iyouxin

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 23.5.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja199030111443
Ø Taso8,690,009,008,51
Voitot1378769,27%00,00%8475,68%32473,14%
Häviöitä589629,62%00,00%2724,32%11325,51%
Tasapelejä2201,11%00,00%00,00%61,35%
Taisteluja selvitty1034551,98%00,00%6457,66%24655,53%
Vaunuja tuhottu416192,0900,002412,179062,05
Tuhoamissuhde4,350,005,134,60
Vaunuja havaittu423932,1300,001261,146961,57
Vahinkoa aiheutettu3.353,380,003.432,013.064,77
Valtauspisteitä118360,5900,0080,071740,39
Puolustuspisteitä283501,4200,00970,874150,94
Kokemus1.322,910,001.356,361.354,62
WN72719,940,002545,242536,48
WN85452,490,004757,104935,59
Yhteensä
Taisteluja19903
Ø Taso8,69
Voitot1378769,27%
Häviöitä589629,62%
Tasapelejä2201,11%
Taisteluja selvitty1034551,98%
Vaunuja tuhottu416192,09
Tuhoamissuhde4,35
Vaunuja havaittu423932,13
Vahinkoa aiheutettu3.353,38
Valtauspisteitä118360,59
Puolustuspisteitä283501,42
Kokemus1.322,91
WN72719,94
WN85452,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja111
Ø Taso9,00
Voitot8475,68%
Häviöitä2724,32%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6457,66%
Vaunuja tuhottu2412,17
Tuhoamissuhde5,13
Vaunuja havaittu1261,14
Vahinkoa aiheutettu3.432,01
Valtauspisteitä80,07
Puolustuspisteitä970,87
Kokemus1.356,36
WN72545,24
WN84757,10
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja443
Ø Taso8,51
Voitot32473,14%
Häviöitä11325,51%
Tasapelejä61,35%
Taisteluja selvitty24655,53%
Vaunuja tuhottu9062,05
Tuhoamissuhde4,60
Vaunuja havaittu6961,57
Vahinkoa aiheutettu3.064,77
Valtauspisteitä1740,39
Puolustuspisteitä4150,94
Kokemus1.354,62
WN72536,48
WN84935,59
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja169000
Voitot12071,01%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4727,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6337,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1260,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,190,000,000,00
Vaunuja havaittu3231,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.983,120,000,000,00
Valtauspisteitä1410,8300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus952,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja169
Voitot12071,01%
Häviöitä4727,81%
Tasapelejä21,18%
Taisteluja selvitty6337,28%
Vaunuja tuhottu1260,75
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu3231,91
Vahinkoa aiheutettu1.983,12
Valtauspisteitä1410,83
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus952,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3259000
Voitot254177,97%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä71822,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty177354,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu29950,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,020,000,000,00
Vaunuja havaittu37671,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.475,740,000,000,00
Valtauspisteitä11980,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä137244,2100,0000,0000,00
Kokemus1.153,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3259
Voitot254177,97%
Häviöitä71822,03%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty177354,40%
Vaunuja tuhottu29950,92
Tuhoamissuhde2,02
Vaunuja havaittu37671,16
Vahinkoa aiheutettu1.475,74
Valtauspisteitä11980,37
Puolustuspisteitä137244,21
Kokemus1.153,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1655000
Voitot131879,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32619,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä110,66%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty87452,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu14350,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,840,000,000,00
Vaunuja havaittu15100,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.118,240,000,000,00
Valtauspisteitä12370,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12160,7300,0000,0000,00
Kokemus899,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1655
Voitot131879,64%
Häviöitä32619,70%
Tasapelejä110,66%
Taisteluja selvitty87452,81%
Vaunuja tuhottu14350,87
Tuhoamissuhde1,84
Vaunuja havaittu15100,91
Vahinkoa aiheutettu1.118,24
