logi07

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.2.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11390514106588
Ø Taso8,048,578,528,53
Voitot6092553,49%857,14%5249,06%30852,38%
Häviöitä5118444,94%642,86%5047,17%26444,90%
Tasapelejä17961,58%00,00%43,77%162,72%
Taisteluja selvitty4856942,64%535,71%4138,68%24942,35%
Vaunuja tuhottu1475341,30261,861341,266881,17
Tuhoamissuhde2,262,892,062,03
Vaunuja havaittu1016820,8960,43660,623630,62
Vahinkoa aiheutettu1.559,552.042,211.935,631.850,16
Valtauspisteitä1598051,4000,00390,373550,60
Puolustuspisteitä1181641,0400,00110,101360,23
Kokemus728,411.017,29913,12909,50
WN71511,411757,311370,511361,12
WN82118,602019,321788,261818,55
Yhteensä
Taisteluja113905
Ø Taso8,04
Voitot6092553,49%
Häviöitä5118444,94%
Tasapelejä17961,58%
Taisteluja selvitty4856942,64%
Vaunuja tuhottu1475341,30
Tuhoamissuhde2,26
Vaunuja havaittu1016820,89
Vahinkoa aiheutettu1.559,55
Valtauspisteitä1598051,40
Puolustuspisteitä1181641,04
Kokemus728,41
WN71511,41
WN82118,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja14
Ø Taso8,57
Voitot857,14%
Häviöitä642,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty535,71%
Vaunuja tuhottu261,86
Tuhoamissuhde2,89
Vaunuja havaittu60,43
Vahinkoa aiheutettu2.042,21
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.017,29
WN71757,31
WN82019,32
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja106
Ø Taso8,52
Voitot5249,06%
Häviöitä5047,17%
Tasapelejä43,77%
Taisteluja selvitty4138,68%
Vaunuja tuhottu1341,26
Tuhoamissuhde2,06
Vaunuja havaittu660,62
Vahinkoa aiheutettu1.935,63
Valtauspisteitä390,37
Puolustuspisteitä110,10
Kokemus913,12
WN71370,51
WN81788,26
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja588
Ø Taso8,53
Voitot30852,38%
Häviöitä26444,90%
Tasapelejä162,72%
Taisteluja selvitty24942,35%
Vaunuja tuhottu6881,17
Tuhoamissuhde2,03
Vaunuja havaittu3630,62
Vahinkoa aiheutettu1.850,16
Valtauspisteitä3550,60
Puolustuspisteitä1360,23
Kokemus909,50
WN71361,12
WN81818,55
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja835000
Voitot40148,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä40748,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä273,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty30836,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5810,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu4370,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.640,020,000,000,00
Valtauspisteitä8411,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4660,5600,0000,0000,00
Kokemus679,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja835
Voitot40148,02%
Häviöitä40748,74%
Tasapelejä273,23%
Taisteluja selvitty30836,89%
Vaunuja tuhottu5810,70
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu4370,52
Vahinkoa aiheutettu1.640,02
Valtauspisteitä8411,01
Puolustuspisteitä4660,56
Kokemus679,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja215000
Voitot11453,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9443,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä73,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9644,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1600,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,340,000,000,00
Vaunuja havaittu1150,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.152,800,000,000,00
Valtauspisteitä2991,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4111,9100,0000,0000,00
Kokemus681,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja215
Voitot11453,02%
Häviöitä9443,72%
Tasapelejä73,26%
Taisteluja selvitty9644,65%
Vaunuja tuhottu1600,74
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu1150,53
Vahinkoa aiheutettu1.152,80
Valtauspisteitä2991,39
Puolustuspisteitä4111,91
Kokemus681,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja97000
