grensu

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.3.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja59710060316
Ø Taso8,090,008,128,57
Voitot3484858,36%00,00%3761,67%19160,44%
Häviöitä2413640,42%00,00%2135,00%11737,03%
Tasapelejä7261,22%00,00%23,33%82,53%
Taisteluja selvitty1926832,27%00,00%2135,00%11737,03%
Vaunuja tuhottu746761,2500,00921,534551,44
Tuhoamissuhde1,850,002,362,29
Vaunuja havaittu1112631,8600,001292,155941,88
Vahinkoa aiheutettu1.865,790,002.339,082.519,79
Valtauspisteitä504050,8400,001392,323341,06
Puolustuspisteitä502380,8400,00931,553231,02
Kokemus891,250,001.171,821.153,52
WN71762,850,002204,372043,21
WN82727,680,004145,573938,39
Yhteensä
Taisteluja59710
Ø Taso8,09
Voitot3484858,36%
Häviöitä2413640,42%
Tasapelejä7261,22%
Taisteluja selvitty1926832,27%
Vaunuja tuhottu746761,25
Tuhoamissuhde1,85
Vaunuja havaittu1112631,86
Vahinkoa aiheutettu1.865,79
Valtauspisteitä504050,84
Puolustuspisteitä502380,84
Kokemus891,25
WN71762,85
WN82727,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja60
Ø Taso8,12
Voitot3761,67%
Häviöitä2135,00%
Tasapelejä23,33%
Taisteluja selvitty2135,00%
Vaunuja tuhottu921,53
Tuhoamissuhde2,36
Vaunuja havaittu1292,15
Vahinkoa aiheutettu2.339,08
Valtauspisteitä1392,32
Puolustuspisteitä931,55
Kokemus1.171,82
WN72204,37
WN84145,57
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja316
Ø Taso8,57
Voitot19160,44%
Häviöitä11737,03%
Tasapelejä82,53%
Taisteluja selvitty11737,03%
Vaunuja tuhottu4551,44
Tuhoamissuhde2,29
Vaunuja havaittu5941,88
Vahinkoa aiheutettu2.519,79
Valtauspisteitä3341,06
Puolustuspisteitä3231,02
Kokemus1.153,52
WN72043,21
WN83938,39
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja651000
Voitot37858,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24637,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä274,15%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24637,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4080,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu8711,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.500,180,000,000,00
Valtauspisteitä11501,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6561,0100,0000,0000,00
Kokemus714,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja651
Voitot37858,06%
Häviöitä24637,79%
Tasapelejä274,15%
Taisteluja selvitty24637,79%
Vaunuja tuhottu4080,63
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu8711,34
Vahinkoa aiheutettu1.500,18
Valtauspisteitä11501,77
Puolustuspisteitä6561,01
Kokemus714,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja96000
Voitot6466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3031,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4850,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu820,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1431,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.089,420,000,000,00
Valtauspisteitä1531,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4034,2000,0000,0000,00
Kokemus849,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja96
Voitot6466,67%
Häviöitä3031,25%
Tasapelejä22,08%
Taisteluja selvitty4850,00%
Vaunuja tuhottu820,85
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu1431,49
Vahinkoa aiheutettu1.089,42
Valtauspisteitä1531,59
Puolustuspisteitä4034,20
Kokemus849,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot4566,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2130,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2739,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu1542,2600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu263,740,000,000,00
Valtauspisteitä1742,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä540,7900,0000,0000,00
