mokrysufit

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3065766712
Ø Taso7,579,009,009,16
Voitot1510549,27%583,33%583,33%37051,97%
Häviöitä1517749,51%116,67%116,67%33346,77%
Tasapelejä3751,22%00,00%00,00%91,26%
Taisteluja selvitty590019,25%233,33%233,33%15121,21%
Vaunuja tuhottu205940,6761,0061,005780,81
Tuhoamissuhde0,831,501,501,03
Vaunuja havaittu387881,2710,1710,1711081,56
Vahinkoa aiheutettu1.161,821.987,331.987,331.917,24
Valtauspisteitä225110,7300,0000,003510,49
Puolustuspisteitä73050,2400,0000,00670,09
Kokemus646,541.140,331.140,33880,95
WN71019,491356,371356,371229,21
WN81355,461913,732553,081766,72
Yhteensä
Taisteluja30657
Ø Taso7,57
Voitot1510549,27%
Häviöitä1517749,51%
Tasapelejä3751,22%
Taisteluja selvitty590019,25%
Vaunuja tuhottu205940,67
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu387881,27
Vahinkoa aiheutettu1.161,82
Valtauspisteitä225110,73
Puolustuspisteitä73050,24
Kokemus646,54
WN71019,49
WN81355,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja6
Ø Taso9,00
Voitot583,33%
Häviöitä116,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu61,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu10,17
Vahinkoa aiheutettu1.987,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.140,33
WN71356,37
WN81913,73
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja6
Ø Taso9,00
Voitot583,33%
Häviöitä116,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu61,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu10,17
Vahinkoa aiheutettu1.987,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.140,33
WN71356,37
WN82553,08
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja712
Ø Taso9,16
Voitot37051,97%
Häviöitä33346,77%
Tasapelejä91,26%
Taisteluja selvitty15121,21%
Vaunuja tuhottu5780,81
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu11081,56
Vahinkoa aiheutettu1.917,24
Valtauspisteitä3510,49
Puolustuspisteitä670,09
Kokemus880,95
WN71229,21
WN81766,72
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33000
Voitot618,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2781,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty412,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,340,000,000,00
Vaunuja havaittu180,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.073,180,000,000,00
Valtauspisteitä993,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,4200,0000,0000,00
Kokemus339,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja33
Voitot618,18%
Häviöitä2781,82%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty412,12%
Vaunuja tuhottu100,30
Tuhoamissuhde0,34
Vaunuja havaittu180,55
Vahinkoa aiheutettu1.073,18
Valtauspisteitä993,00
Puolustuspisteitä140,42
Kokemus339,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu410,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus101,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu410,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus101,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja308000
Voitot13443,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17255,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,65%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11537,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2370,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu2870,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.606,260,000,000,00
Valtauspisteitä3701,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6962,2600,0000,0000,00
Kokemus697,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja308
Voitot13443,51%
Häviöitä17255,84%
Tasapelejä20,65%
Taisteluja selvitty11537,34%
Vaunuja tuhottu2370,77
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu2870,93
