marojko

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja550603090470
Ø Taso6,559,379,098,40
Voitot2572246,72%1240,00%4145,56%21645,96%
Häviöitä2864352,02%1860,00%4651,11%24652,34%
Tasapelejä6951,26%00,00%33,33%81,70%
Taisteluja selvitty1447826,29%826,67%2426,67%14631,06%
Vaunuja tuhottu283400,51180,60440,492840,60
Tuhoamissuhde0,700,820,670,88
Vaunuja havaittu393230,71401,331181,314250,90
Vahinkoa aiheutettu564,03805,63736,47912,53
Valtauspisteitä401260,73441,47610,682900,62
Puolustuspisteitä224610,4100,0000,001120,24
Kokemus387,06618,40638,27660,51
WN7658,89570,72589,46720,35
WN8668,01671,03630,80830,15
Yhteensä
Taisteluja55060
Ø Taso6,55
Voitot2572246,72%
Häviöitä2864352,02%
Tasapelejä6951,26%
Taisteluja selvitty1447826,29%
Vaunuja tuhottu283400,51
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu393230,71
Vahinkoa aiheutettu564,03
Valtauspisteitä401260,73
Puolustuspisteitä224610,41
Kokemus387,06
WN7658,89
WN8668,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja30
Ø Taso9,37
Voitot1240,00%
Häviöitä1860,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty826,67%
Vaunuja tuhottu180,60
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu401,33
Vahinkoa aiheutettu805,63
Valtauspisteitä441,47
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus618,40
WN7570,72
WN8671,03
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja90
Ø Taso9,09
Voitot4145,56%
Häviöitä4651,11%
Tasapelejä33,33%
Taisteluja selvitty2426,67%
Vaunuja tuhottu440,49
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1181,31
Vahinkoa aiheutettu736,47
Valtauspisteitä610,68
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus638,27
WN7589,46
WN8630,80
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja470
Ø Taso8,40
Voitot21645,96%
Häviöitä24652,34%
Tasapelejä81,70%
Taisteluja selvitty14631,06%
Vaunuja tuhottu2840,60
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu4250,90
Vahinkoa aiheutettu912,53
Valtauspisteitä2900,62
Puolustuspisteitä1120,24
Kokemus660,51
WN7720,35
WN8830,15
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot333,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä666,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty111,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu111,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu453,110,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus249,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot333,33%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu50,56
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu111,22
Vahinkoa aiheutettu453,11
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus249,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja187000
Voitot6132,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12667,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6434,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu510,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu1310,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu593,740,000,000,00
Valtauspisteitä3221,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11346,0600,0000,0000,00
Kokemus339,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja187
Voitot6132,62%
Häviöitä12667,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6434,22%
Vaunuja tuhottu510,27
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu1310,70
