832651,53%1387,43
XM551 Sheridan10918,9161132047,81%881,96
Prototipo Standard B91651,7776131951,72%1623,21
M10391243,1165031943,26%999,75
AT 77886,5166131855,03%1139,89
T-34-85M 6889,0574731356,87%1589,42
Centurion Mk. 7/191147,7865831148,87%1010,10
AT 1581171,6071131152,09%1306,20
G.W. Tiger91275,9853231145,66%1229,76
T57 Heavy101603,7767431148,23%1095,44
Object 41681044,9269731053,23%1335,22
Type 59 8939,7173230646,73%1102,10
Ferdinand81439,9672630553,77%1622,89
AMX M4 mle. 54101444,2867930543,28%878,70
Emil II91608,7978430453,95%1490,54
T23E3 7801,8972430352,48%1305,81
T95E2 8895,7265030249,34%1086,81
Type 4 Heavy91269,4769329849,66%1101,32
T-34-3 81222,2077729450,68%1577,37
AMX 50 Foch91255,9766629349,83%974,15
11081099,4967328745,99%1222,41
T3 HMC2219,6236228752,96%1056,02
Leopard Prototyp A91210,0469028657,34%1091,48
E 7591437,3171928548,42%1265,55
SU-263327,1223628443,66%879,89
T3091527,8369028350,53%1341,95
T110E3101667,0065328046,07%1108,14
Churchill III 5531,3867928056,79%1144,01
Type 6191213,6767127948,39%1055,13
FV20781199,6857827945,88%1547,01
M446792,1054327950,54%1494,11
Tiger I71061,7271427850,00%1434,94
Leo7824,1962627448,54%1294,53
Type 64 6601,6265327352,38%1502,57
122 TM 81267,1875427249,26%1464,11
SU-122-5491184,2764927149,08%1034,01
Panhard EBR 909528,8261127148,34%600,98
WZ-12091081,1666026950,93%978,05
Panhard AML Lynx 6x68495,6253326944,61%675,91
Conqueror91290,2167626849,25%1047,74
FV4004 Conway91423,1466026850,00%1284,50
T-448869,7465426549,06%1062,31
AMX M4 mle. 457887,7863326549,43%1156,94
T26E5 81024,7775326447,35%1149,56
WZ-132A9860,7658726243,13%1023,60
AMX 404261,6941726155,56%1089,60
Ho-Ri 3101681,4461525639,45%966,33
Object 263101854,9664625547,06%1333,02
T78 6923,4271325354,55%1508,38
Nashorn6894,2962325150,20%1711,16
Object 780 101616,6674925149,00%1091,57
M60 101466,5770925052,80%1122,75
M54 Renegade 81190,3872625046,40%1095,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91038,7263424849,60%880,68
KV-481140,7070924851,61%1421,47
Waffenträger auf E 100101931,0461924745,75%1277,24
Ares 90101370,5772524748,99%936,62
Jagdtiger91535,1767824647,56%1282,87
AMX 30 B101316,7861924648,78%1000,28
WZ-111G FT91983,1975124350,21%1914,64
LHMTV8776,6845424244,63%1281,64
ARL 446666,2054924150,62%1139,29
Emil I81251,0575324049,17%1513,37
ST-I91326,2269024047,50%1126,31
Concept No. 5101260,2164223947,28%760,69
FV201 (A45) 7925,0768023748,95%1288,60
KV-371058,2669123548,09%1408,59
M4A3E2 Sherman Jumbo6651,0460023450,43%1325,34
T-62A101427,3768423446,58%1081,36
AMX 50 12091301,1362823345,92%1092,85
T54E191379,9265523344,64%1213,92
AMX 30 1er prototype91418,3470323251,29%1374,34
T9591535,7671322849,12%1239,06
Panhard EBR 10510566,7153522839,04%376,62
FV215b 101420,4061622738,33%889,10
M40/M4381346,3759922746,70%1699,72
AMX 50 10081239,4668922552,89%1425,18
59-166326,2552722456,25%836,16