Vahinkoa aiheutettu1.606,26
Valtauspisteitä3701,20
Puolustuspisteitä6962,26
Kokemus697,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja102000
Voitot4645,10%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5654,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3130,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu690,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,970,000,000,00
Vaunuja havaittu680,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.610,700,000,000,00
Valtauspisteitä980,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1010,9900,0000,0000,00
Kokemus727,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja102
Voitot4645,10%
Häviöitä5654,90%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3130,39%
Vaunuja tuhottu690,68
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu680,67
Vahinkoa aiheutettu1.610,70
Valtauspisteitä980,96
Puolustuspisteitä1010,99
Kokemus727,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (615)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 252U 81786,1993151850,77%2107,21
Panhard EBR 105101081,4172537844,97%1196,01
Škoda T 56 81944,7599436456,04%2170,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 81428,9082731752,05%1716,19
BZ-176 81934,2698330151,50%2097,60
SU-130PM 81644,8074829740,74%1637,57
IS7726,6242828649,30%876,76
ELC EVEN 90 8687,2977525251,59%1413,63
Object 703 Version II 81826,06106524858,47%2350,06
FV4005 Stage II101744,0062324643,50%1271,70
ARL 446408,0533122648,67%563,65
IS-7102373,8791420455,39%2153,35
ShPTK-TVP 100 81343,5973020344,33%1439,45
VK 30.01 (P)6323,3931419947,24%360,80
Manticore101383,5084018751,87%1689,46
Bisonte C45 81590,4890318552,97%1765,68
KV-856443,2535918243,41%560,29
Conqueror91160,2964818247,80%878,62
KV-15310,3630217746,33%459,54
M53/M5591134,7071816851,79%1054,39
T-345238,9427416048,75%471,91
TVP VTU Koncept8709,5158315147,02%763,85
AMBT 81465,1880914750,34%1778,85
Churchill VII6441,5833314639,04%524,86
M66427,0834713852,17%510,55
SU-855334,9227413747,45%613,10
Maus102046,8381413645,59%1574,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5230,8630413543,70%413,70
Löwe 81529,0891813553,33%1877,40
SU-1006402,6933413446,27%515,97
Somua SM 81616,3986913246,97%1783,60
60TP Lewandowskiego102200,0276513043,85%1575,61
50TP prototyp 81563,3384112850,00%1822,52
Grille 15102223,3173912848,44%1572,35
T77 81594,9487712756,69%1935,69
Object 274a 81482,9090012654,76%2005,84
GSOR 1008 81441,6075312647,62%1414,11
T9591575,1974812448,39%1205,60
Leopard Prototyp A91507,9769312345,53%1226,77
Caliban 81336,1582312352,03%1527,45
122 TM 81533,0583612155,37%1839,17
AMX 13 105 AM mle. 505338,5327811852,54%615,42
M10 Wolverine5319,6430911850,00%566,55
Strv S1 81425,5170011550,43%1529,36
Ho-Ri 3102139,5974011448,25%1494,35
T216229,4635311453,51%488,64
AMX 50 B102373,8984111351,33%1894,81
T-1091058,1561611342,48%769,53
Indien-Panzer8960,5061211342,48%1088,23
CS-5991364,3278011256,25%1343,99
Bat.-Châtillon 12 t8609,3163911249,11%945,03
Bofors Tornvagn 81421,8283411251,79%1628,58
M54 Renegade 81606,2991411254,46%1859,26
BDR G1 B5329,6735011152,25%539,27
Škoda T 27 81288,2277611049,09%1662,54
Object 430U101884,4585010959,63%1548,09
SMV CC-64 Vipera 81742,3595910857,41%2243,99
Churchill I5317,9828610446,15%517,45
E 75 TS 81392,5179510449,04%1554,29
M3 Lee4124,4821610352,43%292,74
Mäuschen91239,1672110352,43%1052,77
M-IV-Y 81643,5292810357,28%2034,03
Bat.-Châtillon 25 t102497,1090010253,92%2248,11
E 5091320,7974710253,92%1201,39
M4A1 Sherman5259,8428010151,49%539,55
BZ-75102333,9381610146,53%1663,36
T-1506512,4836110153,47%804,85
Leopard 1102199,1683410153,47%1721,14
FV230 Canopener102172,9283210047,00%1444,39
