igor1812

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.12.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8278000
Ø Taso5,990,000,000,00
Voitot421350,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä399648,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä690,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty199724,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu64390,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu78530,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu688,340,000,000,00
Valtauspisteitä116211,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä53580,6500,0000,0000,00
Kokemus387,830,000,000,00
WN71011,190,000,000,00
WN81168,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8278
Ø Taso5,99
Voitot421350,89%
Häviöitä399648,27%
Tasapelejä690,83%
Taisteluja selvitty199724,12%
Vaunuja tuhottu64390,78
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu78530,95
Vahinkoa aiheutettu688,34
Valtauspisteitä116211,40
Puolustuspisteitä53580,65
Kokemus387,83
WN71011,19
WN81168,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot430,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä969,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu161,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu879,540,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä302,3100,0000,0000,00
Kokemus264,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot430,77%
Häviöitä969,23%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty17,69%
Vaunuja tuhottu40,31
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu161,23
Vahinkoa aiheutettu879,54
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä302,31
Kokemus264,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot853,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä746,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty213,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu151,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu604,530,000,000,00
Valtauspisteitä342,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus359,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty213,33%
Vaunuja tuhottu70,47
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu151,00
Vahinkoa aiheutettu604,53
Valtauspisteitä342,27
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus359,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu58,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus229,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu58,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus229,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja225000
Voitot12153,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10446,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9642,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1870,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu2010,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.425,530,000,000,00
Valtauspisteitä4562,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12375,5000,0000,0000,00
Kokemus604,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja225
Voitot12153,78%
Häviöitä10446,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty9642,67%
Vaunuja tuhottu1870,83
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu2010,89
Vahinkoa aiheutettu1.425,53
Valtauspisteitä4562,03
Puolustuspisteitä12375,50
Kokemus604,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja478000
Voitot20843,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26856,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13929,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2650,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu4490,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu710,990,000,000,00
Valtauspisteitä5521,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4771,0000,0000,0000,00
Kokemus319,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja478
Voitot20843,51%
Häviöitä26856,07%
Tasapelejä20,42%
Taisteluja selvitty13929,08%
Vaunuja tuhottu2650,55
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu4490,94
Vahinkoa aiheutettu710,99
Valtauspisteitä5521,15
Puolustuspisteitä4771,00
Kokemus319,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot533,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1066,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu130,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.367,930,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus256,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot533,33%
Häviöitä1066,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu100,67
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu130,87
Vahinkoa aiheutettu1.367,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus256,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (118)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 64 6384,7337469350,65%839,93