SU-10181132,2064922444,20%1238,15
leKpz Borkenkäfer11838,7163222438,39%580,23
T376434,2850822247,75%1051,24
AMX AC mle. 4881100,3263122044,09%1134,50
M18 Hellcat6679,8353821948,40%1139,99
T-50-2 6511,5854021950,23%1419,20
Tiger II81092,8570321755,30%1336,60
BZ-75101619,3275921647,69%1110,47
VK 28.016394,4251421553,95%1037,19
Lorraine 155 mle. 5181190,9058021446,26%1409,82
Type 71101476,0672021346,95%878,96
Vz. 55101632,5468621241,98%979,43
M46 Patton91306,4773121257,08%1265,90
Pz.Kpfw. VII101771,9074621047,62%1187,29
Ares 90 C111462,9469520837,98%835,48
IS-2 shielded 7988,1469720751,21%1288,52
T2881326,7270320650,00%1504,72
Object 268 Version V 101557,2262320647,57%1019,98
E 5091364,5571720550,73%1248,26
FV217 Badger101699,2369020543,41%1123,45
UDES 0381397,2573020355,67%1651,41
Object 260 101621,6768220341,87%999,97
Lorraine 155 mle. 507883,5355320254,46%1233,71
WZ-111-1G FT81426,5070820049,50%1785,32
ShPTK-TVP 100 81169,8269319946,23%1233,30
Manticore10865,7159919845,96%812,93
M10 RBFM 5702,3654719752,79%1701,18
T1 Cunningham1129,0328619646,94%670,33
M56 Scorpion 7970,1569619351,30%1553,65
CS-63101541,6472019248,96%1148,11
AMX 50 Foch B101605,4266418947,09%1077,64
GSOR 3301 AVR FS9814,0358918844,68%1053,62
O-Ho81063,4065418742,25%1057,58
LTTB8609,0662318749,73%981,33
Type 586558,3954618650,00%1032,00
Centurion Mk. I8916,1363518346,45%1081,34
WZ-114 91245,8771218346,45%1043,30
T92 8489,2958918246,15%721,97
Aufklärungspanzer Panther 7501,8159918153,59%1033,24
FV230 Canopener101660,6573918146,41%1028,93
AMX 67 Imbattable111567,7468518037,22%736,74
KV-137471,8650217947,49%578,03
LTP 3213,8932817952,51%1013,55
M10 Wolverine5482,9946717852,25%1080,60
AS-XX 40 t111426,5969217843,82%833,05
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81204,0374317851,12%1470,42
M4A2E4 Sherman 5483,1654117753,67%1579,32
E 50 Ausf. M101567,2269317648,30%1230,37
Hirschkäfer111573,6066717647,16%880,98
50TP Tyszkiewicza91573,9578017452,87%1449,64
Vz. 64 Blesk8573,5356417443,10%771,90
UDES 14 Alt 581111,4567117445,40%1279,65
Fauteur111507,2568617435,63%675,38
Konštrukta T-34/1007784,3561517352,60%1270,85
Leopard 120 Verbessert111200,8565617340,46%637,18
Crusader 5.5-in. SP7844,4152917252,33%1311,16
Object 432U111459,1573517241,86%905,84
T-34-2G FT7967,1861217152,63%1429,96
Rinoceronte101739,9271717047,06%1304,58
Object 70591874,6485616852,98%1924,68
M127967,6254916448,78%1444,36
Strv K 91174,2268816446,95%969,56
M26 Pershing81048,2371615851,90%1402,22
AT-FV230 Breaker111618,6976915747,13%929,59
Schwarzpanzer 58 8968,4674715755,41%1328,23
G.W. Panther7988,1457015655,77%1485,03
T-832 81136,2675515551,61%1050,87
Kranvagn101607,5865515442,86%1119,22
53TP Markowskiego81166,8772015352,94%1312,22
AMX 65 t8988,2466315248,68%1135,32
M47 Iron Arnie 81154,2675015253,29%1322,43
TL-7 91478,3876815250,00%1306,36