Kokemus466,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot4566,18%
Häviöitä2130,88%
Tasapelejä22,94%
Taisteluja selvitty2739,71%
Vaunuja tuhottu240,35
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu1542,26
Vahinkoa aiheutettu263,74
Valtauspisteitä1742,56
Puolustuspisteitä540,79
Kokemus466,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja326000
Voitot21265,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10632,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13140,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2640,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu3901,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.219,160,000,000,00
Valtauspisteitä1430,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3160,9700,0000,0000,00
Kokemus736,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja326
Voitot21265,03%
Häviöitä10632,52%
Tasapelejä82,45%
Taisteluja selvitty13140,18%
Vaunuja tuhottu2640,81
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu3901,20
Vahinkoa aiheutettu1.219,16
Valtauspisteitä1430,44
Puolustuspisteitä3160,97
Kokemus736,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja345000
Voitot19456,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15143,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12034,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2750,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu4521,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.200,100,000,000,00
Valtauspisteitä4651,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11333,2800,0000,0000,00
Kokemus783,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja345
Voitot19456,23%
Häviöitä15143,77%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty12034,78%
Vaunuja tuhottu2750,80
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu4521,31
Vahinkoa aiheutettu1.200,10
Valtauspisteitä4651,35
Puolustuspisteitä11333,28
Kokemus783,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja978000
Voitot62063,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä35235,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,61%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty38339,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7130,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu14611,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.039,710,000,000,00
Valtauspisteitä6160,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9841,0100,0000,0000,00
Kokemus706,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja978
Voitot62063,39%
Häviöitä35235,99%
Tasapelejä60,61%
Taisteluja selvitty38339,16%
Vaunuja tuhottu7130,73
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu14611,49
Vahinkoa aiheutettu1.039,71
Valtauspisteitä6160,63
Puolustuspisteitä9841,01
Kokemus706,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja105000
Voitot4744,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5855,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3129,52%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu830,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu1091,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.507,130,000,000,00
Valtauspisteitä260,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä910,8700,0000,0000,00
Kokemus612,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja105
Voitot4744,76%
Häviöitä5855,24%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3129,52%
Vaunuja tuhottu830,79
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu1091,04
Vahinkoa aiheutettu1.507,13
Valtauspisteitä260,25
Puolustuspisteitä910,87
