memoki110

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14877000
Ø Taso7,730,000,000,00
Voitot732549,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä737049,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1821,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty370224,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu117580,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu133310,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.215,140,000,000,00
Valtauspisteitä132440,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59520,4000,0000,0000,00
Kokemus527,510,000,000,00
WN71049,180,000,000,00
WN81312,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14877
Ø Taso7,73
Voitot732549,24%
Häviöitä737049,54%
Tasapelejä1821,22%
Taisteluja selvitty370224,88%
Vaunuja tuhottu117580,79
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu133310,90
Vahinkoa aiheutettu1.215,14
Valtauspisteitä132440,89
Puolustuspisteitä59520,40
Kokemus527,51
WN71049,18
WN81312,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot627,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1672,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty627,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu90,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.060,050,000,000,00
Valtauspisteitä251,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä221,0000,0000,0000,00
Kokemus379,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot627,27%
Häviöitä1672,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty627,27%
Vaunuja tuhottu70,32
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu90,41
Vahinkoa aiheutettu2.060,05
Valtauspisteitä251,14
Puolustuspisteitä221,00
Kokemus379,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja66000
Voitot1624,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4974,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty913,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu320,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu316,770,000,000,00
Valtauspisteitä630,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus142,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja66
Voitot1624,24%
Häviöitä4974,24%
Tasapelejä11,52%
Taisteluja selvitty913,64%
Vaunuja tuhottu260,39
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu320,48
Vahinkoa aiheutettu316,77
Valtauspisteitä630,95
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus142,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot114,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä685,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty114,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,170,000,000,00
Vaunuja havaittu101,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu443,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,1400,0000,0000,00
Kokemus163,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot114,29%
Häviöitä685,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu10,14
Tuhoamissuhde0,17
Vaunuja havaittu101,43
Vahinkoa aiheutettu443,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,14
Kokemus163,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja301000
Voitot16354,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12641,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä123,99%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11036,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2310,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu1940,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.636,400,000,000,00
Valtauspisteitä6042,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7222,4000,0000,0000,00
Kokemus650,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja301
Voitot16354,15%
Häviöitä12641,86%
Tasapelejä123,99%
Taisteluja selvitty11036,54%
Vaunuja tuhottu2310,77
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu1940,64
