rallemann63

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 30.9.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja585050481
Ø Taso7,180,0010,009,07
Voitot2656245,40%00,00%00,00%2530,86%
Häviöitä3121953,36%00,00%4100,00%5669,14%
Tasapelejä7241,24%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1145819,58%00,00%00,00%1012,35%
Vaunuja tuhottu225320,3900,0000,00170,21
Tuhoamissuhde0,480,000,000,24
Vaunuja havaittu372520,6400,0010,25580,72
Vahinkoa aiheutettu593,900,00838,00622,47
Valtauspisteitä451040,7700,0000,00520,64
Puolustuspisteitä85960,1500,0000,0000,00
Kokemus488,650,00316,00533,51
WN7518,340,0012,80193,71
WN8545,220,00312,77213,01
Yhteensä
Taisteluja58505
Ø Taso7,18
Voitot2656245,40%
Häviöitä3121953,36%
Tasapelejä7241,24%
Taisteluja selvitty1145819,58%
Vaunuja tuhottu225320,39
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu372520,64
Vahinkoa aiheutettu593,90
Valtauspisteitä451040,77
Puolustuspisteitä85960,15
Kokemus488,65
WN7518,34
WN8545,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja4
Ø Taso10,00
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu838,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus316,00
WN712,80
WN8312,77
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja81
Ø Taso9,07
Voitot2530,86%
Häviöitä5669,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1012,35%
Vaunuja tuhottu170,21
Tuhoamissuhde0,24
Vaunuja havaittu580,72
Vahinkoa aiheutettu622,47
Valtauspisteitä520,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus533,51
WN7193,71
WN8213,01
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja538000
Voitot20838,66%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä29955,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä315,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10218,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1480,2800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,340,000,000,00
Vaunuja havaittu5130,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.176,820,000,000,00
Valtauspisteitä5290,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5421,0100,0000,0000,00
Kokemus589,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja538
Voitot20838,66%
Häviöitä29955,58%
Tasapelejä315,76%
Taisteluja selvitty10218,96%
Vaunuja tuhottu1480,28
Tuhoamissuhde0,34
Vaunuja havaittu5130,95
Vahinkoa aiheutettu1.176,82
Valtauspisteitä5290,98
Puolustuspisteitä5421,01
Kokemus589,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja87000
Voitot3944,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4652,87%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2022,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,400,000,000,00
Vaunuja havaittu710,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu809,110,000,000,00
Valtauspisteitä450,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä610,7000,0000,0000,00
Kokemus590,980,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja87
Voitot3944,83%
Häviöitä4652,87%
Tasapelejä22,30%
Taisteluja selvitty2022,99%
Vaunuja tuhottu270,31
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu710,82
Vahinkoa aiheutettu809,11
Valtauspisteitä450,52
Puolustuspisteitä610,70
Kokemus590,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus6,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,67
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus6,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja793000
Voitot39649,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39750,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29036,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3290,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu5500,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu881,180,000,000,00
Valtauspisteitä9621,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä25483,2100,0000,0000,00
