narethius

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20594000
Ø Taso6,690,000,000,00
Voitot978647,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1064551,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1630,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty431520,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu108930,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu177150,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu601,420,000,000,00
Valtauspisteitä191910,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä78760,3800,0000,0000,00
Kokemus441,830,000,000,00
WN7704,380,000,000,00
WN8738,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20594
Ø Taso6,69
Voitot978647,52%
Häviöitä1064551,69%
Tasapelejä1630,79%
Taisteluja selvitty431520,95%
Vaunuja tuhottu108930,53
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu177150,86
Vahinkoa aiheutettu601,42
Valtauspisteitä191910,93
Puolustuspisteitä78760,38
Kokemus441,83
WN7704,38
WN8738,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu804,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus458,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu804,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus458,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja231000
Voitot8938,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12955,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä135,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8536,80%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1210,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu1340,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.021,180,000,000,00
Valtauspisteitä6392,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1980,8600,0000,0000,00
Kokemus562,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja231
Voitot8938,53%
Häviöitä12955,84%
Tasapelejä135,63%
Taisteluja selvitty8536,80%
Vaunuja tuhottu1210,52
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu1340,58
Vahinkoa aiheutettu1.021,18
Valtauspisteitä6392,77
Puolustuspisteitä1980,86
Kokemus562,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja91000
Voitot4549,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4650,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3740,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu620,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu820,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.049,620,000,000,00
Valtauspisteitä1121,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5956,5400,0000,0000,00
Kokemus769,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja91
Voitot4549,45%
Häviöitä4650,55%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3740,66%
Vaunuja tuhottu620,68
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu820,90
Vahinkoa aiheutettu1.049,62
Valtauspisteitä1121,23
Puolustuspisteitä5956,54
Kokemus769,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2080000
Voitot91844,13%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä104750,34%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1155,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty75036,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu12730,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu13580,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu978,890,000,000,00
Valtauspisteitä38191,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20791,0000,0000,0000,00
Kokemus586,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2080
Voitot91844,13%
Häviöitä104750,34%
Tasapelejä1155,53%
Taisteluja selvitty75036,06%
Vaunuja tuhottu12730,61
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu13580,65
Vahinkoa aiheutettu978,89
Valtauspisteitä38191,84
Puolustuspisteitä20791,00
Kokemus586,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja205000
Voitot8440,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12159,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6129,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1240,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu1230,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.447,200,000,000,00
Valtauspisteitä1730,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3581,7500,0000,0000,00
