peppone_HELL_WHEELS

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 10.1.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja62999619113
Ø Taso8,1710,009,899,88
Voitot3141749,87%350,00%947,37%4943,36%
Häviöitä3076348,83%233,33%947,37%6053,10%
Tasapelejä8191,30%116,67%15,26%43,54%
Taisteluja selvitty2398738,08%350,00%842,11%4640,71%
Vaunuja tuhottu544050,8671,17150,79770,68
Tuhoamissuhde1,392,331,361,15
Vaunuja havaittu153250,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.203,501.946,671.850,631.684,25
Valtauspisteitä399490,6300,0000,00190,17
Puolustuspisteitä288480,4600,0000,0070,06
Kokemus630,58538,50499,16549,98
WN7968,521069,16838,15690,19
WN81325,471976,791495,371444,50
Yhteensä
Taisteluja62999
Ø Taso8,17
Voitot3141749,87%
Häviöitä3076348,83%
Tasapelejä8191,30%
Taisteluja selvitty2398738,08%
Vaunuja tuhottu544050,86
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu153250,24
Vahinkoa aiheutettu1.203,50
Valtauspisteitä399490,63
Puolustuspisteitä288480,46
Kokemus630,58
WN7968,52
WN81325,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja6
Ø Taso10,00
Voitot350,00%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä116,67%
Taisteluja selvitty350,00%
Vaunuja tuhottu71,17
Tuhoamissuhde2,33
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.946,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus538,50
WN71069,16
WN81976,79
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja19
Ø Taso9,89
Voitot947,37%
Häviöitä947,37%
Tasapelejä15,26%
Taisteluja selvitty842,11%
Vaunuja tuhottu150,79
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.850,63
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus499,16
WN7838,15
WN81495,37
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja113
Ø Taso9,88
Voitot4943,36%
Häviöitä6053,10%
Tasapelejä43,54%
Taisteluja selvitty4640,71%
Vaunuja tuhottu770,68
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.684,25
Valtauspisteitä190,17
Puolustuspisteitä70,06
Kokemus549,98
WN7690,19
WN81444,50
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja910000
Voitot41745,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä46751,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä262,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31834,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4500,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu2550,2800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.472,630,000,000,00
Valtauspisteitä2270,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12751,4000,0000,0000,00
Kokemus689,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja910
Voitot41745,82%
Häviöitä46751,32%
Tasapelejä262,86%
Taisteluja selvitty31834,95%
Vaunuja tuhottu4500,49
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu2550,28
Vahinkoa aiheutettu1.472,63
Valtauspisteitä2270,25
Puolustuspisteitä12751,40
Kokemus689,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja368000
Voitot16945,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18851,09%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,99%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14439,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2330,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu1180,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.380,220,000,000,00
Valtauspisteitä990,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10102,7400,0000,0000,00
Kokemus603,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja368
Voitot16945,92%
Häviöitä18851,09%
Tasapelejä112,99%
Taisteluja selvitty14439,13%
Vaunuja tuhottu2330,63
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu1180,32
Vahinkoa aiheutettu1.380,22
Valtauspisteitä990,27
Puolustuspisteitä10102,74
Kokemus603,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja183000
Voitot8948,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9451,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5328,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1040,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu1560,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu553,670,000,000,00
Valtauspisteitä2871,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1280,7000,0000,0000,00
Kokemus466,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja183
Voitot8948,63%
Häviöitä9451,37%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5328,96%
Vaunuja tuhottu1040,57
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu1560,85
Vahinkoa aiheutettu553,67
Valtauspisteitä2871,57
Puolustuspisteitä1280,70
Kokemus466,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja121000
Voitot4537,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7662,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2823,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu520,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu670,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu417,830,000,000,00
Valtauspisteitä1431,1800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä690,5700,0000,0000,00
Kokemus352,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja121
Voitot4537,19%
Häviöitä7662,81%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2823,14%
Vaunuja tuhottu520,43
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu670,55
Vahinkoa aiheutettu417,83
Valtauspisteitä1431,18
Puolustuspisteitä690,57
Kokemus352,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1721000
Voitot90752,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä78445,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä301,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty57133,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8660,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu11930,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu746,200,000,000,00
Valtauspisteitä51132,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40582,3600,0000,0000,00
Kokemus609,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1721
Voitot90752,70%
Häviöitä78445,55%
Tasapelejä301,74%
Taisteluja selvitty57133,18%
Vaunuja tuhottu8660,50
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu11930,69
Vahinkoa aiheutettu746,20
Valtauspisteitä51132,97
Puolustuspisteitä40582,36
Kokemus609,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9707000
Voitot441445,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä509352,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2002,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty286229,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu51650,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu65820,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.007,300,000,000,00
Valtauspisteitä207432,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä131371,3500,0000,0000,00
Kokemus582,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9707
Voitot441445,47%
Häviöitä509352,47%
Tasapelejä2002,06%
Taisteluja selvitty286229,48%
Vaunuja tuhottu51650,53
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu65820,68
Vahinkoa aiheutettu1.007,30
Valtauspisteitä207432,14
Puolustuspisteitä131371,35
Kokemus582,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1209000
Voitot47239,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä72760,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29524,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5670,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu4610,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.255,150,000,000,00
Valtauspisteitä4680,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8610,7100,0000,0000,00
Kokemus596,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1209
Voitot47239,04%
Häviöitä72760,13%
Tasapelejä100,83%
Taisteluja selvitty29524,40%
Vaunuja tuhottu5670,47
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu4610,38
Vahinkoa aiheutettu1.255,15
Valtauspisteitä4680,39
Puolustuspisteitä8610,71
Kokemus596,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (264)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 261101692,15720994451,21%1573,39
Rhm.-Borsig Waffenträger81312,03652558146,82%1367,67
M53/M5591539,85717511651,70%1645,27
Lorraine 155 mle. 5181104,83650369551,42%1292,52
M40/M4381320,62728303653,16%1610,31
Bat.-Châtillon 155 58101524,73580273248,21%1425,57
M446910,81701266056,20%1750,86
105 leFH18B2 5855,84664264255,60%1908,07
T92 HMC101533,50602154848,64%1471,92
FV20781056,23710149853,81%1299,15
G.W. E 100101665,79685142150,25%1610,33
Waffenträger auf Pz. IV91503,16615116545,92%1172,40
IS-38713,04549114143,47%591,28
Conqueror Gun Carriage101566,04621109547,12%1507,53
AT 15A 7809,9762498949,95%1089,55
T-1506697,5561287556,57%1231,07
SU-14-17987,6872486853,46%1446,75
ISU-15281436,7868765850,61%1488,24
AMX 13 F3 AM6492,2030244840,63%534,73
FV3046616,4046143447,47%1060,91
Bat.-Châtillon 155 5591267,8856442846,03%1233,49
Lorraine 155 mle. 507524,8328541740,05%440,02
AMX 13 105 AM mle. 505271,3925941346,25%415,45
E 759980,5762739946,87%759,92
M18 Hellcat6530,8046339648,48%820,72
KV-856411,3141638347,26%519,14
E 100101380,2164836943,09%917,35
M4A1 Revalorisé 81041,7969836952,03%1349,01
Waffenträger auf E 100101609,5755233638,10%878,77
T-54 ltwt.9711,1162032444,14%846,37
T110E5101421,5665327145,02%1008,06
Object 140101315,3865126948,70%968,19
Tiger II8924,2860226048,85%912,96
E 50 Ausf. M101488,8367124648,78%1184,64
IS-7101208,3661324541,22%727,26
UDES 0381279,8668824449,59%1359,11
T-109612,2949424238,02%278,31
212A91480,5363822451,79%1551,74
G.W. Tiger91416,2663022247,75%1413,27
Grille 15101568,0457522242,34%1032,19
ST-I91281,3069722048,18%1086,54
Object 70491529,3267221051,43%1218,60
SU-14-281275,6260820051,00%1484,16
T328979,6969319252,60%1100,11
Strv 103-091258,8764418749,73%967,72
Object 268101592,0857617639,20%893,75
Type 5 Heavy101491,3574217549,71%891,82
G.W. Tiger (P)8971,9662417058,82%1242,91
SU-1527737,9256916252,47%933,83
M127945,5656015951,57%1351,52
KV-48773,2859815849,37%732,40
M46 Patton KR 8781,5562415141,72%814,15
Sturer Emil7471,3442514542,07%410,32
T1 Heavy5365,4242014448,61%592,70
T297736,9057514348,95%806,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5151,9727514046,43%188,79
Crusader 5.5-in. SP7693,9448212653,97%1002,59
Churchill III 5452,2668712452,42%860,68
T376388,1751512349,59%955,66
Tiger I7985,7463912152,07%1278,19
Birch Gun4118,3013811943,70%208,91
IS7304,5037011637,07%107,40
AMX 12 t6132,5137111444,74%124,01
T-80445,4115010939,45%1,19
T1 Cunningham161,8219210849,07%183,75
Ikv 90 Typ B7758,9156310848,15%1096,18
Cromwell6455,3046310646,23%740,59
G.W. Panther7963,1557810643,40%1101,81
Achilles6589,4251410156,44%1031,53
Crusader690,9322610049,00%96,94
Strv 103B101197,545769748,45%681,15
AMX 105 AM mle. 474179,722239647,92%410,93
SU-1006638,045399553,68%1082,52
Nashorn6430,213429542,11%483,64
Bishop5294,912909439,36%405,82
Emil I81005,867039359,14%1131,99
Challenger7653,844449334,41%571,59
Covenanter534,751409232,61%0,00
Pz.Sfl. IVc5104,142348845,45%79,21
IS-27649,455678452,38%800,11
AMX 40458,211558240,24%15,35
FV380591137,236118257,32%1160,02
VK 36.01 (H)6363,234047844,87%416,05
M3 Lee446,641347737,66%0,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.417,171577635,53%0,00
SU-100M17849,616167252,78%1086,44
O-Ni71045,977767150,70%1405,19
Marder 38T496,671817045,71%54,87
M66537,854766851,47%733,34
M10 Wolverine5168,342786747,76%168,01
AMX ELC bis598,283166747,76%130,53
Archer5425,064396656,06%942,13
T-345176,953116549,23%279,32
O-Ho8963,607046552,31%922,52
A-436519,455786550,77%1031,01
M41 Walker Bulldog8460,915096541,54%619,56
Hummel6678,774926152,46%1078,53
AMX 13 10510725,755836142,62%569,49
Škoda T 256640,576386061,67%1466,76
Panhard EBR 75 (FL 10) 8468,735415947,46%618,95
SU-130PM 81120,116625745,61%984,51
SU-1018887,385735641,07%752,93
A-447642,575825648,21%910,91
Sexton II374,491085347,17%115,58
O-I6777,496745369,81%1452,56
KV-37811,915785350,94%900,30
Ikv 65 Alt II6820,695995251,92%1578,19
Renault UE 57325,851015242,31%19,40
T110E4102346,587705050,00%1733,44
SU-86819,275534957,14%1168,45
Panther II8831,866574948,98%1041,77
Panhard EBR 10510875,006934951,02%994,98
Pz.Kpfw. 38 (t)346,791304847,92%64,25
VK 30.01 (P)6421,234194841,67%464,63
M75146,642594443,18%286,19
KV-15581,345364454,55%1220,94
AT 25171,673204247,62%199,88
Ikv 1035386,284333953,85%941,60
VK 100.01 (P)8786,266373946,15%673,80
T404145,512683756,76%244,48
T57 Heavy102631,897663759,46%2281,08
M2 Medium Tank332,491273548,57%74,84
Grille5574,064863464,71%1428,95
T216213,413943450,00%384,01
SU-855310,643813366,67%726,59
Lorraine 39L AM373,761653339,39%26,94
Cruiser Mk. III315,00843237,50%0,00
Valentine3230,873123145,16%668,68
SU-85B4321,263573145,16%641,78
T-70320,371663043,33%30,53
Renault FT AC221,66752937,93%0,54
M1039774,004432927,59%405,56
Type 3 Chi-Nu Kai 5404,624602958,62%1095,18
Manticore101149,867022934,48%1195,96
DBV-152 102096,116742842,86%1298,62
Loyd Gun Carriage235,88742650,00%89,95
Marder II359,54872425,00%0,00
Progetto M35 mod. 46 8936,176262445,83%886,40
Renault FT 75 BS249,301102347,83%82,04
M415419,004372356,52%635,39
Somua SAu 404182,522322330,43%237,79
Obsidian 81279,618132343,48%1437,65
Type 4 Heavy9771,366112245,45%470,90
Cruiser Mk. IV49,86852231,82%0,00
Pz.Sfl. IVb4463,643862236,36%1474,24
AMX 13 757116,624802157,14%198,78
AMX 38350,571582147,62%71,23
T-549784,577382166,67%786,93
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8771,815212133,33%585,28
S35 CA5466,684891984,21%997,08
T-100 LT10667,585691947,37%589,75
Object 277101369,746431942,11%814,76
M374432,614091855,56%1657,32
ELC EVEN 90 8615,788261855,56%1275,55
Hotchkiss H35211,06871735,29%0,00
Konštrukta T-34/1007436,124471735,29%395,38
Black Prince71085,767621752,94%1439,56
ARL V396586,185301776,47%1094,08
Bat.-Châtillon 12 t8845,888051758,82%1752,70
Object 252U 81143,657531752,94%1110,53
IS-3A 81024,186001735,29%788,03
T-28453,691751637,50%0,00
Lago4230,733761540,00%518,89
AMX 13 909673,405941553,33%972,67
M24 Chaffee5153,003851560,00%448,21
Char Futur 4 91680,809341560,00%1553,00
Vickers Medium Mk. II217,93851428,57%0,00
LT vz. 383143,542681353,85%462,63
VK 30.01 (H)5344,153851338,46%549,84
T2 Medium Tank27,38861338,46%0,00
T-60250,231251346,15%38,13
B14198,673281241,67%349,99
Comet7458,173811225,00%404,72
T3 HMC245,671571250,00%82,06
Durchbruchswagen 24295,083631241,67%647,83
ST-62 Version 2 102346,759861266,67%1772,82
Type 64 6481,086531266,67%1167,01
WZ-111 model 1-49723,457021154,55%537,77
FV4005 Stage II101487,275731145,45%943,22
Vickers Medium Mk. I132,60691040,00%0,00
Vz. 55101764,708061060,00%1439,14
Panzerjäger I281,401321040,00%54,99
Maus10678,006501040,00%208,07
Wespe3221,78324966,67%880,73
T56 GMC324,11149955,56%125,58
Super Conqueror101524,22888966,67%1068,35
TOG II* 6484,56365922,22%549,65
T25 Pilot Number 1 8964,67748955,56%1358,22
Renault FT120,88126837,50%0,00
M5 Stuart450,88177825,00%2,28
Rheinmetall Panzerwagen101174,75660837,50%1204,47
Object 268 Version 4101510,00565837,50%697,18
Dicker Max 6591,38400837,50%740,50
Strv m/40L3135,71299742,86%242,59
Pz.Kpfw. 35 (t)261,43148771,43%310,42
TVP T 50/51102596,571028757,14%2577,90
1108838,00833785,71%1002,00
MS-1122,43121757,14%140,24
SU-18274,2979728,57%174,93
IS-4101256,43553714,29%696,79
WZ-111 model 5A101118,29544728,57%551,46
Object 907 102445,00898742,86%2051,90
SU-122A5279,43370771,43%632,36
Object 780 101766,86823742,86%1270,31
M2 Light211,1783616,67%0,00
Sav m/434373,33616683,33%1266,70
Patton the Tank 9758,00616650,00%555,02
T28 Concept 7663,67555650,00%826,24
T-34-85M 6821,67607633,33%1286,25
VK 72.01 (K) 101100,17809683,33%686,95
T-28E with F-30 4252,83321650,00%469,76
Strv m/425267,20450580,00%682,91
Vz. 71 Tesák10730,80871580,00%806,97
KV-137139,60251520,00%0,00
Conqueror9526,25354450,00%281,92
SU-76M4117,25164425,00%54,02
BZ-75102521,75660425,00%1406,06
Jagdpanzer E 100101569,75764475,00%1093,73
Object 703 Version II 8840,75574450,00%669,10
Valentine II 4230,00387450,00%712,84
Tetrarch 220,505240,00%1,13
KR-1111636,50638425,00%649,97
Kolohousenka149,67170366,67%222,38
Leichttraktor10,0044333,33%0,00
M7 Priest3236,67326366,67%728,70
Bat.-Châtillon 25 t10676,67727366,67%506,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G3289,67549366,67%1310,09
T110E3104399,6713273100,00%3495,98
GSOR the TANK 91704,6710173100,00%2106,81
Object 452K 102621,00799333,33%8521,98
Kranvagn101337,50615250,00%759,88
60TP Lewandowskiego101504,00647250,00%817,50
AMX 50 B10988,0033120,00%373,50
Cruiser Mk. II2295,50340250,00%1208,82
Valentine AT4111,003702100,00%295,78
Tiger (P)7562,50355250,00%511,58
AMX M4 mle. 54103333,50805250,00%2658,85
AMX 50 Foch B103220,0011882100,00%2226,02
T-832 81160,00642250,00%1053,79
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2164,50422250,00%747,96
StuG IV 5210,00279250,00%324,53
Turán III prototípus 5157,00278250,00%186,47
43 M. Toldi III 3112,503022100,00%501,62
LT vz. 35270,003441100,00%330,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2121,0019810,00%443,71
Renault Otsu1100,005710,00%193,42
4TP1219,0033910,00%1151,92
Renault NC-3110,001210,00%0,00
Churchill VII60,0014310,00%0,00
Cruiser Mk. I1131,002251100,00%664,81
Vz. 60S Dravec 10923,0029010,00%252,62
Ho-Ri 3101827,0037710,00%1005,27
FV217 Badger10479,0021510,00%26,74
MT-25679,0025510,00%0,00
StuG III Ausf. B40,007910,00%0,00
Pz.Kpfw. VII103036,0057910,00%1678,32
TS-54 8323,0039310,00%29,74
Lion 103252,0011401100,00%2869,80
Carro da Combattimento 45 t 102802,0061410,00%2020,51
T-45 2209,0058810,00%916,24
M56 Scorpion 71053,009241100,00%1844,21
T95/FV4201 Chieftain 101713,0029010,00%721,39
ISU-122S 7355,0019810,00%172,33
BT-7 artillery 3187,009910,00%403,02

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 10.1.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.12.2024
Lähti: 10.1.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.7.2024
Lähti: 20.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.7.2024
Lähti: 29.7.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 9.5.2022
Lähti: 2.7.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 4.3.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 12.1.2019
Lähti: 2.3.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.11.2020
Lähti: 3.3.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.5.2019
Lähti: 12.5.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 20.9.2018
Lähti: 11.1.2019
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 11.11.2017
Lähti: 23.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.5.2020
Lähti: 5.11.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 25.11.2017
Lähti: 16.9.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.3.2017
Lähti: 9.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.3.2019
Lähti: 29.5.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 29.12.2016
Lähti: 20.3.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.11.2014
Lähti: 27.12.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 11.11.2017
Lähti: 23.11.2017
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 9.5.2014