Kokemus751,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja793
Voitot39649,94%
Häviöitä39750,06%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty29036,57%
Vaunuja tuhottu3290,41
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu5500,69
Vahinkoa aiheutettu881,18
Valtauspisteitä9621,21
Puolustuspisteitä25483,21
Kokemus751,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8665000
Voitot374043,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä467353,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2522,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty243628,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu29410,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu51580,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu864,230,000,000,00
Valtauspisteitä95291,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä85430,9900,0000,0000,00
Kokemus575,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8665
Voitot374043,16%
Häviöitä467353,93%
Tasapelejä2522,91%
Taisteluja selvitty243628,11%
Vaunuja tuhottu29410,34
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu51580,60
Vahinkoa aiheutettu864,23
Valtauspisteitä95291,10
Puolustuspisteitä85430,99
Kokemus575,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja512000
Voitot17734,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä33365,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9217,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1590,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu2990,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu991,470,000,000,00
Valtauspisteitä2890,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1970,3800,0000,0000,00
Kokemus515,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja512
Voitot17734,57%
Häviöitä33365,04%
Tasapelejä20,39%
Taisteluja selvitty9217,97%
Vaunuja tuhottu1590,31
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu2990,58
Vahinkoa aiheutettu991,47
Valtauspisteitä2890,56
Puolustuspisteitä1970,38
Kokemus515,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (439)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 8921,75703905048,24%901,33
KV-856425,31436452348,42%532,79
G.W. E 100101007,85583267245,88%705,37
T26E4 SuperPershing 8726,14633236342,66%680,30
BDR G1 B5563,00523163754,12%1115,42
Type 3 Chi-Nu5202,90274137746,99%351,87
IS-38589,29526125444,42%427,04
VK 30.01 (P)6294,41352124544,50%268,08
T-109850,07583124344,09%580,81
M66461,62457116048,10%546,67
IS7382,3940185442,39%253,81
Super Conqueror10922,7056377634,92%368,23
XM57 8931,5963076346,53%633,40
AE Phase I 9988,2063874143,99%667,23
Tiger I7430,1436666341,33%286,09
T-34-856179,0520163743,01%90,02
T309895,2457960541,98%509,09
T-345155,6917158244,16%176,83
IS-710923,6761156238,26%430,41
WZ-111 model 5A101048,2462955743,81%568,31
T297543,1551352648,67%482,26
VK 36.01 (H)6288,9729951946,82%279,01
King Tiger (Captured) 7788,0961550447,82%883,19
KV-137205,3030847442,83%73,60
Cromwell6268,7536147346,30%300,64
Strv S1 8713,2747146742,61%484,23
T-448341,0243844542,47%193,90
Caernarvon8713,0461738948,07%624,41
T-437269,6236037638,03%127,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5133,1619034140,76%79,39
VK 100.01 (P)8863,1764333948,67%801,04
Type 4 Heavy9863,9957533042,12%535,57
E 759943,9664732446,60%665,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4131,8020831945,14%174,39
Indien-Panzer8477,9050630646,41%402,03
Tiger II8488,2846529739,73%273,16
T-34-85M 6371,0444129148,80%409,47
M1039656,0757628150,18%430,59
T328485,9752027443,07%295,02
T-549778,2460226047,69%588,55
T71 DA7250,3042125447,24%294,95
Tiger (P)7415,2344724940,16%271,64
Pz.Kpfw. III/IV5147,0319423740,93%125,56
P.44 Pantera8641,2155122751,54%643,45
Object 277101066,7959722439,73%564,93
