markes81

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja242570141492
Ø Taso7,430,008,668,23
Voitot1171948,31%00,00%6445,39%23447,56%
Häviöitä1223150,42%00,00%7553,19%24650,00%
Tasapelejä3071,27%00,00%21,42%122,44%
Taisteluja selvitty563123,21%00,00%3826,95%11723,78%
Vaunuja tuhottu150280,6200,00680,482840,58
Tuhoamissuhde0,810,000,660,76
Vaunuja havaittu301881,2400,002231,588251,68
Vahinkoa aiheutettu862,060,00913,99930,83
Valtauspisteitä191230,7900,002872,044590,93
Puolustuspisteitä71240,2900,0000,00260,05
Kokemus435,230,00472,04501,66
WN7867,570,00698,47831,27
WN81028,550,00898,131032,02
Yhteensä
Taisteluja24257
Ø Taso7,43
Voitot1171948,31%
Häviöitä1223150,42%
Tasapelejä3071,27%
Taisteluja selvitty563123,21%
Vaunuja tuhottu150280,62
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu301881,24
Vahinkoa aiheutettu862,06
Valtauspisteitä191230,79
Puolustuspisteitä71240,29
Kokemus435,23
WN7867,57
WN81028,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja141
Ø Taso8,66
Voitot6445,39%
Häviöitä7553,19%
Tasapelejä21,42%
Taisteluja selvitty3826,95%
Vaunuja tuhottu680,48
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu2231,58
Vahinkoa aiheutettu913,99
Valtauspisteitä2872,04
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus472,04
WN7698,47
WN8898,13
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja492
Ø Taso8,23
Voitot23447,56%
Häviöitä24650,00%
Tasapelejä122,44%
Taisteluja selvitty11723,78%
Vaunuja tuhottu2840,58
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu8251,68
Vahinkoa aiheutettu930,83
Valtauspisteitä4590,93
Puolustuspisteitä260,05
Kokemus501,66
WN7831,27
WN81032,02
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot1756,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1343,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1653,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,710,000,000,00
Vaunuja havaittu331,1000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.382,230,000,000,00
Valtauspisteitä130,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä331,1000,0000,0000,00
Kokemus538,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot1756,67%
Häviöitä1343,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1653,33%
Vaunuja tuhottu240,80
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu331,10
Vahinkoa aiheutettu1.382,23
Valtauspisteitä130,43
Puolustuspisteitä331,10
Kokemus538,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu216,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus336,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu216,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus336,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu665,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus236,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu665,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus236,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot936,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1664,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty520,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu230,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.074,160,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä522,0800,0000,0000,00
Kokemus367,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot936,00%
Häviöitä1664,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty520,00%
Vaunuja tuhottu160,64
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu230,92
Vahinkoa aiheutettu1.074,16
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä522,08
Kokemus367,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot222,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä777,78%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty111,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu91,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu664,890,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus265,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot222,22%
Häviöitä777,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu40,44
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu91,00
Vahinkoa aiheutettu664,89
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus265,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot2047,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2252,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1740,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu471,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.433,550,000,000,00
Valtauspisteitä210,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1483,5200,0000,0000,00
Kokemus420,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot2047,62%
Häviöitä2252,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1740,48%
Vaunuja tuhottu240,57
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu471,12
Vahinkoa aiheutettu1.433,55
Valtauspisteitä210,50
Puolustuspisteitä1483,52
Kokemus420,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (162)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-7101766,93531123447,16%1399,07
T-1091316,7647398149,34%1253,26
Bat.-Châtillon 25 t AP91074,8444682047,07%957,53
KV-856664,2237475650,13%1107,15
T-549826,3943571244,80%636,61
T2971249,1257665752,21%1808,73
P.44 Pantera8800,5043256043,21%814,47
IS-38883,1241352345,51%858,09
AMX 13 909750,6750850450,99%1072,88
Bat.-Châtillon 25 t101384,9656945447,14%1022,53
LPT-67 Šelma9954,7549045442,07%1165,68
T-448579,8538942645,54%564,54
T-50-2 6315,6938842348,46%687,63
Ferdinand81454,4851142151,07%1683,52
Rheinmetall Panzerwagen10792,3349738142,52%661,95
Emil II91356,4857036152,35%1138,99
IS7698,8237434945,56%780,57
Jagdtiger91808,3054434548,99%1647,06
Super Hellcat 7732,9842434248,54%962,50
AMX 13 757516,9942434050,88%985,30
Spähpanzer Ru 2519636,1661732345,82%752,52
T28 Prototype8735,7936431841,51%546,63
Prototipo Standard B91290,6068831649,37%1077,63
Jagdpanzer E 100101776,2951031446,82%1223,41
Tiger I7577,4134531346,01%559,48
Waffenträger auf Pz. IV91487,9056930349,17%1198,06
Hummel6912,9833129750,17%1435,92
StuG III Ausf. G5304,7122229151,55%588,24
Leo7704,9743728746,69%983,07
HWK 128598,2943528646,50%876,01
M10391397,1753727446,72%1217,35
Emil I8994,3949826249,62%1013,10
SU-100Y 6694,7140025448,03%1089,21
P.43 ter7636,5439125347,43%827,21
Vz. 64 Blesk8889,6154823650,00%1445,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G3285,1630723256,47%1367,61
M10 Wolverine5384,9126423151,95%802,44
AMX ELC bis5283,0330922853,95%847,72
Tiger II8741,6938522645,58%652,61
VK 36.01 (H)6475,2031821946,12%674,82
T25/27897,2445921746,08%1226,47
Jagdpanther7909,3348221551,63%1219,81
Jagdpanzer IV6301,5323821249,06%373,19
M18 Hellcat6473,2425821141,23%607,09
KV-15380,0030421052,38%722,91
Ares 7581175,0660320351,23%1364,35
M66607,9636319853,54%869,38
T328805,6745418448,37%751,14
Ares 8591295,7157518443,48%1082,60
M-V-Y101556,3368216947,93%1022,80
T-437814,7745016446,34%1313,39
G.W. Panther7637,1043616458,54%739,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5215,3220316247,53%389,60
P.43 bis6592,2041816149,69%1023,97
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6395,4147015756,05%918,20
Sturer Emil7591,7534115043,33%622,52
T-34-2G FT7845,0342514544,14%1024,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4155,4514514242,96%179,33
VK 28.016351,4333214149,65%895,44
Strv 746549,9735213852,17%916,03
T-345294,0127013552,59%718,84
T2071005,7349512855,47%1534,02
Grille5526,5424012551,20%1145,14
Hotchkiss EBR7592,2252912455,65%1364,70
Rhm.-Borsig Waffenträger81176,3760211745,30%1057,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,7317411650,86%100,94