Vahinkoa aiheutettu1.636,40
Valtauspisteitä6042,01
Puolustuspisteitä7222,40
Kokemus650,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja190000
Voitot8745,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10052,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5629,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1300,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,970,000,000,00
Vaunuja havaittu1230,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.921,070,000,000,00
Valtauspisteitä2191,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2841,4900,0000,0000,00
Kokemus614,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja190
Voitot8745,79%
Häviöitä10052,63%
Tasapelejä31,58%
Taisteluja selvitty5629,47%
Vaunuja tuhottu1300,68
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu1230,65
Vahinkoa aiheutettu1.921,07
Valtauspisteitä2191,15
Puolustuspisteitä2841,49
Kokemus614,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (172)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
TVP T 50/51102000,0666489250,90%1743,78
STB-1101928,4969978952,47%1602,38
Kranvagn102411,2771374451,34%2083,23
Tortoise91931,3277852354,68%1784,11
M48A5 Patton101644,0859549044,08%1235,28
Ferdinand81005,1844547846,23%958,21
60TP Lewandowskiego102723,6484636452,20%2345,67
ARL 446440,4627435143,02%573,42
T207509,6240733448,20%612,37
T57 Heavy102167,3578532654,91%1727,63
AMX M4 mle. 457587,0837427748,01%643,32
Jagdpanzer IV6351,2823327647,10%467,82
IS-4102181,7285627552,36%1856,38
M4A3E8 Sherman6407,3330026946,47%656,86
Jagdtiger91500,4351425844,19%1168,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,1019824147,72%541,85
Jagdpanther7442,4031423745,99%419,58
StuG III Ausf. G5185,0819322544,89%210,25
SU-86524,5630619248,44%641,26
SU-54451,8220619140,31%1181,42
M46 Patton91357,1857218843,09%1159,76
T2 Medium Tank2112,8320518344,81%443,13
T110E3102303,9574017054,12%1745,16
KV-37796,8547016956,21%987,68
Marder II3246,9920316649,40%713,21
BDR G1 B5356,5024615944,03%550,41
Object 261101359,6363014952,35%1116,38
M75199,6021914645,89%563,31
M26 Pershing8755,0844414141,13%731,33
SU-14-281395,4458914053,57%1617,40
BT-22211,6322113751,82%1141,37
ELC EVEN 90 8608,7862213151,15%1133,59
Strv 103B102485,9781412950,39%1797,34
KV-48825,5746812841,41%715,55
Type 6191439,0668911851,69%1388,93
ST-I91297,1471711848,31%1056,91
Strv 107-12112795,5088311552,17%1932,95
T-1506425,2336611550,43%547,62
SU-14-17661,3643311553,04%841,91
KV-15365,2230311253,57%655,87
114 SP2 102237,0160010641,51%1430,15
M3 Stuart3146,861879944,44%422,52
T-100 LT101164,006839757,73%1495,88
T54E191736,167859553,68%1618,25
Jagdpanzer E 100101710,786089353,76%1281,95
FV217 Badger101562,175929345,16%975,52
Emil II91988,487389257,61%1946,50
212A91500,766898961,80%1628,62
Object 277101824,526208644,19%1353,16
Škoda T 5091575,277108143,21%1346,82
T-50-2 6259,663098043,75%500,06
UDES 15/16101808,717097841,03%1271,29
T-29 3231,002957864,10%885,60
A-205120,712147749,35%240,19
LTG7601,235187744,16%1093,14
SU-263220,871457642,11%426,59
T1 Cunningham154,801277452,70%166,09
STA-18872,356347451,35%1046,72
B1452,421437143,66%44,16
50TP Tyszkiewicza91804,288457147,89%1661,98
53TP Markowskiego81424,337746946,38%1665,94
MT-256254,323866957,97%679,60
D23161,011706850,00%495,67
SDP 60 Gonkiewicza91808,887686749,25%1596,71
LTTB8389,405386753,73%587,14
T-345149,192076453,13%242,08
D12209,522076454,69%1073,33
AMX 50 10081147,626226342,86%1189,93
T-505142,222606347,62%295,48
AT 1581276,026636253,23%1406,35
Leo7904,655966050,00%1428,80
SDP 58 Kilana81352,097185843,10%1612,69
AT 77926,786895855,17%1171,77
M127834,396945759,65%998,08
M40/M4381026,525805438,89%897,13
T-284203,852145345,28%456,38
NC 70 Błyskawica101842,237455255,77%1463,68
KV-26421,873895244,23%526,30
T-1091842,298175149,02%1806,52
T-54 ltwt.9660,086465052,00%883,02
Char Futur 4 91829,907465066,00%1890,44