CS-63102153,158299947,47%1744,60
ISU-15281347,206179939,39%1214,35
50TP Tyszkiewicza91286,226679847,96%978,72
Tiger (P)7678,765079855,10%780,55
FV217 Badger102530,778529844,90%1797,20
Rheinmetall Panzerwagen101788,978579758,76%2226,30
IS-38775,225709644,79%691,74
M75195,062359643,75%504,28
AMX M4 mle. 49 81258,938179646,88%1495,30
E 7591538,118089555,79%1381,70
T110E5102263,679109554,74%1855,58
Concept No. 5102257,387539549,47%1668,48
A-20574,112459444,68%61,63
VK 36.01 (H)6472,113529453,19%698,15
M48A5 Patton102386,978719450,00%2008,97
WZ-120-1G FT 81494,338179448,94%1665,36
CS-538765,105699343,01%857,89
Type T-345254,262819350,54%550,91
T1 Heavy5298,133329248,91%439,93
Strv 103-091645,276919244,57%1435,02
LTTB8451,186059256,52%724,98
T-284151,441659139,56%214,45
T-448654,006179154,95%811,73
Panhard AML Lynx 6x68387,675669147,25%491,83
M47 Iron Arnie 81471,608469149,45%1682,18
Prototipo Standard B91665,327989050,00%1607,39
AMX 50 1008959,365809041,11%813,24
M5 Stuart433,021769046,67%62,41
WZ-113G FT102801,328649050,00%2071,01
Toro 92239,849629054,44%2486,35
Waffenträger auf Pz. IV92339,188398953,93%2043,95
UDES 15/16102205,988358852,27%1831,80
WZ-132-1101237,087668842,05%1353,95
AMX M4 mle. 54102041,648188851,14%1517,29
IS-M8909,006138844,32%852,46
LHMTV8494,275998847,73%735,86
T207954,487168751,72%1414,38
M4A3E2 Sherman Jumbo6442,393708749,43%739,73
Type 4 Heavy91527,747788652,33%1337,22
Type 71102507,198808650,00%1801,37
T110E3102039,947108645,35%1343,35
M46 Patton91550,717698545,88%1403,73
Object 43091143,136538544,71%815,41
ISU-152K 81206,966528544,71%1200,51
Caernarvon Action X 81497,499898562,35%2065,53
WZ-1328437,635508340,96%498,01
Progetto M35 mod. 46 81600,058348346,99%1842,49
FV380591036,277038250,00%835,03
M41 Walker Bulldog8480,505928241,46%637,68
Hummel6568,893578148,15%729,30
M36 Jackson6542,063598149,38%825,73
Object 70591773,198478151,85%1677,50
Centurion Mk. 7/191652,547908048,75%1589,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.474,981958046,25%59,13
AMX AC mle. 4881235,397228055,00%1413,98
Object 430 Version II91666,507338045,00%1549,24
T499696,836798052,50%881,77
Tiger-Maus 92163,049088055,00%1950,19
UDES 14 Alt 58883,096357948,10%919,61
UDES 1691378,867377950,63%1221,35
T698800,856507948,10%862,01
T54E191667,337127941,77%1384,10
IS-2-II8929,386307941,77%911,25
T26E5 81069,177797853,85%1237,83
SFAC 105 81764,918157855,13%1682,22
Type 586543,365027758,44%1024,28
Object 70492012,788307753,25%1718,11
Spähpanzer Ru 2519916,097617751,95%1438,96
DZT-159 92030,578857751,95%1966,82
T297793,165137643,42%777,71
Progetto M40 mod. 65101927,678157558,67%1521,51
WZ-1317422,364947538,67%580,50
XM57 82320,2110677560,00%2628,63
P.44 Pantera8946,816647450,00%1072,52
GSOR 3301 AVR FS9643,246467444,59%773,77
T-34-856354,363627349,32%505,16
AMX 50 12091252,345777332,88%914,60
T-54 ltwt.9660,306337339,73%703,12
HWK 128590,267257356,16%1016,15
Jagdpanzer E 90 92180,238447349,32%1889,42
Kampfpanzer 67101952,898027247,22%1352,96
Super Conqueror101715,667747153,52%1276,53
Object 277101887,157187143,66%1325,95
Leox 91911,698777152,11%1773,04
Type 6891819,608167041,43%1543,29
Tiger I7907,106226944,93%1050,14
B1495,202156946,38%67,36
Leo7698,366206957,97%1039,36
WZ-12091251,356906946,38%1112,93
IS-27622,045436944,93%586,20
Hotchkiss EBR7404,035316943,48%649,24
Rheinmetall Skorpion 81802,168946957,97%2256,66
Škoda T 245207,512216847,06%355,08
SU-122A5292,812576848,53%544,62
Object 25791178,076526842,65%921,55
Tiger II81001,886386740,30%958,52
VK 45.02 (P) Ausf. A8937,616096735,82%833,42
T110E4102760,308716750,75%2145,96
WZ-111G FT91884,457496650,00%1485,30
Vz. 68 Squall 8971,647426648,48%1776,76
Type 63 81584,139506451,56%1934,06
