moimoi12_FIN

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.11.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1626724193747
Ø Taso7,518,838,908,01
Voitot973359,83%1041,67%12363,73%49666,40%
Häviöitä642139,47%1458,33%6634,20%24132,26%
Tasapelejä1130,69%00,00%42,07%101,34%
Taisteluja selvitty630938,78%625,00%9750,26%35847,93%
Vaunuja tuhottu243781,50351,463471,8012821,72
Tuhoamissuhde2,451,943,613,30
Vaunuja havaittu233911,44361,502631,3611371,52
Vahinkoa aiheutettu1.842,322.952,583.063,592.435,69
Valtauspisteitä47280,2900,00420,22740,10
Puolustuspisteitä240181,4800,002431,2614601,95
Kokemus818,34906,001.107,431.107,58
WN71987,471725,072305,012339,62
WN83144,433319,333777,983948,65
Yhteensä
Taisteluja16267
Ø Taso7,51
Voitot973359,83%
Häviöitä642139,47%
Tasapelejä1130,69%
Taisteluja selvitty630938,78%
Vaunuja tuhottu243781,50
Tuhoamissuhde2,45
Vaunuja havaittu233911,44
Vahinkoa aiheutettu1.842,32
Valtauspisteitä47280,29
Puolustuspisteitä240181,48
Kokemus818,34
WN71987,47
WN83144,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja24
Ø Taso8,83
Voitot1041,67%
Häviöitä1458,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty625,00%
Vaunuja tuhottu351,46
Tuhoamissuhde1,94
Vaunuja havaittu361,50
Vahinkoa aiheutettu2.952,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus906,00
WN71725,07
WN83319,33
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja193
Ø Taso8,90
Voitot12363,73%
Häviöitä6634,20%
Tasapelejä42,07%
Taisteluja selvitty9750,26%
Vaunuja tuhottu3471,80
Tuhoamissuhde3,61
Vaunuja havaittu2631,36
Vahinkoa aiheutettu3.063,59
Valtauspisteitä420,22
Puolustuspisteitä2431,26
Kokemus1.107,43
WN72305,01
WN83777,98
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja747
Ø Taso8,01
Voitot49666,40%
Häviöitä24132,26%
Tasapelejä101,34%
Taisteluja selvitty35847,93%
Vaunuja tuhottu12821,72
Tuhoamissuhde3,30
Vaunuja havaittu11371,52
Vahinkoa aiheutettu2.435,69
Valtauspisteitä740,10
Puolustuspisteitä14601,95
Kokemus1.107,58
WN72339,62
WN83948,65
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot3100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu945,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5317,6700,0000,0000,00
Kokemus1.240,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot3100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu945,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä5317,67
Kokemus1.240,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu33,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.346,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus160,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu33,00
Vahinkoa aiheutettu1.346,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus160,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot3362,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2037,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3056,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,960,000,000,00
Vaunuja havaittu921,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.234,740,000,000,00
Valtauspisteitä1322,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3857,2600,0000,0000,00
Kokemus650,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot3362,26%
Häviöitä2037,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3056,60%
Vaunuja tuhottu450,85
Tuhoamissuhde1,96
Vaunuja havaittu921,74
Vahinkoa aiheutettu1.234,74
Valtauspisteitä1322,49
Puolustuspisteitä3857,26
Kokemus650,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot1946,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1946,34%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä37,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1639,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu320,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu380,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.737,100,000,000,00
Valtauspisteitä521,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä741,8000,0000,0000,00
Kokemus775,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot1946,34%
Häviöitä1946,34%
Tasapelejä37,32%
Taisteluja selvitty1639,02%
Vaunuja tuhottu320,78
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu380,93
Vahinkoa aiheutettu1.737,10
Valtauspisteitä521,27
Puolustuspisteitä741,80
Kokemus775,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä116,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä116,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.529,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus864,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä116,67%
Tasapelejä116,67%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu30,50
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu1.529,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus864,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (131)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
LTTB81127,80679110456,70%2673,12
AMX Chasseur de chars 81814,4587886157,84%3286,69
Object 140103529,25111680760,22%4043,15
STB-1102980,1986880358,90%3179,56
FV4202 82175,67126475466,84%3957,97
Pz.Kpfw. II Luchs4507,2850262564,96%2660,98
Strv 103B103542,7797956759,79%3293,91
T-54 ltwt.91766,1394056559,47%3579,73
