hubus666

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.1.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34579823144
Ø Taso6,729,389,789,52
Voitot1686848,78%112,50%1252,17%7451,39%
Häviöitä1735750,20%675,00%1043,48%6947,92%
Tasapelejä3541,02%112,50%14,35%10,69%
Taisteluja selvitty788622,81%00,00%417,39%3222,22%
Vaunuja tuhottu215430,6260,75120,521150,80
Tuhoamissuhde0,810,750,631,03
Vaunuja havaittu311920,9030,38100,431170,81
Vahinkoa aiheutettu759,76829,751.685,831.593,75
Valtauspisteitä183110,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä113200,3300,0000,00330,23
Kokemus433,09232,00470,65571,67
WN7846,17408,97814,791002,56
WN8967,74323,221117,901269,18
Yhteensä
Taisteluja34579
Ø Taso6,72
Voitot1686848,78%
Häviöitä1735750,20%
Tasapelejä3541,02%
Taisteluja selvitty788622,81%
Vaunuja tuhottu215430,62
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu311920,90
Vahinkoa aiheutettu759,76
Valtauspisteitä183110,53
Puolustuspisteitä113200,33
Kokemus433,09
WN7846,17
WN8967,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso9,38
Voitot112,50%
Häviöitä675,00%
Tasapelejä112,50%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu30,38
Vahinkoa aiheutettu829,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus232,00
WN7408,97
WN8323,22
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja23
Ø Taso9,78
Voitot1252,17%
Häviöitä1043,48%
Tasapelejä14,35%
Taisteluja selvitty417,39%
Vaunuja tuhottu120,52
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu100,43
Vahinkoa aiheutettu1.685,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus470,65
WN7814,79
WN81117,90
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja144
Ø Taso9,52
Voitot7451,39%
Häviöitä6947,92%
Tasapelejä10,69%
Taisteluja selvitty3222,22%
Vaunuja tuhottu1150,80
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu1170,81
Vahinkoa aiheutettu1.593,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä330,23
Kokemus571,67
WN71002,56
WN81269,18
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.116,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus147,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu2.116,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus147,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu30,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu999,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus245,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu30,60
Vahinkoa aiheutettu999,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus245,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja242000
Voitot9037,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14861,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,65%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7229,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1500,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu2140,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu697,070,000,000,00
Valtauspisteitä1740,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3451,4300,0000,0000,00
Kokemus281,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja242
Voitot9037,19%
Häviöitä14861,16%
Tasapelejä41,65%
Taisteluja selvitty7229,75%
Vaunuja tuhottu1500,62
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu2140,88
Vahinkoa aiheutettu697,07
Valtauspisteitä1740,72
Puolustuspisteitä3451,43
Kokemus281,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (348)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 12 t6424,6934797950,36%1108,67
Object 252U Defender 81307,6662286351,22%1423,07
AMX 13 57 GF 7643,1357975947,96%1179,75
Bat.-Châtillon Bourrasque 81104,6061467049,85%1200,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3207,9622365450,92%690,70
IS7796,7440265150,84%1007,69
KV-15342,3726360846,88%529,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,6918859449,66%376,03
T-29 3239,1321358650,00%767,88
Jagdpanther II8804,9835550745,17%650,35
ARL 446565,2933848252,07%913,08
Jagdpanther7515,2129548244,81%497,61
Bisonte C45 81279,6170347550,32%1389,06
KV-26607,5935347146,28%927,60
IS-38899,1645146451,29%892,22
KV-856531,8831446045,65%717,03
AMX 13 757542,5738344547,19%1018,05
LT-432 8656,0055343747,37%1071,47
Strv S1 81090,1254041748,44%1032,56
BZ-176 81461,4774439752,14%1450,48
T26E5 Patriot 8944,7961039447,97%1012,66
Jagdpanzer IV6379,7126337548,27%526,31
Object 25791261,7651937050,27%1104,96
Progetto M40 mod. 65101666,4859936550,41%1266,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,9717633145,62%283,72
Škoda T 256636,4041732151,09%1190,09
M18 Hellcat6882,9245831951,10%1499,86
StuG III Ausf. G5189,2916730242,72%189,45
AMX 50 1008957,5949330250,00%921,60
45TP Habicha7930,5447029351,88%1170,26
T-34-85M 6710,7452228848,96%1128,10
VK 30.01 (P)6462,1229427945,52%577,58
Škoda T 56 81423,9572027749,82%1341,24
T-34-856580,0336427347,99%983,42
M10 Wolverine5656,1538426052,69%1609,19
Cromwell6564,3738425649,22%1031,95
KV-1S6346,1328525651,17%472,28
Somua SM 81196,7462525549,80%1157,09
ELC EVEN 90 8550,1848824149,38%1008,48
VK 100.01 (P)81018,2649923349,36%1047,10
IS-7101487,5554822842,11%1028,41
T-1506494,9031922751,54%673,47
Type T-345308,5424322544,00%648,52
53TP Markowskiego81042,5853422244,59%981,86
Matilda4356,5228121951,14%950,52
Bat.-Châtillon 25 t101476,6856421950,23%1085,35
Tiger (P)7770,1442021350,23%878,97
Grille5411,2727621245,75%710,67
O-I Experimental5546,3637420951,67%1001,58
Löwe 81216,8262120853,85%1407,91
Object 703 Version II 81170,0167720750,72%1120,42
Type 64 6502,4243620546,83%1122,51
SU-130PM 81211,9560920350,25%1153,58
E 75 TS 81054,2359720143,78%1006,26
60TP Lewandowskiego101724,0961719748,22%1161,56
Bat.-Châtillon 12 t8478,3538419744,16%649,57
AMX M4 mle. 457721,0738619547,18%771,29
Jagdtiger91341,5744219140,84%969,85
Pz.Kpfw. 35 (t)294,5215619044,21%273,12
M10 RBFM 5716,5650518654,84%1518,34
T-1091108,8846218447,28%897,14
50TP Tyszkiewicza91369,0759718248,35%1202,66
T-448757,1249718243,41%800,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5145,5817317840,45%111,15
CS-52 LIS 81007,9253317746,89%1016,81
ShPTK-TVP 100 81004,0950917638,07%853,06
Panhard AML Lynx 6x68547,1649317555,43%898,52
O-I6601,2437117150,88%936,64
Caernarvon81007,9857116948,52%1008,03
Type 586390,2130316850,00%577,30
SU-1006685,2939316756,89%1237,97
Pz.Kpfw. II2105,0920316451,83%307,02
S-517642,5536516147,83%616,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91146,9250416049,38%999,04
Super Conqueror101476,4855616043,13%922,70
Leopard Prototyp A91162,5547915242,76%827,02
O-Ni7983,0549314847,97%1260,02
Object 277101539,2059414648,63%1152,70
Prototipo Standard B91334,6056113949,64%1126,56
Leichttraktor198,4419213553,33%366,34
Churchill I5464,6936113060,77%1007,32
AMX ELC bis5224,6521212941,86%542,77
T-345270,4425412850,78%556,33
Škoda T 5091238,9047012844,53%977,23
Object 261101067,9260912245,90%758,26
T2971172,1769711957,98%1602,60
Object 43091217,1458211650,86%951,94
P.44 Pantera8864,3048011553,04%1020,07
T-437667,9336911541,74%907,98
BDR G1 B5293,2824611549,57%386,96
TVP T 50/51101342,0448111445,61%860,72
Leopard 1101568,1963111450,88%1085,06
T-50-2 6376,2940911255,36%957,37
Stone Sentinel 81286,7366511047,27%1257,40
M47 Iron Arnie 81055,3954610946,79%1111,69
T110E4101755,0653410849,07%1090,56
Conqueror91331,0860510647,17%1050,77
Škoda T 245267,3923910452,88%588,62
T-284127,201639950,51%217,11
SU-855429,562679755,67%947,94
LHMTV8485,005429747,42%763,11
MT-256466,563689651,04%1347,16
AMX 50 12091055,144669538,95%703,61
T-463103,111389250,00%266,12
Churchill VII6480,133299154,95%754,75
IS-27718,294389050,00%836,47
T25/27874,454238943,82%1055,65
122 TM 8968,086318955,06%974,31
T28 Prototype81034,645708750,57%1047,88
FV224 Chopper71143,956078654,65%1470,09
T207893,595708551,76%1227,81
121B 101336,404468536,47%775,28
B14179,911978247,56%320,37
Tiger II8907,305698250,00%884,91
M446611,284618151,85%963,51
Super Hellcat 7848,694968155,56%1228,49
Sherman VC Firefly 6684,865548048,75%1156,04
T3091324,206327950,63%1009,76
MTLS-1G14 3249,052747949,37%895,22
M2 Light2201,992437850,00%784,80
Object 140101616,626107855,13%1315,46
Panhard EBR 909458,674267548,00%465,44
Caliban 81211,546747439,19%1157,76
40TP Habicha6490,493547343,84%708,90
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4617,756017346,58%1466,40
Maus101422,836577255,56%1057,53
Leo7835,155157147,89%1262,31
Tiger-Maus 91436,687297150,70%1165,22
M10391225,675557038,57%852,37
LTG7514,514116944,93%904,20
LTTB8393,784716746,27%528,40
Emil I81093,155956549,23%1033,05
VK 16.02 Leopard5498,784596546,15%1708,52
GSR 3301 Setter7274,543556538,46%322,29
TNH T Vz. 5191250,056036448,44%989,87
T-5491501,118536457,81%1712,93
Type 71101822,706266453,13%1161,50
Bofors Tornvagn 81110,205646443,75%1155,22
Sturmpanzer II4238,631756342,86%634,59
SU-100M17987,765156258,06%1319,48
Mäuschen91191,216676246,77%902,73
SU-85B4348,312396157,38%862,45
AMX 13 909763,074226046,67%1000,69
Object 430U101476,075826051,67%1056,78
Jagdpanzer E 100101418,804905950,85%851,16
T6981019,835645952,54%1214,03
AE Phase I 91331,586245944,07%1101,21
UDES 0381302,885525858,62%1453,72
AMX 13 10510968,915425851,72%951,34
Ikv 1035281,702165745,61%481,48
M5A1 Stuart4200,822335563,64%682,18
AMBT 81247,786125540,00%1213,05
Cromwell B 6547,684015343,40%791,16
T28 Concept 7918,964755343,40%1289,98
TL-1 LPC 8868,494005343,40%865,26
E 7591313,677155255,77%1139,65
Panhard AMD 178B6224,442995046,00%421,93
Ares 758888,784785046,00%814,57
T3281235,607454845,83%1240,52
P.43 ter7643,404224738,30%780,37
AMX 65 t8917,195934757,45%996,24
P.435324,962424645,65%660,75
SMV CC-64 Vipera 81091,437304658,70%1128,11
Black Prince7604,224394546,67%662,86
Hotchkiss EBR7353,204134440,91%501,30
B.U.G.I.6598,333764351,16%877,00
O-Ho81437,707384344,19%1489,35
T-804233,721964346,51%717,52