Kokemus612,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (357)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81864,651049532860,23%3240,28
T-44-100 82195,681211155261,92%3882,04
Object 907 102853,17941112658,88%2819,91
Progetto M35 mod. 46 82123,27110696660,56%3349,09
E 5092774,77110390761,85%3584,33
Leopard 1102473,2682283352,46%2386,79
T-5492093,16104578864,34%2976,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5551,1935678654,20%1647,78
T34 81702,3485275957,71%2543,41
Bat.-Châtillon 25 t102381,2487274358,28%2592,64
AMX 13 9091331,2280770358,32%2622,07
Object 140102296,4586466056,67%2318,02
IS-7102586,8389658963,50%2811,63
CS-52 LIS 82195,07114758765,25%3458,43
T-54 first prototype 81635,8396658361,58%2713,95
Type 64 6913,2874958057,41%2873,14
Panhard EBR 105101452,9084357953,89%1966,95
T-100 LT101599,0481957553,91%2431,17
M54 Renegade 82453,56122851762,28%3593,83
E 50 Ausf. M102778,8588751254,88%2787,77
E 7592309,3977947659,87%2929,18
Object 252U Defender 81943,91101246660,94%2742,31
VK 36.01 (H)6736,3747745852,62%1409,81
Leopard Prototyp A92360,8997545657,02%2812,85
Object 260 102778,5694644555,51%2630,42
E 25 71443,7483244461,26%2741,98
T-4481439,6068543856,85%2419,12
VK 72.01 (K) 102952,1892342958,97%2585,05
E 100102444,0981542554,82%2463,59
T110E5102560,0687642556,47%2548,21
Rheinmetall Skorpion G 81915,1580742455,66%2490,85
AMX 50 B102748,8883540256,47%2755,18
Bat.-Châtillon Bourrasque 82128,57112738262,57%3123,43
Object 430U102784,7797037660,11%2935,63
Tiger II81333,3352037548,00%1710,27
T-1092027,3491837559,73%2419,08
M46 Patton92147,9993736060,83%2667,14
Centurion Action X102517,0482635554,65%2557,94
Strv S1 81937,9782234355,69%2588,05
T57 Heavy Tank102795,6788234258,77%2645,77
T3281873,5099033461,68%2838,96
STB-1102996,78100232958,66%3158,75
IS-381511,2856432151,40%1986,78
Super Conqueror103312,96107531760,25%3424,76
Object 70492745,9796730960,52%2866,36
Tiger I7919,4246329649,32%1199,83
WZ-111 model 1-492156,7786529556,61%2510,74
121B 102694,6893529357,00%2869,92
Spähpanzer Ru 25191378,6885029255,14%2682,11
212A91507,4965929051,38%1445,28
Object 268102861,3379028859,03%2673,82
T6981768,1699428759,23%3073,98
MT-256331,8454428050,71%900,86
LT-432 81531,47102528060,36%3705,38
T71 DA71062,7283027957,35%2797,26
AltProto AMX 30 82025,27113127957,35%3232,38
AMX 12 t6595,0557527348,72%1859,85
M10392113,2291027357,14%2604,27
ShPTK-TVP 100 82169,90111026960,97%3225,23
AMX 50 12092253,2492726857,46%2786,87
WZ-111 model 5A102713,7188626755,81%2619,66
Caernarvon Action X 82093,23122926159,39%3635,72
T2971769,47104426058,46%2939,76
T-62A102301,2682025952,51%2337,82
Škoda T 56 82826,40133125965,64%3813,44
Strv 103B102939,0391725661,33%2764,40
leKpz M 41 90 mm GF 81145,7378125657,42%2676,62
T 55A 92197,8096524857,66%2581,73
KV-15633,1537524751,01%1423,45
Object 277103153,05105024464,34%3222,42
T-54 ltwt.91452,0288824058,33%2721,47
Object 274a 82104,20120424061,67%3575,74
T-832 82547,32129424062,50%3704,49
M26 Pershing81567,7888823760,34%2564,68
T-34-85M 61480,89113723767,93%3677,42
Bat.-Châtillon 25 t AP92080,5295423559,15%2750,50
Centurion Mk. 7/192353,03105823562,55%3127,60
T54E192492,68104123464,96%2969,14
Object 43092400,57103523357,94%2716,47
Kampfpanzer 07 RH 81986,13109023058,26%3356,46
Conqueror92684,94110622961,14%3208,32
T-50-2 6859,9481922962,45%3090,17
IS7978,6557022749,78%1428,88
Strv 103-092450,1797022362,78%2952,29
Object 268 Version 4102583,8182722260,81%2329,34
STA-2 81874,90113421859,63%3610,83
Tetrarch 2242,2036421757,14%1394,95
Progetto M40 mod. 65103023,2699421258,96%3238,27
STA-181447,0472321156,40%2348,83
Panhard EBR 9091180,9589021058,10%2132,21
StuG III Ausf. G5497,7927020650,49%1159,77
Type 6191949,3885920657,77%2241,85
