gregorius80

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2629231162
Ø Taso7,838,008,368,23
Voitot1386752,74%266,67%436,36%2438,71%
Häviöitä1203145,76%133,33%763,64%3556,45%
Tasapelejä3941,50%00,00%00,00%34,84%
Taisteluja selvitty943935,90%266,67%436,36%2133,87%
Vaunuja tuhottu250500,9500,0040,36430,69
Tuhoamissuhde1,490,000,571,05
Vaunuja havaittu205760,7810,3390,82240,39
Vahinkoa aiheutettu1.404,621.022,001.090,271.192,79
Valtauspisteitä476621,8100,0000,00791,27
Puolustuspisteitä193110,7300,0000,0010,02
Kokemus706,67568,67609,36662,53
WN71264,02659,30514,65688,82
WN81652,451492,60842,181031,94
Yhteensä
Taisteluja26292
Ø Taso7,83
Voitot1386752,74%
Häviöitä1203145,76%
Tasapelejä3941,50%
Taisteluja selvitty943935,90%
Vaunuja tuhottu250500,95
Tuhoamissuhde1,49
Vaunuja havaittu205760,78
Vahinkoa aiheutettu1.404,62
Valtauspisteitä476621,81
Puolustuspisteitä193110,73
Kokemus706,67
WN71264,02
WN81652,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja3
Ø Taso8,00
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu1.022,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus568,67
WN7659,30
WN81492,60
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja11
Ø Taso8,36
Voitot436,36%
Häviöitä763,64%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu40,36
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu90,82
Vahinkoa aiheutettu1.090,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus609,36
WN7514,65
WN8842,18
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja62
Ø Taso8,23
Voitot2438,71%
Häviöitä3556,45%
Tasapelejä34,84%
Taisteluja selvitty2133,87%
Vaunuja tuhottu430,69
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu240,39
Vahinkoa aiheutettu1.192,79
Valtauspisteitä791,27
Puolustuspisteitä10,02
Kokemus662,53
WN7688,82
WN81031,94
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja223000
Voitot12556,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8839,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä104,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10044,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1230,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu1130,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.273,800,000,000,00
Valtauspisteitä2921,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1430,6400,0000,0000,00
Kokemus681,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja223
Voitot12556,05%
Häviöitä8839,46%
Tasapelejä104,48%
Taisteluja selvitty10044,84%
Vaunuja tuhottu1230,55
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu1130,51
Vahinkoa aiheutettu1.273,80
Valtauspisteitä2921,31
Puolustuspisteitä1430,64
Kokemus681,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot2457,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1638,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä24,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2047,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu240,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu993,950,000,000,00
Valtauspisteitä2355,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,1000,0000,0000,00
Kokemus689,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot2457,14%
Häviöitä1638,10%
Tasapelejä24,76%
Taisteluja selvitty2047,62%
Vaunuja tuhottu250,60
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu240,57
Vahinkoa aiheutettu993,95
Valtauspisteitä2355,60
Puolustuspisteitä40,10
Kokemus689,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24000
Voitot1666,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä833,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1145,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu120,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu428,880,000,000,00
Valtauspisteitä1064,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus445,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja24
Voitot1666,67%
