fofik7777

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22957093421
Ø Taso8,030,009,499,53
Voitot1065246,40%00,00%4851,61%18243,23%
Häviöitä1196952,14%00,00%4447,31%23255,11%
Tasapelejä3361,46%00,00%11,08%71,66%
Taisteluja selvitty595925,96%00,00%3436,56%12228,98%
Vaunuja tuhottu144380,6300,00820,882910,69
Tuhoamissuhde0,850,001,390,97
Vaunuja havaittu213970,9300,001151,244080,97
Vahinkoa aiheutettu1.029,450,001.814,121.742,00
Valtauspisteitä223820,9700,001071,152870,68
Puolustuspisteitä61100,2700,0000,00430,10
Kokemus497,320,00801,71663,52
WN7817,080,001137,97868,71
WN81002,200,001438,991227,04
Yhteensä
Taisteluja22957
Ø Taso8,03
Voitot1065246,40%
Häviöitä1196952,14%
Tasapelejä3361,46%
Taisteluja selvitty595925,96%
Vaunuja tuhottu144380,63
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu213970,93
Vahinkoa aiheutettu1.029,45
Valtauspisteitä223820,97
Puolustuspisteitä61100,27
Kokemus497,32
WN7817,08
WN81002,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja93
Ø Taso9,49
Voitot4851,61%
Häviöitä4447,31%
Tasapelejä11,08%
Taisteluja selvitty3436,56%
Vaunuja tuhottu820,88
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu1151,24
Vahinkoa aiheutettu1.814,12
Valtauspisteitä1071,15
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus801,71
WN71137,97
WN81438,99
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja421
Ø Taso9,53
Voitot18243,23%
Häviöitä23255,11%
Tasapelejä71,66%
Taisteluja selvitty12228,98%
Vaunuja tuhottu2910,69
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu4080,97
Vahinkoa aiheutettu1.742,00
Valtauspisteitä2870,68
Puolustuspisteitä430,10
Kokemus663,52
WN7868,71
WN81227,04
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä583,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä116,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu868,170,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus197,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä116,67%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu20,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu20,33
Vahinkoa aiheutettu868,17
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus197,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu109,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3411,3300,0000,0000,00
Kokemus73,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,67
Vahinkoa aiheutettu109,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä3411,33
Kokemus73,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja571006
Voitot29050,79%00,00%00,00%350,00%
Häviöitä27247,64%00,00%00,00%350,00%
Tasapelejä91,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22339,05%00,00%00,00%233,33%
Vaunuja tuhottu3350,5900,0000,0061,00
Tuhoamissuhde0,960,000,001,50
Vaunuja havaittu5010,8800,0000,0030,50
Vahinkoa aiheutettu1.295,040,000,001.172,00
Valtauspisteitä19853,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä19013,3300,0000,0000,00
Kokemus648,540,000,00890,17
Yhteensä
Taisteluja571
Voitot29050,79%
Häviöitä27247,64%
Tasapelejä91,58%
Taisteluja selvitty22339,05%
Vaunuja tuhottu3350,59
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu5010,88
Vahinkoa aiheutettu1.295,04
Valtauspisteitä19853,48
Puolustuspisteitä19013,33
Kokemus648,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja6
Voitot350,00%
Häviöitä350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu61,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu1.172,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus890,17

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34000
Voitot1029,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2264,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty926,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu250,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.362,850,000,000,00