M5 Stuart489,461984850,00%95,48
Emil I81545,487334656,52%1659,30
AMX 50 Foch (155) 101668,634874654,35%1232,35
Konštrukta T-34/1007638,965794560,00%985,85
T-62A101463,026644537,78%969,97
T26E5 Patriot 81056,826654544,44%1168,08
UDES 1691396,637774353,49%1394,07
Super Hellcat 7494,883994055,00%629,65
AE Phase I 92043,368913948,72%2061,54
TVP VTU Koncept8841,795393836,84%816,88
M53/M5591012,746663844,74%819,18
Churchill Gun Carrier6376,573483737,84%404,37
43 M. Toldi III 3120,351883447,06%468,28
KV-1S6340,303133348,48%416,40
BT-74121,231733151,61%292,08
SU-1527549,293113125,81%502,78
Type 6891910,689483158,06%1767,06
Type 5 Chi-Ri7739,205073060,00%1174,25
UDES 14 Alt 58837,005193023,33%759,44
M446732,505823050,00%1160,18
M3 Light 3152,432023050,00%628,44
IS-7101841,678702759,26%1596,08
Object 25791246,756972450,00%997,60
Leichttraktor179,221182339,13%131,55
AMX 50 12091520,527682360,87%1420,48
Type 4 Chi-To6733,454062254,55%1525,41
SU-182128,141342147,62%639,96
Type 5781543,719352161,90%1935,85
M2 Medium Tank351,251242060,00%175,04
Type 3 Chi-Nu5578,503851838,89%1556,24
T-463140,331561833,33%341,57
Type 71101778,677381838,89%1151,90
AMX 65 t8313,943221833,33%48,07
T92 HMC101463,886751747,06%1112,71
KV-856379,563041631,25%339,13
IS-381066,006051560,00%1151,73
45TP Habicha7774,295881442,86%963,31
40TP Habicha6605,544651346,15%937,03
T1E6 281,151621361,54%325,13
T28 Concept 71359,856001346,15%2222,62
TKS z n.k.m. 20 mm 2162,553281154,55%918,29
Strv 746734,455511145,45%1220,42
Panhard AMD 178B6444,915581172,73%1520,85
Panzerjäger I2121,101301060,00%377,14
Kanonenjagdpanzer 105 81296,408031060,00%1519,95
Löwe 81390,807971040,00%1513,36
M4A1 Revalorisé 81611,507391050,00%2156,06
WZ-120-1G FT 81269,106791040,00%1160,74
BZ-75101253,44496933,33%518,96
14TP4201,50261850,00%576,33
T-262145,88134850,00%589,01
Tiger 131 6848,75400825,00%1434,05
T7 Combat Car 248,7157714,29%0,00
M415217,17249650,00%189,89
AT-12163,67183683,33%771,87
G.W. Panther7710,50663666,67%829,39
BT-7 artillery 3253,67382650,00%805,73
Kolohousenka191,20140540,00%211,18
T1 HMC20,0077540,00%14,00
MS-116,0088560,00%164,03
K-91-PT 91298,40644560,00%1187,53
T-54 first prototype 8891,20437520,00%793,30
Matilda4242,755374100,00%692,65
Churchill I5228,50361425,00%192,05
Grille5491,003214100,00%1164,59
Valiant 5558,50733475,00%1408,65
Fiat 30001120,002733100,00%639,26
Renault FT117,3369366,67%229,80
Pz.Kpfw. 35 (t)2124,00241366,67%631,45
25TP KSUST II5388,33462366,67%956,60
Vickers Medium Mk. III3176,00247333,33%471,32
Waffenträger auf E 100101573,3336630,00%692,95
StuG IV 5325,33204333,33%468,16
Pz.Kpfw. 38 (t)389,50136250,00%146,55
FV215b (183) 10666,0032220,00%160,34
T-116 322,0011520,00%0,00
MKA 2206,004022100,00%900,45
Type 5 Ka-Ri 81890,0049420,00%1415,36
T-127 3113,003432100,00%406,80
LTP 3161,50188250,00%627,23
Strv fm/211265,003961100,00%1633,60
Renault Otsu10,003010,00%0,00
SU-76M470,001131100,00%261,00
SDP 44 Burza6589,0033610,00%630,70
Windhund 8335,003691100,00%295,27
IS-2 shielded 7643,005161100,00%848,12
T3E2 Medium Tank 3654,009381100,00%4295,08
T-34 with L-11 4424,007591100,00%1860,99
SMV CC-64 Vipera 81109,007641100,00%1210,34
M24E2 Super Chaffee 6101,003981100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2105,0025210,00%273,50

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 8.12.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.8.2024
Lähti: 6.4.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.8.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.8.2024
Lähti: 23.8.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.10.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.5.2017
Lähti: 1.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.4.2015
Lähti: 19.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.7.2022
Lähti: 17.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.3.2020
Lähti: 24.10.2021