AMX 12 t6288,354556361,90%742,09
Ferdinand81025,386456349,21%935,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81393,766886347,62%1347,70
FV4202 8922,006596341,27%991,16
AMX 13 909880,267396248,39%1246,74
M26 Pershing81024,747146248,39%1272,19
G.W. Tiger91193,746466251,61%1057,51
Archer5150,002086251,61%171,80
GSOR 1006 Scheme 791484,637686251,61%1263,43
UDES 038914,645726149,18%862,05
WZ-111-1G FT81158,416506147,54%1112,83
AMX ELC bis5192,202946149,18%485,65
Matilda4113,502416038,33%35,38
53TP Markowskiego8763,626046046,67%647,80
M40/M4381164,926706051,67%1453,84
G.W. Panther7879,435926048,33%925,96
AMX 105 AM mle. 474150,431936053,33%399,66
FV601 Saladin81128,987096046,67%1313,64
Char Mle. 75 91426,357936046,67%2262,87
GSR 3301 Setter7306,204986055,00%553,65
H3 92305,929395955,93%2264,61
Object 4168927,696215850,00%1038,63
M5A1 Stuart4119,492595742,11%173,84
VK 45.02 (P) Ausf. B91907,708925752,63%2009,96
Jagdtiger92129,758455749,12%1825,81
M-VI-Y91695,198255749,12%1614,14
VK 30.01 (H)5331,593275644,64%599,36
Vz. 55102573,959835666,07%2159,55
SU-14-28856,346125653,57%841,38
SU-54218,022045648,21%393,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G3130,962995655,36%426,53
AMX 65 t8994,896435646,43%1043,06
E 65 Zwilling 82315,0011805660,71%2451,48
Type 95 Heavy4187,491625534,55%332,39
Grille5409,152825552,73%780,23
IS-4102127,428135541,82%1778,18
AMX 50 Foch91830,847195538,18%1339,73
Strv m/425190,412135444,44%270,27
SU-1527778,875025440,74%827,30
WZ-132A9872,677725459,26%1301,37
AMX M4 mle. 457607,244885448,15%662,43
Object 140101869,138345453,70%1700,01
FSV Scheme A7980,577605450,00%1473,31
M-III-Y8952,356425442,59%924,71
Terrifiant 92328,3110725462,96%2011,11
P.43 ter7786,575885347,17%1056,27
Škoda T 5091202,926935347,17%988,76
Ikv 90 Typ B7650,345225360,38%835,15
AT 1581238,096935341,51%1235,31
T-100 LT101480,898645352,83%1898,95
IS-3-II91866,778905352,83%1808,64
Type 5 Chi-Ri7640,065655248,08%888,65
O-Ho81212,197475248,08%1335,11
BZ-6891757,587965246,15%1593,44
T57 Heavy102226,637985246,15%1706,11
SPHT 92348,1510605265,38%1951,14
Valentine3177,292185143,14%457,05
Bat.-Châtillon 25 t AP91015,436165137,25%751,21
SDP 58 Kilana81702,257585141,18%1804,83
Object 261101668,357345149,02%1299,94
BZ-5871253,698315154,90%1860,15
Crusader 5.5-in. SP7807,805675147,06%1107,30
Saryuda 91556,557215145,10%1133,21
Black Prince7509,724625044,00%446,16
Centurion Mk. I81033,507135042,00%1292,56
FV215b (183) 102194,247135050,00%1760,77
FV4004 Conway91447,846875052,00%1242,10
Pz.Sfl. IVb4253,382465046,00%673,40
Škoda T 256316,984044944,90%390,46
Jagdpanzer IV6505,634194946,94%733,26
Konštrukta T-34/1007729,316424951,02%1140,37
WZ-111 model 1-491218,906644942,86%924,83
Sav m/434134,961634948,98%176,78
SDP 60 Gonkiewicza92191,809164957,14%1983,96
Pz.Kpfw. III/IV5220,182644938,78%313,55
LTG7473,315264940,82%735,43
M127965,716454847,92%1139,53
T288772,105784841,67%591,92
FV2078817,136474856,25%885,63
AMX 50 Foch B102782,739574858,33%2365,52
O-Ni71047,796584731,91%1170,63
T-34-2G FT7956,816274757,45%1385,94
Type 5781767,669064746,81%2227,90
Marder 38T4233,492164731,91%353,51
CS-52 LIS 81414,218264753,19%1839,35
Rambo 91946,779094748,94%1797,66
Ikv 65 Alt II6446,153444632,61%507,20
ARL V396526,614044643,48%765,56
VK 100.01 (P)8866,895644630,43%714,70
FV226 Contradictious 81799,919044645,65%1785,91
M3 Stuart376,912144548,89%120,05
Strv 746434,444184544,44%575,34
T-34-281096,737114546,67%1377,37
T3091163,647254562,22%986,24
AMX 13 F3 AM6515,293544546,67%571,53
Controcarro 1 Mk. 291832,209274562,22%1820,42
O-I Experimental5309,583124546,67%400,40
Tortoise92133,919884555,56%1958,79
59-166160,073014431,82%138,06