Häviöitä833,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1145,83%
Vaunuja tuhottu130,54
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu120,50
Vahinkoa aiheutettu428,88
Valtauspisteitä1064,42
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus445,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja333000
Voitot16348,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16549,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2190,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu1890,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.102,490,000,000,00
Valtauspisteitä4911,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1730,5200,0000,0000,00
Kokemus633,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja333
Voitot16348,95%
Häviöitä16549,55%
Tasapelejä51,50%
Taisteluja selvitty11133,33%
Vaunuja tuhottu2190,66
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu1890,57
Vahinkoa aiheutettu1.102,49
Valtauspisteitä4911,47
Puolustuspisteitä1730,52
Kokemus633,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja263000
Voitot16161,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9837,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10941,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1370,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu1760,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu857,680,000,000,00
Valtauspisteitä11894,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4881,8600,0000,0000,00
Kokemus639,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja263
Voitot16161,22%
Häviöitä9837,26%
Tasapelejä41,52%
Taisteluja selvitty10941,44%
Vaunuja tuhottu1370,52
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu1760,67
Vahinkoa aiheutettu857,68
Valtauspisteitä11894,52
Puolustuspisteitä4881,86
Kokemus639,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja67000
Voitot3450,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3349,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2841,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu470,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.044,430,000,000,00
Valtauspisteitä1281,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä130,1900,0000,0000,00
Kokemus551,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja67
Voitot3450,75%
Häviöitä3349,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2841,79%
Vaunuja tuhottu180,27
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu470,70
Vahinkoa aiheutettu1.044,43
Valtauspisteitä1281,91
Puolustuspisteitä130,19
Kokemus551,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (233)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81511,45817286256,67%2116,30
IS-6 81438,66806155653,92%1786,44
Tortoise92133,17879100854,66%2042,64
IS-381519,1382277454,01%2018,72
KV-856852,8962872456,22%1717,30
Jagdtiger92137,4081466354,00%2113,48
KV-15593,1249357951,81%1333,54
Object 268102528,0979257653,82%2129,75
T2971409,3789054461,76%2158,77
T-1091711,9678952451,34%1749,43
FV215b (183) 102408,9672850648,42%2120,06
T14 5286,0033248444,63%370,93
M10391761,4678447749,69%1769,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5243,7024346845,73%438,70
Ferdinand81617,4172845154,32%1913,49
Jagdpanzer E 100102507,4373240548,15%2029,96
SU-130PM 81198,6467935447,74%1103,18
E 100102305,1678635354,11%1966,53
IS-7101691,9874535151,28%1353,04
T110E4102423,6873532646,32%1949,98
Churchill III 5391,4151131148,23%689,85
KV-26533,0739429850,00%771,43
StuG III Ausf. G5258,5522029745,79%403,37
E 7591781,4884128856,94%1958,53
T-5491364,5678525950,58%1455,44
KJPZ TIII Jäger 91442,7472625249,21%1107,43
T3281451,3284623357,51%1925,00
KV-481177,5871023151,08%1422,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81600,0078422952,84%1798,43
ST-I91661,3873321446,26%1552,50
VK 45.02 (P) Ausf. B91731,4884019860,10%1860,03
Leopard Prototyp A91324,8470419852,53%1188,07
