pokov76

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 29.11.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52571000
Ø Taso7,950,000,000,00
Voitot2853754,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2354444,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä4900,93%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1712732,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu609021,1600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,720,000,000,00
Vaunuja havaittu759991,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.524,900,000,000,00
Valtauspisteitä338750,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä377330,7200,0000,0000,00
Kokemus758,380,000,000,00
WN71494,530,000,000,00
WN82048,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52571
Ø Taso7,95
Voitot2853754,28%
Häviöitä2354444,79%
Tasapelejä4900,93%
Taisteluja selvitty1712732,58%
Vaunuja tuhottu609021,16
Tuhoamissuhde1,72
Vaunuja havaittu759991,45
Vahinkoa aiheutettu1.524,90
Valtauspisteitä338750,64
Puolustuspisteitä377330,72
Kokemus758,38
WN71494,53
WN82048,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja243000
Voitot11647,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11547,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä124,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7129,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1490,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu4912,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.571,060,000,000,00
Valtauspisteitä1590,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3681,5100,0000,0000,00
Kokemus698,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja243
Voitot11647,74%
Häviöitä11547,33%
Tasapelejä124,94%
Taisteluja selvitty7129,22%
Vaunuja tuhottu1490,61
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu4912,02
Vahinkoa aiheutettu1.571,06
Valtauspisteitä1590,65
Puolustuspisteitä3681,51
Kokemus698,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja282000
Voitot17060,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10436,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10737,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1890,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu4721,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.225,060,000,000,00
Valtauspisteitä4181,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3181,1300,0000,0000,00
Kokemus840,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja282
Voitot17060,28%
Häviöitä10436,88%
Tasapelejä82,84%
Taisteluja selvitty10737,94%
Vaunuja tuhottu1890,67
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu4721,67
Vahinkoa aiheutettu1.225,06
Valtauspisteitä4181,48
Puolustuspisteitä3181,13
Kokemus840,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja202000
Voitot11757,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7939,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9145,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1480,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu3001,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu619,640,000,000,00
Valtauspisteitä2841,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5072,5100,0000,0000,00
Kokemus565,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja202
Voitot11757,92%
Häviöitä7939,11%
Tasapelejä62,97%
Taisteluja selvitty9145,05%
Vaunuja tuhottu1480,73
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu3001,49
Vahinkoa aiheutettu619,64
Valtauspisteitä2841,41
Puolustuspisteitä5072,51
Kokemus565,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja619000
Voitot22836,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38962,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11518,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3260,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu8551,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu475,300,000,000,00
Valtauspisteitä4100,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5280,8500,0000,0000,00
Kokemus306,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja619
Voitot22836,83%
Häviöitä38962,84%
Tasapelejä20,32%
Taisteluja selvitty11518,58%
Vaunuja tuhottu3260,53
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu8551,38
Vahinkoa aiheutettu475,30
Valtauspisteitä4100,66
Puolustuspisteitä5280,85
Kokemus306,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot7654,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6143,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4935,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1070,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu2061,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.034,930,000,000,00
Valtauspisteitä110,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5113,6500,0000,0000,00
Kokemus769,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot7654,29%
Häviöitä6143,57%
Tasapelejä32,14%
Taisteluja selvitty4935,00%
Vaunuja tuhottu1070,76
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu2061,47
Vahinkoa aiheutettu1.034,93
Valtauspisteitä110,08
Puolustuspisteitä5113,65
Kokemus769,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1795000
Voitot97254,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä79944,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä241,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty58132,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11840,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu29861,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu899,720,000,000,00
Valtauspisteitä9680,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22371,2500,0000,0000,00
Kokemus610,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1795
Voitot97254,15%
Häviöitä79944,51%
Tasapelejä241,34%
Taisteluja selvitty58132,37%
Vaunuja tuhottu11840,66
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu29861,66
Vahinkoa aiheutettu899,72
Valtauspisteitä9680,54
Puolustuspisteitä22371,25
Kokemus610,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja483000
Voitot24550,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23248,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,24%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15932,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3600,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu10732,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.462,170,000,000,00
Valtauspisteitä5131,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2570,5300,0000,0000,00
Kokemus633,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja483
Voitot24550,72%
Häviöitä23248,03%
Tasapelejä61,24%
Taisteluja selvitty15932,92%
Vaunuja tuhottu3600,75
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu10732,22
Vahinkoa aiheutettu1.462,17
Valtauspisteitä5131,06
Puolustuspisteitä2570,53
Kokemus633,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (130)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t102325,37830587352,61%2383,09
Rheinmetall Skorpion G 81984,91965522258,60%2663,10
AMX Chasseur de chars 81405,10888254456,09%2281,15
TVP T 50/51102626,47884239354,49%2599,71
E 100102070,91761235151,94%1800,77
T34 81346,07747196651,68%1733,22
M446943,49599179256,86%1938,55
Tiger I71010,84629162351,45%1378,32
T4991057,39770153051,70%1627,86
E 50 Ausf. M102207,17804132953,27%2074,51
Object 907 102328,84871129353,05%2018,66
E 25 71187,59779125852,07%1954,90
T675630,89571122756,15%1697,05
KV-856681,53407111847,67%1162,25
E 7591445,88692111749,87%1394,98
T-54 ltwt.91414,55933105959,30%2528,00
M18 Hellcat6680,23487104448,28%1201,80
M40/M4381542,21700102154,46%1967,53
T57 Heavy Tank102274,33776101849,90%1919,67
M53/M5591945,3474695855,74%2301,52
Cromwell6713,1464486955,70%1599,89
T376894,3282978456,51%3194,59
Type 64 61013,6287175659,92%3445,28
IS-381650,8290168959,22%2293,21
Object 140102509,6690155855,38%2409,87
Škoda T 5092362,0496453458,05%2667,38
M41 Walker Bulldog8958,9082850555,64%2090,07
Spähpanzer Ru 25191100,1479238953,73%1789,79
AMX M4 1949 Liberte 81622,9495036853,53%2040,38
Tiger II8925,1762135653,65%1032,97
VK 36.01 (H)6473,7944232357,59%788,11
M60 102368,3386130456,58%2284,69
M4A3E8 Fury 6791,7671530150,50%1888,20
IS7950,6955929255,82%1387,15
AMX ELC bis5518,3360128256,38%2011,29
Škoda T 2561181,9693827766,43%3198,02
AMX 13 909933,0876126354,75%1483,38
M41 HMC5582,7845925954,83%1012,38
T-54 first prototype 81460,1991225257,54%2229,58
T 55A 92305,2898225256,35%2782,34
AMX 13 757704,3371925152,99%1541,08
VK 30.01 (H)5368,8432325045,60%638,01
Chieftain/T95 81489,5392125057,60%2407,41
Strv m/42-57 Alt A.2 61150,8985924758,30%2684,95
T-5491945,6592621856,88%2446,76
T-345207,7128121754,84%445,96
KV-15447,2534821051,90%912,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5351,1738021050,95%867,72
Škoda T 40 6870,8369421055,24%1892,66
IS-5 (Object 730) 81479,0885820054,00%1859,65
Cromwell B 6990,9389818664,52%2496,28
AMX 12 t6568,9862318550,81%1722,93
T-34-856599,4346917553,14%1151,38
VK 30.02 (M)6675,7155516749,70%1437,29
Panther7857,8264916349,08%1312,04
M1271216,4862714752,38%1792,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3307,1855013159,54%1973,70
Durchbruchswagen 2495,6619211956,30%174,94
STA-181474,6690810757,94%2166,06
M374313,5232810451,92%1045,89
A-20446,8218310255,88%144,04
Covenanter4242,362778852,27%981,38
T-1506953,957128061,25%1943,16
M8A14203,972397841,03%366,85
O-I61092,578007754,55%1999,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,772027738,96%3,14
BT-7368,511477552,00%174,99
Type 5 Chi-Ri71194,878757052,86%2431,99
VK 30.01 (P)6415,293777057,14%723,65
T-127 3472,886686863,24%2625,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,851476642,42%190,12
T1 Cunningham1110,102486250,00%596,32
Ikv 90 Typ B71135,687436259,68%2092,19
T-284202,952526144,26%477,34
Ikv 65 Alt II61038,987436060,00%2497,67
Pz.Kpfw. II Ausf. G3178,484176066,67%936,81
M4A3E2 Sherman Jumbo6754,576145848,28%1679,43
WZ-120-1G FT 81712,489305860,34%1977,24
T28 Concept 71069,577405658,93%1596,67
Crusader5215,743285448,15%461,12
Type 4 Chi-To6804,336624847,92%1619,53
M7 Priest3163,901794856,25%402,87
Cruiser Mk. III276,151574854,17%245,15
T56 GMC3194,722274757,45%636,31
LTP 3278,384414761,70%1622,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4593,846524564,44%2395,45
Light Mk. VIC 296,332124544,44%408,94
Challenger71395,838394165,85%2144,66
T-463114,541603946,15%336,81
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4397,495283953,85%1028,44
Achilles6956,707563748,65%2187,74
Churchill III 5225,423073647,22%284,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3173,821883348,48%543,14
Pz.Kpfw. 35 (t)283,811533250,00%259,41
Strv 746864,687083154,84%1951,80
M5 Stuart4235,315142962,07%1143,07
Type 3 Chi-Nu Kai 5570,366152857,14%1631,38
Type 3 Chi-Nu5741,006642646,15%2489,53
Pz.Kpfw. II2138,132112450,00%618,86
Cruiser Mk. IV3116,681382231,82%204,00
Jagdpanzer IV61178,529332171,43%3149,97
T-100 LT101992,249492166,67%3081,40
BT-2242,611061850,00%84,96
TOG II* 6726,895881855,56%1250,04
T1 HMC2109,252251668,75%618,61
Vickers Mk. E Type B277,311251662,50%319,87
UDES 0381347,137081656,25%1512,45
Vickers Medium Mk. I196,871321540,00%314,08
T3 HMC289,871491553,33%252,68
VK 28.016447,136821560,00%1321,85
T-44-100 81369,539631560,00%1851,56
MS-1199,001711442,86%366,45
T-26272,71961421,43%122,09
11081621,089461266,67%2031,86
Valentine AT3149,831931250,00%355,18
M2 Light Tank2235,733981163,64%1276,69
Sturmpanzer I Bison3203,601991020,00%525,32
Comet7453,204001030,00%440,92
Panzerjäger I2195,56402977,78%999,53
Marder II3147,44157911,11%228,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2170,78500988,89%1138,50
Renault FT1157,75329850,00%1039,54
Type 2597 Chi-Ha322,38100850,00%79,48
Universal Carrier 2-pdr2164,38212837,50%604,87
Leichttraktor177,00162771,43%428,50
Renault NC-311106,50151616,67%356,79
MT-2560,00217616,67%0,00
Kolohousenka163,25183450,00%192,83
Type 97 Te-Ke 2120,50227450,00%501,71
G.Pz. Mk. VI (e)20,001451100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 29.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.9.2017
Lähti: 24.11.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.12.2016
Lähti: 5.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.11.2016
Lähti: 22.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2016
Lähti: 1.1.1970
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.10.2015
Lähti: 1.1.1970
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.7.2015
Lähti: 18.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.7.2015
Lähti: 16.7.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 17.2.2015
Lähti: 9.7.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.8.2014
Lähti: 15.2.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 12.6.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje