general8210

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.3.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31691344667
Ø Taso8,489,719,679,78
Voitot1466046,26%1132,35%1736,96%2537,31%
Häviöitä1656852,28%2161,76%2758,70%4059,70%
Tasapelejä4631,46%25,88%24,35%22,99%
Taisteluja selvitty899528,38%823,53%1328,26%1928,36%
Vaunuja tuhottu240270,76220,65290,63450,67
Tuhoamissuhde1,060,850,880,94
Vaunuja havaittu224100,71100,29160,35240,36
Vahinkoa aiheutettu1.145,741.947,761.615,761.492,07
Valtauspisteitä151050,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä152920,48461,35461,00460,69
Kokemus529,46424,91424,33430,30
WN7871,50811,02727,11678,11
WN81075,381237,941015,68952,33
Yhteensä
Taisteluja31691
Ø Taso8,48
Voitot1466046,26%
Häviöitä1656852,28%
Tasapelejä4631,46%
Taisteluja selvitty899528,38%
Vaunuja tuhottu240270,76
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu224100,71
Vahinkoa aiheutettu1.145,74
Valtauspisteitä151050,48
Puolustuspisteitä152920,48
Kokemus529,46
WN7871,50
WN81075,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja34
Ø Taso9,71
Voitot1132,35%
Häviöitä2161,76%
Tasapelejä25,88%
Taisteluja selvitty823,53%
Vaunuja tuhottu220,65
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu100,29
Vahinkoa aiheutettu1.947,76
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä461,35
Kokemus424,91
WN7811,02
WN81237,94
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja46
Ø Taso9,67
Voitot1736,96%
Häviöitä2758,70%
Tasapelejä24,35%
Taisteluja selvitty1328,26%
Vaunuja tuhottu290,63
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu160,35
Vahinkoa aiheutettu1.615,76
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä461,00
Kokemus424,33
WN7727,11
WN81015,68
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja67
Ø Taso9,78
Voitot2537,31%
Häviöitä4059,70%
Tasapelejä22,99%
Taisteluja selvitty1928,36%
Vaunuja tuhottu450,67
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu240,36
Vahinkoa aiheutettu1.492,07
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä460,69
Kokemus430,30
WN7678,11
WN8952,33
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja84000
Voitot1821,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6476,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1214,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,390,000,000,00
Vaunuja havaittu440,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu376,140,000,000,00
Valtauspisteitä1071,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1031,2300,0000,0000,00
Kokemus233,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja84
Voitot1821,43%
Häviöitä6476,19%
Tasapelejä22,38%
Taisteluja selvitty1214,29%
Vaunuja tuhottu280,33
Tuhoamissuhde0,39
Vaunuja havaittu440,52
Vahinkoa aiheutettu376,14
Valtauspisteitä1071,27
Puolustuspisteitä1031,23
Kokemus233,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot444,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä555,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty222,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu101,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu506,890,000,000,00
Valtauspisteitä485,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus323,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot444,44%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu10,11
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu101,11
Vahinkoa aiheutettu506,89
Valtauspisteitä485,33
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus323,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (195)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-6 8999,15581404148,23%1069,55
M53/M5591207,07507208251,83%1226,62
