nepper81

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 23.3.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31132024249
Ø Taso7,300,009,589,51
Voitot1482847,63%00,00%1458,33%11546,18%
Häviöitä1601751,45%00,00%1041,67%13052,21%
Tasapelejä2870,92%00,00%00,00%41,61%
Taisteluja selvitty840126,99%00,00%833,33%7329,32%
Vaunuja tuhottu185590,6000,00110,461300,52
Tuhoamissuhde0,820,000,690,74
Vaunuja havaittu224090,7200,0070,29810,33
Vahinkoa aiheutettu775,830,00953,791.049,67
Valtauspisteitä277750,8900,0000,002741,10
Puolustuspisteitä125840,4000,00562,331520,61
Kokemus416,840,00656,17627,42
WN7762,530,00890,98618,49
WN8864,260,00696,02658,68
Yhteensä
Taisteluja31132
Ø Taso7,30
Voitot1482847,63%
Häviöitä1601751,45%
Tasapelejä2870,92%
Taisteluja selvitty840126,99%
Vaunuja tuhottu185590,60
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu224090,72
Vahinkoa aiheutettu775,83
Valtauspisteitä277750,89
Puolustuspisteitä125840,40
Kokemus416,84
WN7762,53
WN8864,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja24
Ø Taso9,58
Voitot1458,33%
Häviöitä1041,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty833,33%
Vaunuja tuhottu110,46
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu70,29
Vahinkoa aiheutettu953,79
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä562,33
Kokemus656,17
WN7890,98
WN8696,02
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja249
Ø Taso9,51
Voitot11546,18%
Häviöitä13052,21%
Tasapelejä41,61%
Taisteluja selvitty7329,32%
Vaunuja tuhottu1300,52
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu810,33
Vahinkoa aiheutettu1.049,67
Valtauspisteitä2741,10
Puolustuspisteitä1520,61
Kokemus627,42
WN7618,49
WN8658,68
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu563,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä294,8300,0000,0000,00
Kokemus57,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu563,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä294,83
Kokemus57,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot15,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1894,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty210,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu140,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu717,840,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus102,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot15,26%
Häviöitä1894,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty210,53%
Vaunuja tuhottu70,37
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu140,74
Vahinkoa aiheutettu717,84
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus102,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu222,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu545,880,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus112,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä8100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu222,75
Vahinkoa aiheutettu545,88
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus112,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot415,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2284,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty311,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,390,000,000,00
Vaunuja havaittu80,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu315,270,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus154,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot415,38%
Häviöitä2284,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty311,54%
Vaunuja tuhottu90,35
Tuhoamissuhde0,39
Vaunuja havaittu80,31
