ironman2013hero

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.9.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5176000
Ø Taso5,250,000,000,00
Voitot245747,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä267551,68%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä440,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty101219,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu29380,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu42910,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu396,450,000,000,00
Valtauspisteitä34280,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä21480,4100,0000,0000,00
Kokemus267,780,000,000,00
WN7676,590,000,000,00
WN8636,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5176
Ø Taso5,25
Voitot245747,47%
Häviöitä267551,68%
Tasapelejä440,85%
Taisteluja selvitty101219,55%
Vaunuja tuhottu29380,57
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu42910,83
Vahinkoa aiheutettu396,45
Valtauspisteitä34280,66
Puolustuspisteitä21480,41
Kokemus267,78
WN7676,59
WN8636,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu692,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus55,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu692,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus55,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot333,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä666,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty111,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,130,000,000,00
Vaunuja havaittu111,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu398,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus264,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot333,33%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu10,11
Tuhoamissuhde0,13
Vaunuja havaittu111,22
Vahinkoa aiheutettu398,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus264,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja95000
Voitot2324,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7275,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1616,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu290,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,370,000,000,00
Vaunuja havaittu540,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu270,720,000,000,00
Valtauspisteitä670,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus131,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja95
Voitot2324,21%
Häviöitä7275,79%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1616,84%
Vaunuja tuhottu290,31
Tuhoamissuhde0,37
Vaunuja havaittu540,57
Vahinkoa aiheutettu270,72
Valtauspisteitä670,71
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus131,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot1630,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3363,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä35,77%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty713,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,1200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,130,000,000,00
Vaunuja havaittu450,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu145,310,000,000,00
Valtauspisteitä1142,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,1000,0000,0000,00
Kokemus211,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot1630,77%
Häviöitä3363,46%
Tasapelejä35,77%
Taisteluja selvitty713,46%
Vaunuja tuhottu60,12
Tuhoamissuhde0,13
Vaunuja havaittu450,87
Vahinkoa aiheutettu145,31
Valtauspisteitä1142,19
Puolustuspisteitä50,10
Kokemus211,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja138000
Voitot2316,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11583,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2518,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu470,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,420,000,000,00
Vaunuja havaittu1060,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu467,160,000,000,00
Valtauspisteitä120,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä350,2500,0000,0000,00
Kokemus144,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja138
Voitot2316,67%
Häviöitä11583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2518,12%
Vaunuja tuhottu470,34
Tuhoamissuhde0,42
Vaunuja havaittu1060,77
Vahinkoa aiheutettu467,16
Valtauspisteitä120,09
Puolustuspisteitä350,25
Kokemus144,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (77)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. III/IV5345,2430954052,41%928,84
Jagdpanther II81053,3139646944,78%974,52
Jagdpanzer IV6276,6321432136,14%208,22
G.W. Panther7613,9330030848,05%678,46
Jagdpanther7550,1632124145,64%575,53
StuG III Ausf. G5225,1120724143,98%297,70
VK 36.01 (H)6558,7433521948,86%823,18
Tiger I7663,5038621148,82%732,68
VK 30.01 (H)5354,9127019741,62%698,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4167,5516816344,17%217,77
Hummel6509,5928915851,90%684,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C3175,8428815451,30%819,20
T-345392,6332113357,89%1154,52
Alecto4246,2123912554,40%617,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E393,7816510752,34%153,72
Durchbruchswagen 2481,0315310049,00%89,65
Grille5364,9324210048,00%687,33
Sturmpanzer II4204,551649940,40%447,28
AT 25383,993089051,11%819,38
A-20594,861948348,19%130,36
Marder II3114,141608349,40%171,85
Pz.Kpfw. II Luchs4256,933118061,25%979,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J482,171566946,38%59,18
Type 5 Ke-Ho4195,902206056,67%582,60
T-34-856432,343245650,00%698,58
VK 16.02 Leopard5283,403065358,49%871,81
Marder 38T4115,231414740,43%22,74
Jagdtiger91125,583744531,11%619,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4132,172534257,14%357,63
T-46395,391404146,34%206,66
M3 Lee4238,722123943,59%732,46
Valentine AT4155,571873756,76%348,19
BT-74119,551512948,28%251,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5273,332042733,33%446,14
Pz.Kpfw. II214,501002646,15%51,28
Vickers Medium Mk. I160,331462450,00%146,19
LT vz. 383156,092062343,48%470,92
Pz.Kpfw. 38 (t)3117,251752055,00%307,52
Leichttraktor186,471761952,63%290,69
Sturmpanzer I Bison3117,352091747,06%220,68
Panzerjäger I280,001021747,06%98,53
M2 Medium Tank3190,181981747,06%567,87
Renault UE 57357,941131637,50%1,21
VK 30.01 (D)6206,312291643,75%142,15
Type 98 Ke-Ni3199,932471560,00%912,19
Renault FT AC296,131391553,33%231,38
Renault Otsu1119,691571338,46%330,66
Pz.Kpfw. 35 (t)293,851251323,08%235,84
G.Pz. Mk. VI (e)223,08741241,67%37,51
Universal Carrier 2-pdr284,421301250,00%179,10
Tiger II8726,903921040,00%563,96
Type 2597 Chi-Ha3147,00191944,44%320,50
AT 86240,78237944,44%182,24
BT-22104,63123837,50%250,13
BT-7 artillery 374,25117825,00%3,10
T1 Cunningham184,88149862,50%434,31
Pz.Kpfw. I241,38126850,00%113,08
Type 95 Ha-Go2121,29194771,43%600,42
T2 Medium Tank283,57120742,86%199,25
Vickers Medium Mk. II221,4392728,57%0,00
Rheinmetall Skorpion G 81663,43404714,29%1500,29
ST vz. 394186,83195633,33%349,28
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,00125616,67%0,00
Type 3 Chi-Nu556,3395616,67%0,00
LT vz. 352117,67178650,00%408,95
T7 Combat Car 215,40129560,00%204,70
G.W. Tiger (P)8838,67491333,33%614,26
T-26238,3394333,33%0,00
SU-855180,50204250,00%227,60
Cruiser Mk. I177,005420,00%130,63
43 M. Toldi III 335,001101100,00%261,00
T-45 299,002331100,00%489,37
Kolohousenka149,001411100,00%261,00
Renault FT1264,003891100,00%1957,11
Renault NC-31132,00881100,00%261,00
Hotchkiss H3520,004210,00%0,00
Vickers Mk. E Type B20,001810,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 5.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.9.2018
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.8.2016
Lähti: 31.8.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.12.2014
Lähti: 20.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2015
Lähti: 17.10.2015