megapower24

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25305001
Ø Taso6,880,000,007,00
Voitot1264349,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1240249,01%00,00%00,00%1100,00%
Tasapelejä2601,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty810332,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu206040,8100,0000,0022,00
Tuhoamissuhde1,200,000,002,00
Vaunuja havaittu130230,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu957,460,000,001.410,00
Valtauspisteitä335801,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä163770,6500,0000,0000,00
Kokemus541,090,000,00439,00
WN71021,320,000,001374,22
WN81212,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25305
Ø Taso6,88
Voitot1264349,96%
Häviöitä1240249,01%
Tasapelejä2601,03%
Taisteluja selvitty810332,02%
Vaunuja tuhottu206040,81
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu130230,51
Vahinkoa aiheutettu957,46
Valtauspisteitä335801,33
Puolustuspisteitä163770,65
Kokemus541,09
WN71021,32
WN81212,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Ø Taso7,00
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.410,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus439,00
WN71374,22
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus64,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus64,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot233,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä466,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,200,000,000,00
Vaunuja havaittu30,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu884,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,6700,0000,0000,00
Kokemus503,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot233,33%
Häviöitä466,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu10,17
Tuhoamissuhde0,20
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu884,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,67
Kokemus503,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja76000
Voitot2330,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5369,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1823,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu520,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu801,180,000,000,00
Valtauspisteitä871,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä761,0000,0000,0000,00
Kokemus413,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja76
Voitot2330,26%
Häviöitä5369,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1823,68%
Vaunuja tuhottu500,66
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu520,68
Vahinkoa aiheutettu801,18
Valtauspisteitä871,14
Puolustuspisteitä761,00
Kokemus413,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (444)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81419,0965662349,76%1435,53
AMX 50 10081264,8669855146,46%1355,31
IS71051,8452347448,73%1409,64
KV-371129,9159244050,23%1572,02
IS-381350,5374843653,44%1630,76
KV-856737,5638637951,72%1208,21
T3091794,4474937249,46%1587,61
SU-1527798,6353433354,95%1065,40
T-1091472,8073333348,35%1480,25
M127849,2256833151,96%1160,45
T2971123,5059229353,92%1515,27
ARL 446755,0539128048,21%1292,80
T3281213,4773428054,64%1475,06
M10391413,5872127048,52%1264,86
SU-1006784,6737526450,38%1379,68
E 7591397,3772726052,31%1261,50
T28 Prototype81138,2262426047,31%1156,37
M66839,5147425154,18%1350,87
M18 Hellcat6642,7536623247,41%1035,03
KV-481156,9869723050,43%1372,38
Tiger I71106,4156322253,15%1481,40
FV215b (183) 101688,3957121543,72%1081,55
ISU-15281340,9466217248,84%1438,69
Matilda4549,8951017159,65%1799,53
M415464,0744717054,12%735,17
Type 586545,3339816951,48%959,81
Tiger II81109,9468016453,05%1285,42
Emil II91459,8475316156,52%1325,70
G.W. Tiger (P)81269,6462015851,27%1500,73
Nashorn6637,1833815447,40%977,35
KV-15525,2034515253,95%1091,07
Progetto CC55 mod. 5481158,7859014846,62%1174,86
Tiger (P)7952,7073514755,78%1376,14
FV4004 Conway91573,0866514651,37%1390,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4420,7131714551,03%1147,61
O-Ho81236,9474614445,83%1331,60
Škoda T 5091540,5268914346,15%1308,90
Strv 103-091484,6664914358,04%1246,19
Emil I81489,7985814054,29%1852,17
Pz.Sfl. IVc5527,4029813746,72%1156,06
SU-855406,1523213545,19%774,04
Cromwell6543,6134913249,24%928,62
IS-3-II91363,1570413154,20%1172,10
Prototipo Standard B91653,8171913049,23%1510,40
AMX 50 12091335,8262413045,38%1115,89
ST-I91543,8079413057,69%1433,69
BZ-176 81660,8084412949,61%1636,07
VK 100.01 (P)81140,9873312850,00%1296,44
VK 36.01 (H)6572,8931712639,68%740,87
T-34-85M 61066,9578212659,52%2060,95
Škoda T 256608,4247812539,20%955,68
T25/27881,2749312446,77%1095,85
Ikv 90 Typ B7894,6150812344,72%1125,06
Sturer Emil7794,4246212338,21%852,18
Waffenträger auf Pz. IV91637,4363312250,82%1387,24
Hummel6735,8058312153,72%1096,65
Ferdinand81145,0764311748,72%1105,02
TNH T Vz. 5191289,7264511442,98%988,21
AMX 50 Foch (155) 101935,7164511357,52%1377,07
UDES 0381122,2359811257,14%1216,84
VK 30.01 (H)5420,3527711043,64%846,95
O-Ni71070,8072611056,36%1362,72
Jagdpanther71013,2962910949,54%1344,15
Covenanter5121,1721910955,96%274,18
AMX M4 mle. 457853,7652310849,07%1044,83
T-1506525,0436610862,96%868,50
Object 70491603,6063110750,47%1179,06
Charioteer81105,3760510647,17%1142,15
Churchill VII6780,1152110451,92%1422,07
Black Prince7745,5462110352,43%946,24
G.W. Panther7883,5055310348,54%971,97
Caernarvon81211,8371410250,00%1348,95
CS-538898,2059610147,52%1054,89
AMX 12 t6515,2947710043,00%1329,64
IS-M81257,107139943,43%1395,67
Pz.Kpfw. II Luchs4243,553689856,12%874,29
T-4481079,096419747,42%1422,36
Valentine3236,442709754,64%836,81
E 100101978,977419647,92%1479,27
IS-271101,757679556,84%1552,76
WZ-111-1G FT81062,185109337,63%863,83
T1 Heavy5429,093439250,00%711,62
Challenger71074,756699252,17%1536,17
AT 771035,737029153,85%1431,80
M446744,675569052,22%1214,32
Grille 15101681,485979046,67%1057,07
KV-26611,064418948,31%877,31
T675321,272608846,59%541,14
T-34-17691,135448741,38%882,03
Type 3 Chi-Nu5364,432978758,62%999,93
T110E4101735,617018752,87%1225,38
Type T-345386,892768550,59%977,47
BDR G1 B5457,313258552,94%797,55
T54E191687,127248551,76%1582,10
P.44 Pantera81239,626838454,76%1543,84
IS-7102075,598218350,60%1763,60
AMX 50 Foch B101768,166148351,81%1132,07
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4320,964348348,19%691,92
Crusader6262,352388148,15%625,54
Controcarro 1 Mk. 291389,467168156,79%1205,52
AT 86720,196718060,00%1372,96
SU-10181090,046258048,75%1112,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81003,476687945,57%1001,42
Jagdpanzer IV6750,905257850,00%1335,75
SU-100M171021,405757855,13%1420,64
M8A14236,291967835,90%379,21
