Jotkut takit eivät sisälly tilastoihin.

ffox

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.9.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja513590115584
Ø Taso8,510,006,006,19
Voitot3260963,49%00,00%7363,48%37063,36%
Häviöitä1817135,38%00,00%3933,91%20434,93%
Tasapelejä5791,13%00,00%32,61%101,71%
Taisteluja selvitty2118041,24%00,00%5547,83%25343,32%
Vaunuja tuhottu696721,3600,002051,789181,57
Tuhoamissuhde2,310,003,422,77
Vaunuja havaittu774061,5100,003252,8314802,53
Vahinkoa aiheutettu1.953,300,001.139,301.262,92
Valtauspisteitä466740,9100,002322,025040,86
Puolustuspisteitä563341,1000,002141,8610041,72
Kokemus908,880,00985,37924,38
WN71808,210,002242,492246,57
WN82688,820,004568,604046,19
Yhteensä
Taisteluja51359
Ø Taso8,51
Voitot3260963,49%
Häviöitä1817135,38%
Tasapelejä5791,13%
Taisteluja selvitty2118041,24%
Vaunuja tuhottu696721,36
Tuhoamissuhde2,31
Vaunuja havaittu774061,51
Vahinkoa aiheutettu1.953,30
Valtauspisteitä466740,91
Puolustuspisteitä563341,10
Kokemus908,88
WN71808,21
WN82688,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja115
Ø Taso6,00
Voitot7363,48%
Häviöitä3933,91%
Tasapelejä32,61%
Taisteluja selvitty5547,83%
Vaunuja tuhottu2051,78
Tuhoamissuhde3,42
Vaunuja havaittu3252,83
Vahinkoa aiheutettu1.139,30
Valtauspisteitä2322,02
Puolustuspisteitä2141,86
Kokemus985,37
WN72242,49
WN84568,60
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja584
Ø Taso6,19
Voitot37063,36%
Häviöitä20434,93%
Tasapelejä101,71%
Taisteluja selvitty25343,32%
Vaunuja tuhottu9181,57
Tuhoamissuhde2,77
Vaunuja havaittu14802,53
Vahinkoa aiheutettu1.262,92
Valtauspisteitä5040,86
Puolustuspisteitä10041,72
Kokemus924,38
WN72246,57
WN84046,19
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1248000
Voitot80564,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38630,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä574,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty57245,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9690,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,430,000,000,00
Vaunuja havaittu21261,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.711,580,000,000,00
Valtauspisteitä17821,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14001,1200,0000,0000,00
Kokemus856,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1248
Voitot80564,50%
Häviöitä38630,93%
Tasapelejä574,57%
Taisteluja selvitty57245,83%
Vaunuja tuhottu9690,78
Tuhoamissuhde1,43
Vaunuja havaittu21261,70
Vahinkoa aiheutettu1.711,58
Valtauspisteitä17821,43
Puolustuspisteitä14001,12
Kokemus856,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja365000
Voitot23263,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11732,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä164,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16043,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3230,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,580,000,000,00
Vaunuja havaittu5241,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.148,450,000,000,00
Valtauspisteitä2760,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6591,8100,0000,0000,00
Kokemus828,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja365
Voitot23263,56%
Häviöitä11732,05%
Tasapelejä164,38%
Taisteluja selvitty16043,84%
Vaunuja tuhottu3230,88
Tuhoamissuhde1,58
Vaunuja havaittu5241,44
Vahinkoa aiheutettu1.148,45
Valtauspisteitä2760,76
Puolustuspisteitä6591,81
Kokemus828,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja84000
Voitot5363,10%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2934,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4553,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu680,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,740,000,000,00
Vaunuja havaittu1131,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu672,540,000,000,00