Vahinkoa aiheutettu315,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus154,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja127000
Voitot5744,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6954,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3527,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu590,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu970,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu924,060,000,000,00
Valtauspisteitä4303,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2351,8500,0000,0000,00
Kokemus445,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja127
Voitot5744,88%
Häviöitä6954,33%
Tasapelejä10,79%
Taisteluja selvitty3527,56%
Vaunuja tuhottu590,46
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu970,76
Vahinkoa aiheutettu924,06
Valtauspisteitä4303,39
Puolustuspisteitä2351,85
Kokemus445,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja502000
Voitot16532,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä33165,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12625,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2550,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu4660,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu567,110,000,000,00
Valtauspisteitä6891,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3250,6500,0000,0000,00
Kokemus212,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja502
Voitot16532,87%
Häviöitä33165,94%
Tasapelejä61,20%
Taisteluja selvitty12625,10%
Vaunuja tuhottu2550,51
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu4660,93
Vahinkoa aiheutettu567,11
Valtauspisteitä6891,37
Puolustuspisteitä3250,65
Kokemus212,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,100,000,000,00
Vaunuja havaittu171,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu856,800,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus68,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot00,00%
Häviöitä10100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,10
Tuhoamissuhde0,10
Vaunuja havaittu171,70
Vahinkoa aiheutettu856,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus68,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (239)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 8899,49554188146,78%1042,73
Dicker Max 6683,87400164749,79%1175,87
KV-856696,8342594949,42%1175,48
112 8920,3471487948,46%1008,69
ARL 446616,4839166947,23%1001,54
T-549876,6543966546,47%704,65
T-1091165,9848261647,89%982,11
Strv S1 81084,4553056948,68%1029,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3188,1129950351,69%900,57
Object 268101478,3752950347,91%930,33
IS-38902,2443347747,80%852,42
ISU-122S 7889,3944745949,67%1220,25
Tiger II8718,0238543845,66%629,23
M53/M5591187,6543742245,02%1018,20
FV380591043,6145240849,75%908,03
FV2078800,3737439246,94%864,89
T-437503,0235239146,04%586,19
T-448623,3638437546,13%642,20
Object 70491507,8348336952,03%1174,83
M10391125,4844936047,50%949,86
T54E191148,3644935543,94%910,13
AMX 50 12091202,0341633944,84%975,96
ISU-15281000,9836433740,65%826,06
Tiger I7757,2842732050,63%880,40
T-34-856403,4228631552,70%645,30
AMX 50 10081006,8148531545,40%967,67
E 100101330,5548031243,59%883,57
E 7591119,4755630747,88%888,34
SU-1006696,3539929453,06%1193,84
Bat.-Châtillon 12 t8507,3538629447,28%738,72
Mäuschen91158,6247829148,45%916,34
Krupp-Steyr Waffenträger 7767,5345228650,00%1031,42
IS7668,4238328345,23%731,47
T297870,8945027651,09%1018,83
WZ-111-1G FT8940,6239726846,64%854,52
KV-48924,0145826850,00%993,71
Crusader 5.5-in. SP7598,5527526543,40%684,70
T328907,1145925947,88%910,82
Bat.-Châtillon 155 5810868,7852825945,56%571,37
M40/M438771,0945225149,80%753,33
T92 HMC101194,2843024143,98%911,16
T698906,4944023546,38%1060,68
T-345252,0022122442,41%452,44
VK 36.01 (H)6313,1828422143,44%291,50
T71 DA7407,2034422141,63%566,90
Emil I8841,5944721749,31%818,12
AMX 13 757472,4434821447,20%817,32
ST-I91240,5351821349,30%1027,64
SU-1527730,2436921250,94%913,29
VK 100.01 (P)81031,3053820848,08%1065,16
WZ-113G FT101152,0350420342,86%522,35
M127737,0537319147,12%813,63
Cromwell6456,4535319045,26%720,38
VK 30.01 (H)5148,4617818538,38%63,96
KV-15443,1030718148,07%801,39
Bat.-Châtillon 155 5591104,1748617847,19%1002,20
FV3046503,6027617348,55%732,94
Ikv 90 Typ B7628,9536317249,42%780,25
Leo7522,5332916741,92%596,62
WZ-111G FT91322,3251316453,05%1025,00
Object 705A101271,4348416336,20%709,77
T-34-2G FT7693,0036015751,59%857,45
AMX M4 mle. 49 Liberté 8851,5061815744,59%819,50
Birch Gun4227,5617714947,65%713,59
T110E5101056,0650214642,47%609,33
SU-1018808,2148614450,00%787,09
AMX 50 B101194,4356614338,46%643,99
Škoda T 256439,2931614245,77%650,03
M446547,1031314159,57%900,28
Tiger (P)7738,0841614051,43%899,65
Hotchkiss EBR7351,9835714042,86%521,79
AMX ELC bis5133,3125913149,62%271,98
T216278,8731313153,44%637,51
AMX M4 mle. 457637,7035912843,75%645,96
G.W. Panther7741,0441712754,33%840,20
SU-855459,2228212560,00%1070,36
G.W. Tiger (P)81074,7355812353,66%1370,83
AMX 12 t6353,4232912047,50%797,44
Covenanter567,8114311842,37%28,00
Object 26391211,6248911760,68%1028,69
UDES 038522,7530411641,38%300,12
T675374,9725411641,38%632,44
Strv 103-091183,3451611450,00%852,98
Crusader6200,2621511152,25%436,48
BDR G1 B5404,5026711147,75%684,78
M374244,0718010745,79%703,39
Bishop5463,7526010645,28%963,08
Bat.-Châtillon 25 t AP9811,0742410448,08%662,47
Ferdinand8840,7144310144,55%647,98
Emil II9979,0448610047,00%737,68
Durchbruchswagen 2471,2113210039,00%1,30
M415366,932149742,27%395,22
Lorraine 155 mle. 518854,465039447,87%831,77
IS-3-II9972,574969346,24%703,87
Sexton II3134,641479252,17%437,46
KV-37871,544589151,65%1042,43
B14137,901719044,44%158,98
T-1506572,583629052,22%865,69
Panhard AMD 178B6275,413058847,73%605,77
T1 Cunningham169,091228646,51%204,70
G.W. Tiger91352,086178554,12%1294,66
AMX 50 Foch (155) 10898,886098552,94%507,31
IS-2-II8943,954948542,35%915,65
IS-7101133,125558349,40%769,62
VK 30.01 (P)6516,413388351,81%817,69
IS-M8479,453468235,37%242,00
Jagdpanzer E 100101380,265128135,80%681,24
WZ-131G FT6636,533797855,13%1083,39
M75204,572567448,65%573,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5364,503037451,35%1003,77
Hummel6560,153377349,32%708,70
Pz.Kpfw. II Ausf. G3144,482137358,90%515,29
T-50580,771877047,14%74,66
SU-100M17717,873987052,86%861,88
Object 70591422,966656749,25%1298,12
AMX 404142,681896558,46%439,45
T1 Heavy5392,433196547,69%667,72
Škoda T 245400,722906450,00%1094,65
Fantôme 9835,225956051,67%648,50
IS-4101018,444815938,98%490,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E399,451325853,45%177,06
M18 Hellcat6333,682865750,88%399,78
AT 25277,762314944,90%444,29
Cruiser Mk. III322,04684837,50%0,00
M8A14183,881824847,92%287,52
T-284323,092354746,81%953,16
T-463123,491574757,45%412,61
Ikv 1035393,212864746,81%906,76
Object 268 Version 410894,114584738,30%357,60
Strv m/425360,983084643,48%794,89
Cruiser Mk. IV4136,761664650,00%257,17
Conqueror Gun Carriage101111,864374443,18%814,11
T-62A10954,704284438,64%510,55
Ikv 65 Alt II6417,052954252,38%629,63
Lorraine 155 mle. 507700,034584055,00%792,48
ST vz. 394214,542283946,15%526,88
Leichttraktor177,081273943,59%144,30
Loyd Gun Carriage277,791113855,26%395,47
AMX 13 F3 AM6618,543943756,76%876,08
WZ-111 Alpine Tiger 8770,765433740,54%624,35
Jagdtiger91125,835193661,11%865,67
Object 4168606,064373348,48%545,21
Jagdpanzer IV6491,723453240,63%610,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4162,352743158,06%450,13
Kranvagn101136,475303046,67%630,75
Strv 103B101132,234963040,00%504,71
60G FT5462,804563073,33%1033,73
Pz.Kpfw. II243,21992944,83%39,84
M5 Stuart478,172002941,38%18,29
M56 Scorpion 7729,484392955,17%966,10
Object 430 Version II9616,705512755,56%469,21
AMX 13 105 AM mle. 505366,772242630,77%573,53
M7 Priest3166,161762552,00%353,78
Lago4185,082442454,17%460,40
Panhard AML Lynx 6x68205,252402425,00%57,88
Object 277101206,046162450,00%763,98
AMX 383108,431772360,87%284,20
43 M. Toldi III 387,091562343,48%227,56
Vickers Medium Mk. I117,45792245,45%39,26
Sav m/434303,362882245,45%721,03
AT 86258,552742240,91%167,32
Alecto4201,522162161,90%495,24
G.W. E 10010719,244432161,90%600,36
M2 Medium Tank387,451542065,00%279,68
Jagdpanther7578,893231942,11%507,01
M66341,612631850,00%342,83
Grille5335,332191850,00%617,75
M48A5 Patton10842,063871729,41%312,98
Object 14010934,006251758,82%690,49
Bat.-Châtillon 25 t10698,194551637,50%288,64
LT vz. 383144,532001553,33%494,15
T-262130,601231533,33%440,27
FV215b (183) 10493,675651553,33%219,79
AMX 105 AM mle. 474252,331561540,00%631,99
SU-76G FT4451,004541457,14%1028,27
D23141,921711346,15%357,77
M3 Lee4146,771121323,08%245,89
ST-II101164,233751323,08%587,11
StuG III Ausf. G5710,173511258,33%1947,98
SU-263156,921511258,33%386,12
STG Guard 81000,426711266,67%1200,49
Ikv 723206,912401136,36%425,06
M46 Patton9554,64371119,09%202,62
K-9110938,555251127,27%406,97
BT-7 artillery 3167,091671118,18%386,66
Pz.Kpfw. 35 (t)266,401021050,00%161,39
Somua SM 81038,404901060,00%983,25
Pz.Kpfw. 38 (t)396,67181955,56%221,06
T56 GMC344,67119944,44%29,47
SU-18251,7564837,50%32,03
Valentine AT4370,88251850,00%1194,30
T-45 2173,13327875,00%877,61
Maus10800,00410714,29%279,05
Patton the Tank 9760,71543757,14%620,37
M3 Stuart3137,83244666,67%568,15
T57 Heavy101455,17525666,67%1054,10
Renault Otsu160,60125540,00%9,77
D1221,0058520,00%0,00
Vickers Mk. E Type B289,0086520,00%124,50
Sturmpanzer I Bison340,8058520,00%0,00
Type 97 Te-Ke 218,6053540,00%8,64
MS-1129,2051520,00%0,00
KV-1SA 5549,2028650,00%901,11
StuG IV 5361,20178540,00%668,36
Kolohousenka190,251944100,00%463,59
TKS z n.k.m. 20 mm 2208,75223425,00%862,43
Pz.Kpfw. I2122,50208450,00%391,12
Object 283 9822,25606475,00%770,19
T-29 3464,25351425,00%1548,85
Type 64 6603,75450475,00%1663,51
Cruiser Mk. I130,6762333,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr20,0062366,67%222,70
T-116 3284,00412366,67%1341,71
Stridsyxa 8397,33276333,33%72,31
Super Hellcat 7180,00248333,33%3,10
Vickers Medium Mk. II234,002920,00%0,00
Strv 746607,00320250,00%884,71
Panzerjäger I24,00103250,00%80,57
Sturmpanzer II4146,0013020,00%205,45
Pz.Sfl. IC 4581,00499250,00%2108,17
CS-52 LIS 8146,0021220,00%0,00
L-60 2169,00301250,00%807,45
MTLS-1G14 3218,50217250,00%663,33
AMX ELC 901 631,5022920,00%0,00
Strv fm/21165,001931100,00%351,82
P26/404118,006010,00%36,95
Renault NC-3110,001010,00%0,00
Hotchkiss H35233,004710,00%0,00
M2 Light214,001131100,00%261,00
Panzerwagen 39 3148,009010,00%321,65
T3 HMC2318,004371100,00%1911,04
FCM 36256,0023110,00%3,10
GSOR the TANK 9400,008691100,00%329,42
T-34 with L-11 4126,006110,00%120,66
Convert. Medium Tank T3 3119,0017410,00%91,00
T-50-2 6555,006201100,00%1674,84
M16/43 Sahariano 3857,007511100,00%3669,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 258,002821100,00%262,45
T-28E with F-30 4318,004321100,00%726,78

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 23.3.2014
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 23.3.2014
Lähti: 24.12.2024