Valentine II 4240,224327851,28%721,02
AMX AC mle. 4881096,996397755,84%1178,64
IS-3A 81360,447457748,05%1490,59
Churchill I5463,443007542,67%814,73
UDES 14 Alt 581108,236347549,33%1358,10
Grille5488,444467556,00%1118,61
45TP Habicha7912,515897440,54%1050,90
SMV CC-6781168,716877347,95%1286,68
StuG III Ausf. G5452,152897245,83%902,34
M3 Lee4201,862027251,39%604,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5390,033117258,33%1087,65
Type 4 Chi-To6515,463267150,70%845,82
TNH 105/100081056,307057156,34%1282,91
1108866,045956851,47%875,26
O-I6774,406246852,94%1279,46
Valentine AT4285,322836851,47%750,49
Type 1 Chi-He4228,602306747,76%533,17
P.43 bis6589,544386747,76%921,87
WZ-131G FT6688,344066737,31%978,99
53TP Markowskiego81457,097866646,97%1757,44
Bishop5421,243516643,94%759,38
Jagdtiger91540,087046555,38%1285,78
T2881249,667146553,85%1368,70
IS-2-II81112,516926357,14%1244,56
T-34-856796,036026259,68%1687,72
Sherman Firefly6579,904546246,77%942,60
Cruiser Mk. IV4163,921736246,77%331,03
T9591651,277136246,77%1198,84
AMX 50 Foch91770,656586246,77%1404,43
SU-85B4252,151946144,26%473,40
Object 70591728,007946149,18%1648,85
Caliban 81003,386676162,30%1181,88
Excelsior 5309,453466043,33%388,36
Alecto4262,512235944,07%526,54
FV217 Badger101753,587725961,02%1306,77
AMX M4 mle. 5191424,937125945,76%1128,18
Bat.-Châtillon 12 t8706,985835947,46%1217,36
ARL V396528,713725836,21%697,71
Conqueror91602,607495747,37%1328,51
Sherman III5468,323725754,39%1297,75
Object 25791273,116435754,39%1119,82
Bofors Tornvagn 81307,407675759,65%1430,42
60TP Lewandowskiego101971,897975655,36%1493,69
T-34-2G FT7965,275005534,55%1156,97
121B 101748,697635554,55%1428,17
Progetto C50 mod. 6691151,115815438,89%796,36
O-I Experimental5720,814955440,74%1420,63
T6981066,507235259,62%1262,79
P.43 ter7944,146435149,02%1443,02
Centurion Mk. I8930,395985143,14%986,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3159,493475154,90%740,90
AMX 105 AM mle. 474230,202725145,10%592,78
M10 RBFM 5723,925375152,94%1541,78
VK 30.01 (P)6540,384545058,00%844,76
Object 26391645,627545056,00%1497,43
TL-7 91574,007005056,00%1480,66
Tortoise91521,516994953,06%1205,42
M5A1 Stuart4113,732274856,25%270,40
AMX 13 105 AM mle. 505346,942954850,00%605,28
Object 43091604,257614850,00%1481,77
T-345348,684114753,19%893,94
Progetto M40 mod. 65101712,285614734,04%1055,40
AMX ELC bis5284,513664751,06%836,32
AMX AC mle. 467712,765084645,65%808,95
Durchbruchswagen 24241,632284654,35%567,56
Wespe3216,732494553,33%757,44
Cruiser Mk. II2172,002244555,56%735,39
Marder 38T4332,732474551,11%743,09
T56 GMC3147,591704459,09%430,08
Birch Gun4231,412744472,73%861,20
VK 30.02 (M)6900,396094461,36%1806,81
S35 CA5570,584244344,19%1194,74
Panther7813,885564238,10%1158,98
Ikv 65 Alt II6787,195444245,24%1407,28
VK 45.02 (P) Ausf. B91757,297804257,14%1807,09
T404289,952284245,24%607,05
AT 25346,102804240,48%597,21
Jagdpanzer E 100101785,507414269,05%1283,06
Kranvagn101787,986644139,02%1147,75
Ikv 1035383,493964143,90%781,65
Lorraine 155 mle. 507575,734284146,34%542,44
Char Futur 4 91681,548234158,54%1604,51
StuG IV 5413,223734153,66%949,52
FV4005 Stage II101377,385114047,50%860,77
Pz.Kpfw. II2210,052903857,89%956,96
SMV CC-5671075,137283842,11%1339,89
AMX 13 F3 AM6789,296303860,53%1241,23
M2 Medium Tank3121,001633842,11%233,06
Škoda T 245401,864093740,54%1000,19
Leo7734,814163737,84%875,15
SU-182142,811673748,65%749,01
AMX 13 757739,786323740,54%1547,66
BZ-5871261,688963770,27%1863,84
SU-54256,722973658,33%579,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4271,392393652,78%765,37
M-II-Y71015,116843636,11%1047,12
B14179,572133540,00%242,30
Strv 746631,094983540,00%1029,63
Carro d'assalto P.887620,494183554,29%705,06
SDP 44 Burza6711,664513551,43%1161,12
Marder II3206,691673540,00%439,11
40TP Habicha6391,974483447,06%535,17
Type 2597 Chi-Ha3125,241553435,29%207,24
Ho-Ri 191416,035243441,18%940,05
Char Mle. 75 9951,095443438,24%1022,35
Cruiser Mk. III3102,211463345,45%270,03
T110E3101634,536853243,75%1085,91
Object 703 Version II 81207,006973243,75%1029,30
Pz.Sfl. IC 4489,813663243,75%1482,47
ShPTK-TVP 100 81454,817833250,00%1570,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,102003138,71%169,89
Ho-Ri 281473,456533138,71%1536,21
SU-263171,231493138,71%248,62
Crusader 5.5-in. SP7669,655403145,16%781,92
SFAC 105 81508,237183158,06%1373,23
A-205121,402113053,33%270,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,571583033,33%292,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E3213,872293056,67%628,56
Object 268 Version 4101652,006673046,67%1041,20
Ikv 723242,143182944,83%594,86
UDES 1691245,976552951,72%1206,38
Semovente M415367,902132944,83%614,53
Super Conqueror101367,317012948,28%875,01
T1 Cunningham1119,181582839,29%492,65
Strv m/425479,294592846,43%1154,79
T-284344,462572857,14%1139,90
Sexton II3160,791892846,43%517,22
Pz.Sfl. IVb4347,713302850,00%1031,57
T2 Medium Tank2117,591832755,56%558,71
CS-5991009,566302755,56%875,49
T-804249,672142733,33%783,87
FV224 Chopper71278,377822744,44%1553,26
T-29 3406,334182755,56%1590,67
M4A1 FL 10 6781,075392751,85%1256,64
M4A1 Sherman5440,233742642,31%990,38
AMX 404184,503602650,00%553,90
VK 30.02 (D)7759,125622646,15%1039,24
Bat.-Châtillon 25 t AP91316,155432642,31%1105,87
T-437763,236872684,62%1245,60
SU-122A5255,812822646,15%383,20
BT-74110,921362536,00%108,55
M2 Light280,841662552,00%181,07
TVP VTU Koncept8498,403592540,00%375,64
B.U.G.I.6765,525112544,00%1302,78
AMX 65 t8780,646332560,00%903,75
XM66F 81547,367222548,00%1583,72
T2071024,007102352,17%1432,53
Grant4346,092652334,78%998,14
14TP4171,393442352,17%509,00
50TP Tyszkiewicza91030,916522356,52%808,80
Comet7752,785972347,83%1044,60
Somua SAu 404232,911502326,09%376,36
Toro 91297,436822343,48%903,59
M374285,733062254,55%886,41
Renault UE 573150,821452245,45%269,90
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6690,645782254,55%1799,30
P26/404350,573752157,14%989,85
25TP KSUST II5297,383702157,14%611,34
Vz. 55101613,906742142,86%928,29
Vz. 44-17495,433892133,33%340,30
Type 63 81222,717672152,38%1147,60
D23159,301792045,00%431,19
T-463105,001342050,00%270,57
Vz. 68 Squall 8580,205132040,00%809,10
CS-4471172,378111968,42%1949,20
AMX 383156,742031957,89%458,84
Type 4 Ju-To71274,847681947,37%1764,69
Object 268102355,477721957,89%1748,48
T-703140,681701931,58%277,46
Obsidian 81327,427011942,11%1447,38
XM57 81374,846991947,37%1177,45
CS-52 LIS 81077,006471947,37%1119,25
AE Phase I 91453,327031942,11%1132,25
Type 97 Chi-Ha3151,561801861,11%469,83
SU-86749,615251855,56%977,43
T3 HMC2124,331231844,44%336,53
Matilda IV 5474,723511827,78%1115,47
FV4201 Chieftain Proto 91405,727591850,00%1151,70
M3 Stuart3112,351821747,06%256,25
LT vz. 352214,472381735,29%921,93
Renault FT171,531281752,94%268,11
T1 HMC2120,121371747,06%582,78
Lorraine 39L AM3178,822891764,71%614,22
Strv 103B101790,294791729,41%1144,76
M5 Stuart490,942141752,94%118,53
Type 3 Ho-Ni III5538,243921764,71%1215,64
Panther II8732,945391747,06%747,42
Object 705A101406,715921735,29%711,47
Type 5 Chi-Ri7661,945791662,50%963,80
P.435289,003061643,75%546,74
SU-76G FT4297,063431643,75%495,89
Mäuschen91168,135871631,25%699,37
BT-7 artillery 3187,942101637,50%458,16
Vickers Medium Mk. II2114,071341560,00%503,12
SU-76M4214,202251560,00%542,17
Universal Carrier 2-pdr2207,201451533,33%725,56
Loyd Gun Carriage2114,471511560,00%794,52
SU-2-122 5407,273631546,67%809,93
Vickers Medium Mk. III3198,792241478,57%845,09
Sav m/434205,503791471,43%564,87
Vickers Mk. E Type B294,691111353,85%264,25
Panzerjäger I2209,001851346,15%685,17
Maus101889,698171346,15%1294,18
LT vz. 383102,252501266,67%391,87
Lago4281,834921283,33%995,55
Sturmpanzer I Bison3163,331741241,67%398,49
Type 95 Heavy4350,004411266,67%1323,17
AT-12138,331631258,33%488,21
Cruiser Mk. I1143,081591250,00%608,07
G.Pz. Mk. VI (e)256,331181275,00%321,99
Panhard AMD 178B6138,672571225,00%90,32
Panhard AML Lynx 6x68309,755141258,33%431,00
ISU-122-2 81301,926051258,33%1285,24
D12139,552101145,45%490,38
M7 Priest3140,272291163,64%383,90
Škoda T 177696,825961145,45%1369,55
FV3046457,454021154,55%671,71
43 M. Toldi III 3188,002311172,73%988,52
Pz.Kpfw. 35 (t)2177,002001060,00%908,53
Renault FT 75 BS2169,101271030,00%836,06
M15/423224,401911040,00%443,35
Stuart I-IV3211,802701040,00%643,72
Type 4 Heavy9746,904681030,00%344,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,201671040,00%1,51
Object 283 9719,006271050,00%527,48
Škoda T 56 81206,706271050,00%1038,49
M22 Locust 3162,802561040,00%407,37
BT-22130,78162933,33%377,96
Konštrukta T-34/1007573,67377944,44%717,68
STA-18419,89366955,56%424,82
Leichttraktor184,8998922,22%159,86
DS PZInż5659,11500933,33%1461,87
VK 16.02 Leopard5188,56347933,33%364,84
Renault FT AC2147,22191966,67%581,38
Pz.Kpfw. I272,89210977,78%311,32
Archer5231,00250955,56%399,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3198,78234966,67%688,04
Bretagne Panther 6417,78348944,44%478,91
King Tiger (Captured) 7908,67586944,44%976,96
TKS z n.k.m. 20 mm 2220,75224837,50%1050,23
ST vz. 394272,88394862,50%853,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3230,50302850,00%915,44
M-III-Y8741,13571825,00%607,76
FV227 Conceiver8789,50573850,00%666,31
M24E2 Super Chaffee 6309,38382850,00%630,90
Alembic 81496,63664837,50%1434,56
Matilda Black Prince 5349,25427850,00%638,78
Großtraktor - Krupp 3177,75303850,00%534,77
Pz.Kpfw. II Ausf. D 295,38311862,50%395,40
Chi-Ni230,29149771,43%261,00
Type 95 Ha-Go2182,57225785,71%886,20
Type 98 Ke-Ni3107,4385714,29%180,48
T-262155,57169742,86%633,41
NC 70 Błyskawica10967,71568728,57%356,57
Type 95 Ji-Ro6451,29308742,86%516,81
Pz.Kpfw. VII101420,71524728,57%638,33
Type 64 6600,57393742,86%1232,28
122 TM 81088,00663757,14%1224,39
M22165,50226650,00%654,37
T-34-28520,0024860,00%352,00
Pz.Kpfw. III/IV5229,00263616,67%340,72
T-602114,67236650,00%347,26
Pawlack Tank6323,67489666,67%466,13
GSOR the TANK 91024,67788683,33%974,80
Tiger-Maus 91313,33542616,67%744,23
Object 752 91854,00777633,33%1208,50
T-127 3228,83184616,67%625,90
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5382,50277616,67%635,10
KV-4 KTTS 8957,17801683,33%989,02
T-116 3295,00392580,00%1539,83
EMIL 1951 81583,40718540,00%1361,39
Sexton I 333,804650,00%0,00
Light Mk. VIC 2141,20215540,00%551,71
Valiant 5473,00402520,00%713,47
Somua SM 81996,00769560,00%2540,55
Super Hellcat 7993,00372540,00%1404,36
Strv m/40L381,50228450,00%105,44
T92 HMC101090,00785475,00%958,91
BZ-1668801,25419425,00%652,10
Leopard Prototyp A9788,00640475,00%689,29
T57 Heavy101661,00600425,00%1114,83
Waffenträger auf E 10010766,25300425,00%187,18
AM 39 Gendron-Somua 2179,00248425,00%504,94
T-50-2 6392,25341425,00%697,62
L-60 2204,00272450,00%1117,03
VK 75.01 (K) 81642,25885475,00%1799,13
Sherman VC Firefly 6530,25544475,00%905,65
Turtle Mk. I 8623,508164100,00%574,33
Fantôme 91778,5028640,00%1231,16
Vickers Medium Mk. I138,67119366,67%224,10
Renault Otsu166,00133333,33%35,42
Hotchkiss H352236,33354366,67%1183,28
7TP2174,33323333,33%482,05
MS-11108,33190333,33%344,43
Type 3 Ju-Nu6821,33701366,67%1088,28
M53/M559842,67419333,33%471,87
KV-1SA 5845,67693333,33%2062,11
M-IV-Y 81068,67619333,33%913,28
AMR 35 2129,67197366,67%576,59
Rheinmetall Skorpion G 81316,33508366,67%1530,90
Pz.Kpfw. T 25 5329,3319930,00%521,42
AMX 13 (FL 11) 5244,00325333,33%457,26
Kolohousenka1216,50259250,00%1257,56
Fiat 30001256,00374250,00%1435,71
M14/412213,502752100,00%828,44
Renault NC-311119,00105250,00%469,24
Pvlvv fm/422105,50299250,00%324,88
T-26G FT2139,002252100,00%506,76
Object 277102685,5034320,00%1861,10
MKA 2326,00369250,00%1277,09
Type 3 Chi-Nu Kai 5246,50227250,00%475,67
TOG II* 6717,50449250,00%1239,75
Dicker Max 6948,50461250,00%1455,28
ISU-122S 7893,50661250,00%1247,75
TS-5 81532,50836250,00%1351,18
WZ-120-1G FT 81340,50451250,00%1130,00
Strv fm/211257,005671100,00%1757,77
Strv m/382154,006241100,00%727,42
4TP1130,003711100,00%681,85
FCM 36 Pak 40 3369,005941100,00%1130,99
Type 97 Te-Ke 2265,0022610,00%1029,95
Type 91 Heavy30,003610,00%0,00
SDP 60 Gonkiewicza91869,0067210,00%1585,28
SDP 57 Gowika72759,00102010,00%3650,06
KV-1 shielded 5829,0070410,00%1588,47
Lorraine 50 t 9762,0018110,00%361,17
SU-130PM 8516,0016810,00%176,77
Lago M38 3724,0043410,00%1589,86
T-45 2324,008131100,00%2104,53
Matilda LVT 4278,006961100,00%617,70
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3270,0013510,00%463,79
M3 Light 3166,0013810,00%538,85
T1E6 225,009510,00%0,00
AMX ELC 901 6723,007461100,00%1756,09
Excalibur 6586,0038310,00%644,21
Bat.-Châtillon Bourrasque 81067,0018410,00%786,97
M4A1 Revalorisé 8413,008691100,00%439,65
SU-100I 5927,006541100,00%1491,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 18.1.2015
Lähti: 11.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.4.2016
Lähti: 3.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.4.2015
Lähti: 8.7.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 1.11.2015
Lähti: 30.1.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.6.2016
Lähti: 2.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.10.2016
Lähti: 14.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.9.2017
Lähti: 17.9.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.9.2017
Lähti: 24.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.1.2019
Lähti: 15.5.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.10.2014