Valtauspisteitä540,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä730,8700,0000,0000,00
Kokemus637,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja84
Voitot5363,10%
Häviöitä2934,52%
Tasapelejä22,38%
Taisteluja selvitty4553,57%
Vaunuja tuhottu680,81
Tuhoamissuhde1,74
Vaunuja havaittu1131,35
Vahinkoa aiheutettu672,54
Valtauspisteitä540,64
Puolustuspisteitä730,87
Kokemus637,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja754000
Voitot52569,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22029,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31942,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6740,8900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,550,000,000,00
Vaunuja havaittu12851,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.272,180,000,000,00
Valtauspisteitä9071,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11501,5300,0000,0000,00
Kokemus864,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja754
Voitot52569,63%
Häviöitä22029,18%
Tasapelejä91,19%
Taisteluja selvitty31942,31%
Vaunuja tuhottu6740,89
Tuhoamissuhde1,55
Vaunuja havaittu12851,70
Vahinkoa aiheutettu1.272,18
Valtauspisteitä9071,20
Puolustuspisteitä11501,53
Kokemus864,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja656000
Voitot46270,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17326,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä213,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty33250,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5660,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,750,000,000,00
Vaunuja havaittu8241,2600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.098,890,000,000,00
Valtauspisteitä18622,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20893,1800,0000,0000,00
Kokemus817,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja656
Voitot46270,43%
Häviöitä17326,37%
Tasapelejä213,20%
Taisteluja selvitty33250,61%
Vaunuja tuhottu5660,86
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu8241,26
Vahinkoa aiheutettu1.098,89
Valtauspisteitä18622,84
Puolustuspisteitä20893,18
Kokemus817,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4123000
Voitot297072,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä108226,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä711,72%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty201048,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu37940,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,800,000,000,00
Vaunuja havaittu61541,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.297,770,000,000,00
Valtauspisteitä54981,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä64881,5700,0000,0000,00
Kokemus855,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4123
Voitot297072,03%
Häviöitä108226,24%
Tasapelejä711,72%
Taisteluja selvitty201048,75%
Vaunuja tuhottu37940,92
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu61541,49
Vahinkoa aiheutettu1.297,77
Valtauspisteitä54981,33
Puolustuspisteitä64881,57
Kokemus855,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja419000
Voitot21751,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19847,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13331,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3220,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu5001,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.638,060,000,000,00
Valtauspisteitä4551,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5021,2000,0000,0000,00
Kokemus646,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja419
Voitot21751,79%
Häviöitä19847,26%
Tasapelejä40,95%
Taisteluja selvitty13331,74%
Vaunuja tuhottu3220,77
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu5001,19
Vahinkoa aiheutettu1.638,06
Valtauspisteitä4551,09
Puolustuspisteitä5021,20
Kokemus646,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (271)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t102526,83950214265,59%2815,71
E 50 Ausf. M102715,42967192865,66%2947,52
E 5092797,331181186174,58%3872,24
AMX 13 9091383,09937162965,32%2708,41
Type 59 81488,75915157857,41%2324,39
T-62A102485,03943153764,02%2748,90
M46 Patton92260,861020136664,13%2940,50
T-5491913,54944128161,75%2535,96
M53/M5592068,41810126863,64%2636,81
Object 140102632,791002121565,84%2934,66
IS-381725,9194199164,88%2557,08
M26 Pershing81388,9484894357,48%2231,87
Leopard 1102553,1290979661,93%2833,83
T110E5102349,9088978062,18%2368,75
STB-1102513,7292671462,04%2704,13
Type 64 61141,9796958466,78%4242,24
M48A5 Patton102929,50102357969,08%3229,94
IS-7102626,6698757369,81%2795,61
T2071350,5790956265,48%2669,37
WZ-13281455,16100655364,56%3523,09
Object 430102679,53103654869,89%2889,34
T4991776,65102553863,20%3902,68
M18 Hellcat61229,0685752663,88%3045,89
121102686,0094549464,17%2895,05
WZ-132A91871,9199749366,13%3689,45
Tiger I71126,5975647057,87%1726,85
M4 Sherman5507,3350446257,14%1470,53
E 100102714,4493845767,40%2729,93
AMX 50 B102826,1394344866,29%2925,78
KV-856870,3664739753,15%1699,47
T3281503,2085238555,32%2064,66
Leopard Prototyp A92485,38104138564,42%3519,15
Grille 15103069,3989638564,16%3080,38
AMX 30 B102677,4697938267,80%2993,30
T675992,2286638171,92%3289,11
TVP T 50/51103101,46100437167,39%3277,20
Rhm.-Borsig Waffenträger82201,62100836570,14%2818,34
T-4481006,5669835754,34%1530,35
113102767,9298235468,08%2966,98
T297994,8866235349,29%1281,47
AMX 50 10081620,1686635062,29%2254,14
Rheinmetall Skorpion G 82180,25105033967,26%3096,56
Type 62 7744,6574533855,62%1657,05
T57 Heavy Tank102500,6282733655,06%2190,49
VK 36.01 (H)6542,3653433454,49%930,56
Centurion Action X102688,7494633063,94%2864,04
Cromwell6876,8574032957,14%2199,46
Spähpanzer Ru 25191517,1899032061,56%2944,69
T-54 ltwt.91467,01105729268,49%2833,92
AMX 30 1er prototype92418,92109728974,74%3157,58
WZ-111 model 1-492430,39107928571,23%2965,24
Object 907 102891,93112528372,79%2775,99
Maus103058,93109927874,46%3234,73
E 25 71315,5785926963,57%2224,11
Škoda T 5092868,45114226267,56%3461,19
T-1092529,91108326170,88%3095,36
Tiger II81079,2561326041,92%1228,64
FV215b 102908,3597325167,33%3141,81
M4A3E8 Sherman6460,5049924252,07%830,21
Comet71546,60108823470,94%3459,13
WZ-111 model 5A103073,36103223470,51%3037,49
IS7857,4659222648,23%1206,64
IS-6 81960,73105021672,69%2842,79
T26E5 Patriot 81783,39111721463,08%2848,74
M41 Walker Bulldog81279,39100120563,90%3112,19
Bat.-Châtillon 25 t AP92563,34114120373,40%3829,48
KV-15334,3837019747,72%554,54
Object 430 Version II92359,21110419469,07%3048,11
M8A14751,5377019165,45%3317,45
Pz.Kpfw. III/IV5192,4826318940,74%316,90
Object 268102599,4381918463,59%2233,53
T-437571,1852917753,11%859,39
FCM 50 t 81791,87102517564,57%2830,61
11081604,8992617362,43%2294,41
M10392014,9187617152,63%2283,66
Centurion Mk. 7/191886,4689716863,10%2115,93
FV215b (183) 102304,9981215660,26%1972,51
T6981822,5197415663,46%3051,78
Lorraine 155 mle. 5181398,1278215462,99%1937,87
T-44-100 81877,18111915068,67%3067,24
FV4005 Stage II102571,5483614959,73%2001,22
T 55A 92433,60108814869,59%3039,52
Object 41681845,8398814466,67%3201,30
Object 260 103002,13104714372,03%2915,84
T3761039,6189414061,43%4378,99
M66321,0937413843,48%315,68
LT-432 81335,6996213461,94%2545,06
Lorraine 40 t 81917,46102913461,94%2612,43
Object 430U103010,9694912753,54%2756,83
WZ-13171439,64112812657,94%4187,18
Hummel61042,2654712556,00%1573,18
T-1506495,4450612454,03%780,44
T-100 LT101741,1085812456,45%2442,50
KV-137427,8249812255,74%621,70
M4A1 Revalorisé 81956,17106112268,85%3031,07
Pz.Kpfw. III Ausf. J454,0612512134,71%1,03
Object 25792684,03117512070,00%3403,32
121B 102784,34101712067,50%3115,28
FV4004 Conway92237,3293511866,95%2460,16
Strv 103B102709,8290811670,69%2399,60
Super Conqueror102729,3696311666,38%2447,54
Object 277102589,9395911660,34%2246,83
T-34-8561059,3288311477,19%3020,58
Panther II8961,6764811249,11%1303,18
T110E4102641,9178111249,11%2113,38
Waffenträger auf Pz. IV92424,2291911165,77%2330,84
Prototipo Standard B92675,10107911063,64%3176,55
BDR G1 B5897,0570511058,18%2543,49
VK 45.02 (P) Ausf. B92224,62108910973,39%2791,66
T92 HMC102018,0666310856,48%1762,70
Object 268 Version 4102797,86106910676,42%2395,39
ST-I92400,56105310366,02%2908,09
T95/FV4201 Chieftain 102886,4296310163,37%2057,25
VK 72.01 (K) 103074,9910039863,27%3018,34
AMX 13 57 71330,8410549761,86%2743,35
AMX ELC bis5460,785819660,42%1706,01
Panzer 58 Mutz 81880,2610559665,63%3169,03
T-284107,991609547,37%156,14
AMX 13 757434,005289553,68%814,14
AMX M4 1949 Liberte 81647,8010409468,09%2039,99
M3 Lee497,601499343,01%100,80
SU-122-44 71584,149249368,82%2684,81
UDES 0381819,559069257,61%2106,60
E 7592009,668379148,35%2046,44
Type 5 Heavy102745,769978863,64%2154,32
AMX AC mle. 4881428,117518850,00%1835,26
leKpz M 41 90 mm GF 81568,2210598864,77%3755,60
T-34-85 Rudy 61149,279588670,93%3049,37
Jagdpanther II81876,449108466,67%2286,19
Object 252U Defender 81966,5110868472,62%2570,60
AMX M4 mle. 5192713,8411128372,29%2816,37
T3092194,487748240,24%2103,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,801618252,44%306,19
Centurion Mk. I81452,328638263,41%2371,24
T23E3 71440,5210177964,56%3295,74
Progetto M35 mod. 46 81894,599917860,26%2573,48
Panhard EBR 9091397,219627764,94%2597,91
M60 103212,3310017659,21%3468,20
Aufklärungspanzer Panther71474,6610537470,27%4455,72
Panther/M10 71452,0410827482,43%2865,30
Waffenträger auf E 100102894,518317358,90%2536,35
AMX 13 105101975,008927160,56%2705,35
Strv 103-092282,809276561,54%2031,00
G.W. Panther7978,895376546,15%1138,83
T-34-171102,237346451,56%1793,00
AMX Canon d'assaut 105 81447,277926451,56%1656,90
T-34-281128,007616155,74%1615,51
Excelsior 5805,758376177,05%2523,07
T-46374,221355856,90%227,36
Grille5707,754465752,63%1693,79
M46 Patton KR 81804,0911695773,68%3013,68
Pz.Kpfw. II245,821295646,43%52,28
AMX 12 t6246,644235549,09%503,24
M446923,936455556,36%1886,97
KV-482045,1111575381,13%3131,10
Charioteer81606,429165362,26%2163,04
Emil I82472,2512895276,92%3661,16
Object 43092084,609905259,62%2191,44
STA-181573,479295166,67%2676,99
Leichttraktor1128,472875164,71%767,39
T-50-2 6988,949905180,39%3996,93
WZ-132-1102074,208885062,00%2911,75
Tetrarch 2226,763675044,00%1280,46
FV3046741,046064967,35%1485,10
Jagdtiger92588,069724862,50%2482,44
Dicker Max 61056,778254870,83%2343,80
T92 81129,2310394870,83%2785,13
Panther7817,576824757,45%1468,44
M4A3E2 Sherman Jumbo6331,093684537,78%370,51
Jagdpanzer IV61228,309324472,73%3199,13
Emil II92482,7311714484,09%2757,23
Progetto M40 mod. 65102465,738454452,27%1868,24
T34 81416,777404456,82%1716,37
60TP Lewandowskiego102757,029884461,36%2270,91
O-Ho81493,558994459,09%1697,78
Marder II369,861244447,73%49,95
Type 586924,987014348,84%2073,79
Challenger71720,2810264376,74%3146,81
50TP prototyp 81951,2410484168,29%2392,78
T2 Medium Tank2111,071634153,66%476,69
T95E6 102887,029374148,78%2517,54
ISU-15282312,738474047,50%2880,96
Lansen C 81945,0511134062,50%2940,53
Pz.Kpfw. VII103285,7710293956,41%3173,84
Schwarzpanzer 58 81565,5610403969,23%2876,35
Chrysler K GF 82002,7911213969,23%2898,10
T1 Cunningham161,712753847,37%178,30
Jagdpanther71475,929063873,68%2346,01
Kranvagn102772,279753767,57%2971,03
M2 Medium Tank327,73873754,05%118,58
Object 70592230,8010123554,29%2597,77
Conqueror92310,7610613482,35%2407,59
VK 28.0161045,039823458,82%4904,60
Jagdpanzer E 100102484,297203452,94%1814,67
AMX 50 Foch B102504,447613447,06%1941,02