Chrysler K GF 81062,7175115252,63%1137,10
Hotchkiss EBR7537,6152415147,68%1055,97
121101572,5565715043,33%1220,62
VK 36.01 (H)6582,7654514854,73%966,97
Churchill I5439,2644814753,74%870,15
MT-256378,7350314750,34%1093,94
T28 Prototype81341,0871214652,05%1567,82
Caernarvon Action X 81095,2979914557,93%1397,99
Cobra 91318,1173914551,03%1066,63
Vz. 71 Tesák10670,2853414438,89%487,23
Gorilla111579,0672314046,43%836,75
M24E2 Super Chaffee 6518,8360713951,80%1549,83
KR-1111499,0977813942,45%707,30
CS-52 LIS 8960,8764213642,65%915,24
T28 Concept 71104,7072013554,07%1832,28
WZ-111 model 5A101642,1972113447,76%1174,56
Panther II81059,5170413450,00%1468,63
AMX 13 757244,7353613353,38%348,26
M41 Walker Bulldog8454,0558813355,64%708,59
E 65 Zwilling 81293,3375613344,36%1075,24
XM69 Hacker111432,4473213348,87%799,95
M4A1 Sherman5493,1754113253,79%1491,63
StuG III Ausf. G5372,8137613147,33%747,00
Black Rock 111460,3370213136,64%637,91
P.43 ter7882,3365512949,61%1387,41
VK 100.01 (P)81298,8082412955,81%1543,41
IS-4101633,2068712845,31%1132,96
SMV CC-64 Vipera 81339,4182912857,03%1570,59
Type 3 Chi-Nu5401,3342512749,61%1049,23
Controcarro 3 Minotauro101676,1373512750,39%1130,57
AMX AC mle. 467969,5663212755,91%1442,90
Object 452K 101657,2067012738,58%1023,24
T6981166,9666912648,41%1455,81
Ashigaru 101472,1363312641,27%816,67
14TP4356,1745312455,65%1517,01
DBV-152 101645,2962612444,35%949,82
XM66F 81214,5564912442,74%1148,62
ISU-122-2 81076,2669112447,58%1083,01
WZ-1317255,3051512347,15%305,66
BZT-70 101666,5074812348,78%951,75
IS-3A Peregrine 81228,1581012352,03%1209,17
TS-5 81348,7276712351,22%1340,91
IS-27886,4165112253,28%1132,45
Executor111273,8468912246,72%630,55
AE Phase I 91273,8067612239,34%914,65
Type T-345348,2442112153,72%967,10
SU-100M17798,2060412153,72%1087,82
A-447745,7660412147,93%1113,49
Spähpanzer SP I C7742,3656512137,19%1312,26
Taschenratte112050,1290212147,93%1134,21
Sturer Emil7903,2961011957,14%1359,84
Kampfpanzer 07 P(E) 101639,4272211946,22%1112,17
Durendal 101247,8766211944,54%670,34
T803111565,0174811940,34%811,48
Churchill Gun Carrier6404,6536611753,85%606,84
Caernarvon81063,9771911652,59%1266,79
T71 DA7563,3456811649,14%1006,09
Comet7650,9660711552,17%944,11
Object 752 91655,1482211549,57%1371,25
Ikv 90 Typ B7815,3559711453,51%1169,17
UDES 1691425,0573811450,00%1359,36
M-V-Y101452,3565611343,36%944,89
AMX M4 mle. 5191952,2488511157,66%2019,79
T1 Heavy5299,9330411041,82%377,94
T-284115,4414010848,15%156,95
IS-2M 71089,3876910654,72%1392,67
CS-67 Szakal111243,2875710553,33%762,57
Object 277101572,1772710555,24%1194,91
FV4025 Contriver111973,8683910447,12%1120,48
T-22 medium 101437,9470210443,27%1054,59
T25 AT71012,6869010361,17%1542,40
Kampfpanzer 67101448,4375210352,43%979,31
Tiger 131 6855,1970510357,28%1500,22
Lion 101481,5667110345,63%1109,73
Challenger7832,6559710251,96%1065,13
