predismo

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.3.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18747000
Ø Taso6,730,000,000,00
Voitot859645,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä996653,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1850,99%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty342118,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu104860,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu136120,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu649,940,000,000,00
Valtauspisteitä228961,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33490,1800,0000,0000,00
Kokemus471,680,000,000,00
WN7676,130,000,000,00
WN8734,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18747
Ø Taso6,73
Voitot859645,85%
Häviöitä996653,16%
Tasapelejä1850,99%
Taisteluja selvitty342118,25%
Vaunuja tuhottu104860,56
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu136120,73
Vahinkoa aiheutettu649,94
Valtauspisteitä228961,22
Puolustuspisteitä33490,18
Kokemus471,68
WN7676,13
WN8734,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja149000
Voitot4429,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10469,80%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3020,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu570,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,480,000,000,00
Vaunuja havaittu860,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.234,200,000,000,00
Valtauspisteitä620,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä920,6200,0000,0000,00
Kokemus453,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja149
Voitot4429,53%
Häviöitä10469,80%
Tasapelejä10,67%
Taisteluja selvitty3020,13%
Vaunuja tuhottu570,38
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu860,58
Vahinkoa aiheutettu1.234,20
Valtauspisteitä620,42
Puolustuspisteitä920,62
Kokemus453,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja238000
Voitot9841,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13456,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7029,41%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1190,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1530,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.002,170,000,000,00
Valtauspisteitä2340,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1350,5700,0000,0000,00
Kokemus571,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja238
Voitot9841,18%
Häviöitä13456,30%
Tasapelejä62,52%
Taisteluja selvitty7029,41%
Vaunuja tuhottu1190,50
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu1530,64
Vahinkoa aiheutettu1.002,17
Valtauspisteitä2340,98
Puolustuspisteitä1350,57
Kokemus571,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu375,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus45,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu375,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus45,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1727000
Voitot86650,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä85749,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty62035,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10460,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu9650,5600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.017,070,000,000,00
Valtauspisteitä31951,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä46252,6800,0000,0000,00
Kokemus704,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1727
Voitot86650,14%
Häviöitä85749,62%
Tasapelejä40,23%
Taisteluja selvitty62035,90%
Vaunuja tuhottu10460,61
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu9650,56
Vahinkoa aiheutettu1.017,07
Valtauspisteitä31951,85
Puolustuspisteitä46252,68
Kokemus704,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7580000
Voitot343045,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä390551,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2453,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty199826,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu41160,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu55950,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu949,190,000,000,00
Valtauspisteitä94901,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59010,7800,0000,0000,00
Kokemus543,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7580
Voitot343045,25%
Häviöitä390551,52%
Tasapelejä2453,23%
Taisteluja selvitty199826,36%
Vaunuja tuhottu41160,54
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu55950,74
Vahinkoa aiheutettu949,19
Valtauspisteitä94901,25
Puolustuspisteitä59010,78
Kokemus543,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja790000
Voitot29737,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä49062,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17922,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3400,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu5250,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.330,130,000,000,00
Valtauspisteitä5030,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2170,2700,0000,0000,00
Kokemus562,950,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja790
Voitot29737,59%
Häviöitä49062,03%
Tasapelejä30,38%
Taisteluja selvitty17922,66%
Vaunuja tuhottu3400,43
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu5250,66
Vahinkoa aiheutettu1.330,13
Valtauspisteitä5030,64
Puolustuspisteitä2170,27
Kokemus562,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (170)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81020,04591325845,67%943,83
IS-38831,37529171642,72%732,38
T675333,43334113548,99%618,38
KV-856404,6034292744,44%469,13
IS-7101255,0660360741,85%766,48
Škoda T 256479,2448157550,43%848,04
T-34-85M 6714,1560153853,53%1112,40
T-109798,1047047735,64%465,25
Matilda4362,0538336159,28%1067,75
KV-15284,5324230040,00%336,50
Panther II8632,6453729846,64%641,24
M18 Hellcat6239,5223229134,36%119,73
Panther7545,0851128047,86%712,24
Tiger II8755,7352027437,96%605,51
Konštrukta T-34/1007541,7349526746,82%657,61
M24 Chaffee5207,9532826045,00%511,79
IS7413,8235523932,22%260,73
IS-6 8595,7850322941,48%406,86
Emil I8836,9160822544,89%723,22
T297725,4353821344,13%673,31
M4A3E2 Sherman Jumbo6290,6528420739,13%288,14
E 7591032,9763619647,45%774,43
KV-137460,2043018843,09%521,08
M4A1 Sherman5135,9520318242,86%99,76
M3 Lee472,9414818041,11%18,44
Leo7536,3549917844,94%634,36
M8A14111,3019817643,18%41,21
T25/27311,9028416436,59%148,91
T-437780,9257715353,59%1193,13
Object 70591081,3767115351,63%844,29
VK 30.02 (M)6411,7646515149,67%655,77
Object 25791174,2372314854,73%1034,92
Nashorn6544,3846014644,52%728,88
IS-M8678,8860113550,37%617,81
Sturer Emil7529,6348613449,25%576,32
Churchill I5317,2534413047,69%487,83
Object 43091495,4970012743,31%1204,39
Valentine II 4648,6280212760,63%2585,37
LTP 338,4212312142,15%22,68
Strv 746448,2845712046,67%653,66
M10 Wolverine5326,3435411741,03%474,88
P.44 Pantera8956,1263911349,56%1046,21
VK 30.01 (H)5386,623749850,00%837,71
M446500,204779352,69%742,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81066,005648948,31%910,27
P.43 ter7582,135958659,30%816,26
M415213,202588450,00%192,67
T-448754,145888446,43%807,72
Škoda T 245286,393927553,33%689,99
M3 Stuart344,801737443,24%35,28
E 75 TS 8923,856107447,30%900,16
T25 Pilot Number 1 8652,345947143,66%623,24
E 509629,435287038,57%280,72
Škoda T 56 81779,378806251,61%1667,60
Progetto M35 mod. 46 81357,717006253,23%1509,26
T-28499,651656043,33%63,64
ST vz. 394270,633835657,14%841,24
P.43 bis6486,634545648,21%725,58
AMX ELC bis5226,543385650,00%588,36
T2 Medium Tank220,75925538,18%0,00
Type 64 6415,194615250,00%872,04
Pz.Kpfw. II Luchs4102,632254928,57%95,23
VK 16.02 Leopard5260,923634854,17%734,26
Cruiser Mk. IV4277,604144746,81%798,50
Pz.Sfl. IVc5309,753344461,36%631,09
T-29 3254,983384454,55%871,79
B14306,494414158,54%855,46
Strv m/425278,453234040,00%487,70
Type 2597 Chi-Ha3251,633334045,00%772,81
T376322,904014037,50%607,53
T7 Combat Car 28,20854047,50%88,10
Marder 38T4273,253393655,56%610,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,803903548,57%906,63
Lago4171,243033351,52%380,93
M5 Stuart447,062013342,42%24,47
Object 430U101163,856223354,55%851,31
Object 277102477,558473148,39%1902,01
T-45 2171,773543145,16%754,19
Leichttraktor1130,523422944,83%498,19
P26/404332,754462860,71%989,84
P.435360,213602842,86%787,90
Emil II92745,619512857,14%2946,41
AC 4 Experimental 6447,194362744,44%613,28
AMX 404253,652802653,85%959,45
Churchill VII6571,275762665,38%1028,15
T404355,164252548,00%801,75
Pz.Kpfw. II Ausf. G3207,923072441,67%692,02