G.W. Tiger (P)8848,5055720849,04%898,58
T675130,5620820642,72%42,08
VK 30.01 (D)6215,1526820042,00%146,09
Mäuschen91021,8663918547,57%744,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,6718518342,62%167,85
Jagdpanther7321,8634618346,99%217,68
Conqueror91085,1563518344,81%752,77
Comet7292,5244218146,96%245,52
StuG III Ausf. G5192,5516218041,67%181,94
VK 16.02 Leopard545,3417517742,94%46,29
T376139,3734317749,15%178,68
Jagdpanzer IV6303,2933817439,66%273,33
113 Beijing Opera 10990,8654617428,74%440,55
M4A3E2 Sherman Jumbo6175,9532516744,91%103,23
M4A1 Sherman5161,4219716440,85%145,18
Pz.Kpfw. II Luchs47,3512816443,90%41,95
Bofors Tornvagn 8919,1061516339,26%734,11
AMX M4 mle. 49 Liberté 8634,9355416336,20%419,70
Sturmpanzer II4122,1921216047,50%218,34
VK 30.02 (D)7342,6042315843,67%279,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.434,1618315848,10%73,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4117,9120215445,45%94,02
105 leFH18B2 5446,7838715346,41%697,78
Rheinmetall Skorpion 8596,0348815040,00%331,94
Hummel6332,2232114843,24%289,48
Sturer Emil7318,4132214334,97%122,25
E 100101088,6664313844,20%594,47
Prototipo Standard B9693,2049913638,97%339,79
Covenanter565,1014013348,87%87,04
T1 Heavy5273,5536013145,80%340,64
Jagdpanzer E 10010860,9956313042,31%373,83
KV-15186,2721612841,41%117,94
M18 Hellcat6160,7019512742,52%44,42
Object 4309962,5562112744,09%665,54
O-Ni7753,0060912548,00%816,59
Pz.Kpfw. II288,1119612137,19%110,01
O-I6380,6938212150,41%450,69
M3 Lee499,7218311844,92%123,52
Strv 103-09871,8453811646,55%535,25
Strv 746338,3439911442,98%400,05
Škoda T 256222,7031711141,44%157,55
SU-85B4129,0914511147,75%131,82
Maus101057,3165310943,12%568,55
Grille5177,6624910847,22%183,07
Nashorn6314,0730610842,59%284,90
Black Prince7544,2055810556,19%609,51
Centurion Mk. I8245,1046110542,86%65,76
M41 Walker Bulldog8172,7142810543,81%69,69
53TP Markowskiego8710,5853910338,83%546,99
O-Ho8717,9354610338,83%490,90
G.W. Tiger91044,1157510144,55%827,36
Škoda T 245196,2828010049,00%339,24
Object 777 Version II 91090,1370410049,00%825,89
Emil II9859,365529936,36%458,04
Bisonte C45 8689,335819939,39%426,24
Pz.Kpfw. 35 (t)290,481499842,86%238,06
Crusader699,191859844,90%59,42
Škoda T 56 8777,965569836,73%416,78
Pz.Sfl. IVc5200,232659744,33%229,90
Object 14010699,085139737,11%255,60
SU-855167,351499542,11%123,30
Conqueror Gun Carriage10901,295439444,68%607,74
WZ-111 model 1-49879,835909343,01%582,96
Type 5 Ke-Ho491,401259333,33%19,21
G.W. Panther7557,784909050,00%555,82
M8A1483,501439046,67%60,25
Leopard Prototyp A9494,254668939,33%167,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,271938854,55%150,77
Type 7110942,994538823,86%333,39
Leichttraktor147,971288745,98%48,42
Type 619776,225468743,68%492,35
A-20556,901628652,33%130,40
Leo7505,864708543,53%549,99
Pz.Kpfw. 38 (t)361,851048541,18%5,05
AMX M4 mle. 457597,205018544,71%555,97
T110E510794,535278532,94%270,26
VK 28.01655,771988348,19%105,73
AMX 65 t8581,765228344,58%433,85
TNH T Vz. 519896,216228245,12%554,62
Škoda T 509689,385038035,00%300,17
UDES 038554,614247635,53%277,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C349,081647643,42%37,84
LTP 3107,181607653,95%375,21
Super Hellcat 7488,204887652,63%557,27
Progetto C50 mod. 6691010,926167439,19%660,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. A358,361637450,00%79,78
ARL 446434,474327345,21%572,29
Vz. 55101100,315657231,94%460,19
BZ-1668517,945057243,06%327,22
Marder 38T4176,012337040,00%183,34
Škoda T 40 6325,743437034,29%299,93
TNH 105/10008591,324856826,47%375,62
Ikv 90 Typ B7482,794136740,30%401,46
O-I Experimental5323,153286741,79%360,53
B14136,062696546,15%181,88
SU-1018588,185196547,69%468,42
Progetto M40 mod. 65101037,505406437,50%500,67
KV-26372,234336457,81%539,44
T-70365,471216443,75%33,54