T92 HMC101283,45413184844,59%1156,67
T110E4101769,02602172141,78%1223,11
Waffenträger auf E 100102402,46688150649,73%1863,42
AMX 13 909690,93497117445,49%893,02
Grille 15101525,83504106346,19%1037,00
ISU-15281167,3354289047,87%1145,66
T57 Heavy101636,3157377039,87%1119,58
T-62A101120,9853467042,09%759,53
IS-7101377,2758758942,44%942,52
G.W. Tiger91235,7955152148,56%1239,66
E 100101559,9963251749,32%1185,35
G.W. Panther71046,0949548644,65%1409,21
FV215b (183) 101425,1849445141,46%901,91
T3091423,6762142946,15%1229,90
Bat.-Châtillon 25 t AP9844,6151440145,14%670,68
Object 268101986,0762739743,07%1451,73
IS-38834,4256739347,07%832,22
T71 DA7490,8343838945,24%895,91
VK 36.01 (H)6466,6443334150,44%670,16
T-1091140,9563333250,00%1080,10
Bat.-Châtillon 25 t101358,1557633141,99%911,16
E 7591052,2255632646,93%855,73
60TP Lewandowskiego101701,5065532546,77%1087,88
Heavy Tank No. VI 6636,3445132248,45%1013,75
Tiger II8741,8852930642,16%656,00
T-34-85M 6553,6942630347,52%808,64
Object 70491599,4770529347,10%1336,27
T28 Prototype81003,5049128846,88%1055,25
M18 Hellcat6467,3136524247,52%687,43
T26E4 SuperPershing 8492,8646024239,26%356,34
FV217 Badger101492,1058823251,72%994,51
T28 Concept 7850,9746822148,42%1107,52
Hummel6728,5935721147,39%1032,78
Pz.Kpfw. II Luchs473,8613220650,97%107,36
Super Hellcat 7587,3444419942,21%676,99
Rhm.-Borsig Waffenträger81363,2965619442,78%1475,11
Ferdinand81032,7757619145,03%891,76
T-549884,1754018747,59%730,34
Pz.Kpfw. III/IV5136,5221417842,13%113,62
M40/M4381256,9866417852,81%1696,65
M127802,2453217146,78%1056,21
AMX 50 Foch (155) 101446,4755217146,20%877,09
Konštrukta T-34/1007611,3849516144,72%798,39
Jagdtiger91259,8965815950,31%933,20
IS7765,7743315444,16%902,01
Waffenträger auf Pz. IV92014,6575215346,41%1929,01
Emil I8972,3862115145,70%919,58
Tortoise91553,8471112848,44%1208,94
Centurion Mk. 7/191096,6669612751,97%971,67
Grille5273,9322911633,62%327,88
T25/27675,4946511244,64%787,44
Pz.Kpfw. II252,6910310936,70%1,81
Centurion Action X101603,2767610542,86%1129,38
Tiger I7502,4746110444,23%456,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J467,521589947,47%69,94
Vz. 68 Squall 8529,085219841,84%694,66
Jagdpanzer E 100101328,345859746,39%782,28
FV227 Conceiver8982,166929451,06%1005,28
AT 771133,527479052,22%1672,04
Jagdpanzer IV6706,335398355,42%1318,95
Churchill I5217,862768132,10%177,69
Sturmpanzer II4151,621667349,32%357,47
Conqueror91094,946827245,83%819,73
Windhund 81154,294757245,83%1112,64
Gorilla111802,686557145,07%940,50
FV224 Chopper7879,256546949,28%975,81
Kranvagn101276,196206842,65%755,40
Emil II91202,465136746,27%922,06
Pz.Kpfw. T 25 5136,132306747,76%146,74
T216185,184196654,55%382,08
O-Ni7583,585306243,55%517,69
T698587,355706246,77%592,54
Black Prince7816,776776155,74%1082,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,301286150,82%109,40
AMX 12 t6136,323756045,00%137,58
FV229 Contender91303,207466051,67%1066,61
Dicker Max 6336,073495855,17%483,21
Mäuschen91754,617445742,11%1589,95
TVP VTU Koncept8569,415985655,36%640,50
Maus101739,845835641,07%1101,55
AMX ELC bis599,232365642,86%84,96
Centurion Mk. I8951,696175538,18%1114,62
Sturer Emil7762,455015541,82%948,91
StuG IV 5310,763235438,89%554,62
BZ-75101374,965995038,00%755,45
M24E2 Super Chaffee 6369,194274751,06%889,48
T-34-856271,043284630,43%253,11
45TP Habicha7882,776474459,09%1255,27
AMX 13 757334,404574339,53%453,77
Char Futur 4 91265,106794245,24%929,36
Churchill VII6704,495754146,34%1152,54
Tiger (P)71104,056064146,34%1364,87
Leichttraktor1100,231173935,90%233,77
Caernarvon8899,647183953,85%964,97
O-I Experimental5426,133083946,15%670,76
FV230 Canopener101371,266963948,72%794,98
