hz10

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3365800108
Ø Taso7,740,000,009,24
Voitot1790753,20%00,00%00,00%5954,63%
Häviöitä1523845,27%00,00%00,00%4743,52%
Tasapelejä5131,52%00,00%00,00%21,85%
Taisteluja selvitty1137033,78%00,00%00,00%4743,52%
Vaunuja tuhottu354211,0500,0000,001401,30
Tuhoamissuhde1,590,000,002,30
Vaunuja havaittu450461,3400,0000,00970,90
Vahinkoa aiheutettu1.398,960,000,002.165,07
Valtauspisteitä424061,2600,0000,002732,53
Puolustuspisteitä246220,7300,0000,001781,65
Kokemus528,000,000,00570,83
WN71394,880,000,001628,88
WN81925,760,000,002236,85
Yhteensä
Taisteluja33658
Ø Taso7,74
Voitot1790753,20%
Häviöitä1523845,27%
Tasapelejä5131,52%
Taisteluja selvitty1137033,78%
Vaunuja tuhottu354211,05
Tuhoamissuhde1,59
Vaunuja havaittu450461,34
Vahinkoa aiheutettu1.398,96
Valtauspisteitä424061,26
Puolustuspisteitä246220,73
Kokemus528,00
WN71394,88
WN81925,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja108
Ø Taso9,24
Voitot5954,63%
Häviöitä4743,52%
Tasapelejä21,85%
Taisteluja selvitty4743,52%
Vaunuja tuhottu1401,30
Tuhoamissuhde2,30
Vaunuja havaittu970,90
Vahinkoa aiheutettu2.165,07
Valtauspisteitä2732,53
Puolustuspisteitä1781,65
Kokemus570,83
WN71628,88
WN82236,85
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1350,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1038,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä311,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1142,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu411,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.185,690,000,000,00
Valtauspisteitä271,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä321,2300,0000,0000,00
Kokemus401,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1350,00%
Häviöitä1038,46%
Tasapelejä311,54%
Taisteluja selvitty1142,31%
Vaunuja tuhottu90,35
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu411,58
Vahinkoa aiheutettu1.185,69
Valtauspisteitä271,04
Puolustuspisteitä321,23
Kokemus401,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä240,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä120,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu122,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu538,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus407,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä240,00%
Tasapelejä120,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu20,40
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu122,40
Vahinkoa aiheutettu538,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus407,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37000
Voitot1643,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2156,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1232,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu200,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.215,680,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä842,2700,0000,0000,00
Kokemus421,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37
Voitot1643,24%
Häviöitä2156,76%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1232,43%
Vaunuja tuhottu140,38
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu200,54
Vahinkoa aiheutettu1.215,68
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä842,27
Kokemus421,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot541,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä758,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty216,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu302,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu908,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus392,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot541,67%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty216,67%
Vaunuja tuhottu50,42
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu302,50
Vahinkoa aiheutettu908,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus392,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (168)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81396,94643180553,46%2048,52
Bat.-Châtillon 25 t102302,55574145852,74%2325,32
KV-5 81453,23626130754,25%1884,54
AMX ELC bis5730,0151471459,24%3420,44
WZ-1328891,3052671051,41%1595,27
AMX 50 B102373,2454271050,42%2084,83
T71 DA71014,8259967158,42%2803,74
T-5491554,8156965750,99%1767,61
T-62A102111,5755960451,32%1987,52
121102136,0957658955,18%1951,07
KV-15634,2239551152,25%1500,89
Object 268102555,7656850551,09%2063,95
Bat.-Châtillon 155 5591295,8643148350,52%1321,02
Object 261101798,9845148149,48%1747,93
Leopard Prototyp A91760,0751147848,12%1801,11
IS-7102197,1059447652,10%2028,44
Type 6191953,4261347555,37%2213,40
SU-1527828,3134247452,95%1245,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91753,8951847052,98%2034,09
Object 70492154,1450746955,22%2081,24
212A91969,2149145855,24%2240,48
T-505158,1030344557,98%461,33
WZ-12091703,3459242550,35%1933,98
AMX 13 9091021,2450441651,44%1650,83
AMX 50 12091957,3566841350,61%2004,02
T57 Heavy Tank102463,0955339850,50%1954,21
ISU-15281562,1241338547,01%1833,64
Centurion Mk. 7/191895,6461337952,24%2027,75
Škoda T 5092175,0268337452,94%2079,02
TVP T 50/51102468,9963537255,11%2292,85
T-4481056,4046736852,99%1629,10
S-5171679,0847836551,78%2494,96
T-1091819,0154735850,00%1939,69
Lorraine 155 mle. 5181420,6644934045,88%1775,93
ST-I92056,0164133657,74%2227,88
Spähpanzer Ru 25191050,7154632554,15%1787,47
IS-381621,6656532360,06%2164,76
T54E192217,4269332354,18%2343,77
MS-11158,5620531957,99%937,73
MT-256384,7544431856,60%1254,15
IS-4102257,5558330753,42%2028,20
Centurion Mk. I81289,2551529547,12%1732,56
WZ-111 model 1-492051,7968529254,11%2047,40
AMX 12 t6698,5050727453,28%2287,02
STA-181504,6071027055,93%2238,01
TVP VTU Koncept81322,3156526446,97%1830,35
KV-481450,4458225946,33%1949,45
T6981450,1763125754,47%2105,75
SU-861083,8334125650,39%1818,25
O-I6990,7251825455,91%1858,32
T-54 ltwt.91127,2755924452,87%1808,09
T-437915,9947024157,26%1709,07
AMX 13 757744,2048022756,39%1630,41
T-262231,0822322152,49%1336,46
IS7985,8844221944,75%1308,17
AMX 50 10081784,0178121956,62%2326,20
SU-1006557,2031821957,08%983,50
SU-85B4388,3426421256,60%1059,74
Tortoise91735,4273921249,06%1399,01
Leopard 1102155,6354120254,95%2020,52
STB-1102038,0853120048,50%1858,08
Type 5 Chi-Ri71138,9956219754,31%2116,38
WZ-1317700,0053818952,38%1385,32
O-Ho81498,6561918252,20%1740,86
Lorraine 155 mle. 5071075,0542517857,87%1628,44
T-1506716,2539317351,45%1241,91
Aufklärungspanzer Panther7744,8652916951,48%1760,89
SU-54657,1627015955,97%1884,43
Rheinmetall Skorpion G 81860,2659515958,49%2208,76
O-Ni71304,2261115761,78%1879,74
SU-855505,3327815658,33%1314,60
Comet71039,2056614957,72%1996,63
LTTB8856,1957314954,36%1762,88
11081379,8780314551,03%1674,08
T216469,6642614548,28%1285,63
T-34-171163,6763613868,12%2342,45
T-34-856610,9137513849,28%1094,57
ARL 446960,3965013546,67%1971,68
AMX 13 F3 AM6935,0538913348,87%1651,48
AT 1581320,9580313160,31%1495,02
Škoda T 256863,9646912753,54%1926,76
Konštrukta T-34/10071289,9864212452,42%2300,16
VK 28.016623,9349512157,85%2232,76
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2300,2935911858,47%1396,95
Type T-345576,6138711255,36%2003,39
T2971284,0072911052,73%1725,47
Type 3 Chi-Nu Kai 5604,2242510852,78%1898,77
KV-8561183,8558110659,43%2482,79
Type 586825,4055810356,31%1968,31
M3 Light 3259,8332510362,14%1636,52
AMX M4 mle. 4571128,157439850,00%1716,72
BT-7378,351689748,45%196,31
Type 4 Chi-To6849,504799655,21%1836,72
Cromwell6754,375419555,79%1640,72
Type 3 Chi-Nu5558,963888961,80%1827,74
SU-263307,941638549,41%852,81
AT 86641,695468450,00%1045,24
M75387,133348346,99%1444,17
AT 771087,527128151,85%1271,69
59-166453,734038041,25%1198,13
IS-271205,087877959,49%1829,84
Centurion Action X101780,265577852,56%1503,43
SU-182124,761177652,63%659,41
KV-371771,458587463,51%3132,03
T-34-281282,275277350,68%2121,70
BDR G1 B5579,454827363,01%1293,86
T1 Heavy Tank5549,263647250,00%1157,13
VK 16.02 Leopard5414,634397157,75%1754,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4529,714106564,62%1794,08
WZ-111 model 5A102179,956856543,08%1506,41
TOG II* 6967,145506544,62%1682,44
T-345501,453896048,33%1530,66
M66934,534905846,55%1790,24
Tetrarch 2258,622945860,34%1686,57
StuG III Ausf. G5649,643855653,57%1551,52
T-284270,682625356,60%909,04
FV217 Badger101945,085915246,15%1338,43
Škoda T 245519,693584955,10%1594,44
Crusader5468,653994953,06%1579,52
O-I Experimental5771,464694856,25%1630,04
Pz.Kpfw. II Luchs4300,193424757,45%1179,88
AT 25497,644394560,00%1249,65
Type 1 Chi-He4337,272734146,34%1209,64
AMX M4 mle. 49 81446,736154158,54%1610,51
AMX 404314,303154065,00%2089,40
T-50-2 6832,634763542,86%2502,59
T-127 3442,914483542,86%2224,00
T-463123,061793148,39%431,47
Type 95 Heavy4352,232983046,67%1313,70
M5A1 Stuart4320,752732842,86%1211,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3255,923642657,69%1491,49
Object 140101952,885012544,00%1488,11
Panhard AMD 178B6589,724332552,00%1740,56
BT-2266,711032433,33%96,90
AT-12131,711272450,00%395,47
Covenanter4213,252762450,00%798,51
Pz.Kpfw. T 25 5642,085492462,50%2161,83
SU-76M3157,681662245,45%315,20
LTP 3396,404361566,67%2925,14
Leichttraktor159,64771442,86%79,71
A-204104,171791241,67%181,66
Cruiser Mk. IV3310,332631266,67%1345,28
M2 Light Tank282,001391145,45%173,50
Type 97 Te-Ke 2188,102691070,00%1311,50
Type 91 Heavy3337,002811060,00%1598,84
Cruiser Mk. III2143,88317862,50%730,81
MTLS-1G14 3488,88461875,00%2855,96
T1E6 2221,38251850,00%1437,33
T1 Cunningham129,4362757,14%137,36
Type 89 I-Go/Chi-Ro2152,43156742,86%588,03
BT-7 artillery 3127,86242757,14%550,67
TKS z n.k.m. 20 mm 2139,0016260,00%578,63
Type 97 Chi-Ha3208,00285633,33%645,61
T328683,40430540,00%508,31
Loyd Gun Carriage264,206750,00%159,41
StuG IV 5557,40374560,00%1645,06
Chi-Ni2123,50343475,00%746,27
Renault FT189,508940,00%311,54
Vickers Medium Mk. I171,6787333,33%145,36
Kolohousenka1299,33320333,33%2821,55
KV-26336,67318366,67%548,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 289,67196366,67%496,89
T-45 2215,00347250,00%1233,02
T7 Combat Car 2201,502702100,00%1390,21
Renault Otsu125,001181100,00%261,00
Pz.Kpfw. I297,001771100,00%572,04
L-60 2160,0035610,00%702,82
Light Mk. VIC 265,005610,00%126,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

klaanihistoriaa ei saatavilla

Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje