mootality_18

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.7.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9535046
Ø Taso7,470,0010,0010,00
Voitot467549,03%00,00%125,00%116,67%
Häviöitä471449,44%00,00%375,00%583,33%
Tasapelejä1461,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty195420,49%00,00%125,00%116,67%
Vaunuja tuhottu72900,7600,0020,5050,83
Tuhoamissuhde0,960,000,671,00
Vaunuja havaittu109761,1500,0010,2530,50
Vahinkoa aiheutettu1.059,810,001.350,001.558,67
Valtauspisteitä27680,2900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä31550,3300,0000,0000,00
Kokemus516,660,00275,50284,33
WN71020,370,00391,03614,62
WN81291,080,00808,651521,07
Yhteensä
Taisteluja9535
Ø Taso7,47
Voitot467549,03%
Häviöitä471449,44%
Tasapelejä1461,53%
Taisteluja selvitty195420,49%
Vaunuja tuhottu72900,76
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu109761,15
Vahinkoa aiheutettu1.059,81
Valtauspisteitä27680,29
Puolustuspisteitä31550,33
Kokemus516,66
WN71020,37
WN81291,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja4
Ø Taso10,00
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.350,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus275,50
WN7391,03
WN8808,65
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja6
Ø Taso10,00
Voitot116,67%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu50,83
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu1.558,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus284,33
WN7614,62
WN81521,07
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä450,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty562,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu91,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.800,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus347,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty562,50%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu1.800,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus347,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu37,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus329,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu37,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus329,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3449000
Voitot156245,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä178051,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1073,10%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty101129,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu21330,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu41221,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu861,420,000,000,00
Valtauspisteitä26470,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä46301,3400,0000,0000,00
Kokemus413,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3449
Voitot156245,29%
Häviöitä178051,61%
Tasapelejä1073,10%
Taisteluja selvitty101129,31%
Vaunuja tuhottu21330,62
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu41221,20
Vahinkoa aiheutettu861,42
Valtauspisteitä26470,77
Puolustuspisteitä46301,34
Kokemus413,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot2443,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3156,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1221,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu260,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.702,440,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1372,4900,0000,0000,00
Kokemus506,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot2443,64%
Häviöitä3156,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1221,82%
Vaunuja tuhottu270,49
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu260,47
Vahinkoa aiheutettu1.702,44
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1372,49
Kokemus506,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (140)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 8933,9846960743,16%921,88
Object 277101825,3259642245,02%1438,49
T297848,8845939749,37%1000,34
ISU-152K 81252,7156638549,87%1330,11
Prototipo Standard B91731,9064937947,49%1644,10
P.44 Pantera81107,8461934145,16%1405,99
Progetto M40 mod. 65102026,2960233949,26%1647,64
ELC EVEN 90 8839,1555731350,80%1789,70
59-166513,0539930149,17%1531,95
T110E5101497,8060826946,10%1067,13
T-4481260,5462326854,10%1833,49
Bat.-Châtillon Bourrasque 81436,7065024251,24%1734,68
GSOR 1008 81384,8760521646,76%1368,34
T328650,1344520345,81%543,47
Matilda4368,9130118557,84%1156,75
T207879,7351218155,25%1309,92
AE Phase I 91790,7467717956,98%1772,61
M4A1 Sherman5286,2627317650,57%603,84
Object 43091727,9263216950,89%1599,29
MKA 2229,1627916544,85%817,78
IS-381206,4060515745,22%1273,21
Object 703 Version II 81511,0976415357,52%1780,67
Škoda T 56 81571,3870212460,48%1738,10
M4A3E2 Sherman Jumbo6406,5033412149,59%652,04
IS-27809,4542211939,50%870,08
M1039905,7640711937,82%573,11
FV215b (183) 101544,8460310442,31%920,12
KV-26965,2655110457,69%1716,03
Type 586618,3842610357,28%1277,86
VK 100.01 (P)81460,5571610050,00%1808,62
Chrysler K GF 81625,747129844,90%1968,20
VK 16.02 Leopard5297,662699044,44%875,81
VK 30.01 (H)5338,902818946,07%623,59
P.43 ter7700,894418756,32%1055,16
FV2078752,336158453,57%762,03
Škoda T 5092003,056848357,83%2117,24
