kemo1337

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.12.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23954015286
Ø Taso7,530,009,938,90
Voitot1273253,15%00,00%1066,67%14952,10%
Häviöitä1095545,73%00,00%426,67%13647,55%
Tasapelejä2671,11%00,00%16,67%10,35%
Taisteluja selvitty653327,27%00,00%533,33%10336,01%
Vaunuja tuhottu234100,9800,00181,203201,12
Tuhoamissuhde1,340,001,801,75
Vaunuja havaittu312971,3100,00151,002810,98
Vahinkoa aiheutettu1.350,600,002.102,532.107,04
Valtauspisteitä194270,8100,0000,005201,82
Puolustuspisteitä152080,6300,0000,00590,21
Kokemus721,830,00985,87922,73
WN71351,530,001433,451406,92
WN81867,380,001926,322016,48
Yhteensä
Taisteluja23954
Ø Taso7,53
Voitot1273253,15%
Häviöitä1095545,73%
Tasapelejä2671,11%
Taisteluja selvitty653327,27%
Vaunuja tuhottu234100,98
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu312971,31
Vahinkoa aiheutettu1.350,60
Valtauspisteitä194270,81
Puolustuspisteitä152080,63
Kokemus721,83
WN71351,53
WN81867,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja15
Ø Taso9,93
Voitot1066,67%
Häviöitä426,67%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty533,33%
Vaunuja tuhottu181,20
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu151,00
Vahinkoa aiheutettu2.102,53
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus985,87
WN71433,45
WN81926,32
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja286
Ø Taso8,90
Voitot14952,10%
Häviöitä13647,55%
Tasapelejä10,35%
Taisteluja selvitty10336,01%
Vaunuja tuhottu3201,12
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu2810,98
Vahinkoa aiheutettu2.107,04
Valtauspisteitä5201,82
Puolustuspisteitä590,21
Kokemus922,73
WN71406,92
WN82016,48
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot233,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä466,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty350,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.849,170,000,000,00
Valtauspisteitä416,8300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus524,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot233,33%
Häviöitä466,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty350,00%
Vaunuja tuhottu20,33
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu1.849,17
Valtauspisteitä416,83
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus524,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot1164,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä635,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty952,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu140,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu495,180,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä844,9400,0000,0000,00
Kokemus455,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot1164,71%
Häviöitä635,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty952,94%
Vaunuja tuhottu120,71
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu140,82
Vahinkoa aiheutettu495,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä844,94
Kokemus455,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja72000
Voitot3751,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3345,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2027,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu550,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu896,880,000,000,00