O-I6570,804884447,73%829,60
SDT-58 Vlkodav 91781,459184456,82%1742,76
KV-26943,667014461,36%1934,02
Durchbruchswagen 24218,802924443,18%450,22
Kpz. 3 GST Turm 81801,349224461,36%2099,47
Kunze Panzer 91878,008674454,55%1819,71
T-103 81835,278494438,64%2014,69
Projet Louis 91126,618054456,82%1486,42
BT-7475,302514341,86%33,64
Pz.Kpfw. II2110,792734346,51%294,95
KV-37790,285794348,84%846,82
Sentinelle 92645,8811004358,14%2754,74
Ho-Ri 192532,509864254,76%2586,63
Alecto4187,861834226,19%259,67
S35 CA5454,643454254,76%878,12
G.W. Tiger (P)81270,386634247,62%1370,62
Lago4213,122194141,46%440,47
SU-86550,274874151,22%647,33
Marder II3137,831564148,78%256,60
BZ-16681248,297704156,10%1502,84
SU-10181071,447284156,10%1241,35
Versuchspanzer 5791888,208614151,22%1506,64
Type 5 Ka-Ri 81834,838114143,90%1802,76
leKpz M 41 90 mm 8886,327424151,22%1648,39
AMX 13 757428,385334052,50%766,93
Pz.Kpfw. II Luchs4159,552774055,00%472,38
HWK 30 8821,706944050,00%1401,59
Fantôme 91662,707974042,50%1704,39
Type 3 Chi-Nu5515,625093964,10%1456,28
STA-18842,056493951,28%989,40
Type 2597 Chi-Ha363,821053933,33%1,16
SDP 44 Burza6960,565643933,33%1654,34
KV-48772,215903946,15%723,64
VK 20.01 (D)4111,001983951,28%169,44
Type 1 Chi-He4261,872653844,74%645,27
T28 Prototype81006,847063857,89%1061,72
Emil I81448,577923754,05%1656,49
CS-447752,226003748,65%974,26
M374250,382003745,95%699,60
Lorraine 155 mle. 507878,976243748,65%1025,10
Somua SAu 404173,322103745,95%276,14
Bat.-Châtillon 155 5810967,896103740,54%588,06
Charioteer8751,784713737,84%519,19
56TP 81708,9210363770,27%2146,06
P.435303,813133630,56%556,38
SMV CC-6781567,589133661,11%2013,14
T404273,532833650,00%584,26
T25 AT7614,425113652,78%716,87
Pz.Kpfw. 38 (t)3123,372063551,43%287,46
M415302,663133560,00%453,40
Chi-To SP71261,177543551,43%1476,01
VK 28.016288,434133557,14%700,38
Nashorn6552,034413554,29%853,24
Pz.Kpfw. 5582000,2010413554,29%1978,78
IS-5 (Object 730) 81809,349243551,43%2237,53
ST vz. 394151,002023452,94%353,29
Crusader6227,323753447,06%463,17
Panhard EBR 909612,184983423,53%576,24
Object 268 Version 4101957,387793452,94%1390,08
AMX 404160,912253351,52%477,84
Rinoceronte102003,767583348,48%1463,86
Ikv 1035333,243383345,45%663,36
SMV CC-5671042,007323354,55%1395,71
SZDV Vz. 50 81627,768453360,61%1755,50
Comet7541,705403339,39%610,04
VK 30.02 (M)6424,334543354,55%662,09
WZ-111 model 6 81846,859483351,52%2075,34
Turtle Mk. I 81964,679903348,48%2264,80
GSOR 1010 FB 81444,306833333,33%1591,27
Type 5 Heavy103163,6611163268,75%2613,69
Centurion Action X102287,317143234,38%1684,63
Renault UE 57392,381193237,50%25,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,973383164,52%742,63
T-46393,771743141,94%158,88
M2 Medium Tank376,551613135,48%14,54
SDP 57 Gowika71133,686903145,16%1494,87
Bat.-Châtillon 155 5591052,525933138,71%805,79
40TP Habicha6406,974083043,33%548,09
Sexton II3125,071413043,33%316,25
Strv 103B102960,879733063,33%2273,90
Panther II8778,576063046,67%867,12
M48A2 Räumpanzer 81454,379123056,67%1806,43
KR-1112430,409113050,00%1521,95
D23110,691692958,62%326,06
Vickers Medium Mk. III3101,071302934,48%140,05
T-437789,037102962,07%1330,65
M10391244,417522962,07%1186,20
Kampfpanzer 07 RH 81504,599142955,17%2284,65
M4A1 Revalorisé 81350,107502944,83%1677,07
StuG III Ausf. G5351,293452860,71%750,94
SU-76G FT4247,712572853,57%439,75
60G FT5367,893602850,00%678,54
WZ-131G FT6594,684112842,86%861,53
M24 Chaffee5214,003752857,14%624,63
AMX AC mle. 467806,645562850,00%1095,07
FV3046452,433062828,57%552,42
AMX M4 mle. 5192155,009482853,57%1980,20
TS-54 81474,619152853,57%1478,20
T-29 3206,712912850,00%619,76
LT vz. 38371,851292733,33%8,93
Cromwell6462,964582729,63%623,06
P.43 bis6547,965002751,85%973,66