14TP4218,162193839,47%598,54
Sturmpanzer I Bison358,47773834,21%0,00
T675109,381953735,14%1,21
Type 95 Heavy4190,111663627,78%386,86
M75133,332463636,11%190,80
53TP Markowskiego81091,917253354,55%1247,86
M7 Priest3379,163163250,00%1056,96
AT 158856,946533253,13%846,06
25TP KSUST II5182,162103138,71%162,03
M5 Stuart482,262353141,94%20,81
WZ-131G FT6597,064343141,94%778,63
Comet7734,876543050,00%1044,31
Hirschkäfer111409,103433026,67%630,30
40TP Habicha6637,595322748,15%1025,53
Ikv 1035286,741972729,63%445,84
Archer5448,122792540,00%897,31
GSOR the TANK 91247,326242536,00%936,87
T56 GMC383,831862445,83%62,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5328,134392450,00%615,59
UDES 03 Alt 3 91211,296102433,33%772,26
T1 Cunningham121,57722343,48%19,17
Type 91 Heavy3144,131562339,13%238,95
Nashorn6513,434272347,83%743,37
M374225,322262259,09%735,82
Valentine373,102442166,67%255,95
Achilles6730,676222166,67%1403,44
StuG III Ausf. G589,801752045,00%61,67
Cromwell6577,755962055,00%1136,31
Škoda T 256267,263301926,32%224,25
VK 30.02 (M)6383,614701855,56%583,84
T110E5101243,245901747,06%770,39
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6254,004341650,00%450,89
VK 100.01 (P)8952,008071566,67%1079,94
K-91-PT 91020,676021540,00%684,24
Bat.-Châtillon 12 t8316,363471414,29%281,50
Char de transition 6454,004551435,71%443,84
Cruiser Mk. II2101,851821338,46%190,48
VK 16.02 Leopard517,331491241,67%34,41
FCM 2C 3532,334971233,33%1536,59
Pz.Kpfw. II Ausf. G3113,093201181,82%434,77
KV-1SA 5393,185311154,55%723,15
50TP prototyp 8943,107171060,00%1016,31
KV-137207,104141030,00%46,07
M8A14115,601811030,00%22,04
Type 1 Chi-He4369,89317922,22%1104,70
50TP Tyszkiewicza9945,33686966,67%799,18
T-437452,33344911,11%434,60
VK 30.01 (P)61147,67920977,78%2146,20
M446442,56356922,22%552,40
Rheinmetall Skorpion G 8901,44403911,11%682,26
A-20596,50233862,50%262,30
Cruiser Mk. I152,88146850,00%85,14
BZ-79111833,63572825,00%739,64
Object 283 9689,88674850,00%543,36
BT-7 artillery 3170,63246862,50%611,17
T1 HMC273,86146742,86%188,22
MS-1154,86110742,86%43,97
60G FT5523,71386757,14%968,12
Pz.Sfl. IVc5365,86422742,86%698,91
T-116 3132,00313771,43%566,08
Chi-Ni260,83166666,67%255,84
M4A1 Sherman5164,33245633,33%143,98
T3E2 Medium Tank 364,50326683,33%261,00
BT-7498,20160520,00%67,42
Type 2597 Chi-Ha377,00119520,00%7,42
LTP 3197,80335540,00%833,65
KR-1112817,20745560,00%1727,93
M3 Stuart329,75272475,00%264,10
Type 3 Chi-Nu5311,00426475,00%871,95
Type 4 Chi-To6242,25296425,00%147,50
Type 97 Chi-Ha3191,50322475,00%703,63
AMX 4040,00138425,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 6509,25625450,00%691,70
Fantôme 91670,25548450,00%1629,69
Vickers Medium Mk. I145,67134366,67%224,10
LT vz. 3520,0074366,67%236,02
LT vz. 383112,00236366,67%425,43
Strv 746251,0017630,00%155,79
Cavalier5399,33318333,33%736,06
Vickers Medium Mk. II20,0075250,00%89,84
Renault FT10,001412100,00%261,00
Renault Otsu1227,50398250,00%1033,17
Vickers Mk. E Type B293,50243250,00%234,41
SU-122A50,0083250,00%110,55
ARMT 5812,5010602100,00%2594,60
T-50-2 6149,0014120,00%99,53
T7 Combat Car 2141,00484250,00%619,88
Pz.Kpfw. II Ausf. D 252,502662100,00%261,00
Renault NC-3110,001561100,00%261,00
Jagdpanther7943,0047410,00%1100,66
Type 5860,0018210,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,006921100,00%1734,62
T-45 250,002791100,00%264,10
L-60 20,001501100,00%261,00
Tetrarch 246,004710,00%0,00
A7E3 349,006510,00%0,00
AMR P.103 2231,0017610,00%532,53

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 24.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.1.2013
Lähti: 10.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.1.2013
Lähti: 24.12.2024