Vahinkoa aiheutettu593,74
Valtauspisteitä3221,72
Puolustuspisteitä11346,06
Kokemus339,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1246000
Voitot59847,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä64852,01%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty46237,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6610,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu6400,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.113,040,000,000,00
Valtauspisteitä37903,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä41033,2900,0000,0000,00
Kokemus652,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1246
Voitot59847,99%
Häviöitä64852,01%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty46237,08%
Vaunuja tuhottu6610,53
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu6400,51
Vahinkoa aiheutettu1.113,04
Valtauspisteitä37903,04
Puolustuspisteitä41033,29
Kokemus652,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32000
Voitot1340,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1959,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty618,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu220,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.547,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus718,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja32
Voitot1340,63%
Häviöitä1959,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty618,75%
Vaunuja tuhottu220,69
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu220,69
Vahinkoa aiheutettu1.547,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus718,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (400)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Tiger I7695,12433164250,00%774,17
Tiger II8698,43412122548,41%616,42
MT-256348,50339106145,33%875,74
Cromwell6375,2333499948,95%574,69
E 100101099,9848893644,02%628,42
E 759831,9042193342,98%519,56
VK 30.01 (H)5316,7226180447,89%617,17
KV-856618,7340074651,34%943,96
KV-26501,0635771248,03%704,84
T-34-856563,2839569945,64%986,96
FV2078663,9842066345,55%576,75
T328708,4546963345,34%608,38
VK 16.02 Leopard5184,1624958344,60%388,18
Pz.Kpfw. III/IV5191,6522258348,54%345,89
VK 30.01 (P)6670,2844457350,79%1048,90
LTTB8426,6941557148,16%583,42
Centurion Mk. 7/19747,2637457041,40%449,43
T-45 2157,6221056045,71%639,85
IS7711,9446553451,50%841,98
Centurion Action X10929,7445652742,69%505,61
T376380,9136450453,57%978,89
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6376,0838848849,80%825,08
T-50-2 6376,5638147446,41%889,02
M66455,8429746146,20%528,51
T-345208,5222644450,23%396,89
Comet7358,0231742946,15%354,53
VK 30.01 (D)6274,1227742648,83%334,83
Centurion Mk. I8478,9633339945,36%379,15
Strv 746545,4839539648,74%881,91
T-1506739,2144939348,09%1189,31
IS-38881,5551139048,72%826,35
T297613,3335538146,19%572,54
T-29 3271,8027337751,72%958,81
Škoda T 256428,0334637643,35%613,26
L-60 287,0819137146,36%299,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4271,1730136751,50%888,10
Sturer Emil7385,6224436638,25%242,61
A-447695,5547836547,95%986,25
ARL 446589,7137935645,22%894,14
IS-2 shielded 7728,2646835650,28%778,05
Spähpanzer SP I C7383,5731733744,81%554,20
KV-37805,9549632448,77%898,99
Type 5 Chi-Ri7530,0841831046,13%615,89
Caernarvon8820,5053230846,75%739,77
Crusader 5.5-in. SP7518,5627130240,07%548,52
Char Futur 4 91081,1153929844,63%787,07
Panhard AMD 178B6319,0932629544,41%730,27
Nashorn6266,8521628740,07%189,92
M4A1 Sherman5164,2421628543,51%191,11
P.43 bis6555,8740427749,82%956,83
IS-7101443,4468127742,96%942,56
T-62A10911,3146927741,52%504,74
Type 619898,9947526939,03%615,95
SU-1006368,0525626145,98%446,09
59-166403,8836925847,29%1014,32
AMX 12 t6453,3339425750,97%1135,17
TNH 105/10008837,4150724945,78%826,32
Super Hellcat 7565,0839224649,19%663,29
Type 586512,2241424551,84%899,83
Object 140101216,1556224548,57%842,59
UDES 038575,1638223842,02%387,18
AE Phase I 9960,1151423644,49%637,62
O-I6646,6442922945,41%969,65
B.U.G.I.6559,3839622850,44%850,88
Ikv 90 Typ B7420,4326822340,81%359,65
Pz.Kpfw. II Luchs4312,2335422347,98%1106,97
FV230 Canopener101348,6571822241,89%746,96
SU-100M17468,1430322147,06%443,61
T-109933,4149722141,18%634,23
Object 2579915,5252022145,70%681,10
Semovente M43 Bassotto6611,7433821843,58%827,75
T-448644,2942521738,25%567,42
Matilda4460,9831221151,18%1207,46
AMX 50 B101336,1765121040,48%764,77
Ferdinand8778,5641120939,71%545,86
T110E5101385,9172520945,93%885,35
40TP Habicha6631,1841020749,28%1098,28
AT 86368,0328820547,32%445,66
STA-18541,4042520143,28%475,28
M5 Stuart4249,2630819847,98%604,41
M10 RBFM 5469,7836119845,96%763,43
BZ-75101342,0675819750,25%830,11
SU-855170,6417619545,13%164,69
AMX M4 mle. 457696,9248219444,33%744,80
DBV-152 101546,5161418845,21%856,87
A46 6324,4338918854,79%898,30
VK 36.01 (H)6291,3327218644,09%260,47
AMX 50 1008751,7946118544,86%629,39
T-549675,7745318342,08%425,82
MKA 2218,8026318343,72%739,26
Bat.-Châtillon 12 t8436,1742318243,96%552,57
Panther7424,6033918150,83%498,95
Konštrukta T-34/1007548,0747118153,59%753,65
M24E2 Super Chaffee 6319,8638617745,20%719,81
WZ-131G FT6556,0234917645,45%802,60
M18 Hellcat6502,2636417652,84%750,52
Object 268 Version V 101201,2254817544,57%636,83
Churchill Gun Carrier6343,5925517447,13%415,61
Bat.-Châtillon 25 t101311,8764117342,20%830,41
Type T-345238,1823917248,84%484,43
M60 101032,9256316946,75%652,21
KV-15348,3227216844,05%526,24
AMX 65 t8642,1944816844,64%519,65
Carro d'assalto P.887871,0847316641,57%1014,19
Crusader6134,9920016347,85%191,00
Pz.Sfl. IVc5147,9318116345,40%118,82
Object 777 Version II 91066,6454416343,56%763,33
Type 4 Chi-To6292,0524816243,21%327,59
Object 252U 81063,0266016141,61%889,46
M4A3E2 Sherman Jumbo6359,9328716036,88%437,14
P.435297,7927515951,57%684,80
Vz. 44-17763,5147115842,41%772,99
E 65 Zwilling 81160,1778015747,13%861,47
113 Beijing Opera 101207,2854815443,51%749,17
Leo7579,9645115354,90%778,23
CS-63101285,7468715244,08%790,41
FV215b 101006,9749915143,05%556,75
Kunze Panzer 9911,9146215038,67%590,05
StuG IV 5298,8925515044,67%545,84
WZ-1317455,0241514647,26%745,81
FV3046387,1224214651,37%549,06
Ikv 65 Alt II6343,3525214247,89%429,69
TVP VTU Koncept8635,8641513941,01%569,67
M36 Jackson6621,6037813850,72%917,69
VK 28.016180,6823713839,86%227,60
Pawlack Tank6594,6141413749,64%805,49
Churchill I5347,8129213648,53%590,05
Object 277101534,8363113648,53%1042,40
T1 Heavy5152,7421713544,44%70,73
A-20558,7816113441,79%33,22
O-I Experimental5315,5128913450,00%423,88
Renault G15203,9820913141,98%290,27
Škoda T 245213,2120413039,23%323,42
SMV CC-567713,4948913046,15%831,15
Vz. 64 Blesk8562,6062812948,84%760,05
45TP Habicha7705,7345912748,03%766,48
Grille5383,0429812758,27%762,90
KV-1S6375,1631912752,76%567,79
AMX 13 757494,7542712250,82%945,22
Archer5194,7118912243,44%194,93
121B 10953,5551012244,26%542,77
T6 Medium4409,4731312147,93%880,47
Pz.Kpfw. II2128,4318112044,17%336,63
T675263,4822712047,50%388,26
TOG II* 6659,7943312048,33%963,10
53TP Markowskiego8855,5364511947,06%776,44
Bishop5191,9017011941,18%155,92
Durchbruchswagen 24126,5016311942,86%114,58
T-34 with L-11 4288,8732811940,34%766,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2150,0824811854,24%795,17
M3 Lee481,0514811850,00%105,18
Tiger (P)7921,7067411853,39%1179,08
T-116 3223,0426211849,15%909,25
BZ-587667,7047911650,86%705,87
KV-1SA 5544,2551611550,43%1096,98
Progetto CC55 mod. 548939,8456211245,54%859,55
Churchill VII6408,6231511247,32%508,64
Valentine3313,3726111253,57%1128,04
Cobra 9738,9653511243,75%429,21
VK 30.02 (M)6384,9129911040,00%478,30
T803111425,6477511045,45%796,51
KR-1111504,9279110841,67%756,74
AMX AC mle. 467565,9237910746,73%609,25
BT-7 artillery 3271,5332910751,40%998,32
AT 25175,1418710538,10%137,30
60TP Lewandowskiego101460,3775410450,96%944,15
Carro da Combattimento 45 t 101391,9471310445,19%850,03
Pz.Kpfw. II Ausf. G3176,1719610345,63%527,35
M-II-Y7868,5162810358,25%1133,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4177,7418110248,04%285,63
14TP4143,8922710250,98%384,30
Type 5 Heavy101500,6577610147,52%836,14
VK 30.02 (D)7408,7838210149,50%448,82
Ikv 1035225,582149945,45%337,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5235,512259847,96%430,24
Ares 859895,226659839,80%556,66
B14348,623059748,45%877,25
Panhard AML Lynx 6x68481,025959748,45%706,79
IS-2-II8683,165939742,27%577,98
SU-86517,493539645,83%543,40
Valiant 5355,244239552,63%649,23
Strv m/425240,222149444,68%420,02
Type 71101501,767479344,09%844,55
S35 CA5414,132599347,31%712,30
Type 3 Chi-Nu5190,262159153,85%389,32
Covenanter5123,312069051,11%244,17
SDP 58 Kilana8965,196199046,67%845,65
M4A3E8 Sherman6312,652728942,70%355,60
AMX ELC bis5199,782258752,87%528,95
Type 6891237,528008654,65%993,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,311478538,82%0,11
60G FT5338,822128441,67%494,59
Pz.Sfl. IC 4309,922778336,14%677,25
Ares 758829,556618239,02%717,63
T959997,017078055,00%667,26
AMX 50 Foch (155) 101302,856668057,50%872,35
M5A1 Stuart4123,561857943,04%187,81
Vz. 60S Dravec 101255,297287945,57%629,88
M24 Chaffee5230,492697956,96%711,73
StuG III Ausf. G5275,192307843,59%413,52
M4A3(76)W Sherman 6603,315247843,59%829,85
AMX 105 AM mle. 474156,831617742,86%301,91
K-91-PT 9884,215247744,16%568,87
Type 5781037,727377652,63%977,41
Marder 38T4146,511677639,47%103,87
SU-76G FT4295,122137548,00%507,36
Sherman III5316,512707548,00%693,45
Marder II3161,281647450,00%337,36
T28 Concept 7705,925277452,70%882,79
BT-7475,231297345,21%61,67
T-54 ltwt.9744,446477342,47%913,21
BZ-1668650,784997233,33%439,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5441,264146852,94%980,59
Cruiser Mk. III3141,811566747,76%489,15
Somua SAu 404144,751586746,27%183,20
Pz.Kpfw. 5581283,558066747,76%1127,27
Type 5 Ke-Ho4138,771846653,03%301,12
Ares 90101123,846946445,31%630,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E371,711446353,97%137,35
Vickers Medium Mk. I156,921136154,10%159,62
Type 4 Heavy91284,057236144,26%974,47
SU-85B4224,162036145,90%392,74
ARL V396389,433106050,00%529,18
ELC EVEN 90 8476,776216045,00%738,63