Vz. 68 Squall 8611,4359710250,00%994,57
Ares 758999,7176710154,46%1118,53
Object 705A101673,8573610052,00%1237,57
NC 70 Błyskawica101184,925849939,39%639,75
T-437668,925779846,94%918,21
Type 5781258,517679848,98%1291,56
ARL V396617,865189853,06%1153,79
A46 6397,635259847,96%1169,66
T207800,555919640,63%1108,43
Black Prince7794,365929535,79%954,22
Valentine II 4317,744459444,68%1076,89
SMV CC-6781161,207019346,24%1277,60
113101531,765999339,78%1015,55
Jagdpanther71049,126569255,43%1539,09
T7 Combat Car 2153,843239246,74%661,52
Gryphon 101587,586219235,87%849,59
IS-M81265,107859054,44%1575,20
TBT 91523,307719047,78%1164,11
Type 63 81130,167458946,07%1099,46
T-34-17786,036178853,41%1145,71
Vz. 60S Dravec 101570,277298847,73%844,85
K-91 Version II 91202,397568848,86%1164,46
T-54 first prototype 8953,397698852,27%1345,13
113 Beijing Opera 101497,936958644,19%998,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,891638447,62%70,30
O-Ni71015,077498356,63%1372,10
T404408,174818248,78%1082,29
Object 268 Version 4101785,167318155,56%1358,41
GSR 3301 Setter7556,575038154,32%1198,85
Kpz. Erich Konzept I 91274,037418052,50%986,25
Panther7832,466897953,16%1355,51
IS-2 71031,587307949,37%1337,59
TKS z n.k.m. 20 mm 2180,263717856,41%1087,35
Super Conqueror101673,107367843,59%1260,35
H3 91336,547187846,15%919,74
SU-85B4198,922067751,95%383,40
BZ-6891386,707487748,05%1107,18
FV3046572,694357745,45%1023,84
121B 101400,647297757,14%1175,19
Lorraine 50 t 91173,866807648,68%1032,38
WZ-131G FT6935,846337456,76%1901,01
Predatore 91327,076947444,59%948,73
Fantôme 9971,506757445,95%712,05
OCP Peacekeeper 91304,247237444,59%975,37
SU-86736,935117356,16%1178,22
T216364,474637243,06%770,12
T25/27800,215757142,25%1060,59
BT-SV 3380,894707140,85%1327,72
Projet Louis 9801,156477150,70%921,31
M3 Lee4160,142097055,71%451,19
Felice 91123,436127041,43%932,02
STA-2 8689,975817040,00%623,24
Jagdpanzer E 90 91323,186756847,06%934,78
Stone Sentinel 8954,697046854,41%832,49
Monkey King 101703,307376750,75%1404,47
Hummel6836,155196651,52%1342,85
45TP Habicha7877,066606653,03%1248,16
Ikv 65 Alt II6893,246356653,03%1991,64
leKpz M 41 90 mm GF 8615,916066648,48%963,64
Patton the Tank 9973,237086556,92%909,52
Strv 746710,256426352,38%1540,35
VK 30.01 (D)6648,526386373,02%1460,88
Tiger-Maus 91268,107136349,21%919,06
AT 15A 71047,177606355,56%1689,03
BT-7 artillery 3338,174546357,14%1471,97
VK 30.02 (M)6619,425586251,61%1155,23
StuG IV 5469,484196243,55%1169,22
BDR G1 B5508,004926152,46%1038,06
Object 777 Version II 91399,377426046,67%1146,05
CS-538756,416125950,85%882,96
A-436595,885955961,02%1288,17
Panhard AMD 178B6539,475785952,54%1697,51
Stitch 8835,035585935,59%543,37
Achilles6603,865525850,00%1078,63
Controcarro 1 Mk. 291401,168165757,89%1309,29
SDP 58 Kilana8869,795955743,86%758,52
TL-1 LPC 8847,986745745,61%989,93
Somua SM 81240,447645749,12%1145,13
