makegica

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 29.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25810000
Ø Taso8,170,000,000,00
Voitot1316150,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1233947,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä3101,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty555921,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu203290,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu343751,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.283,060,000,000,00
Valtauspisteitä85820,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä61400,2400,0000,0000,00
Kokemus583,480,000,000,00
WN71093,860,000,000,00
WN81354,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25810
Ø Taso8,17
Voitot1316150,99%
Häviöitä1233947,81%
Tasapelejä3101,20%
Taisteluja selvitty555921,54%
Vaunuja tuhottu203290,79
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu343751,33
Vahinkoa aiheutettu1.283,06
Valtauspisteitä85820,33
Puolustuspisteitä61400,24
Kokemus583,48
WN71093,86
WN81354,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu780,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,7500,0000,0000,00
Kokemus319,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu780,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,75
Kokemus319,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot1055,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä738,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä15,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty738,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu70,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.152,940,000,000,00
Valtauspisteitä1065,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä80,4400,0000,0000,00
Kokemus622,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot1055,56%
Häviöitä738,89%
Tasapelejä15,56%
Taisteluja selvitty738,89%
Vaunuja tuhottu70,39
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu70,39
Vahinkoa aiheutettu1.152,94
Valtauspisteitä1065,89
Puolustuspisteitä80,44
Kokemus622,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot111,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä888,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty222,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,290,000,000,00
Vaunuja havaittu121,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu589,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10011,1100,0000,0000,00
Kokemus149,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot111,11%
Häviöitä888,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu20,22
Tuhoamissuhde0,29
Vaunuja havaittu121,33
Vahinkoa aiheutettu589,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10011,11
Kokemus149,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu336,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus57,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu336,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus57,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja940000
Voitot48351,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä45748,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27429,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5180,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu13101,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu932,020,000,000,00
Valtauspisteitä14701,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä48865,2000,0000,0000,00
Kokemus514,480,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja940
Voitot48351,38%
Häviöitä45748,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty27429,15%
Vaunuja tuhottu5180,55
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu13101,39
Vahinkoa aiheutettu932,02
Valtauspisteitä14701,56
Puolustuspisteitä48865,20
Kokemus514,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja356000
Voitot12936,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22362,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8925,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2160,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu4201,1800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu644,170,000,000,00
Valtauspisteitä3380,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2330,6500,0000,0000,00
Kokemus296,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja356
Voitot12936,24%
Häviöitä22362,64%
Tasapelejä41,12%
Taisteluja selvitty8925,00%
Vaunuja tuhottu2160,61
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu4201,18
Vahinkoa aiheutettu644,17
Valtauspisteitä3380,95
Puolustuspisteitä2330,65
Kokemus296,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (83)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T110E5101877,78759583749,91%1467,55
T3281170,88583322454,65%1390,04
Object 430U101672,78749263151,31%1301,01
SU-1006877,68452223253,72%1785,53
VK 28.016348,75355186549,33%909,86
Object 268102003,95692154951,65%1415,24
FV4005 Stage II101735,53640113949,69%1321,94
T2971088,6953095352,78%1476,82
ISU-15281301,7650692549,08%1322,84
T-54 first prototype 8918,0571148249,38%1112,19
SU-1527820,2538743650,69%1074,71
T110E3101820,9768943249,54%1223,95
M10391210,0947138449,48%1000,73
M66722,6140036850,82%1147,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4331,9426632447,84%869,61
A-436543,9641730556,07%1115,51
Pz.Sfl. IVb4359,2923727946,59%1208,50
Spähpanzer SP I C7461,5436818744,92%697,09
Churchill I5422,0231117645,45%827,43
Object 70491712,3268617347,98%1250,45
T1 Heavy5434,0332911550,43%811,98
M3 Lee4183,7018011240,18%438,37
StuG III Ausf. G5250,7221510945,87%371,28
Leo7847,6166410354,37%1288,17
SU-855353,892639448,94%687,09
HWK 128471,744039337,63%517,73
Pz.Kpfw. II Luchs469,721928340,96%16,70
Kranvagn101618,696917540,00%976,62
VK 16.02 Leopard5130,082627350,68%253,63
Matilda4295,982746561,54%817,23
G.W. Tiger (P)8946,217356360,32%1208,02
AMX 105 AM mle. 474244,381896147,54%736,56
Emil I8837,886615850,00%745,78
Wespe3177,401635549,09%558,56
M2 Medium Tank3216,602495550,91%793,03
T-345328,042805154,90%897,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E3123,231844753,19%274,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C396,422064553,33%334,22
SU-85B4278,362564461,36%730,09
Hummel6462,123784358,14%652,23
Vickers Medium Mk. III3205,972023647,22%736,15
Pz.Kpfw. II2155,342593246,88%561,22
Object 43091555,508223053,33%1591,23
Durchbruchswagen 24175,831843040,00%240,44
Emil II91584,938483053,33%1446,74
Pz.Kpfw. I242,921382646,15%75,28
T-804227,122512556,00%883,44
Marder II3196,352092360,87%602,63
Grille5357,092362259,09%664,60
G.Pz. Mk. VI (e)222,76642133,33%0,64
G.W. Tiger91027,796351947,37%806,13
FV4004 Conway91292,416561758,82%1053,16
Progetto M40 mod. 65101870,298061758,82%1288,25
SU-76M4215,432371450,00%460,27
Leichttraktor192,432371442,86%240,14
Vickers Medium Mk. II2105,581191258,33%420,07
M48A5 Patton101559,208161060,00%1313,40
ISU-122S 7573,302731020,00%438,40
StuG IV 5345,22183911,11%582,78
T803111326,33938966,67%835,72
Lorraine 39L AM3176,00166955,56%531,44
AMX 38396,75123850,00%145,46
Hotchkiss H352165,43197728,57%599,61
Strv 746593,80591560,00%976,55
Panzerjäger I2366,25402450,00%1917,52
Strv S1 82215,50874450,00%2628,09
M10 RBFM 5687,674793100,00%1720,24
Windhund 81168,3336930,00%985,89
Type 64 6265,50573250,00%511,58
Vickers Medium Mk. I151,001131100,00%267,38
FV215b 101505,0071910,00%924,03
Fantôme 9858,0052710,00%514,05
Kolohousenka189,007910,00%212,27
Tiger I72142,0015531100,00%2512,19
T1 Cunningham10,001291100,00%261,00
T28 Concept 7687,0047010,00%596,64
Rheinmetall Skorpion G 8474,0018510,00%165,62
T-29 3124,001681100,00%406,61
T-50-2 6380,004601100,00%1160,40
Renault FT1101,001861100,00%651,76
P.44 Pantera8928,0026010,00%747,15
Type 97 Te-Ke 2133,002091100,00%639,50
AT-12100,001151100,00%402,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 29.3.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.7.2025
Lähti: 18.1.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.6.2025
Lähti: 19.7.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2025
Lähti: 29.6.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.2.2021
Lähti: 20.2.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.2.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.6.2015
Lähti: 21.9.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.5.2017
Lähti: 13.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.8.2016
Lähti: 13.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.2.2016
Lähti: 2.3.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 24.5.2020
Lähti: 30.10.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.3.2015
Lähti: 18.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.11.2015
Lähti: 26.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.6.2015
Lähti: 23.6.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.9.2016
Lähti: 19.2.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 17.12.2014
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.8.2014
Lähti: 18.12.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.8.2014