Voitot5455,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4041,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä33,09%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4041,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu830,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,460,000,000,00
Vaunuja havaittu730,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu592,530,000,000,00
Valtauspisteitä1651,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,0700,0000,0000,00
Kokemus572,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja97
Voitot5455,67%
Häviöitä4041,24%
Tasapelejä33,09%
Taisteluja selvitty4041,24%
Vaunuja tuhottu830,86
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu730,75
Vahinkoa aiheutettu592,53
Valtauspisteitä1651,70
Puolustuspisteitä70,07
Kokemus572,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja612000
Voitot32452,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27745,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty23137,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4660,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu5410,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu689,780,000,000,00
Valtauspisteitä14722,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6491,0600,0000,0000,00
Kokemus512,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja612
Voitot32452,94%
Häviöitä27745,26%
Tasapelejä111,80%
Taisteluja selvitty23137,75%
Vaunuja tuhottu4660,76
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu5410,88
Vahinkoa aiheutettu689,78
Valtauspisteitä14722,41
Puolustuspisteitä6491,06
Kokemus512,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja316000
Voitot18458,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12639,87%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,90%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15549,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2280,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,420,000,000,00
Vaunuja havaittu2500,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.032,760,000,000,00
Valtauspisteitä8202,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7832,4800,0000,0000,00
Kokemus686,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja316
Voitot18458,23%
Häviöitä12639,87%
Tasapelejä61,90%
Taisteluja selvitty15549,05%
Vaunuja tuhottu2280,72
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu2500,79
Vahinkoa aiheutettu1.032,76
Valtauspisteitä8202,59
Puolustuspisteitä7832,48
Kokemus686,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2498000
Voitot136954,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä107643,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä532,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty103741,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu19080,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,310,000,000,00
Vaunuja havaittu15290,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.144,950,000,000,00
Valtauspisteitä23990,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22340,8900,0000,0000,00
Kokemus638,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2498
Voitot136954,80%
Häviöitä107643,07%
Tasapelejä532,12%
Taisteluja selvitty103741,51%
Vaunuja tuhottu19080,76
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu15290,61
Vahinkoa aiheutettu1.144,95
Valtauspisteitä23990,96
Puolustuspisteitä22340,89
Kokemus638,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja948000
Voitot41043,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä53156,01%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä70,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31933,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6780,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu4620,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.696,700,000,000,00