Heavy Tank No. VI 6559,085496451,56%793,45
Type T-345139,602276336,51%84,38
VK 30.02 (M)6273,294206358,73%397,04
VK 30.01 (H)5351,734136254,84%727,81
M24 Chaffee5101,882766041,67%79,63
P.43 bis6407,544615955,93%639,51
Rhm.-Borsig Waffenträger8643,124925947,46%472,88
43 M. Toldi III 376,902095853,45%271,12
Strv m/425196,142745742,11%259,79
Carro d'assalto P.887592,565515738,60%511,30
T-80485,841255633,93%44,28
M54 Renegade 8784,206155650,00%637,33
STA-18601,825455550,91%626,77
Progetto CC55 mod. 548792,246625550,91%710,32
Sav m/43471,062105451,85%118,24
Lago4158,662795341,51%266,50
Object 2579672,155535337,74%319,81
Bretagne Panther 6531,555025352,83%804,08
Somua SM 81047,107545158,82%1037,93
Ikv 65 Alt II6322,423415044,00%361,25
Excelsior 5435,524875052,00%747,56
ST vz. 394115,762424955,10%236,54
60TP Lewandowskiego10950,906294942,86%444,26
Pz.Kpfw. I227,90984845,83%71,75
IS-M8600,694654831,25%381,18
Ikv 723111,342494753,19%196,59
121B 10742,044674729,79%256,67
T-28495,022134546,67%77,34
Durchbruchswagen 2458,962304557,78%169,40
Vz. 44-17524,485504450,00%467,12
1108471,165174348,84%345,88
Churchill VII6349,444164346,51%393,45
M5A1 Stuart485,332974261,90%216,60
Type 95 Heavy4109,172154242,86%121,77
SU-76G FT4208,242704252,38%327,83
AMX 50 1209508,135054040,00%192,68
50TP Tyszkiewicza9983,386253941,03%593,42
M5 Stuart437,442393951,28%103,69
FV4202 8449,726163956,41%481,68
Vickers Medium Mk. III353,971353860,53%173,15
Type 98 Ke-Ni328,50863834,21%0,00
SU-76M483,211463860,53%192,92
Type 578621,554873821,05%339,49
Jagdpanther II8598,394803836,84%350,92
Semovente M415181,222833759,46%296,39
BZ-587652,515183740,54%520,98
T26E5 Patriot 8567,145323732,43%369,10
T25 AT7713,755123641,67%733,50
T57 Heavy101102,336473647,22%628,46
KV-37728,975393531,43%709,14
Object 2639856,715813548,57%527,21
Versuchspanzer 579382,915393540,00%46,88
Wespe374,941833455,88%180,67
StuG III Ausf. B4188,442933455,88%355,77
StuG IV 5282,652963441,18%487,55
Vickers Medium Mk. I156,271013351,52%129,05
Object 430U10915,095073333,33%437,29
Kranvagn10750,195703240,63%305,23
Hotchkiss EBR786,283543240,63%28,25
T14 5537,066213158,06%1065,56
T110E3101042,905393135,48%400,45
Churchill I5446,234733053,33%816,16
STB-110626,074843033,33%161,76
M36 Jackson6537,774153040,00%656,28
Type 689486,805203030,00%97,37
T-1506431,034703053,33%605,79
AMX ELC bis588,802663046,67%90,02
M-III-Y8814,176673053,33%784,91
Škoda T 27 8591,634813036,67%416,11
LT vz. 38376,691872951,72%157,99
Sturmpanzer I Bison368,451012951,72%105,15
Semovente M43 Bassotto6229,973142948,28%170,62
M2 Medium Tank377,831122937,93%19,96
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3367,214242931,03%786,76
50TP prototyp 8784,716812860,71%814,38
Cruiser Mk. IV485,041302846,43%58,83
Universal Carrier 2-pdr245,04832842,86%16,78
Emil I8760,335632744,44%598,42
Rinoceronte10960,045072729,63%381,01
Matilda4109,121842638,46%15,65
P.43 ter7414,693862630,77%331,26
Centurion Action X10763,465822646,15%385,00
Vickers Mk. E Type B279,641202512,00%83,19
45TP Habicha7574,725502552,00%651,12
SU-5475,361692544,00%76,37
60G FT5163,522182528,00%65,29
T54E19692,086082552,00%465,43
Panhard EBR 909511,366082556,00%582,15
SMV CC-567386,044352450,00%315,34
Kampfpanzer 6710733,134582416,67%197,21
Challenger7387,394732356,52%394,53
AMX M4 mle. 5191299,707952360,87%1007,15
Dicker Max 6332,233992254,55%440,54
Panther/M10 7373,274482245,45%332,90
BT-7487,671422161,90%240,81
T-463114,481842142,86%245,21
Type 2597 Chi-Ha382,291722142,86%48,06
T56 GMC395,811342147,62%121,15
T288571,904972142,86%375,12
M2 Light264,351272035,00%0,69
Type 5 Heavy101246,306812045,00%610,80
Object 26110819,554622035,00%398,62
Carro da Combattimento 45 t 10942,406372050,00%549,84
Ikv 1035169,162561942,11%152,07
Strv 103B10657,265091942,11%199,81
Cruiser Mk. III3138,631321942,11%450,50
FV4004 Conway9556,634451936,84%194,10
Object 268 Version 410793,004381915,79%276,75
M56 Scorpion 7530,895811963,16%690,91
ELC EVEN 90 8387,536081947,37%557,13
M3 Stuart390,941971838,89%92,85
25TP KSUST II5214,112601833,33%231,96
FV38059639,175471850,00%444,65
M-VI-Y9467,445261844,44%192,46
SMV CC-678347,354541741,18%112,32
Marder II370,181971758,82%152,98
Valentine AT4102,471621758,82%190,67
Pz.Kpfw. 558589,886601752,94%380,25
XM66F 8472,294681735,29%172,98
P.435354,814331662,50%942,91
AT-1242,69841656,25%128,79
M-II-Y7727,947501668,75%937,13
D23126,272701546,67%287,88
BT-2272,531171546,67%144,63
Type 95 Ji-Ro6426,933171533,33%387,80
ST-I9879,875061526,67%464,18
AMX M4 mle. 54101281,936911540,00%723,40
Pawlack Tank6839,205911540,00%1141,85
T-29 3180,602791553,33%468,81
Type 586317,713991450,00%419,19
AT 25338,143091442,86%587,61
BZ-7510870,794641421,43%293,29
BZ-689393,076891471,43%296,62
FV2078447,075041450,00%366,63
T110E410906,144591435,71%314,90
IS-27364,924311346,15%243,18
T-26257,62971353,85%137,56
Alecto4137,002551346,15%167,03
S-517428,585621266,67%506,50
Type 4 Chi-To6113,332281233,33%0,00
Type 91 Heavy360,082121258,33%185,12
T959630,336911266,67%452,46
Achilles6274,422241216,67%178,40
Churchill III 5285,925661258,33%480,30
SU-122-44 7426,834371250,00%382,06
SU-26353,361881154,55%156,53
Panther II8296,912631118,18%66,18
Leopard 110778,185711145,45%354,39
Charioteer8354,454521154,55%248,80
T-60235,641141136,36%0,00
M60 101092,91331119,09%502,09
SU-122A5342,733661163,64%748,80
Object 752 9753,554981127,27%267,20
Kunze Panzer 9567,185041136,36%226,80
SU-100Y 6558,185071163,64%966,75
Vickers Medium Mk. II254,50951060,00%179,76
Controcarro 1 Mk. 29445,105311040,00%99,29
Centurion Mk. 7/19425,504031020,00%83,43
Type 3 Ju-Nu6385,105011070,00%523,24
HWK 30 8334,403651030,00%249,89
Manticore10234,304181030,00%0,00
T-54 first prototype 8940,407251060,00%1209,09
122 TM 8493,705601050,00%369,79
TVP T 50/5110400,78400922,22%4,24
Controcarro 3 Minotauro10632,33701966,67%386,08
T28 Prototype8830,44378922,22%537,86
Pz.Sfl. IC 4158,67328955,56%379,46
VK 168.01 Mauerbrecher 8469,56439922,22%209,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5302,11346944,44%600,23
Krupp-Steyr Waffenträger 7497,33433944,44%492,62
WZ-120-1G FT 8511,44606966,67%477,26
AMX 13 57 7200,89491966,67%328,92
P26/404187,38219825,00%245,52
Type 97 Te-Ke 255,6399850,00%99,55
T2 Medium Tank2104,75133837,50%327,89
M24E2 Super Chaffee 6302,63448850,00%651,14
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8481,25421837,50%304,66
Cobra 9606,75517850,00%337,69
D1221,71167757,14%148,91
Valentine3174,57308742,86%462,21
FV4005 Stage II10265,14401742,86%69,58
Waffenträger auf Pz. IV9247,43333728,57%0,32
Panhard AMD 178B695,43307714,29%1,34
Grille 15100,00426742,86%72,72
L-60 274,57194742,86%173,48
Light Mk. VIC 220,5762714,29%0,00
LT vz. 35269,33147633,33%56,60
Strv m/40L386,17145616,67%28,98
M10 Wolverine5593,50518650,00%1408,95
Type 3 Ho-Ni III5415,00327650,00%721,50
Jagdtiger9605,17400633,33%173,02
Type 4 Ju-To7678,83564650,00%621,23
T23E3 7305,33467666,67%431,31
Pz.Sfl. IVb4125,00179650,00%215,37
IS-2-II8383,3322460,00%117,33
Rheinmetall Skorpion G 8503,83510666,67%459,81
Pz.Kpfw. II Ausf. D 249,00219633,33%2,85
UDES 14 Alt 58254,40614580,00%261,00
T-62A10976,40706560,00%764,03
T698698,00490540,00%536,80
FV230 Canopener10562,40702560,00%309,72
Windhund 8396,00474540,00%142,43
Strv 81 8482,4028350,00%339,51
BT-7 artillery 3156,40273580,00%573,33
Churchill Crocodile 6333,406965100,00%466,27
T1 Cunningham10,0028425,00%0,00
Konštrukta T-34/1007529,25389425,00%487,60
10TP370,75201475,00%261,00
TVP VTU Koncept8319,506474100,00%364,66
Pvlvv fm/42210,75146475,00%261,00
SU-18265,00170425,00%114,20
SU-86177,00271450,00%128,56
IS-4101099,75712450,00%626,84