Valtauspisteitä320,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,2600,0000,0000,00
Kokemus371,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja34
Voitot1029,41%
Häviöitä2264,71%
Tasapelejä25,88%
Taisteluja selvitty926,47%
Vaunuja tuhottu220,65
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu250,74
Vahinkoa aiheutettu1.362,85
Valtauspisteitä320,94
Puolustuspisteitä90,26
Kokemus371,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (182)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81213,14629152650,07%1340,96
IS-4101640,7360595244,43%1098,12
Leopard 1101582,5653195141,85%1063,37
T110E4101840,4057289644,87%1220,17
ST-I91076,5352468943,83%772,69
SU-100Y 6540,9137056945,52%767,64
Panhard EBR 10510892,0850248442,15%870,41
TVP T 50/51101638,6656946145,34%1218,56
Object 430U101623,5861744548,76%1233,97
Tiger II8754,2044742146,32%659,42
Object 277101558,6356941944,63%1067,01
ISU-1528956,8542641643,75%826,88
STB-1101624,6558840942,79%1203,01
KV-48739,5045939744,08%627,78
Kampfpanzer 50 t 91784,4875939252,30%1519,87
IS-381026,6548437246,24%1045,89
T-54 first prototype 8870,3259533846,75%994,65
Strv S1 81213,6754028747,74%1204,12
Panhard EBR 909698,0556528046,43%909,80
KV-37658,8439627842,81%625,93
AMX 50 1008910,5045226747,19%828,83
60TP Lewandowskiego101978,7467524050,42%1407,74
Leopard Prototyp A91258,3151923940,59%956,62
T-34-856458,8538923851,26%760,73
Konštrukta T-34/1007624,9437723545,11%796,79
Tiger I7742,3244922847,81%828,00
Škoda T 5091117,4756422244,14%812,82
Spähpanzer SP I C7517,8843922155,20%979,96
Object 268 Version 4101515,0057922144,80%924,65
Char Futur 4 91462,6462122145,70%1177,46
AMX 50 12091219,4148721244,34%973,03
T110E5101845,6167121243,40%1360,15
Concept 1B 91807,0874620846,63%1462,16
Comet7580,7038819839,90%671,00
ARL 446482,2738119548,72%700,57
AMX M4 mle. 457794,0248119545,64%912,06
SU-1527570,4535819247,40%627,73
IS7711,8244518949,74%881,57
T-1506341,1129818051,11%415,47
Object 26391281,7950017746,89%974,11
M53/M5591039,3454017247,67%861,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5234,6127716949,11%466,56
Škoda T 256430,6837016545,45%649,18
SU-1006515,9235716454,88%826,01
E 7591094,7560116347,24%810,92
VK 28.016277,0634016245,68%615,08
T675227,1622816140,37%251,25
Panhard AML Lynx 6x68500,6541015841,14%707,50
50TP prototyp 81222,6762615753,50%1324,08
M127734,8342215749,04%868,51
SU-855266,0220515646,15%416,14
53TP Markowskiego8951,9753115041,33%840,77
M40/M438995,2349815040,67%903,18
VK 36.01 (H)6376,1934914948,99%463,22
ELC EVEN 90 8605,1254914745,58%1040,85
Hotchkiss EBR7405,8239914656,16%849,89
KV-15326,1325714548,97%509,22
T-1091251,9765814448,61%1072,95
Emil I81067,6154814243,66%975,78
Object 43091245,7356414046,43%979,76
T-345237,8225113847,10%467,65
SU-130PM 81493,6466013543,70%1463,39
STA-18831,8350913144,27%942,44
VK 16.02 Leopard5177,9826413125,19%290,88
HWK 128394,5748413151,15%528,50
Cromwell6340,8832512946,51%463,74
M446541,6239012752,76%803,13
T28 Prototype8973,6460512552,00%963,59
M18 Hellcat6488,2634611752,14%702,28
Centurion Mk. I8713,0753811543,48%692,73
Leopard 120 Verbessert111762,6962810449,04%1192,99
DBV-152 101987,6351010338,83%1103,25
Panhard AMD 178B6283,433649746,39%619,40
Renault G15264,292799444,68%517,36
45TP Habicha7860,574989145,05%997,55
T3091182,775579053,33%903,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.459,351788448,81%80,35
SU-1018836,254348337,35%649,02
SU-122-44 7777,125148353,01%962,52
ShPTK-TVP 100 81128,426428355,42%1242,51
Lorraine 40 t 81288,266508154,32%1620,45
Crusader6192,402617741,56%309,06
