luettone

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.10.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51345038120
Ø Taso8,480,0010,009,80
Voitot2793754,41%00,00%2873,68%7260,00%
Häviöitä2280444,41%00,00%1026,32%4638,33%
Tasapelejä6041,18%00,00%00,00%21,67%
Taisteluja selvitty1702433,16%00,00%2052,63%4940,83%
Vaunuja tuhottu594981,1600,00431,131201,00
Tuhoamissuhde1,730,002,391,69
Vaunuja havaittu641381,2500,00451,181531,28
Vahinkoa aiheutettu1.727,280,002.506,632.023,19
Valtauspisteitä842231,6400,0000,00220,18
Puolustuspisteitä503770,9800,0000,00390,33
Kokemus777,100,001.051,47943,28
WN71504,250,001538,601357,32
WN82195,240,002233,631901,57
Yhteensä
Taisteluja51345
Ø Taso8,48
Voitot2793754,41%
Häviöitä2280444,41%
Tasapelejä6041,18%
Taisteluja selvitty1702433,16%
Vaunuja tuhottu594981,16
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu641381,25
Vahinkoa aiheutettu1.727,28
Valtauspisteitä842231,64
Puolustuspisteitä503770,98
Kokemus777,10
WN71504,25
WN82195,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja38
Ø Taso10,00
Voitot2873,68%
Häviöitä1026,32%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2052,63%
Vaunuja tuhottu431,13
Tuhoamissuhde2,39
Vaunuja havaittu451,18
Vahinkoa aiheutettu2.506,63
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.051,47
WN71538,60
WN82233,63
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja120
Ø Taso9,80
Voitot7260,00%
Häviöitä4638,33%
Tasapelejä21,67%
Taisteluja selvitty4940,83%
Vaunuja tuhottu1201,00
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu1531,28
Vahinkoa aiheutettu2.023,19
Valtauspisteitä220,18
Puolustuspisteitä390,33
Kokemus943,28
WN71357,32
WN81901,57
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja278000
Voitot14752,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12645,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11842,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2240,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,400,000,000,00
Vaunuja havaittu2310,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.666,480,000,000,00
Valtauspisteitä5552,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2650,9500,0000,0000,00
Kokemus788,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja278
Voitot14752,88%
Häviöitä12645,32%
Tasapelejä51,80%
Taisteluja selvitty11842,45%
Vaunuja tuhottu2240,81
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu2310,83
Vahinkoa aiheutettu1.666,48
Valtauspisteitä5552,00
Puolustuspisteitä2650,95
Kokemus788,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot5558,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3941,49%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4648,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu770,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,600,000,000,00
Vaunuja havaittu900,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu996,100,000,000,00
Valtauspisteitä520,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2372,5200,0000,0000,00
Kokemus743,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot5558,51%
Häviöitä3941,49%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4648,94%
Vaunuja tuhottu770,82
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu900,96
Vahinkoa aiheutettu996,10
Valtauspisteitä520,55
Puolustuspisteitä2372,52