AMX 50 B101042,50702450,00%608,90
Chi-To SP7300,25349450,00%149,45
Cruiser Mk. II2149,25257475,00%652,89
Ares 758332,758294100,00%336,45
KV-1SA 5267,25408450,00%386,69
SU-130PM 8136,5018140,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4227,7527640,00%307,30
Valentine II 4209,75307450,00%529,31
T78 6819,7528440,00%886,01
T34 8214,6719930,00%3,10
MS-1155,67101333,33%35,54
Panzerjäger I244,33195366,67%224,80
AT 77252,33534366,67%269,43
SU-100M171691,67819333,33%2541,96
Archer5387,67414366,67%920,21
G.Pz. Mk. VI (e)268,0092333,33%146,68
FV217 Badger10585,6736630,00%106,00
AMR 35 246,001953100,00%261,00
SMV CC-64 Vipera 8541,33538333,33%270,22
MTLS-1G14 3248,00310333,33%797,94
T7 Combat Car 210,3372333,33%2,55
FV1066 Senlac 8276,00388333,33%197,02
M10 RBFM 5273,67327366,67%501,41
DZT-159 9261,33536366,67%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 252,0019520,00%3,10
4TP1112,003102100,00%605,95
Panther7309,50468250,00%308,28
Renault NC-31132,0092250,00%84,37
AMX 404571,00502250,00%2618,01
Type 89 I-Go/Chi-Ro264,00251250,00%79,13
M3G FT3209,504832100,00%687,21
Lorraine 155 mle. 51885,0016120,00%0,00
E 509507,5038920,00%143,89
A-43681,002492100,00%261,00
E 50 Ausf. M1016,0024920,00%0,00
Ares 9010360,008362100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6802,007552100,00%2506,01
T-50-2 6207,50335250,00%353,54
MKA 2191,00278250,00%583,86
Patton the Tank 9480,50545250,00%310,90
T-45 223,001512100,00%261,00
Pz.Kpfw. T 15 3367,006362100,00%1669,41
Cromwell B 6205,5017120,00%71,29
T28 Concept 7602,50621250,00%689,67
Caernarvon Action X 8798,0035220,00%568,93
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61086,508942100,00%2177,08
T26E5 8557,508482100,00%619,77
Object 244 6622,0027220,00%654,75
TS-5 8422,00506250,00%227,25
ShPTK-TVP 100 81235,50526250,00%1041,23
M4A1 FL 10 6413,50424250,00%460,62
AMX Canon d'assaut 105 81023,009302100,00%1079,13
Lorraine 40 t 8776,0039120,00%609,39
FV226 Contradictious 8664,00504250,00%455,65
Sentinelle 9754,0023520,00%276,72
Kolohousenka10,001041100,00%261,00
Renault Otsu181,009810,00%114,98
Type 5 Chi-Ri71026,0052410,00%1170,07
40TP Habicha6257,004941100,00%428,46
AT 86529,0054010,00%596,55
Pz.Kpfw. II Ausf. G352,002091100,00%264,10
VK 20.01 (D)40,008410,00%0,00
FCM 36275,003001100,00%335,18
M53/M559363,008461100,00%306,92
Pz.Kpfw. VII10610,0026010,00%116,21
T-34 with L-11 40,0016810,00%0,00
T-116 3100,007210,00%129,15
T-34 shielded 5190,0017010,00%154,91
T-103 8916,007881100,00%972,08
Kanonenjagdpanzer 105 8492,009861100,00%456,03
Matilda LVT 4332,0024210,00%437,95
Primo Victoria 81101,008911100,00%1284,64
Matilda Black Prince 575,0025810,00%0,00
AC 4 Experimental 6152,0018510,00%0,00
AMX ELC 901 60,006010,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5112,0015010,00%60,11
IS-2 7311,0027310,00%86,27
M41D 8337,0023410,00%267,69
Turán III prototípus 5646,006451100,00%1813,73
KR-1112210,0011061100,00%1231,86
Chi-Go 71143,009241100,00%1283,15
Fantôme 90,007501100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 30.9.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 30.9.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.1.2024
Lähti: 30.9.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 22.1.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.11.2023
Lähti: 27.1.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 5.4.2019
Lähti: 21.1.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.11.2015
Lähti: 25.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.3.2016
Lähti: 7.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.1.2017
Lähti: 12.7.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.7.2017
Lähti: 29.4.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.5.2016
Lähti: 23.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.5.2018
Lähti: 4.4.2019