Spähpanzer SP I C7576,2646111446,49%1019,91
Black Prince7841,1655511350,44%1136,61
AT 25507,7738410852,78%1367,33
AMX 12 t6371,2640410758,88%967,31
T1 Heavy5343,0528210056,00%591,59
FV224 Chopper71203,127129858,16%1620,69
T-34-856514,033009537,89%750,96
Škoda T 177627,316039046,67%1201,30
WZ-111-1G FT81186,215578644,19%1246,44
WZ-131G FT6575,063628444,05%762,73
Panhard AML Lynx 6x68569,135198451,19%903,73
Churchill VII6819,145628346,99%1441,81
M4A3E8 Sherman6904,224638248,78%1867,04
AMX 13 F3 AM6718,603648132,10%870,27
P.435259,002407847,44%489,20
Pz.Kpfw. 38 (t)375,631357847,44%67,72
T404320,202187448,65%747,56
60G FT5417,942557136,62%701,87
VK 16.02 Leopard5321,992716852,94%989,66
AMX 50 Foch (155) 101233,844266844,12%698,38
Panhard AMD 178B6399,294066844,12%1061,50
KV-137530,223786746,27%744,78
FV227 Conceiver8961,027266650,00%941,23
Sturmpanzer II4309,941696442,19%1020,47
M3 Lee4201,192126353,97%640,00
A-20589,191666248,39%108,79
Churchill I5581,023926259,68%1366,03
T-1506421,273095651,79%571,73
Škoda T 256739,426785056,00%1542,75
Lorraine 155 mle. 507625,363935040,00%518,84
AMX 13 105 AM mle. 505315,312694862,50%626,74
T-284225,662484765,96%732,41
AMX 404130,451804742,55%254,76
Pz.Kpfw. II Luchs4374,573714757,45%1543,37
Strv m/425320,442724551,11%674,36
G.W. Tiger (P)8919,445294551,11%958,36
M24E2 Super Chaffee 6218,873034542,22%334,69
BZ-75101326,885274136,59%708,11
Cruiser Mk. IV4371,382594040,00%1022,97
M127749,605024037,50%738,03
Nashorn6663,384133964,10%1146,54
Leichttraktor141,971203852,63%106,07
BT-7462,111233762,16%215,30
Carro d'assalto P.8871096,467333759,46%1458,33
Škoda T 245479,814322748,15%1250,44
P26/404445,073052762,96%1260,60
Alecto4211,302202766,67%581,31
M446544,455002254,55%871,65
M4A1 Sherman5646,253832035,00%1769,67
T56 GMC3146,901762055,00%395,62
Vz. 60S Dravec 101642,255262045,00%854,82
M2 Medium Tank3151,051501936,84%321,57
T-46367,001361844,44%53,90
Pz.Kpfw. 35 (t)257,061231747,06%88,60
BT-2247,711091752,94%111,22
Sturmpanzer I Bison3168,181291747,06%420,93
M8A14516,733501566,67%1456,09
AMX 38366,711561457,14%156,12
BZ-6891614,795411450,00%1213,06
Universal Carrier 2-pdr2137,691251338,46%365,39
AT 86316,542491338,46%296,62
Fantôme 9607,004181346,15%374,12
Matilda4276,272061145,45%518,26
M5A1 Stuart458,641731145,45%53,76
M-III-Y81022,734741145,45%998,64
Type 2597 Chi-Ha3117,801841040,00%174,33
M36 Jackson6409,102361060,00%592,91
Vickers Mk. E Type B2120,44157944,44%350,01
M415335,56325944,44%377,19
ST vz. 394707,14509742,86%3048,34
Hotchkiss H35221,5776742,86%11,93
T-26262,57164757,14%190,22
M3 Light 360,4397714,29%4,44
M15/423303,17371666,67%913,17
Black Prince II 7663,83419650,00%694,10
Vickers Medium Mk. I1141,20183560,00%673,45
T3 HMC2213,40167520,00%828,24
BZ-1668535,00353540,00%319,20
Chieftain Mk. 6 101863,00377520,00%1103,64
Renault NC-311105,25230475,00%635,62
Pz.Kpfw. II2148,25287450,00%489,69
MS-1112,0092475,00%261,00
T2 Medium Tank2156,50182425,00%758,01
SU-76G FT4449,50233425,00%809,26
Valentine AT4140,002044100,00%396,24
T1E6 2148,25219450,00%599,22
BZ-587657,6726730,00%631,73
T-60272,0071333,33%58,35
Bat.-Châtillon 12 t80,00229333,33%0,00
T7 Combat Car 287,67115333,33%171,49
StuG IV 5252,002563100,00%584,23
GSOR the TANK 9640,00688250,00%465,34
Fiat 30001167,003021100,00%976,38
T1 Cunningham1115,002841100,00%772,14
M14/412423,004651100,00%1763,95
Windhund 8608,0047910,00%349,77

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 3.3.2026
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 29.5.2023
Lähti: 30.3.2025
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 29.5.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.3.2015
Lähti: 7.2.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2014
Lähti: 2.12.2014