Valtauspisteitä12370,75
Puolustuspisteitä12160,73
Kokemus899,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja234000
Voitot14260,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9038,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2050,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,420,000,000,00
Vaunuja havaittu2391,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.032,340,000,000,00
Valtauspisteitä250,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1130,4800,0000,0000,00
Kokemus885,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja234
Voitot14260,68%
Häviöitä9038,46%
Tasapelejä20,85%
Taisteluja selvitty9038,46%
Vaunuja tuhottu2050,88
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu2391,02
Vahinkoa aiheutettu2.032,34
Valtauspisteitä250,11
Puolustuspisteitä1130,48
Kokemus885,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (240)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T95/FV4201 Chieftain 104785,61133483669,86%4953,20
Panhard EBR 105103241,43114964365,94%5946,47
T-100 LT102955,08119963768,92%5818,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 83330,24157560674,09%5983,61
Super Conqueror104597,75127660564,79%5250,21
ELC EVEN 90 81430,46127855872,22%4348,30
T95E6 104551,47123343662,84%5595,46
WZ-111 model 5A104705,27125435967,69%6011,35
STB-1104222,42127634670,81%5534,08
LT-432 82272,83134230964,40%7216,92
Object 430U104802,31130030069,67%5840,60
IS-7103439,73123028674,13%4436,42
Progetto M35 mod. 46 83017,54147428172,24%5285,37
Rheinmetall Skorpion G 83186,62133626471,21%5099,66
E 5094136,37147625766,93%6672,48
TVP T 50/51104186,23115925665,63%5224,44
Škoda T 5093930,98138725569,80%6156,53
Conqueror93980,06144223874,79%5577,09
E 7594093,99149823775,53%6228,62
M54 Renegade 83194,24148723170,13%5059,17
Object 279 early 104666,40131422570,22%4460,69
WZ-13172247,56146422166,06%9463,49
Object 268 Version 4104917,79132421672,22%6219,66
Leopard 1104123,48115919370,98%4556,05
AMX 50 B104191,73112519060,53%4786,02
T-44-100 83206,36160118974,60%6884,46
Tortoise94435,22158718875,00%5469,85
Waffenträger auf Pz. IV93916,47127818073,89%4756,91
Type 64 61856,50140517874,72%9564,25
60TP Lewandowskiego104422,58121417366,47%4761,21
M48A5 Patton104857,82123116963,31%6255,94
Škoda T 56 83288,73152416276,54%4555,95
T-54 ltwt.92614,78129616072,50%6158,63
WZ-111 model 1-493697,49130515469,48%5548,42
M46 Patton94202,17144515370,59%7299,90
T 55A 93986,79151015172,85%6962,41
WZ-120-1G FT 82742,41130115168,21%4473,79
T110E4103563,99107714365,03%3692,40
Rhm.-Borsig Waffenträger82987,48119613860,14%4231,88
Panhard EBR 75 (FL 10) 82596,59141613876,09%7883,37
Kampfpanzer 50 t 94150,32152413667,65%5811,67
Caernarvon83529,36164513372,93%6847,16
LTTB82164,87123912865,63%6397,67
Manticore102870,23112312670,63%4837,48
Somua SM 82883,83136912463,71%4505,70
Caernarvon Action X 82781,65144311965,55%5156,28
Lansen C 82897,18145011669,83%5570,50
E 100103887,67102211558,26%3590,54
T-4482848,69144711371,68%6345,52
Object 703 Version II 83180,12150010765,42%5496,47
Kranvagn104362,71128610373,79%4840,22
Leopard Prototyp A94604,78145610366,99%7032,52
Grille 15104207,26107110073,00%4550,07
Object 43093991,08149510069,00%6749,49
Strv 103B103710,5510999972,73%3717,40
T-5493886,8914279768,04%6734,65
T6751462,2611709778,35%6116,56
T-34-85M 61962,5814329682,29%5357,13
Type 59 G 82895,7314749556,84%5421,15
Bat.-Châtillon 12 t82418,2213839568,42%8438,11
T110E5104789,2013649165,93%5845,03
M4A3E2 Sherman Jumbo61554,2212238974,16%4772,65
LTG72180,9214558973,03%8205,47
FV217 Badger104470,3812328864,77%5227,66
Rinoceronte104173,9311498762,07%4108,78
AMX M4 mle. 49 82462,2512498765,52%4645,18
AMX 13 57 72129,2015918773,56%7314,46
T2972606,8415168682,56%5008,50
Škoda T 40 61804,9012228371,08%5597,57
AMX 13 7572399,4015598177,78%9144,66
Object 140104551,9813618164,20%5890,40
Prototipo Standard B93174,8112618065,00%4426,69
AMX 13 9092991,6812818062,50%6845,04
VK 168.01 (P) 82710,3112328060,00%4416,76
CS-52 LIS 82878,8513138065,00%4702,58
T-34-8561706,9511517963,29%4725,03
50TP prototyp 83083,4314717675,00%5575,12
O-Ho82201,7911497657,89%3009,82
T-1093423,5512487466,22%5166,55