Kokemus743,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1152,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1047,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1047,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu110,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu612,430,000,000,00
Valtauspisteitä190,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1125,3300,0000,0000,00
Kokemus516,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1152,38%
Häviöitä1047,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1047,62%
Vaunuja tuhottu130,62
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu110,52
Vahinkoa aiheutettu612,43
Valtauspisteitä190,90
Puolustuspisteitä1125,33
Kokemus516,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja80000
Voitot4961,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3037,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3543,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu670,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,490,000,000,00
Vaunuja havaittu690,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.312,380,000,000,00
Valtauspisteitä460,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä400,5000,0000,0000,00
Kokemus826,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja80
Voitot4961,25%
Häviöitä3037,50%
Tasapelejä11,25%
Taisteluja selvitty3543,75%
Vaunuja tuhottu670,84
Tuhoamissuhde1,49
Vaunuja havaittu690,86
Vahinkoa aiheutettu1.312,38
Valtauspisteitä460,58
Puolustuspisteitä400,50
Kokemus826,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja261000
Voitot14555,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11242,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11343,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2250,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,520,000,000,00
Vaunuja havaittu2200,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.252,900,000,000,00
Valtauspisteitä5502,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6162,3600,0000,0000,00
Kokemus794,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja261
Voitot14555,56%
Häviöitä11242,91%
Tasapelejä41,53%
Taisteluja selvitty11343,30%
Vaunuja tuhottu2250,86
Tuhoamissuhde1,52
Vaunuja havaittu2200,84
Vahinkoa aiheutettu1.252,90
Valtauspisteitä5502,11
Puolustuspisteitä6162,36
Kokemus794,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2212000
Voitot129658,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä89340,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä231,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty93342,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu16250,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu18550,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.067,320,000,000,00
Valtauspisteitä25501,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä27771,2600,0000,0000,00
Kokemus732,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2212
Voitot129658,59%
Häviöitä89340,37%
Tasapelejä231,04%
Taisteluja selvitty93342,18%
Vaunuja tuhottu16250,73
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu18550,84
Vahinkoa aiheutettu1.067,32
Valtauspisteitä25501,15
Puolustuspisteitä27771,26
Kokemus732,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja613000
Voitot31150,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä29848,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,65%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22737,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4150,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu3630,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.848,980,000,000,00