T2971077,7353645356,07%1422,87
M66893,8146841456,28%1595,15
Tiger II81080,1346440751,11%1173,86
G.W. Panther7948,5840432651,53%1143,50
IS-381222,0249531349,20%1446,12
Tiger I7999,9048329047,93%1293,14
Jagdpanther7927,5240323950,63%1178,14
Pz.Kpfw. T 25 5524,7338223750,21%1458,16
Hummel6834,7135523154,98%1324,14
KV-856650,9037923049,13%1090,61
IS7808,9744321645,37%1010,52
Grille5653,4732921657,87%1772,62
Super Hellcat 7664,6746520848,56%830,55
Churchill I5641,4637120349,26%1524,60
T-1091253,2648019149,74%1122,24
Cromwell6670,6542418852,66%1339,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5418,6529618452,17%1113,16
VK 36.01 (H)6645,3435116645,18%1037,29
AT 25597,3441315859,49%1829,69
M18 Hellcat6793,6643115258,55%1485,04
T675662,7441314059,29%1761,33
KV-15522,2035613653,68%1029,27
Jagdpanzer IV6591,1633013248,48%1015,38
Churchill VII6574,8140311847,46%926,62
AT 86608,9743811553,91%1074,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,5819211050,00%569,61
Churchill III 5512,735048451,19%1000,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4168,962088345,78%405,27
Sturmpanzer II4245,871747548,00%724,18
Crusader6350,162827343,84%992,21
Comet7765,044427048,57%1146,82
T1 Heavy5682,974496949,28%1478,02
StuG III Ausf. G5617,183426549,23%1649,69
AMX 13 105 AM mle. 505536,052786546,15%1043,59
Ferdinand8714,383356538,46%448,56
M5 Stuart493,492226145,90%57,81
AMX 105 AM mle. 474424,912505752,63%1583,90
Marder II3210,471805554,55%569,06
G.W. Tiger (P)8710,654765451,85%745,11
Škoda T 245342,282744346,51%888,16
T-284199,242074257,14%524,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3223,601954047,50%752,22
AMX 13 F3 AM6570,513343948,72%822,67
Rhm.-Borsig Waffenträger8847,115423647,22%650,09
Pz.Kpfw. 35 (t)2128,391323348,48%490,28
Matilda4418,122653348,48%1182,15
Covenanter5276,262953154,84%946,85
Pawlack Tank6550,004293158,06%768,54
M3 Lee4288,413042944,83%950,03
E 759573,963532839,29%224,95
Sturmpanzer I Bison3126,041192740,74%198,20
T-463190,171952450,00%767,19
Ikv 1035521,632732454,17%1230,49
Leichttraktor1125,821732250,00%503,78
Sav m/434249,552302245,45%555,13
M3 Stuart3141,951552128,57%346,37
M8A14477,953512060,00%1578,03
M7 Priest3180,681861957,89%456,96
SU-263219,161221936,84%382,15
Alecto4362,472191936,84%884,19
Type 97 Chi-Ha3224,652391752,94%700,59
AT 77423,813041650,00%346,65
M2 Medium Tank3244,072201533,33%807,15
Panzerjäger I2102,861121450,00%218,91
T-262105,43961421,43%280,75
M24 Chaffee5195,642391450,00%451,34
GSOR the TANK 9961,866121450,00%776,42
Vickers Medium Mk. III3250,422291266,67%1088,82
SU-76M4185,251981258,33%433,76
Ikv 723253,002061145,45%618,87
SU-182318,551881172,73%2159,72
Lorraine 39L AM3166,22152966,67%540,19
T2 Medium Tank2173,33146944,44%747,26
L-60 29,44109922,22%0,00
LT vz. 383201,50188837,50%598,43
Type 1 Chi-He4274,63266862,50%817,20
Object 2579607,75605850,00%402,50
StuG IV 5385,00226837,50%760,08
Maus10816,71622728,57%292,99
Valentine AT4292,43253771,43%894,90
43 M. Toldi III 377,86108714,29%82,10
LT vz. 352187,83171633,33%712,93
Vickers Mk. E Type B2102,83125650,00%271,69
Chi-Ni2220,60268540,00%1160,54
T1 HMC2111,60150540,00%430,64
T328382,80249520,00%113,94
T3 HMC282,40134560,00%269,55
Churchill Gun Carrier6195,20132520,00%58,88
Waffenträger auf Pz. IV9953,20585560,00%725,62
M24E2 Super Chaffee 6266,6032050,00%423,37
ARL 446519,00371425,00%553,65
Universal Carrier 2-pdr291,2592425,00%122,02
FCM 36291,75128425,00%159,26
Vickers Medium Mk. II262,00231366,67%280,18
Renault FT 75 BS2107,6780333,33%367,04
Pvlvv fm/42236,6790333,33%3,10
SU-54144,00160366,67%323,89
LTP 3266,67231333,33%1188,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2167,33327333,33%685,44
Vickers Medium Mk. I1315,00262250,00%2085,36
Kolohousenka155,50131250,00%90,21
T1 Cunningham172,50127250,00%256,92
Pz.Kpfw. II222,50129250,00%88,24
M-II-Y72076,50102620,00%3061,15
Object 268 Version V 10766,508442100,00%475,58
T1E6 214,00111250,00%93,03
T7 Combat Car 275,5081250,00%215,09
BT-7 artillery 359,50106250,00%115,81
Strv fm/211153,002911100,00%936,16
Fiat 30001116,0010110,00%318,09
Renault FT10,00110,00%0,00
Renault Otsu1190,002341100,00%1003,17
Renault NC-3110,001551100,00%261,00
MS-11256,003201100,00%1735,11
M-IV-Y 8352,006621100,00%324,47
T-45 20,004510,00%0,00
Fantôme 91039,0031810,00%602,32

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2024
Lähti: 25.4.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.8.2015
Lähti: 30.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.11.2014
Lähti: 19.3.2015
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 13.5.2015
Lähti: 7.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.4.2015
Lähti: 3.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.3.2015
Lähti: 18.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.11.2015
Lähti: 5.1.2018