T328696,225732744,44%579,00
SDP 40 Zadymka5567,414882774,07%1206,37
Type 3 Ho-Ni III5655,074182744,44%1445,24
Type 4 Chi-To6560,404712540,00%811,70
Covenanter5197,842842552,00%471,97
Mitsu 1085865,645642540,00%1623,56
Achilles6352,283392544,00%397,14
Panhard AMD 178B6160,363292544,00%197,20
GSOR the TANK 91833,206842536,00%1527,13
Cruiser Mk. IV4242,712232429,17%618,08
Renault FT AC246,83752433,33%0,00
Stridsyxa 81562,299022458,33%1890,54
P26/404219,432542347,83%432,28
M2 Light2139,093452369,57%590,43
M3G FT3151,741202339,13%190,10
Vz. 71 Tesák102157,179412356,52%2986,10
Windhund 81001,305802343,48%821,65
Stitch 81906,3510392369,57%2735,90
M10 RBFM 5701,655762334,78%1471,80
14TP4102,822122254,55%243,57
Ikv 723130,451282240,91%154,91
M7 Priest3160,361472240,91%239,24
Semovente M43 Bassotto6927,776592259,09%1656,02
Wespe3165,951502240,91%441,22
Type 3 Ju-Nu61224,278122250,00%1902,48
AMX 67 Imbattable113195,599082245,45%2370,77
T 55A 92369,099692240,91%2529,94
T-34-17731,766242152,38%1105,26
45TP Habicha7738,105822142,86%755,93
VK 30.02 (D)7718,626182157,14%1019,59
Type 95 Ji-Ro61064,006722157,14%1958,01
FV225 Collector 92496,4810242152,38%2276,23
Object 777 Version II 92223,009112147,62%2255,95
Char Futur 4 92441,1410542166,67%2526,66
Cobra 92327,3310242171,43%2328,09
B.U.G.I.6678,455622060,00%1152,65
AMX 383119,402582045,00%195,32
Birch Gun4199,852262050,00%579,60
Sturer Emil7985,756662070,00%1363,10
T26E4 SuperPershing 81308,159292060,00%1942,08
XM551 Sheridan101310,356352035,00%1313,86
Staghound Mk. III6964,807552060,00%2183,31
Taschenratte112335,558882045,00%1168,99
Strv m/42-57 Alt A.2 61083,957032040,00%1958,33
STB-1101992,537991947,37%1633,52
Bishop5377,533071947,37%651,11
M15/423171,942271850,00%369,12
Lorraine 39L AM3118,171591838,89%136,40
Jagdpanther7747,564411838,89%728,61
T92 HMC101550,336551844,44%1073,55
K-91-PT 91931,679171855,56%2108,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 81065,339191861,11%1974,79
T-54 first prototype 8876,007301861,11%975,93
Semovente M415402,533581735,29%626,03
Cruiser Mk. III3131,591681741,18%404,22
Type 4 Ju-To71785,3511291776,47%2841,52
T71 DA7304,593951735,29%281,83
Pawlack Tank6857,356761741,18%1271,27
Valentine II 4144,652921717,65%218,28
Pz.Sfl. IVc5547,064421656,25%1309,00
T71 CMCD7379,945131643,75%594,64
Ares 90 C112419,886821631,25%1362,72
T28 Concept 71090,637921656,25%1637,02
T-34-85M 6889,507471656,25%1415,65
AE Phase I 92361,1311131668,75%2309,98
AMX Canon d'assaut 105 81760,139411668,75%2282,66
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,271621553,33%244,78
Ho-Ri 281087,875351533,33%932,54
M18 Hellcat6549,335031573,33%1032,45
VK 30.01 (D)6190,203651546,67%138,94
M446721,005311546,67%1308,81
TT-130M 92446,2010531560,00%2620,40
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,362981457,14%474,77
AT 25465,365221464,29%1174,79
E 100102270,939361464,29%1686,62
AEC Armoured Car5931,576151442,86%2149,33
M-II-Y7850,716621442,86%905,97
Convert. Medium Tank T3 3337,935891464,29%1080,88
T-50-2 6407,646821478,57%1272,21
A46 6471,075351442,86%1075,59
Strv m/40L3115,622161338,46%146,42
Hotchkiss H35234,691481346,15%40,15
S-517928,695471330,77%813,10
Cruiser Mk. II2108,462111353,85%353,26
SU-100M17803,855651330,77%870,09
Object 26391324,777391361,54%1153,83
AM 39 Gendron-Somua 2196,083771369,23%869,92
M4A3E8 Thunderbolt VII 6921,697071346,15%1651,10
Vickers Medium Mk. II262,25881241,67%50,57
Type 97 Chi-Ha3190,172211266,67%672,63
Caernarvon8539,086751258,33%508,32
MT-256275,084391250,00%615,06
Patton the Tank 91762,839621275,00%2080,31
Excalibur 6837,756891258,33%1306,79
Krupp-Steyr Waffenträger 71224,837481250,00%2046,94
Renault FT 75 BS225,91821154,55%127,70
DS PZInż5439,454011154,55%926,83
T-262102,452201154,55%427,52
SU-263179,822391172,73%546,68
AT 86688,186971172,73%1287,56
G.Pz. Mk. VI (e)289,55921127,27%305,88
T376275,004521154,55%585,93
IS-2M 71512,0910221172,73%2269,53
TBT 92533,3610851172,73%2441,61
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5450,095661163,64%1065,98
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,402341040,00%439,98
TVP T 50/51103005,209031040,00%2412,11
Carro d'assalto P.8871009,306721040,00%1396,17
Type 91 Heavy354,601671060,00%201,49
Strv 107-12112687,70129510100,00%2046,98
NC 70 Błyskawica102374,609061060,00%1975,92
A-436458,505711060,00%913,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6825,606781070,00%2279,64
M4A1 FL 10 6854,606981060,00%1331,72
T78 61117,407431060,00%1647,67
WZ-111 81004,00634933,33%833,94
D1222,56173966,67%232,89
1108958,67588933,33%951,04
AMX 13 105101979,67871955,56%2932,24
KV-1SA 5537,33624955,56%1024,91
leKpz Borkenkäfer111097,89512911,11%883,79
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2428,89556922,22%1219,56
TOG II* 61184,44766944,44%1815,58
Panther7829,50599837,50%1147,15
Kranvagn102116,00864850,00%1618,84
T2 Medium Tank266,38232850,00%169,53
WZ-111 model 5A102223,38789850,00%1908,75
Lorraine 155 mle. 518575,00620862,50%590,27
212A91419,38734850,00%1168,83
AT 77771,75765875,00%1055,26
T25/27385,25494862,50%489,40
T-60226,25119837,50%0,00
K-91102868,50936850,00%2910,84
Object 260 102275,38669837,50%1723,08
Bretagne Panther 6843,75736850,00%1480,37
Chi-Ni272,29150742,86%115,52
25TP KSUST II572,29268757,14%170,43
T56 GMC3156,71239757,14%470,75
Vz. 60S Dravec 103487,861219771,43%2323,36
CS-67 Szakal111848,71776757,14%1173,72
E 50 Ausf. M102091,57801742,86%1511,79
Conqueror Gun Carriage10873,43661742,86%478,97
T-62A101312,86801771,43%1042,25
Spähpanzer SP I C760,29272714,29%0,00
M-V-Y102572,43779728,57%1822,01
Black Prince II 7925,71749771,43%1264,33
M4A3(76)W Sherman 6995,86753742,86%1598,10
Strv 81 81735,0012517100,00%2943,09
Udarniy 81752,711225785,71%1947,80
T803112079,711012771,43%1340,74
Vickers Mk. E Type B267,83288666,67%259,30
Type 89 I-Go/Chi-Ro281,00148616,67%67,67
Coccodrillo 102550,0056560,00%1619,55
G.W. E 100101110,83710650,00%786,17
Challenger7517,67456650,00%524,86
Pz.Kpfw. VII103509,671037650,00%3722,15
Object 705A102491,00959666,67%2461,75
AS-XX 40 t111749,00777650,00%1286,00
Char de transition 61248,17811650,00%2184,11
BT-7 artillery 3153,50268650,00%455,69
Super Hellcat 7366,00495666,67%470,71
Eclipse 91987,331140683,33%1874,57
Vickers Medium Mk. I167,80104520,00%99,22
BT-22138,60311560,00%639,83
Pvlvv fm/42243,00137540,00%43,85
Leichttraktor158,0095520,00%14,04
Type 97 Te-Ke 2342,40387540,00%1593,36
MS-1114,80101560,00%164,04
T-26G FT271,80123540,00%0,19
ST-I9698,20459520,00%336,67
PTZ-78111750,40778540,00%749,09
WZ-219111028,00838560,00%1130,62
A-447635,00490540,00%664,33
Ares 90102738,00882560,00%2060,81
ST-II102909,001048560,00%2593,69
M24E2 Super Chaffee 61043,601024560,00%4513,31
Großtraktor - Krupp 3403,20482560,00%1631,10
121B 101765,60706540,00%1234,68
Strv fm/211113,5017840,00%404,05
Panzerjäger I263,00152475,00%261,47
VK 16.02 Leopard5440,00691475,00%1864,56
Valentine AT4214,25194475,00%607,03
Vz. 63P112753,251048450,00%1944,41
T-505175,00458475,00%624,42
STK-2111949,50755425,00%1041,95
BZ-79113978,751284475,00%2271,54
Jagdpanzer E 100102359,25795450,00%1509,79
FV4025 Contriver112394,25917450,00%1554,90
AT-FV230 Breaker112797,50970450,00%1692,09
T-34 with L-11 4481,25733475,00%2080,37
Object 432U111689,7545640,00%1051,09
T-34 shielded 5515,75469425,00%1147,62
MKA 2576,00589425,00%2401,47
M22 Locust 3143,25196425,00%318,15
