fireproof99

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1310322547
Ø Taso7,2011,0011,0010,98
Voitot626247,79%00,00%1040,00%2042,55%
Häviöitä666950,90%2100,00%1560,00%2757,45%
Tasapelejä1721,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty311323,76%00,00%832,00%1123,40%
Vaunuja tuhottu91940,7000,00271,08460,98
Tuhoamissuhde0,920,001,591,28
Vaunuja havaittu138111,0500,00150,60400,85
Vahinkoa aiheutettu890,731.982,502.280,242.239,51
Valtauspisteitä89270,6800,0000,00621,32
Puolustuspisteitä62270,4800,0000,0000,00
Kokemus436,82245,50543,32569,09
WN7923,49163,71920,31932,72
WN81084,03803,981303,921370,07
Yhteensä
Taisteluja13103
Ø Taso7,20
Voitot626247,79%
Häviöitä666950,90%
Tasapelejä1721,31%
Taisteluja selvitty311323,76%
Vaunuja tuhottu91940,70
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu138111,05
Vahinkoa aiheutettu890,73
Valtauspisteitä89270,68
Puolustuspisteitä62270,48
Kokemus436,82
WN7923,49
WN81084,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso11,00
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.982,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus245,50
WN7163,71
WN8803,98
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja25
Ø Taso11,00
Voitot1040,00%
Häviöitä1560,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty832,00%
Vaunuja tuhottu271,08
Tuhoamissuhde1,59
Vaunuja havaittu150,60
Vahinkoa aiheutettu2.280,24
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus543,32
WN7920,31
WN81303,92
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja47
Ø Taso10,98
Voitot2042,55%
Häviöitä2757,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1123,40%
Vaunuja tuhottu460,98
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu400,85
Vahinkoa aiheutettu2.239,51
Valtauspisteitä621,32
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus569,09
WN7932,72
WN81370,07
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu133,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu343,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus341,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu133,25
Vahinkoa aiheutettu343,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus341,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja377000
Voitot16042,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21557,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13736,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2490,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu5881,5600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu840,640,000,000,00
Valtauspisteitä8072,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7131,8900,0000,0000,00
Kokemus361,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja377
Voitot16042,44%
Häviöitä21557,03%
Tasapelejä20,53%
Taisteluja selvitty13736,34%
Vaunuja tuhottu2490,66
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu5881,56
Vahinkoa aiheutettu840,64
Valtauspisteitä8072,14
Puolustuspisteitä7131,89
Kokemus361,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot436,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä763,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu90,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.015,550,000,000,00
Valtauspisteitä595,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä242,1800,0000,0000,00
Kokemus351,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot436,36%
Häviöitä763,64%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu50,45
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu90,82
Vahinkoa aiheutettu1.015,55
Valtauspisteitä595,36
Puolustuspisteitä242,18
Kokemus351,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (147)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
STG Guard 81305,24573146751,12%1718,90
T26E4 SuperPershing 8971,4451983547,43%1238,85
T-1091319,0353649950,70%1255,04
IS-38981,3446747252,12%1149,34
Object 140101284,3651045544,62%880,73
IS-7101515,2950542443,87%1103,13
T-5491006,8847941145,50%902,02
Object 4168968,3047340848,53%1250,61
T6981023,5252731050,97%1356,71
T54E191294,1148430144,52%1072,36
KV-856350,2127928149,11%428,34
STK-2112284,9873928146,62%1376,23
M75170,5922327445,26%411,33
IS7619,8433725843,41%658,70
Strv 103-091209,5849123641,53%825,32
ARL V396579,3033023250,86%1033,07
A-447683,4241522641,15%933,61
T216204,2529721546,98%354,26
T71 DA7368,8535519546,15%571,32
SDP 58 Kilana81261,8859516944,38%1271,50
T57 Heavy101777,1858016347,85%1300,32
Type 71101855,2161216241,36%1207,37
MS-11147,1017613450,00%728,41
KV-15303,1123413048,46%462,51
M3 Stuart3119,6317712949,61%326,02
KR-1112332,4477812946,51%1453,23
T-345332,1526912845,31%784,57
A-436431,9836512446,77%747,90