Valtauspisteitä5830,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6631,0800,0000,0000,00
Kokemus753,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja613
Voitot31150,73%
Häviöitä29848,61%
Tasapelejä40,65%
Taisteluja selvitty22737,03%
Vaunuja tuhottu4150,68
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu3630,59
Vahinkoa aiheutettu1.848,98
Valtauspisteitä5830,95
Puolustuspisteitä6631,08
Kokemus753,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (321)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 13 9091534,87875298255,40%3013,35
E 100102358,51805270454,62%2275,01
Bat.-Châtillon 25 t102339,72834230252,13%2491,27
AMX 50 B102421,13785163950,40%2311,21
E 7591790,55644144453,25%2023,80
T57 Heavy102545,29833122456,13%2324,06
Tiger II81410,48537114553,19%1849,80
Tiger I71166,26575108251,85%1705,19
Bat.-Châtillon Bourrasque 81887,591031107860,67%2735,49
Progetto M35 mod. 46 81863,93100896960,58%2693,04
T71 DA71171,4788595755,49%3124,11
Tiger (P)71009,8545895549,21%1427,13
T-62A102084,1480689252,47%2065,87
T110E5102434,9787187454,12%2308,94
Bat.-Châtillon 25 t AP91752,6279782852,05%2101,19
Jagdpanzer E 100102576,0473278347,38%2238,99
TVP T 50/51102632,0486578155,06%2799,92
Char Futur 4 92233,4298769359,74%2405,00
E 50 Ausf. M102353,9882868758,08%2307,30
AMX 50 Foch (155) 102515,3378468353,29%2358,19
StuG III Ausf. G5643,5636366352,79%1803,23
E 5092136,6590757154,12%2356,27
Object 140102013,7879155551,53%1990,96
Maus102272,5088253658,40%2104,19
Prototipo Standard B92081,5294146759,31%2323,13
Hummel61087,1836443848,86%1909,56
Ferdinand81877,3566543250,00%2469,15
G.W. Panther71423,0752440652,22%2239,11
E 25 71270,4581137956,46%2163,19
T-5491459,5783135454,24%1759,23
Škoda T 5092260,1494334956,16%2605,29
G.W. Tiger91431,7458434848,56%1496,29
AMX 13 57 GF 71223,34102434557,10%3103,77
Cromwell61075,9288533363,96%2850,18
IS-7102196,6684531955,80%2024,23
T-505162,0228831853,46%451,98
Škoda T 2561180,7787731761,51%3053,59
FCM 50 t 81474,0086231755,21%2099,51
Type 64 6930,3486831160,13%2857,08
AMX 50 10081634,9980930950,81%2268,28
T-54 ltwt.91608,2386830452,63%2922,89
Progetto M40 mod. 65102345,3484129454,76%2109,80
leKpz M 41 90 mm GF 81160,6383829256,85%2464,36
T-1091855,8584429055,52%2027,04
KV-15671,2856428357,24%1729,50
WZ-13281369,2188127955,91%2903,52
Centurion Mk. 7/191952,8391027456,93%2203,60
FV215b 102295,0079827450,73%2053,40
AMX 13 757599,3346126748,31%1254,98
AMX Chasseur de chars 81441,9690326756,93%2392,83
Panther71115,4183725758,75%2175,22
T34 81448,1080825657,03%1847,74
AMX 50 12091858,6677125648,44%2064,47
Jagdtiger92257,0283425153,39%2441,19
T-34-3 81114,4475624951,81%1467,06
Type T-345967,1879124271,90%3509,04
VK 30.01 (P)6496,7230924149,79%739,30
AMX 12 t6619,5143723954,81%1871,98
T26E4 SuperPershing 81299,6884123553,62%1890,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5325,7127423450,43%775,26
Löwe 81590,6394123254,74%2186,86
VK 45.02 (P) Ausf. B91982,9491222853,07%2176,27
Leopard Prototyp A92173,9788122253,60%2359,20
Conqueror92000,7088121856,88%2066,79
T-4481148,1680521355,40%1725,63
G.W. E 100102126,4170321352,11%2133,04
Jagdpanzer IV6547,3430020854,33%1013,51
AMX AC mle. 4881480,0674720247,03%1940,59
KV-8561072,8472119858,08%2448,96
Emil II92220,4297319759,90%2346,73
FV215b (183) 102277,6573419651,02%1905,44