Valtauspisteitä590,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1261,7500,0000,0000,00
Kokemus620,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja72
Voitot3751,39%
Häviöitä3345,83%
Tasapelejä22,78%
Taisteluja selvitty2027,78%
Vaunuja tuhottu500,69
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu550,76
Vahinkoa aiheutettu896,88
Valtauspisteitä590,82
Puolustuspisteitä1261,75
Kokemus620,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja149000
Voitot8959,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5838,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6543,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1040,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu820,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu765,740,000,000,00
Valtauspisteitä1320,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1551,0400,0000,0000,00
Kokemus551,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja149
Voitot8959,73%
Häviöitä5838,93%
Tasapelejä21,34%
Taisteluja selvitty6543,62%
Vaunuja tuhottu1040,70
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu820,55
Vahinkoa aiheutettu765,74
Valtauspisteitä1320,89
Puolustuspisteitä1551,04
Kokemus551,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty360,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu61,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde3,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.199,200,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä142,8000,0000,0000,00
Kokemus397,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty360,00%
Vaunuja tuhottu61,20
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu10,20
Vahinkoa aiheutettu1.199,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä142,80
Kokemus397,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (388)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81756,9195378755,53%2511,40
Object 703 Version II 81945,28104876157,03%2619,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5503,8838969656,61%1513,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 81761,6995643357,51%2448,45
Rheinmetall Skorpion G 81635,7577436352,07%2102,27
Object 252U 81662,1789634151,91%1993,04
AMX Chasseur de chars 81122,5875131453,82%1581,81
Tiger-Maus 92230,7996631253,21%2133,08
VK 45.02 (P) Ausf. B91641,8669930550,82%1619,51
Pz.Kpfw. T 25 5632,9469929961,87%2119,40
T26E4 SuperPershing 81249,6083728555,79%1853,51
XM57 82228,08100027350,55%2360,86
KV-856985,8672926163,60%2268,78
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81348,0477523951,46%1808,09
VK 16.02 Leopard5189,8928523852,10%512,24
VK 45.02 (P) Ausf. A81360,2658323849,58%1770,21
Somua SM 81621,6583923250,00%1925,71
Jagdpanther II81553,5863821946,58%1835,79
IS-381555,2878319158,12%2104,69
VK 30.01 (P)6557,9834619149,74%890,60
Panther71038,0668519054,74%1914,63
Tiger II81409,3574118854,26%1854,42
T2971510,8180518455,98%2521,74
AMX 50 12091786,2576318451,63%1810,27
Tiger (P)71049,5248317956,42%1483,61
M10391513,1573517646,02%1534,50
AMX 50 10081375,1680417558,86%1707,02
Maus101838,6177117550,86%1498,23
Jagdtiger91818,1378717256,40%1823,19
E 5091507,5273517047,65%1502,92
T-1091460,0675315752,87%1454,96
T34 81401,0174715649,36%1704,93
VK 36.01 (H)6713,9940315449,35%1275,20
Grille5557,2629815346,41%1288,15
G.W. Panther7925,9352714954,36%1237,49
Panhard EBR 75 (FL 10) 8709,2167314946,98%1136,66
Object 25791828,1788814755,78%2197,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4308,3727814639,73%699,26
ShPTK-TVP 100 81609,4972314149,65%1943,46
P.435408,8842313944,60%1048,24
50TP Tyszkiewicza91832,1785013754,01%1826,93
E 7591618,7274413748,91%1558,58
Jagdpanther71047,2351112752,76%1536,63
Hummel61149,9439512649,21%1862,50
Jagdpanzer IV6641,8934512548,80%1191,80
AMX 13 757667,0266912546,40%1392,14
IS-7102332,9978512536,00%1911,82
T-4481166,1573112348,78%1613,61
WZ-113G FT102564,7978812144,63%1812,52
Spähpanzer Ru 2519848,0268012153,72%1305,72
53TP Markowskiego81318,3979112061,67%1744,53
T3281495,0183711856,78%2025,62
Churchill I5693,2847511651,72%1712,75
Panther II81123,9765911657,76%1627,71
Cruiser Mk. IV4464,0957311450,88%2025,20
FV227 Conceiver81489,5672011345,13%1806,18
ELC EVEN 90 8724,3875111352,21%1423,00
M4A1 Sherman5541,7956611259,82%1767,42
AMX 13 9091035,7068111150,45%1628,09
VK 30.02 (D)7847,2064411057,27%1529,49
KV-15722,2346610851,85%1776,42
Caernarvon81250,2086510762,62%1632,30
Strv 103-091828,5569810547,62%1709,32
T675751,8058610154,46%2103,67
Spähpanzer SP I C7864,406389846,94%1644,45
Waffenträger auf Pz. IV92292,677409441,49%1987,30
Object 26392004,878829353,76%2112,24
Conqueror91925,419199161,54%1994,37
Pz.Kpfw. III/IV5249,902159140,66%465,12
Emil II92101,548709052,22%1907,75
AMX M4 mle. 457939,986019046,67%1312,15
WZ-111 model 1-491761,298508949,44%1829,55
Grille 15102367,517158846,59%1984,10
StuG III Ausf. G5425,072548652,33%938,67
Sturmpanzer II4202,701658646,51%541,86
AMX 12 t6425,675038648,84%1160,55
Bat.-Châtillon 12 t8832,346778650,00%1522,63
Leopard 1102025,567858550,59%1773,48
LT-432 8956,947638551,76%2092,25
G.W. E 100101200,006358350,60%984,24
Bat.-Châtillon 25 t101970,307758247,56%1582,44
G.W. Tiger (P)81186,796488251,22%1489,08
IS71374,947528154,32%2368,52
Bat.-Châtillon 25 t AP91515,147738149,38%1754,41
Leox 92222,529668161,73%2154,47
Ho-Ri 192428,059278060,00%2577,99
SMV CC-6781689,169487958,23%2145,80
ARL 446843,355767855,13%1674,29
E 75 TS 81647,558867856,41%1968,57
UDES 0381402,666917753,25%1691,32
IS-M81466,888717755,84%2148,05
Pz.Kpfw. III Ausf. J4135,432017650,00%191,65
BZ-79113063,049957648,68%2251,89
Black Prince7975,437077554,67%1554,58
Taschenratte113242,7211207552,00%2186,40
M24 Chaffee5418,655367456,76%1617,73
T-34-85 Rudy 6919,536767361,64%1821,10
KR-1112705,129817349,32%1740,92
Ares 8591688,867997247,22%1675,54
T-5491730,088847157,75%2203,21
Object 41681348,947497054,29%1674,61
45TP Habicha71237,547876953,62%1902,03
Churchill VII6717,045886960,87%1474,48
AMX 50 Foch92385,388536956,52%2508,66
Object 43091998,889726956,52%2200,37
Prototipo Standard B91955,078806857,35%2139,31
FV229 Contender92050,609106850,00%2044,51
T-28E with F-30 4577,045486854,41%1538,74
M66776,975866752,24%1323,23
TNH 105/100081673,518186738,81%2063,78
AMX AC mle. 4881298,366726750,75%1388,31
Strv S1 81358,496716753,73%1504,89
T-284145,551786650,00%286,07
TNH T Vz. 5192153,218966657,58%2109,02
SDP 60 Gonkiewicza92269,899046552,31%2303,23
Leopard Prototyp A91868,488296558,46%1932,76
Object 70591586,008566552,31%1590,59
Škoda T 5091825,788876459,38%2099,74
Centurion Mk. 7/191671,988936462,50%1801,29
BZ-6891955,898626453,13%1927,10
Progetto CC55 mod. 5481666,798916350,79%2028,84
T-437927,707346365,08%1686,96
Panhard AML Lynx 6x68855,438206366,67%1932,34
M-VI-Y92077,908916346,03%2228,71
Progetto C50 mod. 6692002,958916253,23%2118,89