T14 5650,657842365,22%1506,34
T56 GMC377,571772347,83%61,37
Tiger (P)7911,266592343,48%1112,10
LT vz. 383111,182172250,00%292,33
T1 Cunningham1110,902462147,62%509,43
M7 Priest354,861472157,14%221,59
Panhard AMD 178B6209,103442138,10%296,83
BT-7 artillery 3360,954142050,00%1441,40
Type 97 Chi-Ha360,441501855,56%136,64
AE Phase I 91225,726951850,00%1041,10
M5A1 Stuart4250,293891752,94%893,44
Crusader6457,873331540,00%1088,27
T3 HMC278,001461553,33%190,21
VK 30.01 (P)6796,476561566,67%1654,33
T1 HMC234,54751346,15%70,85
L-60 2142,693491346,15%668,71
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,382251346,15%54,17
SU-76M4153,251991258,33%338,14
Object 705A101171,926341250,00%691,23
TVP VTU Koncept8563,095421154,55%576,63
Progetto M40 mod. 65101967,646581127,27%1398,97
Caernarvon Action X 81021,919721181,82%1208,45
Strv m/40L3220,003381050,00%670,73
Ikv 1035273,702781040,00%405,34
Type 91 Heavy3290,103801070,00%1275,89
Object 252U 81713,3010031060,00%2100,60
TKS z n.k.m. 20 mm 274,00244966,67%391,53
M2 Medium Tank349,2272911,11%0,00
Excelsior 5594,00611944,44%1072,79
Type 1 Chi-He465,75188837,50%0,00
T-4630,0097837,50%0,00
Cruiser Mk. I1272,00376850,00%1499,33
M127337,00287825,00%137,80
E 100101947,00914850,00%1498,54
SU-855239,43272742,86%282,95
T-26221,2955714,29%0,00
O-I Experimental5264,71384757,14%384,02
Marder II3118,57164742,86%123,86
Churchill III 5381,00781771,43%766,02
Light Mk. VIC 2126,71300757,14%616,36
Vickers Medium Mk. II227,0099666,67%239,18
Chi-Ni225,6780633,33%0,00
Cromwell6261,50420666,67%461,37
Type 95 Heavy4373,17421650,00%1251,94
CS-52 LIS 81042,83524633,33%941,66
M10 RBFM 5263,17369650,00%364,45
ELC EVEN 90 8761,50901666,67%1719,40
M2 Light27,6099540,00%0,24
T-34-856235,8017250,00%153,69
Pz.Kpfw. 38 (t)385,00202560,00%207,77
Valentine3431,80397580,00%2068,38
KV-26229,20315520,00%90,35
Pz.Kpfw. I254,60326580,00%261,00
Super Hellcat 7732,80631580,00%1084,60
Strv fm/211123,75202425,00%437,77
Strv m/382113,00195425,00%249,69
Renault Otsu13,252340,00%0,00
SU-76G FT4410,00390450,00%828,61
Durchbruchswagen 24316,505574100,00%1062,25
MTLS-1G14 3178,003934100,00%729,79
M4A1 Revalorisé 8577,50557450,00%509,79
Pz.Kpfw. 35 (t)287,002143100,00%456,81
7TP278,6783333,33%24,12
Vickers Medium Mk. III399,33255366,67%340,98
Panzerjäger I2201,33346366,67%827,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3129,00365366,67%414,28
E 50 Ausf. M10749,67505333,33%295,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6517,33424333,33%1078,00
Pz.Kpfw. T 25 5433,67564366,67%1331,69
StuG IV 5321,33358366,67%750,26
King Tiger (Captured) 7412,33548366,67%473,68
Vickers Medium Mk. I10,001220,00%0,00
D1229,50143250,00%85,92
M374128,50108250,00%265,55
T-50-2 6708,007162100,00%2187,79
Pz.Kpfw. II20,001810,00%0,00
VK 36.01 (H)60,003771100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.40,008210,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H50,005331100,00%261,00
Panhard AML Lynx 6x68731,0031110,00%894,88
Cromwell B 6270,0026710,00%180,47
Valiant 529,0022110,00%0,00
WZ-120-1G FT 8960,0036310,00%638,69

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.5.2024
Lähti: 2.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.5.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.7.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 7.3.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.10.2019
Lähti: 25.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.10.2020
Lähti: 11.11.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 23.10.2018
Lähti: 15.10.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.11.2020
Lähti: 28.11.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 17.1.2018
Lähti: 22.10.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.9.2017
Lähti: 8.10.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 15.1.2018
Lähti: 15.1.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.10.2017
Lähti: 13.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.11.2020
Lähti: 4.3.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.7.2017
Lähti: 10.9.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.11.2015
Lähti: 11.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.12.2014
Lähti: 12.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.7.2014
Lähti: 25.12.2014