fantasio23

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 26.9.2013

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja65210347146
Ø Taso7,668,009,159,13
Voitot3107947,66%133,33%2655,32%7450,68%
Häviöitä3324150,98%266,67%2144,68%7047,95%
Tasapelejä8901,36%00,00%00,00%21,37%
Taisteluja selvitty1556523,87%133,33%1531,91%4228,77%
Vaunuja tuhottu400880,6110,33220,47890,61
Tuhoamissuhde0,810,500,690,86
Vaunuja havaittu460600,7100,00120,26530,36
Vahinkoa aiheutettu924,70939,331.282,231.325,88
Valtauspisteitä652791,0000,0010,0210,01
Puolustuspisteitä141120,2200,00140,30140,10
Kokemus476,87477,00683,23640,84
WN7787,35347,99788,51793,82
WN8980,031252,751069,971100,58
Yhteensä
Taisteluja65210
Ø Taso7,66
Voitot3107947,66%
Häviöitä3324150,98%
Tasapelejä8901,36%
Taisteluja selvitty1556523,87%
Vaunuja tuhottu400880,61
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu460600,71
Vahinkoa aiheutettu924,70
Valtauspisteitä652791,00
Puolustuspisteitä141120,22
Kokemus476,87
WN7787,35
WN8980,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja3
Ø Taso8,00
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu939,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus477,00
WN7347,99
WN81252,75
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja47
Ø Taso9,15
Voitot2655,32%
Häviöitä2144,68%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1531,91%
Vaunuja tuhottu220,47
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu120,26
Vahinkoa aiheutettu1.282,23
Valtauspisteitä10,02
Puolustuspisteitä140,30
Kokemus683,23
WN7788,51
WN81069,97
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja146
Ø Taso9,13
Voitot7450,68%
Häviöitä7047,95%
Tasapelejä21,37%
Taisteluja selvitty4228,77%
Vaunuja tuhottu890,61
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu530,36
Vahinkoa aiheutettu1.325,88
Valtauspisteitä10,01
Puolustuspisteitä140,10
Kokemus640,84
WN7793,82
WN81100,58
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja385000
Voitot13835,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22458,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä235,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7118,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1180,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu4751,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.392,780,000,000,00
Valtauspisteitä2760,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3991,0400,0000,0000,00
Kokemus417,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja385
Voitot13835,84%
Häviöitä22458,18%
Tasapelejä235,97%
Taisteluja selvitty7118,44%
Vaunuja tuhottu1180,31
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu4751,23
Vahinkoa aiheutettu1.392,78
Valtauspisteitä2760,72
Puolustuspisteitä3991,04
Kokemus417,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja248000
Voitot9739,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14458,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5120,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu920,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu2741,1000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu897,170,000,000,00
Valtauspisteitä2210,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1020,4100,0000,0000,00
Kokemus377,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja248
Voitot9739,11%
Häviöitä14458,06%
Tasapelejä72,82%
Taisteluja selvitty5120,56%
Vaunuja tuhottu920,37
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu2741,10