IS-381510,2188519358,55%2090,80
AMX 50 Foch91911,3682218550,81%1838,85
Type 5 Heavy102634,6089218149,72%2085,82
AMX 13 105102246,7780317949,72%2986,57
M41 Walker Bulldog81038,0283717354,34%2202,14
Grille 15102526,3773017252,33%2131,98
Leopard 1102223,8677716946,15%1822,49
Lorraine 155 mle. 5181159,5158416646,99%1306,00
Kampfpanzer 50 t 91874,9491916153,42%1662,55
ELC EVEN 90 8949,1382116053,75%2082,25
M4A1 FL 10 61315,31102315974,21%3045,16
Lorraine 40 t 81946,0099315857,59%2925,07
M10391936,4585115050,00%2133,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81855,8481714753,74%2471,76
T4991321,1080414156,74%2379,21
Grille5585,8325813757,66%1445,88
Bat.-Châtillon 12 t8960,0181913651,47%2095,98
AMBT 81862,8898013664,71%2400,24
Strv m/42-57 Alt A.2 61255,6389013561,48%2686,43
Kranvagn102377,1687612754,33%2163,80
T6981446,3578612446,77%2041,02
Kampfpanzer 07 RH 81435,6987412155,37%2069,25
T54E192015,3182911950,42%2230,05
T-3451066,0378611866,10%3818,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4186,4516111746,15%293,58
Spähpanzer Ru 25191539,7282611646,55%2717,86
Kunze Panzer 91993,6293911660,34%2148,00
Progetto C50 mod. 6691931,1493111457,02%2095,98
Type 4 Heavy92147,5393711159,46%2526,87
VK 45.02 (P) Ausf. A81297,6986011063,64%1763,81
T-437923,4772210953,21%1642,16
Bat.-Châtillon 155 5591325,6970810650,94%1432,79
Type 5 Chi-Ri71344,3789110559,05%2532,64
WZ-132A91507,5080710560,00%2325,64
AMX ELC bis5209,8128410549,52%580,10
Panther II81295,8879710454,81%1857,05
Centurion Action X102002,7273210245,10%1611,28
Lorraine 155 mle. 507972,805959952,53%1249,16
Panhard AML Lynx 6x681086,237679656,25%2307,00
IS71042,747349053,33%1461,43
TVP VTU Koncept81385,588318856,82%2394,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,432098853,41%177,41
ARL 446758,285708648,84%1416,66
AMX 30 1er prototype91802,008438555,29%1883,53
MT-256343,664648243,90%862,19
UDES 1691948,149988171,60%2213,33
AMX AC mle. 4671071,157097962,03%1821,77
M18 Hellcat6747,075677650,00%1403,35
AS-XX 40 t112321,137927542,67%1744,64
Type 59 81483,828937255,56%2168,07
Covenanter5774,827267259,72%3274,27
AE Phase I 92067,729397258,33%2103,39
M40/M4381373,857557156,34%1564,48
ARL V396766,275447050,00%1493,30
Waffenträger auf Pz. IV91775,076727048,57%1511,67
Sturmpanzer II4243,871636946,38%693,16
Cromwell B 61002,328636963,77%2357,38
WZ-111 model 1-492194,128636852,94%2478,32
Lion 102305,977996851,47%1992,90
HWK 1281498,6310276773,13%3422,53
Emil I81761,159886666,67%2288,78
STB-1101861,087426450,00%1434,67
AMX M4 mle. 4571198,298196366,67%2035,88
Bisonte C45 81737,419906363,49%2316,81
Black Prince71180,298916261,29%1928,81
GSOR 1010 FB 81392,928366259,68%1985,82
T-463132,901896163,93%543,80
Kpz. Erich Konzept I 91988,908546147,54%1799,69
Manticore101285,118606155,74%1598,81
Centurion Mk. I81351,508546061,67%2050,95
LTTB8837,638006060,00%1658,63
11081653,479415858,62%2311,94
Konštrukta T-34/10071299,708195750,88%2606,49
AMX 67 Imbattable112263,728515745,61%1449,50
Comet71167,387925653,57%2378,53
T3281555,229715567,27%2313,15
T675414,134095341,51%725,48
Object 70592157,879365362,26%2349,84
BDR G1 B5554,504565238,46%1023,52
UDES 15/16102123,128285154,90%1727,20
Marder II3112,671324946,94%148,31
Object 43092159,489804862,50%2416,78
T216390,815564755,32%1047,18
T-54 first prototype 81321,518374757,45%1856,52
WZ-13171158,029084461,36%3353,45
Ares 90101760,487784445,45%1319,91
Spähpanzer SP I C71381,6510384355,81%3259,31