Pz.Kpfw. T 25 5945,219363378,79%3327,93
ELC EVEN 90 81222,0610063363,64%2574,53
StuG III Ausf. G5562,195013265,63%1671,71
Pz.Kpfw. 38 (t)369,191273240,63%0,00
SU-10061371,979023268,75%3277,61
Type T-345715,136883268,75%2651,22
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4561,346663256,25%1704,00
IS-2 71533,2510143265,63%2193,71
AMX 50 Foch92298,009573167,74%2466,90
T110E3103002,239373158,06%2548,48
KV-5 81957,6011323073,33%2816,68
T1E6 2133,773463066,67%890,79
M24 Chaffee5775,109062958,62%3126,46
IS-6 B 81525,039142962,07%2006,51
M4A3E8 Fury 61050,109022965,52%2744,77
105 leFH18B2 5579,255872875,00%1214,59
Sherman Firefly61345,6110172878,57%3327,78
FV217 Badger102457,569932777,78%2312,43
Primo Victoria 81508,6710972759,26%2419,86
ISU-122S 71108,968082479,17%1751,82
Marder 38T4590,456432272,73%2007,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3189,505292259,09%979,73
K-91102140,189302263,64%2007,40
T2 Light Tank 2198,956002277,27%1452,13
SU-855713,766242157,14%1970,78
T3 HMC2256,194652161,90%1443,03
M40/M4381787,268351963,16%2187,46
T28 Prototype81753,168261957,89%2207,05
WZ-111 81718,8311241872,22%2665,41
Cruiser Mk. IV3426,506131888,89%2118,46
AMX 50 Foch (155) 102304,897711855,56%1720,50
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81472,5310361770,59%1964,12
Wespe3268,732301546,67%786,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5705,408351580,00%2600,40
SU-15271282,507971471,43%2026,59
Caernarvon Action X 81496,079851457,14%2238,05
IS-5 (Object 730) 81401,649351478,57%1729,62
IS-3A 81491,5011321485,71%1802,42
MS-1119,85451338,46%0,00
Cruiser Mk. III2177,384171376,92%1034,88
Conqueror Gun Carriage101964,857421346,15%1533,98
Chieftain/T95 82343,3114151384,62%4116,70
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3490,007381392,31%2173,65
Crusader5314,083811258,33%982,07
59-166603,836701275,00%1731,42
Cromwell B 6949,588991283,33%2298,84
T25 Pilot Number 1 81714,2512261291,67%2660,91
T-34-85M 61310,0010121266,67%3191,09
T-26221,70611040,00%0,00
AMX M4 mle. 54103201,509801060,00%2863,46
LTP 3262,503171050,00%1255,50
WZ-111 Alpine Tiger 81502,309181050,00%1865,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2131,56171944,44%519,89
VK 30.01 (H)5972,56960988,89%2416,34
Panzerjäger I277,44122955,56%175,04
M75791,00684955,56%4114,94
Pz.Kpfw. II Luchs4460,781123977,78%2669,83
Indien-Panzer81382,44754944,44%1632,91
Strv m/42-57 Alt A.2 61480,43875728,57%2487,09
BT-SV 3392,57578785,71%2103,28
KV-37701,83635683,33%932,78
TOG II* 6851,50652650,00%1278,78
M3 Stuart3199,40332520,00%732,53
HWK 30 81364,20915560,00%2175,23
M4A3E8 Thunderbolt VII 61144,601026580,00%2710,24
BT-7 artillery 3443,807945100,00%3333,70
FCM 36 Pak 40 3298,505074100,00%1045,10
SU-85B4478,50544475,00%1394,35
Pz.Sfl. IVc5926,00578450,00%2363,84
T-127 3491,25735475,00%2475,44
KV-220-2 5649,50708475,00%1381,20
Nashorn61165,33750366,67%2767,37
T71 DA7410,33463333,33%439,08
Rheinmetall Panzerwagen103597,0014472100,00%6456,49
Hotchkiss H352262,008071100,00%1978,82
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3179,0025510,00%408,23

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2018
Lähti: 17.6.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.4.2018
Lähti: 21.5.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.11.2017
Lähti: 4.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.6.2017
Lähti: 22.11.2017
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 8.11.2016
Lähti: 1.6.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.8.2016
Lähti: 3.11.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 13.3.2016
Lähti: 29.8.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 26.5.2015
Lähti: 11.3.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 11.12.2013
Lähti: 25.5.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje