pokov76

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 29.11.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53025078431
Ø Taso7,960,008,608,64
Voitot2877854,27%00,00%4456,41%23053,36%
Häviöitä2374944,79%00,00%3443,59%19344,78%
Tasapelejä4980,94%00,00%00,00%81,86%
Taisteluja selvitty1727932,59%00,00%3443,59%14232,95%
Vaunuja tuhottu614451,1600,001191,535141,19
Tuhoamissuhde1,720,002,701,78
Vaunuja havaittu766621,4500,00821,056311,46
Vahinkoa aiheutettu1.525,800,001.862,001.615,23
Valtauspisteitä340550,6400,00851,091800,42
Puolustuspisteitä378160,7100,0000,00830,19
Kokemus758,600,00844,82783,98
WN71493,690,001607,121394,78
WN82050,170,002082,301956,42
Yhteensä
Taisteluja53025
Ø Taso7,96
Voitot2877854,27%
Häviöitä2374944,79%
Tasapelejä4980,94%
Taisteluja selvitty1727932,59%
Vaunuja tuhottu614451,16
Tuhoamissuhde1,72
Vaunuja havaittu766621,45
Vahinkoa aiheutettu1.525,80
Valtauspisteitä340550,64
Puolustuspisteitä378160,71
Kokemus758,60
WN71493,69
WN82050,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja78
Ø Taso8,60
Voitot4456,41%
Häviöitä3443,59%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3443,59%
Vaunuja tuhottu1191,53
Tuhoamissuhde2,70
Vaunuja havaittu821,05
Vahinkoa aiheutettu1.862,00
Valtauspisteitä851,09
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus844,82
WN71607,12
WN82082,30
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja431
Ø Taso8,64
Voitot23053,36%
Häviöitä19344,78%
Tasapelejä81,86%
Taisteluja selvitty14232,95%
Vaunuja tuhottu5141,19
Tuhoamissuhde1,78
Vaunuja havaittu6311,46
Vahinkoa aiheutettu1.615,23
Valtauspisteitä1800,42
Puolustuspisteitä830,19
Kokemus783,98
WN71394,78
WN81956,42
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja243000
Voitot11647,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11547,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä124,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7129,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1490,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu4912,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.571,060,000,000,00
Valtauspisteitä1590,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3681,5100,0000,0000,00
Kokemus698,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja243
Voitot11647,74%
Häviöitä11547,33%
Tasapelejä124,94%
Taisteluja selvitty7129,22%
Vaunuja tuhottu1490,61
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu4912,02
Vahinkoa aiheutettu1.571,06
Valtauspisteitä1590,65
Puolustuspisteitä3681,51
Kokemus698,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja282000
Voitot17060,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10436,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10737,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1890,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu4721,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.225,060,000,000,00
Valtauspisteitä4181,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3181,1300,0000,0000,00
Kokemus840,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja282
Voitot17060,28%
Häviöitä10436,88%
Tasapelejä82,84%
Taisteluja selvitty10737,94%
Vaunuja tuhottu1890,67
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu4721,67
Vahinkoa aiheutettu1.225,06
Valtauspisteitä4181,48
Puolustuspisteitä3181,13
Kokemus840,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja202000
Voitot11757,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7939,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9145,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1480,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu3001,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu619,640,000,000,00
Valtauspisteitä2841,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5072,5100,0000,0000,00
Kokemus565,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja202
Voitot11757,92%
Häviöitä7939,11%
Tasapelejä62,97%
Taisteluja selvitty9145,05%
Vaunuja tuhottu1480,73
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu3001,49
Vahinkoa aiheutettu619,64
Valtauspisteitä2841,41
Puolustuspisteitä5072,51
Kokemus565,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja619000
Voitot22836,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38962,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11518,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3260,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu8551,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu475,300,000,000,00
Valtauspisteitä4100,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5280,8500,0000,0000,00
Kokemus306,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja619
Voitot22836,83%
Häviöitä38962,84%
Tasapelejä20,32%
Taisteluja selvitty11518,58%
Vaunuja tuhottu3260,53
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu8551,38
Vahinkoa aiheutettu475,30
Valtauspisteitä4100,66
Puolustuspisteitä5280,85
Kokemus306,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140000
Voitot7654,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6143,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4935,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1070,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu2061,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.034,930,000,000,00
Valtauspisteitä110,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5113,6500,0000,0000,00
Kokemus769,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja140
Voitot7654,29%
Häviöitä6143,57%
Tasapelejä32,14%
Taisteluja selvitty4935,00%
Vaunuja tuhottu1070,76
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu2061,47
Vahinkoa aiheutettu1.034,93
Valtauspisteitä110,08
Puolustuspisteitä5113,65
Kokemus769,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1795000
Voitot97254,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä79944,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä241,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty58132,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11840,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu29861,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu899,720,000,000,00
Valtauspisteitä9680,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22371,2500,0000,0000,00
Kokemus610,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1795
Voitot97254,15%
Häviöitä79944,51%
Tasapelejä241,34%
Taisteluja selvitty58132,37%
Vaunuja tuhottu11840,66
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu29861,66
Vahinkoa aiheutettu899,72
Valtauspisteitä9680,54
Puolustuspisteitä22371,25
Kokemus610,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja483000
Voitot24550,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23248,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,24%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15932,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3600,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu10732,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.462,170,000,000,00
Valtauspisteitä5131,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2570,5300,0000,0000,00
Kokemus633,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja483
Voitot24550,72%
Häviöitä23248,03%
Tasapelejä61,24%
Taisteluja selvitty15932,92%
Vaunuja tuhottu3600,75
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu10732,22
Vahinkoa aiheutettu1.462,17
Valtauspisteitä5131,06
Puolustuspisteitä2570,53
Kokemus633,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (130)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t102323,98830589252,58%2383,28
Rheinmetall Skorpion G 81981,50963532658,56%2667,87
AMX Chasseur de chars 81405,10888254456,09%2283,46
TVP T 50/51102617,68883243354,50%2603,15
E 100102070,20761235351,89%1800,20
T34 81346,07747196651,68%1733,70
M446942,69600184556,75%1923,18
T4991076,22768163751,56%1664,70
Tiger I71010,84629162351,45%1378,57
Object 907 102318,04872134653,49%2005,06
E 50 Ausf. M102205,65804133153,34%2082,52
E 25 71187,87780126251,98%1947,78
T675630,89571122756,15%1699,21
KV-856681,53407111847,67%1161,76
E 7591445,88692111749,87%1389,31
T-54 ltwt.91414,55933105959,30%2528,40
M18 Hellcat6680,23487104448,28%1201,37
T57 Heavy Tank102271,39776102450,10%1924,54
M40/M4381542,21700102154,46%1974,46
M53/M5591945,3474695855,74%2309,38
Cromwell6713,1464486955,70%1600,78
T376892,7182779156,38%3194,68
Type 64 61013,6287175659,92%3452,47
IS-381650,8290168959,22%2294,95
Object 140102509,6690155855,38%2413,86
Škoda T 5092362,0496453458,05%2669,73
M41 Walker Bulldog8958,9082850555,64%2091,83
Spähpanzer Ru 25191100,1479238953,73%1790,79
AMX M4 1949 Liberte 81621,0494936953,66%2038,01
Tiger II8925,1762135653,65%1032,67
VK 36.01 (H)6473,7944232357,59%787,85
M60 102363,2286230556,72%2285,03
M4A3E8 Fury 6791,7671530150,50%1887,35
T 55A 92278,9695329353,58%2632,42
IS7950,6955929255,82%1387,43
AMX ELC bis5518,3360128256,38%2020,63
Škoda T 2561181,9693827766,43%3199,36
AMX 13 909933,0876126354,75%1483,13
M41 HMC5582,7845925954,83%1010,21
T-54 first prototype 81460,1991225257,54%2221,69
AMX 13 757704,3371925152,99%1538,00
VK 30.01 (H)5368,8432325045,60%637,42
Chieftain/T95 81489,5392125057,60%2407,13
Strv m/42-57 Alt A.2 61150,8985924758,30%2695,99
T-5491945,6592621856,88%2446,26
T-345207,7128121754,84%446,18
KV-15447,2534821051,90%914,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5351,1738021050,95%867,79
Škoda T 40 6870,8369421055,24%1895,76
IS-5 (Object 730) 81479,0885820054,00%1861,59
Cromwell B 6990,9389818664,52%2499,93
AMX 12 t6568,9862318550,81%1718,91
T-34-856599,4346917553,14%1151,15
VK 30.02 (M)6675,7155516749,70%1437,11
Panther7857,8264916349,08%1314,09
M1271216,4862714752,38%1785,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3307,1855013159,54%1969,50
Durchbruchswagen 2495,6619211956,30%174,16
STA-181474,6690810757,94%2165,90
M374313,5232810451,92%1046,40
A-20446,8218310255,88%144,22
Covenanter4242,362778852,27%981,00
T-1506953,957128061,25%1944,32
M8A14203,972397841,03%366,47
O-I61092,578007754,55%2004,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,772027738,96%3,03
BT-7368,511477552,00%175,10
Type 5 Chi-Ri71194,878757052,86%2430,79
VK 30.01 (P)6415,293777057,14%723,98
T-127 3472,886686863,24%2626,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,851476642,42%190,19
T1 Cunningham1110,102486250,00%595,81
Ikv 90 Typ B71135,687436259,68%2095,43
T-284202,952526144,26%477,22
Ikv 65 Alt II61038,987436060,00%2500,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3178,484176066,67%936,59
M4A3E2 Sherman Jumbo6754,576145848,28%1680,32
WZ-120-1G FT 81712,489305860,34%1993,93
T28 Concept 71069,577405658,93%1600,13
Crusader5215,743285448,15%460,77
Type 4 Chi-To6804,336624847,92%1618,57
M7 Priest3163,901794856,25%402,77
Cruiser Mk. III276,151574854,17%244,95
T56 GMC3194,722274757,45%636,45
LTP 3278,384414761,70%1622,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4593,846524564,44%2395,60
Light Mk. VIC 296,332124544,44%408,81
Challenger71406,558484266,67%2152,53
T-463114,541603946,15%335,81
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4397,495283953,85%1032,08
Achilles6956,707563748,65%2184,07
Churchill III 5225,423073647,22%285,22
Pz.Kpfw. 38 (t)3173,821883348,48%538,73
Pz.Kpfw. 35 (t)283,811533250,00%259,30
T-100 LT101689,598733265,63%2518,22
Strv 746864,687083154,84%1956,51
M5 Stuart4235,315142962,07%1143,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5570,366152857,14%1632,21
Type 3 Chi-Nu5741,006642646,15%2489,03
Pz.Kpfw. II2138,132112450,00%618,72
Cruiser Mk. IV3116,681382231,82%203,49
Jagdpanzer IV61178,529332171,43%3149,75
BT-2242,611061850,00%84,88
UDES 0381344,616911855,56%1486,69
TOG II* 6726,895881855,56%1250,28
T1 HMC2109,252251668,75%618,91
Vickers Mk. E Type B277,311251662,50%319,60
Vickers Medium Mk. I196,871321540,00%313,66
T3 HMC289,871491553,33%252,64
VK 28.016447,136821560,00%1322,17
T-44-100 81369,539631560,00%1849,93
MS-1199,001711442,86%366,26
T-26272,71961421,43%122,33
11081621,089461266,67%2032,27
Valentine AT3149,831931250,00%354,77
M2 Light Tank2235,733981163,64%1276,66
Sturmpanzer I Bison3203,601991020,00%525,49
Comet7453,204001030,00%440,82
Panzerjäger I2195,56402977,78%999,58
Marder II3147,44157911,11%228,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2170,78500988,89%1138,71
Renault FT1157,75329850,00%1040,37
Type 2597 Chi-Ha322,38100850,00%79,48
Universal Carrier 2-pdr2164,38212837,50%604,95
Leichttraktor177,00162771,43%428,54
Renault NC-311106,50151616,67%356,73
MT-2560,00217616,67%0,00
Kolohousenka163,25183450,00%192,79
Type 97 Te-Ke 2120,50227450,00%501,68
G.Pz. Mk. VI (e)20,001451100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 29.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.9.2017
Lähti: 24.11.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.12.2016
Lähti: 5.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.11.2016
Lähti: 22.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2016
Lähti: 1.1.1970
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.10.2015
Lähti: 1.1.1970
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.7.2015
Lähti: 18.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.7.2015
Lähti: 16.7.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 17.2.2015
Lähti: 9.7.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.8.2014
Lähti: 15.2.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 12.6.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje