lupus2486

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.11.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja222500036
Ø Taso6,870,000,008,08
Voitot1207254,26%00,00%00,00%1541,67%
Häviöitä985444,29%00,00%00,00%2158,33%
Tasapelejä3241,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty786135,33%00,00%00,00%1541,67%
Vaunuja tuhottu245911,1100,0000,00230,64
Tuhoamissuhde1,710,000,001,10
Vaunuja havaittu268891,2100,0000,0080,22
Vahinkoa aiheutettu1.129,580,000,001.253,03
Valtauspisteitä394141,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä266441,2000,0000,0020,06
Kokemus641,350,000,00438,67
WN71449,340,000,00719,86
WN81943,970,000,001118,54
Yhteensä
Taisteluja22250
Ø Taso6,87
Voitot1207254,26%
Häviöitä985444,29%
Tasapelejä3241,46%
Taisteluja selvitty786135,33%
Vaunuja tuhottu245911,11
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu268891,21
Vahinkoa aiheutettu1.129,58
Valtauspisteitä394141,77
Puolustuspisteitä266441,20
Kokemus641,35
WN71449,34
WN81943,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja36
Ø Taso8,08
Voitot1541,67%
Häviöitä2158,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1541,67%
Vaunuja tuhottu230,64
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu80,22
Vahinkoa aiheutettu1.253,03
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,06
Kokemus438,67
WN7719,86
WN81118,54
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45000
Voitot2248,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1635,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä715,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2453,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu320,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,520,000,000,00
Vaunuja havaittu210,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.787,270,000,000,00
Valtauspisteitä180,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä160,3600,0000,0000,00
Kokemus699,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja45
Voitot2248,89%
Häviöitä1635,56%
Tasapelejä715,56%
Taisteluja selvitty2453,33%
Vaunuja tuhottu320,71
Tuhoamissuhde1,52
Vaunuja havaittu210,47
Vahinkoa aiheutettu1.787,27
Valtauspisteitä180,40
Puolustuspisteitä160,36
Kokemus699,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot1756,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1240,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1033,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu331,1000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu879,870,000,000,00
Valtauspisteitä1334,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus660,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot1756,67%
Häviöitä1240,00%
Tasapelejä13,33%
Taisteluja selvitty1033,33%
Vaunuja tuhottu180,60
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu331,10
Vahinkoa aiheutettu879,87
Valtauspisteitä1334,43
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus660,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot1560,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä832,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä28,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1352,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu281,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu178,160,000,000,00
Valtauspisteitä522,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus331,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot1560,00%
Häviöitä832,00%
Tasapelejä28,00%
Taisteluja selvitty1352,00%
Vaunuja tuhottu100,40
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu281,12
Vahinkoa aiheutettu178,16
Valtauspisteitä522,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus331,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja783000
Voitot56872,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19825,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä172,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41653,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6940,8900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,890,000,000,00
Vaunuja havaittu8071,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu918,910,000,000,00
Valtauspisteitä18912,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9481,2100,0000,0000,00
Kokemus735,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja783
Voitot56872,54%
Häviöitä19825,29%
Tasapelejä172,17%
Taisteluja selvitty41653,13%
Vaunuja tuhottu6940,89
Tuhoamissuhde1,89
Vaunuja havaittu8071,03
Vahinkoa aiheutettu918,91
Valtauspisteitä18912,42
Puolustuspisteitä9481,21
Kokemus735,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot1881,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä418,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1045,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu271,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu521,680,000,000,00
Valtauspisteitä150,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,1400,0000,0000,00
Kokemus660,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot1881,82%
Häviöitä418,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1045,45%
Vaunuja tuhottu120,55
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu271,23
Vahinkoa aiheutettu521,68
Valtauspisteitä150,68
Puolustuspisteitä30,14
Kokemus660,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24000
Voitot1875,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä520,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1354,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu200,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu803,790,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä793,2900,0000,0000,00
Kokemus733,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja24
Voitot1875,00%
Häviöitä520,83%
Tasapelejä14,17%
Taisteluja selvitty1354,17%
Vaunuja tuhottu160,67
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu200,83
Vahinkoa aiheutettu803,79
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä793,29
Kokemus733,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (203)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-856937,7072054870,26%2123,47
AMX 13 909859,2374653360,04%1465,17
G.W. Tiger91867,6156640049,75%2195,33
Bat.-Châtillon 155 5591843,1166738248,17%2323,28
212A92014,3373138054,21%2292,31
KV-481094,5459137453,21%1374,83
VK 28.016502,1366936454,67%1715,27
Churchill III 5744,1695336361,98%2392,02
M18 Hellcat61158,9884536159,28%2944,44
T34 81637,2884435256,25%2317,16
Pz.Kpfw. III/IV5273,2428333849,11%715,17
T-5491824,3687731251,60%2271,17
G.W. Panther71438,0848730248,68%2034,08
ST-I91744,2375229651,69%1770,66
Hummel6930,9932629549,49%1480,46
VK 30.01 (H)5444,4932729547,80%830,20
E 5091428,3472328149,11%1397,11
MT-256355,6161528153,74%1075,54
T3 HMC2422,5862226766,29%3104,20
Bat.-Châtillon 155 58102026,5965226553,58%2178,47
Panther7583,2036525950,58%842,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4466,6645625757,20%1653,78
Jagdpanther71272,9861825457,09%2046,74
Leopard Prototyp A91630,2378524451,23%1822,72
KV-15551,4034824149,79%1181,29
AMX 50 12092092,5083723849,58%2411,37
Panther II81167,2654823648,31%1798,48
Jagdpanzer E 100102402,1278322853,95%2138,37
AMX 13 F3 AM61287,0943622158,82%2343,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91809,0482121952,05%2108,91
IS-6 81597,2988721455,61%2190,68
Cromwell6938,6985220865,87%2680,34
Jagdpanther II81906,3383720656,80%2535,61
AMX 50 10081732,3187820355,17%2321,75
G.W. E 100102254,0169320054,50%2371,85
T-4481106,7884119955,78%1817,59
VK 30.02 (D)7625,4247919748,22%886,79
Jagdtiger92473,8786019456,19%2482,64
105 leFH18B2 5909,4374919361,14%2639,24
T1E6 2190,2141919160,21%1370,83
Tiger I7892,7352318743,32%1115,80
T-505175,8838818658,60%546,78
E 7591963,9188218552,43%2198,60
T4991007,7777218550,81%1658,26
WZ-13281118,3981218452,17%2186,11
Tiger II81366,8779518158,01%1741,36
Lorraine 155 mle. 5181591,7669117755,93%2265,05
Lorraine 155 mle. 5071560,8067017650,00%2534,66
S-5171494,5158116951,48%1985,54
59-166348,1167116962,13%969,25
ISU-15281954,7782916953,85%2453,52
SU-10181552,9176216152,17%2110,40
IS-4101781,3180116052,50%1401,64
Type 4 Chi-To6903,6371315856,33%2310,75
IS-381426,9988415664,74%1976,43
KV-371041,6353215052,67%1420,77
T-1092104,0590615051,33%2698,00
AMX 13 757572,3646214849,32%1161,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81692,2277714751,02%1923,97
STA-181298,7281414557,24%2014,04
Object 261102295,4863014547,59%2459,39
ARL 446951,3465214250,00%2060,59
VK 16.02 Leopard5131,4523614252,82%303,74
Indien-Panzer81437,6283314151,77%2375,29
AMX ELC bis5523,1356213950,36%1977,93
Sexton I 3349,8338413852,90%1757,54
E 50 Ausf. M101975,9278813756,20%1733,03
E 25 71228,2481013652,94%2242,46
Jagdpanzer IV6625,6332013551,11%1216,45
M1271129,7364113154,96%1594,50
AMX 13 105 AM mle. 505630,9536113049,23%1602,02
E 100102343,0681012751,97%1942,54
AMX 12 t6373,1132612654,76%1044,37
T-1506499,5632012446,77%691,08
KV-26897,5052212256,56%1824,84
SU-10061306,9488112165,29%3641,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,8914011347,79%172,86
Centurion Mk. I81301,9981411355,75%2113,46
T-437998,7674811250,89%1923,08
AMX 50 B102501,6284211157,66%2453,72
FV3046874,8960611157,66%1796,97
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,3418810555,24%219,80
T26E4 SuperPershing 81419,1886710249,02%2162,20