Object 252U Defender 81603,269694367,44%1967,32
T803112298,1610184355,81%1669,20
Taschenratte112426,1010144254,76%1626,85
Škoda T 56 81969,179634254,76%2008,45
T25/27973,106384148,78%1366,13
Concept 1B 91924,768474146,34%1439,93
Progetto CC55 mod. 5481803,109524050,00%2088,36
Panhard EBR 9091151,188324062,50%2064,47
Gryphon 102418,108334047,50%1720,65
Sturer Emil7885,315813948,72%1284,36
Rheinmetall Skorpion G 81674,959043971,79%1958,93
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81542,599073961,54%2158,32
TNH T Vz. 5192153,7410213871,05%2064,78
Super Conqueror102191,977903844,74%1737,90
VK 30.02 (M)6918,797113852,63%2141,68
ASTRON Rex 105 mm 81927,959633855,26%2537,50
T2971303,058893772,97%1928,23
SMV CC-6781532,449363669,44%1941,06
M10 RBFM 51052,759093677,78%2452,55
Vz. 55102900,179433554,29%2607,95
Churchill VII6765,715933540,00%1406,99
59-166760,347163545,71%2650,59
Ares 90 C111829,517003537,14%1169,93
Pz.Kpfw. 38 (t)390,681223444,12%92,17
Object 268 Version 4103120,599043455,88%2739,14
AMX 13 F3 AM6706,824623345,45%1092,76
T-100 LT101672,337063339,39%2284,16
Ares 8591282,667613250,00%1085,32
P.44 Pantera81429,978023046,67%2105,14
CS-5381159,108173066,67%1588,59
FV4201 Chieftain Proto 92075,4010073063,33%2478,46
FV3046567,905192965,52%1062,54
AMX M4 mle. 5192113,629502951,72%1997,53
T28 Concept 71155,247502958,62%1875,44
Rinoceronte102558,328322853,57%2061,05
XM57 81521,299112860,71%1557,70
Carro da Combattimento 45 t 102094,547922846,43%1545,43
Škoda T 27 81772,199172755,56%2458,17
Strv 103-092150,887652650,00%2035,85
AMX 50 Foch B102350,317162642,31%1790,16
M47 Iron Arnie 81741,738552642,31%2045,41
ShPTK-TVP 100 81284,317462646,15%1346,92
S35 CA5546,204732536,00%1170,66
Char Mle. 75 9747,296442441,67%822,41
Char Murat 91959,758342458,33%1887,34
Primo Victoria 81437,089982462,50%2347,48
Ikv 90 Typ B71073,398042365,22%2091,85
SMV CC-5671119,968392373,91%1698,36
Lorraine 50 t 92006,748672347,83%2164,60
Chrysler K GF 81823,8710212352,17%2640,33
Sturmpanzer I Bison361,50932236,36%0,00
FV230 Canopener102101,648802250,00%1403,61
Heavy Tank No. VI 61227,868782272,73%2791,18
T-34-85M 61441,2311112263,64%3364,89
Somua SM 82075,8210632259,09%2473,38
Panzerjäger I244,671082157,14%141,59
T-1506511,865352157,14%722,85
Caernarvon81232,507012040,00%1401,44
WZ-111 model 5A102462,358012045,00%2156,31
M24 Chaffee5447,005782060,00%1821,68
Panhard EBR 105101228,306252040,00%1340,96
TBT 92169,5010382070,00%1903,52
BZ-176 81824,6310421963,16%2164,61
M-VI-Y91456,116991838,89%1135,79
T92 81023,288031850,00%2434,27
T376416,595131747,06%980,14
Bofors Tornvagn 81414,829561782,35%1705,85
M54 Renegade 81852,1210821770,59%2298,03
FV226 Contradictious 81914,9410101752,94%2068,81
Vickers Medium Mk. I1109,441961650,00%477,80
Pz.Kpfw. 35 (t)283,941331625,00%197,49
60TP Lewandowskiego101954,007321643,75%1278,13
O-I6687,946341656,25%1258,93
Marder 38T4460,444121637,50%1142,39
M-III-Y81120,758821668,75%1285,97
M-IV-Y 81423,818451656,25%1571,97
Škoda T 245713,337201573,33%2433,52
UDES 0381473,408641573,33%1851,56
T1 Heavy5534,935281450,00%1108,15
UDES 14 Alt 581729,868891457,14%2476,33
Type 6892190,869951457,14%1959,64
Bishop5297,713821464,29%644,58
DZT-159 91819,368531457,14%1793,28
Nashorn6815,385471353,85%1464,00
IS-M81659,857851330,77%1986,44
HWK 30 81154,388411353,85%2111,45
Caernarvon Action X 81235,857391346,15%1205,37
121B 101525,387651361,54%1247,19
Object 277102244,087051241,67%1664,71