Vahinkoa aiheutettu897,17
Valtauspisteitä2210,89
Puolustuspisteitä1020,41
Kokemus377,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot426,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1173,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty213,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu263,730,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä201,3300,0000,0000,00
Kokemus151,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot426,67%
Häviöitä1173,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty213,33%
Vaunuja tuhottu60,40
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu30,20
Vahinkoa aiheutettu263,73
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä201,33
Kokemus151,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot320,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1280,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,130,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu211,870,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus188,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot320,00%
Häviöitä1280,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,13
Tuhoamissuhde0,13
Vaunuja havaittu30,20
Vahinkoa aiheutettu211,87
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus188,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja580000
Voitot27347,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä30452,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12922,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1400,2400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,310,000,000,00
Vaunuja havaittu4830,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu475,960,000,000,00
Valtauspisteitä16892,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä13042,2500,0000,0000,00
Kokemus366,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja580
Voitot27347,07%
Häviöitä30452,41%
Tasapelejä30,52%
Taisteluja selvitty12922,24%
Vaunuja tuhottu1400,24
Tuhoamissuhde0,31
Vaunuja havaittu4830,83
Vahinkoa aiheutettu475,96
Valtauspisteitä16892,91
Puolustuspisteitä13042,25
Kokemus366,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja325000
Voitot11836,31%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20161,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5416,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1010,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,370,000,000,00
Vaunuja havaittu3881,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu718,830,000,000,00
Valtauspisteitä3180,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3841,1800,0000,0000,00
Kokemus348,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja325
Voitot11836,31%
Häviöitä20161,85%
Tasapelejä61,85%
Taisteluja selvitty5416,62%
Vaunuja tuhottu1010,31
Tuhoamissuhde0,37
Vaunuja havaittu3881,19
Vahinkoa aiheutettu718,83
Valtauspisteitä3180,98
Puolustuspisteitä3841,18
Kokemus348,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu907,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus148,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu907,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus148,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (468)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 81040,48551413550,23%1345,13
T-103 81170,50590145548,38%1134,26
SU-1527678,91378137146,54%783,41
T25 Pilot Number 1 8924,96590112348,62%1119,49
ISU-152K 81246,85571101747,79%1213,31
O-Ho81036,3446290949,61%1160,38
