ncfp

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 6.12.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja44908333333
Ø Taso7,7510,0610,0610,06
Voitot2154547,98%1751,52%1751,52%1751,52%
Häviöitä2285550,89%1648,48%1648,48%1648,48%
Tasapelejä5081,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1481732,99%1133,33%1133,33%1133,33%
Vaunuja tuhottu326590,73250,76250,76250,76
Tuhoamissuhde1,091,141,141,14
Vaunuja havaittu293090,6590,2790,2790,27
Vahinkoa aiheutettu1.043,701.502,791.502,791.502,79
Valtauspisteitä484771,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä198280,4440,1240,1240,12
Kokemus422,15447,73447,73447,73
WN7901,07835,35835,35835,35
WN81026,411023,771023,771327,66
Yhteensä
Taisteluja44908
Ø Taso7,75
Voitot2154547,98%
Häviöitä2285550,89%
Tasapelejä5081,13%
Taisteluja selvitty1481732,99%
Vaunuja tuhottu326590,73
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu293090,65
Vahinkoa aiheutettu1.043,70
Valtauspisteitä484771,08
Puolustuspisteitä198280,44
Kokemus422,15
WN7901,07
WN81026,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja33
Ø Taso10,06
Voitot1751,52%
Häviöitä1648,48%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1133,33%
Vaunuja tuhottu250,76
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu90,27
Vahinkoa aiheutettu1.502,79
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,12
Kokemus447,73
WN7835,35
WN81023,77
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja33
Ø Taso10,06
Voitot1751,52%
Häviöitä1648,48%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1133,33%
Vaunuja tuhottu250,76
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu90,27
Vahinkoa aiheutettu1.502,79
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,12
Kokemus447,73
WN7835,35
WN81023,77
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja33
Ø Taso10,06
Voitot1751,52%
Häviöitä1648,48%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1133,33%
Vaunuja tuhottu250,76
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu90,27
Vahinkoa aiheutettu1.502,79
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,12
Kokemus447,73
WN7835,35
WN81327,66
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä266,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu770,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus417,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä266,67%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu770,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus417,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot440,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä660,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty220,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu50,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.351,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus403,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot440,00%
Häviöitä660,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty220,00%
Vaunuja tuhottu90,90
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu50,50
Vahinkoa aiheutettu1.351,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus403,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu223,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus45,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,67
Vahinkoa aiheutettu223,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus45,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2500000
Voitot123249,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä126850,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty108143,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu16790,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu18240,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.200,150,000,000,00
Valtauspisteitä67232,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä110574,4200,0000,0000,00
Kokemus550,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2500
Voitot123249,28%
Häviöitä126850,72%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty108143,24%
Vaunuja tuhottu16790,67
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu18240,73
Vahinkoa aiheutettu1.200,15
Valtauspisteitä67232,69
Puolustuspisteitä110574,42
Kokemus550,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja303000
Voitot11537,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17658,09%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä123,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9631,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1390,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu1950,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu800,230,000,000,00
Valtauspisteitä3251,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1050,3500,0000,0000,00
Kokemus359,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja303
Voitot11537,95%
Häviöitä17658,09%
Tasapelejä123,96%
Taisteluja selvitty9631,68%
Vaunuja tuhottu1390,46
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1950,64
Vahinkoa aiheutettu800,23
Valtauspisteitä3251,07
Puolustuspisteitä1050,35
Kokemus359,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot545,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä654,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.810,180,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus421,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot545,45%
Häviöitä654,55%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu50,45
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu30,27
Vahinkoa aiheutettu1.810,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus421,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (160)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Grille 15101668,17470565447,06%1129,91
T110E4101737,12499511747,66%1168,31
TVP T 50/51101429,75502173545,53%1051,99
O-Ni71081,32548171654,02%1459,96
Char Futur 4 91511,22594152852,36%1372,62
O-I6807,04436147351,26%1412,63
T34 81065,38480141249,36%1159,47
O-I Experimental5709,93414138454,70%1561,39
IS-381042,97466131848,71%1094,05
Cromwell6595,45407112250,18%1126,31
Churchill I5442,0431097150,15%850,70
KV-856567,3134185848,25%830,83
T-1091267,4745764946,69%1130,87
T-1506652,9737162552,80%1080,58
T3091417,5545360850,33%1195,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81103,1143858848,98%1052,40
M10391069,7943957443,21%815,76
Jagdpanzer E 100101668,4154449449,80%1152,46
WZ-1328588,3343045149,67%933,47
E 100101637,0558842147,98%1148,22
T25/27600,3935341646,63%707,94
T28 Prototype8883,1837340347,39%807,43
AMX 50 1008929,4243839741,31%841,84
T297692,0338239254,34%761,36
Waffenträger auf Pz. IV91296,4643038747,80%998,06
ARL 446471,0727135642,70%595,06
M18 Hellcat6427,8226434541,45%512,49
Tiger II8877,3941734044,12%813,53
AMX 50 12091107,1341133443,41%847,99
4TP1257,0521533051,52%1295,45
59-166450,5835732453,09%1279,97
T328714,2742632344,89%592,82
M40/M438907,5144632249,38%929,87
KV-48968,4243830943,04%979,65
IS7753,1037630645,10%880,88
M127672,9334830247,02%771,09
Type 64 6496,9540529341,64%1127,71
KV-15391,9228929247,95%680,78
AMX M4 mle. 457564,9332529143,64%538,97
WZ-1317695,5344528651,40%1568,30
Panther7620,7634528043,21%791,47
Super Hellcat 7717,6640926648,50%909,19
AMX 50 B101444,1643825841,86%961,53
Churchill VII6280,6422524437,70%197,36
IS-7101582,2246224140,25%1092,49
BDR G1 B5293,7221623442,74%338,14
VK 30.01 (D)6347,6928223149,35%488,61
VK 30.02 (D)7558,9234023040,00%632,57
FV4005 Stage II101215,3646922846,05%768,37
T216264,3928821244,81%529,33
WZ-132-110792,7246020846,15%730,80
Škoda T 5091433,9654520546,83%1275,21
Leichttraktor1264,9123020155,72%1347,59
M66387,1327819850,51%418,05
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,1715519749,24%85,34
T1 Heavy5235,8921819142,93%235,88
T110E5101206,5643319147,12%772,22
Sturer Emil7802,9935818247,25%972,87
AMX 50 Foch (155) 101562,7257316849,40%1096,40
VK 30.01 (H)5250,6719916041,25%346,38
Type 4 Heavy91078,7453615545,81%828,98
VK 30.02 (M)6423,8228815448,70%639,18
121B 101285,8952915244,74%892,04
TVP VTU Koncept8694,3847514346,85%744,69
Churchill Gun Carrier6167,2718114241,55%44,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,5012714152,48%123,19
M10 Wolverine5240,4219913946,04%324,63
O-Ho81074,7848713047,69%1138,73
M415255,2518512644,44%217,40
Durchbruchswagen 2473,9512112441,94%25,63
M2 Light2178,3026612250,00%610,68
M75147,1918712044,17%286,05
Emil I81003,6260311949,58%1000,01
Type T-345280,7524111742,74%547,15
Charioteer8913,7151611750,43%864,29
Nashorn6607,5329211637,93%830,64
M53/M559675,7039611640,52%400,55
Pz.Kpfw. III/IV5169,6818711051,82%292,32
B1493,3517410345,63%60,78
M3 Lee467,871199838,78%0,32
M446421,952419838,78%479,36
Kolohousenka1184,921989665,63%1025,51
M5A1 Stuart4108,171679541,05%115,68
KV-37811,853969550,53%890,83
T56 GMC365,421019541,05%0,60
Matilda4110,531559344,09%64,37
M24E2 Super Chaffee 6315,733469343,01%653,84
Crusader6172,461888547,06%308,06
Lago498,601518444,05%72,59
T-50-2 6356,543448345,78%759,05
M374124,271547858,97%345,82
T-28489,171397542,67%32,75
Pz.Sfl. IVc5518,883017350,68%1137,57
E 759714,134557240,28%382,81
Cruiser Mk. IV493,451567153,52%142,36
Type 2597 Chi-Ha3136,501677051,43%345,73
FV4004 Conway91317,765926645,45%1041,40
T404187,682066558,46%395,49
Hirschkäfer111502,466416357,14%997,22
Marder 38T4441,272696031,67%990,54
ST-I91472,626715554,55%1294,18
T1 Cunningham160,961135453,70%212,28
Emil II91134,346055339,62%728,36
Strv fm/211130,572185154,90%691,05
Covenanter598,961734955,10%185,97
M5 Stuart476,331794850,00%92,98
M3 Stuart329,641034230,95%0,00
M2 Medium Tank372,981224250,00%89,89
Renault NC-311141,881574148,78%650,34
Type 5 Heavy101526,106044055,00%1093,37
Strv m/40L338,33973946,15%63,06
Vickers Mk. E Type B262,241063855,26%130,40
Vickers Medium Mk. III346,061043545,71%43,90
Cruiser Mk. III365,67993333,33%35,70
M7 Priest391,701223046,67%119,08
T1 HMC228,62842626,92%0,00
Churchill III 5400,925932445,83%638,73
T3 HMC223,00742250,00%82,06
Renault FT161,57942133,33%95,38
T92 HMC101050,004221850,00%800,54
T-45 2147,781681833,33%513,94
Renault Otsu122,19731625,00%0,30
T2 Medium Tank219,63571637,50%0,00
T-463127,141391442,86%307,73
Pz.Kpfw. II223,92951353,85%119,00
M60 101074,463851323,08%518,91
StuG IV 5287,852401361,54%674,68
D2330,3376922,22%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)324,2257922,22%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)273,63103837,50%121,70
M24 Chaffee550,86142728,57%0,00
43 M. Toldi III 344,43121742,86%77,72
Vickers Medium Mk. I184,336860,00%213,03
Vickers Medium Mk. II270,00122650,00%167,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,00214666,67%239,12
113 Beijing Opera 101310,50613650,00%821,84
Kranvagn10714,40486560,00%467,39
Object 2579757,60319520,00%415,02
Fiat 30001162,25165475,00%815,67
AMR 35 2117,50188450,00%375,71
Strv m/38277,00148333,33%71,21
TKS z n.k.m. 20 mm 280,67110333,33%147,23
D1248,33106333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 253,00128366,67%252,54
Convert. Medium Tank T3 3261,33306333,33%566,06
SU-100Y 6264,67267333,33%139,56
BT-7 artillery 3240,3312530,00%773,06
T-116 3273,503242100,00%1281,48
Pz.Sfl. IC 4207,50310250,00%471,46
AMX 13 (FL 11) 557,509920,00%0,00
MS-110,001361100,00%261,00
Cruiser Mk. I1124,007610,00%413,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6318,005401100,00%691,88
T-34 with L-11 4588,004001100,00%2283,84
Kunze Panzer 9785,0027710,00%372,07
MKA 2248,0018310,00%808,26
T-29 3412,0019910,00%1329,26
Lago M38 3467,004101100,00%1188,26
Strv S1 80,0010510,00%0,00
T28 Concept 7873,004411100,00%1281,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 6.12.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 6.12.2015
Lähti: 24.12.2024