T-62A103781,4611847460,81%4428,35
AMX Chasseur de chars 82473,1614987474,32%5117,00
MT-2560,188167367,12%261,00
T4992644,2312757365,75%6350,85
T2072570,3114597269,44%6206,82
113104786,5613427275,00%5996,11
AMX 65 t82489,1311407261,11%4075,52
M4A1 Sherman51204,9210647170,42%5953,01
Strv 7461908,3913247068,57%6606,49
Tiger II83305,6414777075,71%6002,75
Panhard AML Lynx 6x682460,9012877071,43%6818,68
Object 25794090,5314436867,65%6721,66
IS-4103866,5412386767,16%4710,15
Type 62 71632,2012616668,18%5381,98
WZ-132A92465,1111746653,03%5021,19
M53/M5592367,279936668,18%2649,54
AMX 12 t61790,9813856376,19%11204,00
T3761770,9013206264,52%10110,51
Škoda T 2561887,6613986178,69%6827,77
Bat.-Châtillon 25 t AP93356,3814736183,61%5385,82
TOG II* 61897,7513886173,77%5478,91
Vz. 55104816,3312366058,33%5240,10
AMX 50 12093571,8511616055,00%5333,18
53TP Markowskiego83618,8015485974,58%7609,69
E 75 TS 83133,9014335969,49%5258,41
SU-130PM 83094,1013455872,41%4690,29
CS-63103976,0912515667,86%4547,87
M24 Chaffee51391,1113315673,21%10501,52
T42 82837,5913765664,29%5463,07
AMX M4 mle. 5193944,6314165464,81%4770,04
Strv S1 83158,3312785474,07%4706,23
Cromwell62173,8715525377,36%7774,91
WZ-13282082,6211525360,38%4833,98
VK 100.01 (P)82884,7414165072,00%5623,61
Maus103305,0411474969,39%3786,63
FV4004 Conway92881,5010584860,42%2942,57
TNH T Vz. 5193927,4514434765,96%5719,47
Ikv 65 Alt II61902,8111804757,45%5932,95
AMX Canon d'assaut 105 82369,1512744774,47%3496,66
VK 30.01 (P)62520,7816074678,26%8794,03
FV4005 Stage II103353,989384669,57%3136,84
M10394196,4914554369,77%6366,76
Rheinmetall Panzerwagen103366,8612354367,44%6075,59
45TP Habicha72754,2915294278,57%5727,42
AMX 50 10082618,4512054266,67%3841,31
Tiger-Maus 93521,4513914273,81%3959,51
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4947,1710334261,90%3919,26
Type 63 82758,8114614271,43%4163,16
E 50 Ausf. M103965,5111614163,41%5056,08
T54E194195,0515204170,73%5453,43
M18 Hellcat62101,2613213974,36%6350,70
50TP Resilient 82784,3813603966,67%4256,15
M26 Pershing82591,0311763865,79%4865,07
AMX 13 105103271,5312153871,05%5101,07
Object 752 93845,7615373876,32%4207,42
T3093989,2413763772,97%5165,15
Comet72580,2516843677,78%7138,29
Type 5 Ka-Ri 82987,6112973663,89%3734,12
UDES 15/16104488,3412633568,57%5030,87
T-5051212,5112743577,14%8873,50
Progetto M40 mod. 65104171,2410733351,52%4657,17
Type 5782456,3312593369,70%3316,67
Ho-Ri 193781,6913393271,88%4336,38
T-832 82863,5613943262,50%4022,22
M4A3E8 Sherman61980,8715523174,19%7499,88
IS-382405,2912603174,19%4249,75
Covenanter51315,6514423174,19%9818,62
Konštrukta T-34/10072196,3713273063,33%6247,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4812,478433076,67%3450,21
STA-182520,3314303076,67%5781,08
Centurion Mk. I82721,7714613066,67%5571,55
STG 82463,3412412968,97%4252,80
112 82406,0013212962,07%3782,74
WZ-12094400,6415732875,00%6390,96
UDES 0382269,6410432878,57%3602,29
Indien-Panzer82588,6812472864,29%4751,08
GSOR 1008 82701,0713482882,14%3904,64
Object 260 104320,3213122871,43%5653,15
Centurion Mk. 7/193403,5913992777,78%4700,99
Cavalier51624,1912392762,96%8587,30
Churchill III 51760,9620582673,08%5495,79
ShPTK-TVP 100 83173,9215002680,77%4630,33
Jagdtiger93379,3612382568,00%4110,18
Concept 1B 94241,3215452564,00%5074,44
Carro d'assalto P.8871986,6313432483,33%3847,07
Type 6194075,3813522470,83%5583,99
Panhard AMD 178B61123,2512082479,17%4993,31
Type 4 Ju-To72011,3512152382,61%3311,86
Turtle Mk. I 83105,0014472263,64%4432,58
A-205786,908632060,00%4884,07
WZ-111G FT93469,0011902065,00%4038,27
T71 CMCD71670,9012302075,00%5707,89
XM66F 82988,2014392070,00%4800,88
King Tiger (Captured) 72527,0013802070,00%4898,63
Object 26393555,2611961968,42%4736,35
Progetto C50 mod. 6693468,8313891866,67%5525,23
SDP 44 Burza61670,6711261883,33%4177,22
Type 3 Ju-Nu61852,5613021872,22%4154,55
KV-261829,6111571872,22%4984,60
T57 Heavy Tank104027,0611121855,56%4046,72
Dicker Max 61993,5012331877,78%4733,11
XM551 Sheridan103318,2410551770,59%5079,56
STA-2 82615,8813011747,06%5277,45
Tiger I72549,2514461675,00%5385,66
T26E4 SuperPershing 82416,3312401560,00%4292,64
M60 103941,2011361566,67%4235,90
Bisonte C45 82455,0715121593,33%3802,25
GSR 3301 Setter71421,1310131553,33%4747,72
Rheinmetall Skorpion 83426,8713441566,67%4369,90
Jagdpanther72311,3612801471,43%4663,20
Nemesis 82213,6412861478,57%3126,23
Charioteer82862,3814611384,62%4947,48
WZ-132-1102916,5512231181,82%4333,22
AMX 50 Foch B103467,8211711181,82%3051,14
IS-3-II93554,5513081172,73%4672,39
T-54 first prototype 82488,8213641172,73%4502,67
Chi-To SP72401,6015441090,00%4319,50
FV3046747,804571040,00%1245,71
VK 30.01 (D)61402,6010851050,00%3795,22
TS-54 82533,5014991080,00%3478,58
T78 62176,6014491080,00%4564,84
Progetto CC55 mod. 5482125,89912933,33%2545,68
KV-484262,781801977,78%8289,73
Centurion Action X104643,131224862,50%5349,14
E 25 71879,381155850,00%3522,73
Emil II93001,1413887100,00%3482,87
Mitsu 10851318,71834757,14%2100,04
Caliban 82132,001106757,14%3084,38
T26E5 83154,001644728,57%6714,48
T3282790,831318666,67%4367,41
T-4372436,831232633,33%6383,51
SDP 40 Zadymka51206,67974683,33%3931,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3389,00614633,33%2641,86
IS-2 shielded 73641,671842666,67%9496,36
M24E2 Super Chaffee 61420,171342683,33%6463,19
Super Hellcat 71810,671146683,33%3665,24
Crusader61752,201087560,00%9124,18
Bat.-Châtillon 25 t102336,20663520,00%2138,67
M4461302,601020560,00%2825,70
Tetrarch 2771,0011435100,00%7138,97
AMX ELC bis51227,751050475,00%8319,88
Waffenträger auf E 100102157,75694425,00%1305,00
ISU-152K 82646,75873425,00%2489,25
AAT60 83277,5016864100,00%5076,49
T-3451376,0012473100,00%7817,62
P.435955,3311973100,00%3726,44
P.43 bis62074,671242366,67%6458,43
VK 30.01 (H)52292,001599366,67%8788,23
BZ-6892730,67968366,67%2587,71
T-50-2 61015,00967366,67%4000,87
Löwe 83879,3319423100,00%6717,74
P26/4042555,5016802100,00%15420,56
Leichttraktor1152,00354250,00%641,00
SU-100M173124,0021112100,00%9182,38
GSOR 1010 FB 82162,00132620,00%3174,46
MS-11242,002931100,00%1324,13
Ho-Ri 3103814,0014641100,00%3777,76
Object 277100,0044710,00%0,00
Object 590 94216,0018411100,00%5498,53
SU-100Y 61654,0054810,00%2674,02
Miel 84518,00140310,00%5566,09

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 23.5.2023
Asema: Komentaja
Liittynyt: 25.5.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.2.2023
Lähti: 6.3.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 17.2.2019
Lähti: 17.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.1.2019
Lähti: 8.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.7.2019
Lähti: 4.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.7.2019
Lähti: 14.7.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 28.7.2019
Lähti: 15.12.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.12.2018
Lähti: 13.1.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.12.2019
Lähti: 24.5.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.2.2019
Lähti: 14.2.2019
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 1.12.2018
Lähti: 15.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Lähti: 18.11.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.11.2018
Lähti: 15.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.10.2018
Lähti: 14.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.9.2018
Lähti: 30.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2018
Lähti: 2.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.7.2018
Lähti: 19.7.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2018
Lähti: 2.7.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.4.2018
Lähti: 3.5.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 23.2.2018
Lähti: 2.4.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 10.1.2018
Lähti: 18.2.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.1.2018
Lähti: 8.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.12.2017
Lähti: 27.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.11.2017
Lähti: 18.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.11.2017
Lähti: 26.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.11.2017
Lähti: 23.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2017
Lähti: 13.11.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.5.2016
Lähti: 13.7.2016
Asema: Komentaja
Liittynyt: 10.5.2016
Lähti: 11.5.2016