Kokemus608,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja205
Voitot8440,98%
Häviöitä12159,02%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6129,76%
Vaunuja tuhottu1240,60
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu1230,60
Vahinkoa aiheutettu1.447,20
Valtauspisteitä1730,84
Puolustuspisteitä3581,75
Kokemus608,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (212)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-85M 6602,03531176453,00%949,84
Löwe 81048,64722142248,17%1144,00
Tiger (P)7512,5834267045,07%469,02
VK 45.02 (P) Ausf. A8577,2035747843,93%434,64
VK 30.01 (P)6244,8822637240,05%140,14
KV-37588,7234336544,66%563,16
T-1506391,2628735247,16%484,65
VK 45.02 (P) Ausf. B9807,3640832742,81%517,52
T-109994,0362032445,37%793,32
KV-856444,8632530749,19%594,17
HWK 128448,3255127648,91%611,52
Jagdtiger91324,9263125747,47%1026,83
Strv 103-091217,1556825543,92%878,20
KV-15273,9824424246,69%368,70
Pz.Sfl. IVb4345,5327223550,64%1188,20
Grille5481,7231723150,22%970,70
G.W. Tiger91303,9867323052,61%1322,04
G.W. Tiger (P)81000,8964922055,00%1126,26
IS-38633,0746221440,19%436,50
Mäuschen91331,8068320844,23%1126,47
Spähpanzer SP I C7445,9452320350,74%757,14
Ferdinand8792,9452520143,28%630,49
VK 16.02 Leopard5185,0924719652,04%468,83
Cromwell6310,3030019448,45%423,58
Centurion Mk. 7/19798,7259718544,32%574,98
UDES 038736,5253318348,09%642,36
T26E5 Patriot 8834,9866317948,60%905,82
Centurion Mk. I8572,5356517647,73%544,89
SU-855251,3821016945,56%367,12
Hummel6589,1039716750,90%864,09
Strv m/425261,0523416744,91%510,17
Ikv 65 Alt II6454,9628516751,50%698,83
Ikv 90 Typ B7503,6738116341,72%473,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5158,2725815040,00%147,35
Strv 746358,6027614843,92%468,04
M10 Wolverine5271,0523914746,94%422,84
Super Hellcat 7727,1752614446,53%916,26
AMX 13 105 AM mle. 505347,0924114041,43%549,09
AMX M4 mle. 457618,7856814054,29%737,54
Type 4 Heavy9976,0162913844,20%659,29
IS7650,2637812947,29%738,20
AMX 12 t6265,4126912841,41%464,05
M4A1 Sherman5142,7120812744,88%139,26
Bat.-Châtillon 12 t8365,7240312738,58%354,47
Crusader6184,7925212653,17%402,53
VK 100.01 (P)8820,2565612654,76%881,39
O-I Experimental5432,3131312548,00%717,73
Jagdpanzer E 100101493,3568812257,38%1036,91
IS-2-II8794,0954512149,59%817,51
Panhard AML Lynx 6x68439,9355812053,33%657,31
Prototipo Standard B91162,4064711949,58%978,51
WZ-111-1G FT8867,6854711845,76%821,81
S-517668,5648611748,72%731,26
AMX 13 757326,0343311645,69%471,67
VK 28.016276,0030411144,14%589,19
Leo7458,3247811049,09%566,55
Comet7392,2646910845,37%399,82
Pz.Kpfw. VII101660,2167110441,35%1079,01
STG Guard 8941,5160110142,57%939,28
AMX 105 AM mle. 474256,962319954,55%785,00
AMX 50 1008828,435299854,08%833,69
BDR G1 B5346,562659852,04%541,89
T-284151,991819543,16%239,16
P.44 Pantera8850,595219531,58%819,62
ARL 446508,194619546,32%707,87
UDES 14 Alt 58715,654809544,21%723,69
SU-85B4255,072219450,00%499,25
Ikv 1035226,662219347,31%376,09
KV-1S6383,913089351,61%591,79
M24 Chaffee5200,083559251,09%527,60
AMX ELC bis5129,492119250,00%257,32
O-Ho8930,496829050,00%932,16
M40/M438939,634599042,22%858,54
G.W. Panther7803,126159048,89%890,77
Type T-345239,363388938,20%393,03
M18 Hellcat6342,713598949,44%430,80
AMX 65 t8608,694468943,82%461,40
Pz.Kpfw. II Luchs488,151888847,73%122,26
O-Ni7881,157088757,47%1208,97
Panhard EBR 909414,074958544,71%370,42
Emil I8839,645588343,37%752,96
Leopard Prototyp A9803,714148338,55%445,63
Lago4177,342098251,22%423,71
Pz.Kpfw. 35 (t)2105,672077940,51%331,79
B14144,461907941,77%157,09
P.43 ter7676,445627946,84%886,38
T25/27581,874727949,37%647,51
Char Futur 4 91111,676247846,15%795,51
Hotchkiss EBR7399,435137748,05%758,06
T28 Prototype8630,214217647,37%470,82
T-34-2G FT7542,884697343,84%515,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,952357345,21%47,90
Lorraine 155 mle. 518785,865097254,17%765,46
Škoda T 256586,114467047,14%1043,19
Spähpanzer Ru 2519525,443497031,43%474,28
59-166308,003526937,68%610,83
Crusader 5.5-in. SP7616,875326755,22%830,01
T376395,394136741,79%911,31
P.43 bis6483,384566640,91%678,75
M3 Lee4110,952276651,52%228,24
Covenanter5109,401776550,77%186,41
G.W. E 100101449,555776437,50%1045,00