Valtauspisteitä3490,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8030,8500,0000,0000,00
Kokemus581,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja948
Voitot41043,25%
Häviöitä53156,01%
Tasapelejä70,74%
Taisteluja selvitty31933,65%
Vaunuja tuhottu6780,72
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu4620,49
Vahinkoa aiheutettu1.696,70
Valtauspisteitä3490,37
Puolustuspisteitä8030,85
Kokemus581,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (264)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81777,11747403753,08%2488,20
T71 DA71126,12831302856,14%3095,76
T26E4 SuperPershing 81407,48763266752,16%2049,71
VK 36.01 (H)6823,79597266556,47%1712,29
TVP T 50/51102343,13712250550,66%2188,80
KV-261083,31736240757,83%2374,84
T 55A 91838,74716231251,99%2070,22
KV-15725,71550216455,41%1867,95
Tiger I71217,15674185754,07%1854,44
E 75 TS 81524,99701169652,24%1900,23
AMX 50 B102542,97742166451,62%2304,64
Object 261101486,72598158951,79%1260,02
AE Phase I 91920,95722155353,64%1972,04
FV215b (183) 102491,70753155152,22%2294,14
Tiger II81325,05691152153,32%1728,51
T-4481157,77665148348,69%1756,65
Pz.Kpfw. III Ausf. J4387,31456145559,86%1300,44
Char Futur 4 92061,32725145253,03%2109,14
Panhard AML Lynx 6x681160,07668129054,96%2620,36
T-5491535,90680119250,34%1829,18
E 7591768,46778116252,41%1933,86
WZ-13281403,17722115252,78%3166,59
T-44-100 81564,73853115153,61%2333,23
Object 252U 81712,07779114854,53%2060,44
WZ-111 81557,16853113754,27%2243,49
Object 140101829,29720112551,02%1651,49
Kranvagn102406,68754111151,94%2103,93
T110E5102149,38758104248,56%1833,60
AT 1581499,26707104051,83%1887,28
Heavy Tank No. VI 61125,48713103557,29%2375,63
Caernarvon Action X 81431,5472094752,38%1907,37
AMX 13 757974,9678593949,73%2564,78
Type 586935,3870792555,46%2401,89
T-463278,0734692256,29%1448,91
T57 Heavy102317,7379889851,00%2028,44
T110E3102318,2174089651,00%1854,70
Bat.-Châtillon 12 t81266,2082485153,00%3183,47
FCM 50 t 81470,4986984353,50%2197,96
E 100102094,6273981854,03%1896,71
60TP Lewandowskiego102355,9071678150,83%1847,63
T110E4102372,8771676654,44%1906,30
T376918,1875276553,73%3486,05
Bat.-Châtillon 25 t102453,0186976454,19%2593,25
Type 5 Heavy102343,5370476048,68%1808,83
IS-381669,7077475953,75%2352,91
AMX 13 9091635,6886970355,05%3279,96
AMX 13 105101929,2366770051,43%2671,70
Super Conqueror102440,7982268052,94%2112,84
WZ-13171262,7585067658,14%3891,99
AMX 50 10081625,2980466854,94%2220,10
59-166871,2878566756,22%3527,39
T-62A102048,5973466350,38%2003,90
M41 Walker Bulldog81163,8272866056,82%2808,93
Pz.Kpfw. III/IV5387,8438864951,00%1145,03
Object 752 92097,3392864652,17%1833,45
IS-7102214,2074364450,00%1943,66
Bat.-Châtillon 25 t AP92017,4692262854,62%2619,21
Object 430 Version II91776,4688660554,88%2163,41
Rheinmetall Panzerwagen101641,5575359851,51%2189,49
Škoda T 5092123,2494056057,32%2501,15
Centurion Action X102118,5875955052,73%1876,39
SU-122-5491767,2568354651,83%1852,26
Tortoise91986,4874753356,29%1845,94
Cobra 91633,9464653149,53%1478,27
AMX 50 12091980,9083951351,66%2211,66
Progetto M40 mod. 65102436,1478650954,22%2273,67
M26 Pershing81404,5082350552,28%2100,58
AMX ELC bis5674,2053750058,00%3048,00
UDES 15/16102150,2080849151,73%1778,14
T3281580,1787848952,97%1988,70
M48A5 Patton101906,9672748747,84%1545,10
M10391801,5685247555,16%1989,49
T6981316,6285147355,81%2114,25
E 50 Ausf. M102131,1577247251,91%1925,15
T14 5568,9457047156,26%1311,08
T4991369,8683147050,64%2361,42
Mäuschen92006,5365646950,11%2184,14
Vz. 55102313,8975546551,61%1905,28
Object 277102147,3173946154,01%1841,71
Object 430U102252,7383845755,80%2124,14
VK 28.016687,8668545147,89%2377,71
WZ-111 model 5A102174,5978844950,33%1797,58
STA-181337,8883244451,35%2111,36
STB-1102232,2280843250,00%2070,76
11081378,6682741957,04%1837,74