T92 HMC101371,2050190745,42%1137,89
M53/M5591137,5046482945,60%1088,61
KV-26692,9840780852,60%1167,00
Strv 103B101704,8656175047,73%1002,39
Bat.-Châtillon 155 5591142,4343973444,01%1013,09
M40/M4381181,4842668648,25%1376,22
M415291,1421765046,15%304,55
FV4005 Stage II101348,1454259447,31%851,04
T28 Prototype81367,2062658455,14%1614,35
Schwarzpanzer 58 8837,9655357945,77%930,42
KV-15394,8132557652,60%739,63
KV-856354,8331357245,10%386,08
S-517819,4236656652,12%1007,17
Jagdpanther7648,6035956448,58%739,74
STG Guard 81052,6849556344,23%1080,20
E 5091204,4346355246,92%1038,52
M127700,0731453844,42%814,04
ISU-15281015,3258653549,16%955,72
T-34-3 81136,5569451948,75%1325,21
M446493,2929551745,84%699,29
WZ-1328691,4447150850,00%1071,66
T3091612,0250948647,33%1371,41
Grille 15101716,1955447048,94%1075,59
Kunze Panzer 91271,2555746442,89%983,71
SU-14-281365,8752745653,07%1621,03
Lorraine 155 mle. 5181060,1138045646,93%1147,87
Tiger II8823,3548345442,07%735,63
K-91-PT 91304,3964245454,85%1103,35
ELC EVEN 90 8583,6751845246,02%929,40
IS7464,6332244540,67%369,45
IS-38778,0948743845,66%707,53
Object 70491348,5452943245,37%966,40
T-34-85M 6673,3943243254,17%1095,89
SU-100Y 6647,8843442949,88%1041,22
T110E4101737,0854942350,12%1197,27
Object 268101513,8942441645,67%919,52
KPz 3 Projekt 07 HK 91504,0258041544,10%1185,00
SU-130PM 81307,6162341549,16%1172,09
Type 4 Heavy91339,1074441450,24%1169,07
WZ-111G FT91623,8756539045,38%1314,81
Type 5 Heavy101839,2167238945,24%1159,66
WZ-113G FT101682,3353638848,71%1024,74
T-1091097,6548936652,73%948,92
T-448750,4247236546,03%802,18
Lorraine 155 mle. 507765,0632036547,12%865,48
WZ-111-1G FT81072,6142135349,58%1053,54
FV4004 Conway91362,1346334645,66%1038,82
Super Hellcat 7885,0657533152,87%1269,79
T698922,6343333046,97%1031,83
T26E5 Patriot 8931,7756232541,54%921,26
Dicker Max 6530,7243132143,61%775,01
Object 430 Version II91201,0747531848,43%1012,03
Ferdinand8936,3241830942,72%779,49
leKpz M 41 90 mm GF 8417,0845530041,33%467,41
Panther7714,7739229844,30%972,33
WZ-1317525,7141329447,28%887,07
T-437520,6736028844,44%628,92
AMX M4 mle. 49 Liberté 8972,2265128549,12%976,90
T25/27656,5142427745,13%760,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81068,0058727749,82%950,69
UDES 14 Alt 58726,2543527247,43%702,86
O-Ni7907,0345127052,22%1158,70
E 50 Ausf. M101463,5454226543,02%1040,54
M41 Walker Bulldog8608,7847425944,40%904,79
T2881402,5052825854,65%1624,43
Jagdpanzer IV6337,7525425544,31%391,96
T3281067,3458725350,99%1118,96
Panther II81046,5753225156,97%1375,15
T71 DA7537,6345425049,20%920,26
Char Futur 4 91274,7361925044,40%928,01
Spähpanzer Ru 2519663,4748224751,42%825,62
Strv 103-091475,0460124341,15%1018,78
Churchill III 5480,9654224351,85%1025,21
KV-48772,9756324148,13%747,75
SU-855197,1118723846,64%240,52
Churchill I5212,2723023647,46%237,34
Spähpanzer SP I C7563,2438423346,35%897,85
IS-M8893,3450323256,90%988,35
Jagdpanzer E 100101494,4751823144,16%900,18
Charioteer81127,9644023047,39%1080,69
O-I6655,2837922150,23%1037,55
Strv 107-12111934,2859822146,15%1042,50
Waffenträger auf Pz. IV91296,0358322142,53%856,85
SU-1006418,6338321647,22%549,57
T-34-2G FT7918,3838521546,51%1220,62
T376485,7242820749,28%1256,66
T-549965,1963120542,93%778,21
M4A1 Sherman5473,1136119553,85%1327,65
CS-5991221,9070519450,00%1044,33
T675347,5430919251,56%626,02
Tiger I7574,0044719044,21%526,66
UDES 1691117,8958919047,37%948,15
VK 36.01 (H)6405,7430218944,97%487,13
Crusader 5.5-in. SP7720,7942518942,86%840,98
M18 Hellcat6536,6831418852,13%811,37
59-166311,8632618344,26%640,96
UDES 0381152,2858218143,65%1018,20
Controcarro 1 Mk. 291485,5274218156,35%1268,75
FV2078912,5550318152,49%1031,99
T-1506521,3935417847,75%749,06
Progetto C50 mod. 6691308,8573017649,43%1102,88
T2971070,7378417356,07%1361,22
Leo7579,6039017050,00%752,82
VK 30.01 (H)5269,7826316942,60%408,79
Manticore10739,5255516741,32%596,83
FV3046506,3034016245,06%753,58
SU-10181126,6658516046,88%1199,55
VK 28.016311,4329916049,38%705,88
Škoda T 509990,1660615942,14%673,95
Covenanter559,0414015945,91%60,06
Bat.-Châtillon 155 58101004,1052315743,95%677,22
T216300,9142815740,13%581,78
AT 158988,7351915645,51%924,40
50TP Tyszkiewicza91255,0957015339,87%883,77
AMX 13 F3 AM6608,2242115251,97%803,43
KV-37734,4044515149,01%865,52
Rheinmetall Skorpion G 8990,1840714845,27%857,20
Object 26391390,0044814740,14%992,82
AE Phase I 91302,6165614745,58%1016,63
Emil II91404,9574214544,14%1122,14
Jagdtiger91294,3845814440,28%832,25
GSOR 3301 AVR FS9589,9662714254,23%735,87
CS-538797,4860014145,39%902,91
KV-137435,1939414138,30%433,76
AT 86506,3036114155,32%774,77
E 759974,8358413844,93%670,22
T499537,4757413743,07%523,04
StuG III Ausf. G5206,3318113641,91%231,68
LTTB8437,7241913644,85%565,83
Tortoise91424,6376113656,62%1110,66
Indien-Panzer8865,9760813544,44%926,97
ARL V396468,1334813243,18%648,83
Caernarvon8823,9052213151,15%801,64
Leopard Prototyp A91147,5058913137,40%765,13
UDES 15/16101425,0961513046,92%952,37
Churchill VII6210,5920912834,38%76,64
Emil I8910,1451012547,20%804,37
Pz.Kpfw. III/IV5138,9316312334,15%85,00
G.W. Tiger (P)8985,8055412251,64%997,28
WZ-1209758,4046512149,59%575,98
60TP Lewandowskiego101561,4671812155,37%1082,44
Hirschkäfer111746,0763512045,00%929,76
T28 Concept 71002,3849112059,17%1561,82
Centurion Mk. 7/191127,4065611942,86%861,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4112,7514811648,28%100,21
53TP Markowskiego8979,8361011542,61%920,82
AT 25351,2730911450,88%776,82
Sturer Emil7589,0236711241,96%577,00
Type 6191222,0868411148,65%1017,06
Challenger7846,6349711155,86%1055,66
Ikv 65 Alt II6516,7029311041,82%765,08
Progetto CC55 mod. 5481056,9468411043,64%983,22
M374146,3322011047,27%309,33
SU-85B4119,3616211048,18%103,48
TVP VTU Koncept8823,9858710944,95%868,17
FV215b (183) 101185,2458910844,44%648,71
Windhund 81288,9160010857,41%1299,53
K-91101480,2257610651,89%1050,08
M24E2 Super Chaffee 6362,9231810645,28%791,23
Centurion Mk. I8925,7568010545,71%1113,97
Matilda4114,1217710349,51%126,46
Ho-Ri 191675,0781410257,84%1436,20
Bishop5440,2626710141,58%854,96
T54E191159,8459010143,56%897,04
CS-447810,0557010050,00%1097,16
O-I Experimental5556,8932710048,00%1018,87
SDP 60 Gonkiewicza91482,155969748,45%1139,73
G.W. Panther7742,084209747,42%775,28
Durchbruchswagen 24101,461409638,54%2,61
LHMTV8480,555739551,58%705,54
TNH 105/10008861,465129247,83%849,65
WZ-131G FT6635,143289253,26%1042,83
Crusader6220,472629046,67%422,45
T1 Cunningham168,431558960,67%320,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J446,081488949,44%85,63
M8A1487,381488853,41%120,96
Object 777 Version II 91326,526708848,86%1080,96
T-284108,841678550,59%155,64
SU-100M17750,913778541,18%807,14
Conqueror Gun Carriage101153,175238446,43%788,91
VK 30.02 (M)6494,803468450,00%822,03
Strv 746502,703258346,99%813,00
SDP 58 Kilana81108,044768339,76%896,27
M24 Chaffee5277,133398259,76%898,13
AMX 13 105 AM mle. 505305,852958144,44%453,67
M46 Patton91065,495958144,44%800,87
FSV Scheme A7773,944398148,15%1064,33
Type T-345409,182818050,00%1079,02
Škoda T 256439,043887946,84%672,81
VK 16.02 Leopard5266,052767945,57%718,40
FV38059985,345967955,70%858,61
Vz. 44-17993,316987560,00%1306,91
Object 268 Version 4101632,506767454,05%1125,31
GSOR 1006 Scheme 791069,975687347,95%770,53
T78 61041,376007349,32%1523,33
Cruiser Mk. IV462,751157244,44%39,71
Lorraine 40 t 81065,725117231,94%966,71
Object 70591035,695877142,25%679,81
SMV CC-567768,414087048,57%917,75
BZ-6891480,876077048,57%1184,81
E 100101489,066587045,71%928,37
Black Prince7775,814506946,38%964,76
Ikv 1035307,222686950,72%622,24
M75151,322886947,83%339,19
VK 45.02 (P) Ausf. B91115,006456952,17%850,30
Object 277101393,045086939,13%792,23
Turán III prototípus 5327,842556947,83%629,80
KV-1S6490,344906750,75%812,82
Type 5 Chi-Ri7595,323786642,42%682,36
LPT-67 Šelma9598,805446640,91%555,61
Alecto4240,062066646,97%479,28
Grille5435,572446538,46%790,62
60G FT5397,002426552,31%747,20
T110E3101296,546236543,08%669,94
FV217 Badger101882,656446546,15%1163,94
Rheinmetall Panzerwagen10956,625116341,27%783,59
TNH T Vz. 5191392,567486248,39%1171,77
Conqueror9854,485576238,71%486,25
M10391080,314306243,55%788,98
SMV CC-678975,844056142,62%848,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E359,821166139,34%3,35
Comet7647,566436155,74%964,40
AT 77888,134456154,10%1008,75
GSR 3301 Setter7325,614786142,62%483,43
M5A1 Stuart4216,282216038,33%514,18
T1 Heavy5435,053316056,67%859,63
T9591427,928116056,67%1159,39
VK 100.01 (P)81015,477196048,33%1009,61
T-70374,071195937,29%6,76
Pz.Kpfw. II Luchs4245,402585846,55%799,94
Cruiser Mk. III378,791095738,60%107,25
Birch Gun4302,302205650,00%1230,43
AMX 105 AM mle. 474264,003195558,18%908,46
Kpz. Erich Konzept I 91432,845995543,64%996,20
Ho-Ri 28987,875975444,44%913,93
Object 268 Version V 101482,155805438,89%801,49
AMX AC mle. 4881065,896505354,72%1124,38
Vickers Medium Mk. III331,901125253,85%114,86
Type 95 Heavy4184,061985248,08%462,75
S35 CA5522,134515246,15%1099,41
Pz.Sfl. IVb4224,421705244,23%534,39
B.U.G.I.6742,325005062,00%1298,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6401,365205066,00%963,36
Tiger (P)7676,274594854,17%769,38
Object 43091281,817354847,92%1007,16
Type 3 Chi-Nu5290,173144748,94%655,38
Strv 81 8769,005504734,04%694,44
Hummel6685,003834647,83%905,10
Semovente M43 Bassotto6809,803414639,13%1107,68
Wespe351,261014650,00%123,80
Konštrukta T-34/1007563,805884553,33%728,68
Pz.Kpfw. 38 (t)363,201104537,78%0,99
M2 Medium Tank330,40874535,56%0,00
XM551 Sheridan10861,495084542,22%715,78
KV-4 Kreslavskiy 81037,476394351,16%1084,27
FV601 Saladin8921,406154238,10%825,04
Controcarro 3 Minotauro101766,616514151,22%1167,96
Nashorn6593,203124148,78%876,33
M66342,282524037,50%248,35
Škoda T 245308,182484050,00%710,71
M7 Priest375,131454055,00%201,09
AMX 12 t6472,555444062,50%1431,31
Object 261101225,955854050,00%929,34
Leopard 1101313,705664040,00%791,81
T-54 ltwt.9541,985544050,00%559,17
Panhard AML Lynx 6x68353,454664047,50%432,55
Pawlack Tank6548,004584042,50%629,24
M-II-Y7888,907224060,00%1105,48
Light Mk. VIC 2108,881954055,00%513,50
Pz.Kpfw. II270,331483941,03%38,09
AMX 13 909418,855243943,59%368,65
Bat.-Châtillon 12 t8469,414553941,03%584,10
AMX 13 757377,054743844,74%558,27
Centurion Action X101393,266843844,74%912,56
A-447556,003793842,11%642,81
T-100 LT10848,265443839,47%705,60
Object 25791235,194833751,35%1037,63
25TP KSUST II5339,922793652,78%764,42