STA-181346,8558355152,09%2108,35
FV3046665,9838552555,24%1318,92
T25 Pilot Number 1 81763,80110346863,68%3009,97
Type 6192022,0061743451,15%2372,93
Spähpanzer Ru 25192165,46104741258,50%4846,21
Centurion Action X103467,91105140360,05%4014,60
Object 430U104024,38118833167,07%4017,75
Super Conqueror103694,42114832069,38%3647,70
Strv 103-092464,5170130259,60%2465,85
T-345720,9947628756,79%2803,64
Škoda T 40 61130,3375428161,57%2883,06
Centurion Mk. 7/192761,9183122860,96%3763,90
BT-7 artillery 3298,6335620053,00%1680,97
Type 5 Chi-Ri71128,4054818755,08%2145,86
Conqueror93468,62130017770,62%4946,32
M18 Hellcat6959,5244217045,29%1926,16
KV-8561007,0455516753,89%2047,57
M41 HMC5758,2061216663,86%1490,69
Object 43093021,82121416061,88%3408,22
MT-256468,6337815846,84%1395,99
T2 Light Tank 2435,2382615478,57%3927,47
UDES 0382021,7175915058,67%2831,27
T-5492589,67110615059,33%3747,12
Škoda T 5093412,13124213662,50%4473,39
Panther/M10 71819,97110512763,78%4122,29
Cruiser Mk. III2282,8933712360,98%1820,36
Type 4 Chi-To6950,6165912060,00%2436,69
Centurion Mk. I82006,38113411564,35%3758,25
T92 81697,10114111260,71%4275,41
Type 3 Chi-Nu5577,8038910556,19%2080,89
TVP T 50/51103825,25112510068,00%4172,69
Ikv 90 Typ B71376,285999966,67%2598,06
KV-15621,734628958,43%1603,08
T-4482408,2213378675,58%4894,00
Ikv 65 Alt II61151,865518560,00%2773,76
Caernarvon82430,5011878460,71%3840,95
AMX 13 7571907,2911768062,50%6632,67
Spähpanzer SP I C71584,1011878071,25%4318,19
Bishop5539,443967861,54%1472,10
Matilda4574,704117462,16%2446,66
Comet71388,4110557462,16%2997,73
TVP VTU Koncept81866,3810457358,90%3250,63
Churchill I5561,244786761,19%1422,37
Rheinmetall Skorpion G 82307,0010546764,18%2901,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4427,683336653,03%1277,50
SU-130PM 82303,0310056258,06%2616,94
T3 HMC2333,823806157,38%2009,45
Black Prince71332,089826068,33%2217,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,973736041,67%1756,17
T-50-2 61209,4410535976,27%4273,04
Konštrukta T-34/10071698,7610405862,07%3541,82
T675681,213805844,83%1744,28
Type 1 Chi-He4376,403035552,73%1515,63
M4A1 Revalorisé 82244,7611304658,70%3591,82
BT-22139,111894454,55%705,66
Cromwell61080,609684365,12%2918,21
T1 Cunningham1202,953244264,29%1562,03
Pz.Kpfw. II2356,054574266,67%2925,07
VK 28.016868,388914252,38%2892,35
Škoda T 2561500,2711284163,41%4109,11
T-100 LT102600,908563966,67%3763,05
BT-73201,742623860,53%1138,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4325,502843857,89%1051,55
T-127 3345,274013756,76%1644,67
Ikv 1035789,195893669,44%2917,83
Panzerjäger I2203,612293661,11%884,45
T-284380,543823562,86%1629,80
ARL V3961014,556313348,48%2003,47
VK 16.02 Leopard5579,315992965,52%2508,89
Somua SM 82173,5911382955,17%2633,30
A-204214,612572846,43%828,29
Churchill VII61343,579362853,57%2977,80
M5 Stuart4232,072692835,71%867,52
AMX 12 t61344,759472860,71%6171,36
M2 Light Tank2306,223712737,04%1946,99
Type 97 Chi-Ha3348,742812744,44%1505,63
Löwe 81770,9211862676,92%2439,49
T28 Concept 71534,739472657,69%3049,37
AMX ELC bis5988,448222572,00%4483,68
LT-432 82037,6812002556,00%5062,27
Crusader5825,788412378,26%3351,40
Vickers Medium Mk. III3270,482272147,62%1101,13
Škoda T 245997,399501872,22%4220,75
Covenanter4566,836801866,67%3286,61
Marder II3243,001801838,89%577,81
BDR G1 B51167,449991883,33%3117,90
AMX M4 mle. 4571308,537991747,06%1785,02
Somua SAu 404400,565031662,50%1463,04
T-463217,132641573,33%1150,59
M24 Chaffee5462,363831457,14%1667,89
S35 CA51141,438761464,29%3375,05
M446751,505581442,86%1044,35
Lago4397,383301353,85%1607,66
M3 Stuart3175,171971241,67%647,78
ARL 4461324,589441258,33%3272,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3326,912681136,36%1350,28
T82 HMC4358,274981172,73%1456,26
StuG IV 5798,275421145,45%2231,34
Universal Carrier 2-pdr2176,201921070,00%863,21
M8A14558,75677875,00%2223,21
T1 HMC269,86138771,43%383,70
T-262265,14260757,14%1563,98
T26E3 Eagle 7 71357,14860742,86%1908,94
Vickers Medium Mk. II2134,40195580,00%731,06
Strv m/40L3407,60420560,00%2027,27
ST vz. 394729,40954580,00%4500,33
Type 5 Ke-Ho4330,40282520,00%1073,12
T-29 3299,504594100,00%1440,04
MTLS-1G14 3505,50665475,00%3043,09
LTP 3361,0023140,00%2035,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,00438475,00%1201,80
Strv m/382278,33322333,33%1816,21
Sturmpanzer I Bison3157,33105366,67%518,42
Valentine II 4141,67393366,67%486,67
Vickers Medium Mk. I1219,002731100,00%1500,38
Chi-Ni2610,0012731100,00%6662,73
Pvlvv fm/422274,004741100,00%1695,67
Ikv 723177,002451100,00%635,52
Leichttraktor1188,0019310,00%1111,76
Type 97 Te-Ke 299,002271100,00%583,85
Sav m/434473,0032310,00%1552,91
MS-11156,0013310,00%764,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3396,004741100,00%2993,43

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 17.11.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 7.9.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 1.5.2018
Lähti: 31.8.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.12.2017
Lähti: 29.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2017
Lähti: 3.5.2017
Asema: Komentaja
Liittynyt: 31.7.2014
Lähti: 20.2.2017
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje