o_OLEH

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140683182489
Ø Taso6,848,658,948,93
Voitot621144,15%929,03%3542,68%20842,54%
Häviöitä764154,31%2167,74%4656,10%27155,42%
Tasapelejä2161,54%13,23%11,22%102,04%
Taisteluja selvitty280319,92%516,13%2125,61%10922,29%
Vaunuja tuhottu69740,50110,35390,482320,47
Tuhoamissuhde0,620,420,640,61
Vaunuja havaittu63730,45120,39240,291450,30
Vahinkoa aiheutettu523,87911,941.044,46993,42
Valtauspisteitä58270,4100,0000,00110,02
Puolustuspisteitä23860,1770,2370,09360,07
Kokemus385,48469,45591,12600,91
WN7515,82348,64524,28505,92
WN8466,20583,11736,68723,37
Yhteensä
Taisteluja14068
Ø Taso6,84
Voitot621144,15%
Häviöitä764154,31%
Tasapelejä2161,54%
Taisteluja selvitty280319,92%
Vaunuja tuhottu69740,50
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu63730,45
Vahinkoa aiheutettu523,87
Valtauspisteitä58270,41
Puolustuspisteitä23860,17
Kokemus385,48
WN7515,82
WN8466,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja31
Ø Taso8,65
Voitot929,03%
Häviöitä2167,74%
Tasapelejä13,23%
Taisteluja selvitty516,13%
Vaunuja tuhottu110,35
Tuhoamissuhde0,42
Vaunuja havaittu120,39
Vahinkoa aiheutettu911,94
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä70,23
Kokemus469,45
WN7348,64
WN8583,11
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja82
Ø Taso8,94
Voitot3542,68%
Häviöitä4656,10%
Tasapelejä11,22%
Taisteluja selvitty2125,61%
Vaunuja tuhottu390,48
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu240,29
Vahinkoa aiheutettu1.044,46
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä70,09
Kokemus591,12
WN7524,28
WN8736,68
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja489
Ø Taso8,93
Voitot20842,54%
Häviöitä27155,42%
Tasapelejä102,04%
Taisteluja selvitty10922,29%
Vaunuja tuhottu2320,47
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu1450,30
Vahinkoa aiheutettu993,42
Valtauspisteitä110,02
Puolustuspisteitä360,07
Kokemus600,91
WN7505,92
WN8723,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu23,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus70,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu23,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus70,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja101000
Voitot2322,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7574,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty76,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu290,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,310,000,000,00
Vaunuja havaittu590,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu251,960,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä160,1600,0000,0000,00
Kokemus127,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja101
Voitot2322,77%
Häviöitä7574,26%
Tasapelejä32,97%
Taisteluja selvitty76,93%
Vaunuja tuhottu290,29
Tuhoamissuhde0,31
Vaunuja havaittu590,58
Vahinkoa aiheutettu251,96
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä160,16
Kokemus127,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja540000
Voitot24144,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä29454,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,93%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18534,26%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2730,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu4240,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu715,120,000,000,00
Valtauspisteitä9161,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6641,2300,0000,0000,00
Kokemus415,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja540
Voitot24144,63%
Häviöitä29454,44%
Tasapelejä50,93%
Taisteluja selvitty18534,26%
Vaunuja tuhottu2730,51
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu4240,79
Vahinkoa aiheutettu715,12
Valtauspisteitä9161,70
Puolustuspisteitä6641,23
Kokemus415,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot840,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1260,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty630,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu90,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu802,400,000,000,00
Valtauspisteitä201,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä341,7000,0000,0000,00
Kokemus229,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot840,00%
Häviöitä1260,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty630,00%
Vaunuja tuhottu70,35
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu90,45
Vahinkoa aiheutettu802,40
Valtauspisteitä201,00
Puolustuspisteitä341,70
Kokemus229,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (174)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 261101021,0860558445,89%728,07
KV-856480,7531353245,11%650,06
M18 Hellcat6327,4123553043,40%352,05
Löwe 8801,5664849844,38%695,64
KV-48511,3932548837,70%287,44
T3 HMC2182,3320646551,83%816,91
SU-14-28686,6330546345,36%623,54
T-103 8557,8350844742,28%355,16
KV-15177,9819435944,01%126,73
ST-I9732,4246934443,60%429,30
SU-86510,0129031447,13%614,38
T92 HMC10994,0857329543,05%653,30
212A9702,7337628843,40%456,73
T25/27406,4428526042,69%339,80
T-284121,5415224744,53%148,55
Object 252U 8846,6661622442,86%654,65
KV-37349,6736720041,50%190,10
T-1506314,3227118153,04%381,66
AAT60 8767,3656817242,44%584,08
T-34-856385,5826916944,38%547,92
SU-100Y 6398,3430616741,92%407,30
M53/M559833,6666816654,22%694,93
Jagdtiger9716,9049716537,58%292,61
Leox 9757,2054916142,86%365,30
M40/M438739,2253716042,50%565,56
Jagdpanzer IV6298,0024515648,08%361,19
StuG III Ausf. G5257,6921313845,65%406,90
SDP wz 66 Grom 8699,0950113735,04%403,21
SU-54277,8222913046,15%544,19
IS-410669,2147812937,98%204,20
IS7484,6230812839,06%380,31
T309892,3859712847,66%537,68
Jagdpanther7463,3834512744,88%391,04
AMX M4 mle. 54101138,5362712739,37%550,94
M10391053,6662812636,51%692,49
T-109642,7954212639,68%327,61
T1 Heavy5337,8926112245,90%493,46
T-46366,1711812143,80%42,20
T26E4 SuperPershing 8456,3636311843,22%343,78
T28 Prototype8491,1742411436,84%222,81
AMX M4 mle. 519880,0563710945,87%525,38
G.W. Panther7745,9763210249,02%813,48
T328476,0646810135,64%223,74
Wespe3142,7413310151,49%400,06
IS-7101103,217209749,48%712,11
Ferdinand8468,184459246,74%269,83
T110E4101211,625909240,22%574,52
TS-54 8643,635909238,04%381,08
AMX 40470,201508448,81%97,23
T-26239,951058340,96%3,08
Type 63 8425,395158241,46%199,11
M127508,795408154,32%533,82
T-345129,781627940,51%72,55
FV215b (183) 10747,955927652,63%394,26
Type 6891147,046627544,00%743,53
G.W. Tiger (P)8931,836047542,67%884,09
Leichttraktor156,78867336,99%8,21
Type 578730,706407350,68%615,88
Windhund 8600,034697243,06%377,29
Object 25791064,487557150,70%855,30
Churchill I5310,662597045,71%458,84
SMV CC-678700,675206943,48%519,58
Jagdpanzer E 10010864,745886949,28%419,69
T2 Light Tank 277,051496541,54%96,23
M66319,703086352,38%332,19
T297433,354526339,68%259,67
SU-85B4134,311476238,71%72,86
Type 5 Ka-Ri 8564,564546139,34%248,75
Lorraine 39L AM3211,851646050,00%671,88
T1 Cunningham137,31905836,21%0,00
SU-263131,601525848,28%205,79
AMX 12 t6136,092685740,35%92,70
T404210,642245650,00%396,23
Panther7377,554815352,83%429,04
Covenanter5135,042115349,06%256,28
A-20551,641805034,00%0,00
IS-38606,404644544,44%463,91
S-517406,522474431,82%189,50
AMX 65 t8455,474794341,86%266,69
M2 Light260,601644240,48%7,14
M446344,313954257,14%499,65
Pz.Kpfw. T 25 5244,762214245,24%412,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4128,121464139,02%56,83
SMV CC-567676,435354050,00%744,99
Valentine3127,231444045,00%249,02
Type 4 Ju-To7491,424033831,58%308,67
T-437299,062713633,33%191,64
Object 27710972,835893638,89%442,21
Lorraine 40 t 8549,035083650,00%476,07
M10 Wolverine5265,121943452,94%450,94
Controcarro 1 Mk. 29779,556003351,52%479,98
Cruiser Mk. II288,841083240,63%134,32
MS-1117,03503122,58%0,00
T-50542,072083060,00%195,32
Chi-Go 7676,144882832,14%514,78
Renault FT139,311122661,54%185,76
Sturmpanzer I Bison3110,581092642,31%150,09
Marder II387,041272650,00%79,39
Hummel6578,885872568,00%942,61
Type 3 Ju-Nu6398,603782544,00%322,26
Black Prince II 7370,094902343,48%239,03
D23117,951222128,57%201,88
M415251,672752142,86%178,25
AMX 13 105 AM mle. 505174,002122166,67%350,98
Semovente M43 Bassotto6189,572862147,62%103,92
T14 5188,102242050,00%193,26
SU-18229,45802045,00%54,09
M2 Medium Tank352,401042055,00%131,73
Light Mk. VIC 277,751662065,00%400,67
BT-7431,681221936,84%0,00
T110E5101076,785471833,33%456,32
Achilles6475,173601833,33%534,47
SMV CC-64 Vipera 8398,064371833,33%110,66
Renault FT 75 BS2100,821161758,82%530,91
Panzerjäger I240,94531723,53%0,00
AMX 38343,001261752,94%117,74
IS-6 B 8383,593621758,82%311,14
Fauteur11667,416041741,18%188,67
Cruiser Mk. IV4117,191341631,25%100,05
B14153,801591546,67%226,79
ARL 446375,403521533,33%362,68
Cruiser Mk. III397,00991323,08%197,38
Panther II8777,316001346,15%771,85
KV-26186,691431315,38%12,43
AT-1248,75651216,67%0,58
Grille566,501451250,00%118,48
SU-76M4142,002001233,33%139,82
KR-1111127,257351241,67%446,20
BT-2230,27931154,55%124,31
Hotchkiss H35234,45921145,45%34,36
Pz.Kpfw. II234,451531181,82%261,00
T56 GMC373,551141145,45%40,52
Valentine AT4140,551881172,73%385,55
Alecto497,821771163,64%214,26
SU-855179,301371010,00%115,06
Renault Otsu188,601251040,00%150,20
M3 Lee440,802481060,00%188,48
AMX 13 757134,002481030,00%0,00
Semovente M415216,202811050,00%286,63
Renault FT AC265,78111955,56%124,36
Universal Carrier 2-pdr281,33109944,44%122,46
VK 30.02 (M)6267,22367933,33%196,40
Super Hellcat 7347,00382933,33%184,52
SU-1006268,13186825,00%157,06
Pawlack Tank6517,38331837,50%551,71
M24E2 Super Chaffee 6109,13272837,50%1,22
AMX 13 F3 AM6696,57546757,14%1010,68
AT 25313,86390771,43%775,18
Cruiser Mk. I138,67179633,33%0,00
D1233,60120580,00%261,00
T2 Medium Tank2143,80144520,00%619,91
AMX M4 mle. 45752,80184520,00%0,00
AMX ELC bis557,40226560,00%213,07
T-50-2 6142,20313560,00%293,19
AMX ELC 901 6126,20496580,00%298,95
Type 98 Ke-Ni325,5097475,00%261,00
Challenger7385,75354425,00%230,85
KV-1SA 5230,25249425,00%165,93
M4A2E4 Sherman 5119,75140425,00%46,20
T1E6 269,752294100,00%327,58
Type 97 Chi-Ha389,33119366,67%270,35
LTP 340,67135366,67%245,13
Renault UE 5730,003320,00%0,00
T7 Combat Car 224,00141250,00%111,42
Vickers Medium Mk. I1118,003101100,00%682,31
M3 Stuart30,004510,00%0,00
Renault NC-3110,001010,00%0,00
Crusader60,006510,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2103,001591100,00%447,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,001991100,00%261,00
Pz.Sfl. IC 473,009310,00%0,00
Strv S1 80,0001100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002681100,00%261,00
AMX M4 mle. 49 80,005511100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 3.10.2026
Lähti: 10.10.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.2.2026
Lähti: 5.4.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.4.2025
Lähti: 24.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.11.2023