Pz.Kpfw. II Luchs4175,272087945,57%469,73
T-109962,565677237,50%621,77
AMX M4 mle. 49 Liberté 81558,097026955,07%2149,02
Panhard AMD 178B6586,194956857,35%2049,07
Object 430U101982,425936646,97%1618,48
T-34-856721,144396346,03%1425,07
Panhard AML Lynx 6x68561,624046338,10%769,26
T-437754,005865848,28%1089,63
Churchill I5269,302645757,89%473,61
SU-14-17566,073635742,11%569,39
T-345541,313715561,82%1549,23
TVP T 50/51101728,295695550,91%1366,64
Crusader 5.5-in. SP7634,984565547,27%720,13
Hotchkiss EBR7576,655435453,70%1312,88
Mäuschen91688,688375367,92%1623,82
M3 Lee4176,952444452,27%524,87
Jagdpanzer E 100101716,895664436,36%989,72
Rheinmetall Skorpion G 8759,803484438,64%547,52
T71 DA7681,054693847,37%1345,21
P.43 bis6329,302603737,84%332,54
122 TM 81529,768403748,65%1838,89
O-I6731,894573554,29%1232,89
Object 25791058,065423554,29%904,76
Ares 7581185,098383554,29%1508,97
M4A3E8 Sherman6389,783303246,88%583,02
WZ-1317470,005633265,63%971,83
Pz.Kpfw. I Ausf. C3361,033603151,61%2044,59
Durchbruchswagen 24196,272873063,33%534,25
T-116 3151,481772737,04%398,58
14TP482,161682548,00%107,49
FV3046594,723472564,00%1003,51
BT-74246,332092133,33%633,47
TKS z n.k.m. 20 mm 2113,901822030,00%394,53
Type T-345206,502172050,00%384,98
BT-7 artillery 3457,554682060,00%2098,11
Type 2597 Chi-Ha3142,321441936,84%284,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,681731952,63%331,97
Emil I81657,507711844,44%1845,31
Kranvagn101721,067891861,11%1487,23
Šotek 8885,005631827,78%620,42
Leichttraktor1120,292201747,06%457,07
M5A1 Stuart4170,882871764,71%578,70
O-Ni7684,004771747,06%698,25
T1 Cunningham1335,753571668,75%2644,33
10TP3119,071661533,33%213,33
Panhard EBR 909711,736771553,33%946,29
T28 Concept 7899,606431546,67%1188,62
Maus101577,575991428,57%894,57
Projet Louis 91072,218651464,29%1588,96
T-5491006,465811330,77%756,77
P.435254,172181241,67%440,81
T803111285,177341233,33%501,28
IS7408,004241145,45%303,73
KV-1S6336,733911154,55%432,45
TBT 91707,647871145,45%1155,58
Renault Otsu1154,802611050,00%603,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3166,11189966,67%564,96
Pz.Kpfw. II2155,63257862,50%696,15
Jagdpanzer E 90 92281,13756850,00%1573,57
P26/404289,29290771,43%826,97
7TP2123,00199742,86%240,57
T1 HMC272,86121771,43%402,85
Marder II3201,00169757,14%550,91
Bishop5399,86182742,86%600,79
Object 140101724,43446714,29%1219,26
BT-53234,86154742,86%334,52
4TP1146,17245633,33%579,76
DS PZInż5313,17218633,33%413,25
M2 Medium Tank3179,17324633,33%456,57
T3 HMC257,67108633,33%2,55
M8A14370,83293666,67%1060,20
AMX ELC bis5334,67257650,00%1018,52
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6704,33708683,33%2081,38
Type 1 Chi-He4430,00247540,00%1212,96
Vickers Mk. E Type B2262,80293580,00%1339,96
Vickers Medium Mk. III3242,60376560,00%1021,42
T-262179,40321560,00%1036,95
Pz.Kpfw. I274,20159540,00%78,36
M15/42361,50115450,00%77,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4113,50137425,00%60,96
AMR 35 2149,752904100,00%772,48
M22 Locust 3383,00473475,00%1654,35
Vickers Medium Mk. I1104,33254366,67%591,99
T-284168,00176366,67%476,99
M7 Priest3180,33199366,67%489,68
T56 GMC324,3377333,33%0,00
M14/412157,509520,00%320,45
T-463196,004242100,00%973,02
Panzerjäger I2179,002492100,00%789,15
VK 28.01671,00242250,00%123,01
KV-15239,00210250,00%294,14
StuG III Ausf. B40,0077250,00%96,26
GSOR the TANK 91075,0026620,00%756,21
T-29 3528,0032820,00%2113,11
Strv fm/211150,003251100,00%970,39
Type 97 Te-Ke 238,006210,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3654,006521100,00%2834,60
Pz.Sfl. IC 4274,002551100,00%773,59
Heavy Tank No. VI 6214,0012010,00%49,58
Matilda Black Prince 5527,0039910,00%946,82
Cromwell B 6431,005671100,00%713,76
Dicker Max 6286,0011110,00%175,04
Valiant 5690,0029310,00%1384,36
Fantôme 9338,0022510,00%9,81

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.7.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.7.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.6.2021
Lähti: 1.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.3.2022
Lähti: 11.3.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.1.2021
Lähti: 25.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.7.2021
Lähti: 18.8.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2020
Lähti: 17.9.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.9.2020
Lähti: 25.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.12.2020
Lähti: 29.12.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 26.1.2021
Lähti: 18.2.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.2.2021
Lähti: 26.6.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.10.2021
Lähti: 25.10.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.8.2020
Lähti: 25.8.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 13.6.2020
Lähti: 17.8.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.12.2019
Lähti: 7.2.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.2.2020
Lähti: 29.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.2.2020
Lähti: 26.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.8.2019
Lähti: 9.12.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.2.2019
Lähti: 15.8.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.11.2018
Lähti: 12.12.2018