Kampfpanzer 07 P(E) 101421,925171216,67%862,49
AltProto AMX 30 81402,757321233,33%1562,25
Strv S1 81767,008401266,67%1999,13
Toro 91401,646901136,36%1008,81
Cobra 91867,557651145,45%1714,58
Pz.Kpfw. II2154,501871030,00%451,27
ST-II101722,007801060,00%1189,36
MBT-B 101941,56546922,22%1045,88
Hotchkiss H352119,00194862,50%499,15
Object 25791785,50736850,00%1442,52
SMV CC-64 Vipera 81900,13901850,00%2197,65
Leichttraktor131,00104742,86%20,28
LPT-67 Šelma9447,43656757,14%480,14
T26E5 Patriot 81768,431029757,14%2729,64
AMX M4 mle. 49 Liberté 81509,001128771,43%2023,30
Type 71102767,171105666,67%2255,96
SU-10181617,17991683,33%2176,32
Object 430U101624,67622633,33%1063,34
Tortoise91164,17622650,00%863,08
KV-2 (R) 61112,00899683,33%2008,67
T-262136,60195560,00%711,41
CS-63101192,60521540,00%583,84
FV225 Collector 91660,80818540,00%1007,55
GSOR 1008 81399,00640560,00%1350,71
T1E6 277,60160540,00%103,44
TOG II* 6389,6028550,00%353,12
Projet Louis 91138,60629540,00%1284,11
M5 Stuart4153,25208450,00%281,87
T3 HMC291,00178450,00%224,05
Vz. 71 Tesák10628,75690450,00%486,93
Bat.-Châtillon 155 58101038,00693450,00%717,63
Object 705A103278,751089475,00%3453,96
T77 81438,75991475,00%1672,75
Type 3 Chi-Nu Kai 5409,25483425,00%992,56
Vz. 68 Squall 8739,75702450,00%1248,34
T 55A 9858,75555425,00%473,61
AMX 38360,33153333,33%0,00
CS-5991416,67644333,33%1302,88
BZ-58-2 91438,33584333,33%880,71
BZT-70 102517,331098366,67%1752,35
AMX M4 mle. 54101284,33907366,67%878,88
Object 777 Version II 91324,00695333,33%864,97
STG Guard 81768,33982366,67%2509,95
Matilda Black Prince 5113,0015130,00%1,99
StuG IV 5363,67291333,33%603,99
KR-1111309,33762333,33%591,72
M66179,0022120,00%0,00
Type 3 Chi-Nu5170,5016020,00%173,90
T-2840,0098250,00%96,26
O-Ho8936,50595250,00%779,94
KV-26270,5017720,00%152,15
Caliban 81458,0010972100,00%1673,63
IS-3A Peregrine 8762,0027320,00%411,57
LTP 347,50190250,00%93,03
BT-7 artillery 3274,506752100,00%1126,41
T1 Cunningham130,003110,00%0,00
Renault NC-3110,0001100,00%261,00
Type 6191285,0056610,00%986,26
T959817,008421100,00%576,53
AMX 30 B10380,0028810,00%0,23
FV217 Badger103215,0011781100,00%2416,99
Pz.Sfl. IVc51398,0011011100,00%4962,52
StuG III Ausf. B40,003221100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6680,0030910,00%1835,85
T 54D 91483,0035610,00%969,75
TL-7 92255,0012141100,00%2310,94
H3 91795,0011971100,00%1589,30
CS-52 LIS 81355,0010521100,00%1357,46
EMIL 1951 82240,0069610,00%1837,63
Tetrarch 2148,002211100,00%788,51
T7 Combat Car 29,001631100,00%261,00
FV4202 80,0026710,00%0,00
43 M. Toldi III 347,003141100,00%261,00
122 TM 8860,0034210,00%556,61

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.4.2022
Lähti: 12.9.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2015
Lähti: 16.9.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.2.2018
Lähti: 14.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.9.2016
Lähti: 22.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.5.2015
Lähti: 18.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.1.2017
Lähti: 24.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.5.2017
Lähti: 8.2.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.3.2020
Lähti: 26.10.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.2.2020
Lähti: 29.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.10.2020
Lähti: 30.3.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.1.2014
Lähti: 16.5.2015