T-34-856488,763956248,39%785,14
Type 586536,613986248,39%881,20
Škoda T 245235,853086139,34%396,36
Pz.Kpfw. 38 (t)374,282196152,46%105,30
M4A3E8 Sherman6385,293315947,46%529,10
M127770,935485747,37%917,93
SU-1006566,393535646,43%803,86
KV-26740,135205356,60%1299,96
Panhard AMD 178B6222,644025350,94%493,13
T404182,541755240,38%205,64
WZ-111G FT91063,175535234,62%601,70
FV3046327,313225248,08%369,63
O-I6676,945995060,00%1239,84
AMX 13 F3 AM6530,154814847,92%652,41
ARL V396490,833384742,55%660,39
A-205124,701754645,65%208,78
AMX 40485,151644641,30%60,26
Leichttraktor1140,373284665,22%744,07
Sav m/434206,542234658,70%469,84
Lorraine 155 mle. 507755,936344658,70%892,44
AT 86376,893524652,17%488,26
40TP Habicha6416,583304544,44%570,26
B.U.G.I.6532,403724535,56%644,07
M2 Medium Tank3164,593064456,82%594,46
M446533,984954450,00%741,67
Jagdpanzer IV6478,792984344,19%646,76
Type 4 Chi-To6397,773314344,19%574,11
T-463103,711424245,24%242,61
MT-256375,444004148,78%968,81
Achilles6577,883884052,50%996,96
VK 30.02 (M)6529,434144050,00%923,94
M66564,594303958,97%801,69
P.435314,284023941,03%657,86
SU-86556,824263943,59%589,02
Object 25791454,976683737,84%1262,70
WZ-131G FT6500,254703262,50%838,86
BT-7467,811193145,16%59,32
Type 95 Heavy4226,292423167,74%744,60
Churchill VII6477,834212951,72%717,49
M36 Jackson6584,863182934,48%756,75
IS-2 shielded 71008,905622934,48%1056,17
SU-100Y 6638,625232955,17%957,95
Tiger I71179,396372860,71%1612,80
SU-76M4130,821772857,14%258,89
M10 RBFM 5430,393462835,71%652,07
Wespe392,441452748,15%169,18
Marder II3196,702182740,74%382,68
Progetto M40 mod. 65101069,464922634,62%576,52
AMX 38348,581572634,62%0,18
IS-7101307,926762646,15%863,23
M5 Stuart4193,003432548,00%394,50
60G FT5399,483582544,00%674,22
M3 Stuart3165,292502437,50%433,45
Type 91 Heavy3128,381862470,83%430,87
T28 Concept 71006,045562433,33%1347,81
Nashorn6520,783042347,83%717,93
ST vz. 394219,433442147,62%550,11
D23117,791781942,11%201,60
M5A1 Stuart4283,633951952,63%1068,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C367,631871973,68%313,15
Lorraine 39L AM3158,391671844,44%330,93
T56 GMC3142,351541752,94%334,57
BT-2252,69931637,50%0,00
AT-12101,561831656,25%290,50
Strv m/40L356,291521450,00%99,07
P26/404305,794841450,00%796,62
Type 2597 Chi-Ha3159,073031471,43%603,32
Maus102269,006351421,43%1807,61
LT vz. 38396,002621369,23%378,45
Centurion Action X101158,545771353,85%819,01
Cruiser Mk. IV464,001201346,15%56,29
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,081221241,67%114,60
T-262109,181611163,64%533,49
T2 Medium Tank224,181091154,55%122,63
G.Pz. Mk. VI (e)259,451441181,82%336,97
T-29 3122,552491163,64%375,55
Vickers Mk. E Type B247,501231050,00%79,78
Sturmpanzer I Bison3246,44359977,78%1075,02
Cruiser Mk. III3112,56166944,44%314,00
Marder 38T4216,22340955,56%447,24
Indien-Panzer8462,89436933,33%271,20
M15/423172,57340771,43%551,06
Tetrarch 227,43126757,14%152,49
Fiat 30001109,808550,00%286,40
Sturmpanzer II4275,40306540,00%766,64
Pawlack Tank6707,40451540,00%1077,15
Vickers Medium Mk. I162,006340,00%67,38
Renault FT 75 BS2108,00152450,00%467,94
MS-1174,00107450,00%216,01
Object 277101496,75849475,00%1057,23
M14/412226,33422366,67%1018,79
Pz.Kpfw. I2138,67299366,67%640,34
FCM 362137,67291366,67%672,71
Matilda Black Prince 5247,334103100,00%574,32
StuG IV 5410,00388366,67%1003,65
Bretagne Panther 6511,00497366,67%962,81
Kolohousenka150,00131250,00%76,78
T3 HMC220,0082250,00%82,06
T-116 3177,003582100,00%764,02
T-50-2 661,003702100,00%261,00
Rheinmetall Skorpion G 8669,00405250,00%520,55
L-60 229,0010720,00%0,00
MTLS-1G14 362,50194250,00%105,41
T7 Combat Car 2120,502942100,00%584,06
AMR 35 2139,009510,00%358,59
T-34 shielded 5728,008071100,00%1635,69
Valentine II 444,004191100,00%261,00
SU-85I 5185,0027910,00%90,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2239,0021610,00%1021,36
BT-7 artillery 310,007410,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 11.12.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.6.2016
Lähti: 10.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.6.2016
Lähti: 7.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.7.2017
Lähti: 15.8.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.8.2017
Lähti: 9.12.2017