T1 Cunningham141,67161333,33%1,65
7TP2182,67402366,67%703,03
10TP3211,004633100,00%939,14
Emil II91619,33868366,67%1448,55
Type 619770,00529366,67%634,77
121102438,67941366,67%2419,76
Cruiser Mk. I1180,67167333,33%681,49
113102041,33792333,33%1786,74
Ho-Ri Shugo112555,67682333,33%1426,17
Loyd Gun Carriage2167,00232366,67%1230,90
AMX 30 B10504,00501333,33%90,49
Gorilla112196,67768333,33%1143,39
Executor111770,6743630,00%964,95
XM69 Hacker112422,671070366,67%1982,49
Hirschkäfer114174,331034366,67%3704,18
Leopard 120 Verbessert113623,671061366,67%3001,82
Rheinmetall Skorpion G 81223,67463333,33%952,23
Valiant 5513,33733366,67%1328,37
Strv m/38257,00268250,00%83,60
M2215,005920,00%0,00
M14/41221,501922100,00%264,10
Renault NC-31145,50113250,00%85,14
TNH 105/10008639,00582250,00%576,41
SU-1829,501902100,00%261,00
AT-120,0061250,00%74,55
Controcarro 3 Minotauro10541,00598250,00%180,24
BV-111111411,50817250,00%749,35
Universal Carrier 2-pdr285,002232100,00%364,41
Pz.Kpfw. Neu112064,5013902100,00%1337,73
Pz.Sfl. IC 4464,5034920,00%1349,90
T-45 2269,50312250,00%1166,45
Excelsior 5117,0015020,00%0,00
Cromwell B 61549,00961250,00%3323,10
Ashigaru 102518,50648250,00%1533,41
Chimera 81189,00857250,00%1202,61
StuG IV 5103,00251250,00%120,29
Churchill Crocodile 62497,0016942100,00%3819,47
Fauteur111426,0029320,00%533,70
Fiat 3000185,001831100,00%420,16
LT vz. 352158,003831100,00%878,44
Renault FT1190,005051100,00%1307,69
Renault Otsu1129,003101100,00%664,85
4TP1168,0039610,00%739,42
CAV mod. 71113615,0013821100,00%3191,32
BZT-70 104522,0073410,00%3993,19
SU-2-122 5939,0045310,00%2353,71
M4-85 5671,0011701100,00%1408,81
AMR 35 2153,002791100,00%683,06
T-116 3251,005191100,00%1282,73
King Tiger (Captured) 7483,006421100,00%557,44

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 3.10.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 16.9.2026
Lähti: 28.9.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 30.12.2025
Lähti: 14.6.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.12.2025
Lähti: 30.12.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.10.2025
Lähti: 23.12.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2024
Lähti: 5.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2024
Lähti: 10.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.12.2023
Lähti: 7.8.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.5.2022
Lähti: 9.12.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.7.2021
Lähti: 5.7.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.12.2020
Lähti: 8.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.7.2021
Lähti: 16.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.7.2021
Lähti: 10.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.7.2021
Lähti: 8.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.7.2021
Lähti: 2.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.11.2020
Lähti: 3.12.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.11.2020
Lähti: 13.11.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 14.11.2020
Lähti: 16.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.7.2021
Lähti: 24.10.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.7.2021
Lähti: 8.7.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.6.2020
Lähti: 31.8.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 12.9.2020
Lähti: 5.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.6.2020
Lähti: 27.6.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2020
Lähti: 10.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.1.2016
Lähti: 16.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.6.2020
Lähti: 29.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.8.2015
Lähti: 18.10.2015