Tortoise91387,336744344,19%893,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro273,121134252,38%129,20
Hummel6468,613304148,78%557,37
Sav m/434124,051554153,66%193,69
Pz.Kpfw. I Ausf. C3151,932114158,54%691,90
P.43 bis6553,133913941,03%958,71
Emil II91145,906233938,46%772,19
T110E5101343,675063935,90%686,44
Charioteer81117,265853948,72%1146,76
Tiger I71117,876003850,00%1413,62
FV227 Conceiver81108,956113852,63%1126,76
ST vz. 394195,781923745,95%427,54
TS-5 8909,845693756,76%812,47
Fiat 30001157,171913661,11%817,65
Sturmpanzer I Bison3149,751553658,33%451,36
Marder II3301,082083658,33%948,36
11081139,896233545,71%1199,10
T56 GMC3209,971873554,29%634,91
Challenger7918,635303557,14%1306,41
M66759,563913429,41%1032,75
Strv 746634,264103444,12%997,93
Vz. 44-17934,127003455,88%1130,53
StuG IV 5336,032153426,47%601,70
TNH 105/100081032,305853330,30%988,63
Type 95 Heavy4248,272463369,70%900,64
LT vz. 383110,941253246,88%267,80
AMX 404176,752133246,88%504,94
Valentine3205,102243151,61%607,01
Covenanter5235,682253151,61%651,01
D23159,071723063,33%549,55
M40/M438742,334503060,00%722,64
M4A3E8 Sherman6400,413202948,28%564,32
P26/404338,042612850,00%829,65
Crusader6264,612532835,71%478,23
Ikv 723166,001392846,43%303,24
T-262107,711242850,00%374,24
Indien-Panzer8628,574472842,86%546,64
IS-2 shielded 71001,395282846,43%1117,67
M54 Renegade 81179,365722835,71%913,50
UDES 14 Alt 58748,855932762,96%858,43
Comet7541,444492748,15%687,08
T-703264,592232755,56%983,89
Char de transition 6776,115042759,26%1240,60
M3 Lee4157,771932642,31%337,31
G.W. Panther7583,965402661,54%684,40
AT 77602,084472638,46%460,08
Sturer Emil7429,814282657,69%486,81
Renault Otsu179,561522548,00%158,35
AMX M4 mle. 5191024,686482560,00%792,06
T1 Heavy5465,294142470,83%965,87
Char Futur 4 91407,713982425,00%1049,50
Konštrukta T-34/1007396,133182334,78%307,43
Vickers Medium Mk. III3148,351402347,83%381,10
59-166269,392372334,78%427,74
Centurion Mk. I8740,704252339,13%725,98
T404325,742602356,52%771,18
Stridsyxa 8923,135252330,43%586,71
50TP prototyp 8873,775752250,00%791,95
Type 4 Heavy91601,007002250,00%1428,51
FV215b (183) 101109,734922250,00%665,83
G.Pz. Mk. VI (e)245,43892142,86%46,45
KV-1SA 5502,304622045,00%861,74
M2 Medium Tank3111,211611952,63%266,76
SDP 40 Zadymka5499,952161936,84%763,32
SU-1018612,424001942,11%434,08
Object 274a 8842,055251936,84%751,86
M4A1 Revalorisé 8515,583831952,63%476,48
10TP3169,891851838,89%429,81
14TP4264,171831850,00%822,93
SU-76M4197,611501844,44%348,67
Pz.Kpfw. III/IV5407,174121850,00%1012,70
AT 1581056,896211838,89%893,53
T-34 shielded 5344,672881850,00%702,52
IS-3A 81060,005141838,89%872,61
TKS z n.k.m. 20 mm 265,291211735,29%77,61
M15/423195,651861747,06%409,21
Ikv 90 Typ B7661,062731723,53%613,09
Pz.Kpfw. II Luchs4237,882471735,29%652,07
Semovente M43 Bassotto6361,502241643,75%329,95
Type 91 Heavy3205,632841656,25%665,10
AMX 383130,941901656,25%344,10
Cruiser Mk. IV4153,38981612,50%211,03
T675331,632711656,25%633,54
Achilles6872,565301643,75%1866,26
T1 Cunningham146,401001560,00%172,08
25TP KSUST II5257,002061533,33%313,65
M127467,604121566,67%576,72
T25 AT7746,404381546,67%865,49
Bishop5390,732311553,33%722,98
T3 HMC284,50891435,71%107,56
MS-1153,771441369,23%265,31
T-116 3224,773251361,54%1001,55
Vickers Medium Mk. I184,331611258,33%376,71