IS-4102077,4576719748,22%1705,56
Tiger (P)71111,6074319760,41%1688,35
Conqueror91691,5283918454,89%1849,77
IS71238,7478117959,78%2166,23
T57 Heavy102056,3977817852,81%1671,49
T-284252,3624917759,32%765,39
VK 30.01 (P)6500,6642817552,57%764,18
T110E5101703,5469517552,57%1283,82
SU-122-5491497,9074217452,30%1460,39
T3092191,2684716553,33%2384,79
T110E3102492,1881915957,23%2131,96
T2881652,7684115760,51%2071,91
ISU-15281701,4668615052,00%2140,58
T28 Prototype81811,4481415048,00%2356,70
Indien-Panzer81088,3076914561,38%1525,94
Centurion Mk. I81209,9975914051,43%1690,71
T-463145,0715813738,69%388,04
Panther II81124,0075712951,94%1581,05
T1 Heavy5503,6147612351,22%1050,64
AMX Canon d'assaut 105 81101,0468312249,18%1014,68
Maus101704,8772211948,74%1389,65
AT 1581514,4680111656,90%2000,99
T9592113,3685111661,21%2009,35
E 5091700,2186011655,17%1918,46
T-4481045,7075811557,39%1526,24
Tiger II81597,4388411563,48%2153,38
T6981346,9076511449,12%1799,06
Waffenträger auf Pz. IV91539,6065811445,61%1238,88
KV-371052,4270111351,33%1468,41
Jagdpanzer IV6471,4736910254,90%825,50
Chrysler K 81162,3679610255,88%1291,79
Centurion Mk. 7/191588,3276710147,52%1640,48
T1E6 259,211719845,92%66,50
Waffenträger auf E 100102386,087019748,45%1653,37
VK 45.02 (P) Ausf. A81352,378189463,83%1811,47
M66779,915629350,54%1248,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,531929356,99%573,64
T-1506780,555378953,93%1369,72
Turtle Mk. I 81077,907238944,94%888,55
SU-10181261,087708765,52%1688,75
T25/271177,197468552,94%1901,18
M22 Locust 3176,603028454,76%615,65
E 65 Zwilling 81274,238208149,38%1052,98
Object 263102242,687567945,57%1790,83
T-34-856621,235387751,95%1228,79
Object 70492186,007547745,45%1785,95
Controcarro 1 Mk. 291507,778057353,42%1185,71
SDP 60 Gonkiewicza91198,076767347,95%820,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.499,042057353,42%187,82
Type 4 Heavy91779,468387245,83%1615,80
Ho-Ri 191416,796527243,06%920,86
Caernarvon81483,758917156,34%2048,46
XM66F 81365,527767152,11%1376,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3203,342187057,14%774,49
VK 30.02 (D)7945,847396860,29%1597,72
Pz.Kpfw. T 25 5334,854626759,70%871,60
Panther71005,907096352,38%1628,04
Black Prince71163,307976352,38%1729,30
Comet71097,368316160,66%2041,68
TNH T Vz. 5191418,937375846,55%1013,12
Ho-Ri 281245,716665846,55%1221,46
Centurion Action X101720,526755841,38%1319,43
Tiger I71186,867815759,65%1724,27
T-4371068,468525766,67%2043,36
SU-100M17978,096965756,14%1532,11
Churchill VII6907,556785648,21%1687,86
FV215b 101802,236985648,21%1580,80
Strv S1 8989,845805644,64%795,30
BZ-6891631,458345347,17%1361,62
E 50 Ausf. M101962,537165341,51%1648,97
SU-1527827,175335253,85%1235,48
Type 6891557,569085255,77%1409,19
AT 771357,816685244,23%1917,25
Object 140101293,947035150,98%1011,44
Ram II 5365,334325150,98%837,54
M75260,434234955,10%872,11
SMV CC-6781021,387494761,70%1086,34
Chi-To SP71093,616374645,65%1091,69
TNH 105/100081029,607534551,11%1140,13
SMV CC-64 Vipera 81091,247194553,33%999,92
SDP 58 Kilana8901,906614259,52%882,18
Churchill I5718,906233951,28%1704,21
Type 5781245,878083951,28%1322,38
AT 861044,546323951,28%2288,00
T2 Light Tank 271,972113938,46%55,17
T-262145,711683842,11%606,89
BZ-16681153,087473847,37%1278,13
SU-855522,314283663,89%1261,82
O-Ho81707,729723661,11%2105,38
Sturer Emil7717,114473633,33%730,11
VK 36.01 (H)6711,095743551,43%1256,36
TOG II* 61149,977893348,48%2413,80
UDES 038970,915193240,63%740,32
T1 Cunningham1159,523563158,06%1061,22
50TP prototyp 81052,136693138,71%940,48
Matilda IV 5357,033613145,16%701,87
IS-M81206,438073056,67%1463,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2172,301972740,74%807,86
53TP Markowskiego81340,268882766,67%1591,14
T-62A101261,777302665,38%1057,96
BZ-587878,717242454,17%1175,26
Ikv 90 Typ B7960,006062352,17%1348,50
KV-137485,305242339,13%527,72
LTP 3194,092842347,83%748,22
Strv 103-091418,456702236,36%1003,90
Type 95 Ji-Ro6629,054642245,45%874,86
IS-2-II8885,645972227,27%722,77
Cromwell6556,195392157,14%1029,61
O-Ni71058,198942171,43%1426,71
Object 70591527,956902123,81%1099,74
IS-3-II91215,908392161,90%983,11
TS-54 8997,386292123,81%769,37
SDP 57 Gowika7694,155442050,00%697,56
Type 5 Ka-Ri 81323,676501838,89%954,52
IS-2 71060,257141656,25%1184,70
AE Phase I 91830,947791643,75%1464,38
M54 Renegade 81144,139251675,00%1296,47
45TP Habicha71376,609351560,00%1911,54
50TP Tyszkiewicza91894,208691553,33%1566,80
SU-1006973,405961560,00%2080,70
O-I6496,403971553,33%695,21
Vz. 44-171446,928971346,15%2170,20
SMV CC-567898,696801338,46%1108,81
AMX M4 mle. 4571214,089291376,92%1900,72
Pz.Kpfw. 5581487,926971323,08%1066,16
T77 81074,086731353,85%1013,57
Predatore 91307,926431330,77%805,91
T-50537,252241266,67%252,16
Object 703 Version II 81450,088871258,33%1497,47
Lätt Stridsfordon 120 91032,836441266,67%789,72
MS-1166,911291172,73%356,97
Grille 15101281,094281118,18%555,87
FV224 Chopper71295,459121163,64%1878,46
Kpz. Erich Konzept I 91343,646611154,55%991,75
Škoda T 56 81216,736691145,45%880,42
Matilda4305,903571050,00%764,58
Leichttraktor146,6781933,33%0,00
M5A1 Stuart4229,56307922,22%613,03
Tiger-Maus 91067,00494922,22%534,40
IS-3A 81215,00666933,33%1032,36
XM57 8894,25522825,00%533,26
Type 3 Ju-Nu6647,86660771,43%1005,99
Leopard 1101428,71441728,57%852,66
Ares 758491,7125970,00%230,06
Black Prince II 7792,00503714,29%729,45
Object 590 91261,14920785,71%1101,30
Charioteer Nomad 81470,14748757,14%1388,84
Leox 91188,29623742,86%870,48
Controcarro 3 Minotauro101618,17879666,67%1126,55
SDT-58 Vlkodav 9865,17699666,67%735,62
Object 268 Version 4101362,50851650,00%779,73
T-127 389,50178666,67%298,65
Type 63 8916,83717650,00%819,59
NC 70 Błyskawica10907,60523540,00%366,13
Windhund 81301,60503520,00%1152,11
AAT60 81022,80555540,00%967,05
Saryuda 9758,20445520,00%308,81
Sturmpanzer I Bison3118,00126450,00%248,43
AMX 50 10081064,25512425,00%892,38
T21633,00281425,00%0,00
FV217 Badger10879,50514450,00%413,58
AMX 65 t8972,00627450,00%951,83
Strv K 91836,2559340,00%1322,15
T26E5 81151,00660425,00%1040,95
T26E3 Eagle 7 71148,5052540,00%1218,16
Super Hellcat 7481,75468450,00%533,66
WZ-111 81396,0012923100,00%2051,98
Type 2597 Chi-Ha3126,003263100,00%455,88
SDP 44 Burza6476,00536366,67%816,31
FV227 Conceiver81056,6749230,00%862,95
Heavy Tank No. VI 61166,67769333,33%1583,31
T7 Combat Car 218,671923100,00%261,00
B14362,00249250,00%1069,18
Type 5 Heavy10939,50796250,00%453,21
O-I Experimental5778,00448250,00%1592,43
Wespe30,00121250,00%123,01
Ho-Ri 310338,50507250,00%131,38
Type 7110679,5037320,00%150,80
BZ-75103278,5013512100,00%3383,87
T-50-2 6798,00680250,00%2480,02
E 75 TS 81999,0012412100,00%2986,69
Object 252U 8718,0043720,00%437,27
Light Mk. VIC 20,001552100,00%261,00
VK 75.01 (K) 81118,5010492100,00%1296,27
WZ-114 91538,5037320,00%964,67
T78 6587,00339250,00%616,64
Vickers Medium Mk. I1110,0015910,00%374,03
Renault NC-31194,0010810,00%245,41
Vz. 55102521,0011761100,00%1572,81
SU-1821,006210,00%0,00
Pz.Kpfw. VII10542,0054510,00%72,49
Object 277102529,0012091100,00%1698,58
FV225 Collector 91031,0038310,00%447,68
AM 39 Gendron-Somua 2157,003501100,00%587,59
TS-6 9466,0014910,00%81,81
SU-122-44 7413,004831100,00%487,31
Dicker Max 6943,0034210,00%1666,18
Pz.Kpfw. KW I (r) 5428,0033810,00%420,10
AMX M4 mle. 49 82450,0084510,00%2290,81
M-VII-Y 92055,0011971100,00%1792,28
Chi-Go 71735,0016051100,00%2907,69

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.3.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.2.2026
Lähti: 3.3.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 10.2.2016
Lähti: 8.2.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.2.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 5.2.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 31.1.2013
Lähti: 6.2.2016