VK 30.01 (P)6521,484077751,95%787,94
T-284151,521787550,67%300,94
T-448734,645657444,59%774,10
50TP Tyszkiewicza91153,115107038,57%785,25
SU-85B4187,381666947,83%291,38
AMX ELC bis5326,333636663,64%1166,88
TVP VTU Koncept8582,284486440,63%491,54
Škoda T 245261,803246154,10%592,71
Type 619923,075455950,85%715,77
BZ-75102126,028675860,34%1547,98
M374202,482445642,86%463,79
KV-137510,114195644,64%618,50
M8A14143,791505637,50%97,54
AE Phase I 91352,347105662,50%1314,95
40TP Habicha6665,353975450,00%1166,64
M415368,983055451,85%504,22
FV217 Badger102282,676955448,15%1522,66
FV215b 101387,914905341,51%897,17
Covenanter5134,712385242,31%208,40
Pz.Kpfw. II Luchs474,202554447,73%78,58
Panzer 58 Mutz 8974,275074445,45%1145,55
T-804148,742114346,51%407,81
ST vz. 394173,902544259,52%491,01
Type 5 Chi-Ri7678,684114151,22%898,93
T92 HMC101063,055953941,03%670,52
LTP 3115,691533956,41%425,13
T25/27642,344503847,37%725,33
SU-76M4124,311313542,86%105,40
SARL 424289,113173554,29%912,66
T-437759,796603354,55%1241,58
T-703121,941663345,45%258,64
IS-7101954,008423259,38%1506,08
SU-100M17707,784542722,22%765,79
AT-1245,52942556,00%126,37
Ambassador 91449,137632352,17%1006,11
Sav m/434137,591532240,91%114,88
XM57 81546,006702240,91%1230,12
Ikv 1035227,502492055,00%411,26
Object 432U111845,407422040,00%1187,54
T-60278,581291947,37%143,77
Pz.Kpfw. 38 (t)342,001651656,25%136,70
T-50-2 6291,753521650,00%658,39
FV226 Contradictious 81059,257541656,25%915,80
T-463161,202381573,33%761,30
T3 HMC2140,531791573,33%675,79
T56 GMC3128,142081457,14%344,37
Jagdpanzer E 90 91599,297481457,14%1284,88
Sturmpanzer I Bison363,381231338,46%0,00
BZ-79111546,776601346,15%734,08
Pz.Kpfw. II Ausf. G3102,152221323,08%147,27
BT-7 artillery 376,691981361,54%230,18
T1 HMC266,58921250,00%211,74
A46 6265,172571216,67%513,27
Bretagne Panther 6530,003971241,67%711,38
Leo7720,506911070,00%1179,61
T297719,002871010,00%582,01
Sturmpanzer II4213,002551040,00%480,05
T-26293,89128955,56%357,41
Pz.Kpfw. 35 (t)257,13109837,50%26,07
Hotchkiss H35295,63152850,00%267,14
MS-1113,2550837,50%0,00
LT vz. 383103,43221785,71%398,82
Somua S353171,43259728,57%269,88
Object 252U 81398,29464728,57%1048,03
Patton the Tank 92190,86549728,57%2053,40
T1E6 214,8668742,86%29,71
Stridsyxa 81216,29507728,57%890,40
StuG IV 5258,00215757,14%545,33
Super Hellcat 7390,71327728,57%261,81
LT vz. 352179,83229666,67%903,15
Cruiser Mk. IV4122,17228666,67%349,29
Vickers Medium Mk. I132,8033520,00%0,00
T1 Cunningham16,4063540,00%0,00
P.43 bis6956,60672560,00%1850,81
TBT 92024,60726540,00%1501,47
Chi-Ni280,75155425,00%147,49
Type 3 Chi-Nu5526,00341475,00%1606,66
Type 1 Chi-He4274,004044100,00%876,12
G.Pz. Mk. VI (e)276,2599450,00%289,35
Projet Louis 91020,75586425,00%1180,86
Strv fm/21184,6713130,00%208,00
AMX 404264,00320366,67%1164,14
M7 Priest323,332363100,00%261,00
IS-2 shielded 7777,3320030,00%615,79
Toro 9599,67369333,33%195,73
T28 Concept 7616,33394366,67%851,01
Cruiser Mk. III395,00221250,00%264,29
M24E2 Super Chaffee 651,509220,00%0,00
Kolohousenka171,001321100,00%350,34
Renault Otsu1131,0016410,00%424,47
Renault NC-3110,0041100,00%261,00
Type 97 Chi-Ha30,001361100,00%261,00
25TP KSUST II50,002221100,00%261,00
Leichttraktor10,00691100,00%261,00
AMX 383165,0010310,00%287,66
FCM 3620,0017310,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0013810,00%0,00
Kunze Panzer 9371,0019310,00%30,01
T7 Combat Car 20,001181100,00%261,00
Šotek 8657,0045510,00%384,59

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.9.2026
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 23.7.2024
Lähti: 3.8.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 23.7.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 5.1.2023
Lähti: 22.7.2024