AMX 50 10081667,4486520558,05%2376,10
Tiger (P)71274,0179419960,30%2060,05
SU-14-281227,5773719852,02%1325,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 81166,9287619753,81%2405,36
Object 261101648,5958619344,56%1409,23
Comet71318,4988019256,77%2620,40
Centurion Mk. I81497,9593818764,17%2428,51
M4A1 Sherman51175,5896318666,13%5140,18
UDES 1692675,20109418660,75%3613,32
T-505151,7727318549,73%370,10
Caernarvon82020,28105418155,80%3177,57
E 75 TS 82118,27111218160,22%3181,05
Emil II93290,94130018067,22%4494,93
VK 30.01 (P)61069,2466117958,66%2619,83
112 82138,86122417864,04%3339,64
T-1506789,6542517650,00%1395,22
Prototipo Standard B92844,40113917563,43%3397,30
ISU-15282085,5394317566,29%2778,33
AMX 30 1er prototype92108,7985817554,29%2447,06
TVP VTU Koncept81209,8652417349,71%1731,14
M48A5 Patton102719,7496717360,69%2874,75
FV380591166,7475817256,40%1099,06
M4A3E8 Sherman61155,5191516762,87%3072,69
Object 26392104,5575816455,49%2030,90
UDES 15/16102906,82103816167,08%3154,18
Indien-Panzer81409,4083016058,13%2166,62
T-4371235,5790315957,23%2657,08
AMX 13 757823,4469615855,06%2056,53
T2071676,11112615770,70%3692,97
S-5171309,7853115754,14%1712,26
Marder II3365,6726215657,69%1327,78
Kampfpanzer 50 t 92634,70114815660,26%2874,60
VK 30.02 (D)71160,0769715160,93%2459,80
T675755,1161315060,00%2126,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4365,5126814952,35%950,42
Bisonte C45 82323,89125114763,95%3241,55
SU-15271716,7896514667,81%3289,61
Object 703 Version II 82231,13118314461,81%3180,12
Cromwell B 61133,1089914465,97%2779,64
T-34-171869,36125014375,52%4391,71
Panther71192,3979714261,97%2293,66
FV20781116,2674814151,06%1375,44
Lorraine 40 t 82167,83100714158,87%3338,25
Škoda T 5092421,3996114050,00%2828,31
AMX 13 105101870,0678813850,72%2378,13
T25 Pilot Number 1 81475,6889213548,15%2220,62
Concept 1B 93070,95125313264,39%3068,63
SU-10061027,0864713159,54%2222,40
60TP Lewandowskiego103241,09101312958,14%3112,65
Kranvagn103346,92105912459,68%3362,71
UDES 0381751,1882512451,61%2419,46
Ikv 90 Typ B71068,7370111957,14%1735,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J4157,7023411947,06%320,23
O-Ho81737,9496311757,26%2764,35
Panther II81319,0284611765,81%2120,84
T23E3 71618,95115611668,97%3658,30
BZ-176 82620,46130211460,53%3472,42
Crusader 5.5-in. SP7930,5557811353,10%1485,42
Object 279 early 103515,17111011361,06%2549,69
CS-63102985,55102511262,50%3170,65
IS-3A 81908,26105811256,25%2470,30
105 leFH18B2 5716,3248311155,86%1666,06
Grille5664,7333911166,67%1783,31
SU-130PM 81946,0494611160,36%2355,52
11081722,9696210754,21%2382,79
Object 25792725,30117610664,15%3760,09
KV-8561043,9571110555,24%2147,47
Strv K 92682,52112710556,19%3548,78
VK 100.01 (P)81654,5975310462,50%2186,00
Hummel61206,8151810351,46%2114,91
Panzer 58 Mutz 81682,38102110356,31%2873,95
Type 5 Chi-Ri71206,1759310250,00%2278,65
T-345726,5757110164,36%2675,13
TOG II* 61003,3473610159,41%2084,33
Vz. 55103614,41113310064,00%3438,70
SU-10181632,237599950,51%2141,28
Konštrukta T-34/10071187,688179752,58%2297,14
Mäuschen92253,4310149765,98%2720,95
A-4361162,649339667,71%3258,29
O-Ni71293,847369548,42%1834,15
HWK 30 81170,809239257,61%2681,51
Panhard AML Lynx 6x681194,768629157,14%2736,30
TVP T 50/51102976,269268956,18%2927,37
Leo71315,519688862,50%2742,57
T-34-8561532,2510708760,92%4206,02
T216571,387078758,62%1849,31
AMX M4 mle. 5192739,1011188756,32%2853,11
Conqueror Gun Carriage101888,657148652,33%1822,45
Hotchkiss EBR7982,228358655,81%2996,97
LTTB8947,589458661,63%2206,91
Spähpanzer SP I C71119,528638652,33%2434,25
Super Hellcat 71479,729458662,79%2839,86
Patton the Tank 92269,6810558562,35%2842,64
Lion 102651,759868563,53%2637,76
VK 30.01 (H)5708,815628362,65%1704,27
53TP Markowskiego82354,4712278365,06%3991,52
ARL V3961004,475938363,86%2295,79
ARL 4461193,378958264,63%2803,48
Churchill VII6876,405538250,00%1785,85
VK 30.02 (M)61419,4511228267,07%3902,10
IS-271379,098758154,32%2038,48
P.44 Pantera82157,5110228060,00%3641,27
AMX M4 mle. 4571401,049448063,75%2553,51
T2 Light Tank 2215,785558058,75%1258,48
Manticore101867,8310888072,50%3090,36
AE Phase I 92564,0510728053,75%3132,04
Pz.Kpfw. II2138,251687940,51%393,19
KV-261061,297867955,70%2159,38
T-284228,852277860,26%701,70
50TP Tyszkiewicza92809,8811487865,38%3192,76
Progetto C50 mod. 6692763,8311237758,44%3565,68
Type 3 Chi-Nu5351,013427638,16%809,89
SU-100M171228,417957655,26%1915,71
122 TM 81986,3910387656,58%2725,15
Char Futur 4 92606,2410137450,00%2985,98
M41 Walker Bulldog81074,357987153,52%2376,61
Ikv 65 Alt II6894,064587055,71%1905,77
WZ-114 92418,9311347068,57%2982,30
Škoda T 256861,496426949,28%1897,29
CS-5992700,1210836659,09%3574,96
T1 Heavy Tank5700,655606555,38%1880,45
Type 4 Heavy91767,428006448,44%1723,55
UDES 14 Alt 581731,7610766267,74%2730,46
Kampfpanzer 07 P(E) 103050,5511036264,52%2793,93
Chimera 82111,4210716056,67%2635,34
SU-855533,514345957,63%1384,06
Lorraine 155 mle. 5071455,535395843,10%1892,88
FV3046779,415115658,93%1625,83
Pz.Kpfw. V/IV 51813,4616365673,21%4498,89
M4A1 FL 10 61450,6810965666,07%3459,06
Emil I81956,189935550,91%2856,76
M3 Lee4250,352925556,36%866,53
BDR G1 B5909,537505550,91%2527,68
SU-85B4406,352655549,09%1023,90
T4991547,099405556,36%3212,12
ELC EVEN 90 81102,358715554,55%2507,36
G.W. Panther71044,855155448,15%1285,31
Charioteer81752,479395364,15%2730,45
Somua SM 82221,3811645354,72%2970,93
AMX 404153,942135255,77%607,42
M661132,678355160,78%2527,59
Škoda T 245507,633595147,06%1628,63
Type 4 Chi-To61087,438875154,90%2969,94
KV-371353,526725060,00%2037,87
VK 28.016632,005995050,00%2151,53
Panhard AMD 178B6774,577694959,18%3149,66
O-I6911,745844759,57%1696,21
BT-22207,392024647,83%1048,23
Crusader6558,024474647,83%1949,43
Kunze Panzer 92806,3010704647,83%3592,67
WZ-132A91262,608724548,89%1982,63
Ferdinand81166,205894544,44%1093,08
M75694,416994463,64%3498,25
SU-263374,051604431,82%998,16
Type 62 71171,4910194369,77%3312,37
Wespe3307,401754341,86%1070,15
Churchill I5723,907274264,29%2112,23
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3516,147064269,05%2214,37
Object 780 103745,0511814163,41%4224,40
Leichttraktor195,981454050,00%305,10
CS-5381893,1810664065,00%3090,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,681524050,00%123,54
S35 CA5987,008294070,00%3307,12
Cromwell6915,218693974,36%2173,14
T-463143,771673941,03%384,87
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4665,908183974,36%2265,30
B14327,373013852,63%1062,64
AMX 13 57 71240,2910683855,26%3068,54
Jagdpanzer IV6622,223043745,95%1072,33
Pz.Kpfw. 38 (t)3167,512643756,76%515,64
KV-481007,836333644,44%1040,61
56TP 81930,669533557,14%2362,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61025,097883450,00%2738,81
P.435585,096383366,67%1977,35
AMX ELC bis5632,065913354,55%2856,38
AMX M4 mle. 54103140,219463351,52%2640,73
ISU-152K 82069,039103348,48%2208,82
VK 16.02 Leopard5227,504223256,25%677,41
TS-5 82116,4711513259,38%2931,31
P.43 ter71399,528603151,61%2591,00
WZ-13281377,879643151,61%3337,53
Birch Gun4362,813653151,61%1442,80
Bishop5701,904023167,74%1890,91
Char Mle. 75 91499,278203046,67%2188,93
Matilda4364,004302958,62%1076,77
AT 25854,727802958,62%2586,43
Charioteer Nomad 82106,217852931,03%2501,36
M2 Medium Tank3160,142182853,57%511,70
M8A14289,893162846,43%592,28
KV-137785,857452770,37%1398,86
AMX Canon d'assaut 105 81694,448512751,85%2197,85