FV227 Conceiver81128,327595650,00%1261,27
IS-2-II81078,007465558,18%1310,39
P.43 bis6739,506285448,15%1623,94
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8946,026235442,59%931,31
M36 Jackson6643,515255349,06%1062,02
ST-II101577,346935345,28%1075,20
FV225 Collector 91581,117665341,51%1031,22
T-29 3387,944525349,06%1588,56
Charioteer Nomad 81025,926965362,26%1048,22
Rambo 91311,377575246,15%1097,70
AT 25347,484885064,00%845,78
SDP wz 66 Grom 81011,985785036,00%805,36
FV226 Contradictious 81492,968255046,00%1556,72
Sherman III5403,173524852,08%993,17
SMV CC-567879,556274748,94%1203,63
GSOR the TANK 91318,627304753,19%1281,24
T-28E with F-30 4486,704854740,43%1249,59
Type 97 Te-Ke 2132,262484641,30%486,41
M75370,983784656,52%1466,93
Vickers Medium Mk. II255,42904546,67%61,98
Pz.Kpfw. III/IV5260,133194548,89%585,01
M8A14442,563104546,67%1235,41
Obsidian 8874,027494548,89%1033,77
56TP 81180,526714443,18%1087,82
T-45 2194,523474454,55%1032,30
SU-122A5387,813354362,79%956,68
43 M. Toldi III 3175,072764339,53%725,99
Crusader6272,504014261,90%764,64
M415558,644884261,90%1021,92
M-VI-Y91230,506864247,62%1023,21
Windhund 81237,407914269,05%1370,46
Object 252U 81237,517364141,46%1272,30
Vickers Medium Mk. III3105,181404047,50%219,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6552,835124037,50%1296,96
Object 283 91157,257334052,50%1170,94
TNH 105/100081117,597353953,85%1262,74
Grille5649,794893946,15%1520,31
Ho-Ri 281210,186513946,15%1224,18
Matilda LVT 4582,636433850,00%1518,63
SU-76M4147,321563748,65%233,29
Matilda Black Prince 5586,196323759,46%1579,58
Jagdpanzer IV6755,534843644,44%1378,48
Semovente M43 Bassotto6725,365733661,11%1251,68
Type 6891877,288993655,56%1862,30
FCM 362176,423503666,67%933,73
T-46385,491433554,29%229,38
Archer5472,144143551,43%1076,88
Staghound Mk. III6592,005123534,29%889,40
Progetto CC55 mod. 5481278,717893452,94%1515,08
M-III-Y81098,247463455,88%1197,75
VK 75.01 (K) 81142,097633447,06%1224,97
AMX M4 mle. 49 81094,446803441,18%1148,83
T-345307,334073354,55%788,80
KV-220-2 5769,038123357,58%1568,47
Stridsyxa 81141,887653354,55%1050,83
Pz.Sfl. IVc5344,973023129,03%520,52
Object 430101652,877143151,61%1336,13
Pz.Kpfw. T 25 5641,777213164,52%1928,43
Nergal 81091,846573138,71%1013,52
MTLS-1G14 3238,233443050,00%875,54
King Tiger (Captured) 7983,537513060,00%1408,10
Grant4355,664312951,72%1279,39
M2 Medium Tank3116,341472944,83%241,75
SU-182125,621062646,15%623,17
Škoda T 45 7896,807072560,00%1143,96
Excalibur 6692,465042441,67%843,34
Pz.Kpfw. II254,571502356,52%145,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4235,482982343,48%661,68
Black Prince II 7966,436982343,48%1111,76
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5501,745732369,57%1269,12
AT-1238,36862250,00%75,89
VK 30.01 (P)6272,433432128,57%193,96
M24 Chaffee No. 594 5548,387432166,67%1690,02