UDES 038962,0756212347,97%896,26
NC 70 Błyskawica101417,8056412348,78%886,20
Nashorn6600,6529712036,67%753,34
M446524,9729312055,00%881,32
VK 30.01 (P)6552,3042311947,06%855,91
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6519,7235411448,25%899,26
AMX ELC bis5291,0236810659,43%1014,47
M415424,2825010550,48%609,99
SDP 60 Gonkiewicza91276,676549346,24%990,82
Object 277101463,344969239,13%1012,73
T1 Cunningham1120,051969158,24%722,82
Ikv 65 Alt II6588,323238538,82%820,86
Pz.Sfl. IVc5480,902598346,99%993,57
Panther II8751,445127941,77%723,72
AMX 12 t6347,323837655,26%860,48
T-50-2 6466,613967545,33%1218,06
AMX 404126,231737149,30%300,20
S35 CA5497,633187157,75%1186,50
Sav m/434192,942016847,06%356,56
Ikv 90 Typ B7744,844466847,06%919,44
Matilda4148,481736749,25%235,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4168,641986743,28%366,18
Object 430U101700,027196654,55%1359,00
T-284124,831546541,54%140,77
Sturer Emil7524,694026549,23%540,20
M-IV-Y 81109,677496448,44%1293,59
AMX 50 Foch (155) 101373,734146245,16%870,95
Pz.Kpfw. II Luchs4259,032996154,10%1034,18
M374229,871686036,67%638,12
T3 HMC2183,652136033,33%704,81
FV215b (183) 101537,304826050,00%1048,98
M5 Stuart4115,402005259,62%239,66
M2 Light253,00975141,18%10,69
A-205100,331675139,22%61,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3259,353485160,78%1643,67
BT-74134,632234652,17%338,05
Ikv 1035361,832954656,52%814,87
Panther7746,986164564,44%1205,23
Type 4 Chi-To6599,505724452,27%1127,32
AT 25443,803244447,73%1102,43
Alecto4180,162124456,82%389,76
T-46386,421304339,53%98,40
Pz.Kpfw. 38 (t)3109,021434139,02%146,91
T6 Medium4746,343954160,98%2660,48
Type 3 Chi-Nu5443,233523941,03%1078,16
Vickers Medium Mk. III386,371193844,74%104,63
VK 30.02 (M)6631,355943748,65%1217,24
Marder 38T4230,802673531,43%389,02
SDP 40 Zadymka5443,973493452,94%896,74
M8A14177,762173342,42%231,37
AMX 383101,191323231,25%77,94
VK 30.01 (H)5495,944673148,39%1126,51
Škoda T 245509,444632751,85%1358,29
T2 Medium Tank248,63982729,63%0,00
SDP 44 Burza6741,465792665,38%1390,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5463,545242665,38%1405,65
T1 HMC2151,841092536,00%699,02
Ikv 723144,322062568,00%439,09
Waffenträger auf E 100101504,096552343,48%847,78
Škoda T 256592,685442250,00%1072,92
Somua SAu 404157,271702254,55%309,75
Type 1 Chi-He4569,673612166,67%2049,61
Marder II3194,051702040,00%366,70
TS-54 8887,686511936,84%668,77
T-26292,291091741,18%214,27
Renault UE 573234,942181752,94%716,63
ST vz. 394241,632331650,00%667,61
Churchill I5106,691281625,00%0,00
14TP4294,503061485,71%1217,02
Type 2597 Chi-Ha3117,571331428,57%163,21
SDP 57 Gowika7524,864061428,57%412,01
Valentine AT4190,712651471,43%582,57
Gabler’s Destroyer 5469,364261442,86%1321,55
Pz.Kpfw. II2128,452581154,55%449,86
Leichttraktor163,201021040,00%42,13
LT vz. 383315,00303955,56%1544,37
Crusader6195,89222933,33%288,78
Pz.Kpfw. 35 (t)2149,88228837,50%643,48
Pz.Kpfw. III Ausf. E3240,63317887,50%932,68
Universal Carrier 2-pdr2157,88129850,00%507,40
AMX AC mle. 467335,50290837,50%154,13
Achilles6544,75379825,00%874,97
LTP 362,29129742,86%40,95
Hotchkiss H35259,83102633,33%12,81
Tiger (P)7515,33439633,33%382,14
Pz.Kpfw. II Ausf. G3112,83240683,33%447,29
T1E6 283,67163666,67%388,30
T207879,20487560,00%1276,38
TVP VTU Koncept8704,00533540,00%703,29
Type 97 Chi-Ha3541,803645100,00%2265,54
Konštrukta T-34/10071064,00713450,00%1603,68
Panzerjäger I2154,25181475,00%635,27
T71 CMCD71038,50602475,00%2010,01
Vickers Medium Mk. II238,671583100,00%263,20
BT-22202,00242366,67%1132,13
Type T-345507,6721230,00%1329,50
Strv 103B101535,6728530,00%746,17
Strv fm/211124,50270250,00%550,30
D2325,50171250,00%73,82
Renault FT126,50114250,00%83,60
D1247,502222100,00%264,10
Sturmpanzer I Bison382,00117250,00%110,64
M2 Medium Tank30,002020,00%0,00
Excelsior 589,00187250,00%91,36
43 M. Toldi III 30,008220,00%0,00
Vickers Medium Mk. I1290,003461100,00%1940,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2170,0029310,00%616,53
50TP prototyp 8495,006921100,00%463,90
Renault NC-31130,002210,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2380,004871100,00%2605,23
T56 GMC3136,001411100,00%462,95
Renault FT AC236,001310,00%0,00
GSOR the TANK 91462,0034510,00%1444,47
L-60 212,001911100,00%261,00
Light Mk. VIC 279,004510,00%139,57
T7 Combat Car 2216,0053410,00%1090,58
FCM 2C 3323,0015210,00%660,49
T-28E with F-30 4280,004921100,00%685,12
ELC EVEN 90 80,004501100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 22.5.2026
Lähti: 13.6.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.11.2013
Lähti: 17.5.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.11.2013
Lähti: 24.12.2024