T1 Cunningham1248,885042665,38%2288,54
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81984,739012650,00%2342,93
T71 CMCD71281,528582343,48%3638,37
Hotchkiss H352204,713012166,67%1192,20
P.43 bis61115,658382065,00%2662,44
M5 Stuart4339,505712075,00%1715,99
Pz.Kpfw. II Luchs4594,006252070,00%2917,41
WZ-120-1G FT 81932,0510282065,00%2267,77
A-205123,532621963,16%433,10
M18 Hellcat6736,745371952,63%1252,64
KV-5 82225,4711831952,63%3037,83
Strv 7461376,4410601866,67%3484,26
SU-54469,441721827,78%891,28
WZ-132-1102234,179691861,11%3154,75
SU-76M4136,501661850,00%265,34
Cobra 92471,509821850,00%2644,65
Lorraine 155 mle. 5181157,297471752,94%1282,86
T1E6 2179,413021735,29%878,41
T-127 3273,312911643,75%1011,22
Jagdpanther II82132,279231553,33%2844,03
D23238,642131442,86%901,74
Maus102762,219421457,14%2904,25
Sherman VC Firefly 61307,078821442,86%2815,93
ST vz. 394453,852891346,15%1567,39
Panzerjäger I2250,692601376,92%1153,28
O-I Experimental5930,158201361,54%2201,34
BZ-58-2 93448,9213041361,54%3907,37
M10 RBFM 51144,0810911392,31%3275,18
BT-7491,751841275,00%413,72
AMX 38385,083211258,33%263,21
Chi-To SP72927,25172012100,00%6152,87
T110E3101829,107091050,00%1167,25
M446944,307221060,00%2056,16
Churchill III 51185,1011531050,00%3187,40
Excelsior 5778,607071070,00%2143,74
SU-182147,11138966,67%905,99
Somua SAu 404284,44336944,44%653,87
Caliban 82068,78984955,56%3201,46
Renault FT 75 BS2209,25196825,00%1234,63
Type 2597 Chi-Ha3352,38452850,00%1505,99
Marder 38T4757,50774875,00%2977,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3147,75434862,50%689,92
Pz.Sfl. IVc5740,75547850,00%1951,82
M53/M5591259,63669850,00%1061,82
MS-1187,43142728,57%229,39
Type T-345396,29580742,86%1050,68
Pz.Kpfw. 35 (t)2273,20215520,00%1514,78
113104459,8014785100,00%5942,24
T-28E with F-30 4627,00555560,00%1955,86
Renault FT160,25172475,00%341,21
D1247,00136475,00%261,00
Vickers Mk. E Type B2302,25393450,00%1559,06
T-262233,00246475,00%1522,20
AT 86465,75483450,00%722,50
Object 452K 104665,0014544100,00%3928,42
LTP 3404,507574100,00%2931,36
Lorraine 39L AM3198,33258366,67%713,25
AC 1 Sentinel 4239,00333333,33%657,19
Vickers Medium Mk. I1130,0013020,00%483,00
T1 HMC2190,501622100,00%1114,96
AT-12107,001632100,00%435,88
M24 Chaffee5744,00749250,00%2179,51
Loyd Gun Carriage295,00116250,00%491,77
HWK 1281160,50783250,00%2066,80
T7 Combat Car 2241,50397250,00%1403,09
Kolohousenka1117,001651100,00%599,23
Strv fm/211147,004321100,00%946,42
Renault NC-311116,004741100,00%715,22
T2 Medium Tank279,003521100,00%421,25
AMX AC mle. 4881828,0046510,00%2153,01
G.Pz. Mk. VI (e)20,001810,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2645,0010321100,00%4789,54
Valiant 51263,0012991100,00%3873,05
StuG IV 5336,0013810,00%502,12

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.3.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.4.2017
Lähti: 19.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.5.2018
Lähti: 6.7.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2017
Lähti: 23.5.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.2.2019
Lähti: 14.4.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 21.2.2021
Lähti: 14.3.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.4.2019
Lähti: 20.2.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.10.2017
Lähti: 16.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.1.2019
Lähti: 7.2.2019
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 22.9.2018
Lähti: 12.1.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.2.2019
Lähti: 24.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.8.2016
Lähti: 21.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.1.2014
Lähti: 28.3.2015