SU-2-122 5399,854512055,00%831,99
Vickers Medium Mk. I128,471111957,89%147,91
Bishop5494,633881952,63%1030,91
WZ-111 Alpine Tiger 81290,588951963,16%1645,52
T-34-856694,616241861,11%1392,88
Ho-Ri 191976,177741850,00%1809,03
Birch Gun4316,943201844,44%1182,89
M4-85 5432,115821850,00%1019,53
T26E3 Eagle 7 7909,336311838,89%1014,33
T-34 shielded 5597,006371776,47%1493,65
AC 1 Sentinel 4274,004031752,94%857,66
T1E6 243,351371758,82%175,47
FV601 Saladin8846,815831643,75%782,26
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4461,316051656,25%1431,36
T2 Medium Tank244,861141450,00%85,35
SU-54482,382781376,92%1234,08
Alecto4411,464491353,85%1172,29
AMX ELC 901 6511,385551346,15%1264,21
GSOR 1006 Scheme 791324,337211250,00%965,52
Gabler’s Destroyer 5417,425641250,00%1218,66
Char de transition 6603,505831266,67%892,77
SU-100I 51074,257261233,33%2055,89
M66144,093081145,45%63,55
M5 Stuart4157,453641163,64%393,49
KV-1SA 5453,805051060,00%811,95
TOG II* 6592,305761060,00%914,71
Excelsior 5470,005341050,00%785,92
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6754,606211050,00%1339,99
T-26243,00104955,56%130,63
Pz.Sfl. IVb4250,00295955,56%792,10
ARMT 5643,56666944,44%1448,71
Valiant 5558,44700966,67%1232,31
Chi-Go 71044,00914955,56%1481,06
MKA 2166,25300850,00%510,03
M4A3(76)W Sherman 6694,75699862,50%1277,28
Großtraktor - Krupp 3294,00424862,50%1229,34
A25 Harry Hopkins I 4741,25810850,00%2598,38
Pz.Sfl. IC 4372,86425742,86%864,87
Churchill Crocodile 6889,14917785,71%1585,25
IS-6 8782,83643666,67%888,30
T-34 with L-11 4592,67668666,67%2510,52
T2 Light Tank 2232,67556666,67%1286,15
Type 3 Chi-Nu Kai 5550,17443616,67%1338,25
Brennos 8594,83482650,00%454,72
Leichttraktor127,0058425,00%0,31
Marder 38T4481,75407450,00%1311,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51036,00845450,00%3134,34
KV-1 shielded 5511,25660425,00%746,33
AMX 13 (FL 11) 5385,75359450,00%1079,35
Pz.Kpfw. KW I (r) 5590,75568425,00%715,64
M4A3E8 Thunderbolt VII 6642,00809475,00%1070,48
Pz.Kpfw. II Luchs418,3395366,67%247,77
Valentine AT4213,333623100,00%614,62
Pz.Kpfw. 38 (K) 5514,67602333,33%902,16
IT-3 4163,00351366,67%451,99
Ram II 5501,33552333,33%1065,98
Pz.Kpfw. T 15 3677,33904366,67%3650,92
FCM 36 Pak 40 3160,5014120,00%158,85
MS-1148,50248250,00%80,63
Škoda T 15A 4946,00978250,00%1854,86
Convert. Medium Tank T3 3353,00613250,00%1119,40
Strv m/382171,0028210,00%623,98
Renault Otsu10,002471100,00%261,00
Strv m/40L339,004110,00%0,00
Lago4192,008910,00%310,24
Pvlvv fm/422279,005461100,00%1492,88
Ikv 723104,006810,00%32,95
Sav m/434163,002601100,00%417,89
Cromwell Applique 5308,006631100,00%560,50
AM 39 Gendron-Somua 2297,0025110,00%864,03
Light Mk. VIC 29,007610,00%0,00
Type 1 Ho-Ni II 4659,0010191100,00%1555,54

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 20.9.2022
Asema: Komentaja
Liittynyt: 20.9.2022
Lähti: 24.12.2024