113101870,3069041745,56%1457,40
SU-130PM 81581,2678041747,96%1599,26
T-1091976,0482439857,54%2431,08
AltProto AMX 30 81512,3482438250,26%2037,77
E 65 Zwilling 81991,09100837952,51%2072,70
IS-4102122,3775337648,94%1803,08
Waffenträger auf Pz. IV91923,2459636848,64%1704,23
Object 268 Version 4102026,2471935453,39%1580,59
O-Ho81648,1296835359,21%2242,68
Spähpanzer Ru 25191230,0980935052,86%2085,27
Leopard 1102250,0474234753,60%2006,94
Pz.Kpfw. II2134,8424333753,41%503,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5703,5971033660,12%2555,84
Emil II92064,2465633153,17%2145,66
Ares 7581367,5683333149,55%1753,47
Kunze Panzer 91698,9064033051,82%1766,90
ST-I92008,0091232860,37%2368,20
Panther71265,0673232652,45%2628,72
T-437589,5339431747,00%817,61
LTTB81170,7779031152,73%2544,69
FV215b 102242,8481830347,19%2033,05
Prototipo Standard B92453,1494830057,00%3025,50
VK 30.02 (M)61057,1679729552,54%2749,85
Type 3 Chi-Nu5599,7154929352,56%2029,84
Type 5 Chi-Ri71065,5870329246,58%1929,45
Leo71204,5661828958,13%2428,26
212A91447,3865527949,82%1506,98
BZ-58-2 92002,9291027652,90%1966,94
IS71490,6486227259,19%2575,78
T54E191926,8587627254,78%2145,77
Stridsyxa 81740,7390526849,25%1969,47
FV4004 Conway91998,8260626549,81%2085,50
TS-5 81595,3578026558,11%1876,62
Škoda T 256845,4865826456,44%2027,93
M46 Patton92220,4295126353,61%2682,25
Spähpanzer SP I C71163,2687325953,67%2742,36
SU-100M171277,8880025759,92%2255,89
Panther II81409,5657125354,55%2118,32
FV217 Badger102515,4783724851,61%2063,87
CS-63102204,1680224752,63%1871,58
E 5091924,9871324351,03%2151,06
WZ-111 model 1-492156,7996424258,68%2640,49
UDES 14 Alt 581641,8768823951,05%2299,80
Charioteer81516,7963323864,29%2019,26
T2071394,0689222955,46%2774,34
Cromwell61002,9885422360,09%2655,70
XM551 Sheridan101887,0673922246,85%2682,33
StuG IV 5655,7443722147,96%1823,96
SU-14-281300,1052721956,62%1692,78
Tiger (P)71298,4083321655,56%2011,16
KV-481418,9274321656,94%1963,08
Type 4 Chi-To61024,3776821456,07%2613,77
AMX 12 t6829,3557021451,87%2701,24
Grille 15102250,0475821350,70%1691,05
IS-M81389,8854321351,64%1809,48
Type 4 Heavy92075,3694721256,13%2354,87
S-517865,9254720954,07%1132,22
Lorraine 120 Alby 81913,0193220447,55%1932,39
Emil I81619,1762120359,61%2089,16
Object 26392294,1173020349,75%2611,13
T-54 ltwt.91563,4177420159,70%3002,51
P.43 bis61023,7152820055,50%2595,47
53TP Markowskiego81541,9258419353,89%2106,70
HWK 1281265,0177919256,25%2827,74
A-4471005,8474118554,05%1840,27
Churchill VII6951,2169118457,07%1985,82
T216425,1948418450,00%1140,68
Object 430102027,5269018452,17%1847,42
BZ-75102124,5581418146,41%1440,36
Conqueror91918,1491017658,52%1978,21
FV230 Canopener102656,3194317651,70%2049,90
M446984,0560517452,87%1984,28
Pz.Kpfw. VII102056,2665417447,70%1516,09
KV-371359,2782516654,22%2076,79
VK 16.02 Leopard5450,2658916452,44%1672,57
AMX M4 mle. 54102293,0983616448,78%1694,18
SDP 60 Gonkiewicza91723,1875116346,01%1421,92
WZ-113G FT102517,9988316357,67%2015,63
SU-10181507,6385416355,21%2234,12
T-262180,2319916252,47%943,37
Type 6192088,6491415954,72%2480,51
T675812,0750115864,56%2654,47
P.44 Pantera81566,6890115551,61%2407,92
AMX 404303,9238015149,67%1292,05
Type 71102385,9389115050,67%1771,92
FV4005 Stage II101908,6762314852,70%1644,97
Saryuda 91937,1181614847,30%1571,55
VK 100.01 (P)81587,5389614755,78%2204,23
O-Ni71447,4498914566,21%2298,26
Centurion Mk. 7/192090,4297814465,97%2452,59
T2971313,8783414351,75%1916,96
Type T-345554,3555814156,03%1925,86
TOG II* 6956,7461514148,94%1856,29
KV-8561051,4375613954,68%2172,73
M661001,0475913751,09%1953,74
Object 907 102094,0283513753,28%1695,50
Škoda T 245615,5859213356,39%2096,92
T-34-171194,2682513258,33%2223,77
Object 70592065,3989612552,00%2165,51
O-I Experimental5966,9979112259,84%2297,80
VK 45.02 (P) Ausf. B91961,3792011954,62%2347,09
IS-271394,9387411856,78%2133,38
SU-10061001,0771311564,35%2276,15
B14405,4252511364,60%1429,12
Tetrarch 2322,7633511052,73%1925,18
Wespe3225,7228810952,29%798,19
T-100 LT101214,0966310939,45%1355,00
M4A3E8 Sherman6921,4077110859,26%2369,16
MT-256771,1974610852,78%3232,99
Challenger71358,6757310758,88%2240,81
T-345498,2358510664,15%1693,57
T25/271396,5183610452,88%2564,06
Black Prince71099,8587610263,73%1837,74
Caernarvon81205,0879410255,88%1501,26
T56 GMC3362,133589554,74%1491,52
AMX M4 mle. 4571461,627049556,84%2411,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3182,992119450,00%482,20
DBV-152 102335,837529447,87%1462,47
M75411,354189363,44%1940,10
Strv 746943,527279258,70%2173,69
Sherman Firefly61003,907519158,24%2275,29
Comet71171,399038956,18%2382,01
VK 45.02 (P) Ausf. A81511,589158952,81%2190,59
Object 274a 81390,348518847,73%1845,36
Strv m/425648,384178759,77%2140,63
T-284110,181538750,57%163,00
Hotchkiss EBR71020,606028758,62%2923,70
M36 Jackson61009,666178655,81%2191,28
Object 705A102132,487238457,14%1862,77
Panhard AMD 178B6644,264638153,09%2273,98
K-91-PT 91608,377087844,87%1394,48
45TP Habicha71317,647067759,74%2020,52
M4A1 Sherman5746,256857562,67%2763,09
TS-6 92040,899827256,94%1849,77
T95/FV4201 Chieftain 102534,107117057,14%1966,00
Churchill I5853,997906765,67%2497,14
Type 3 Chi-Nu Kai 5686,334726752,24%2456,26
WZ-132A91375,008866250,00%2313,84
Renault Otsu1246,303006163,93%1379,73
Pz.Kpfw. II Luchs4328,484446167,21%1489,94
T1 Heavy5733,576696053,33%1799,41
M18 Hellcat6923,086996061,67%2041,08
LTG71301,009745862,07%3737,46
Crusader6610,395815756,14%2370,20
SU-855776,806635565,45%2371,40
MS-11132,462685440,74%572,89
T-1506862,786515461,11%1693,62
ST vz. 394501,655475253,85%2103,76
M8A14597,444275253,85%2256,54
T404637,166095074,00%2119,06
UDES 1692369,709754768,09%3021,90
43 M. Toldi III 3214,023654761,70%1211,42
M10 Wolverine5804,536694355,81%2495,11
Kampfpanzer 07 P(E) 102058,728184353,49%1752,47
SDP 58 Kilana81362,985984050,00%1370,91
Matilda4586,575863756,76%2210,98
P.435690,274593762,16%2369,42
Chi-Ni2162,693773661,11%875,66
M-VII-Y 92354,2511233669,44%2127,99
Covenanter5423,915853571,43%1885,77
Cruiser Mk. IV4340,364583378,79%1380,63
T25 AT71134,917473256,25%1745,86
VK 30.01 (P)61001,507383056,67%1824,77
Type 1 Chi-He4572,936382867,86%2701,23
Leichttraktor1198,082862653,85%1087,85
Sherman III5601,166082560,00%1935,14
O-I61219,339762466,67%2523,20
M53/M559880,635792433,33%541,36
LT vz. 383362,195241675,00%1834,78
SU-263274,253441656,25%789,81
MKA 2560,405921566,67%2602,55
Vickers Mk. E Type B2304,695231353,85%1657,96
Type 95 Heavy4454,005761376,92%1911,82
ELC EVEN 90 8618,006421020,00%1076,57
Cruiser Mk. III3274,57322757,14%1767,01
Kampfpanzer 67102030,0011705100,00%1742,29
Object 43093517,001494250,00%4523,73
D120,001910,00%0,00
T3 HMC2856,0014621100,00%7786,92

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.2.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.5.2020
Lähti: 25.2.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 29.5.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.6.2019
Lähti: 13.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.9.2014
Lähti: 11.10.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.9.2018
Lähti: 4.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2017
Lähti: 16.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.10.2016
Lähti: 14.4.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.9.2017
Lähti: 26.9.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 5.11.2018
Lähti: 13.6.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.5.2020
Lähti: 28.5.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.9.2017
Lähti: 26.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.9.2014
Lähti: 11.10.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.11.2013