Type T-345593,505336253,23%1849,58
LTTB8493,526406250,00%756,74
UDES 14 Alt 581486,958596155,74%2079,00
leKpz M 41 90 mm GF 8915,757236147,54%1742,38
GSOR 3301 AVR FS9758,568756155,74%1247,17
Controcarro 1 Mk. 292311,4810306058,33%2512,33
T110E5102568,9810026063,33%2219,63
LHMTV8504,827216048,33%810,32
UDES 1692212,039385954,24%2590,74
Ho-Ri 281875,5610305957,63%2907,58
T28 Concept 7964,505875841,38%1181,92
BZ-75102663,728985750,88%2130,35
AMX ELC bis5402,354845756,14%1407,16
T803113365,8411305757,89%2966,40
Pz.Kpfw. 5582255,6611205651,79%2554,02
Jagdpanzer E 100101819,296925547,27%1284,90
Strv 103B102231,377455448,15%1719,43
P.44 Pantera81567,288375354,72%2391,93
40TP Habicha6715,725935352,83%1436,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.451,752015356,60%149,84
T-54 ltwt.9759,046725341,51%863,06
Cromwell6698,946035248,08%1375,76
Type 6892019,4810015259,62%2159,06
IS-3-II92015,947885244,23%1902,20
FV224 Chopper71564,088715246,15%2374,24
Kampfpanzer 67102077,428625251,92%1660,35
Charioteer81250,437135145,10%1527,62
T376485,635745147,06%1429,49
Concept No. 5102525,948535150,98%2250,23
M3 Lee4339,863205056,00%1390,59
BDR G1 B5568,984775060,00%1324,33
SU-10181482,048465062,00%2037,76
Object 268 Version 4102038,337934957,14%1648,05
60TP Lewandowskiego102104,967464845,83%1626,49
M18 Hellcat6697,734974845,83%1228,05
Matilda4579,323894759,57%2133,18
Ikv 90 Typ B7989,636704656,52%1642,54
Object 430 Version II91877,529464658,70%2049,59
T 55A 91730,418234652,17%1636,49
Type 3 Chi-Nu5416,694264548,89%1117,09
Škoda T 256705,715634542,22%1332,78
T1 Heavy5662,786674564,44%1562,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81483,386984548,89%1620,73
Panhard EBR 105101186,027774553,33%1435,52
Emil I81707,598874461,36%2170,55
AMX 50 B102068,328204461,36%1621,58
Konštrukta T-34/10071284,818624365,12%2292,21
Pz.Kpfw. II Luchs458,331734360,47%193,38
Strv 746904,336614250,00%1960,48
BZ-16681375,267454247,62%1605,43
Object 70492303,398854148,78%1950,30
Bishop5623,954794160,98%1478,65
AMX M4 mle. 54102585,619394153,66%2203,60
P.43 ter71426,489434065,00%2631,65
MS-11170,082214057,50%983,07
M46 Patton91776,958564050,00%1911,22
IS-6 81542,805654057,50%1855,98
M75382,084273956,41%1566,61
SDP 58 Kilana81710,9510093974,36%2161,21
Object 430U101862,368223961,54%1602,99
CS-5381233,087503850,00%1841,77
T9592791,8411613767,57%2957,07
VK 28.016236,703603743,24%490,76
KV-371399,818693658,33%2317,32
Strv m/425572,515333562,86%1685,55
Centurion Mk. I81568,719103562,86%2483,75
AMX M4 mle. 5192253,0610853568,57%2493,69
Panhard EBR 909807,717953548,57%1204,34
Crusader6423,294543450,00%1333,54
11081244,218943464,71%1650,03
Chi-To SP71769,3811203458,82%2587,60
PTZ-78112175,247003432,35%1080,34
Type 3 Chi-Nu Kai 5457,764313444,12%1077,40
Caernarvon Action X 81332,828373452,94%1642,18
121B 102208,658853461,76%2128,66
Type 586917,247473369,70%2036,26
Marder 38T4431,704423354,55%1171,41
FV3046752,885773360,61%1557,52
Pz.Sfl. IVc5743,305163351,52%2012,22
AMX 65 t81583,488843354,55%2534,96
AE Phase I 92110,008823348,48%2317,09
Super Hellcat 71309,098513360,61%2445,43
SMV CC-5671269,538733253,13%2216,61
Sturer Emil71053,815983246,88%1443,69
Excelsior 5636,595173256,25%1475,93
Tiger I71844,239623141,94%3072,05
WZ-12092030,068993148,39%2188,03
TVP T 50/51102406,007173135,48%1992,35
Nashorn6935,486003151,61%1905,97
M446754,585613141,94%1153,77
Tortoise92829,0612103161,29%3399,14
T1 Cunningham1189,314452962,07%1452,79
IS-271579,799962958,62%2528,83
Ikv 65 Alt II6889,455482944,83%1665,05
O-I Experimental5491,724452944,83%836,06
SDP 57 Gowika7989,006732951,72%1464,90
E 50 Ausf. M101777,077382948,28%1488,57
Škoda T 245448,755102857,14%1294,42
P.43 bis6704,716392864,29%1535,65
Vz. 55102349,257832846,43%1683,79
SDP 44 Burza61097,297102860,71%2140,42
Conqueror Gun Carriage101378,866632853,57%1134,20
Type 95 Ji-Ro61007,276642669,23%2025,19
T2881555,279782665,38%1845,16
FV4004 Conway91524,776112638,46%1180,21
Ares 7581713,629592661,54%2255,56
Executor111794,197972657,69%1269,91
Pz.Kpfw. 38 (t)3145,321812552,00%414,84
Marder II3188,722072568,00%628,07
WZ-111G FT91891,848542556,00%1636,37
T25/271342,928912568,00%2610,47
D2384,581442433,33%58,19
25TP KSUST II5601,175462458,33%1646,80
CS-4471457,088542441,67%2769,86
CS-5991905,009302454,17%2187,03
E 100101783,138232450,00%1385,78
Type 5781551,309512365,22%1967,16
LTG71113,139662360,87%3291,16
MTLS-1G14 3219,093252339,13%627,94
Type 1 Chi-He4430,915012268,18%1722,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,821692250,00%146,61
O-I61141,419102263,64%2560,86
Birch Gun4448,324022268,18%1946,66
FV4005 Stage II102015,506122240,91%1481,95
FV225 Collector 92099,149982259,09%2016,59
P26/404349,144202157,14%942,34
AMX 404289,623762152,38%1196,30
T-46349,431402142,86%31,10
B.U.G.I.61157,526822133,33%2289,95
CS-63102079,626632142,86%1510,66
Centurion Action X101983,486972147,62%1588,31
T-34-2G FT7797,245822152,38%1039,59
G.W. Tiger91266,145882147,62%1141,63
SU-100M171403,629802171,43%2879,73
Tetrarch 2213,193112157,14%1154,31
Char Futur 4 92177,6710452180,95%2319,21
Type 4 Chi-To6821,006722060,00%1940,23
STB-1102012,808122045,00%1662,05
T28 Prototype81026,104832020,00%756,30
Crusader 5.5-in. SP7898,857412075,00%1278,52
Tiger 131 61239,708542060,00%2422,93
King Tiger (Captured) 71162,907852045,00%1565,51
14TP4200,583001936,84%482,29
DBV-152 102661,897151936,84%1650,00
Versuchspanzer 5792175,169651947,37%1911,68
Pz.Kpfw. 35 (t)276,221051833,33%136,15
Sturmpanzer I Bison393,671471866,67%301,46
Ikv 1035446,564721861,11%1245,92
Type 5 Heavy102792,5610541866,67%2195,58
Comet71207,398891861,11%1980,11
Ho-Ri 3102900,507491850,00%2207,43
T110E3102176,508101850,00%1667,06
B14385,295581782,35%1343,26
T3091077,716771752,94%794,31
Progetto M40 mod. 65102107,537851747,06%1723,74
M5A1 Stuart4411,715341758,82%1699,56
SU-14-28907,535821735,29%674,13
Covenanter5434,825531758,82%1658,08
VK 30.01 (H)5337,752651650,00%614,29
AT 1581609,319051656,25%1725,32
M-II-Y71407,007411662,50%2460,92
FV230 Canopener102742,819551643,75%2082,53
M5 Stuart4268,334611553,33%753,48
IS-4102822,8011111573,33%2484,10
ISU-15281294,078151566,67%1450,65
Type 4 Ju-To71402,409701566,67%1994,58
Achilles6711,475431546,67%1383,82
Super Conqueror102745,877931540,00%1998,11
GSOR 1006 Scheme 791622,408951566,67%1568,25
M3 Light 3102,471961553,33%364,05
Sexton II3177,502061435,71%551,50
WZ-111-1G FT81720,577771442,86%1821,02
M4A3E8 Sherman6589,774261330,77%892,29
Type 6191132,776931353,85%948,77
T110E4102089,696191323,08%1393,29
MT-256708,628471361,54%3041,24
Pawlack Tank6901,466591346,15%1415,67
StuG IV 5543,694001330,77%1328,10
M10 RBFM 51065,5410091353,85%2726,42
M8A14482,925701275,00%1627,18
Rheinmetall Panzerwagen10851,426721241,67%683,55
GSR 3301 Setter7258,928101258,33%501,03
Type 3 Ju-Nu6991,708001060,00%1770,79
AMX 13 105101720,605991030,00%1894,16
Object 277102337,808411060,00%1858,94
T26E3 Eagle 7 71436,506951020,00%2553,08
50TP prototyp 81713,5612029100,00%2282,44
STA-181376,44731955,56%1897,04
Type 95 Heavy4493,22404944,44%1742,38
UDES 15/16102229,00889955,56%1923,13
SDP 40 Zadymka51000,89610944,44%2543,72
Type 3 Ho-Ni III51100,33599944,44%3267,78
M48A5 Patton102323,221039966,67%2374,65
T57 Heavy102292,33901966,67%2040,53
T92 8603,67430911,11%835,92
SU-855618,50514862,50%1500,43
M3 Stuart3205,13388862,50%877,74
Škoda T 177767,50686850,00%1567,61
Vz. 71 Tesák101304,00976875,00%1690,90
M-III-Y82138,131051850,00%2944,00
K-2 81534,50853837,50%1665,42
Großtraktor - Krupp 3210,88347862,50%748,38
Black Rock 112369,75937850,00%1654,87
D12160,86226742,86%631,65
SU-10061053,29889785,71%2172,44
Panzerjäger I2156,00143742,86%405,04
AMX 383362,43593742,86%1406,03
FV217 Badger101982,29605728,57%1093,14
TKS z n.k.m. 20 mm 2121,83234633,33%449,92
Lago4582,50528633,33%2492,55
T-34-281324,6710296100,00%1896,70
Pz.Kpfw. II2107,00217650,00%273,59
Mitsu 10851313,50794633,33%3177,76
Challenger7953,17917666,67%1618,72
Controcarro 3 Minotauro102217,60938560,00%1707,79
SU-85B4636,00574560,00%2373,33
Pz.Kpfw. VII101982,80875560,00%1280,45
FV601 Saladin81151,00971580,00%1580,42
Strv m/42-57 Alt A.2 6659,80648540,00%1045,38
Renault FT135,0077425,00%0,00
ST vz. 394406,25725475,00%1703,39
Hotchkiss H352167,7522040,00%599,49
Rinoceronte102933,75780425,00%2587,40
Leichttraktor157,2511440,00%14,46
T3 HMC2119,50223450,00%384,92
TS-54 81127,25707450,00%919,50
Object 777 Version II 92087,25997450,00%2374,15
Manticore101104,75677425,00%864,56
Cobra 91663,00626425,00%1214,84
43 M. Toldi III 3172,75216425,00%518,05
M2 Light2355,33672333,33%1610,05
Kranvagn101503,00564333,33%714,86
AT-12150,00198366,67%581,18
Matilda IV 5699,67742366,67%2381,37
T1E6 2190,0014530,00%747,10
M14/412378,007632100,00%2027,41
T-26260,50202250,00%124,42
WZ-111 model 5A103781,001003250,00%3283,36
NC 70 Błyskawica102160,5046620,00%1344,78
Vz. 60S Dravec 101812,00768250,00%1133,45
Object 140101243,5010862100,00%1072,86
Panhard AMD 178B6304,5027820,00%649,82
Windhund 8801,5020820,00%469,10
Sexton I 3412,5027120,00%1227,17
Dicker Max 6288,00392250,00%303,07
Chimera 82874,001155250,00%3067,64
Excalibur 61111,00706250,00%1872,57
Object 260 101041,50646250,00%531,07
FCM 2C 3203,00285250,00%449,60
Fiat 30001243,006781100,00%1573,62
4TP1329,005661100,00%2441,05
Renault NC-3110,001011100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B252,001611100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2384,0049310,00%2754,40
DS PZInż5725,0055310,00%1611,12
SU-86994,0011031100,00%1523,40
SU-76M4439,0048510,00%1189,68
Type 71101921,0042910,00%1348,58
Object 283 92736,0014211100,00%3547,80
Kunze Panzer 91534,0012571100,00%1642,60
T-29 3281,004281100,00%1181,29
Valentine II 446,005481100,00%261,00
Fantôme 91448,0041110,00%950,73

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.12.2022
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.12.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.4.2015
Lähti: 2.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2015
Lähti: 3.5.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.8.2016
Lähti: 6.2.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.8.2021
Lähti: 12.10.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.2.2014
Lähti: 15.3.2015