Kolohousenka185,001041233,33%167,91
TVP VTU Koncept8698,834521233,33%605,30
Ikv 65 Alt II6566,504071275,00%1034,06
VK 30.02 (D)7953,337961275,00%1556,28
Cruiser Mk. III3139,831911258,33%576,39
Pz.Kpfw. T 25 5475,334361266,67%1334,90
AMX M4 mle. 49 8810,004941258,33%957,55
Lago4151,451851127,27%197,43
BT-2291,911271145,45%250,59
Renault NC-311116,271741163,64%611,72
DS PZInż5511,823191145,45%961,88
AM 39 Gendron-Somua 2112,451711145,45%226,96
Strv m/425329,101971040,00%619,91
VK 36.01 (H)6433,403501050,00%517,62
AT 25497,103151060,00%1193,63
M16/43 Sahariano 3309,604571080,00%934,20
M4A1 FL 10 6609,904781040,00%713,41
M3 Stuart398,67152955,56%263,89
Vickers Medium Mk. II251,33106955,56%140,52
Renault FT158,00136966,67%296,70
Cruiser Mk. II2216,89271955,56%953,13
XM66F 8425,89285933,33%130,28
D1290,25116850,00%231,47
AT-12139,50150862,50%526,10
GSOR 3301 AVR FS9310,38352825,00%146,48
Chi-Ni276,43105728,57%110,30
Strv m/38254,14132785,71%261,00
7TP2101,43122742,86%128,12
FCM 36242,8692728,57%3,10
Char Mle. 75 9394,71532757,14%401,42
Turán III prototípus 5159,71224742,86%127,96
LT vz. 35226,83122666,67%234,97
T1 HMC269,3389650,00%230,82
Vickers Mk. E Type B2106,50125650,00%282,03
CS-4471148,17697650,00%1669,77
Cruiser Mk. I1159,33253683,33%894,03
BZ-587744,83595650,00%791,25
M-IV-Y 81567,17746650,00%1646,15
MKA 2161,50192633,33%403,93
M24E2 Super Chaffee 6415,17555666,67%1283,20
Valentine II 4183,00221650,00%466,93
T78 6495,33334633,33%417,36
Panther71066,40601520,00%1802,65
M415119,20222580,00%261,00
M8A14233,40228580,00%588,42
FV4004 Conway91374,40816560,00%1221,83
Jagdpanzer E 90 9861,60499540,00%387,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E3293,50305475,00%1103,70
KV-37735,00703475,00%959,48
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6367,00354425,00%664,92
Churchill III 5125,25222425,00%3,10
L-60 2121,00178425,00%405,20
Strv fm/21154,33119333,33%26,29
M14/412127,33140333,33%224,07
M4A1 Sherman5780,33290333,33%1737,06
4TP1131,3311630,00%467,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J4436,677233100,00%1548,28
Type 3 Ho-Ni III5461,00233366,67%988,03
A-447463,00244333,33%375,73
Pz.Kpfw. I234,67110366,67%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,002373100,00%261,00
T-34 with L-11 437,6710330,00%0,00
AMR 35 274,33146333,33%72,68
Ram II 5212,67301333,33%242,15
T-127 3122,002033100,00%442,10
Dicker Max 693,00116366,67%261,00
Bretagne Panther 6586,67452333,33%783,84
VK 30.01 (H)5418,0015120,00%717,52
KV-1371383,005952100,00%2501,10
T-602320,002892100,00%1649,94
Object 777 Version II 92083,50503250,00%1998,12
Pz.Sfl. IC 4376,00350250,00%1057,20
Lago M38 3696,50504250,00%2000,64
T-45 2413,0033220,00%2303,31
M3 Light 3292,0024820,00%1036,45
Strv m/40L3215,003981100,00%734,69
M5 Stuart4277,006631100,00%931,69
T2 Medium Tank2249,005631100,00%1811,14
Semovente M4150,006810,00%0,00
VK 28.016400,003751100,00%1298,08
VK 30.01 (D)6102,0016710,00%0,00
Waffenträger auf E 100100,0033910,00%0,00
Tiger 131 60,0011210,00%0,00
FCM 2C 3122,002371100,00%338,55
AMX 13 (FL 11) 5442,0019210,00%1051,84
Valiant 5528,0045510,00%980,52
Rheinmetall Skorpion 8501,0013710,00%179,26

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.1.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.1.2019
Lähti: 24.12.2024