Leichttraktor138,23875742,11%13,70
Sexton II372,35885724,56%28,09
Lorraine 40 t 8862,256005642,86%781,90
T404232,641835534,55%361,90
Valentine AT4206,932015552,73%443,14
Cavalier5378,643325547,27%786,38
Windhund 8700,935615550,91%568,39
SU-54178,311865446,30%252,11
AMR 35 2171,131875431,48%589,97
T-100 LT10752,347375350,94%770,61
SU-76M4112,591455145,10%95,37
Mitsu 1085575,364055050,00%911,13
Hotchkiss EBR7577,665825042,00%1086,32
AMX 13 (FL 11) 5388,064225040,00%1122,64
43 M. Toldi III 3236,463615058,00%1200,43
25TP KSUST II5264,882344948,98%494,29
AMX 50 12091016,556944953,06%847,22
Type 4 Ju-To7800,026354948,98%855,87
T2 Medium Tank2113,561414845,83%390,42
M1039770,176474850,00%533,15
Somua S353144,172174856,25%283,06
VK 20.01 (D)4141,812304845,83%227,67
Char de transition 6748,355234852,08%1180,86
Grant4201,042014746,81%472,58
Birch Gun4233,831894753,19%737,23
LPT-67 Šelma9549,416604647,83%605,82
Cruiser Mk. II2411,372764656,52%2125,49
50TP Tyszkiewicza91154,407394553,33%898,04
Type 95 Heavy4257,072274537,78%681,16
Gabler’s Destroyer 5347,875154546,67%938,01
MS-1145,95914450,00%77,53
M7 Priest3215,111844454,55%578,93
Škoda T 177437,254854436,36%643,11
WZ-111 Alpine Tiger 81332,028174445,45%1426,01
AMX 404135,161924344,19%310,62
T2881010,847284353,49%967,75
SU-122A5254,722194358,14%490,92
BDR G1 B5296,862444245,24%376,78
M4A3E8 Thunderbolt VII 6670,507014261,90%1177,43
Sturmpanzer II4312,492224141,46%863,73
Alecto4233,592284146,34%500,39
T82 HMC4221,681834153,66%624,96
AEC Armoured Car5566,934014146,34%1206,65
Excalibur 6651,203924134,15%733,80
Durendal 101220,515614131,71%533,75
T-284171,501894042,50%291,31
AT 77686,155504050,00%745,17
Sav m/434133,051753946,15%153,54
M2 Medium Tank3132,411823946,15%323,04
BZ-6891040,237253951,28%797,94
M8A14171,362073946,15%249,80
Type 97 Te-Ke 2247,873593860,53%1283,80
SDP 44 Burza6505,534643852,63%764,68
Type 3 Ju-Nu6971,747613857,89%1374,18
BT-53288,212303855,26%580,10
Black Prince II 7653,586113647,22%659,19
SARL 424175,462193554,29%462,66
LTP 395,061453568,57%430,12
ST vz. 394148,972173458,82%381,64
BT-22123,561283435,29%340,08
Type 2597 Chi-Ha3146,411853452,94%419,78
Lago4246,002203339,39%531,95
M3 Stuart3128,321773141,94%295,72
LT vz. 38392,611053132,26%91,44
Churchill Crocodile 6736,036713154,84%961,58
SDP 57 Gowika7534,205233046,67%549,95
BZ-58-2 91296,277493050,00%940,35
M4A1 FL 10 6698,935613040,00%937,85
DS PZInż5288,182722867,86%627,84
Renault UE 57368,461152835,71%0,27
T1 Cunningham150,56842748,15%96,18
Renault FT153,44882740,74%44,15
Ikv 723172,421752642,31%307,20
Cruiser Mk. IV4215,882272657,69%652,24
Convert. Medium Tank T3 3294,043562650,00%821,75
Type 98 Ke-Ni3101,281822556,00%310,51
Wespe3133,641262536,00%217,89
Semovente M415208,422392437,50%164,87
FV224 Chopper7991,796892441,67%1002,58
Lago M38 3500,584022437,50%1152,14
VK 45.03 7980,467032450,00%1094,34
P26/404259,482732365,22%732,26
Type 97 Chi-Ha3171,431922343,48%380,07
M10 Wolverine5223,831612326,09%220,26
M24 Chaffee No. 594 5519,355202347,83%1211,93
Type 91 Heavy3219,452602277,27%866,82
M3G FT3114,951172236,36%68,95
Lorraine 39L AM3143,901512152,38%369,72
AMX 38378,101572138,10%0,00
D23144,301992050,00%404,32
T-463111,952162070,00%470,59
T56 GMC3121,551622045,00%195,36
LT vz. 352128,421441952,63%484,46
Renault NC-31145,95811952,63%108,31
Vickers Medium Mk. III3123,791381926,32%226,01
Fantôme 9821,116311952,63%653,80
Hotchkiss H35285,781371844,44%163,17
T25 AT7654,334691833,33%589,32
M15/423215,242001747,06%490,96
T-703221,712171758,82%766,20
SU-263162,692001650,00%320,36
M16/43 Sahariano 3423,564431662,50%1294,26
Panther/M10 7696,637911668,75%1109,32
T26E3 Eagle 7 7793,636701656,25%1008,18
D1246,13931533,33%0,00
Loyd Gun Carriage230,87791553,33%123,25
Tiger 131 6961,338511560,00%1674,85
O-Ho8928,576661442,86%769,08
Pz.Kpfw. 38 (t)3107,081811353,85%238,80
Type 95 Ha-Go2115,331581241,67%311,75
Stuart I-IV3116,501761233,33%217,92
SDP 40 Zadymka5377,083471258,33%690,00
Pz.Sfl. IVb4159,001261233,33%217,30
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8656,334021241,67%586,00
Panzerjäger I2118,361471154,55%340,83
Strv m/40L3148,902181060,00%469,10
T-505181,403111070,00%599,84
Saryuda 9469,004661030,00%72,10
AMX ELC 901 6383,503991020,00%692,86
T-262111,11111933,33%312,10
M14/41299,63138837,50%103,26
AT-12106,50129862,50%366,45
T-26G FT2119,25108837,50%158,37
Vickers Medium Mk. II2118,00120757,14%466,73
Type 1 Chi-He487,14161757,14%167,33
P.43 ter7749,29349728,57%876,71
Cruiser Mk. I166,71125771,43%332,57
IS-6 8595,29541757,14%506,27
Strv S1 8680,86316728,57%386,50
Chi-Ni218,67139666,67%228,77
Renault Otsu190,83134616,67%162,60
10TP3125,17213666,67%490,86
Panzerwagen 39 3192,00251616,67%499,24
Renault FT AC278,67193666,67%271,77
Pz.Kpfw. I256,17133650,00%111,42
T-60256,83126650,00%71,62
Renault R35267,6796616,67%35,24
FV227 Conceiver8686,83879683,33%726,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 220,8391616,67%0,36
T78 61238,50713650,00%1648,02
Kolohousenka185,40152560,00%338,03
Strv m/38219,80134580,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)255,20123540,00%16,58
7TP296,80212580,00%367,82
FCM 362114,80151560,00%433,29
T-804142,00248580,00%532,71
M4-85 5370,60477540,00%566,75
Renault FT 75 BS248,75131450,00%97,62
M2 Light293,25186450,00%207,39
Vickers Mk. E Type B2114,75182450,00%347,10
SU-18290,00140475,00%550,92
O-Ni71053,5010434100,00%1468,94
Achilles6837,75365450,00%1328,94
SU-100Y 6549,25458475,00%916,13
Light Mk. VIC 28,50129475,00%262,31
T7 Combat Car 212,25101450,00%111,42
Chi-Go 71522,75795450,00%1775,18
M2261,33181366,67%248,62
Pvlvv fm/422136,33158366,67%586,78
Type 89 I-Go/Chi-Ro2137,67289366,67%557,35
Universal Carrier 2-pdr222,33113366,67%222,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,004623100,00%1012,16
StuG III Ausf. B4572,6717830,00%1255,44
Strv fm/2110,0053250,00%77,53
4TP1112,00181250,00%379,91
T1 HMC280,50222250,00%306,74
T3E2 Medium Tank 3113,00335250,00%302,80
Chrysler K 8540,006722100,00%585,54
Straussler V–4/40 3537,00472250,00%2217,30
Fiat 30001275,003661100,00%1964,94
L6/402168,003231100,00%636,16
T3 HMC20,00921100,00%261,00
FV229 Contender9276,0019710,00%0,00
KV-220-2 5828,006801100,00%1927,79
FCM 2C 3782,0047110,00%2401,76
WZ-120-1G FT 82039,009151100,00%3045,88

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.4.2025
Lähti: 14.1.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.2.2025
Lähti: 22.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.11.2021
Lähti: 27.1.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.11.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2014
Lähti: 6.11.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2014
Lähti: 6.11.2021