M446866,4454010149,50%1664,97
StuG III Ausf. G5380,7122210042,00%699,21
Sturer Emil71217,4468110050,00%1928,23
ARL V3961049,496819955,56%2456,20
M41 HMC5635,344779855,10%1127,99
T7 Combat Car 2176,054409752,58%1237,31
Pz.Kpfw. II295,801539652,08%354,58
LTTB8756,317239647,92%1419,69
WZ-1317801,788759458,51%1817,78
Centurion Mk. 7/191743,278029452,13%1940,92
Comet71019,638119358,06%1955,39
IS71209,108199256,52%1961,70
Waffenträger auf Pz. IV91753,937379250,00%1508,99
Type 5 Chi-Ri71053,277528952,81%2000,37
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4630,297408656,98%2277,01
AMX M4 mle. 4571219,777498153,09%1912,53
T25/271322,288058057,50%2170,13
SU-100M171191,787017847,44%1713,56
Type 586871,447347754,55%2063,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5498,373057642,11%1294,93
M41 Walker Bulldog8783,638257564,00%1735,91
M40/M4381021,244226842,65%880,02
Pz.Kpfw. II Luchs470,151416740,30%3,19
AMX AC mle. 4671000,436606752,24%1691,04
Wespe3237,201726645,45%758,49
T-284280,652306550,77%832,92
AT 86675,775656546,15%1283,60
T1 Cunningham182,832406450,00%360,37
T376705,737156448,44%2397,43
AMX 30 1er prototype91595,797826145,90%1618,36
SU-855704,505656055,00%2157,69
Object 70492057,738396055,00%1835,53
VK 30.01 (P)6663,275295947,46%1331,35
LTP 3386,696135868,97%2913,72
Loyd Gun Carriage2187,483135666,07%1566,76
T-463144,381605543,64%481,02
Type T-345679,535975354,72%2590,29
Tiger (P)71033,707075349,06%1367,82
Pz.Kpfw. T 15 3386,516795362,26%2431,05
Bat.-Châtillon 25 t101892,607945253,85%1734,94
M24 Chaffee5554,947335156,86%2692,32
BDR G1 B5928,704875050,00%2805,68
Alecto4561,846385048,00%2218,79
S35 CA5896,347375064,00%3009,75
FV4202 81554,229755056,00%2550,46
StuG IV 5862,197144860,42%3134,50
Spähpanzer SP I C71143,238734748,94%2832,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4192,792754358,14%775,06
Centurion Action X102143,888124254,76%1958,77
M661128,618073855,26%2459,50
Crusader5456,893073839,47%1394,52
Nashorn61150,167383852,63%2643,35
Somua SAu 404255,112893751,35%709,40
Pz.Sfl. IVc5702,145423748,65%1952,62
Covenanter4304,504653661,11%1478,09
Marder II3229,312503652,78%634,09
Object 140102509,338703661,11%2490,81
AMX 404183,742383470,59%894,68
SU-85B4510,125173363,64%1811,86
T1 Heavy Tank5907,538483271,88%2919,57
VK 36.01 (H)6406,973143060,00%678,88
SU-15271530,668362965,52%2863,43
Matilda IV 5741,548662875,00%2826,74
Spähpanzer Ru 2519939,198492755,56%1504,31
BT-7 artillery 3258,414252751,85%1620,77
Light Mk. VIC 2192,124472572,00%1461,87
Lorraine 39L AM3338,292762450,00%1197,67
T28 Prototype8883,876132343,48%817,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2142,452382272,73%853,53
Panzerjäger I276,141202254,55%158,04
Lago4338,524932157,14%1371,32
IS-7102254,1410722185,71%2392,05
T-54 ltwt.9849,526932147,62%1104,49
M3 Stuart3129,552722045,00%408,35
Valentine II 4560,508372080,00%3016,82
AT 25714,636491957,89%2295,31
A-204403,945431758,82%2285,12
Sturmpanzer I Bison3218,471661764,71%838,28
Leichttraktor183,062181770,59%467,77
M3 Lee4711,657011758,82%4491,69
KV-137745,656431764,71%1241,87
T28 Concept 71219,126551729,41%1633,94
Type 64 6817,947901758,82%2419,25
Leopard 1102062,505791618,75%1533,81
Renault UE 573263,932401553,33%979,86
Renault FT1227,003181464,29%1743,86
B14402,215301464,29%1816,83
MS-1142,381031353,85%113,80
Marder 38T4748,317501376,92%2749,37
D23186,002001241,67%645,83
Renault FT 75 BS2175,832271258,33%1101,13
Pz.Kpfw. 38 (t)3231,252621258,33%987,88
AMX 383116,751881258,33%471,00
T56 GMC3302,423541250,00%1122,31
BT-73202,553511154,55%1015,75
SU-76M3576,006821181,82%2798,67
Type 97 Te-Ke 2280,38530887,50%2141,57
T-262114,5086812,50%359,53
Hotchkiss H352219,14217742,86%1040,58
TOG II* 61143,29799757,14%2352,16
Vickers Mk. E Type B2162,00219633,33%596,19
AT-12153,33150633,33%431,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2110,3320860,00%397,24
Renault FT AC2273,00227475,00%1290,99
Vickers Medium Mk. II292,67140333,33%211,26
Škoda T 256567,67496333,33%879,70
D12120,332833100,00%715,64
AT 771001,00722366,67%1219,38
Tetrarch 274,6783333,33%106,56
BT-22199,00247250,00%1151,97
T2 Medium Tank2250,00320250,00%1210,11
Universal Carrier 2-pdr2342,007802100,00%2291,46
43 M. Toldi III 3292,506502100,00%1949,29
Strv m/4250,009910,00%0,00
M2 Light Tank2377,005421100,00%2902,66
T297819,009661100,00%997,80
Pz.Kpfw. I Ausf. C3110,007861100,00%509,47
T-602353,006781100,00%2571,67
T-127 3180,0010010,00%400,62
T25 Pilot Number 1 82112,0069310,00%3444,33

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.11.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.4.2013
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje