ramis2002

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.7.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41748076220
Ø Taso7,280,008,618,39
Voitot2024048,48%00,00%3546,05%9442,73%
Häviöitä2110050,54%00,00%4052,63%12255,45%
Tasapelejä4080,98%00,00%11,32%41,82%
Taisteluja selvitty1118826,80%00,00%2026,32%6429,09%
Vaunuja tuhottu345840,8300,00570,751690,77
Tuhoamissuhde1,130,001,021,08
Vaunuja havaittu335300,8000,00881,161500,68
Vahinkoa aiheutettu937,140,001.067,071.101,72
Valtauspisteitä328860,7900,0090,12280,13
Puolustuspisteitä206150,4900,0020,03920,42
Kokemus475,530,00678,58646,29
WN7977,900,00838,10805,11
WN81183,360,00994,051015,89
Yhteensä
Taisteluja41748
Ø Taso7,28
Voitot2024048,48%
Häviöitä2110050,54%
Tasapelejä4080,98%
Taisteluja selvitty1118826,80%
Vaunuja tuhottu345840,83
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu335300,80
Vahinkoa aiheutettu937,14
Valtauspisteitä328860,79
Puolustuspisteitä206150,49
Kokemus475,53
WN7977,90
WN81183,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja76
Ø Taso8,61
Voitot3546,05%
Häviöitä4052,63%
Tasapelejä11,32%
Taisteluja selvitty2026,32%
Vaunuja tuhottu570,75
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu881,16
Vahinkoa aiheutettu1.067,07
Valtauspisteitä90,12
Puolustuspisteitä20,03
Kokemus678,58
WN7838,10
WN8994,05
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja220
Ø Taso8,39
Voitot9442,73%
Häviöitä12255,45%
Tasapelejä41,82%
Taisteluja selvitty6429,09%
Vaunuja tuhottu1690,77
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu1500,68
Vahinkoa aiheutettu1.101,72
Valtauspisteitä280,13
Puolustuspisteitä920,42
Kokemus646,29
WN7805,11
WN81015,89
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.472,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä42,0000,0000,0000,00
Kokemus74,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.472,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä42,00
Kokemus74,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot321,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1071,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä17,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty214,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu151,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.253,360,000,000,00
Valtauspisteitä211,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä755,3600,0000,0000,00
Kokemus373,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot321,43%
Häviöitä1071,43%
Tasapelejä17,14%
Taisteluja selvitty214,29%
Vaunuja tuhottu110,79
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu151,07
Vahinkoa aiheutettu1.253,36
Valtauspisteitä211,50
Puolustuspisteitä755,36
Kokemus373,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja160000
Voitot7043,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8855,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5534,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1210,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu1390,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu725,760,000,000,00
Valtauspisteitä1370,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2601,6300,0000,0000,00
Kokemus363,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja160
Voitot7043,75%
Häviöitä8855,00%
Tasapelejä21,25%
Taisteluja selvitty5534,38%
Vaunuja tuhottu1210,76
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu1390,87
Vahinkoa aiheutettu725,76
Valtauspisteitä1370,86
Puolustuspisteitä2601,63
Kokemus363,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24000
Voitot416,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2083,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty416,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,400,000,000,00
Vaunuja havaittu200,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu319,960,000,000,00
Valtauspisteitä552,2900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus115,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja24
Voitot416,67%
Häviöitä2083,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty416,67%
Vaunuja tuhottu80,33
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu200,83
Vahinkoa aiheutettu319,96
Valtauspisteitä552,29
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus115,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja757000
Voitot35947,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39452,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26034,35%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5210,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu7681,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.099,350,000,000,00
Valtauspisteitä13721,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä35874,7400,0000,0000,00
Kokemus553,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja757
Voitot35947,42%
Häviöitä39452,05%
Tasapelejä40,53%
Taisteluja selvitty26034,35%
Vaunuja tuhottu5210,69
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu7681,01
Vahinkoa aiheutettu1.099,35
Valtauspisteitä13721,81
Puolustuspisteitä35874,74
Kokemus553,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5248000
Voitot261849,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä254448,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä861,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty199538,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu41510,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu54151,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu763,730,000,000,00
Valtauspisteitä67171,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä76561,4600,0000,0000,00
Kokemus424,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5248
Voitot261849,89%
Häviöitä254448,48%
Tasapelejä861,64%
Taisteluja selvitty199538,01%
Vaunuja tuhottu41510,79
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu54151,03
Vahinkoa aiheutettu763,73
Valtauspisteitä67171,28
Puolustuspisteitä76561,46
Kokemus424,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja334000
Voitot16348,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16649,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13841,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2380,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu1900,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.776,670,000,000,00
Valtauspisteitä3110,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3781,1300,0000,0000,00
Kokemus525,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja334
Voitot16348,80%
Häviöitä16649,70%
Tasapelejä51,50%
Taisteluja selvitty13841,32%
Vaunuja tuhottu2380,71
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu1900,57
Vahinkoa aiheutettu1.776,67
Valtauspisteitä3110,93
Puolustuspisteitä3781,13
Kokemus525,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (266)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81347,53514216549,10%1365,00
Rheinmetall Skorpion G 81444,32661189247,41%1619,62
M40/M4381124,69431123648,30%1318,61
T-34-856782,80553119156,00%1833,44
T-1506955,41590114556,24%1925,13
Cromwell6688,37530105755,35%1498,60
WZ-111 81039,1757399144,90%1146,51
Waffenträger auf E 100101905,4750095741,17%1260,50
T297750,7744792846,34%867,20
T376498,8248382951,63%1452,30
M41 Walker Bulldog8587,8647580748,33%983,09
11081129,4257275847,76%1344,53
WZ-111 model 1-491482,3159572549,24%1521,02
M10391139,9450059447,81%1042,89
Type T-345410,4334957852,25%1156,88
Jagdpanzer E 100101911,8854454849,27%1406,18
Ferdinand81316,7950352648,67%1422,83
T499792,8348751550,49%1082,22
IS-27729,3042950449,40%889,34
T110E5101587,5248949041,02%1165,79
M127839,4748848052,92%1201,37
M53/M5591183,0845845843,01%1047,60
Centurion Mk. I8746,4845343048,84%883,61
Waffenträger auf Pz. IV91680,5863242348,70%1556,07
Bat.-Châtillon 155 559970,6245341543,86%853,49
T92 HMC101405,7846841345,52%1114,66
O-I6743,1547839048,72%1281,68
Jagdtiger91735,9750637849,74%1473,37
Škoda T 256678,9948936947,43%1404,53
Type 4 Chi-To6655,3543636948,24%1302,53
Grille 15101763,5951636744,96%1318,98
Lorraine 155 mle. 507732,6436334946,70%894,50
Tiger (P)7801,7445834747,26%1009,53
Comet7386,8131734343,15%405,78
T328800,7144834147,51%838,80
TOG II* 6850,8952034052,06%1578,16
AMX 13 909795,4950433944,54%1093,93
Type 586507,1035633751,34%899,64
Dicker Max 6688,6240533550,75%1198,41
Type 5 Chi-Ri7904,2851433447,01%1470,40
T-50576,6519631448,09%84,98
Tiger I71046,8652429949,83%1416,50
Centurion Mk. 7/191266,5454529346,42%1214,18
M66328,8625928746,34%305,88
T-345302,7828928349,47%713,60
Škoda T 5091506,2956026346,01%1388,90
Crusader6173,4920426248,85%339,40
T54E191500,9463826145,59%1281,54
VK 30.01 (P)6306,6825325644,92%312,20
T-1091317,3659025346,64%1183,26
A-436468,3939524750,20%884,55
Lorraine 155 mle. 5181021,0845324048,75%1208,07
Konštrukta T-34/1007894,5956023551,49%1477,43
Tiger II81146,5448723347,64%1289,68
T28 Concept 7874,9948123249,57%1259,82
STA-18879,4451623146,32%1102,93
Conqueror91500,2550322945,85%1323,29
E 7591218,8351922142,99%985,08
Object 252U Defender 81430,3175221956,62%1793,17
Sturer Emil7883,2146921751,61%1219,52
T-34-85M 6889,8363721758,99%1689,60
M7 Priest3279,0917721444,39%673,43
M446555,8932721149,76%899,59
AMX 12 t6404,6943419749,24%986,96
IS71090,0559419654,08%1666,37
IS-381333,0169419449,48%1738,92
AMX 13 757462,1547018643,55%760,61
Nashorn6653,4533117945,25%992,06
Pz.Sfl. IVc5403,1026817950,28%801,81
T-44-100 8971,2959917848,31%1151,02
T1 Heavy5275,4224017349,71%387,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5133,4518017044,71%120,87
TVP T 50/51101450,6257616241,98%943,66
A-447728,0345816048,75%1048,89
Type 64 6453,5639115442,21%964,79
Black Prince7855,4551915248,03%1218,90
VK 45.02 (P) Ausf. B91405,0164015250,00%1303,75
IS-2-II8985,0556414739,46%951,89
M415306,5721014540,69%282,70
Type 3 Chi-Nu5393,8331514057,86%1136,67
Super Hellcat 7723,5747014052,14%926,82
Object 4168893,5042613844,20%988,76
E 100101519,8354813647,06%1003,51
Churchill VII6563,8440713545,19%872,51
AT 86566,7439613254,55%956,55
O-Ni7973,1158112957,36%1293,03
VK 45.02 (P) Ausf. A81128,5558012850,78%1327,38
KV-37876,0351512554,40%1118,23
Object 25791528,5458312544,00%1465,79
T-437748,8546712444,35%1142,39
AMX 13 F3 AM6740,5051512147,11%1110,78
Alecto4154,1318411946,22%226,84
SU-855451,4136711749,57%963,35
Caernarvon81107,8155211650,00%1194,50
O-Ho8727,4644211648,28%628,76
T25/27787,7745911554,78%1112,58
Charioteer8674,3340511433,33%420,17
M374200,7715111346,90%540,34
Type 1 Chi-He4178,0321310950,46%422,95
Covenanter564,0315910944,95%52,36
FV4202 81070,0065710850,00%1353,13
Ikv 90 Typ B7729,6948710556,19%940,01
AT 25325,5127610048,00%660,27
T-34-17833,365449951,52%1206,15
T 55A 91281,525719845,92%1075,32
T34 81050,826099645,83%1095,06
IS-3-II91157,926289657,29%998,76
StuG IV 5391,482779053,33%895,77
M3 Lee4109,041398143,21%151,27
AMX M4 mle. 49 Liberté 81011,687277853,85%1271,01
AT 77826,305197757,14%952,55
Super Conqueror101385,274917740,26%824,85
TVP VTU Koncept8866,355727448,65%1037,60
VK 16.02 Leopard5410,534467459,46%1442,44
T1 Cunningham148,641097336,99%27,12
Ikv 65 Alt II6888,946087245,83%1796,04
FV4005 Stage II101163,264327037,14%610,65
AMX 404104,711736851,47%240,61
Type 619916,154816640,91%630,86
AMX ELC bis5171,063276650,00%410,60
M5A1 Stuart4178,712256555,38%517,07
M2 Medium Tank346,19976434,38%1,34
Cruiser Mk. III353,801446440,63%2,20
Spähpanzer SP I C7572,304916445,31%1023,87
Pz.Kpfw. VII101729,816446357,14%1333,06
Churchill I5396,853606162,30%856,69
Strv 103-091208,775096038,33%787,23
ST vz. 394347,973125961,02%1288,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,862325966,10%238,74
UDES 038916,195445742,11%767,94
P.43 bis6528,094245653,57%852,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3113,962115563,64%414,20
T57 Heavy101767,516005543,64%1202,47
T309863,225665442,59%478,00
Marder 38T4241,552285352,83%512,13
M18 Hellcat6571,513765158,82%955,40
M36 Jackson6551,403964746,81%756,50
Matilda4203,262154650,00%395,85
59-166338,983504639,13%677,98
Cruiser Mk. IV460,221424647,83%71,52
M24 Chaffee5403,173654250,00%1439,00
113101387,466194141,46%1033,92
Pz.Kpfw. II Luchs4277,783214042,50%872,95
Centurion Action X101451,854444027,50%876,17
Panhard AMD 178B6419,634924067,50%1382,18
Škoda T 245392,693553953,85%1030,25
T675533,974793958,97%1215,23
AMX 13 10510750,443613915,38%552,24
T-284339,162673847,37%931,94
Vickers Medium Mk. III3133,711513847,37%344,87
Type 4 Heavy9868,954963743,24%568,92
KV-137636,494423745,95%993,96
FV4004 Conway91312,035523729,73%902,20
IS-M8547,354383745,95%405,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,573773551,43%1121,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4259,313043565,71%845,63
SU-1006512,822843444,12%681,16
T25 Pilot Number 1 8853,185473438,24%826,32
T1 HMC2124,731263348,48%635,49
T-463101,641283342,42%190,52
Pz.Kpfw. 38 (t)340,001553351,52%95,31
T2 Medium Tank243,39863333,33%0,32
Type 3 Chi-Nu Kai 5382,063663354,55%977,21
Valentine AT4153,271473036,67%165,48
KV-15347,803533060,00%695,76
M-II-Y7615,974363043,33%591,88
Vickers Medium Mk. I154,551022955,17%150,66
T7 Combat Car 253,171322951,72%129,00
M5 Stuart4113,292742846,43%115,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4284,623672665,38%841,94
P.43 ter7491,644632544,00%495,43
Leichttraktor184,041142532,00%160,85
T110E4101150,404412532,00%490,03
Marder II393,961302445,83%65,85
MT-256382,673602454,17%1079,15
43 M. Toldi III 3142,782032339,13%486,95
B14135,092622254,55%246,41
AMX 38376,551482245,45%51,47
IS-7101502,054632227,27%912,81
Pz.Kpfw. II2194,763552161,90%882,42
AMX M4 mle. 457742,105202142,86%802,75
Type 97 Chi-Ha3109,702102055,00%254,98
T-448301,903192040,00%124,37
Hotchkiss EBR7187,304382045,00%170,65
ARL 446743,534571936,84%1312,32
Type 2597 Chi-Ha3151,111901861,11%506,71
O-I Experimental5505,113131850,00%948,44
Bat.-Châtillon 155 58101036,006701861,11%899,62
T-62A101310,334991822,22%737,76
Type 97 Te-Ke 2129,881961741,18%427,59
VK 28.016372,823541723,53%888,28
Tetrarch 286,062161764,71%382,06
T-26213,50581631,25%0,00
BDR G1 B5256,252601656,25%358,54
Bat.-Châtillon 12 t8433,734671546,67%595,66
Pz.Kpfw. 35 (t)271,291721435,71%120,48
ST-II101090,696671361,54%743,83
Strv 746643,504811241,67%952,31
MS-1147,331191258,33%151,94
T-34-28603,824331127,27%463,25
Ikv 723175,002151127,27%263,97
Panzerjäger I2163,361571136,36%461,52
M10 Wolverine5492,554231163,64%1169,83
LTP 3211,183091136,36%864,82
T-50-2 6454,603571030,00%1106,62
GSR 3301 Setter799,702561020,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr289,11140966,67%340,93
VK 20.01 (D)4130,22286933,33%130,95
XM551 Sheridan10547,33367944,44%382,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6547,75481850,00%1310,16
KV-1SA 5562,38562850,00%1119,55
T1E6 227,0061825,00%0,00
Type 95 Heavy4195,00133714,29%361,30
AT 158725,5724370,00%460,28
Object 430 Version II9609,71539742,86%330,54
T-45 2219,00415771,43%1293,62
BT-7 artillery 3158,00161757,14%497,55
M14/412191,33259666,67%777,24
Vickers Mk. E Type B295,83164650,00%245,91
Ikv 1035151,50402666,67%331,63
WZ-111 model 5A101117,83552666,67%860,72
AMX 30 1er prototype9274,00281616,67%1,06
SU-100Y 6848,50530650,00%1253,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 251,67230666,67%236,02
Strv m/40L362,20332580,00%264,10
Renault NC-31139,0066520,00%0,00
7TP297,00175520,00%108,14
10TP386,20119520,00%58,17
Sav m/434293,00360560,00%738,67
T25 AT7536,20550540,00%504,65
Strv fm/211113,75244425,00%435,86
Vickers Medium Mk. II216,75118450,00%90,63
Hotchkiss H352135,25146425,00%419,53
Sexton II3116,00138450,00%342,34
60TP Lewandowskiego101386,50689450,00%784,12
Bat.-Châtillon 25 t AP9296,0025640,00%0,00
T3 HMC2175,75240475,00%849,36
L-60 293,5014540,00%232,15
Fiat 30001156,6710830,00%546,93
Renault FT119,0096333,33%0,00
4TP1131,33188333,33%447,40
T56 GMC3198,6723030,00%505,25
KV-48518,6727930,00%264,66
T28 Prototype8447,6723830,00%162,77
HWK 128173,67347333,33%0,00
Škoda T 45 71006,67638333,33%1015,10
Light Mk. VIC 20,00124366,67%261,00
Kolohousenka10,0095250,00%76,78
FV215b 101141,50494250,00%725,43
Pz.Sfl. IC 4496,00585250,00%1877,31
T-34 shielded 5603,506812100,00%1661,40
T-29 3430,0021620,00%1411,16
113 Beijing Opera 101390,5046720,00%806,10
M15/423242,004801100,00%792,06
40TP Habicha6562,006831100,00%955,18
50TP Tyszkiewicza9863,0047310,00%404,79
STB-1102046,0011281100,00%1753,53
Wespe3160,0010310,00%359,97
G.Pz. Mk. VI (e)2200,002431100,00%1541,07
GSOR the TANK 91584,006571100,00%1350,09
Black Prince II 7810,009301100,00%1106,56
T-34 with L-11 4209,005881100,00%643,09
MKA 2120,001931100,00%434,98
M24E2 Super Chaffee 6204,0010510,00%233,71
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8883,005851100,00%989,31
Valiant 51112,0056210,00%3251,08

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.7.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.7.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 19.11.2014
Lähti: 4.7.2015
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 6.7.2015
Lähti: 4.7.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 17.11.2014
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.6.2014