Kranvagn101875,447183638,89%1287,02
FV215b 101452,035673636,11%848,61
Ho-Ri 3101740,065143636,11%944,19
Staghound Mk. III6643,814203661,11%1208,98
Lorraine 50 t 91049,534783633,33%670,56
T56 GMC353,491103540,00%0,16
BZ-16681010,546313545,71%988,26
Carro d'assalto P.887847,006943455,88%1147,53
CS-63101288,715923438,24%796,92
SU-76M470,791293450,00%95,33
Pz.Kpfw. II Ausf. G373,181553447,06%76,71
IS-27936,157613357,58%1309,06
Marder II3105,701293354,55%180,46
AMX 65 t8989,155803339,39%941,78
Rinoceronte101635,976733253,13%1253,08
Type 586464,785033246,88%713,38
AMX M4 mle. 5191155,474593246,88%849,65
Hotchkiss EBR7498,005893256,25%1039,09
1108658,616103145,16%543,69
P.43 bis6446,834483046,67%606,74
Leichttraktor157,101293056,67%151,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,031663046,67%61,41
M-III-Y8875,006763043,33%746,69
Cromwell6439,074212944,83%613,49
T-463121,541502846,43%314,71
Vz. 71 Tesák10695,715192842,86%486,85
Ikv 90 Typ B7596,893982748,15%679,19
M5 Stuart472,002382740,74%9,91
Valentine AT4148,931232725,93%156,28
AMX 50 Foch B101833,487812751,85%1181,83
AEC Armoured Car5546,784272740,74%1076,59
Vickers Medium Mk. I136,54862653,85%111,96
BT-7457,381032650,00%103,72
Type 4 Chi-To6441,732942646,15%635,84
Concept No. 5101539,085632544,00%936,80
Pz.Kpfw. VII101946,846862544,00%1282,31
AMX 13 (FL 11) 5327,963722544,00%915,13
Vz. 55101592,716272441,67%886,81
GSOR the TANK 9960,085542445,83%812,16
40TP Habicha6275,872282339,13%220,85
BZ-75101570,486502347,83%952,04
Sav m/434295,143062250,00%785,69
Sexton II3176,501702259,09%744,10
121101509,057322263,64%1196,85
SDP 57 Gowika71101,775542254,55%1475,17
PTZ-78112918,916772240,91%1743,08
T-60272,551222245,45%98,95
M3 Stuart333,521272157,14%161,66
T207473,572972133,33%369,14
T3 HMC299,241052142,86%200,90
AMX 13 10510631,005242147,62%501,21
T-29 3211,522642180,95%822,37
AMX ELC 901 6355,714552133,33%688,68
STA-18717,606102060,00%835,23
Panzerjäger I282,901202055,00%176,85
Bat.-Châtillon 25 t101930,456912040,00%1439,76
VK 30.02 (D)7771,657082065,00%1223,09
M4A3E2 Sherman Jumbo6432,953112045,00%613,17
Object 140101206,006662050,00%806,80
Kanonenjagdpanzer 105 81053,654912030,00%870,18
M4A3(76)W Sherman 6700,306832065,00%1200,37
StuG IV 5371,702342035,00%724,74
TVP T 50/51101213,687021952,63%798,15
M3 Lee4110,051771952,63%233,91
Somua SAu 404180,532621947,37%321,31
M48A5 Patton101752,166601936,84%1113,78
MT-256161,002591957,89%364,62
M4A1 Revalorisé 8669,473341931,58%454,51
IS-7101788,568411850,00%1278,13
Renault FT AC297,891161838,89%132,53
STB-1101208,826571758,82%895,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91277,657111735,29%1076,79
VK 30.01 (P)6572,824781741,18%773,24
Achilles6427,712831752,94%623,07
IS-5 (Object 730) 8787,245621758,82%811,55
Type 97 Chi-Ha378,692121662,50%198,10
Vz. 64 Blesk8548,064871631,25%634,15
Ares 758959,945451643,75%951,03
FV227 Conceiver8836,816321643,75%709,83
FV229 Contender91381,066211650,00%1061,14
45TP Habicha7538,133401533,33%459,74
Type 2597 Chi-Ha3168,471551540,00%376,38
SDP 40 Zadymka5624,332941533,33%1209,46
Renault UE 57341,801101546,67%58,88
T-80494,531731566,67%325,79
Object 705A101378,406311540,00%780,76
Object 283 91073,675351553,33%946,19
Patton the Tank 9971,006331553,33%813,54
T-45 2128,932291566,67%652,74
L-60 2120,402831566,67%697,45
Churchill Crocodile 6732,074361533,33%854,86
Pz.Kpfw. 35 (t)247,431081450,00%82,83
ST vz. 394172,071531435,71%284,05
M2 Light232,71931442,86%25,82
Universal Carrier 2-pdr246,931071442,86%16,38
VK 45.02 (P) Ausf. A8776,213541435,71%576,41
KV-1SA 5589,866151457,14%1297,12
Vickers Medium Mk. II285,001101338,46%161,27
K-2 81081,465241330,77%941,20
Strv m/425148,751751241,67%136,72
Type 1 Chi-He4137,001611241,67%162,07
WZ-132A9334,254411250,00%274,92
AMX ELC bis5469,754061241,67%1539,42
T1 HMC214,27691136,36%1,72
G.Pz. Mk. VI (e)254,271151154,55%207,62
Kampfpanzer 50 t 91595,366261145,45%1249,96
BT-2246,90721030,00%0,00
T-26289,301261050,00%279,87
Type 91 Heavy3245,702821080,00%967,09
T2 Medium Tank291,901031030,00%219,14
AMX M4 mle. 4571762,709691050,00%3176,64
Vz. 60S Dravec 101314,305031030,00%543,56
Char Mle. 75 9435,704691050,00%381,25
Carro da Combattimento 45 t 101357,805131030,00%690,92
Strv S1 81221,506031040,00%1057,28
Heavy Tank No. VI 6900,104731070,00%1490,30
Cromwell B 6371,403071060,00%546,38
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6482,103241060,00%840,41
Fantôme 91466,105891050,00%1338,71
T34 8985,22724966,67%1039,46
Archer5325,33190944,44%498,71
AMX M4 mle. 54101608,67870966,67%1155,46
Caliban 8610,67776977,78%668,48
BT-7 artillery 3246,22162922,22%728,97
14TP4180,00308862,50%639,57
Lorraine 39L AM3157,63210850,00%408,85
Škoda T 177834,13817862,50%2256,89
Maus101440,63580825,00%686,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5282,25544887,50%623,03
Škoda T 45 7673,88575862,50%769,66
Strv fm/211106,86170742,86%405,47
Chi-To SP71003,00640742,86%996,79
M3G FT3329,00257771,43%1053,48
Object 430U101635,001133785,71%1477,33
FV224 Chopper7921,00685757,14%933,70
T-345165,83157650,00%249,05
Chi-Ni242,83122650,00%84,17
T-50-2 6338,83419683,33%846,50
ARL 446260,80390560,00%354,23
IS-4101354,40708540,00%742,14
Type 5781010,40537560,00%903,63
MKA 2118,00221580,00%456,19
Primo Victoria 8311,20444540,00%129,06
Turtle Mk. I 81259,60629580,00%1304,42
TS-5 81279,00781560,00%1363,43
Brennos 81318,00647540,00%1236,35
DS PZInż5149,25312475,00%296,09
T-26G FT2174,50149475,00%647,94
Loyd Gun Carriage2158,25140450,00%971,25
Gabler’s Destroyer 5265,50443475,00%705,06
Pz.Kpfw. 5581193,50605425,00%722,39
Pz.Sfl. IC 4383,25250425,00%1012,32
T26E3 Eagle 7 71434,7511164100,00%2359,15
43 M. Toldi III 3111,25132425,00%263,00
TKS z n.k.m. 20 mm 244,33138366,67%264,10
Renault FT 75 BS224,3359333,33%2,35
Type 71101902,33637366,67%1295,17
Super Conqueror10606,6725430,00%120,75
T7 Combat Car 27,6772333,33%0,00
LTP 389,338330,00%147,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 8487,67278333,33%220,91
AMX Chasseur de chars 81323,67821366,67%1863,70
Kolohousenka122,001102100,00%261,00
Renault FT10,0067250,00%84,37
Renault Otsu190,00106250,00%220,03
M15/423116,50145250,00%170,24
Semovente M415178,50160250,00%199,16
SU-76G FT442,00111250,00%92,23
Type 3 Ho-Ni III5323,5020420,00%367,01
T110E5102465,00905250,00%1996,17
Black Prince II 7507,00316250,00%444,80
MTLS-1G14 3334,0024020,00%1424,09
M4A1 FL 10 6590,50447250,00%843,72
LT vz. 35245,001791100,00%261,00
Type 95 Ha-Go20,001061100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,003310,00%0,00
MS-1148,001231100,00%261,00
Panzerwagen 39 3186,0017110,00%475,41
Type 95 Ji-Ro6384,004401100,00%564,04
T57 Heavy101610,007141100,00%1028,55
T-34 with L-11 4657,0010651100,00%2961,02
T-116 3188,002141100,00%747,17
Valiant 5253,006451100,00%529,47
Chi-Go 7287,0017810,00%50,09

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 26.9.2013
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 26.9.2013
Lähti: 24.12.2024